Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow Młodszych 15 lat Oświęcim, 13 - 15/7/2018 |
4 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat FINAŁY II | 14/7/2018 - 16:52 |
16:52 | Dekoracja Nr 13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny |
16:56 | Dekoracja Nr 14. Chłopców, 4 x 200m dowolny |
Konkurencja 15 14/7/2018 - 17:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 27.89 | Jurczyk Karolina | POL | Szczecin | 30/5/2016 |
Rok ur. |
Finał A, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szkurat Martyna Frąckiewicz Martyna Jabłońska Martyna Zielińska Daria Buszka Kornelia Murawska Maria Celmer Wiktoria Maik Julia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim TP Zielona Góra MKS Piaseczno Polonia Warszawa Polonia Warszawa Polonia Warszawa Warta Poznań Włókniarz 1925 Kalisz | 06 04 14 14 14 14 15 15 | 29.36 29.05 28.84 28.59 28.79 28.95 29.15 29.43 |
Finał B, 17:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | O'Hara Julia Gradek Aleksandra Wróbel Julia Szyszko Karolina Piotrowska Wiktoria Możdżan Milena Tasak Aleksandra Dembowska Weronika | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Ikar Mielec Fala Nieporęt Polonia Warszawa Olimpijczyk Suwałki Żabianka Gdańsk Shark Rudna SMS Galicja Kraków CSiR MOS Dąbrowie Grn. | 08 14 14 09 10 01 06 11 | 30.39 30.30 29.99 29.67 29.98 30.30 30.33 30.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 14/7/2018 - 17:03 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 25.18 | Smoliński Jakub | POL | Ostrowiec Sw | 11/7/2015 |
Rok ur. |
Finał A, 17:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąstał Jan Korona Kacper Ogrodnik Wojciech Uryniuk Paweł Chowaniec Mateusz Grychtoł Arkadiusz Ćwiek Wiktor Kuls Jan | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Warszawianka- Wodny Park MKP Szczecin Park Wodny Tarn. Góry G-8 Bielany Warszawa Wodnik Siemianowice Śl. Manta Kochłowice Ruda Śl. BUKS Warszawa Delfin Inowrocław | 14 16 11 14 11 11 14 02 | 27.02 26.74 26.11 25.64 25.84 26.50 26.74 27.07 |
Finał B, 17:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bidowaniec Kacper Gawron Oliwier Stefański Patryk Wlazłowski Kamil Stefanowski Bartosz Zawadzki Dominik Szczurek Kacper Sowa Łukasz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Rawicz Śląsk Wrocław KSZO Ostrowiec Św. Polonia Warszawa Nawa Skierniewice Wodnik Bielsk Podlaski UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków | 15 01 12 14 05 09 06 06 | 27.44 27.37 27.17 27.09 27.16 27.21 27.39 27.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/7/2018 - 17:06 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 29.62 | Naziębło Klaudia | POL | Belgrade (SRB) | 1/8/2008 |
Rok ur. |
Finał A, 17:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Molenda Dominika Mrożewska Anna Jabłońska Martyna Piesko Martyna Buszka Kornelia Maik Julia Piskorska Adela Skwara Oliwia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Żabianka Gdańsk GIM 92 Ursynów Warszawa MKS Piaseczno Olimpijczyk 23 Lublin Polonia Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz Torpeda Oleśnica Huragan Sosnowiec | 10 14 14 03 14 15 01 11 | 31.81 31.34 31.20 30.77 31.08 31.20 31.38 31.88 |
Finał B, 17:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wodecka Roksana Chyra Julia Sczogiel Alicja Biernat Oliwia Filocha Julia Kułakowska Monika Malec Wiktoria Habowska Weronika | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SKS 137 Delfin Łódź Wodnik Siemianowice Śl. Na Fali Bytom Aquatica Pawłowice MKS CKS-SMS Szczecin Medyk Giżycko Ikar Mielec Jasień Sucha Besk. | 05 11 11 11 16 13 08 06 | 32.72 32.48 32.20 32.19 32.19 32.31 32.50 32.74 |
Zawodnicy rezerwowi |
Błażejczyk Karolina Marjańska Agata | 03 03 | Żabianka Gdańsk Piętnastka Bydgoszcz | 10 02 | 32.78 32.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/7/2018 - 17:09 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 26.79 | Karolczak Jan | POL | Lublin | 16/7/2016 |
Rok ur. |
Finał A, 17:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zubik Jan Kowalczyk Piotr Grychtoł Arkadiusz Bober Paweł Wanat Grzegorz Żołądź Stanisław Wiśniewski Adam Biskupski Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Polonia Warszawa Polonia Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Żabianka Gdańsk SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa Aqua Żyrardów Słowianka Gorzów Wlkp. | 14 14 11 10 06 14 14 04 | 28.90 28.70 28.52 28.05 28.49 28.60 28.89 28.92 |
Finał B, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Truszkowski Tomasz Podgórski Patryk Bidowaniec Kacper Brączek Kacper Kowalewski Paweł Coleman Alan Cyckowski Aleksander Sienkiewicz Aleksander | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Siódemka Sopot Start Opole Wodnik Rawicz Unia Oświęcim Juvenia Białystok Jedynka Łódź Jedynka Elbląg Harpun Osiecznica | 10 07 15 06 09 05 13 01 | 29.46 29.27 29.06 28.97 28.97 29.13 29.43 29.55 |
Zawodnicy rezerwowi |
Sobota Jakub | 03 | Na Fali Bytom | 11 | 29.59 |
17:12 | Dekoracja Nr 15. Dziewcząt, 50m motylkowy |
17:16 | Dekoracja Nr 16. Chłopców, 50m motylkowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/7/2018 - 17:20 | Dziewcząt, 400m dowolny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 4:16.14 | Knop Aleksandra | POL | Lodz | 26/5/2018 |
Rok ur. |
Finał A, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zielińska Daria Nowak Maja Cynarska Weronika Knop Aleksandra Klimek Marta Urban Karolina Ambroży Antonina Pogoń Milena | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Polonia Warszawa Ochota Warszawa Polonia Warszawa UKS 190 Łódź Unia Oświęcim Ósemka Starogard Gd. Ochota Warszawa CSiR MOS Dąbrowie Grn. | 14 14 14 05 06 10 14 11 | 4:36.12 4:35.08 4:33.99 4:30.11 4:32.09 4:34.47 4:36.05 4:38.12 |
Finał B, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Haładyn Karolina Garbarczyk Weronika Gancarz Julia Kostrzewska Maria Kawka Nina Słowik Martyna Fuks Aleksandra Zmierczak Natalia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | UKS 190 Łódź MKP Szczecin Ikar Mielec UKS 190 Łódź GIM 92 Ursynów Warszawa IKS Konstancin Gilus Gilowice Kormoran Olsztyn | 05 16 08 05 14 14 11 13 | 4:42.25 4:41.39 4:41.06 4:40.53 4:40.57 4:41.09 4:41.83 4:42.40 |
Zawodnicy rezerwowi |
Maciejewska Beata | 03 | UKS SP-149 Łódź | 05 | 4:42.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/7/2018 - 17:31 | Chłopców, 400m dowolny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 4:01.28 | Wojdak Wojciech | POL | Oswiecim | 16/7/2011 |
Rok ur. |
Finał A, 17:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lamla Filip Jakimiak Jakub Wojciechowski Kajetan Daszkiewicz Michał Zieliński Konrad Więzik Jan Malinowski Wojciech Lewicki Filip | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Jedność 32 Przyszowice Narwal Międzyrzec Podl. Trójka Łódź Unia Oświęcim UKS 190 Łódź Unia Oświęcim Jedynka Łódź SMS Galicja Kraków | 11 03 05 06 05 06 05 06 | 4:17.57 4:15.05 4:11.90 4:11.48 4:11.69 4:12.33 4:16.49 4:17.75 |
Finał B, 17:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jasiński Jakub Sieprawski Roch Czech Arkadiusz Rodkiewicz Radosław Danikiewicz Dawid Szymczak Szymon Gorra Mikołaj Swojnóg Igor | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Jedynka Łódź Unia Oświęcim Górnik Sosnowiec Muszelka Warszawa Unia Oświęcim Juvenia Wrocław MKP Szczecin Unia Oświęcim | 05 06 11 14 06 01 16 06 | 4:22.06 4:21.66 4:20.56 4:18.27 4:19.97 4:21.61 4:21.88 4:23.25 |
Zawodnicy rezerwowi |
Malinowski Jakub Roguski Mateusz | 03 03 | Słowianka Gorzów Wlkp. Muszelka Warszawa | 04 14 | 4:23.62 4:24.56 |
17:41 | Dekoracja Nr 17. Dziewcząt, 50m grzbietowy |
17:45 | Dekoracja Nr 18. Chłopców, 50m grzbietowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/7/2018 - 17:49 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 2:29.47 | Zachoszcz Paulina | POL | Gorzow Wlkp. | 12/7/2008 |
Rok ur. |
Finał A, 17:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadlik Martyna Błażejewska Nikola Russek Agata Hellak Emilia Herbreder Gabriela Wojtkowiak Alicja Cynarska Weronika Obajtek Aleksandra | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Wodnik Łask Polonia Warszawa Śląsk Wrocław GIM 92 Ursynów Warszawa Park Wodny Tarn. Góry Polonia Warszawa Rekin Świebodzice | 06 05 14 01 14 11 14 01 | 2:45.15 2:42.91 2:42.66 2:40.27 2:42.08 2:42.75 2:44.74 2:45.31 |
Finał B, 17:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rokita Hanna Kurek Agnieszka Oczkowska Daria O'Hara Julia Budzińska Paulina Mosek Oliwia Krętosz Maria Dach Wiktoria | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry Jedynka SP Solex Lębork SMS Galicja Kraków Ikar Mielec MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Victoria Racibórz Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków | 11 10 06 08 07 11 11 06 | 2:50.59 2:50.14 2:49.35 2:47.81 2:48.00 2:49.53 2:50.15 2:50.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/7/2018 - 17:57 | Chłopców, 200m klasyczny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 2:18.70 | Zbutowicz Karol | POL | Utrecht (NED) | 19/7/2013 |
Rok ur. |
Finał A, 17:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grabek Oskar Skrzypek Piotr Krupa Mateusz Skóra Bartosz Zacharzyński Norbert Dobrindt Mikołaj Szydłowski Erwin Komorowski Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk 23 Lublin ŚUKS Warszawa Unia Oświęcim Piątka Konstantynów Łódzki Wodnik Krasnystaw Piętnastka Bydgoszcz Unia Oświęcim MOSM Tychy | 03 14 06 05 03 02 06 11 | 2:31.79 2:30.48 2:29.71 2:28.53 2:28.54 2:29.86 2:31.09 2:32.70 |
Finał B, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dominiczak Kamil Wojda Kamil Majta Jakub Duszczak Kacper Mróz Adam Rembowski Jan Biedka Mikołaj Gwóźdź Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Piątka Chorzów TP Zielona Góra SMS Galicja Kraków Trójka Środa Wlkp. Olimpijczyk 23 Lublin IKS Konstancin Włókniarz 1925 Kalisz SMS Galicja Kraków | 11 04 06 15 03 14 15 06 | 2:34.04 2:33.81 2:33.03 2:32.40 2:33.01 2:33.14 2:33.89 2:34.77 |
18:04 | Dekoracja Nr 19. Dziewcząt, 400m dowolny |
18:08 | Dekoracja Nr 20. Chłopców, 400m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 14/7/2018 - 18:12 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 2:17.63 | Szczepaniak Karolina | POL | Gorzow Wlkp. | 1/12/2007 |
Rok ur. |
Finał A, 18:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biernat Oliwia Wojtkowiak Alicja Famulok Zuzanna Knop Aleksandra Herbreder Gabriela Murawska Maria Hellak Emilia Cynarska Natalia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Park Wodny Tarn. Góry Aquatica Pawłowice UKS 190 Łódź GIM 92 Ursynów Warszawa Polonia Warszawa Śląsk Wrocław Polonia Warszawa | 11 11 11 05 14 14 01 14 | 2:27.86 2:27.54 2:26.13 2:24.25 2:25.53 2:27.24 2:27.65 2:28.20 |
Finał B, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cioch-Gradzik Wiktoria Możdżan Milena Tasak Aleksandra Frąckiewicz Martyna Malec Wiktoria Russek Agata Obajtek Aleksandra Sterniczuk Weronika | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Shark Rudna SMS Galicja Kraków TP Zielona Góra Ikar Mielec Polonia Warszawa Rekin Świebodzice Piątka Konstantynów Łódzki | 11 01 06 04 08 14 01 05 | 2:32.52 2:30.51 2:29.55 2:28.46 2:29.43 2:29.74 2:31.38 2:33.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 14/7/2018 - 18:19 | Chłopców, 200m zmienny | 15 lat Lista startowa Finał |
Rekord Polski 15 lat | 2:07.56 | Cieślak Marcin | POL | Gorzow Wlkp. | 1/12/2007 |
Rok ur. |
Finał A, 18:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korona Kacper Stefański Patryk Uryniuk Paweł Labich Wiktor Dobrindt Mikołaj Ćwiek Wiktor Gąstał Jan Sowa Łukasz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKP Szczecin KSZO Ostrowiec Św. G-8 Bielany Warszawa Trójka Łódź Piętnastka Bydgoszcz BUKS Warszawa Warszawianka- Wodny Park SMS Galicja Kraków | 16 12 14 05 02 14 14 06 | 2:16.77 2:15.87 2:15.42 2:15.12 2:15.36 2:15.83 2:15.92 2:17.55 |
Finał B, 18:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Michalak Jan Kobylarczyk Damian Wiśniewski Adam Cebula Oskar Kędzierski Tomasz Trzcionka Maciej Antczak Bartosz Skrzypek Filip | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Nawa Skierniewice Aquatica Pawłowice Aqua Żyrardów Śląsk Wrocław UKS 190 Łódź Na Fali Bytom Polonia Warszawa SMS Galicja Kraków | 05 11 14 01 05 11 14 06 | 2:20.81 2:19.43 2:18.06 2:17.78 2:17.87 2:18.82 2:19.55 2:21.10 |
18:26 | Dekoracja Nr 21. Dziewcząt, 200m klasyczny |
18:30 | Dekoracja Nr 22. Chłopców, 200m klasyczny |
18:34 | Dekoracja Nr 23. Dziewcząt, 200m zmienny |
18:38 | Dekoracja Nr 24. Chłopców, 200m zmienny |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 14/7/2018 - 18:42 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15lat | 3:59.14 | UKP Polonia Warszawa | POL | Łódź | 25/5/2018 |
Seria 1 z 2, 18:42 |
1 | Polonia Warszawa 3 | Polonia Warszawa | 14 | NT |
2 | Włókniarz 1925 Kalisz 1 | Włókniarz 1925 Kalisz | 15 | NT |
3 | Żabianka Gdańsk 1 | Żabianka Gdańsk | 10 | 4:25.93 |
Piepiórka Martyna, Molenda Dominika, Błażejczyk Karolina, Piotrowska Wiktoria |
4 | Kormoran Olsztyn 1 | Kormoran Olsztyn | 13 | 4:21.31 |
Zmierczak Natalia, Kulik Wiktoria, Kielak Julia, Łabaj Zuzanna |
5 | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 14 | 4:23.42 |
6 | Polonia Warszawa 2 | Polonia Warszawa | 14 | NT |
7 | AZS AWF Wrocław 1 | AZS AWF Wrocław | 01 | NT |
Zakrzewska Marta, Wojakiewicz Matylda, Krawiec Laura, Wardęga Weronika |
8 | Olimpia Lublin 1 | Olimpia Lublin | 03 | 4:16.40 |
Seria 2 z 2, 18:47 |
1 | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 14 | NT |
2 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | 4:13.33 |
Kertyńska Nadia, Dutkowiak Aleksandra, Nowakowska Marta, Hellak Emilia |
3 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 06 | 4:09.42 |
4 | Warta Poznań 1 | Warta Poznań | 15 | 4:05.28 |
5 | UKS 190 Łódź 1 | UKS 190 Łódź | 05 | 4:06.87 |
6 | SMS Victoria Racibórz 1 | SMS Victoria Racibórz | 11 | 4:11.87 |
7 | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 11 | 4:15.83 |
Biernat Oliwia, Salamon Zuzanna, Puzoń Paulina, Famulok Zuzanna |
8 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:18.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 14/7/2018 - 18:52 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15lat | 3:38.62 | UKS G-8 Bielany Warszawa | POL | Ostrowiec Św. | 11/7/2015 |
Seria 1 z 3, 18:52 |
3 | Polonia Warszawa 2 | Polonia Warszawa | 14 | NT |
4 | G-8 Bielany Warszawa 2 | G-8 Bielany Warszawa | 14 | NT |
5 | Wodnik Rawicz 1 | Wodnik Rawicz | 15 | NT |
Maruwka Bruno, Rzeźnik Kacper, Ostrowski Krzysztof, Bidowaniec Kacper |
Seria 2 z 3, 18:57 |
1 | Olimpijczyk 23 Lublin 1 | Olimpijczyk 23 Lublin | 03 | NT |
2 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:18.49 |
3 | Warta Poznań 1 | Warta Poznań | 15 | 4:11.49 |
4 | Olimpijczyk Suwałki 1 | Olimpijczyk Suwałki | 09 | 4:09.70 |
5 | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 06 | 4:09.84 |
6 | Wodnik-29 Katowice 1 | Wodnik-29 Katowice | 11 | 4:11.78 |
7 | Warta Poznań 2 | Warta Poznań | 15 | 4:24.77 |
Seria 3 z 3, 19:03 |
1 | TP Zielona Góra 1 | TP Zielona Góra | 04 | 4:01.55 |
Kowalski Marek, Skrobała Jakub, Wojda Kamil, Forgel Konrad |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 3:58.65 |
3 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | 3:57.81 |
Leiman Cezary, Pityński Wiktor, Ogorzałek Alan, Gawron Oliwier |
4 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 06 | 3:50.38 |
5 | G-8 Bielany Warszawa 1 | G-8 Bielany Warszawa | 14 | 3:53.99 |
6 | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 14 | 3:58.30 |
7 | Znicz Koszalin 1 | Znicz Koszalin | 16 | 3:59.04 |
Roś Jakub, Reterski Damian, Żyder Michał, Brodziński Franciszek |
8 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:09.50 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |