Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow Młodszych 15 lat Oświęcim, 13 - 15/7/2018 |
3 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat ELIMINACJE II | 14/7/2018 - 9:00 |
Konkurencja 15 14/7/2018 - 9:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 27.89 | Jurczyk Karolina | POL | Szczecin | 30/5/2016 |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 9:00 |
3 4 5 6 | Przymus Konstancja Śmiechowska Maria Wolna Wiktoria Kamińska Natalia | 03 03 03 03 | MKS MOS Katowice Juvenia Wrocław MKP Wągrowiec Delfin Gdynia | 11 01 15 10 | 38.06 36.23 36.58 43.66 |
Seria 2 z 12, 9:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wilczyńska Inez Gadzińska Aleksandra Wojakiewicz Matylda Żelazko Emilia Maślej Iga Łakomiak Julia Ostrowska Maja Ciszewska Amelia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKS MOS Katowice MTS Kwidzyn AZS AWF Wrocław MKS MOS Katowice Juvenia Wrocław Włókniarz 1925 Kalisz Harpun Osiecznica Olimpijczyk Suwałki | 11 10 01 11 01 15 01 09 | 35.58 35.08 34.63 34.28 34.31 35.04 35.14 36.02 |
Seria 3 z 12, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oczkowska Daria Frąckiewicz Emilia Januszewska Otylia Zhuk Daria Krawiec Laura Stosiek Weronika Koczyk Aleksandra Bogusz Kaja | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Delfin Garwolin MZOS Płock Manta Jelcz-Laskowice AZS AWF Wrocław SMS Victoria Racibórz Żoliborz Warszawa BUKS Warszawa | 06 14 14 01 01 11 14 14 | 34.23 34.10 34.00 33.99 33.99 34.06 34.10 34.25 |
Seria 4 z 12, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Salamon Zuzanna Kwiatkowska Zuzanna Traczuk Katarzyna Piepiórka Martyna Jaroni Dominika Witek Aleksandra Kacperska Laura Banasiak Oliwia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Wodnik Bielsk Podlaski Śląsk Wrocław Żabianka Gdańsk Warta Poznań Żabianka Gdańsk Polonia Warszawa Polonia Warszawa | 11 09 01 10 15 10 14 14 | 33.63 33.45 33.42 33.36 33.42 33.44 33.53 33.68 |
Seria 5 z 12, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rokita Hanna Jasińska Martyna Adamska Maria Kosacka Iga Dąbrowska Zuzanna Chąciak Sandra Rojek Paula Górska Eliza | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry Wodnik Łask ŚUKS Warszawa Zryw Opole Jedynka Elbląg GIM 92 Ursynów Warszawa Polonia Warszawa Wodnik Bielsk Podlaski | 11 05 14 07 13 14 14 09 | 33.18 32.85 32.73 32.61 32.64 32.79 33.12 33.20 |
Seria 6 z 12, 9:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Macioła Maja Kielak Julia Kozanecka Laura Łabaj Zuzanna Gwiazdowska Wiktoria Stansberry Liliane Panek Nikola Głazik Dominika | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Juvenia Wrocław Kormoran Olsztyn UKS 190 Łódź Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków GOS Raszyn Jasień Sucha Besk. Piętnastka Bydgoszcz | 01 13 05 13 06 14 06 02 | 32.58 32.50 32.31 32.20 32.28 32.35 32.56 32.61 |
Seria 7 z 12, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ptaszyńska Weronika Zbrojewska Zofia Kasprowicz Marta Jurek Michalina Wałuszko Adrianna Czok Joanna Schwarz Helena Sadowska Wiktoria | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Trójka Łódź SMS Victoria Racibórz GIM 92 Ursynów Warszawa Juvenia Białystok Kronos Strzelce Op. Siódemka Sopot Kormoran Olsztyn | 06 05 11 14 09 07 10 13 | 31.93 31.82 31.74 31.60 31.61 31.82 31.89 31.98 |
Seria 8 z 12, 9:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dach Wiktoria Szymańska Julia Janacz Daria Jaskułowska Zofia Frysiak Zuzanna Wieczorek Marika Sołoniewicz Julia Żurawska Kaja | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków UKS 190 Łódź SMS Victoria Racibórz IKS Konstancin Piętnastka Bydgoszcz Olimpia Lublin Omega Sokółka Olimpia Lublin | 06 05 11 14 02 03 09 03 | 31.56 31.51 31.47 31.38 31.38 31.48 31.56 31.58 |
Seria 9 z 12, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Zofia O'Hara Julia Piejko Dorota Tasak Aleksandra Gancarz Julia Szymańska Kinga Nowakowska Marta Brzostek Emilia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | G-8 Bielany Warszawa Ikar Mielec CSTiR Strzyżów SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Aquatica Pawłowice Śląsk Wrocław MKS SP 63 Bydgoszcz | 14 08 08 06 08 11 01 02 | 31.05 30.95 30.80 30.69 30.79 30.88 31.00 31.06 |
Seria 10 z 12, 9:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Puzoń Paulina Szkurat Martyna Wróbel Julia Buszka Kornelia Frąckiewicz Martyna Piotrowska Wiktoria Gradek Aleksandra Szwabińska Adrianna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Unia Oświęcim Polonia Warszawa Polonia Warszawa TP Zielona Góra Żabianka Gdańsk Fala Nieporęt Torpeda Oleśnica | 11 06 14 14 04 10 14 01 | 30.59 30.04 29.53 28.92 29.15 29.75 30.34 30.68 |
Seria 11 z 12, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Badzian Natalia Famulok Zuzanna Maik Julia Zielińska Daria Celmer Wiktoria Możdżan Milena Ancypo Agnieszka Ziobro Maja | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Polonia Warszawa Aquatica Pawłowice Włókniarz 1925 Kalisz Polonia Warszawa Warta Poznań Shark Rudna Omega Sokółka Znicz Koszalin | 14 11 15 14 15 01 09 16 | 30.56 30.02 29.31 28.67 29.14 29.62 30.08 30.67 |
Seria 12 z 12, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szczepańska Maria Jabłońska Martyna Piesko Martyna Murawska Maria Szyszko Karolina Kawka Nina Dembowska Weronika Sterniczuk Weronika | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Warta Poznań MKS Piaseczno Olimpijczyk 23 Lublin Polonia Warszawa Olimpijczyk Suwałki GIM 92 Ursynów Warszawa CSiR MOS Dąbrowie Grn. Piątka Konstantynów Łódzki | 15 14 03 14 09 14 11 05 | 30.38 29.96 29.23 28.60 29.02 29.62 30.07 30.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 14/7/2018 - 9:16 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 25.18 | Smoliński Jakub | POL | Ostrowiec Sw | 11/7/2015 |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 7 | Nurzyński Oskar Szczepański Jakub Ławrynowicz Maciej Białek Igor Koprowski Aleksander Małek Mikołaj Rojek Piotr | 03 03 03 03 03 03 03 | Aqua Ryki Wodnik Łask Astoria Bydgoszcz Aqua Ustka Cityzen Poznań Posnania Poznań Fala Ropczyce | 03 05 02 10 15 15 08 | 44.69 35.13 33.85 33.09 33.13 33.93 37.99 |
Seria 2 z 15, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cebula Kamil Gawiński Oscar Dzieszuta Kacper Krajewski Mateusz Dominiczak Kamil Paszkowski Konstanty Rzeźnik Kacper Zamojski Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Siemianowice Śl. Neptun Świdnica Juvenia Białystok Orka Iława Piątka Chorzów GIM 92 Ursynów Warszawa Wodnik Rawicz Trójka Łódź | 11 01 09 13 11 14 15 05 | 32.88 32.49 32.28 32.08 32.11 32.43 32.65 32.97 |
Seria 3 z 15, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bąkowski Mikołaj Worobiec Daniel Sówka Aleks Sitnik Jakub Wawryca Hubert Korzeniowski Wiktor Zalewski Sebastian Leśniewski Patryk | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Warta Poznań Neptun Świdnica Warta Poznań Delfin Garwolin SMS Victoria Racibórz Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim Piątka Konstantynów Łódzki | 15 01 15 14 11 01 06 05 | 31.96 31.85 31.69 31.57 31.64 31.76 31.86 31.96 |
Seria 4 z 15, 9:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dywan Miłosz Berej Kacper Stęperski Oktawian Bartłomowicz Tomasz Jachym Maciej Wróblewski Michał Syldatk Wiktor Zdanowicz Patryk | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Śląsk Wrocław Olimpijczyk 23 Lublin Olimpijczyk Aleksandrów Ł. SMS Galicja Kraków Rekin Świebodzice Olimpijczyk Suwałki Aqua Ustka Rekin Świebodzice | 01 03 05 06 01 09 10 01 | 31.56 31.40 31.07 30.91 31.04 31.29 31.54 31.57 |
Seria 5 z 15, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Majta Jakub Ostrowski Krzysztof Gwóźdź Kacper Cybulski Jakub Greczan Sebastian Burszyk Bartosz Zieliński Maksymilian Gałecki Krzysztof | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Wodnik Rawicz SMS Galicja Kraków Tri-Team Rumia Juvenia Białystok SMS Victoria Racibórz G-8 Bielany Warszawa Trójka Łódź | 06 15 06 10 09 11 14 05 | 30.83 30.79 30.70 30.40 30.45 30.72 30.81 30.85 |
Seria 6 z 15, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szlęk Jan Grzegorzyca Paweł Pawlewicz Konrad Zając Kamil Suszczenko Iwan Salik Mateusz Maruwka Bruno Niedziałek Michał | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Górnik Sosnowiec Orka Lubań Unia Oświęcim Harpun Osiecznica Aquatica Pawłowice Wodnik Rawicz Kormoran Olsztyn | 05 11 01 06 01 11 15 13 | 30.31 30.29 30.19 30.09 30.16 30.21 30.29 30.32 |
Seria 7 z 15, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nazaruk Piotr Michalak Jan Gliński Kacper Węgrzynowicz Miłosz Gąsiorowski Michał Fulbiszewski Oskar Szwiec Jakub Życzkowski Kamil | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKS CKS-SMS Szczecin Nawa Skierniewice Jedynka SP Solex Lębork Olimpijczyk Suwałki GIM 92 Ursynów Warszawa Balt Bielawa "5 plus 1" Opole Olimpijczyk Suwałki | 16 05 10 09 14 01 07 09 | 30.05 29.95 29.60 29.54 29.59 29.70 29.96 30.07 |
Seria 8 z 15, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tęcza Maciej Kobylarczyk Damian Chołżyński Nikodem Skrzypek Piotr Hanf Szymon Berbelski Adam Gera Franciszek Dybowski Jan | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Włókniarz 1925 Kalisz Aquatica Pawłowice Olimpijczyk 23 Lublin ŚUKS Warszawa Korona Kraków Wodnik Łask Fala Nieporęt SMS Galicja Kraków | 15 11 03 14 06 05 14 06 | 29.46 29.39 29.34 29.30 29.33 29.35 29.39 29.49 |
Seria 9 z 15, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Malarz Marcin Leiman Cezary Smoliński Rafał Ogorzałek Alan Kajzer Oliwier Marzec Milan Michalak Piotr Urbanowski Jakub | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Delfin Legionowo Śląsk Wrocław Wodnik-29 Katowice Aquastacja Gdańsk Ochota Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 06 01 14 01 11 10 14 14 | 29.25 29.20 29.16 29.08 29.09 29.19 29.21 29.30 |
Seria 10 z 15, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rowiński Dominik Martin-Woźniak Wiktor Kudliński Łukasz Grzegrzółka Albert Skrobała Jakub Pietucha Tymoteusz Włoch Jakub Szymczak Szymon | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Warszawianka- Wodny Park Delfin Toruń UKS SP-149 Łódź G-8 Bielany Warszawa TP Zielona Góra Wodnik-29 Katowice Posnania Poznań Juvenia Wrocław | 14 02 05 14 04 11 15 01 | 29.07 28.97 28.84 28.82 28.82 28.85 29.03 29.07 |
Seria 11 z 15, 9:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cebula Oskar Romanowski Dawid Trzcionka Maciej Skiba Jakub Szeląg Dawid Nosarzewski Kornel Urbanek Filip Piechowski Krzysztof | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Śląsk Wrocław Piątka Konstantynów Łódzki Na Fali Bytom Polonia Warszawa Meduza Pajęczno Warszawianka- Wodny Park Fala Ropczyce Juvenia Białystok | 01 05 11 14 05 14 08 09 | 28.74 28.72 28.62 28.59 28.61 28.63 28.72 28.77 |
Seria 12 z 15, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skrzypek Filip Kuls Jan Roś Jakub Barczyk Jan Kędzierski Tomasz Komorowski Kacper Panasiuk Mateusz Borowski Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Delfin Inowrocław Znicz Koszalin Omega Olkusz UKS 190 Łódź MOSM Tychy Wodnik Bielsk Podlaski KSZO Ostrowiec Św. | 06 02 16 06 05 11 09 12 | 28.50 28.42 28.38 28.24 28.38 28.41 28.49 28.54 |
Seria 13 z 15, 9:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalczyk Piotr Zawadzki Dominik Gąstał Jan Ogrodnik Wojciech Chowaniec Mateusz Żołądź Stanisław Gawron Oliwier Szymczykowski Jakub | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Polonia Warszawa Wodnik Bielsk Podlaski Warszawianka- Wodny Park Park Wodny Tarn. Góry Wodnik Siemianowice Śl. G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław Start Opole | 14 09 14 11 11 14 01 07 | 27.97 27.44 27.11 26.12 26.91 27.27 27.72 28.23 |
Seria 14 z 15, 9:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oleski Tomasz Stefanowski Bartosz Ćwiek Wiktor Zhuravel Nazar Grychtoł Arkadiusz Wlazłowski Kamil Sowa Łukasz Biedka Mikołaj | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Nawa Skierniewice BUKS Warszawa Śląsk Wrocław Manta Kochłowice Ruda Śl. Polonia Warszawa SMS Galicja Kraków Włókniarz 1925 Kalisz | 05 05 14 01 11 14 06 15 | 27.97 27.43 27.09 25.91 26.80 27.26 27.65 28.04 |
Seria 15 z 15, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Więckowski Jakub Szczurek Kacper Jakimiak Jakub Uryniuk Paweł Korona Kacper Stefański Patryk Bidowaniec Kacper Wiśniewski Mikołaj | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Jagiellonka Warszawa UKS SP 8 Chrzanów Narwal Międzyrzec Podl. G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin KSZO Ostrowiec Św. Wodnik Rawicz Piętnastka Bydgoszcz | 14 06 03 14 16 12 15 02 | 27.94 27.36 26.93 25.71 26.78 27.15 27.65 28.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/7/2018 - 9:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 29.62 | Naziębło Klaudia | POL | Belgrade (SRB) | 1/8/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 9:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krukowska Zuzanna Zastępińska Natalia Jasińska Martyna Smolis Wiktoria Dąbkowska Aleksandra Sadłowska Maja Krauza Julia Socha Anna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Aqua Ryki NKP Bielsko Biała Wodnik Łask Jedynka SP Solex Lębork MZOS Płock Żoliborz Warszawa Płetwal Szczytno Włókniarz 1925 Kalisz | 03 11 05 10 14 14 13 15 | 43.97 38.58 37.61 36.73 36.98 37.90 39.35 NT |
Seria 2 z 9, 9:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaminiarz Sara Auguściak Magdalena Pilarska Natalia Chorała Małgorzata Trybułowska Simona Sobczyk Paulina Wilczyńska Inez Kucharska Aleksandra | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Astromal Leszno Kapry-Armexim Pruszków MKP Wągrowiec Wodnik Rawicz Jedynka SP Solex Lębork Warta Poznań MKS MOS Katowice Huragan Sosnowiec | 15 14 15 15 10 15 11 11 | 36.52 36.12 36.00 35.89 35.92 36.08 36.18 36.70 |
Seria 3 z 9, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hallmann Martyna Korolczuk Julia Żemojtel Zuzanna Krywiel Karolina Traczuk Katarzyna Mikszan Zuzanna Kwiatkowska Zuzanna Salamon Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Jedynka SP Solex Lębork Juvenia Białystok MTS Kwidzyn MKP Szczecin Śląsk Wrocław Aquatica Pawłowice Wodnik Bielsk Podlaski Aquatica Pawłowice | 10 09 10 16 01 11 09 11 | 35.81 35.72 35.61 35.45 35.47 35.67 35.78 35.86 |
Seria 4 z 9, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ławrynowicz Gabriela Milewska Zofia Jodłowska Zuzanna Gorzeń Marta Krawczyk Nikola Ancypo Agnieszka Zmierczak Natalia Florkiewicz Liwia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKP Kołobrzeg G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Cityzen Poznań Unia Oświęcim Omega Sokółka Kormoran Olsztyn Sokół Rzeszów | 16 14 06 15 06 09 13 08 | 35.29 34.70 34.33 34.18 34.32 34.56 34.92 35.32 |
Seria 5 z 9, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wałuszko Adrianna Niepogodzińska Izabela Błażejczyk Karolina Kantecka Julia Krzysztofiak Iga Habowska Weronika Skibczak Paulina Kosiec Małgorzata | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Juvenia Białystok SMS Galicja Kraków Żabianka Gdańsk Włókniarz 1925 Kalisz Warta Poznań Jasień Sucha Besk. G-8 Bielany Warszawa NKP Bielsko Biała | 09 06 10 15 15 06 14 11 | 34.07 34.05 33.95 33.90 33.92 33.98 34.06 34.09 |
Seria 6 z 9, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaczyńska Anna Frysiak Zuzanna Obuchowicz Natasza Wróbel Martyna Adamska Julia Dutkowiak Aleksandra Samuła Kornelia Zakrzewska Marta | 03 03 03 03 03 03 03 03 | AZS Politechniki Łódzkiej Piętnastka Bydgoszcz GOS Raszyn MKS Piaseczno ŚUKS Warszawa Śląsk Wrocław Olimpijczyk 23 Lublin AZS AWF Wrocław | 05 02 14 14 14 01 03 01 | 33.56 33.48 33.36 33.17 33.30 33.44 33.54 33.90 |
Seria 7 z 9, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Macioła Maja Kozińska Anna Sczogiel Alicja Piskorska Adela Skwara Oliwia Filocha Julia Czechyra Agata Marjańska Agata | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Juvenia Wrocław GIM 92 Ursynów Warszawa Na Fali Bytom Torpeda Oleśnica Huragan Sosnowiec MKS CKS-SMS Szczecin Warta Poznań Piętnastka Bydgoszcz | 01 14 11 01 11 16 15 02 | 32.94 32.48 31.88 30.65 31.56 32.32 32.59 33.15 |
Seria 8 z 9, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wodecka Roksana Molenda Dominika Górska Eliza Buszka Kornelia Maik Julia Osiniak Iga Zych Natalia Poznakowska Wiktoria | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SKS 137 Delfin Łódź Żabianka Gdańsk Wodnik Bielsk Podlaski Polonia Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz Olimpia Lublin Wodnik Radom SMS Victoria Racibórz | 05 10 09 14 15 03 14 11 | 32.75 32.46 31.71 30.50 31.38 32.28 32.53 33.00 |
Seria 9 z 9, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chyra Julia Kułakowska Monika Mrożewska Anna Piesko Martyna Jabłońska Martyna Biernat Oliwia Malec Wiktoria Kozanecka Laura | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Siemianowice Śl. Medyk Giżycko GIM 92 Ursynów Warszawa Olimpijczyk 23 Lublin MKS Piaseczno Aquatica Pawłowice Ikar Mielec UKS 190 Łódź | 11 13 14 03 14 11 08 05 | 32.65 32.38 31.59 30.43 31.05 32.08 32.52 32.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/7/2018 - 9:48 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 26.79 | Karolczak Jan | POL | Lublin | 16/7/2016 |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:48 |
3 4 5 6 | Białek Igor Salik Mateusz Dzieszuta Kacper Nurzyński Oskar | 03 03 03 03 | Aqua Ustka Aquatica Pawłowice Juvenia Białystok Aqua Ryki | 10 11 09 03 | 36.80 35.11 35.41 42.51 |
Seria 2 z 11, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rzeźnik Kacper Kurkowski Oskar Korczak Jakub Sitnik Jakub Krajewski Mateusz Urbanek Filip Walczyk Dominik Celej Aleks | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Rawicz Siódemka Sopot BUKS Warszawa Delfin Garwolin Orka Iława Fala Ropczyce KSZO Ostrowiec Św. TP Zielona Góra | 15 10 14 14 13 08 12 04 | 34.91 34.37 34.34 33.88 34.07 34.35 34.62 34.92 |
Seria 3 z 11, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skoczylas Michał Korzeniowski Wiktor Pawlewicz Konrad Berbelski Adam Woźny Oskar Siermantowski Filip Dzięndzia Radosław Okręt Oliwier | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik-29 Katowice Manta Jelcz-Laskowice Orka Lubań Wodnik Łask Aquastacja Gdańsk Juvenia Białystok Siódemka Sopot KSZO Ostrowiec Św. | 11 01 01 05 10 09 10 12 | 33.65 33.59 33.53 33.30 33.48 33.56 33.62 33.82 |
Seria 4 z 11, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Auguściński Mateusz Zdanowicz Patryk Dywan Miłosz Greczan Sebastian Tęcza Maciej Zieliński Andrzej Przybytniak Sean Maruwka Bruno | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Trójka Łódź Rekin Świebodzice Śląsk Wrocław Juvenia Białystok Włókniarz 1925 Kalisz Astromal Leszno Żoliborz Warszawa Wodnik Rawicz | 05 01 01 09 15 15 14 15 | 33.04 32.53 32.41 32.33 32.37 32.47 32.80 33.04 |
Seria 5 z 11, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąsiorowski Michał Marzec Milan Straszyński Kacper Stęperski Oktawian Guściora Maciej Sikora Kacper Sobowiec Mateusz Dolata Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa Aquastacja Gdańsk Trójka Łódź Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Delfin Tarnobrzeg SMS Galicja Kraków Piętnastka Bydgoszcz TP Zielona Góra | 14 10 05 05 08 06 02 04 | 32.29 32.11 32.11 31.95 32.09 32.11 32.13 32.31 |
Seria 6 z 11, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skrobała Jakub Kempa Krystian Podsiadło Grzegorz Nosarzewski Kornel Zawadzki Dominik Borsuk Piotr Skiba Jakub Sobiech Szymon | 03 03 03 03 03 03 03 03 | TP Zielona Góra TP Zielona Góra Wodnik-29 Katowice Warszawianka- Wodny Park Wodnik Bielsk Podlaski Fala Kraśnik Polonia Warszawa UKS SP-149 Łódź | 04 04 11 14 09 03 14 05 | 31.86 31.78 31.47 31.40 31.44 31.75 31.81 31.93 |
Seria 7 z 11, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Markowski Kacper Tarka Maciej Więckowski Jakub Wojnowski Damian Siadek Aleksy Włoch Jakub Matuszyński Mikołaj Tumialis Maciej | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Polonia Warszawa Centrum Staszów Jagiellonka Warszawa Wodnik Police Astromal Leszno Posnania Poznań G-8 Bielany Warszawa Olimpijczyk Suwałki | 14 12 14 16 15 15 14 09 | 31.29 31.13 30.74 30.67 30.68 30.82 31.16 31.32 |
Seria 8 z 11, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tomaszowski Michał Hyckowski Paweł Podgórski Patryk Adamczyk Maksymilian Rząsa Jacek Śliwa Michał Życzkowski Kamil Urbanowski Jakub | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry Rekin Świebodzice Start Opole Śląsk Wrocław Żabianka Gdańsk Fala Ropczyce Olimpijczyk Suwałki G-8 Bielany Warszawa | 11 01 07 01 10 08 09 14 | 30.63 30.54 30.40 30.39 30.39 30.42 30.58 30.64 |
Seria 9 z 11, 9:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żukowski Kamil Bidowaniec Kacper Coleman Alan Urban Jakub Wanat Grzegorz Brączek Kacper Wiśniewski Mikołaj Brodziński Franciszek | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Wodnik Rawicz Jedynka Łódź Orlik Lublin SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Piętnastka Bydgoszcz Znicz Koszalin | 06 15 05 03 06 06 02 16 | 30.04 29.87 29.42 28.91 29.04 29.68 29.99 30.34 |
Seria 10 z 11, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Turała Adrian Żyder Michał Kowalczyk Piotr Wiśniewski Adam Grychtoł Arkadiusz Kowalewski Paweł Sienkiewicz Aleksander Hnatyk Damian | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Neptun Stargard Znicz Koszalin Polonia Warszawa Aqua Żyrardów Manta Kochłowice Ruda Śl. Juvenia Białystok Harpun Osiecznica Dwójka Morena Gdańsk | 16 16 14 14 11 09 01 10 | 30.02 29.72 29.24 28.77 28.98 29.67 29.91 30.16 |
Seria 11 z 11, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Matysiak Kacper Sobota Jakub Zubik Jan Bober Paweł Żołądź Stanisław Biskupski Kacper Cyckowski Aleksander Truszkowski Tomasz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Warta Poznań Na Fali Bytom Polonia Warszawa Żabianka Gdańsk G-8 Bielany Warszawa Słowianka Gorzów Wlkp. Jedynka Elbląg Siódemka Sopot | 15 11 14 10 14 04 13 10 | 30.00 29.72 29.13 28.58 28.94 29.47 29.90 30.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/7/2018 - 10:03 | Dziewcząt, 400m dowolny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 4:16.14 | Knop Aleksandra | POL | Lodz | 26/5/2018 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:03 |
3 4 5 6 | Stosiek Weronika Kasza Katarzyna Bratuś Patrycja Chąciak Sandra | 03 03 03 03 | SMS Victoria Racibórz Fala Niepołomice Gryf Dębica GIM 92 Ursynów Warszawa | 11 06 08 14 | 5:37.20 5:21.35 5:21.78 NT |
Seria 2 z 8, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żelazko Emilia Jankowska Joanna Jurek Michalina Kumor Aleksandra Liwowska Maria Dobrowolska Natalia Hajduk Oliwia Laska Kornelia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKS MOS Katowice Wodnik Police GIM 92 Ursynów Warszawa Unia Oświęcim Piątka Konstantynów Łódzki SMS Victoria Racibórz Atol Oleśnica Manta Warszawa Włochy | 11 16 14 06 05 11 01 14 | 5:10.21 5:07.16 5:05.70 5:04.59 5:05.46 5:06.98 5:07.79 5:11.03 |
Seria 3 z 8, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łabaj Zuzanna Więckowska Alicja Wąsik Julia Wróbel Zofia Stodolska Zofia Baranowska Martyna Ciesielska Natalia Maślej Iga | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Kormoran Olsztyn Delfin Garwolin Unia Oświęcim Unia Oświęcim Astoria Bydgoszcz Warta Poznań UKS SP-149 Łódź Juvenia Wrocław | 13 14 06 06 02 15 05 01 | 5:04.34 5:01.60 5:00.25 4:56.13 4:58.43 5:01.35 5:03.67 5:04.37 |
Seria 4 z 8, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ptaszyńska Weronika Cichocka Oliwia Adamska Julia Piejko Dorota Kozdęba Karolina Skrzypiec Nika Niewiadomska Nikola Krawczyk Nikola | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Olimpijczyk 23 Lublin ŚUKS Warszawa CSTiR Strzyżów SMS Galicja Kraków Juvenia Wrocław Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim | 06 03 14 08 06 01 11 06 | 4:55.85 4:55.45 4:54.04 4:52.00 4:53.41 4:54.18 4:55.51 4:56.13 |
Seria 5 z 8, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żerańska Urszula Kostrzewska Maria Kozaczuk Klara Zmierczak Natalia Topp Zofia Kielak Julia Kołodziejczyk Oliwia Kawczyńska Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | BUKS Warszawa UKS 190 Łódź Żoliborz Warszawa Kormoran Olsztyn G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn Olimpia Lublin MKP Szczecin | 14 05 14 13 14 13 03 16 | 4:49.93 4:49.31 4:47.85 4:46.11 4:47.80 4:47.91 4:49.58 4:51.04 |
Seria 6 z 8, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fuks Aleksandra Maciejewska Beata Kuziów Martyna Gancarz Julia Garbarczyk Weronika Kulik Wiktoria Machulak Maja Lutkiewicz Gabriela | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Gilus Gilowice UKS SP-149 Łódź Unia Oświęcim Ikar Mielec MKP Szczecin Kormoran Olsztyn Fala Kraśnik Wisła Puławy | 11 05 06 08 16 13 03 03 | 4:45.30 4:43.61 4:42.46 4:41.90 4:42.14 4:43.45 4:45.19 4:45.51 |
Seria 7 z 8, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cioch-Gradzik Wiktoria Zielińska Daria Ambroży Antonina Kawka Nina Cynarska Weronika Pogoń Milena Słowik Martyna Haładyn Karolina | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Polonia Warszawa Ochota Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa Polonia Warszawa CSiR MOS Dąbrowie Grn. IKS Konstancin UKS 190 Łódź | 11 14 14 14 14 11 14 05 | 4:40.02 4:36.74 4:34.19 4:30.42 4:30.64 4:34.81 4:37.78 4:41.52 |
Seria 8 z 8, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Neubauer Paulina Dąbrowska Wiktoria Klimek Marta Knop Aleksandra Urban Karolina Nowak Maja Ziemacka Julia Szymańska Julia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Dwójka Tczew Polonia Warszawa Unia Oświęcim UKS 190 Łódź Ósemka Starogard Gd. Ochota Warszawa Muszelka Warszawa UKS 190 Łódź | 10 14 06 05 10 14 14 05 | 4:38.20 4:35.61 4:31.36 4:16.14 4:30.50 4:34.75 4:36.80 4:41.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/7/2018 - 10:49 | Chłopców, 400m dowolny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 4:01.28 | Wojdak Wojciech | POL | Oswiecim | 16/7/2011 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 7 | Grabski Mateusz Rogoziński Radosław Skoczylas Michał Pawlak Hubert Szczepański Jakub Skrzyszowski Bruno Szwiec Jakub | 03 03 03 03 03 03 03 | MKS CKS-SMS Szczecin MKS CKS-SMS Szczecin Wodnik-29 Katowice AZS Politechniki Łódzkiej Wodnik Łask Wisła Kraków "5 plus 1" Opole | 16 16 11 05 05 06 07 | NT 5:14.28 5:10.88 4:58.22 5:02.52 5:12.97 5:33.30 |
Seria 2 z 8, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cybulski Jakub Płaziak Szymon Reterski Damian Straszyński Kacper Worobiec Daniel Nazaruk Piotr Płoskonka Jakub Cebula Kamil | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Tri-Team Rumia Warta Poznań Znicz Koszalin Trójka Łódź Neptun Świdnica Juvenia Białystok SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. | 10 15 16 05 01 09 06 11 | 4:55.30 4:53.07 4:48.59 4:46.58 4:46.95 4:50.98 4:54.51 4:56.45 |
Seria 3 z 8, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lisik Kacper Zieliński Maksymilian Fortuna Filip Gaweł Jakub Wojtkowiak Mateusz Michalak Piotr Kowalski Daniel Świć Mateusz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Shark Rudna G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków MKP Szczecin Warta Poznań Ochota Warszawa Atol Oleśnica Olimpijczyk 23 Lublin | 01 14 06 16 15 14 01 03 | 4:44.34 4:41.83 4:41.36 4:39.97 4:41.07 4:41.49 4:42.35 4:45.70 |
Seria 4 z 8, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hanf Szymon Koryciński Kamil Kudliński Łukasz Krupiński Wojciech Soiński Dominik Basa Szymon Kowalski Marek Truszkowski Tomasz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków UKS SP-149 Łódź Posnania Poznań Warta Poznań SMS Galicja Kraków TP Zielona Góra Siódemka Sopot | 06 06 05 15 15 06 04 10 | 4:39.18 4:36.46 4:35.79 4:35.03 4:35.71 4:36.13 4:38.30 4:39.29 |
Seria 5 z 8, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Para Mikołaj Sokołowski Fabian Karpiński Jakub Szeląg Dawid Zubik Jan Adamczyk Maksymilian Kasperski Patryk Forgel Konrad | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Dwójka Morena Gdańsk G-8 Bielany Warszawa Meduza Pajęczno Polonia Warszawa Śląsk Wrocław Fala Kraśnik TP Zielona Góra | 06 10 14 05 14 01 03 04 | 4:33.99 4:32.64 4:31.60 4:30.56 4:31.07 4:32.05 4:33.42 4:34.39 |
Seria 6 z 8, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamczyk Jan Swojnóg Igor Gorra Mikołaj Szymczak Szymon Sieprawski Roch Niedziałek Michał Szymczykowski Jakub Paszkowski Konstanty | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk 23 Lublin Unia Oświęcim MKP Szczecin Juvenia Wrocław Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Start Opole GIM 92 Ursynów Warszawa | 03 06 16 01 06 13 07 14 | 4:29.14 4:27.40 4:26.19 4:25.60 4:25.83 4:26.24 4:28.76 4:29.89 |
Seria 7 z 8, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jasiński Jakub Lewicki Filip Wojciechowski Kajetan Zieliński Konrad Rodkiewicz Radosław Malinowski Wojciech Roguski Mateusz Zarychta Marcel | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Jedynka Łódź SMS Galicja Kraków Trójka Łódź UKS 190 Łódź Muszelka Warszawa Jedynka Łódź Muszelka Warszawa Olimpia Lublin | 05 06 05 05 14 05 14 03 | 4:24.67 4:21.08 4:16.55 4:09.67 4:12.98 4:17.76 4:23.65 4:24.92 |
Seria 8 z 8, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Malinowski Jakub Lamla Filip Więzik Jan Daszkiewicz Michał Jakimiak Jakub Czech Arkadiusz Danikiewicz Dawid Dopierała Tytus | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Słowianka Gorzów Wlkp. Jedność 32 Przyszowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Narwal Międzyrzec Podl. Górnik Sosnowiec Unia Oświęcim Warta Poznań | 04 11 06 06 03 11 06 15 | 4:24.58 4:19.24 4:15.85 4:03.93 4:12.56 4:16.90 4:23.23 4:24.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/7/2018 - 11:33 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:29.47 | Zachoszcz Paulina | POL | Gorzow Wlkp. | 12/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:33 |
2 3 4 5 6 | Reszkiewicz Zuzanna Dziedzic Vanessa Poppe Anna Niedobitek Izabela Żemojtel Zuzanna | 03 03 03 03 03 | MKS CKS-SMS Szczecin MKS CKS-SMS Szczecin Manta Kochłowice Ruda Śl. Kronos Strzelce Op. MTS Kwidzyn | 16 16 11 07 10 | 3:17.63 3:08.13 3:05.19 3:07.23 3:10.39 |
Seria 2 z 6, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Elsner Aleksandra Schab Zuzanna Kapusta Karolina Gągałka Marta Wojakiewicz Matylda Góral Paula Ciszewska Amelia Kaczmarek Julianna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Polonia Warszawa Wisła Kraków Sokół Rzeszów MKS MOS Katowice AZS AWF Wrocław Dwójka Tczew Olimpijczyk Suwałki Astromal Leszno | 14 06 08 11 01 10 09 15 | 3:03.76 3:03.27 3:02.22 3:00.18 3:01.47 3:02.24 3:03.33 3:04.20 |
Seria 3 z 6, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skiba Oliwia Zhuk Daria Gliszczyńska Aleksandra Biegańska Weronika Marjańska Agata Walczak Oliwia Łakomiak Julia Dąbrowska Dominika | 03 03 03 03 03 03 03 03 | TP Zielona Góra Manta Jelcz-Laskowice Jedynka SP Solex Lębork G-8 Bielany Warszawa Piętnastka Bydgoszcz MKP Szczecin Włókniarz 1925 Kalisz Znicz Koszalin | 04 01 10 14 02 16 15 16 | 2:58.19 2:56.77 2:54.46 2:53.68 2:53.91 2:56.07 2:58.07 3:00.17 |
Seria 4 z 6, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oczkowska Daria Rokita Hanna Błażejewska Nikola Wojtkowiak Alicja Cynarska Weronika Kertyńska Nadia Lasecka Aleksandra O'Hara Julia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Park Wodny Tarn. Góry Wodnik Łask Park Wodny Tarn. Góry Polonia Warszawa Śląsk Wrocław MKS SP 63 Bydgoszcz Ikar Mielec | 06 11 05 11 14 01 02 08 | 2:51.91 2:49.32 2:46.69 2:39.50 2:42.74 2:47.70 2:49.93 2:52.83 |
Seria 5 z 6, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krętosz Maria Dopart Marcelina Mosek Oliwia Herbreder Gabriela Obajtek Aleksandra Sadlik Martyna Kurek Agnieszka Orłowska Agata | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Siemianowice Śl. Wodny Świat Kudowa Zdr. SMS Victoria Racibórz GIM 92 Ursynów Warszawa Rekin Świebodzice Unia Oświęcim Jedynka SP Solex Lębork CSiR MOS Dąbrowie Grn. | 11 01 11 14 01 06 10 11 | 2:51.30 2:49.06 2:44.71 2:38.69 2:42.25 2:47.12 2:49.75 2:52.70 |
Seria 6 z 6, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Węclewska Aleksandra Olech Cecylia Motyl Sara Hellak Emilia Russek Agata Kamińska Anna Dach Wiktoria Budzińska Paulina | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Śląsk Wrocław ŚUKS Warszawa AZS Politechniki Łódzkiej Śląsk Wrocław Polonia Warszawa Piętnastka Bydgoszcz SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn-Koźle | 01 14 05 01 14 02 06 07 | 2:50.87 2:48.23 2:42.85 2:38.20 2:40.19 2:47.02 2:49.65 2:52.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/7/2018 - 11:56 | Chłopców, 200m klasyczny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:18.70 | Zbutowicz Karol | POL | Utrecht (NED) | 19/7/2013 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:56 |
3 4 5 | Słowiński Kamil Wrzeszcz Mateusz Czerniak Jarosław | 03 03 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. MKP Szczecin Olimpijczyk 23 Lublin | 11 16 03 | 2:56.28 2:55.36 2:56.08 |
Seria 2 z 7, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 7 | Praga Maksymilian Kuzia Krzysztof Bartłomowicz Tomasz Wilanowski Mateusz Szukała Krzysztof Rojek Piotr Skwarnicki Jakub | 03 03 03 03 03 03 03 | Polonia Warszawa Kapry-Armexim Pruszków SMS Galicja Kraków Jedynka Łódź Warta Poznań Fala Ropczyce BUKS Warszawa | 14 14 06 05 15 08 14 | 2:55.07 2:53.12 2:50.24 2:47.17 2:49.88 2:52.64 2:53.42 |
Seria 3 z 7, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marciniak Kacper Szczepanik Szymon Mosiak Mikołaj Jasiński Bartłomiej Macioszek Maksymilian Pogoda Filip Zachwieja Ignacy Snoch Michał | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Żabianka Gdańsk Sokół Rzeszów Atol Oleśnica Jedynka Łódź Ochota Warszawa Olimpijczyk 23 Lublin Warta Poznań Na Fali Bytom | 10 08 01 05 14 03 15 11 | 2:45.68 2:44.42 2:43.38 2:42.79 2:42.90 2:44.38 2:45.65 2:45.76 |
Seria 4 z 7, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gliński Kacper Filipiak Grzegorz Markowski Kacper Burszyk Bartosz Dominiczak Kamil Wawryca Hubert Dybowski Jan Swiekatowski Wojciech | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Jedynka SP Solex Lębork Astromal Leszno Polonia Warszawa SMS Victoria Racibórz Piątka Chorzów SMS Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków TP Zielona Góra | 10 15 14 11 11 11 06 04 | 2:41.02 2:40.30 2:39.86 2:38.88 2:38.99 2:40.20 2:40.56 2:41.51 |
Seria 5 z 7, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mróz Adam Rembowski Jan Labich Wiktor Krupa Mateusz Dobrindt Mikołaj Wróbel Igor Pityński Wiktor Jachimowicz Maksymilian | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk 23 Lublin IKS Konstancin Trójka Łódź Unia Oświęcim Piętnastka Bydgoszcz Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Polonia Warszawa | 03 14 05 06 02 06 01 14 | 2:37.51 2:35.93 2:33.56 2:29.03 2:32.20 2:35.06 2:37.18 2:38.78 |
Seria 6 z 7, 12:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Czaja Marco Duszczak Kacper Biedka Mikołaj Skóra Bartosz Majta Jakub Lewandowski Oliwier Michałowski Eryk Przystał Adam | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Start Opole Trójka Środa Wlkp. Włókniarz 1925 Kalisz Piątka Konstantynów Łódzki SMS Galicja Kraków MZOS Płock Omega Sokółka G-8 Bielany Warszawa | 07 15 15 05 06 14 09 14 | 2:37.38 2:35.37 2:32.94 2:28.54 2:31.90 2:34.75 2:36.90 2:38.29 |
Seria 7 z 7, 12:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Komorowski Kacper Szydłowski Erwin Zacharzyński Norbert Zhuravel Nazar Grabek Oskar Gwóźdź Kacper Wojda Kamil Skrzypek Piotr | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy Unia Oświęcim Wodnik Krasnystaw Śląsk Wrocław Olimpijczyk 23 Lublin SMS Galicja Kraków TP Zielona Góra ŚUKS Warszawa | 11 06 03 01 03 06 04 14 | 2:37.21 2:35.18 2:32.67 2:24.39 2:30.73 2:34.60 2:36.84 2:37.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 14/7/2018 - 12:21 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:17.63 | Szczepaniak Karolina | POL | Gorzow Wlkp. | 1/12/2007 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stansberry Liliane Zastępińska Natalia Ciesielska Natalia Chorała Małgorzata Krawiec Laura Kamińska Natalia Krukowska Zuzanna Filocha Julia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | GOS Raszyn NKP Bielsko Biała UKS SP-149 Łódź Wodnik Rawicz AZS AWF Wrocław Delfin Gdynia Aqua Ryki MKS CKS-SMS Szczecin | 14 11 05 15 01 10 03 16 | NT 3:08.67 2:54.27 2:51.53 2:53.64 2:57.53 3:21.46 NT |
Seria 2 z 7, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pilarska Natalia Śmiechowska Maria Błażejczyk Karolina Habowska Weronika Krywiel Karolina Frąckiewicz Emilia Wolna Wiktoria Korolczuk Julia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKP Wągrowiec Juvenia Wrocław Żabianka Gdańsk Jasień Sucha Besk. MKP Szczecin Delfin Garwolin MKP Wągrowiec Juvenia Białystok | 15 01 10 06 16 14 15 09 | 2:50.75 2:45.78 2:43.98 2:43.36 2:43.77 2:45.78 2:46.99 2:50.76 |
Seria 3 z 7, 12:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sołoniewicz Julia Witek Aleksandra Adamska Maria Kosiec Małgorzata Chyra Julia Janacz Daria Koczyk Aleksandra Milewska Zofia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Omega Sokółka Żabianka Gdańsk ŚUKS Warszawa NKP Bielsko Biała Wodnik Siemianowice Śl. SMS Victoria Racibórz Żoliborz Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 09 10 14 11 11 11 14 14 | 2:43.00 2:41.71 2:41.50 2:39.85 2:39.91 2:41.51 2:42.46 2:43.20 |
Seria 4 z 7, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głazik Dominika Biegańska Weronika Sterniczuk Weronika Lasecka Aleksandra Jodłowska Zuzanna Kołodziejczyk Oliwia Niepogodzińska Izabela Szarczyńska Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Piętnastka Bydgoszcz G-8 Bielany Warszawa Piątka Konstantynów Łódzki MKS SP 63 Bydgoszcz SMS Galicja Kraków Olimpia Lublin SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław | 02 14 05 02 06 03 06 01 | 2:39.49 2:36.74 2:35.79 2:35.62 2:35.70 2:36.24 2:37.45 2:39.50 |
Seria 5 z 7, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kasprowicz Marta Tasak Aleksandra Russek Agata Cynarska Natalia Wojtkowiak Alicja Cioch-Gradzik Wiktoria Badzian Natalia Kostrzewska Maria | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków Polonia Warszawa Polonia Warszawa Park Wodny Tarn. Góry Manta Kochłowice Ruda Śl. Polonia Warszawa UKS 190 Łódź | 11 06 14 14 11 11 14 05 | 2:33.88 2:31.16 2:28.71 2:25.79 2:27.99 2:30.92 2:31.71 2:35.62 |
Seria 6 z 7, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szyszko Karolina Biernat Oliwia Celmer Wiktoria Herbreder Gabriela Famulok Zuzanna Frąckiewicz Martyna Maciejewska Beata Kozińska Anna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk Suwałki Aquatica Pawłowice Warta Poznań GIM 92 Ursynów Warszawa Aquatica Pawłowice TP Zielona Góra UKS SP-149 Łódź GIM 92 Ursynów Warszawa | 09 11 15 14 11 04 05 14 | 2:33.61 2:31.03 2:28.17 2:24.13 2:27.34 2:30.28 2:31.40 2:35.29 |
Seria 7 z 7, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zych Natalia Obajtek Aleksandra Murawska Maria Knop Aleksandra Hellak Emilia Możdżan Milena Malec Wiktoria Nowakowska Marta | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Radom Rekin Świebodzice Polonia Warszawa UKS 190 Łódź Śląsk Wrocław Shark Rudna Ikar Mielec Śląsk Wrocław | 14 01 14 05 01 01 08 01 | 2:33.47 2:30.93 2:28.16 2:17.68 2:25.91 2:29.59 2:31.16 2:34.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 14/7/2018 - 12:46 | Chłopców, 200m zmienny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:07.56 | Cieślak Marcin | POL | Gorzow Wlkp. | 1/12/2007 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:46 |
2 3 4 5 6 | Skwarnicki Jakub Syldatk Wiktor Walczyk Dominik Lenczewski Piotr Kupcewicz Kajetan | 03 03 03 03 03 | BUKS Warszawa Aqua Ustka KSZO Ostrowiec Św. Olimpijczyk Suwałki MKS SP 63 Bydgoszcz | 14 10 12 09 02 | NT NT 2:34.69 2:37.77 NT |
Seria 2 z 7, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Śliwa Michał Rząsa Jacek Macioszek Maksymilian Sikora Kacper Skrzypek Filip Michalak Jan Nazaruk Piotr Ostrowski Krzysztof | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Fala Ropczyce Żabianka Gdańsk Ochota Warszawa SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Nawa Skierniewice MKS CKS-SMS Szczecin Wodnik Rawicz | 08 10 14 06 06 05 16 15 | 2:32.26 2:30.61 2:30.29 2:29.53 2:29.61 2:30.45 2:30.67 2:34.40 |
Seria 3 z 7, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Turała Adrian Lewandowski Damian Sobiech Szymon Borowski Kacper Jachym Maciej Tumialis Maciej Fulbiszewski Oskar Matysiak Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Neptun Stargard MZOS Płock UKS SP-149 Łódź KSZO Ostrowiec Św. Rekin Świebodzice Olimpijczyk Suwałki Balt Bielawa Warta Poznań | 16 14 05 12 01 09 01 15 | 2:29.37 2:28.38 2:27.09 2:26.96 2:27.03 2:27.22 2:28.95 2:29.49 |
Seria 4 z 7, 12:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przystał Adam Kowalski Daniel Kapała Szymon Antczak Bartosz Kobylarczyk Damian Michałowski Eryk Mosiak Mikołaj Węgrzynowicz Miłosz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | G-8 Bielany Warszawa Atol Oleśnica Kormoran Olsztyn Polonia Warszawa Aquatica Pawłowice Omega Sokółka Atol Oleśnica Olimpijczyk Suwałki | 14 01 13 14 11 09 01 09 | 2:25.44 2:24.97 2:23.42 2:23.10 2:23.40 2:23.96 2:25.23 2:26.10 |
Seria 5 z 7, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamczyk Jan Trzcionka Maciej Kędzierski Tomasz Ćwiek Wiktor Pityński Wiktor Wiśniewski Adam Zarychta Marcel Przybysz Mateusz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk 23 Lublin Na Fali Bytom UKS 190 Łódź BUKS Warszawa Śląsk Wrocław Aqua Żyrardów Olimpia Lublin BUKS Warszawa | 03 11 05 14 01 14 03 14 | 2:21.92 2:20.88 2:18.25 2:14.23 2:16.54 2:19.50 2:21.30 2:23.06 |
Seria 6 z 7, 13:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korona Kacper Cebula Oskar Grabek Oskar Stefański Patryk Dobrindt Mikołaj Gawron Oliwier Zieliński Konrad Rychel Maksymilian | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKP Szczecin Śląsk Wrocław Olimpijczyk 23 Lublin KSZO Ostrowiec Św. Piętnastka Bydgoszcz Śląsk Wrocław UKS 190 Łódź SMS Victoria Racibórz | 16 01 03 12 02 01 05 11 | 2:21.80 2:20.85 2:17.29 2:13.76 2:15.18 2:18.83 2:21.24 2:22.94 |
Seria 7 z 7, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Coleman Alan Wlazłowski Kamil Labich Wiktor Uryniuk Paweł Gąstał Jan Zacharzyński Norbert Sowa Łukasz Tomaszowski Michał | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Jedynka Łódź Polonia Warszawa Trójka Łódź G-8 Bielany Warszawa Warszawianka- Wodny Park Wodnik Krasnystaw SMS Galicja Kraków Park Wodny Tarn. Góry | 05 14 05 14 14 03 06 11 | 2:21.62 2:20.46 2:16.83 2:12.21 2:14.96 2:18.62 2:21.07 2:22.54 |
4 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat FINAŁY II | 14/7/2018 - 17:00 |
Dekoracja Nr 13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny |
Dekoracja Nr 14. Chłopców, 4 x 200m dowolny |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |