Nr 1 31.05.2003 | 25m dowolny Kobiet | 4 - 7 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sanowska Dominika | 96 | AQUARI | 22.50 | |||||||
2. | Sirignano Luigia | 96 | AQUARI | 26.25 | |||||||
3. | Kwiatkowska Kaja | 96 | INDYW | 27.76 | |||||||
4. | Spannbauer Ewa | 96 | BB-DEL | 28.59 | |||||||
5. | Kapera Zuzanna | 96 | SWIM | 32.68 | |||||||
6. | Seniow Stefania | 96 | BSP | 33.19 | |||||||
7. | Szymczyk Agnieszka | 97 | SOKÓŁ | 33.66 | |||||||
8. | Kozub Kasandra | 96 | UKSMOS | 33.89 | |||||||
9. | Grobucka Katarzyna | 96 | SKIMKA | 42.60 | |||||||
10. | Nowak Anna | 97 | SKIMKA | 44.18 | |||||||
11. | Moskal Mariola | 97 | OK SUŁ | 46.09 | |||||||
12. | Bochenek Kaja | 97 | AQUARI | 46.37 | |||||||
13. | Gawron Marta | 97 | BSP | 56.38 | |||||||
14. | Gunia Gabriela | 98 | AQUARI | 56.62 | |||||||
15. | Kolegowicz Klaudia | 97 | YMCA | 1:18.82 | |||||||
16. | Dembińska-Kenner Celina | 99 | YMCA | 1:24.67 | |||||||
NW | Gustek Judyta | 96 | PŁETWA | ||||||||
NW | Kasprzyk Gabriela | 97 | YMCA | ||||||||
NW | Stolarska Daria | 97 | YMCA |
<< TOP >> |
Nr 2 31.05.2003 | 25m dowolny Meżczyzn | 4 - 7 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Litwa Krzysztof | 96 | AQUARI | 23.01 | |||||||
2. | Bylica Jan | 96 | INDYW | 37.50 | |||||||
3. | Czepiel Dariusz | 96 | AQUARI | 40.58 | |||||||
4. | Oramus Rafał | 96 | INDYW | 44.05 | |||||||
5. | Sieprawski Kuba | 96 | SKIMKA | 48.92 | |||||||
6. | Bochenek Mikołaj | 96 | OK SUŁ | 53.09 | |||||||
7. | Piwowarski Kacper | 97 | AQUARI | 1:04.13 | |||||||
8. | Siciarski Maciek | 97 | SKIMKA | 1:17.55 | |||||||
9. | Pułka Mikołaj | 98 | SOKÓŁ | 1:19.00 | |||||||
10. | Kasprzycki Kamil | 99 | AQUARI | 2:10.22 | |||||||
NW | Urbańczyk Jakub | 96 | OK SUŁ | ||||||||
NW | Nowowiejski Grzegorz | 97 | YMCA | ||||||||
NW | Kozak Filip | 97 | AQUARI |
<< TOP >> |
Nr 3 31.05.2003 | 25m dowolny Kobiet | 8 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Oleksy Weronika | 94 | UKSMOS | 17.76 | |||||||
2. | Mrzygłód Katarzyna | 94 | BB-DEL | 20.06 | |||||||
3. | Górka Karolina | 94 | UKSMOS | 20.64 | |||||||
4. | Dobrucki Anna | 94 | BB-DEL | 20.79 | |||||||
5. | Dembińska-Kenner Antonina | 94 | YMCA | 20.93 | |||||||
6. | Zaremba Karolina | 94 | PŁETWA | 21.06 | |||||||
7. | Karpiel Magda | 94 | PŁETWA | 21.13 | |||||||
8. | Konik Michell | 94 | PŁETWA | 21.79 | |||||||
9. | Dembińska-Kenner Izabella | 94 | YMCA | 22.63 | |||||||
10. | Kozłowska Nina | 94 | PŁETWA | 22.96 | |||||||
11. | Medoń Ada | 95 | PŁETWA | 23.82 | |||||||
12. | Michałowska Agnieszka | 95 | UKSMOS | 24.36 | |||||||
13. | Wêgrzyn Edyta | 94 | UKSMOS | 24.40 | |||||||
14. | Minor Dorota | 94 | SOKÓŁ | 24.73 | |||||||
15. | Fornalik Klaudia | 95 | AQUARI | 26.09 | |||||||
16. | Gorączko Agnieszka | 94 | SOKÓŁ | 26.44 | |||||||
17. | Możdżeń Dagmara | 95 | AQUARI | 26.60 | |||||||
18. | Kasprzyk Klaudia | 94 | AQUARI | 26.87 | |||||||
19. | Gorączko Magdalena | 95 | SOKÓŁ | 27.25 | |||||||
20. | Galus Klaudia | 95 | SOKÓŁ | 27.38 | |||||||
21. | Podmokły Natalia | 95 | AQUARI | 29.70 | |||||||
22. | Topa Sylwia | 95 | AQUARI | 32.44 | |||||||
23. | Tondera Natalia | 95 | AQUARI | 34.84 | |||||||
24. | Żyła Katarzyna | 95 | AQUARI | 35.76 | |||||||
25. | Bêbenek Anna | 95 | SKIMKA | 37.78 | |||||||
26. | Groblicka Misia | 95 | SKIMKA | 39.57 | |||||||
27. | Kurek Justyna | 95 | OK SUŁ | 1:03.08 | |||||||
NW | Urbańczyk Zuzanna | 94 | OK SUŁ | ||||||||
NW | Bryniarska Nina | 94 | PŁETWA | ||||||||
NW | Kącka Barbara | 94 | PŁETWA | ||||||||
NW | Ziaja Katarzyna | 94 | SWIM | ||||||||
NW | Małysz Joanna | 94 | AQUARI | ||||||||
NW | Woropaj Dorota | 94 | UKSMOS | ||||||||
NW | Kozub Nicole | 95 | UKSMOS |
<< TOP >> |
Nr 4 31.05.2003 | 25m dowolny Meżczyzn | 8 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Spannbauer Marcin | 94 | BB-DEL | 18.75 | |||||||
2. | Koś Bartek | 94 | SPEED | 19.31 | |||||||
3. | Walczewski Mikołaj | 94 | PŁETWA | 19.36 | |||||||
4. | Szuba Rafał | 94 | SOKÓŁ | 19.79 | |||||||
5. | Witowski Adrian | 94 | AQUARI | 19.86 | |||||||
6. | Stojek Jakub | 94 | PŁETWA | 20.96 | |||||||
7. | Szkaradek Albert | 95 | UKSMOS | 21.63 | |||||||
8. | Kapera Krzysztof | 94 | SWIM | 21.68 | |||||||
9. | Gunia Krzysztof | 95 | AQUARI | 22.88 | |||||||
10. | Żądło Łukasz | 94 | SOKÓŁ | 22.94 | |||||||
11. | Pagieła Jan | 94 | BSP | 23.74 | |||||||
12. | Jasek Artur | 94 | SOKÓŁ | 24.21 | |||||||
13. | Świątalski Michał | 94 | BB-DEL | 25.52 | |||||||
14. | Szymczyk Tomasz | 94 | SOKÓŁ | 27.52 | |||||||
15. | Rospond Jan | 94 | SKIMKA | 32.59 | |||||||
16. | Styrylski Mariusz | 95 | SKIMKA | 32.87 | |||||||
17. | Szlachetka Szymon | 94 | AQUARI | 33.08 | |||||||
18. | Hanusiak Tomasz | 94 | KRZCZO | 34.26 | |||||||
19. | Handzlik Wojciech | 95 | INDYW | 35.96 | |||||||
20. | Bochenek Kamil | 95 | AQUARI | 36.37 | |||||||
21. | Skorut Kamil | 94 | OK SUŁ | 36.79 | |||||||
22. | Piwowarczyk Marcin | 94 | AQUARI | 43.07 | |||||||
NW | Żmuda Damian | 94 | YMCA | ||||||||
NW | Blamowski Filip | 94 | AQUARI | ||||||||
NW | Kozak Szymon | 94 | AQUARI | ||||||||
NW | Ziaja Piotr | 95 | SWIM | ||||||||
NW | Cader Patryk | 94 | SWIM | ||||||||
NW | Belowski Łukasz | 95 | INDYW | ||||||||
NW | Then Bartosz | 94 | BSP |
<< TOP >> |
Nr 5 31.05.2003 | 25m grzbietowy Kobiet | 8 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Oleksy Weronika | 94 | UKSMOS | 21.31 | |||||||
2. | Górka Karolina | 94 | UKSMOS | 23.47 | |||||||
3. | Dembińska-Kenner Izabella | 94 | YMCA | 24.20 | |||||||
4. | Mrzygłód Katarzyna | 94 | BB-DEL | 24.77 | |||||||
5. | Dembińska-Kenner Antonina | 94 | YMCA | 25.80 | |||||||
6. | Bêbenek Anna | 95 | SKIMKA | 25.90 | |||||||
7. | Dobrucki Anna | 94 | BB-DEL | 26.28 | |||||||
8. | Możdżeń Dagmara | 95 | AQUARI | 26.99 | |||||||
9. | Wêgrzyn Edyta | 94 | UKSMOS | 27.09 | |||||||
10. | Sanowska Dominika | 95 | AQUARI | 27.16 | |||||||
11. | Zaremba Karolina | 94 | PŁETWA | 27.35 | |||||||
12. | Michałowska Agnieszka | 95 | UKSMOS | 27.41 | |||||||
13. | Fornalik Klaudia | 95 | AQUARI | 27.52 | |||||||
14. | Bryniarska Nina | 94 | PŁETWA | 28.11 | |||||||
15. | Podmokły Natalia | 95 | AQUARI | 28.84 | |||||||
16. | Kasprzyk Klaudia | 94 | AQUARI | 29.67 | |||||||
17. | SirignanoD Luigia | 95 | AQUARI | 30.56 | |||||||
18. | Żyła Katarzyna | 95 | AQUARI | 33.04 | |||||||
19. | Ogarek Karina | 94 | INDYW | 33.47 | |||||||
20. | Medoń Ada | 95 | PŁETWA | 35.25 | |||||||
21. | Topa Sylwia | 95 | AQUARI | 36.06 | |||||||
22. | Tondera Natalia | 95 | AQUARI | 39.47 | |||||||
NW | Karpiel Magda | 94 | PŁETWA | ||||||||
NW | Kącka Barbara | 94 | PŁETWA | ||||||||
NW | Ziaja Katarzyna | 94 | SWIM | ||||||||
NW | Małysz Joanna | 94 | AQUARI | ||||||||
NW | Woropaj Dorota | 94 | UKSMOS | ||||||||
NW | Kozub Nicole | 95 | UKSMOS |
<< TOP >> |
Nr 6 31.05.2003 | 25m grzbietowy Meżczyzn | 8 - 9 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Żądło Łukasz | 94 | SOKÓŁ | 22.32 | |||||||
2. | Koś Bartek | 94 | SPEED | 22.56 | |||||||
3. | Witowski Adrian | 94 | AQUARI | 23.07 | |||||||
4. | Spannbauer Marcin | 94 | BB-DEL | 23.09 | |||||||
5. | Szuba Rafał | 94 | SOKÓŁ | 23.92 | |||||||
6. | Jasek Artur | 94 | SOKÓŁ | 25.10 | |||||||
7. | Szymczyk Tomasz | 94 | SOKÓŁ | 26.75 | |||||||
8. | Walczewski Mikołaj | 94 | PŁETWA | 26.97 | |||||||
9. | Pagieła Jan | 94 | BSP | 28.29 | |||||||
10. | Kapera Krzysztof | 94 | SWIM | 28.58 | |||||||
11. | Świątalski Michał | 94 | BB-DEL | 33.19 | |||||||
12. | Szlachetka Szymon | 94 | AQUARI | 33.39 | |||||||
13. | Gunia Krzysztof | 95 | AQUARI | 33.93 | |||||||
14. | Bochenek Kamil | 95 | AQUARI | 50.21 | |||||||
NW | Żmuda Damian | 94 | YMCA | ||||||||
NW | Blamowski Filip | 94 | AQUARI | ||||||||
NW | Kozak Szymon | 94 | AQUARI | ||||||||
NW | Styrylski Mariusz | 95 | SKIMKA | ||||||||
NW | Ziaja Piotr | 95 | SWIM | ||||||||
NW | Cader Patryk | 94 | SWIM | ||||||||
NW | Belowski Łukasz | 95 | INDYW | ||||||||
NW | Then Bartosz | 94 | BSP | ||||||||
NW | Szkaradek Albert | 95 | UKSMOS |
<< TOP >> |
Nr 7 31.05.2003 | 50m dowolny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pułka Magdalena | 92 | SOKÓŁ | 35.70 | 308 | ||||||
2. | Babińska Natalia | 92 | PŁETWA | 37.20 | 273 | ||||||
3. | Witkowska Magdalena | 92 | PŁETWA | 38.10 | 254 | ||||||
4. | Kaczmarczyk Kama | 93 | PŁETWA | 39.55 | 227 | ||||||
5. | Kokoszka Karolina | 92 | PŁETWA | 40.62 | 209 | ||||||
6. | Rokosz Joanna | 92 | AQUARI | 42.03 | 189 | ||||||
7. | Mycoń Zuzanna | 92 | REKIN | 42.15 | 187 | ||||||
8. | Chorabik Anna | 93 | AQUARI | 42.59 | 181 | ||||||
9. | Kaim Anna | 93 | AQUARI | 42.93 | 177 | ||||||
10. | Czech Agata | 92 | ORKA | 43.77 | 167 | ||||||
11. | Brzykowska Mariola | 92 | BSP | 44.20 | 162 | ||||||
12. | Woźnica Gabriela | 93 | AQUARI | 44.41 | 160 | ||||||
13. | Gocał Małgorzata | 93 | PŁETWA | 44.60 | 158 | ||||||
14. | Róg Olga | 92 | SPEED | 45.60 | 148 | ||||||
15. | Łukasik Agata | 92 | AQUARI | 45.93 | 145 | ||||||
16. | Dziadzio Zuzanna | 92 | PŁETWA | 46.28 | 141 | ||||||
17. | Chlipała Patrycja | 93 | SOKÓŁ | 46.92 | 136 | ||||||
18. | Gabryś Julia | 93 | AQUARI | 47.09 | 134 | ||||||
19. | Bania Ola | 93 | SPEED | 47.39 | 132 | ||||||
20. | Marchewka Zuzanna | 93 | PŁETWA | 48.54 | 122 | ||||||
21. | Wojtarowicz Joanna | 93 | UKSMOS | 49.98 | 112 | ||||||
22. | Kozłowska Julia | 93 | BB-DEL | 50.12 | 111 | ||||||
23. | Małysz Katarzyna | 92 | AQUARI | 51.78 | 101 | ||||||
24. | Chlebda Joanna | 93 | REKIN | 52.25 | 98 | ||||||
25. | Jagoda Magdalena | 93 | REKIN | 53.21 | 93 | ||||||
26. | Golonka Anna | 92 | YMCA | 55.79 | 80 | ||||||
27. | Zaremba Julia | 92 | PŁETWA | 56.34 | 78 | ||||||
28. | Matras Kamila | 93 | SOKÓŁ | 57.76 | 72 | ||||||
29. | Światłoń Marzena | 93 | SOKÓŁ | 1:01.35 | 60 | ||||||
30. | Świerczyńska Marta | 93 | OK SUŁ | 1:31.85 | 18 | ||||||
NW | Kobyłczyk Katarzyna | 92 | ORKA | ||||||||
NW | Pukowiec Magda | 92 | ORKA | ||||||||
NW | Popieluch Agata | 93 | PŁETWA | ||||||||
NW | Kozłowska Ada | 92 | PŁETWA | ||||||||
NW | Zawrzykraj Eliza | 92 | AQUARI | ||||||||
NW | Korpak Ewa | 92 | SWIM | ||||||||
NW | Gujda Gabriela | 92 | SWIM |
<< TOP >> |
Nr 8 31.05.2003 | 50m dowolny Meżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Starczowski Michał | 92 | PŁETWA | 37.04 | 199 | ||||||
2. | Warchoł Bartosz | 92 | SPEED | 37.64 | 190 | ||||||
3. | Kominko Jakub | 93 | PŁETWA | 37.78 | 188 | ||||||
4. | Gawlik Jakub | 92 | YMCA | 38.65 | 175 | ||||||
5. | Durczewski Michał | 92 | PŁETWA | 39.00 | 170 | ||||||
6. | Then Mateusz | 92 | BSP | 43.09 | 126 | ||||||
7. | Opryszek Mateusz | 92 | SOKÓŁ | 43.57 | 122 | ||||||
8. | Konior Tomasz | 93 | BB-DEL | 43.61 | 122 | ||||||
9. | Jagielski Dominik | 93 | UKSMOS | 44.15 | 117 | ||||||
10. | Kuliński Marek | 92 | YMCA | 44.52 | 114 | ||||||
11. | Wilczyński Szymon | 92 | PŁETWA | 44.64 | 113 | ||||||
12. | Dwojak Jakub | 93 | ORKA | 45.28 | 109 | ||||||
13. | Chudzik Marcin | 92 | YMCA | 46.30 | 102 | ||||||
14. | Szczurek Michał | 92 | SOKÓŁ | 46.43 | 101 | ||||||
15. | Kubicki Kamil | 92 | PŁETWA | 46.65 | 99 | ||||||
16. | Barański Robin | 92 | SWIM | 48.02 | 91 | ||||||
17. | Światłoń Daniel | 92 | SOKÓŁ | 48.26 | 90 | ||||||
18. | Starzec Grzegorz | 93 | SOKÓŁ | 49.87 | 81 | ||||||
19. | Cichoń Miłosz | 92 | AQUARI | 49.97 | 81 | ||||||
20. | Słapek Michał | 93 | AQUARI | 51.15 | 75 | ||||||
21. | Gołąb Adam | 93 | AQUARI | 53.38 | 66 | ||||||
22. | Kolbiarz Ryszard | 92 | SOKÓŁ | 59.93 | 47 | ||||||
23. | Wierzba Krzysztof | 92 | INDYW | 1:14.22 | 24 | ||||||
24. | Rak Mateusz | 92 | KRZCZO | 1:16.38 | 22 | ||||||
25. | Zaszczudłowicz Dawid | 92 | AQUARI | 1:18.90 | 20 | ||||||
26. | Trojan Adrian | 92 | KRZCZO | 1:24.81 | 16 | ||||||
27. | Chêć Bartłomiej | 92 | KRZCZO | 1:25.84 | 16 | ||||||
28. | Kałafut Mateusz | 92 | KRZCZO | 1:52.82 | 7 | ||||||
29. | Kluska Jakub | 92 | KRZCZO | 1:54.81 | 6 | ||||||
NW | Matulski Przemysław | 93 | OK SUŁ | ||||||||
NW | Putek Maciej | 93 | BB-DEL | ||||||||
NW | Januszek Kamil | 93 | PŁETWA | ||||||||
NW | Żmuda Bartłomiej | 92 | YMCA | ||||||||
NW | Schaefer Tomasz | 92 | YMCA | ||||||||
NW | Piwowarczyk Mateusz | 92 | AQUARI | ||||||||
NW | Prokopowicz Łukasz | 92 | SWIM | ||||||||
NW | Migrala Rafał | 93 | UKSMOS | ||||||||
NW | Spizak Sebastian | 92 | UKSMOS | ||||||||
NW | Łepkowski Alek | 92 | AQUARI | ||||||||
NW | Leszczyński Daniel | 93 | AQUARI |
<< TOP >> |
Nr 9 31.05.2003 | 50m klasyczny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pułka Magdalena | 92 | SOKÓŁ | 46.31 | 295 | ||||||
2. | Witkowska Magdalena | 92 | PŁETWA | 50.63 | 225 | ||||||
3. | Jasiorkowska Agata | 92 | PŁETWA | 50.85 | 222 | ||||||
4. | Rokosz Joanna | 92 | AQUARI | 50.86 | 222 | ||||||
5. | Łukasik Agata | 92 | AQUARI | 51.06 | 220 | ||||||
6. | Wielgus Ada | 92 | PŁETWA | 52.84 | 198 | ||||||
7. | Kokoszka Karolina | 92 | PŁETWA | 52.94 | 197 | ||||||
8. | Kaczmarczyk Kama | 93 | PŁETWA | 53.12 | 195 | ||||||
9. | Brzykowska Mariola | 92 | BSP | 54.01 | 186 | ||||||
10. | Żak Anna | 93 | AQUARI | 55.67 | 169 | ||||||
11. | Chlipała Patrycja | 93 | SOKÓŁ | 1:00.72 | 130 | ||||||
12. | Piwowarska Dominika | 92 | AQUARI | 1:02.39 | 120 | ||||||
13. | Róg Olga | 92 | SPEED | 1:03.35 | 115 | ||||||
14. | Małysz Katarzyna | 92 | AQUARI | 1:07.59 | 94 | ||||||
NW | Jaśniewska Natalia | 93 | BB-DEL | ||||||||
NW | Pukowiec Magda | 92 | ORKA | ||||||||
NW | Popieluch Agata | 93 | PŁETWA | ||||||||
NW | Marchewka Zuzanna | 93 | PŁETWA | ||||||||
NW | Babińska Natalia | 92 | PŁETWA | ||||||||
NW | Kozłowska Ada | 92 | PŁETWA | ||||||||
NW | Gocał Małgorzata | 93 | PŁETWA |
<< TOP >> |
Nr 10 31.05.2003 | 50m klasyczny Meżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gawlik Jakub | 92 | YMCA | 46.12 | 214 | ||||||
2. | Starczowski Michał | 92 | PŁETWA | 49.83 | 170 | ||||||
3. | Chudzik Marcin | 92 | YMCA | 50.18 | 166 | ||||||
4. | Durczewski Michał | 92 | PŁETWA | 51.18 | 157 | ||||||
5. | Kominko Jakub | 93 | PŁETWA | 52.22 | 147 | ||||||
6. | Barański Robin | 92 | SWIM | 53.49 | 137 | ||||||
7. | Jagielski Dominik | 93 | UKSMOS | 53.56 | 137 | ||||||
8. | Starzec Grzegorz | 93 | SOKÓŁ | 54.22 | 132 | ||||||
9. | Bêtkowski Jan | 92 | AQUARI | 54.96 | 126 | ||||||
10. | Dwojak Jakub | 93 | ORKA | 55.78 | 121 | ||||||
11. | Then Mateusz | 92 | BSP | 55.94 | 120 | ||||||
12. | Kuliński Marek | 92 | YMCA | 56.17 | 118 | ||||||
13. | Światłoń Daniel | 92 | SOKÓŁ | 1:01.09 | 92 | ||||||
14. | Wierzba Krzysztof | 92 | INDYW | 1:44.39 | 18 | ||||||
15. | Zaszczudłowicz Michał | 93 | AQUARI | 1:44.68 | 18 | ||||||
NW | Putek Maciej | 93 | BB-DEL | ||||||||
NW | Januszek Kamil | 93 | PŁETWA | ||||||||
NW | Żmuda Bartłomiej | 92 | YMCA | ||||||||
NW | Szczurek Michał | 92 | SOKÓŁ | ||||||||
NW | Migrala Rafał | 93 | UKSMOS | ||||||||
NW | Spizak Sebastian | 92 | UKSMOS |
<< TOP >> |
Nr 11 31.05.2003 | 50m grzbietowy Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mycoń Zuzanna | 92 | REKIN | 48.43 | 198 | ||||||
2. | Woźnica Gabriela | 93 | AQUARI | 50.51 | 175 | ||||||
3. | Gabryś Julia | 93 | AQUARI | 51.28 | 167 | ||||||
4. | Chorabik Anna | 93 | AQUARI | 51.71 | 163 | ||||||
5. | Kaim Anna | 93 | AQUARI | 51.78 | 162 | ||||||
6. | Kozłowska Julia | 93 | BB-DEL | 52.93 | 152 | ||||||
7. | Chlebda Joanna | 93 | REKIN | 53.71 | 145 | ||||||
8. | Czech Agata | 92 | ORKA | 53.96 | 143 | ||||||
9. | Piwowarska Dominika | 92 | AQUARI | 54.13 | 142 | ||||||
10. | Wojtarowicz Joanna | 93 | UKSMOS | 54.75 | 137 | ||||||
11. | Dziadzio Zuzanna | 92 | PŁETWA | 56.52 | 124 | ||||||
12. | Jagoda Magdalena | 93 | REKIN | 57.17 | 120 | ||||||
13. | Żak Anna | 93 | AQUARI | 58.92 | 110 | ||||||
14. | Golonka Anna | 92 | YMCA | 1:02.56 | 92 | ||||||
NW | Jaśniewska Natalia | 93 | BB-DEL | ||||||||
NW | Kobyłczyk Katarzyna | 92 | ORKA | ||||||||
NW | Zawrzykraj Eliza | 92 | AQUARI | ||||||||
NW | Korpak Ewa | 92 | SWIM | ||||||||
NW | Gujda Gabriela | 92 | SWIM |
<< TOP >> |
Nr 12 31.05.2003 | 50m grzbietowy Meżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Warchoł Bartosz | 92 | SPEED | 45.33 | 167 | ||||||
2. | Bêtkowski Jan | 92 | AQUARI | 46.38 | 156 | ||||||
3. | Opryszek Mateusz | 92 | SOKÓŁ | 56.15 | 88 | ||||||
4. | Cichoń Miłosz | 92 | AQUARI | 58.34 | 78 | ||||||
5. | Konior Tomasz | 93 | BB-DEL | 58.40 | 78 | ||||||
6. | Gołąb Adam | 93 | AQUARI | 1:05.73 | 54 | ||||||
7. | Słapek Michał | 93 | AQUARI | 1:07.94 | 49 | ||||||
8. | Zaszczudłowicz Michał | 93 | AQUARI | 1:10.60 | 44 | ||||||
9. | Zaszczudłowicz Dawid | 92 | AQUARI | 1:29.48 | 21 | ||||||
NW | Prokopowicz Łukasz | 92 | SWIM | ||||||||
NW | Łepkowski Alek | 92 | AQUARI | ||||||||
NW | Leszczyński Daniel | 93 | AQUARI |
<< TOP >> |
Nr 13 31.05.2003 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | PŁETWAL Zakopane | PŁETWA | 1:29.84 |
Babińska Natalia, Popieluch Agata, Kokoszka Karolina, Kaczmarczyk Kama |
2. | MSP AQUARIUS 1 | AQUARI | 1:31.09 |
Woźnica Gabriela, Rokosz Joanna, Gabryś Julia, Sanowska Dominika |
3. | MSP AQUARIUS 2 | AQUARI | 1:31.21 |
Łukasik Agata, Żak Anna, Chorabik Anna, Kaim Anna |
4. | UKS MOS N. Sącz | UKSMOS | 1:34.29 |
Oleksy Weronika, Wêgrzyn Edyta, Górka Karolina, Wojtarowicz Joanna |
5. | TG SOKÓŁ | SOKÓŁ | 1:37.86 |
Matras Kamila, Chlipała Patrycja, Pułka Magdalena, Minor Dorota |
6. | Delfinek BB | BB-DEL | 1:54.93 |
Dobrucki Anna, Kozłowska Julia, Mrzygłód Katarzyna, Spannbauer Ewa |
PK | REKIN Nowy Targ | REKIN | 1:36.98 |
NW | SWIM Test | SWIM |
<< TOP >> |
Nr 14 31.05.2003 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Meżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | PŁETWAL Zakopane | PŁETWA | 1:27.74 |
Starczowski Michał, Durczewski Michał, Januszek Kamil, Kominko Jakub |
2. | TG SOKÓŁ | SOKÓŁ | 1:29.06 |
Żądło Łukasz, Starzec Grzegorz, Opryszek Mateusz, Szuba Rafał |
3. | MSP AQUARIUS | AQUARI | 1:36.84 |
Słapek Michał, Gunia Krzysztof, Bêtkowski Jan, Witowski Adrian |
NW | Delfinek BB | BB-DEL | |||||||||
NW | SWIM Test | SWIM | |||||||||
NW | UKS MOS N. Sącz | UKSMOS |
<< TOP >> |
Nr 15 31.05.2003 | 50m dowolny Kobiet | 12 lat i starsi Brak minimum |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Miarczyńska Anna | 90 | AQUARI | 33.00 | 391 | |||||||
2. | Macner Dagmara | 90 | BSP | 33.13 | 386 | |||||||
3. | Mitka Sandy | 90 | AQUARI | 34.54 | 341 | |||||||
4. | Żak Gabriela | 90 | AQUARI | 35.92 | 303 | |||||||
5. | Szuta Katarzyna | 90 | BB-DEL | 37.07 | 275 | |||||||
6. | Szydłowska Daria | 90 | BB-DEL | 37.14 | 274 | |||||||
7. | Jackson Zofia | 90 | PŁETWA | 37.16 | 273 | |||||||
8. | Żelazko Natalia | 90 | UKSMOS | 37.17 | 273 | |||||||
9. | Kapłoniak Katarzyna | 91 | AQUARI | 37.26 | 271 | |||||||
10. | Jamrozik Aleksandra | 91 | AQUARI | 37.32 | 270 | |||||||
11. | Szczerbowska Anna | 90 | BSP | 37.66 | 263 | |||||||
12. | Olma Katarzyna | 90 | BSP | 37.97 | 256 | |||||||
13. | Kącka Anna | 90 | PŁETWA | 39.17 | 233 | |||||||
14. | Gasińska Aleksandra | 90 | SOKÓŁ | 39.65 | 225 | |||||||
15. | Róg Anna | 91 | AQUARI | 39.66 | 225 | |||||||
16. | Gocał Agnieszka | 91 | PŁETWA | 42.24 | 186 | |||||||
17. | Kącka Małgorzata | 90 | PŁETWA | 42.30 | 185 | |||||||
18. | Szlachetka Karolina | 90 | AQUARI | 43.20 | 174 | |||||||
19. | Marzec Anna | 91 | YMCA | 44.17 | 163 | |||||||
20. | Rokosz Barbara | 90 | AQUARI | 45.17 | 152 | |||||||
21. | Procner Agata | 91 | ORKA | 49.08 | 118 | |||||||
22. | Błasiak Anna | 91 | ORKA | 51.06 | 105 | |||||||
23. | Moskal Żaneta | 91 | OK SUŁ | 1:02.87 | 56 | |||||||
24. | Kozak Ilona | 90 | KRZCZO | 1:04.14 | 53 | |||||||
25. | Niedośpiał Anna | 90 | KRZCZO | 1:07.01 | 46 | |||||||
26. | Hanuszek Urszula | 90 | KRZCZO | 1:11.91 | 37 | |||||||
27. | Hobot Magdalena | 90 | KRZCZO | 1:15.56 | 32 | |||||||
DYSKW. | Głowacka Sandra | 90 | PŁETWA | |||||||||
przedwczesny start | ||||||||||||
DYSKW. | Duda Paulina | 90 | AQUARI | |||||||||
Przedwczesny start | ||||||||||||
NW | Wawrzńska Karolina | 91 | PŁETWA | |||||||||
NW | Kowalczyk Joanna | 91 | PŁETWA | |||||||||
NW | Słonina Klaudia | 91 | KRZCZO | |||||||||
NW | Pieron Halina | 91 | KRZCZO | |||||||||
NW | Góralik Anna | 90 | AQUARI | |||||||||
NW | Niegłos Magdalena | 90 | REKIN | |||||||||
NW | Kiszniewska Małgorzata | 91 | SWIM | |||||||||
NW | Lach Aleksandra | 90 | SWIM | |||||||||
NW | Gaweł Katarzyna | 90 | SWIM | |||||||||
NW | Zabiegała Karolina | 91 | BSP | |||||||||
NW | Handzlik Lena | 91 | INDYW |
14 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jamrozik Paulina | 89 | AQUARI | 30.11 | 514 | ||||||
2. | Mrzygłód Martyna | 89 | BB-DEL | 31.61 | 445 | ||||||
3. | Januszek Justyna | 89 | PŁETWA | 32.84 | 396 | ||||||
4. | Wilczyńska Joanna | 89 | PŁETWA | 34.09 | 354 | ||||||
5. | Filipiak Agata | 87 | BSP | 34.62 | 338 | ||||||
6. | Lorek Natalia | 89 | PŁETWA | 34.66 | 337 | ||||||
7. | Machna Bernadetta | 87 | AQUARI | 43.66 | 168 | ||||||
8. | Gawron Joanna | 88 | BSP | 45.69 | 147 | ||||||
PK | Jamrozik Justyna | 88 | AQUARI | 31.68 | 442 | ||||||
NW | Bartoszewska Elżbieta | 87 | YMCA | ||||||||
NW | Kubicz Marta | 87 | REKIN | ||||||||
NW | Grandys Sara | 89 | AQUARI | ||||||||
NW | Żaba Paulina | 89 | AQUARI |
17 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Behounek Magdalena | 86 | PŁETWA | 34.18 | 352 | ||||||
2. | Chanek Anna | 85 | AQUARI | 38.66 | 243 | ||||||
NW | Wierzba Dorota | 85 | INDYW |
<< TOP >> |
Nr 16 31.05.2003 | 50m dowolny Meżczyzn | 12 lat i starsi Brak minimum |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Puchałka Janusz | 90 | BB-DEL | 31.98 | 309 | ||||||
2. | Bochnia Szymon | 91 | AQUARI | 32.46 | 296 | ||||||
3. | Kruszyma Łukasz | 90 | AQUARI | 32.81 | 287 | ||||||
4. | Ziemianin Kamil | 90 | PŁETWA | 32.90 | 284 | ||||||
5. | Mrzygłód Marek | 91 | BSP | 33.51 | 269 | ||||||
6. | Mrzygłód Jakub | 91 | BB-DEL | 34.74 | 241 | ||||||
7. | Bania Michał | 90 | SPEED | 36.41 | 210 | ||||||
8. | Haras Mateusz | 91 | PŁETWA | 36.58 | 207 | ||||||
9. | Cader Dominik | 91 | SWIM | 36.84 | 202 | ||||||
10. | Schwenk Igor | 90 | PŁETWA | 37.27 | 195 | ||||||
11. | Pasternak Dariusz | 90 | SOKÓŁ | 37.53 | 191 | ||||||
12. | Kuś Paweł | 91 | SWIM | 37.64 | 190 | ||||||
13. | Czekajski Arkadiusz | 91 | BSP | 38.60 | 176 | ||||||
14. | Jagielski Daniel | 90 | UKSMOS | 39.62 | 163 | ||||||
15. | Wojnarowski Mateusz | 90 | UKSMOS | 40.65 | 150 | ||||||
16. | Seruga Adrian | 90 | UKSMOS | 41.51 | 141 | ||||||
17. | Małysz Piotr | 90 | AQUARI | 41.56 | 141 | ||||||
18. | Kokoszka Andrzej | 91 | PŁETWA | 41.61 | 140 | ||||||
19. | Siciarski Filip | 90 | SKIMKA | 43.92 | 119 | ||||||
20. | Żak Adam | 91 | AQUARI | 45.11 | 110 | ||||||
21. | Szczerbowski Wojciech | 91 | BSP | 45.16 | 110 | ||||||
22. | Paszcza Grzegorz | 90 | YMCA | 45.51 | 107 | ||||||
23. | Dutka Jakub | 91 | BB-DEL | 46.36 | 101 | ||||||
24. | Możdżeń Arkadiusz | 91 | AQUARI | 46.57 | 100 | ||||||
25. | Sewiołło Jakub | 91 | PŁETWA | 47.96 | 91 | ||||||
26. | Żak Rafał | 90 | SKIMKA | 48.84 | 87 | ||||||
27. | Kubicki Maciej | 91 | ORKA | 49.51 | 83 | ||||||
28. | Pawlikowski Mateusz | 91 | PŁETWA | 50.82 | 77 | ||||||
29. | Bajerek Tomasz | 90 | KRZCZO | 55.93 | 57 | ||||||
30. | Kaleta Józef | 91 | KRZCZO | 57.46 | 53 | ||||||
31. | Miarczyński Jakub | 91 | AQUARI | 58.91 | 49 | ||||||
32. | Szczepaniec Sebastian | 90 | KRZCZO | 1:01.16 | 44 | ||||||
NW | Bonior Szymon | 90 | KRZCZO | ||||||||
NW | Cyganek Grzegorz | 91 | YMCA | ||||||||
NW | Kukuczka Daniel | 91 | YMCA | ||||||||
NW | Galias Krzysztof | 91 | YMCA | ||||||||
NW | Niegłos Jakub | 91 | REKIN | ||||||||
NW | Prokopowicz Marcin | 90 | SWIM | ||||||||
NW | Ludwikowski Łukasz | 90 | AQUARI | ||||||||
NW | Szczurek Jan | 91 | AQUARI | ||||||||
NW | Pachacz Wojciech | 91 | AQUARI | ||||||||
NW | Sirignano Michele | 91 | AQUARI |
14 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Majewski Sebastian | 87 | BB-DEL | 28.96 | 417 | ||||||
2. | Micor Mateusz | 87 | BSP | 29.43 | 397 | ||||||
3. | Kowalski Mateusz | 88 | SWIM | 30.62 | 353 | ||||||
4. | Łepkowski Igor | 87 | AQUARI | 31.70 | 318 | ||||||
5. | Bachur Mateusz | 88 | BB-DEL | 31.97 | 310 | ||||||
6. | Stanisz Adrian | 88 | YMCA | 32.09 | 306 | ||||||
7. | Chanek Robert | 88 | AQUARI | 32.31 | 300 | ||||||
8. | Błaszkiewicz Benedykt | 89 | BB-DEL | 32.35 | 299 | ||||||
9. | Bochnia Mateusz | 88 | SOKÓŁ | 32.65 | 291 | ||||||
10. | Kobiałka Damian | 89 | BB-DEL | 32.78 | 287 | ||||||
11. | Orawiec Przemysław | 89 | SWIM | 33.15 | 278 | ||||||
12. | Łaptaś Maciej | 88 | SWIM | 33.22 | 276 | ||||||
13. | Sobkowicz Krzysztof | 89 | SOKÓŁ | 33.37 | 272 | ||||||
14. | Urbański Łukasz | 87 | AQUARI | 33.50 | 269 | ||||||
15. | Pałasiński Paweł | 87 | YMCA | 33.82 | 262 | ||||||
16. | Caba Norbert | 88 | YMCA | 34.99 | 236 | ||||||
17. | Wańczyk Tomasz | 88 | PIRANI | 35.78 | 221 | ||||||
18. | Karpiel Paweł | 89 | PŁETWA | 36.31 | 211 | ||||||
19. | Urbański Marcin | 88 | AQUARI | 37.84 | 187 | ||||||
20. | Perzyna Mariusz | 89 | BB-DEL | 40.20 | 156 | ||||||
21. | Kolbiarz Maciej | 88 | SOKÓŁ | 42.39 | 133 | ||||||
22. | Hanuszek Mateusz | 89 | KRZCZO | 55.99 | 57 | ||||||
PK | Simsak Andrzej | 88 | AQUARI | 29.58 | 391 | ||||||
PK | Kruszyma Artur | 88 | AQUARI | 31.46 | 325 | ||||||
NW | Sêczek Szczepan | 88 | YMCA | ||||||||
NW | Jacykiewicz Tomasz | 88 | YMCA | ||||||||
NW | Sosin Dawid | 89 | SOKÓŁ | ||||||||
NW | Stopka Andrzej | 89 | REKIN | ||||||||
NW | Strama Maciej | 88 | REKIN | ||||||||
NW | Pudysz Bartłomiej | 89 | SWIM | ||||||||
NW | Pażucha Sławomir | 88 | UKSMOS | ||||||||
NW | Polewka Michał | 88 | AQUARI | ||||||||
NW | Ludwikowski Damian | 89 | AQUARI | ||||||||
NW | Gałka Mateusz | 88 | AQUARI |
17 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ciborowski Damian | 73 | INDYW | 28.06 | 458 | ||||||
2. | Balczyński Krzysztof | 77 | AQUARI | 30.12 | 371 | ||||||
3. | Mrzygłód Rafał | 85 | BSP | 30.29 | 364 | ||||||
4. | Bednarski Rafał | 86 | YMCA | 31.41 | 327 | ||||||
5. | Majewski Dawid | 85 | BB-DEL | 31.65 | 319 | ||||||
6. | Bachur Mieszko | 86 | BB-DEL | 32.13 | 305 | ||||||
7. | Trocha Piotr | 85 | BB-DEL | 32.14 | 305 | ||||||
NW | Sagan Robert | 73 | INDYW | ||||||||
NW | Kuklicz Artur | 73 | INDYW | ||||||||
NW | Satola Grzegorz | 73 | INDYW | ||||||||
NW | Chudoba Robert | 73 | INDYW | ||||||||
NW | Kabaja Bartłomiej | 85 | INDYW |
<< TOP >> |
Nr 17 31.05.2003 | 50m klasyczny Kobiet | 12 lat i starsi Brak minimum |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP | 42.81 | 373 | |||||||
2. | Żak Gabriela | 90 | AQUARI | 45.01 | 321 | |||||||
3. | Kącka Anna | 90 | PŁETWA | 45.15 | 318 | |||||||
4. | Olma Katarzyna | 90 | BSP | 46.50 | 291 | |||||||
5. | Szuta Katarzyna | 90 | BB-DEL | 46.61 | 289 | |||||||
6. | Gasińska Aleksandra | 90 | SOKÓŁ | 46.90 | 284 | |||||||
7. | Kącka Małgorzata | 90 | PŁETWA | 46.96 | 283 | |||||||
8. | Kocuba Paula | 90 | PŁETWA | 47.54 | 272 | |||||||
9. | Żelazko Natalia | 90 | UKSMOS | 48.28 | 260 | |||||||
10. | Kapłoniak Katarzyna | 91 | AQUARI | 48.51 | 256 | |||||||
11. | Szydłowska Daria | 90 | BB-DEL | 50.14 | 232 | |||||||
12. | Szczerbowska Anna | 90 | BSP | 50.96 | 221 | |||||||
13. | Głowacka Sandra | 90 | PŁETWA | 51.38 | 216 | |||||||
14. | Strzałka Karolina | 91 | PŁETWA | 52.20 | 206 | |||||||
15. | Jagoda Karolina | 91 | PŁETWA | 53.56 | 190 | |||||||
16. | Handzlik Lena | 91 | INDYW | 54.74 | 178 | |||||||
17. | Rokosz Barbara | 90 | AQUARI | 55.86 | 168 | |||||||
18. | Marzec Anna | 91 | YMCA | 57.30 | 155 | |||||||
19. | Procner Agata | 91 | ORKA | 1:09.66 | 86 | |||||||
20. | Zabiegała Karolina | 91 | BSP | 1:16.68 | 65 | |||||||
DYSKW. | Kubicka Klaudia | 91 | PŁETWA | |||||||||
błąd nawrotu | ||||||||||||
NW | Kowalczyk Joanna | 91 | PŁETWA | |||||||||
NW | Jackson Zofia | 90 | PŁETWA | |||||||||
NW | Gocał Agnieszka | 91 | PŁETWA | |||||||||
NW | Góralik Anna | 90 | AQUARI | |||||||||
NW | Niegłos Magdalena | 90 | REKIN | |||||||||
NW | Kiszniewska Małgorzata | 91 | SWIM | |||||||||
NW | Gaweł Katarzyna | 90 | SWIM |
14 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Jamrozik Justyna | 88 | AQUARI | 42.13 | 392 | |||||||
2. | Wilczyńska Joanna | 89 | PŁETWA | 42.16 | 391 | |||||||
3. | Zielińska Agnieszka | 87 | UKSMOS | 44.44 | 333 | |||||||
4. | Filipiak Agata | 87 | BSP | 46.43 | 292 | |||||||
5. | Lorek Natalia | 89 | PŁETWA | 46.50 | 291 | |||||||
6. | Zielińska Katarzyna | 87 | UKSMOS | 46.59 | 289 | |||||||
7. | Gawron Joanna | 88 | BSP | 53.80 | 188 | |||||||
8. | Fijałkowska Iwona | 88 | BB-DEL | 54.33 | 182 | |||||||
DYSKW. | Sawska Sylwia | 87 | AQUARI | |||||||||
przedwczesny start, zmiana stylu | ||||||||||||
NW | Bereznowska Joanna | 88 | PŁETWA | |||||||||
NW | Bartoszewska Elżbieta | 87 | YMCA | |||||||||
NW | Róg Paulina | 89 | AQUARI | |||||||||
NW | Grandys Sara | 89 | AQUARI | |||||||||
NW | Żaba Paulina | 89 | AQUARI | |||||||||
NW | Żaba Ewelina | 88 | AQUARI |
17 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Behounek Magdalena | 86 | PŁETWA | 42.48 | 382 | ||||||
2. | Wierzba Dorota | 85 | INDYW | 57.44 | 154 |
<< TOP >> |
Nr 18 31.05.2003 | 50m klasyczny Meżczyzn | 12 lat i starsi Brak minimum |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Ziemianin Kamil | 90 | PŁETWA | 43.71 | 252 | |||||||
2. | Jagielski Daniel | 90 | UKSMOS | 45.24 | 227 | |||||||
3. | Mrzygłód Jakub | 91 | BB-DEL | 45.82 | 218 | |||||||
4. | Bania Michał | 90 | SPEED | 45.92 | 217 | |||||||
5. | Pasternak Dariusz | 90 | SOKÓŁ | 46.37 | 211 | |||||||
6. | Czekajski Arkadiusz | 91 | BSP | 47.00 | 202 | |||||||
7. | Mrzygłód Marek | 91 | BSP | 47.45 | 197 | |||||||
8. | Cader Dominik | 91 | SWIM | 47.67 | 194 | |||||||
9. | Ceglarek Ksawery | 91 | BB-DEL | 51.06 | 158 | |||||||
10. | Kokoszka Andrzej | 91 | PŁETWA | 51.87 | 150 | |||||||
11. | Paszcza Grzegorz | 90 | YMCA | 56.02 | 119 | |||||||
12. | Kubicki Maciej | 91 | ORKA | 1:01.39 | 90 | |||||||
DYSKW. | Haras Mateusz | 91 | PŁETWA | |||||||||
przedwczesny start | ||||||||||||
NW | Cyganek Grzegorz | 91 | YMCA | |||||||||
NW | Kukuczka Daniel | 91 | YMCA | |||||||||
NW | Galias Krzysztof | 91 | YMCA | |||||||||
NW | Sroka Adam | 91 | SKIMKA | |||||||||
NW | Wilk Zbigniew | 91 | SWIM | |||||||||
NW | Pachacz Wojciech | 91 | AQUARI |
14 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mazurkiewicz Wojciech | 87 | YMCA | 33.97 | 537 | ||||||
2. | Pruś Piotr | 88 | PIRANI | 35.83 | 457 | ||||||
3. | Dzik Leszek | 88 | YMCA | 38.22 | 377 | ||||||
4. | Romaszkan Wojciech | 88 | BSP | 38.40 | 371 | ||||||
5. | Caba Norbert | 88 | YMCA | 38.54 | 367 | ||||||
6. | Szendera Damian | 88 | PIRANI | 39.96 | 329 | ||||||
7. | Pałasiński Paweł | 87 | YMCA | 40.87 | 308 | ||||||
Simsak Andrzej | 88 | AQUARI | 40.87 | 308 | |||||||
9. | Kądziela Dawid | 88 | AQUARI | 40.93 | 307 | ||||||
10. | Bachur Mateusz | 88 | BB-DEL | 40.96 | 306 | ||||||
11. | Kuder Maciej | 88 | BB-DEL | 42.64 | 271 | ||||||
12. | Błaszkiewicz Benedykt | 89 | BB-DEL | 43.73 | 251 | ||||||
13. | Urbański Marcin | 88 | AQUARI | 43.86 | 249 | ||||||
14. | Krzyszpień Krzysztof | 89 | BSP | 44.80 | 234 | ||||||
15. | Obrzud Mateusz | 88 | PIRANI | 45.01 | 230 | ||||||
16. | Łepkowski Igor | 87 | AQUARI | 45.66 | 221 | ||||||
17. | Perzyna Mariusz | 89 | BB-DEL | 47.21 | 200 | ||||||
18. | Kolbiarz Maciej | 88 | SOKÓŁ | 59.20 | 101 | ||||||
NW | Koczur Marcin | 89 | BB-DEL | ||||||||
NW | Karpiel Paweł | 89 | PŁETWA | ||||||||
NW | Jacykiewicz Tomasz | 88 | YMCA | ||||||||
NW | Stopka Andrzej | 89 | REKIN | ||||||||
NW | Strama Maciej | 88 | REKIN | ||||||||
NW | Pudysz Bartłomiej | 89 | SWIM | ||||||||
NW | Pażucha Sławomir | 88 | UKSMOS | ||||||||
NW | Ludwikowski Damian | 89 | AQUARI | ||||||||
NW | Gałka Mateusz | 88 | AQUARI |
17 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pyczek Łukasz | 86 | SWIM | 37.76 | 391 | ||||||
2. | Mrzygłód Rafał | 85 | BSP | 38.08 | 381 | ||||||
3. | Wilk Paweł | 86 | SWIM | 41.38 | 297 | ||||||
4. | Bachur Mieszko | 86 | BB-DEL | 42.00 | 284 | ||||||
5. | Trocha Piotr | 85 | BB-DEL | 42.61 | 272 | ||||||
6. | Korbas Piotr | 85 | AQUARI | 48.98 | 179 | ||||||
NW | Sagan Robert | 73 | INDYW | ||||||||
NW | Kuklicz Artur | 73 | INDYW | ||||||||
NW | Barmuta Jan | 86 | SWIM |
<< TOP >> |
Nr 19 31.05.2003 | 50m grzbietowy Kobiet | 12 lat i starsi Brak minimum |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jamrozik Aleksandra | 91 | AQUARI | 40.84 | 331 | ||||||
2. | Miarczyńska Anna | 90 | AQUARI | 40.96 | 328 | ||||||
3. | Duda Paulina | 90 | AQUARI | 47.36 | 212 | ||||||
4. | Jackson Zofia | 90 | PŁETWA | 47.48 | 210 | ||||||
5. | Róg Anna | 91 | AQUARI | 48.56 | 196 | ||||||
6. | Szlachetka Karolina | 90 | AQUARI | 52.84 | 152 | ||||||
7. | Błasiak Anna | 91 | ORKA | 57.86 | 116 | ||||||
NW | Procner Agata | 91 | ORKA |
14 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Januszek Justyna | 89 | PŁETWA | 41.86 | 307 | ||||||
2. | Sawska Sylwia | 87 | AQUARI | 43.83 | 267 | ||||||
3. | Fijałkowska Iwona | 88 | BB-DEL | 49.56 | 185 | ||||||
4. | Machna Bernadetta | 87 | AQUARI | 54.98 | 135 | ||||||
5. | Ćwierz Ewa | 87 | INDYW | 1:01.86 | 95 | ||||||
NW | Zdeb Marika | 87 | YMCA | ||||||||
NW | Kubicz Marta | 87 | REKIN | ||||||||
NW | Róg Paulina | 89 | AQUARI |
17 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
NW | Chanek Anna | 85 | AQUARI |
<< TOP >> |
Nr 20 31.05.2003 | 50m grzbietowy Meżczyzn | 12 lat i starsi Brak minimum |
12 - 13 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kruszyma Łukasz | 90 | AQUARI | 37.35 | 299 | ||||||
2. | Puchałka Janusz | 90 | BB-DEL | 38.35 | 276 | ||||||
3. | Bochnia Szymon | 91 | AQUARI | 39.50 | 253 | ||||||
4. | Wojnarowski Mateusz | 90 | UKSMOS | 42.94 | 197 | ||||||
5. | Schwenk Igor | 90 | PŁETWA | 43.30 | 192 | ||||||
6. | Kuś Paweł | 91 | SWIM | 44.65 | 175 | ||||||
7. | Seruga Adrian | 90 | UKSMOS | 45.17 | 169 | ||||||
8. | Ceglarek Ksawery | 91 | BB-DEL | 50.91 | 118 | ||||||
9. | Małysz Piotr | 90 | AQUARI | 52.83 | 105 | ||||||
10. | Dutka Jakub | 91 | BB-DEL | 54.18 | 98 | ||||||
11. | Szczerbowski Wojciech | 91 | BSP | 58.50 | 77 | ||||||
12. | Bajerek Tomasz | 90 | KRZCZO | 59.30 | 74 | ||||||
13. | Drozdowicz Michał | 90 | SKIMKA | 1:02.69 | 63 | ||||||
14. | Miarczyński Jakub | 91 | AQUARI | 1:04.08 | 59 | ||||||
NW | Żak Adam | 91 | AQUARI | ||||||||
NW | Wilk Zbigniew | 91 | SWIM | ||||||||
NW | Prokopowicz Marcin | 90 | SWIM | ||||||||
NW | Ludwikowski Łukasz | 90 | AQUARI | ||||||||
NW | Szczurek Jan | 91 | AQUARI | ||||||||
NW | Sirignano Michele | 91 | AQUARI | ||||||||
NW | Możdżeń Arkadiusz | 91 | AQUARI |
14 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Simsak Andrzej | 88 | AQUARI | 35.47 | 349 | ||||||
2. | Kruszyma Artur | 88 | AQUARI | 36.46 | 322 | ||||||
3. | Mosiejczuk Bartłomiej | 88 | YMCA | 36.69 | 316 | ||||||
4. | Orawiec Przemysław | 89 | SWIM | 37.94 | 285 | ||||||
5. | Bochnia Mateusz | 88 | SOKÓŁ | 38.97 | 263 | ||||||
6. | Chanek Robert | 88 | AQUARI | 39.00 | 263 | ||||||
7. | Wiêcek Marcin | 89 | YMCA | 39.22 | 258 | ||||||
8. | Sowa Michał | 88 | YMCA | 41.51 | 218 | ||||||
9. | Kobiałka Damian | 89 | BB-DEL | 42.62 | 201 | ||||||
10. | Łaptaś Maciej | 88 | SWIM | 43.85 | 185 | ||||||
11. | Urbański Łukasz | 87 | AQUARI | 44.23 | 180 | ||||||
12. | Kuder Maciej | 88 | BB-DEL | 46.17 | 158 | ||||||
13. | Krzyszpień Krzysztof | 89 | BSP | 53.10 | 104 | ||||||
NW | Koczur Marcin | 89 | BB-DEL |
17 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mrożek Andrzej | 85 | SWIM | 34.99 | 364 | ||||||
2. | Pułka Andrzej | 74 | SOKÓŁ | 37.33 | 300 | ||||||
3. | Wilk Paweł | 86 | SWIM | 44.67 | 175 | ||||||
NW | Barmuta Jan | 86 | SWIM | ||||||||
NW | Korbas Piotr | 85 | AQUARI |
<< TOP >> |
Nr 21 31.05.2003 | 50m motylkowy Kobiet | 12 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mrzygłód Martyna | 89 | BB-DEL | 35.25 | 385 | ||||||
2. | Zielińska Katarzyna | 87 | UKSMOS | 41.99 | 227 | ||||||
3. | Zielińska Agnieszka | 87 | UKSMOS | 43.18 | 209 | ||||||
4. | Mitka Sandy | 90 | AQUARI | 43.22 | 208 | ||||||
5. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP | 43.48 | 205 | ||||||
PK | Jamrozik Paulina | 89 | AQUARI | 37.01 | 332 | ||||||
PK | Jamrozik Aleksandra | 91 | AQUARI | 43.79 | 200 | ||||||
NW | Zdeb Marika | 87 | YMCA | ||||||||
NW | Lach Aleksandra | 90 | SWIM |
<< TOP >> |
Nr 22 31.05.2003 | 50m motylkowy Meżczyzn | 12 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mazurkiewicz Wojciech | 87 | YMCA | 29.25 | 525 | ||||||
2. | Haras Maciej | 68 | PŁETWA | 29.66 | 504 | ||||||
3. | Ciborowski Damian | 73 | INDYW | 31.05 | 439 | ||||||
4. | Pruś Piotr | 88 | PIRANI | 31.62 | 415 | ||||||
5. | Majewski Sebastian | 87 | BB-DEL | 32.81 | 372 | ||||||
6. | Pyczek Łukasz | 86 | SWIM | 34.20 | 328 | ||||||
7. | Majewski Dawid | 85 | BB-DEL | 34.53 | 319 | ||||||
8. | Pułka Andrzej | 74 | SOKÓŁ | 35.85 | 285 | ||||||
9. | Sobkowicz Krzysztof | 89 | SOKÓŁ | 36.08 | 279 | ||||||
10. | Kądziela Dawid | 88 | AQUARI | 36.35 | 273 | ||||||
11. | Szendera Damian | 88 | PIRANI | 36.99 | 259 | ||||||
12. | Wiêcek Marcin | 89 | YMCA | 37.15 | 256 | ||||||
13. | Micor Mateusz | 87 | BSP | 37.37 | 251 | ||||||
14. | Bednarski Rafał | 86 | YMCA | 39.35 | 215 | ||||||
15. | Zieliński Grzegorz | 86 | UKSMOS | 41.54 | 183 | ||||||
16. | Obrzud Mateusz | 88 | PIRANI | 47.24 | 124 | ||||||
17. | Wańczyk Tomasz | 88 | PIRANI | 49.16 | 110 | ||||||
NW | Łoziński Wojciech | 72 | BB-DEL | ||||||||
NW | Satola Grzegorz | 73 | INDYW | ||||||||
NW | Chudoba Robert | 73 | INDYW | ||||||||
NW | Niegłos Jakub | 91 | REKIN | ||||||||
NW | Polewka Michał | 88 | AQUARI |
<< TOP >> |
Nr 23 31.05.2003 | 100m zmienny Kobiet | 12 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jamrozik Paulina | 89 | AQUARI | 1:19.87 | 409 | ||||||
2. | Jamrozik Justyna | 88 | AQUARI | 1:23.92 | 352 | ||||||
3. | Macner Dagmara | 90 | BSP | 1:25.09 | 338 | ||||||
PK | Żak Gabriela | 90 | AQUARI | 1:29.54 | 290 | ||||||
PK | Miarczyńska Anna | 90 | AQUARI | 1:31.15 | 275 | ||||||
NW | Żaba Ewelina | 88 | AQUARI | ||||||||
Nieuk. | Wierzba Dorota | 85 | INDYW |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Bania Ola | 93 | SPEED | 2:04.74 | 107 |
<< TOP >> |
Nr 24 31.05.2003 | 100m zmienny Meżczyzn | 12 lat i starsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Haras Maciej | 68 | PŁETWA | 1:11.87 | 392 | ||||||
2. | Mrożek Andrzej | 85 | SWIM | 1:18.49 | 301 | ||||||
3. | Kowalski Mateusz | 88 | SWIM | 1:19.66 | 288 | ||||||
4. | Kruszyma Artur | 88 | AQUARI | 1:21.03 | 274 | ||||||
5. | Dzik Leszek | 88 | YMCA | 1:21.06 | 273 | ||||||
6. | Sowa Michał | 88 | YMCA | 1:28.66 | 209 | ||||||
7. | Zieliński Grzegorz | 86 | UKSMOS | 1:34.44 | 173 | ||||||
PK | Kruszyma Łukasz | 90 | AQUARI | 1:23.86 | 247 | ||||||
PK | Bochnia Szymon | 91 | AQUARI | 1:30.29 | 198 | ||||||
NW | Łoziński Wojciech | 72 | BB-DEL | ||||||||
NW | Mosiejczuk Bartłomiej | 88 | YMCA | ||||||||
NW | Romaszkan Wojciech | 88 | BSP | ||||||||
NW | Polewka Michał | 88 | AQUARI |
<< TOP >> |
Nr 25 31.05.2003 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | 12 - 15 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MSP AQUARIUS 2 | AQUARI | 2:43.25 |
Miarczyńska Anna, Jamrozik Justyna, Mitka Sandy, Kapłoniak Katarzyna |
2. | MSP AQUARIUS 1 | AQUARI | 2:44.26 |
Jamrozik Aleksandra, Żak Gabriela, Jamrozik Paulina, Duda Paulina |
3. | BSP Bielsko B. | BSP | 2:46.76 |
Romaszkan Dominika, Olma Katarzyna, Macner Dagmara, Szczerbowska Anna |
4. | PŁETWAL Zakopane 1 | PŁETWA | 2:52.38 |
Jackson Zofia, Wilczyńska Joanna, Bereznowska Joanna, Wawrzńska Karolina |
5. | PŁETWAL Zakopane 2 | PŁETWA | 2:52.57 |
Januszek Justyna, Lorek Natalia, Kocuba Paula, Witkowska Magdalena |
PK | Delfinek BB | BB-DEL | 2:48.99 |
Mrzygłód Martyna, Szydłowska Daria, Szuta Katarzyna, Fijałkowska Iwona |
NW | SWIM Test | SWIM | |||||||||
NW | UKS MOS N. Sącz | UKSMOS |
<< TOP >> |
Nr 26 31.05.2003 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Meżczyzn | 12 - 15 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Delfinek BB | BB-DEL | 2:31.45 |
Puchałka Janusz, Bachur Mateusz, Mrzygłód Jakub, Kobiałka Damian |
2. | MSP AQUARIUS 1 | AQUARI | 2:34.02 |
Bochnia Szymon, Simsak Andrzej, Kruszyma Łukasz, Żak Adam |
3. | TG SOKÓŁ | SOKÓŁ | 2:35.58 |
Światłoń Daniel, Pasternak Dariusz, Sobkowicz Krzysztof, Bochnia Mateusz |
4. | SWIM Test | SWIM | 2:40.34 |
Kuś Paweł, Cader Dominik, Kowalski Mateusz, Orawiec Przemysław |
5. | PŁETWAL Zakopane | PŁETWA | 2:41.13 |
Schwenk Igor, Karpiel Paweł, Ziemianin Kamil, Haras Mateusz |
6. | BSP Bielsko B. | BSP | 2:48.83 |
Czekajski Arkadiusz, Mrzygłód Marek, Romaszkan Wojciech, Krzyszpień Krzysztof |
NW | YMCA Kraków | YMCA | |||||||||
NW | UKS MOS N. Sącz | UKSMOS | |||||||||
NW | MSP AQUARIUS 2 | AQUARI |