III Puchar Burmistrza Myślenic
Aquarius Myślenice, Poland, 08.03.2002-08.03.2003, 25m
Nr 1 25m dowolny Kobiet 4 - 6 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Sanowska Dominika 96 MSPAQUARIUS 24.76
2. Spannbauer Ewa 96 DELFINEK 29.97
3. Kapera Zuzanna 96 SWIMTest 40.02
4. Starzec Adrianna 96 PromykJutrzenk 41.22
5. Hołuj Katarzyna 96 PromykJutrzenk 50.31
6. Bochenek Kaja 97 MSPAQUARIUS 50.93
7. Gablankowska Monika 96 PromykJutrzenk 51.65
8. Błachut Anna 96 PromykJutrzenk 1:00.71
9. Gunia Gabriela 98 MSPAQUARIUS 1:08.17
10. Ćwierz Katarzyna 97 PromykJutrzenk 1:28.96
11. Cienkosz Aleksandra 97 PromykJutrzenk 1:46.41
12. Żupnik Urszula 96 PromykJutrzenk 2:33.18
13. Dembińska-Kenner Celina 98 YMCAKraków 3:22.59
TOP
Nr 2 25m dowolny Meżczyzn 4 - 6 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Litwa Krzysztof 96 MSPAQUARIUS 25.59
2. Czepiel Dariusz 96 MSPAQUARIUS 37.81
3. Bylica Jan 96 ZGŁ.INDYW 37.89
4. Giza Bartosz 96 DELFINwADOWICE 41.11
5. Irzyk Maksymilian 96 MSPAQUARIUS 51.08
6. Kozak Filip 98 MSPAQUARIUS 53.16
7. Bochenek Mikołaj 96 57.96
8. Madej Michał 96 TGSOKÓŁ 59.24
TOP
Nr 3 25m dowolny Kobiet 7 - 8 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Oleksy Weronika 94 UKSMOS 18.87
2. Mrzygłód Katarzyna 94 DELFINEK 19.91
3. Dembińska-Kenner Antonina 94 YMCAKraków 19.95
4. Dobrudzki Anna 94 DELFINEK 23.06
5. Dembińska-Kenner Izabela 94 YMCAKraków 23.08
6. Górka Karolina 94 UKSMOS 23.75
7. Sirignano Luigia 95 MSPAQUARIUS 25.23
8. Kasprzyk Klaudia 94 MSPAQUARIUS 25.50
9. Michałowska Agnieszka 95 UKSMOS 25.62
10. Chowaniec Żaneta 94 DELFINwADOWICE 25.66
11. Małysz Joanna 94 MSPAQUARIUS 26.78
12. Ziaja Katarzyna 94 SWIMTest 27.78
13. Misiarz Anna 94 DELFINwADOWICE 28.04
14. Możdżeń Dagmara 95 MSPAQUARIUS 28.16
15. Fornalik Klaudia 95 MSPAQUARIUS 28.41
16. Bielecka Justyna 94 DELFINwADOWICE 29.13
17. Żyła Katarzyna 95 MSPAQUARIUS 30.98
18. Gorączko Magdalena 95 TGSOKÓŁ 31.24
19. Galus Klaudia 95 31.25
20. Topa Sylwia 95 MSPAQUARIUS 31.63
21. Suknarowska Ewa 94 DELFINwADOWICE 31.88
22. Hanusiak Katarzyna 94 ZGŁ.INDYW 31.99
23. Sordyl Aleksandra 94 DELFINwADOWICE 32.14
24. Uniwersał Hanna 94 DELFINwADOWICE 32.19
25. Siąkła Dorota 95 DELFINwADOWICE 33.66
26. Banaś Stefania 94 DELFINwADOWICE 34.91
27. Zachura Edyta 94 DELFINwADOWICE 35.36
28. Kudela Iza 94 DELFINwADOWICE 35.69
29. Podmokły Natalia 95 MSPAQUARIUS 35.99
30. Backiel Nicola 95 SWIMTest 36.54
31. Starmach Dagmara 94 MSPAQUARIUS 36.94
32. Skubis Maja 94 ZSS-6 38.36
33. Ralska Anna 94 MSPAQUARIUS 41.56
34. Banaś Aneta 94 DELFINwADOWICE 41.95
35. Tondera Natalia 95 MSPAQUARIUS 42.51
36. Dyduch Dominika 94 DELFINwADOWICE 46.19
37. Grabowska Aleksandra 95 SWIMTest 53.89
38. Rozwadowska Justyna 95 TGSOKÓŁ 58.44
39. Traska Aleksandra 95 SWIMTest 59.94
40. Mazurkiewicz Karolina 95 MSPAQUARIUS 1:10.15
TOP
Nr 4 25m dowolny Meżczyzn 7 - 8 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Spannbauer Marcin 94 DELFINEK 19.13
2. Szuba Rafał 94 TGSOKÓŁ 20.66
3. Kapera Krzysztof 94 SWIMTest 20.72
4. Talaga Filip 94 MSPAQUARIUS 20.78
5. Kozak Szymon 94 MSPAQUARIUS 21.14
6. Romański Dariusz 94 SWIMTest 21.66
7. Malibok Aleksander 94 TGSOKÓŁ 22.29
8. Habrat Krzysztof 94 YMCAKraków 22.88
9. Gunia Krzysztof 95 MSPAQUARIUS 23.11
10. Koniuch Filip 94 ZSS-6 23.43
11. Pagieła Jan 94 BSPBielskoB. 24.19
12. Jasek Artur 94 TGSOKÓŁ 24.90
13. Babiński Szymon 94 DELFINwADOWICE 25.47
14. Cader Patryk 94 SWIMTest 25.77
15. Blamowski Filip 94 MSPAQUARIUS 26.09
16. Kowalczuk Bruno 94 SWIMTest 26.34
17. Skłodowski Marcin 94 DELFINwADOWICE 26.46
18. Kozek Mateusz 94 YMCAKraków 26.81
19. Ramuciński Sebastian 94 DELFINwADOWICE 27.04
20. Tabiś Tomasz 94 DELFINEK 27.28
21. Knapik Daniel 94 DELFINwADOWICE 27.65
22. Rogala Piotr 94 DELFINwADOWICE 28.22
23. Ziaja Piotr 95 SWIMTest 28.33
24. Ćwierz Artur 94 DELFINwADOWICE 29.41
25. Migacz Tomasz 94 ZSS-6 29.64
26. Filek Rafał 94 DELFINwADOWICE 30.18
27. Polaszek Kamil 94 DELFINwADOWICE 30.73
28. Zając Kuba 94 DELFINwADOWICE 31.15
29. Dębski Mateusz 94 DELFINwADOWICE 31.25
30. Szlachetka Szymon 94 MSPAQUARIUS 32.41
31. Łądka Dominik 94 DELFINwADOWICE 32.60
32. Guzdek Filip 94 DELFINwADOWICE 33.18
33. Rokita Krzysztof 95 SWIMTest 33.70
34. Skawski Jakub 95 MSPAQUARIUS 34.38
35. Kraska Daniel 94 DELFINwADOWICE 35.20
36. Gumułka Jakub 94 SWIMTest 35.75
37. Kupczyk Nikodem 94 DELFINwADOWICE 37.38
38. Gawin Cezary 95 SWIMTest 38.84
39. Bochenek Kamil 95 MSPAQUARIUS 43.51
40. Ralski Karol 94 MSPAQUARIUS 53.07
41. Piwowarczyk Marcin 94 MSPAQUARIUS 1:06.79
PK Kosiński Karol 94 DELFINwADOWICE 32.18
PK Szkumorek Albert 95 UKSMOS 26.87
TOP
Nr 5 25m grzbietowy Kobiet 7 - 8 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Oleksy Weronika 94 UKSMOS 21.74
2. Dembińska-Kenner Antonina 94 YMCAKraków 24.54
3. Górka Karolina 94 UKSMOS 24.56
4. Mrzygłód Katarzyna 94 DELFINEK 24.81
5. Dobrudzki Anna 94 DELFINEK 25.28
6. Dembińska-Kenner Izabela 94 YMCAKraków 25.53
7. Michałowska Agnieszka 95 UKSMOS 27.45
8. Godniowska Agnieszka 94 SWIMTest 29.00
9. Sanowska Dominika 95 MSPAQUARIUS 29.26
Ziaja Katarzyna 94 SWIMTest 29.26
11. Kapusta Alicja 94 SWIMTest 29.27
12. Fornalik Klaudia 95 MSPAQUARIUS 29.64
13. Chowaniec Żaneta 94 DELFINwADOWICE 29.98
14. Uniwersał Hanna 94 DELFINwADOWICE 30.18
15. Misiarz Anna 94 DELFINwADOWICE 30.19
16. Możdżeń Dagmara 95 MSPAQUARIUS 30.50
17. Małysz Joanna 94 MSPAQUARIUS 30.75
18. Starmach Dagmara 94 MSPAQUARIUS 30.94
19. Sordyl Aleksandra 94 DELFINwADOWICE 30.97
20. Dybała Paulina 94 PromykJutrzenk 31.09
21. Podmokły Natalia 95 MSPAQUARIUS 31.15
22. Zając Karolina 94 DELFINwADOWICE 31.27
23. Backiel Nicola 95 SWIMTest 31.32
24. Siąkała Dorota 94 DELFINwADOWICE 32.59
Zachura Edyta 94 DELFINwADOWICE 32.59
26. Kasprzyk Klaudia 94 MSPAQUARIUS 33.22
27. Seweryn Kasia 95 DELFINwADOWICE 33.52
28. Banaś Aneta 94 DELFINwADOWICE 33.82
29. Ralska Anna 94 MSPAQUARIUS 34.37
30. Sirignano Luigia 95 MSPAQUARIUS 34.38
31. Kała Nikola 94 DELFINwADOWICE 34.82
32. Kudela Iza 94 DELFINwADOWICE 35.65
33. Suknarowska Ewa 94 DELFINwADOWICE 36.39
34. Grajowska Aleksandra 95 SWIMTest 36.75
35. Żyła Katarzyna 95 MSPAQUARIUS 37.62
36. Topa Sylwia 95 MSPAQUARIUS 37.68
37. Dyduch Dominika 94 DELFINwADOWICE 37.74
38. Szuwara Paulina 94 DELFINwADOWICE 38.14
39. Traska Aleksandra 95 SWIMTest 38.27
40. Wójciga Sylwia 94 DELFINwADOWICE 38.51
41. Tondera Natalia 95 MSPAQUARIUS 39.13
42. Mazurkiewicz Karolina 95 MSPAQUARIUS 39.87
43. Skubis Maja 94 ZSS-6 40.91
TOP
Nr 6 25m grzbietowy Meżczyzn 7 - 8 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Romański Dariusz 94 SWIMTest 22.94
2. Spannbauer Marcin 94 DELFINEK 23.19
3. Koniuch Filip 94 ZSS-6 24.53
4. Kapera Krzysztof 94 SWIMTest 24.59
5. Talaga Filip 94 MSPAQUARIUS 24.97
6. Bobiński Szymon 95 ZSS-6 25.50
7. Kozak Szymon 94 MSPAQUARIUS 25.79
8. Jasek Artur 94 TGSOKÓŁ 26.59
9. Ziaja Piotr 95 SWIMTest 27.68
10. Słodowski Marcin 94 DELFINwADOWICE 28.02
11. Tabiś Tomasz 94 DELFINEK 28.23
12. Malibok Aleksander 94 TGSOKÓŁ 28.26
13. Habrat Krzysztof 94 YMCAKraków 28.27
14. Cader Patryk 94 SWIMTest 28.60
15. Kozek Mateusz 94 YMCAKraków 28.61
16. Knapik Daniel 94 DELFINwADOWICE 28.79
17. Szlachetka Szymon 94 MSPAQUARIUS 28.88
18. Gunia Krzysztof 95 MSPAQUARIUS 28.93
19. Pagieła Jan 94 BSPBielskoB. 29.25
20. Rokita Krzysztof 95 SWIMTest 29.45
21. Szkaradek Albert 95 DELFINwADOWICE 29.96
22. Zając Kuba 94 DELFINwADOWICE 30.85
23. Ćwierz Artur 94 DELFINwADOWICE 30.96
24. Kupczyk Nikodem 94 DELFINwADOWICE 31.04
25. Filek Rafał 94 DELFINwADOWICE 31.57
26. Migacz Tomasz 94 ZSS-6 31.78
27. Guzdek Filip 94 DELFINwADOWICE 32.35
28. Kowalczuk Bruno 94 SWIMTest 32.45
29. Dębski Mateusz 94 DELFINwADOWICE 32.81
30. Gawin Cezary 95 SWIMTest 33.03
31. Kraska Daniel 94 DELFINwADOWICE 33.52
32. Ramuciński Sebastian 94 DELFINwADOWICE 33.56
33. Kosiński Karol 94 DELFINwADOWICE 34.46
34. Łądka Dominik 94 DELFINwADOWICE 34.99
35. Gumułka Jakub 94 SWIMTest 35.18
36. Blamowski Filip 94 MSPAQUARIUS 35.83
37. Skawski Jakub 95 MSPAQUARIUS 36.00
38. Polaszek Kamil 94 DELFINwADOWICE 36.28
39. Chrobok kamil 94 DELFINwADOWICE 37.56
40. Ralski Karol 94 MSPAQUARIUS 48.64
41. Piwowarczyk Marcin 94 MSPAQUARIUS 51.18
TOP
Nr 7 50m dowolny Kobiet 9 - 10 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Pułka Magdalena 92 TGSOKÓŁ 37.52 266
2. Mycoń Zuzanna 92 REKINNowyTarg 40.69 208
3. Leśniak Ewa 92 TGSOKÓŁ 43.64 169
4. Micor Martyna 92 BSPBielskoB. 43.99 165
5. Molek Patrycja 93 UKSMOS 44.00 164
6. Brzykowska Mariola 92 BSPBielskoB. 44.53 159
7. Gutek Paulina 92 ZSS-6 45.50 149
8. Chorabik Anna 93 MSPAQUARIUS 45.65 147
9. Woźnica Gabriela 93 MSPAQUARIUS 46.48 139
10. Łukasik Agata 92 MSPAQUARIUS 47.22 133
11. Korpak Ewa 92 SWIMTest 47.70 129
12. Przewrocka Katarzyna 93 ZSS-6 47.77 128
13. Habrat Barbara 92 YMCAKraków 47.89 127
14. Kaim Anna 93 MSPAQUARIUS 48.11 126
15. Kuczaj Iga 93 MSPAQUARIUS 49.66 114
16. Chlipała Patrycja 93 TGSOKÓŁ 50.06 112
17. Prajsnar Julia 92 SWIMTest 52.75 95
18. Szwarnóg Jolanta 92 ZGŁ.INDYW 54.25 88
19. Sroka Justyna 93 REKINNowyTarg 54.38 87
20. Małysz Katarzyna 92 MSPAQUARIUS 55.66 81
21. Majtyka Joanna 93 DELFINEK 57.64 73
22. Chlebda Joanna 93 REKINNowyTarg 59.42 66
23. Flasz Ola 92 SWIMTest 1:01.98 59
24. Cichoń Marta 92 YMCAKraków 1:02.59 57
25. Rogowska Julia 93 ZSS-6 1:02.64 57
26. Kozłowska Julia 93 DELFINEK 1:04.32 52
27. Jagoda Magdalena 93 REKINNowyTarg 1:12.59 36
28. Matras Kamila 93 TGSOKÓŁ 1:15.82 32
29. Bała Julita 93 TGSOKÓŁ 1:16.76 31
30. Świerczyńska Marta 93 1:24.97 22
31. Wontorczyk Natalia 92 ZSS-6 1:30.34 19
32. Knap Kamila 92 SWIMTest 1:31.31 18
33. Golonka Anna 92 YMCAKraków 1:35.06 16
34. Rusek Angelika 93 1:39.63 14
Nr 7 50m dowolny Kobiet 11 - 12 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Macner Dagmara 90 BSPBielskoB. 33.41 376
2. Miarczyńska Anna 90 MSPAQUARIUS 34.08 355
3. Olma Katarzyna 90 BSPBielskoB. 37.65 263
4. Szydłowska Daria 90 DELFINEK 37.71 262
5. Szuta Katarzyna 90 DELFINEK 38.02 255
6. Jamrozik Aleksandra 91 MSPAQUARIUS 38.38 248
7. Talaga Gabriela 91 MSPAQUARIUS 38.47 246
8. Gasińska Aleksandra 90 TGSOKÓŁ 39.84 222
9. Szczerbowska Anna 90 BSPBielskoB. 40.02 219
10. Niegłos Magdalena 90 REKINNowyTarg 40.49 211
11. Wojtan Agnieszka 91 TGSOKÓŁ 41.06 203
12. Szlachetka Karolina 90 MSPAQUARIUS 41.81 192
13. Duda Paulina 90 MSPAQUARIUS 43.49 170
14. Szura Karolina 91 MSPAQUARIUS 46.59 138
15. Łoboziak Kinga 91 SWIMTest 46.63 138
16. Rokosz Barbara 90 MSPAQUARIUS 48.71 121
17. Marzec Anna 91 YMCAKraków 49.84 113
18. Kozak Justyna 90 MSPAQUARIUS 1:02.44 57
19. Niedośpiał Anna 90 1:08.86 43
20. Hobot Magdalena 90 1:12.28 37
21. Hanuszek Urszula 91 1:13.66 35
22. Kozak Ilona 90 1:15.18 33
DYSKW. Sobczyk Katarzyna 90 MSPAQUARIUS
Nr 7 50m dowolny Kobiet 13 - 15 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Jamrozik Paulina 89 MSPAQUARIUS 31.52 448
2. Mrzygłód Martyna 89 DELFINEK 32.59 406
3. Mrozek Katarzyna 87 BSPBielskoB. 34.52 341
4. Kapłoniak Ewelina 89 MSPAQUARIUS 34.77 334
5. Filipiak Agata 87 BSPBielskoB. 35.85 305
6. Stasik Ewelina 87 REKINNowyTarg 37.27 271
7. Grandys Sara 89 MSPAQUARIUS 38.06 254
8. Gawron Joanna 88 BSPBielskoB. 43.70 168
9. Grochal Karolina 89 ZGŁ.INDYW 46.85 136
10. Osmólska Angelika 89 MSPAQUARIUS 48.14 125
Nr 7 50m dowolny Kobiet 16 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Bogunia Patrycja 83 DELFINEK 36.64 285
2. Chanek Anna 85 MSPAQUARIUS 40.52 211
3. Grochal Maria 84 43.39 172
TOP
Nr 8 50m dowolny Meżczyzn 9 - 10 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Sobkowicz Paweł 92 TGSOKÓŁ 38.11 183
2. Cienkosz Arkadiusz 92 MSPAQUARIUS 41.50 141
3. Nowak Michał 92 ZSS-6 42.57 131
4. Jasek Jakub 92 TGSOKÓŁ 42.70 130
5. Wojnarowski Patryk 93 UKSMOS 43.06 126
6. Gołąb Paweł 92 ZSS-6 44.15 117
7. Gawlik Jakub 92 YMCAKraków 45.22 109
8. Jagielski Dominik 93 UKSMOS 46.01 104
9. Brągiel Bartłomiej 93 SWIMTest 46.30 102
10. Chudzik Jan 93 ZSS-6 46.31 102
11. Schaefer Tomasz 92 YMCAKraków 47.20 96
12. Chudzik Marcin 92 YMCAKraków 47.76 93
13. Konior Tomasz 92 DELFINEK 48.42 89
14. Prokopowicz Łukasz 92 SWIMTest 48.70 87
15. Cichoń Miłosz 92 MSPAQUARIUS 51.53 74
16. Wielgus Adrian 93 REKINNowyTarg 51.70 73
17. Putek Maciej 93 DELFINEK 51.87 72
18. Gołąb Filip 93 ZSS-6 51.97 72
19. Cienkosz Karol 93 TGSOKÓŁ 52.96 68
20. Leszczyński Daniel 93 MSPAQUARIUS 53.88 64
21. Maciukiewicz Michał 93 ZSS-6 54.12 63
22. Starzec Grzegorz 93 TGSOKÓŁ 54.69 61
23. Gołąb Adam 93 MSPAQUARIUS 54.79 61
24. Mazurkiewicz Błażej 93 MSPAQUARIUS 55.44 59
25. Żmuda Bartłomiej 92 YMCAKraków 56.77 55
26. Meysztowicz Ksawery 92 ZSS-6 59.86 47
27. Trojan Adrian 92 1:21.84 18
28. Chęć Bartłomiej 92 1:27.48 15
29. Gorczyński Rafał 93 MSPAQUARIUS 1:33.48 12
30. Rak Mateusz 92 1:38.43 10
31. Kałafut Mateusz 92 2:05.28 5
32. Kluska Jakub 92 2:11.97 4
Nr 8 50m dowolny Meżczyzn 11 - 12 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Niegłos Jakub 91 REKINNowyTarg 32.60 292
2. Puchałka Janusz 90 DELFINEK 32.95 283
3. Mrzygłód Marek 91 BSPBielskoB. 33.20 277
4. Bochnia Szymon 91 MSPAQUARIUS 34.34 250
5. Irzyk Rafael 91 MSPAQUARIUS 35.67 223
6. Mrzygłód Jakub 91 DELFINEK 35.78 221
7. Galias Krzysztof 91 YMCAKraków 37.25 196
8. Cader Dominik 91 SWIMTest 37.55 191
9. Szczurek Jan 91 MSPAQUARIUS 37.69 189
10. Dubiel Damian 91 MSPAQUARIUS 37.72 188
11. Pasternak Dariusz 90 TGSOKÓŁ 38.38 179
12. Kuś Paweł 91 SWIMTest 40.69 150
13. Możdżeń Arkadiusz 91 MSPAQUARIUS 41.94 137
14. Małysz Piotr 90 MSPAQUARIUS 42.14 135
15. Pachacz Wojciech 91 MSPAQUARIUS 42.66 130
16. Wojnarowski Mateusz 90 UKSMOS 42.85 128
17. Cyganek Grzegorz 91 YMCAKraków 43.33 124
18. Szczerbowski Wojciech 91 BSPBielskoB. 43.96 119
19. Nowak Kamil 90 SWIMTest 44.36 116
20. Prokopowicz Marcin 90 SWIMTest 45.69 106
21. Ludwikowski Łukasz 90 MSPAQUARIUS 46.01 104
22. Smolana Marcin 91 BSPBielskoB. 49.48 83
23. Paszcza Grzegorz 90 YMCAKraków 52.40 70
24. Bajerek Tomasz 90 57.68 52
25. Puchała Daniel 91 MSPAQUARIUS 58.31 51
26. Moskal Krzysztof 91 1:00.52 45
27. Szczepaniec Sebastian 91 1:01.55 43
28. Jagoda Krystian 91 REKINNowyTarg 1:07.49 32
29. Plata Szymon 90 1:19.72 20
DYSKW. Stoch Paweł 91 MSPAQUARIUS
DYSKW. Ludwikowski Damian 91 MSPAQUARIUS
Nr 8 50m dowolny Meżczyzn 13 - 15 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Micor Mateusz 87 BSPBielskoB. 28.70 428
2. Majewski Sebastian 87 DELFINEK 29.19 407
3. Simsak Andrzej 88 MSPAQUARIUS 29.76 384
4. Polewka Michał 88 MSPAQUARIUS 29.88 380
5. Kurdas Marek 88 BSPBielskoB. 30.44 359
6. Kowalski Mateusz 88 SWIMTest 31.50 324
7. Bachur Mateusz 88 DELFINEK 31.86 313
8. Kruszyna Artur 88 MSPAQUARIUS 32.23 302
9. Dzik Leszek 88 YMCAKraków 32.56 293
10. Stanisz Adrian 88 YMCAKraków 32.81 287
11. Bochnia Mateusz 88 TGSOKÓŁ 32.90 284
12. Łepkowski Igor 88 TGSOKÓŁ 33.06 280
13. Kuder Marcin 88 DELFINEK 33.35 273
14. Sobkowicz Krzysztof 88 TGSOKÓŁ 33.78 263
15. Pałasiński Paweł 88 YMCAKraków 34.33 250
16. Łaptaś Maciej 88 SWIMTest 34.84 239
17. Strama Maciej 88 REKINNowyTarg 34.89 238
18. Cieślar Jakub 88 DELFINEK 35.44 227
19. Stopka Andrzej 89 REKINNowyTarg 36.74 204
20. Urbański Łukasz 87 MSPAQUARIUS 36.84 202
21. Caba Norbert 88 YMCAKraków 37.28 195
22. Grochal Daniel 87 ZGŁ.INDYW 37.58 191
23. Błaszczyk Sebastian 88 MSPAQUARIUS 38.91 172
24. Gałka Mateusz 88 MSPAQUARIUS 39.11 169
25. Urbański Marcin 88 MSPAQUARIUS 45.31 108
Nr 8 50m dowolny Meżczyzn 16 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Knapik Maciej 73 DELFINwADOWICE 28.92 419
2. Kabaja Bartek 85 ZGŁ.INDYW 30.43 359
3. Widlarz Sebastian 77 DELFINwADOWICE 30.49 357
4. Mrzygłód Rafał 85 BSPBielskoB. 30.63 352
5. Majewski Dawid 85 DELFINEK 32.34 299
6. Róg Michał 84 MSPAQUARIUS 32.41 297
7. Sulikowski Marcin 80 DELFINwADOWICE 33.63 266
8. Górka Grzegorz 84 34.03 257
9. Zieliński Grzegorz 86 UKSMOS 34.46 247
TOP
Nr 9 50m klasyczny Kobiet 9 - 10 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Pułka Magdalena 92 TGSOKÓŁ 47.70 270
2. Leśniak Ewa 92 TGSOKÓŁ 49.22 245
3. Łukasik Agata 92 MSPAQUARIUS 50.54 227
4. Rokosz Joanna 92 MSPAQUARIUS 51.07 220
5. Mycoń Zuzanna 92 REKINNowyTarg 52.14 206
6. Habrat Barbara 92 YMCAKraków 54.09 185
7. Molek Patrycja 93 UKSMOS 54.34 182
8. Gutek Paulina 92 ZSS-6 58.12 149
9. Kędra Magdalena 93 ZSS-6 59.32 140
10. Chlipała Patrycja 93 TGSOKÓŁ 59.42 139
11. Żak Anna 93 MSPAQUARIUS 1:00.37 133
12. Gabryś Julia 93 MSPAQUARIUS 1:00.54 132
13. Szwarnóg Jolanta 92 ZGŁ.INDYW 1:00.84 130
14. Micor Martyna 92 BSPBielskoB. 1:02.47 120
15. Korpak Ewa 92 SWIMTest 1:03.94 112
16. Sroka Justyna 93 REKINNowyTarg 1:06.08 101
17. Małysz Katarzyna 92 MSPAQUARIUS 1:06.31 100
18. Cichoń Marta 92 YMCAKraków 1:07.42 95
19. Koniuch Martyna 92 ZSS-6 1:07.97 93
20. Rogowska Julia 93 ZSS-6 1:09.63 86
21. Kuczaj Iga 93 MSPAQUARIUS 1:12.12 78
22. Jagoda Magdalena 93 REKINNowyTarg 1:17.10 63
23. Chlebda Joanna 93 REKINNowyTarg 1:28.18 42
Nr 9 50m klasyczny Kobiet 11 - 12 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Romaszkan Dominika 91 BSPBielskoB. 43.48 356
2. Żak Gabriela 90 MSPAQUARIUS 44.87 324
3. Mitka Sandy 90 MSPAQUARIUS 45.01 321
4. Olma Katarzyna 90 BSPBielskoB. 45.20 317
5. Soczek Agnieszka 90 ZSS-6 46.51 291
6. Talaga Gabriela 91 MSPAQUARIUS 46.96 283
7. Wojtan Agnieszka 91 TGSOKÓŁ 47.63 271
8. Gasińska Aleksandra 90 TGSOKÓŁ 48.60 255
9. Żelasko Natalia 90 UKSMOS 49.12 247
10. Kurdas Monika 90 BSPBielskoB. 49.88 236
11. Szydłowska Daria 90 DELFINEK 50.40 228
12. Szczerbowska Anna 90 BSPBielskoB. 52.57 201
13. Rajsza Maja 90 ZSS-6 53.09 195
14. Błaszkiewicz Urszula 91 DELFINEK 53.43 192
15. Marzec Anna 91 YMCAKraków 1:02.48 120
16. Kolarska Anna 90 SWIMTest 1:04.81 107
Nr 9 50m klasyczny Kobiet 13 - 15 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Jamrozik Justyna 88 MSPAQUARIUS 43.91 346
2. Filipiak Agata 87 BSPBielskoB. 45.22 317
3. Kapłoniak Ewelina 89 MSPAQUARIUS 46.60 289
4. Zielińska Agnieszka 87 UKSMOS 47.54 272
5. Gawron Joanna 88 BSPBielskoB. 50.81 223
6. Szwarnóg Anna 89 ZGŁ.INDYW 56.46 162
Nr 9 50m klasyczny Kobiet 16 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Widlarz Anna 81 DELFINwADOWICE 46.22 296
2. Laszczak Elżbieta 85 BSPBielskoB. 46.63 289
3. Bogunia Patrycja 83 DELFINEK 47.34 276
TOP
Nr 10 50m klasyczny Meżczyzn 9 - 10 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Wojnarowski Patryk 93 UKSMOS 45.60 222
2. Jagielski Dominik 93 UKSMOS 49.57 172
3. Jasek Jakub 92 TGSOKÓŁ 50.93 159
4. Chudzik Marcin 92 YMCAKraków 52.49 145
5. Gawlik Jakub 92 YMCAKraków 52.94 141
6. Nowak Michał 92 ZSS-6 56.03 119
7. Starzec Grzegorz 93 TGSOKÓŁ 56.38 117
8. Cienkosz Arkadiusz 92 MSPAQUARIUS 56.57 116
9. Bętkowski Jan 92 MSPAQUARIUS 57.92 108
10. Wielgus Adrian 93 REKINNowyTarg 1:16.67 46
11. Żmuda Bartłomiej 92 YMCAKraków 1:22.16 37
Nr 10 50m klasyczny Meżczyzn 11 - 12 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Jagielski Daniel 90 UKSMOS 45.57 222
2. Puchałka Janusz 90 DELFINEK 46.09 215
3. Ludwikowski Damian 91 MSPAQUARIUS 46.78 205
4. Galias Krzysztof 91 YMCAKraków 47.81 192
5. Mrzygłód Marek 91 BSPBielskoB. 48.07 189
6. Cader Dominik 91 SWIMTest 48.16 188
7. Czekajski Arkadiusz 91 BSPBielskoB. 48.65 182
8. Cyganek Grzegorz 91 YMCAKraków 49.53 173
9. Ludwikowski Łukasz 90 MSPAQUARIUS 49.84 170
10. Pasternak Dariusz 90 TGSOKÓŁ 51.47 154
11. Ceglarek Ksawery 91 DELFINEK 51.96 150
12. Małysz Piotr 90 MSPAQUARIUS 55.63 122
13. Smolana Marcin 91 BSPBielskoB. 56.56 116
14. Nowak Damian 91 SWIMTest 58.69 104
15. Szczerbowski Wojciech 91 BSPBielskoB. 1:04.07 80
16. Dutka Jakub 91 DELFINEK 1:04.09 79
17. Paszcza Grzegorz 90 YMCAKraków 1:04.96 76
18. Jagoda Krystian 91 REKINNowyTarg 1:05.15 76
19. Stoch Paweł 91 MSPAQUARIUS 1:19.00 42
Nr 10 50m klasyczny Meżczyzn 13 - 15 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Nowak Grzegorz 88 BSPBielskoB. 36.78 423
2. Romaszkan Wojciech 88 BSPBielskoB. 37.43 401
3. Pruś Piotr 88 38.16 378
4. Caba Norbert 88 YMCAKraków 39.99 329
5. Cieślar Jakub 88 DELFINEK 40.44 318
6. Pałasiński Paweł 88 YMCAKraków 40.85 308
7. Wójtowicz Maciej 88 TGSOKÓŁ 42.55 273
8. Jacykiewicz Tomasz 88 YMCAKraków 42.64 271
9. Kądziela Dawid 88 MSPAQUARIUS 43.09 263
10. Stopka Andrzej 89 REKINNowyTarg 45.39 225
11. Sowa Michał 88 YMCAKraków 46.02 216
12. Kobiałka Damian 89 DELFINEK 46.83 205
13. Strama Maciej 88 REKINNowyTarg 47.00 202
14. Urbański Marcin 88 MSPAQUARIUS 47.16 200
15. Koczur Marcin 89 DELFINEK 47.79 192
16. Perzyna Mariusz 89 DELFINEK 50.17 166
17. Malinowski Kamil 87 TGSOKÓŁ 50.47 163
DYSKW. Błaszkiewicz Benedykt 89 DELFINEK
DYSKW. Łepkowski Igor 88 TGSOKÓŁ
Nr 10 50m klasyczny Meżczyzn 16 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Knapik Maciej 73 DELFINwADOWICE 37.77 390
2. Mrzygłód Rafał 85 BSPBielskoB. 38.65 364
3. Pyczek Łukasz 86 SWIMTest 39.80 333
4. Czepiel Fryderyk 77 MSPAQUARIUS 41.36 297
5. Bachur Mieszko 86 DELFINEK 41.91 286
6. Wilk Paweł 86 SWIMTest 43.31 259
TOP
Nr 11 50m grzbietowy Kobiet 9 - 10 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Przewrocka Katarzyna 93 ZSS-6 51.82 162
2. Woźnica Gabriela 93 MSPAQUARIUS 53.24 149
3. Koniuch Martyna 92 ZSS-6 53.74 145
4. Chorabik Anna 93 MSPAQUARIUS 54.78 137
5. Gabryś Julia 93 MSPAQUARIUS 55.30 133
6. Rokosz Joanna 92 MSPAQUARIUS 56.71 123
7. Brzykowska Mariola 92 BSPBielskoB. 56.92 122
8. Kaim Anna 93 MSPAQUARIUS 57.16 120
9. Prajsnar Julia 92 SWIMTest 58.11 114
10. Zawrzykraj Eliza 92 MSPAQUARIUS 1:02.64 91
11. Płazińska Katarzyna 92 SWIMTest 1:02.73 91
12. Majtyka Joanna 93 DELFINEK 1:03.42 88
13. Kozłowska Julia 93 DELFINEK 1:05.18 81
14. Flasz Ola 92 DELFINwADOWICE 1:11.34 62
15. Wontorczyk Natalia 92 DELFINwADOWICE 1:15.59 52
16. Knap Kamila 92 SWIMTest 1:21.11 42
Nr 11 50m grzbietowy Kobiet 11 - 12 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Macner Dagmara 90 BSPBielskoB. 40.94 328
2. Miarczyńska Anna 90 MSPAQUARIUS 42.13 301
3. Jamrozik Aleksandra 91 MSPAQUARIUS 43.43 275
4. Soczek Agnieszka 90 ZSS-6 44.76 251
5. Kurdas Monika 90 BSPBielskoB. 47.19 214
6. Szuta Katarzyna 90 DELFINEK 47.75 207
7. Sobczyk Katarzyna 90 MSPAQUARIUS 49.46 186
8. Duda Paulina 90 MSPAQUARIUS 51.55 164
9. Rojsza Maja 90 ZSS-6 52.47 156
10. Szlachetka Karolina 90 MSPAQUARIUS 53.00 151
11. Szura Karolina 91 MSPAQUARIUS 54.68 137
12. Rokosz Barbara 90 MSPAQUARIUS 54.85 136
13. Kolarska Anna 90 SWIMTest 54.96 135
14. Łoboziak Kinga 91 SWIMTest 58.08 115
15. Błaszkiewicz Urszula 91 DELFINEK 59.25 108
16. Kozak Justyna 90 MSPAQUARIUS 1:04.53 83
17. Trojan Ola 91 MSPAQUARIUS 1:09.53 67
Nr 11 50m grzbietowy Kobiet 13 - 15 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Mrozek Katarzyna 87 BSPBielskoB. 40.72 334
2. Jamrozik Justyna 88 MSPAQUARIUS 43.11 281
3. Blamowska Magdalena 88 MSPAQUARIUS 43.47 274
4. Sawska Sylwia 87 MSPAQUARIUS 45.99 231
5. Stasik Ewelina 87 REKINNowyTarg 47.63 208
6. Osmólska Angelika 89 MSPAQUARIUS 56.31 126
Nr 11 50m grzbietowy Kobiet 16 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Chanek Anna 85 MSPAQUARIUS 49.08 190
2. Laszczak Elżbieta 85 BSPBielskoB. 50.48 175
TOP
Nr 12 50m grzbietowy Meżczyzn 9 - 10 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Bętkowski Jan 92 MSPAQUARIUS 49.44 129
2. Sobkowicz Paweł 92 TGSOKÓŁ 51.27 115
3. Gołąb Paweł 92 ZSS-6 53.82 100
4. Chudzik Jan 93 ZSS-6 55.26 92
5. Prokopowicz Łukasz 92 SWIMTest 55.58 90
6. Maciukiewicz Michał 93 ZSS-6 56.38 87
7. Leszczyński Daniel 93 MSPAQUARIUS 57.15 83
8. Brągiel Bartłomiej 93 SWIMTest 57.50 82
9. Gołąb Filip 93 ZSS-6 59.74 73
10. Smoliński Piotr 92 SWIMTest 1:02.35 64
11. Schaefer Tomasz 92 YMCAKraków 1:03.41 61
12. Gołąb Adam 93 MSPAQUARIUS 1:05.82 54
13. Konior Tomasz 92 DELFINEK 1:07.44 50
14. Skawski Szymon 93 MSPAQUARIUS 1:08.29 49
15. Godula Bartosz 93 SWIMTest 1:12.08 41
16. Meysztowicz Ksawery 92 ZSS-6 1:16.47 34
17. Faber Krystian 92 DELFINwADOWICE 1:27.64 23
18. Murzyn Bartosz 93 MSPAQUARIUS 1:35.66 17
Nr 12 50m grzbietowy Meżczyzn 11 - 12 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Kruszyna Łukasz 90 MSPAQUARIUS 38.79 267
2. Bochnia Szymon 91 MSPAQUARIUS 40.42 236
3. Mrzygłód Jakub 91 DELFINEK 42.57 202
4. Kuś Paweł 91 SWIMTest 43.85 185
5. Jagielski Daniel 90 UKSMOS 44.60 175
6. Wojnarowski Mateusz 90 UKSMOS 46.08 159
7. Czekajski Arkadiusz 91 BSPBielskoB. 46.99 150
8. Ceglarek Ksawery 91 DELFINEK 48.00 141
9. Możdżeń Arkadiusz 91 MSPAQUARIUS 48.76 134
10. Seryga Adrian 90 UKSMOS 49.59 128
11. Dubiel Damian 91 MSPAQUARIUS 50.24 123
12. Prokopowicz Marcin 90 SWIMTest 51.20 116
13. Dutka Jakub 91 DELFINEK 52.33 108
14. Nowak Damian 91 SWIMTest 55.80 89
15. Bajerek Tomasz 90 57.23 83
16. Pachacz Wojciech 91 MSPAQUARIUS 1:02.31 64
17. Nowak Kamil 90 SWIMTest 1:02.59 63
Nr 12 50m grzbietowy Meżczyzn 13 - 15 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Micor Mateusz 87 BSPBielskoB. 34.89 367
2. Kurdas Marek 88 BSPBielskoB. 35.27 355
3. Kruszyna Artur 88 MSPAQUARIUS 37.34 299
4. Bachur Mateusz 88 DELFINEK 38.27 278
5. Mosiejczuk Bartłomiej 88 YMCAKraków 38.84 266
6. Szendera Damian 88 39.88 246
7. Bochnia Mateusz 88 TGSOKÓŁ 40.41 236
8. Więcek Marcin 88 YMCAKraków 40.57 233
9. Chanek Robert 88 MSPAQUARIUS 42.63 201
10. Kobiałka Damian 89 DELFINEK 43.31 192
11. Sowa Michał 88 YMCAKraków 43.91 184
12. Koczur Marcin 89 DELFINEK 44.81 173
13. Dzik Leszek 88 YMCAKraków 44.82 173
14. Błaszkiewicz Benedykt 89 DELFINEK 45.00 171
15. Kuder Marcin 88 DELFINEK 46.09 159
16. Błaszczyk Sebastian 88 MSPAQUARIUS 46.13 159
17. Łaptaś Maciej 88 SWIMTest 46.34 156
18. Urbański Łukasz 87 MSPAQUARIUS 47.59 144
19. Perzyna Mariusz 89 DELFINEK 1:00.20 71
Nr 12 50m grzbietowy Meżczyzn 16 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Wątor Leon 71 MSPAQUARIUS 32.49 455
2. Bachur Mieszko 86 DELFINEK 42.38 205
3. Wilk Paweł 86 SWIMTest 46.76 152
TOP
Nr 13 50m motylkowy Kobiet 11 - 12 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Mitka Sandy 90 MSPAQUARIUS 40.07 262
2. Żelasko Natalia 90 UKSMOS 50.66 129
3. Niegłos Magdalena 90 REKINNowyTarg 53.00 113
Nr 13 50m motylkowy Kobiet 13 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Mrzygłód Martyna 89 DELFINEK 36.60 343
2. Szwabowska Marta 87 ZSS-6 42.16 225
3. Zielińska Agnieszka 87 UKSMOS 44.34 193
4. Grochal Maria 84 52.30 117
5. Blamowska Magdalena 88 MSPAQUARIUS 55.37 99
TOP
Nr 14 50m motylkowy Meżczyzn 11 - 12 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Kruszyna Łukasz 90 MSPAQUARIUS 39.61 211
2. Niegłos Jakub 91 REKINNowyTarg 46.93 127
3. Seryga Adrian 90 UKSMOS 50.56 101
Nr 14 50m motylkowy Meżczyzn 13 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Góra Sebastian 81 ZGŁ.INDYW 28.94 542
2. Pruś Piotr 88 33.13 361
3. Romaszkan Wojciech 88 BSPBielskoB. 33.40 352
4. Pułka Andrzej 74 TGSOKÓŁ 34.24 327
5. Majewski Dawid 85 DELFINEK 34.86 310
6. Simsak Andrzej 88 MSPAQUARIUS 34.98 307
7. Sobkowicz Krzysztof 88 TGSOKÓŁ 36.37 273
8. Kądziela Dawid 88 MSPAQUARIUS 37.18 255
9. Wójtowicz Maciej 88 TGSOKÓŁ 37.21 255
10. Pyczek Łukasz 86 SWIMTest 37.40 251
11. Więcek Marcin 88 YMCAKraków 41.27 187
12. Róg Michał 84 MSPAQUARIUS 41.80 180
13. Szendera Damian 88 43.81 156
14. Zieliński Grzegorz 86 UKSMOS 46.47 131
TOP
Nr 15 100m zmienny Kobiet 11 - 12 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Romaszkan Dominika 91 BSPBielskoB. 1:24.72 342
2. Żak Gabriela 90 MSPAQUARIUS 1:34.08 250
3. Żak Anna 91 MSPAQUARIUS 2:07.34 100
Nr 15 100m zmienny Kobiet 13 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Jamrozik Paulina 89 MSPAQUARIUS 1:21.89 379
2. Grandys Sara 89 MSPAQUARIUS 1:40.79 203
TOP
Nr 16 100m zmienny Meżczyzn 13 lat i starsi
------------------------------------------------------------------------
Imię r. Kod Pkt.
1. Wątor Leon 71 MSPAQUARIUS 1:11.58 397
2. Majewski Sebastian 87 DELFINEK 1:15.60 337
3. Polewka Michał 88 MSPAQUARIUS 1:21.68 267
4. Kowalski Mateusz 88 SWIMTest 1:22.78 257
5. Pułka Andrzej 74 TGSOKÓŁ 1:22.91 255
6. Nowak Grzegorz 88 BSPBielskoB. 1:22.94 255
7. Mosiejczuk Bartłomiej 88 YMCAKraków 1:27.14 220
8. Jacykiewicz Tomasz 88 YMCAKraków 1:30.44 197
9. Chanek Robert 88 MSPAQUARIUS 1:33.35 179
TOP
Nr 17 4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet 9 - 10 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię Kod Pkt.
1. TG SOKÓŁ TGSOKÓŁ 3:09.66
Pułka Magdalena 92 Chlipała Patrycja 93
Leśniak Ewa 92 Matras Kamila 93
2. MSP AQUARIUS 1 MSPAQUARIUS 3:10.60
Rokosz Joanna 92 Żak Anna 93
Łukasik Agata 92 Chorabik Anna 93
3. UKS MOS N. Sącz 1 UKSMOS 3:18.83
Molek Patrycja 93 Górka Karolina 94
Michałowska Agnieszka 95 Oleksy Weronika 94
4. MSP AQUARIUS 2 MSPAQUARIUS 3:25.93
Gabryś Julia 93 Sanowska Dominika 96
Woźnica Gabriela 93 Kaim Anna 93
5. Zesp. Szkół Społ. nr 6 ZSS-6 3:28.96
Kędra Magdalena 93 Koniuch Martyna 92
Przewrocka Katarzyna 93 Gutek Paulina 92
6. YMCA Kraków YMCAKraków 3:35.98
Dembińska-Kenner Antonina 94 Habrat Barbara 92
Dembińska-Kenner Izabela 94 Cichoń Marta 92
7. SP DELFINEK DELFINEK 3:45.74
Spannbauer Ewa 96 Dobrudzki Anna 94
Mrzygłód Katarzyna 94 Majtyka Joanna 93
8. Szkółka Pływacka REKIN REKINNowyTarg 3:54.69
Jagoda Magdalena 93 Sroka Justyna 93
Chlebda Joanna 93 Mycoń Zuzanna 92
9. MSP AQUARIUS 3 MSPAQUARIUS 4:07.13
Małysz Joanna 94 Kuczaj Iga 93
Możdżeń Dagmara 95 Małysz Katarzyna 92
PK Beskidzkie Stow. Pływ. BSPBielskoB. 2:51.61
TOP
Nr 18 4 x 50m Sztafeta Dow. Meżczyzn 9 - 10 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię Kod Pkt.
1. TG SOKÓŁ TGSOKÓŁ 3:06.80
Szuba Rafał 94 Jasek Jakub 92
Starzec Grzegorz 93 Sobkowicz Paweł 92
2. MSP AQUARIUS MSPAQUARIUS 3:08.20
Bętkowski Jan 92 Witowski Adrian 94
Talaga Filip 94 Cienkosz Arkadiusz 92
3. Zesp. Szkół Społ. nr 6 ZSS-6 3:20.54
Gołąb Filip 93 Gołąb Paweł 92
Chudzik Jan 93 Nowak Michał 92
4. SP DELFINEK DELFINEK 3:22.65
Spannbauer Marcin 94 Konior Tomasz 92
Putek Maciej 93 Tabiś Tomasz 94
5. YMCA Kraków YMCAKraków 3:36.09
Kozek Mateusz 94 Gawlik Jakub 92
Żmuda Bartłomiej 92 Habrat Krzysztof 94
6. Swim Test Kraków SWIMTest 3:51.13
Kowalczuk Bruno 94 Smoliński Piotr 92
Kapera Krzysztof 94 Prokopowicz Łukasz 92
7. MSP AQUARIUS 1 MSPAQUARIUS 4:14.83
Szlachetka Szymon 94 Gunia Krzysztof 95
Kozak Szymon 94 Cichoń Miłosz 92
TOP
Nr 19 4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet 11 - 14 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię Kod Pkt.
1. MSP AQUARIUS 1 MSPAQUARIUS 2:41.14
Jamrozik Justyna 88 Jamrozik Paulina 89
Talaga Gabriela 91 Miarczyńska Anna 90
2. MSP AQUARIUS 2 MSPAQUARIUS 2:44.06
Jamrozik Aleksandra 91 Mitka Sandy 90
Żak Gabriela 90 Kapłoniak Ewelina 89
3. Beskidzkie Stow. Pływ. BSPBielskoB. 2:46.97
Olma Katarzyna 90 Szczerbowska Anna 90
Romaszkan Dominika 91 Macner Dagmara 90
4. SP DELFINEK DELFINEK 3:01.79
Błaszkiewicz Urszula 91 Mrzygłód Martyna 89
Szydłowska Daria 90 Szuta Katarzyna 90
TOP
Nr 20 4 x 50m Sztafeta Zm. Meżczyzn 11 - 14 lat
------------------------------------------------------------------------
Imię Kod Pkt.
1. SP DELFINEK DELFINEK 2:38.25
Bachur Mateusz 88 Mrzygłód Jakub 91
Puchałka Janusz 90 Kobiałka Damian 89
2. MSP AQUARIUS MSPAQUARIUS 2:39.08
Kruszyna Łukasz 90 Polewka Michał 88
Irzyk Rafael 91 Bochnia Szymon 91
3. Swim Test Kraków SWIMTest 2:54.09
Kuś Paweł 91 Kowalski Mateusz 88
Cader Dominik 91 Prokopowicz Marcin 90
4. Beskidzkie Stow. Pływ. BSPBielskoB. 2:54.37
Czekajski Arkadiusz 91 Mrzygłód Marek 91
Romaszkan Wojciech 88 Szczerbowski Wojciech 91
PK YMCA Kraków YMCAKraków 2:46.26
Mosiejczuk Bartłomiej 88 Dzik Leszek 88
Cyganek Grzegorz 91 Galias Krzysztof 91
PK UKS MOS N. Sącz UKSMOS 2:58.94
Wojnarowski Mateusz 90 Zieliński Grzegorz 86
Wojnarowski Patryk 93 Jagielski Dominik 93
PK YMCA Kraków YMCAKraków 3:01.60
Więcek Marcin 88 Stanisz Adrian 88
Chudzik Maciej 88 Gawlik Jakub 92