Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow Młodszych 15 lat Oświęcim, 13 - 15/7/2018 |
5 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat ELIMINACJE III | 15/7/2018 - 9:00 |
Konkurencja 27 15/7/2018 - 9:00 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:11.36 | Olczak Mirela | POL | Belgrade (SRB) | 30/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:00 |
3 4 5 | Panek Nikola Frąckiewicz Emilia Witek Aleksandra | 03 03 03 | Jasień Sucha Besk. Delfin Garwolin Żabianka Gdańsk | 06 14 10 | NT 3:09.47 NT |
Seria 2 z 5, 9:04 |
1 2 3 4 5 6 7 | Stosiek Weronika Śmiechowska Maria Cichocka Oliwia Ziobro Maja Sadowska Wiktoria Wąsik Julia Chąciak Sandra | 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Victoria Racibórz Juvenia Wrocław Olimpijczyk 23 Lublin Znicz Koszalin Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim GIM 92 Ursynów Warszawa | 11 01 03 16 13 06 14 | 2:59.59 2:50.64 2:49.11 2:46.19 2:48.80 2:50.38 2:51.68 |
Seria 3 z 5, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fuks Aleksandra Szyszko Karolina Szymańska Julia Murawska Maria Gancarz Julia Brzostek Emilia Kasprowicz Marta Schwarz Helena | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Gilus Gilowice Olimpijczyk Suwałki UKS 190 Łódź Polonia Warszawa Ikar Mielec MKS SP 63 Bydgoszcz SMS Victoria Racibórz Siódemka Sopot | 11 09 05 14 08 02 11 10 | 2:36.43 2:32.19 2:28.36 2:24.48 2:25.25 2:30.49 2:35.13 2:39.92 |
Seria 4 z 5, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jaskułowska Zofia Jurek Michalina Nowak Zofia Urban Karolina Tasak Aleksandra Lutkiewicz Gabriela Sadlik Martyna Piejko Dorota | 03 03 03 03 03 03 03 03 | IKS Konstancin GIM 92 Ursynów Warszawa G-8 Bielany Warszawa Ósemka Starogard Gd. SMS Galicja Kraków Wisła Puławy Unia Oświęcim CSTiR Strzyżów | 14 14 14 10 06 03 06 08 | 2:35.37 2:31.17 2:27.36 2:19.32 2:24.83 2:30.43 2:33.86 2:37.75 |
Seria 5 z 5, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sterniczuk Weronika Wróbel Julia Badzian Natalia Zielińska Daria Szkurat Martyna Frąckiewicz Martyna Możdżan Milena Kuziów Martyna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Piątka Konstantynów Łódzki Polonia Warszawa Polonia Warszawa Polonia Warszawa Unia Oświęcim TP Zielona Góra Shark Rudna Unia Oświęcim | 05 14 14 14 06 04 01 06 | 2:35.35 2:30.82 2:26.76 2:14.64 2:24.58 2:30.31 2:33.00 2:36.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 15/7/2018 - 9:18 | Chłopców, 200m motylkowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 2:03.33 | Łuczak Piotr | POL | Beograd (SRB) | 26/7/2007 |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:18 |
3 4 5 | Wróbel Igor Michalak Jan Małek Mikołaj | 03 03 03 | Unia Oświęcim Nawa Skierniewice Posnania Poznań | 06 05 15 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 7 | Szwiec Jakub Skrzypek Filip Chołżyński Nikodem Zieliński Maksymilian Kupcewicz Kajetan Kuls Jan Maruwka Bruno | 03 03 03 03 03 03 03 | "5 plus 1" Opole SMS Galicja Kraków Olimpijczyk 23 Lublin G-8 Bielany Warszawa MKS SP 63 Bydgoszcz Delfin Inowrocław Wodnik Rawicz | 07 06 03 14 02 02 15 | 2:38.21 2:32.90 2:29.69 2:28.22 2:28.62 2:29.74 2:38.11 |
Seria 3 z 6, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ogorzałek Alan Cybulski Jakub Borowski Kacper Wiśniewski Mikołaj Malarz Marcin Kudliński Łukasz Greczan Sebastian Zając Kamil | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Śląsk Wrocław Tri-Team Rumia KSZO Ostrowiec Św. Piętnastka Bydgoszcz Unia Oświęcim UKS SP-149 Łódź Juvenia Białystok Unia Oświęcim | 01 10 12 02 06 05 09 06 | 2:27.85 2:25.29 2:21.83 2:21.78 2:21.79 2:24.26 2:25.82 2:28.12 |
Seria 4 z 6, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Roś Jakub Oleski Tomasz Zalewski Sebastian Czech Arkadiusz Korona Kacper Mróz Adam Roguski Mateusz Sowa Łukasz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Znicz Koszalin Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Unia Oświęcim Górnik Sosnowiec MKP Szczecin Olimpijczyk 23 Lublin Muszelka Warszawa SMS Galicja Kraków | 16 05 06 11 16 03 14 06 | 2:20.15 2:18.65 2:15.94 2:11.05 2:15.11 2:17.54 2:19.58 2:21.02 |
Seria 5 z 6, 9:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kapała Szymon Antczak Bartosz Nosarzewski Kornel Ćwiek Wiktor Wlazłowski Kamil Labich Wiktor Ogrodnik Wojciech Szymczykowski Jakub | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Kormoran Olsztyn Polonia Warszawa Warszawianka- Wodny Park BUKS Warszawa Polonia Warszawa Trójka Łódź Park Wodny Tarn. Góry Start Opole | 13 14 14 14 14 05 11 07 | 2:20.09 2:18.61 2:15.71 2:08.21 2:14.59 2:17.45 2:19.19 2:20.99 |
Seria 6 z 6, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Swojnóg Igor Michalak Piotr Kędzierski Tomasz Uryniuk Paweł Zubik Jan Stefanowski Bartosz Jasiński Jakub Przybysz Mateusz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Ochota Warszawa UKS 190 Łódź G-8 Bielany Warszawa Polonia Warszawa Nawa Skierniewice Jedynka Łódź BUKS Warszawa | 06 14 05 14 14 05 05 14 | 2:19.62 2:18.38 2:15.37 2:06.79 2:11.31 2:16.86 2:18.94 2:20.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 15/7/2018 - 9:38 | Dziewcząt, 100m dowolny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 56.75 | Korc Agata | POL | ??? | 1/5/2001 |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 9:38 |
3 4 5 6 | Krauza Julia Bratuś Patrycja Ostrowska Maja Krukowska Zuzanna | 03 03 03 03 | Płetwal Szczytno Gryf Dębica Harpun Osiecznica Aqua Ryki | 13 08 01 03 | 1:18.60 1:12.46 1:13.57 1:22.55 |
Seria 2 z 11, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kasza Katarzyna Bańkowska Patrycja Jankowska Joanna Maślej Iga Wolna Wiktoria Koczyk Aleksandra Krawiec Laura Kamińska Natalia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Fala Niepołomice Orlik Przeworsk Wodnik Police Juvenia Wrocław MKP Wągrowiec Żoliborz Warszawa AZS AWF Wrocław Delfin Gdynia | 06 08 16 01 15 14 01 10 | 1:11.52 1:10.35 1:09.26 1:09.11 1:09.11 1:10.28 1:10.77 1:12.19 |
Seria 3 z 11, 9:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gadzińska Aleksandra Stodolska Zofia Banasiak Oliwia Bogusz Kaja Laska Kornelia Jaroni Dominika Rojek Paula Kapusta Karolina | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MTS Kwidzyn Astoria Bydgoszcz Polonia Warszawa BUKS Warszawa Manta Warszawa Włochy Warta Poznań Polonia Warszawa Sokół Rzeszów | 10 02 14 14 14 15 14 08 | 1:08.99 1:08.61 1:08.19 1:07.95 1:08.05 1:08.57 1:08.75 1:09.10 |
Seria 4 z 11, 9:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żelazko Emilia Machnicka Alicja Kacperska Laura Niewiadomska Nikola Salamon Zuzanna Dąbrowska Zuzanna Hajduk Oliwia Poppe Anna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKS MOS Katowice MZOS Płock Polonia Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquatica Pawłowice Jedynka Elbląg Atol Oleśnica Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 14 14 11 11 13 01 11 | 1:07.50 1:07.39 1:06.85 1:06.58 1:06.70 1:07.17 1:07.47 1:07.51 |
Seria 5 z 11, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mikszan Zuzanna Traczuk Katarzyna Więckowska Alicja Florkiewicz Liwia Janacz Daria Januszewska Otylia Kosacka Iga Zakrzewska Marta | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Śląsk Wrocław Delfin Garwolin Sokół Rzeszów SMS Victoria Racibórz MZOS Płock Zryw Opole AZS AWF Wrocław | 11 01 14 08 11 14 07 01 | 1:06.07 1:05.81 1:05.75 1:05.51 1:05.61 1:05.81 1:06.02 1:06.13 |
Seria 6 z 11, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Baranowska Martyna Skrzypiec Nika Kwiatkowska Zuzanna Sołoniewicz Julia Czok Joanna Skiba Oliwia Ławrynowicz Gabriela Dąbkowska Aleksandra | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Warta Poznań Juvenia Wrocław Wodnik Bielsk Podlaski Omega Sokółka Kronos Strzelce Op. TP Zielona Góra MKP Kołobrzeg MZOS Płock | 15 01 09 09 07 04 16 14 | 1:05.39 1:05.10 1:04.87 1:04.68 1:04.69 1:04.95 1:05.14 1:05.50 |
Seria 7 z 11, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kielak Julia Liwowska Maria Łabaj Zuzanna Skibczak Paulina Kawczyńska Zuzanna Węclewska Aleksandra Jasińska Martyna Machulak Maja | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Kormoran Olsztyn Piątka Konstantynów Łódzki Kormoran Olsztyn G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin Śląsk Wrocław Wodnik Łask Fala Kraśnik | 13 05 13 14 16 01 05 03 | 1:04.54 1:04.42 1:04.06 1:03.74 1:04.03 1:04.28 1:04.49 1:04.60 |
Seria 8 z 11, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamska Maria Słowik Martyna Krassowska Milena Pogoń Milena Dembowska Weronika Wodecka Roksana Socha Anna Gradek Aleksandra | 03 03 03 03 03 03 03 03 | ŚUKS Warszawa IKS Konstancin Siódemka Sopot CSiR MOS Dąbrowie Grn. CSiR MOS Dąbrowie Grn. SKS 137 Delfin Łódź Włókniarz 1925 Kalisz Fala Nieporęt | 14 14 10 11 11 05 15 14 | 1:03.64 1:03.34 1:03.22 1:03.01 1:03.04 1:03.28 1:03.34 1:03.73 |
Seria 9 z 11, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Puzoń Paulina Dopart Marcelina Celmer Wiktoria Maik Julia Szczepańska Maria Szkurat Martyna Wygnał Maja Wieczorek Marika | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Wodny Świat Kudowa Zdr. Warta Poznań Włókniarz 1925 Kalisz Warta Poznań Unia Oświęcim SMS Victoria Racibórz Olimpia Lublin | 11 01 15 15 15 06 11 03 | 1:02.46 1:01.11 1:00.60 58.89 59.89 1:00.97 1:01.73 1:02.87 |
Seria 10 z 11, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ancypo Agnieszka Kindrat Julia Famulok Zuzanna Jabłońska Martyna Szwabińska Adrianna Zbrojewska Zofia Ambroży Antonina Wróbel Zofia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Omega Sokółka SiKReT Gliwice Aquatica Pawłowice MKS Piaseczno Torpeda Oleśnica Trójka Łódź Ochota Warszawa Unia Oświęcim | 09 11 11 14 01 05 14 06 | 1:01.89 1:01.02 1:00.58 58.54 59.50 1:00.77 1:01.47 1:02.75 |
Seria 11 z 11, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piotrowska Wiktoria Piepiórka Martyna Garbarczyk Weronika Klimek Marta Dąbrowska Wiktoria Wróbel Julia Kozdęba Karolina Rozberg Adriana | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Żabianka Gdańsk Żabianka Gdańsk MKP Szczecin Unia Oświęcim Polonia Warszawa Polonia Warszawa SMS Galicja Kraków Piątka Konstantynów Łódzki | 10 10 16 06 14 14 06 05 | 1:01.77 1:00.98 1:00.35 58.35 59.07 1:00.73 1:01.27 1:02.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 15/7/2018 - 9:59 | Chłopców, 100m dowolny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 50.97 | Orlicz Filip | POL | Warsaw | 16/7/2017 |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 9:59 |
3 4 5 | Nurzyński Oskar Białek Igor Rojek Piotr | 03 03 03 | Aqua Ryki Aqua Ustka Fala Ropczyce | 03 10 08 | 1:20.72 1:09.17 1:14.18 |
Seria 2 z 16, 10:01 |
2 3 4 5 6 7 | Praga Maksymilian Sówka Aleks Berej Kacper Małek Mikołaj Stęperski Oktawian Ławrynowicz Maciej | 03 03 03 03 03 03 | Polonia Warszawa Warta Poznań Olimpijczyk 23 Lublin Posnania Poznań Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Astoria Bydgoszcz | 14 15 03 15 05 02 | 1:07.59 1:06.81 1:05.71 1:05.88 1:07.42 1:08.36 |
Seria 3 z 16, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cebula Kamil Korzeniowski Wiktor Świć Mateusz Szczepański Jakub Płoskonka Jakub Brus Marcel Zdanowicz Patryk Dzieszuta Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Siemianowice Śl. Manta Jelcz-Laskowice Olimpijczyk 23 Lublin Wodnik Łask SMS Galicja Kraków Olimpia Lublin Rekin Świebodzice Juvenia Białystok | 11 01 03 05 06 03 01 09 | 1:05.53 1:05.31 1:05.09 1:04.55 1:05.04 1:05.19 1:05.34 1:05.67 |
Seria 4 z 16, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koprowski Aleksander Boduszek Julian Słowiński Kamil Basa Szymon Grabski Mateusz Bąkowski Mikołaj Rowiński Dominik Magosz Michał | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Cityzen Poznań Wodnik-29 Katowice Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków MKS CKS-SMS Szczecin Warta Poznań Warszawianka- Wodny Park Huragan Sosnowiec | 15 11 11 06 16 15 14 11 | 1:04.17 1:03.93 1:03.75 1:03.71 1:03.75 1:03.90 1:04.01 1:04.24 |
Seria 5 z 16, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skoczylas Michał Leśniewski Patryk Szukała Krzysztof Gawiński Oscar Krajewski Mateusz Fortuna Filip Płaziak Szymon Siermantowski Filip | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik-29 Katowice Piątka Konstantynów Łódzki Warta Poznań Neptun Świdnica Orka Iława SMS Galicja Kraków Warta Poznań Juvenia Białystok | 11 05 15 01 13 06 15 09 | 1:03.33 1:03.21 1:02.94 1:02.65 1:02.84 1:02.97 1:03.23 1:03.42 |
Seria 6 z 16, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wróblewski Michał Lenczewski Piotr Pawlak Hubert Jachym Maciej Lisik Kacper Przybysz Jarosław Rzeźnik Kacper Dzięndzia Radosław | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk Suwałki Olimpijczyk Suwałki AZS Politechniki Łódzkiej Rekin Świebodzice Shark Rudna MKP Wągrowiec Wodnik Rawicz Siódemka Sopot | 09 09 05 01 01 15 15 10 | 1:02.26 1:02.15 1:01.72 1:01.52 1:01.64 1:01.84 1:02.17 1:02.54 |
Seria 7 z 16, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawlewicz Konrad Martin-Woźniak Wiktor Reterski Damian Grzegorzyca Paweł Pogoda Filip Rogoziński Radosław Dywan Miłosz Wojtkowiak Mateusz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Orka Lubań Delfin Toruń Znicz Koszalin Górnik Sosnowiec Olimpijczyk 23 Lublin MKS CKS-SMS Szczecin Śląsk Wrocław Warta Poznań | 01 02 16 11 03 16 01 15 | 1:01.41 1:01.34 1:01.09 1:01.04 1:01.09 1:01.29 1:01.41 1:01.51 |
Seria 8 z 16, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zając Kamil Przybytniak Sean Lewandowski Damian Krupiński Wojciech Kupcewicz Kajetan Szlęk Jan Tęcza Maciej Kurkowski Oskar | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Żoliborz Warszawa MZOS Płock Posnania Poznań MKS SP 63 Bydgoszcz Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Włókniarz 1925 Kalisz Siódemka Sopot | 06 14 14 15 02 05 15 10 | 1:00.95 1:00.90 1:00.71 1:00.45 1:00.47 1:00.87 1:00.92 1:01.00 |
Seria 9 z 16, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ostrowski Krzysztof Gałecki Krzysztof Matuszyński Mikołaj Rychel Maksymilian Urbanowski Jakub Sokołowski Fabian Sieprawski Roch Gera Franciszek | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Rawicz Trójka Łódź G-8 Bielany Warszawa SMS Victoria Racibórz G-8 Bielany Warszawa Dwójka Morena Gdańsk Unia Oświęcim Fala Nieporęt | 15 05 14 11 14 10 06 14 | 1:00.39 1:00.14 1:00.06 1:00.00 1:00.02 1:00.11 1:00.16 1:00.39 |
Seria 10 z 16, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koryciński Kamil Forgel Konrad Zamojski Kacper Pietucha Tymoteusz Szczepanik Szymon Suszczenko Iwan Smoliński Rafał Hyckowski Paweł | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków TP Zielona Góra Trójka Łódź Wodnik-29 Katowice Sokół Rzeszów Harpun Osiecznica Delfin Legionowo Rekin Świebodzice | 06 04 05 11 08 01 14 01 | 59.91 59.69 59.54 59.43 59.45 59.59 59.85 59.97 |
Seria 11 z 16, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Paszkowski Konstanty Malinowski Jakub Salik Mateusz Berbelski Adam Wojciechowski Kajetan Jasiński Bartłomiej Sobowiec Mateusz Gorra Mikołaj | 03 03 03 03 03 03 03 03 | GIM 92 Ursynów Warszawa Słowianka Gorzów Wlkp. Aquatica Pawłowice Wodnik Łask Trójka Łódź Jedynka Łódź Piętnastka Bydgoszcz MKP Szczecin | 14 04 11 05 05 05 02 16 | 59.40 59.35 59.20 59.02 59.04 59.24 59.37 59.40 |
Seria 12 z 16, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewicki Filip Danikiewicz Dawid Nazaruk Piotr Stefanowski Bartosz Nazaruk Piotr Kowalski Marek Barczyk Jan Węgrzynowicz Miłosz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim MKS CKS-SMS Szczecin Nawa Skierniewice Juvenia Białystok TP Zielona Góra Omega Olkusz Olimpijczyk Suwałki | 06 06 16 05 09 04 06 09 | 58.85 58.72 58.62 58.57 58.62 58.72 58.81 58.98 |
Seria 13 z 16, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Worobiec Daniel Kuls Jan Grzegrzółka Albert Gąsiorowski Michał Żukowski Kamil Zarychta Marcel Brodziński Franciszek Fulbiszewski Oskar | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Neptun Świdnica Delfin Inowrocław G-8 Bielany Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa SMS Galicja Kraków Olimpia Lublin Znicz Koszalin Balt Bielawa | 01 02 14 14 06 03 16 01 | 58.20 58.13 58.10 57.78 57.87 58.11 58.20 58.34 |
Seria 14 z 16, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kobylarczyk Damian Leiman Cezary Zawadzki Dominik Jakimiak Jakub Daszkiewicz Michał Więckowski Jakub Podsiadło Grzegorz Malarz Marcin | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Śląsk Wrocław Wodnik Bielsk Podlaski Narwal Międzyrzec Podl. Unia Oświęcim Jagiellonka Warszawa Wodnik-29 Katowice Unia Oświęcim | 11 01 09 03 06 14 11 06 | 57.22 56.73 56.18 54.23 54.83 56.46 56.79 57.67 |
Seria 15 z 16, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Panasiuk Mateusz Kajzer Oliwier Włoch Jakub Chowaniec Mateusz Gąstał Jan Lamla Filip Szymczak Szymon Piechowski Krzysztof | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Bielsk Podlaski Wodnik-29 Katowice Posnania Poznań Wodnik Siemianowice Śl. Warszawianka- Wodny Park Jedność 32 Przyszowice Juvenia Wrocław Juvenia Białystok | 09 11 15 11 14 11 01 09 | 57.18 56.58 56.10 54.04 54.62 56.42 56.78 57.60 |
Seria 16 z 16, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walat Sebastian Rodkiewicz Radosław Gawron Oliwier Zhuravel Nazar Stefański Patryk Romanowski Dawid Szeląg Dawid Więzik Jan | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Pirania Targówek Muszelka Warszawa Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław KSZO Ostrowiec Św. Piątka Konstantynów Łódzki Meduza Pajęczno Unia Oświęcim | 14 14 01 01 12 05 05 06 | 56.90 56.54 56.09 52.50 54.26 56.41 56.75 57.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 15/7/2018 - 10:28 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 1:03.13 | Naziębło Klaudia | POL | Gorzow Wlkp. | 13/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:28 |
2 3 4 5 6 7 | Krauza Julia Wilczyńska Inez Chorała Małgorzata Smolis Wiktoria Sadłowska Maja Jabłońska Martyna | 03 03 03 03 03 03 | Płetwal Szczytno MKS MOS Katowice Wodnik Rawicz Jedynka SP Solex Lębork Żoliborz Warszawa MKS Piaseczno | 13 11 15 10 14 14 | 1:26.39 1:19.79 1:18.52 1:19.07 1:23.58 NT |
Seria 2 z 9, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobczyk Paulina Florkiewicz Liwia Gwiazdowska Wiktoria Żemojtel Zuzanna Hallmann Martyna Trybułowska Simona Kucharska Aleksandra Kaminiarz Sara | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Warta Poznań Sokół Rzeszów SMS Galicja Kraków MTS Kwidzyn Jedynka SP Solex Lębork Jedynka SP Solex Lębork Huragan Sosnowiec Astromal Leszno | 15 08 06 10 10 10 11 15 | 1:18.34 1:17.07 1:16.82 1:16.70 1:16.72 1:16.86 1:18.23 1:18.49 |
Seria 3 z 9, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korolczuk Julia Krywiel Karolina Gorzeń Marta Błażejczyk Karolina Obuchowicz Natasza Jankowska Joanna Mikszan Zuzanna Pilarska Natalia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Juvenia Białystok MKP Szczecin Cityzen Poznań Żabianka Gdańsk GOS Raszyn Wodnik Police Aquatica Pawłowice MKP Wągrowiec | 09 16 15 10 14 16 11 15 | 1:16.16 1:15.55 1:14.02 1:13.48 1:13.90 1:15.32 1:15.82 1:16.32 |
Seria 4 z 9, 10:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kozaczuk Klara Zakrzewska Marta Samuła Kornelia Adamska Julia Kozińska Anna Żerańska Urszula Kułakowska Monika Habowska Weronika | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Żoliborz Warszawa AZS AWF Wrocław Olimpijczyk 23 Lublin ŚUKS Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa BUKS Warszawa Medyk Giżycko Jasień Sucha Besk. | 14 01 03 14 14 14 13 06 | 1:12.96 1:12.75 1:12.49 1:12.42 1:12.47 1:12.73 1:12.77 1:12.98 |
Seria 5 z 9, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wałuszko Adrianna Kantecka Julia Osiniak Iga Milewska Zofia Zmierczak Natalia Frysiak Zuzanna Wróbel Martyna Jodłowska Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Juvenia Białystok Włókniarz 1925 Kalisz Olimpia Lublin G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn Piętnastka Bydgoszcz MKS Piaseczno SMS Galicja Kraków | 09 15 03 14 13 02 14 06 | 1:12.23 1:12.13 1:12.00 1:11.85 1:11.93 1:12.01 1:12.14 1:12.31 |
Seria 6 z 9, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Poznakowska Wiktoria Haładyn Karolina Marjańska Agata Niepogodzińska Izabela Nowakowska Marta Krzysztofiak Iga Stansberry Liliane Kozdęba Karolina | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Victoria Racibórz UKS 190 Łódź Piętnastka Bydgoszcz SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Warta Poznań GOS Raszyn SMS Galicja Kraków | 11 05 02 06 01 15 14 06 | 1:11.47 1:11.42 1:11.27 1:11.05 1:11.11 1:11.30 1:11.44 1:11.57 |
Seria 7 z 9, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaczyńska Anna Skwara Oliwia Cynarska Natalia Piskorska Adela Malec Wiktoria Czechyra Agata Wodecka Roksana Dutkowiak Aleksandra | 03 03 03 03 03 03 03 03 | AZS Politechniki Łódzkiej Huragan Sosnowiec Polonia Warszawa Torpeda Oleśnica Ikar Mielec Warta Poznań SKS 137 Delfin Łódź Śląsk Wrocław | 05 11 14 01 08 15 05 01 | 1:10.64 1:09.99 1:09.08 1:05.96 1:08.46 1:09.86 1:10.25 1:10.88 |
Seria 8 z 9, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biernat Oliwia Ziemacka Julia Molenda Dominika Piesko Martyna Nowak Maja Mrożewska Anna Kozanecka Laura Macioła Maja | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Muszelka Warszawa Żabianka Gdańsk Olimpijczyk 23 Lublin Ochota Warszawa GIM 92 Ursynów Warszawa UKS 190 Łódź Juvenia Wrocław | 11 14 10 03 14 14 05 01 | 1:10.40 1:09.94 1:08.71 1:05.75 1:08.41 1:09.62 1:10.16 1:10.74 |
Seria 9 z 9, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dembowska Weronika Chyra Julia Sczogiel Alicja Buszka Kornelia Dąbrowska Wiktoria Wygnał Maja Filocha Julia Górska Eliza | 03 03 03 03 03 03 03 03 | CSiR MOS Dąbrowie Grn. Wodnik Siemianowice Śl. Na Fali Bytom Polonia Warszawa Polonia Warszawa SMS Victoria Racibórz MKS CKS-SMS Szczecin Wodnik Bielsk Podlaski | 11 11 11 14 14 11 16 09 | 1:10.31 1:09.92 1:08.52 1:04.80 1:07.88 1:09.34 1:10.13 1:10.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 15/7/2018 - 10:46 | Chłopców, 100m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 57.22 | Goraj Marcin | POL | Lublin | 17/7/2016 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 7 | Krajewski Mateusz Sitnik Jakub Korczak Jakub Siermantowski Filip Walczyk Dominik Woźny Oskar Dzieszuta Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 | Orka Iława Delfin Garwolin BUKS Warszawa Juvenia Białystok KSZO Ostrowiec Św. Aquastacja Gdańsk Juvenia Białystok | 13 14 14 09 12 10 09 | 1:15.93 1:14.11 1:12.86 1:10.98 1:11.57 1:13.42 1:14.66 |
Seria 2 z 8, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Okręt Oliwier Auguściński Mateusz Kempa Krystian Guściora Maciej Straszyński Kacper Stęperski Oktawian Barczyk Jan Matuszyński Mikołaj | 03 03 03 03 03 03 03 03 | KSZO Ostrowiec Św. Trójka Łódź TP Zielona Góra Delfin Tarnobrzeg Trójka Łódź Olimpijczyk Aleksandrów Ł. Omega Olkusz G-8 Bielany Warszawa | 12 05 04 08 05 05 06 14 | 1:10.30 1:09.88 1:09.10 1:08.83 1:08.95 1:09.21 1:10.28 1:10.92 |
Seria 3 z 8, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobowiec Mateusz Celej Aleks Tarka Maciej Kowalski Daniel Urbanowski Jakub Borsuk Piotr Marzec Milan Sikora Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Piętnastka Bydgoszcz TP Zielona Góra Centrum Staszów Atol Oleśnica G-8 Bielany Warszawa Fala Kraśnik Aquastacja Gdańsk SMS Galicja Kraków | 02 04 12 01 14 03 10 06 | 1:08.65 1:07.99 1:07.67 1:07.30 1:07.48 1:07.70 1:08.12 1:08.68 |
Seria 4 z 8, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hnatyk Damian Tumialis Maciej Przybysz Mateusz Życzkowski Kamil Dolata Kacper Sobiech Szymon Skrobała Jakub Zieliński Andrzej | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Dwójka Morena Gdańsk Olimpijczyk Suwałki BUKS Warszawa Olimpijczyk Suwałki TP Zielona Góra UKS SP-149 Łódź TP Zielona Góra Astromal Leszno | 10 09 14 09 04 05 04 15 | 1:07.03 1:06.95 1:06.55 1:06.41 1:06.47 1:06.78 1:06.97 1:07.10 |
Seria 5 z 8, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siadek Aleksy Wojnowski Damian Rząsa Jacek Podgórski Patryk Adamczyk Maksymilian Cyckowski Aleksander Śliwa Michał Hyckowski Paweł | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Astromal Leszno Wodnik Police Żabianka Gdańsk Start Opole Śląsk Wrocław Jedynka Elbląg Fala Ropczyce Rekin Świebodzice | 15 16 10 07 01 13 08 01 | 1:06.16 1:05.97 1:05.65 1:05.51 1:05.59 1:05.93 1:06.08 1:06.18 |
Seria 6 z 8, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Turała Adrian Matysiak Kacper Wanat Grzegorz Wiśniewski Adam Grychtoł Arkadiusz Żukowski Kamil Antczak Bartosz Tomaszowski Michał | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Neptun Stargard Warta Poznań SMS Galicja Kraków Aqua Żyrardów Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Polonia Warszawa Park Wodny Tarn. Góry | 16 15 06 14 11 06 14 11 | 1:04.79 1:04.59 1:03.27 1:02.27 1:02.78 1:03.80 1:04.70 1:05.33 |
Seria 7 z 8, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobota Jakub Brączek Kacper Urban Jakub Żołądź Stanisław Zubik Jan Kowalewski Paweł Kowalczyk Piotr Bidowaniec Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Na Fali Bytom Unia Oświęcim Orlik Lublin G-8 Bielany Warszawa Polonia Warszawa Juvenia Białystok Polonia Warszawa Wodnik Rawicz | 11 06 03 14 14 09 14 15 | 1:04.73 1:04.00 1:03.13 1:01.52 1:02.41 1:03.55 1:04.60 1:04.88 |
Seria 8 z 8, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brodziński Franciszek Truszkowski Tomasz Sienkiewicz Aleksander Bober Paweł Coleman Alan Pityński Wiktor Biskupski Kacper Żyder Michał | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Znicz Koszalin Siódemka Sopot Harpun Osiecznica Żabianka Gdańsk Jedynka Łódź Śląsk Wrocław Słowianka Gorzów Wlkp. Znicz Koszalin | 16 10 01 10 05 01 04 16 | 1:04.71 1:03.94 1:03.02 1:00.89 1:02.27 1:03.49 1:04.59 1:04.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 15/7/2018 - 11:02 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 1:10.43 | Zachoszcz Paulina | POL | Gorzow Wlkp. | 13/7/2008 |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Machnicka Alicja Żemojtel Zuzanna Skiba Oliwia Głazik Dominika Niedobitek Izabela Dziedzic Vanessa Korolczuk Julia Reszkiewicz Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MZOS Płock MTS Kwidzyn TP Zielona Góra Piętnastka Bydgoszcz Kronos Strzelce Op. MKS CKS-SMS Szczecin Juvenia Białystok MKS CKS-SMS Szczecin | 14 10 04 02 07 16 09 16 | 1:32.32 1:28.91 1:26.08 1:25.53 1:26.03 1:27.32 1:29.55 1:32.88 |
Seria 2 z 7, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Góral Paula Skibczak Paulina Szymańska Kinga Elsner Aleksandra Wojakiewicz Matylda Kaczmarek Julianna Ciszewska Amelia Poppe Anna | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Dwójka Tczew G-8 Bielany Warszawa Aquatica Pawłowice Polonia Warszawa AZS AWF Wrocław Astromal Leszno Olimpijczyk Suwałki Manta Kochłowice Ruda Śl. | 10 14 11 14 01 15 09 11 | 1:25.22 1:24.44 1:23.85 1:23.78 1:23.80 1:24.29 1:24.77 1:25.35 |
Seria 3 z 7, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zhuk Daria Koczyk Aleksandra Gągałka Marta Szarczyńska Zuzanna Dąbrowska Dominika Węclewska Aleksandra Auguściak Magdalena Kapusta Karolina | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Manta Jelcz-Laskowice Żoliborz Warszawa MKS MOS Katowice Śląsk Wrocław Znicz Koszalin Śląsk Wrocław Kapry-Armexim Pruszków Sokół Rzeszów | 01 14 11 01 16 01 14 08 | 1:23.27 1:22.26 1:22.00 1:21.84 1:21.87 1:22.05 1:22.63 1:23.36 |
Seria 4 z 7, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łakomiak Julia Kułakowska Monika Budzińska Paulina Dach Wiktoria Marjańska Agata Wróbel Martyna Biegańska Weronika Panek Nikola | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Włókniarz 1925 Kalisz Medyk Giżycko MMKS Kędzierzyn-Koźle SMS Galicja Kraków Piętnastka Bydgoszcz MKS Piaseczno G-8 Bielany Warszawa Jasień Sucha Besk. | 15 13 07 06 02 14 14 06 | 1:21.58 1:21.08 1:20.55 1:20.07 1:20.15 1:20.80 1:21.30 1:21.76 |
Seria 5 z 7, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lasecka Aleksandra Kamińska Anna Rokita Hanna Pastuszuk Paulina Hellak Emilia Dopart Marcelina Zych Natalia Orłowska Agata | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKS SP 63 Bydgoszcz Piętnastka Bydgoszcz Park Wodny Tarn. Góry Olimpia Lublin Śląsk Wrocław Wodny Świat Kudowa Zdr. Wodnik Radom CSiR MOS Dąbrowie Grn. | 02 02 11 03 01 01 14 11 | 1:19.36 1:17.70 1:16.18 1:14.24 1:14.90 1:16.83 1:18.30 1:19.90 |
Seria 6 z 7, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oczkowska Daria Kertyńska Nadia Obajtek Aleksandra Wojtkowiak Alicja Włodarkiewicz Magdalena Russek Agata Kurek Agnieszka Krętosz Maria | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Rekin Świebodzice Park Wodny Tarn. Góry Pirania Targówek Polonia Warszawa Jedynka SP Solex Lębork Wodnik Siemianowice Śl. | 06 01 01 11 14 14 10 11 | 1:19.22 1:17.01 1:15.16 1:13.65 1:14.71 1:16.56 1:18.03 1:19.85 |
Seria 7 z 7, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walczak Oliwia Olech Cecylia Motyl Sara Herbreder Gabriela Błażejewska Nikola Mosek Oliwia Gliszczyńska Aleksandra O'Hara Julia | 03 03 03 03 03 03 03 03 | MKP Szczecin ŚUKS Warszawa AZS Politechniki Łódzkiej GIM 92 Ursynów Warszawa Wodnik Łask SMS Victoria Racibórz Jedynka SP Solex Lębork Ikar Mielec | 16 14 05 14 05 11 10 08 | 1:18.66 1:16.92 1:15.07 1:13.05 1:14.47 1:16.37 1:17.93 1:19.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 15/7/2018 - 11:17 | Chłopców, 100m klasyczny | 15 lat Lista startowa Eliminacje |
Rekord Polski 15 lat | 1:04.62 | Siemiński Piotr | POL | Hodmezovasarhely (HUN) | 12/12/2015 |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:17 |
2 3 4 5 6 7 | Wrzeszcz Mateusz Lenczewski Piotr Lisik Kacper Skwarnicki Jakub Gawiński Oscar Brodowicz Jakub | 03 03 03 03 03 03 | MKP Szczecin Olimpijczyk Suwałki Shark Rudna BUKS Warszawa Neptun Świdnica Wodnik Włocławek | 16 09 01 14 01 02 | 1:24.79 1:23.97 1:22.30 1:23.52 1:24.34 1:26.64 |
Seria 2 z 8, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Auguściński Mateusz Szukała Krzysztof Praga Maksymilian Słowiński Kamil Rowiński Dominik Kuzia Krzysztof Czerniak Jarosław Okręt Oliwier | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Trójka Łódź Warta Poznań Polonia Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Warszawianka- Wodny Park Kapry-Armexim Pruszków Olimpijczyk 23 Lublin KSZO Ostrowiec Św. | 05 15 14 11 14 14 03 12 | 1:21.51 1:20.89 1:20.41 1:19.65 1:20.25 1:20.45 1:21.27 1:22.12 |
Seria 3 z 8, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bartłomowicz Tomasz Mosiak Mikołaj Macioszek Maksymilian Marciniak Kacper Wilanowski Mateusz Zachwieja Ignacy Rojek Piotr Szlęk Jan | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Atol Oleśnica Ochota Warszawa Żabianka Gdańsk Jedynka Łódź Warta Poznań Fala Ropczyce Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 06 01 14 10 05 15 08 05 | 1:18.12 1:17.11 1:16.68 1:15.93 1:16.66 1:16.98 1:17.43 1:18.67 |
Seria 4 z 8, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przystał Adam Filipiak Grzegorz Skiba Jakub Szydłowski Erwin Wawryca Hubert Szczepanik Szymon Snoch Michał Pogoda Filip | 03 03 03 03 03 03 03 03 | G-8 Bielany Warszawa Astromal Leszno Polonia Warszawa Unia Oświęcim SMS Victoria Racibórz Sokół Rzeszów Na Fali Bytom Olimpijczyk 23 Lublin | 14 15 14 06 11 08 11 03 | 1:15.04 1:14.74 1:13.85 1:13.57 1:13.63 1:14.35 1:15.01 1:15.27 |
Seria 5 z 8, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gliński Kacper Jasiński Bartłomiej Michałowski Eryk Swiekatowski Wojciech Wojda Kamil Król Wiktor Lewandowski Oliwier Ostrowski Krzysztof | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Jedynka SP Solex Lębork Jedynka Łódź Omega Sokółka TP Zielona Góra TP Zielona Góra Wodnik Włocławek MZOS Płock Wodnik Rawicz | 10 05 09 04 04 02 14 15 | 1:13.27 1:13.12 1:13.02 1:12.20 1:12.87 1:13.12 1:13.13 1:13.46 |
Seria 6 z 8, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Burszyk Bartosz Majstrenko Michał Krupa Mateusz Grabek Oskar Majta Jakub Duszczak Kacper Dominiczak Kamil Wróbel Igor | 03 03 03 03 03 03 03 03 | SMS Victoria Racibórz Start Opole Unia Oświęcim Olimpijczyk 23 Lublin SMS Galicja Kraków Trójka Środa Wlkp. Piątka Chorzów Unia Oświęcim | 11 07 06 03 06 15 11 06 | 1:11.87 1:11.36 1:09.98 1:08.71 1:09.05 1:10.99 1:11.74 1:12.06 |
Seria 7 z 8, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skrzypek Piotr Komorowski Kacper Skóra Bartosz Dobrindt Mikołaj Zacharzyński Norbert Stefański Patryk Jachimowicz Maksymilian Markowski Kacper | 03 03 03 03 03 03 03 03 | ŚUKS Warszawa MOSM Tychy Piątka Konstantynów Łódzki Piętnastka Bydgoszcz Wodnik Krasnystaw KSZO Ostrowiec Św. Polonia Warszawa Polonia Warszawa | 14 11 05 02 03 12 14 14 | 1:11.81 1:11.24 1:09.54 1:08.27 1:09.00 1:10.19 1:11.46 1:11.97 |
Seria 8 z 8, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rembowski Jan Dybowski Jan Krawczyk Jakub Zhuravel Nazar Biedka Mikołaj Cebula Oskar Gwóźdź Kacper Czaja Marco | 03 03 03 03 03 03 03 03 | IKS Konstancin SMS Galicja Kraków Astromal Leszno Śląsk Wrocław Włókniarz 1925 Kalisz Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Start Opole | 14 06 15 01 15 01 06 07 | 1:11.78 1:11.06 1:09.25 1:06.89 1:08.79 1:10.11 1:11.44 1:11.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 15/7/2018 - 11:34 | Dziewcząt, 800m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15 lat | 8:44.81 | Kilijańska Donata | POL | Helsinki (FIN) | 16/7/2010 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:34 |
3 4 5 | Kasza Katarzyna Gwiazdowska Wiktoria Bratuś Patrycja | 03 03 03 | Fala Niepołomice SMS Galicja Kraków Gryf Dębica | 06 06 08 | 11:25.17 10:34.82 11:21.40 |
Seria 2 z 5, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 7 | Więckowska Alicja Kumor Aleksandra Ciesielska Natalia Skrzypiec Nika Krawczyk Nikola Niepogodzińska Izabela Dobrowolska Natalia | 03 03 03 03 03 03 03 | Delfin Garwolin Unia Oświęcim UKS SP-149 Łódź Juvenia Wrocław Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Victoria Racibórz | 14 06 05 01 06 06 11 | 10:34.32 10:25.84 10:16.62 10:06.87 10:16.20 10:17.86 10:27.61 |
Seria 3 z 5, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ptaszyńska Weronika Kołodziejczyk Oliwia Topp Zofia Fuks Aleksandra Kozaczuk Klara Machulak Maja Kielak Julia Niewiadomska Nikola | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Olimpia Lublin G-8 Bielany Warszawa Gilus Gilowice Żoliborz Warszawa Fala Kraśnik Kormoran Olsztyn Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 03 14 11 14 03 13 11 | 10:00.50 9:56.52 9:55.88 9:51.80 9:55.08 9:56.05 9:56.75 10:01.27 |
Seria 4 z 5, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Haładyn Karolina Kostrzewska Maria Cioch-Gradzik Wiktoria Maciejewska Beata Ambroży Antonina Kulik Wiktoria Żerańska Urszula Molenda Dominika | 03 03 03 03 03 03 03 03 | UKS 190 Łódź UKS 190 Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS SP-149 Łódź Ochota Warszawa Kormoran Olsztyn BUKS Warszawa Żabianka Gdańsk | 05 05 11 05 14 13 14 10 | 9:40.58 9:38.81 9:37.32 9:34.71 9:36.82 9:38.54 9:39.21 9:40.77 |
Seria 5 planowane w sesji 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 15/7/2018 - 12:19 | Chłopców, 1500m dowolny | 15 lat Lista startowa |
Rekord Polski 15 lat | 15:56.15 | Bruzdewicz Hubert | POL | Lublin | 16/7/2017 |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:19 |
3 4 5 | Pawlak Hubert Płoskonka Jakub Syldatk Wiktor | 03 03 03 | AZS Politechniki Łódzkiej SMS Galicja Kraków Aqua Ustka | 05 06 10 | NT 19:23.29 NT |
Seria 2 z 5, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamczyk Jan Gaweł Jakub Fortuna Filip Koryciński Kamil Reterski Damian Mosiak Mikołaj Rychel Maksymilian Świć Mateusz | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Olimpijczyk 23 Lublin MKP Szczecin SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Znicz Koszalin Atol Oleśnica SMS Victoria Racibórz Olimpijczyk 23 Lublin | 03 16 06 06 16 01 11 03 | 18:34.63 18:24.57 18:20.80 18:14.23 18:20.19 18:22.20 18:28.13 18:44.10 |
Seria 3 z 5, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krupiński Wojciech Soiński Dominik Kasperski Patryk Karpiński Jakub Malinowski Jakub Para Mikołaj Basa Szymon Hanf Szymon | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Posnania Poznań Warta Poznań Fala Kraśnik G-8 Bielany Warszawa Słowianka Gorzów Wlkp. Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 15 15 03 14 04 06 06 06 | 18:12.33 18:09.45 17:51.38 17:41.67 17:50.49 17:58.74 18:11.56 18:13.59 |
Seria 4 z 5, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Danikiewicz Dawid Dopierała Tytus Kapała Szymon Trylski Wiktor Jasiński Jakub Mróz Adam Niedziałek Michał Gorra Mikołaj | 03 03 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Warta Poznań Kormoran Olsztyn Tri-Team Rumia Jedynka Łódź Olimpijczyk 23 Lublin Kormoran Olsztyn MKP Szczecin | 06 15 13 10 05 03 13 16 | 17:24.86 17:23.20 17:17.62 17:04.03 17:11.71 17:20.24 17:23.85 17:41.31 |
Seria 5 planowane w sesji 6 |
6 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat FINAŁY III | 15/7/2018 - 16:00 |
Dekoracja Nr 25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny |
Dekoracja Nr 26. Chłopców, 4 x 100m dowolny |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |