|
Nr 1 03-11-16 |
50m motylkowy Kobiet |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 2001 | 36.63 | Stachurska Anna | 91 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 40.18 | 258 | ||||||
2. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 41.36 | 237 | ||||||
3. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 42.41 | 220 | ||||||
4. | Jabłońska Olga | 93 | UKS 5 Kraków | 46.89 | 162 |
<< TOP >> |
Nr 1 03-11-16 |
50m motylkowy Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1993 | 34.16 | Kwiatkowska Anna | 82 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 38.01 | 305 | ||||||
2. | Jodłowska Adriana | 92 | Jordan Krakow | 39.30 | 276 | ||||||
3. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 39.97 | 262 | ||||||
4. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 40.06 | 261 | ||||||
5. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 42.12 | 224 | ||||||
6. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 42.58 | 217 | ||||||
7. | Paruch Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 43.76 | 200 | ||||||
8. | Olas Patrycja | 92 | Unia Tarnów | 43.96 | 197 | ||||||
9. | Słupik Dorota | 92 | Unia Tarnów | 45.72 | 175 | ||||||
10. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 46.05 | 171 |
<< TOP >> |
Nr 2 03-11-16 |
50m motylkowy Meżczyzn |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1977 | 34.90 | Cieślik Dariusz | 67 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Słupik Tomasz | 93 | Unia Tarnów | 39.05 | 209 | ||||||
2. | Marcisz Mikołaj | 94 | Korona Kraków | 39.19 | 207 | ||||||
3. | Mroczkowski Patryk | 94 | MOS Chrzanów | 42.40 | 163 | ||||||
Golec Michał | 93 | Unia Tarnów | 42.40 | 163 | |||||||
5. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 45.02 | 136 | ||||||
6. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 45.66 | 131 | ||||||
7. | Brągiel Bartłomiej | 93 | Korona Kraków | 48.04 | 112 |
<< TOP >> |
Nr 2 03-11-16 |
50m motylkowy Meżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 2001 | 32.10 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 34.51 | 303 | ||||||
2. | Daniec Jan | 92 | Unia Oświêcim | 35.03 | 290 | ||||||
3. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 36.25 | 261 | ||||||
4. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 36.66 | 253 | ||||||
5. | Siudyła Jakub | 92 | Jordan Krakow | 37.10 | 244 | ||||||
6. | Gajda Mateusz | 92 | Unia Tarnów | 38.08 | 225 | ||||||
7. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 40.11 | 193 |
<< TOP >> |
Nr 3 03-11-16 |
50m grzbietowy Kobiet |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1982 | 36.30 | Bisaga Marzena | 72 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Krakow | 39.28 | 334 | ||||||
2. | Nitka Aleksandra | 93 | Unia Oświêcim | 39.84 | 320 | ||||||
3. | Oleksy Weronika | 94 | MOS Nowy Sącz | 43.25 | 250 | ||||||
4. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oświêcim | 44.22 | 234 | ||||||
5. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 46.09 | 206 | ||||||
6. | Woźnica Gabriela | 93 | Aquarius Myślen | 46.78 | 197 | ||||||
7. | Górka Karolina | 94 | MOS Nowy Sącz | 47.48 | 189 | ||||||
8. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 48.49 | 177 | ||||||
9. | Gabrys Julia | 93 | Aquarius Myślen | 48.72 | 175 | ||||||
DYSKW. | Salamon Anna | 93 | FOKA Bochnia |
<< TOP >> |
Nr 4 03-11-16 |
50m grzbietowy Meżczyzn |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1982 | 36.60 | Mytnik Grzegorz | 72 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Lacheta Krzysztof | 93 | Unia Oświêcim | 43.48 | 156 | ||||||
2. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 45.28 | 138 | ||||||
3. | Janas Bartosz | 93 | Unia Tarnów | 46.59 | 127 |
<< TOP >> |
Nr 5 03-11-16 |
100m grzbietowy Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1978 | 1:13.00 | Rataj Małgorzata | 67 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wójcik Anna | 92 | Jordan Krakow | 1:19.04 | 411 | ||||||
2. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:25.04 | 330 | ||||||
3. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 1:26.39 | 315 | ||||||
4. | Błaś Angelika | 92 | Unia Tarnów | 1:26.91 | 309 | ||||||
5. | Jodłowska Adriana | 92 | Jordan Krakow | 1:26.98 | 308 | ||||||
6. | Bohun Urszula | 92 | Jordan Krakow | 1:29.92 | 279 | ||||||
DYSKW. | Modzelewska Dorota | 92 | Unia Oświêcim | ||||||||
DYSKW. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 6 03-11-16 |
100m
grzbietowy Meżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1987 | 1:13.00 | Piotrowski Tomasz | 76 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zgliczyński Michał | 92 | Jordan Krakow | 1:16.43 | 292 | ||||||
2. | Stasiak Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:20.59 | 249 | ||||||
3. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:23.45 | 224 | ||||||
4. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 1:23.70 | 222 |
<< TOP >> |
Nr 7 03-11-16 |
50m klasyczny Kobiet |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1984 | 41.90 | Dzikiewicz Agnieszka | 74 | Wisła Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 45.85 | 297 | ||||||
2. | Sutkowska Ewa | 93 | FOKA Bochnia | 48.56 | 250 | ||||||
3. | Rodak Monika | 93 | Unia Tarnów | 48.69 | 248 | ||||||
4. | Nalepka Barbara | 93 | FOKA Bochnia | 49.59 | 235 | ||||||
5. | Jabłońska Olga | 93 | UKS 5 Kraków | 49.66 | 234 | ||||||
6. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 49.95 | 229 | ||||||
7. | Knapik Aleksandra | 93 | Korona Kraków | 50.03 | 228 | ||||||
8. | Molek Patrycja | 93 | MOS Nowy Sącz | 50.42 | 223 | ||||||
9. | Świgoń Dominika | 93 | Korona Kraków | 53.05 | 191 | ||||||
10. | Górka Karolina | 94 | MOS Nowy Sącz | 53.66 | 185 | ||||||
11. | Gabrys Julia | 93 | Aquarius Myślen | 55.08 | 171 |
<< TOP >> |
Nr 8 03-11-16 |
50m klasyczny Meżczyzn |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1985 | 42.90 | Munje Maciej | 75 | Wisła Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Tombarkiewicz Michał | 93 | Jordan Krakow | 43.61 | 229 | ||||||
2. | Wojnarowski Patryk | 93 | MOS Nowy Sącz | 44.53 | 215 | ||||||
3. | Gaj Oskar | 93 | Jordan Krakow | 45.14 | 207 | ||||||
4. | Karpowicz Kacper | 93 | Jordan Krakow | 48.05 | 171 | ||||||
5. | Rzepka Filip | 93 | Jordan Krakow | 48.63 | 165 | ||||||
6. | Kosarzycki Artur | 93 | Unia Tarnów | 48.68 | 165 | ||||||
7. | Bałabuch Krystian | 95 | FOKA Bochnia | 51.51 | 139 | ||||||
8. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 52.03 | 135 | ||||||
9. | Trojnar Wojciech | 94 | FOKA Bochnia | 52.26 | 133 | ||||||
10. | Brągiel Bartłomiej | 93 | Korona Kraków | 54.17 | 119 | ||||||
11. | Pieszczyński Dominik | 93 | Jordan Krakow | 57.45 | 100 | ||||||
DYSKW. | Golec Michał | 93 | Unia Tarnów |
<< TOP >> |
Nr 9 03-11-16 |
100m klasyczny Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1980 | 1:22.00 | Wasio Małgorzata | 69 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 1:35.87 | 317 | ||||||
2. | Misiewicz Dagmara | 92 | Jordan Krakow | 1:36.27 | 313 | ||||||
3. | Słupik Dorota | 92 | Unia Tarnów | 1:38.46 | 293 | ||||||
4. | Nowakowska Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 1:39.09 | 287 | ||||||
5. | Paruch Magdalena | 92 | Jordan Krakow | 1:40.70 | 273 | ||||||
6. | Janecka Jagoda | 92 | Jordan Krakow | 1:42.58 | 259 | ||||||
7. | Redmann Magda | 92 | Jordan Krakow | 1:44.03 | 248 |
<< TOP >> |
Nr 10 03-11-16 |
100m klasyczny Meżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1983 | 1:18.72 | Jodłowski Arkadiusz | 72 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Daniec Jan | 92 | Unia Oświêcim | 1:27.27 | 288 | ||||||
2. | Gajda Mateusz | 92 | Unia Tarnów | 1:32.13 | 245 | ||||||
3. | Rościszewski Mikołaj | 92 | Jordan Krakow | 1:35.94 | 217 | ||||||
4. | Lipiarz Szymon | 92 | Jordan Krakow | 1:36.08 | 216 | ||||||
5. | Słota Mateusz | 92 | Unia Oświêcim | 1:37.43 | 207 | ||||||
6. | Turczanik Krystian | 92 | Jordan Krakow | 1:37.55 | 206 | ||||||
7. | Gawêda Maciej | 92 | FOKA Bochnia | 1:38.58 | 200 | ||||||
DYSKW. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow |
<< TOP >> |
Nr 11 03-11-16 |
50m dowolny Kobiet |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1996 | 32.49 | Kowalczyk Katarzyna | 86 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 34.25 | 326 | ||||||
2. | Salamon Anna | 93 | FOKA Bochnia | 36.28 | 275 | ||||||
3. | Oleksy Weronika | 94 | MOS Nowy Sącz | 38.76 | 225 | ||||||
4. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius Myślen | 39.11 | 219 | ||||||
5. | Sutkowska Ewa | 93 | FOKA Bochnia | 39.23 | 217 | ||||||
6. | Samborska Monika | 93 | Unia Tarnów | 41.50 | 183 | ||||||
7. | Nalepka Barbara | 93 | FOKA Bochnia | 44.67 | 147 | ||||||
8. | Woźnica Gabriela | 93 | Aquarius Myślen | 44.78 | 146 |
<< TOP >> |
Nr 12 03-11-16 |
50m dowolny Meżczyzn |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1992 | 33.16 | Filipowicz Paweł | 82 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Słupik Tomasz | 93 | Unia Tarnów | 34.54 | 231 | ||||||
2. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 34.63 | 229 | ||||||
3. | Marcela Adam | 93 | MOS Chrzanów | 35.55 | 212 | ||||||
4. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 35.84 | 207 | ||||||
5. | Karpowicz Kacper | 93 | Jordan Krakow | 36.90 | 189 | ||||||
6. | Kosarzycki Artur | 93 | Unia Tarnów | 37.77 | 177 | ||||||
7. | Mroczkowski Patryk | 94 | MOS Chrzanów | 38.33 | 169 | ||||||
8. | Chrabąszcz Maciej | 95 | Jordan Krakow | 38.35 | 169 | ||||||
9. | Bałabuch Krystian | 95 | FOKA Bochnia | 39.81 | 151 | ||||||
10. | Trojnar Wojciech | 94 | FOKA Bochnia | 39.93 | 149 | ||||||
11. | Trenda Grzegorz | 93 | Unia Oświêcim | 42.00 | 128 | ||||||
12. | Pieszczyński Dominik | 93 | Jordan Krakow | 42.70 | 122 |
<< TOP >> |
Nr 13 03-11-16 |
100m dowolny Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1978 | 1:07.80 | Paździo Beata | 67 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 1:07.57 | 460 | |||||||
Rekord Okrêgu 11lat | ||||||||||||
2. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 1:14.67 | 341 | |||||||
3. | Błaś Angelika | 92 | Unia Tarnów | 1:15.37 | 331 | |||||||
4. | Wilk Katarzyna | 92 | Jordan Krakow | 1:15.82 | 325 | |||||||
5. | Zadêbska Klaudia | 92 | Jordan Krakow | 1:16.18 | 321 | |||||||
6. | Modzelewska Dorota | 92 | Unia Oświêcim | 1:18.37 | 295 | |||||||
7. | Ziomek Kornelia | 92 | Jordan Krakow | 1:18.73 | 291 | |||||||
8. | Olas Patrycja | 92 | Unia Tarnów | 1:18.84 | 289 | |||||||
9. | Nguyen Hong Patrycja | 92 | Unia Oświêcim | 1:24.75 | 233 | |||||||
10. | Garzeł Zofia | 92 | Jordan Krakow | 1:26.62 | 218 | |||||||
11. | Płatek Paulina | 92 | Jordan Krakow | 1:29.64 | 197 |
<< TOP >> |
Nr 14 03-11-16 |
100m dowolny Meżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 2001 | 1:03.61 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gilarski Tomasz | 92 | Jordan Krakow | 1:09.03 | 310 | ||||||
2. | Kawula Artur | 92 | Unia Tarnów | 1:10.06 | 296 | ||||||
3. | Grot Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:11.46 | 279 | ||||||
4. | Liszewski Rafał | 92 | Unia Oświêcim | 1:11.85 | 275 | ||||||
5. | Gradzi Patryk | 92 | Jordan Krakow | 1:12.11 | 272 | ||||||
6. | Kuruc Krzysztof | 92 | Unia Tarnów | 1:12.52 | 267 | ||||||
7. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 1:13.25 | 259 | ||||||
8. | Siudyła Jakub | 92 | Jordan Krakow | 1:17.83 | 216 | ||||||
9. | Kijania Piotr | 92 | Korona Kraków | 1:18.32 | 212 | ||||||
10. | Bartyzel Przemysław | 92 | Unia Oświêcim | 1:19.65 | 202 | ||||||
11. | Wójcik Łukasz | 92 | Korona Kraków | 1:19.90 | 200 | ||||||
12. | Gawêda Maciej | 92 | FOKA Bochnia | 1:22.19 | 183 |
<< TOP >> |
Nr 15 03-11-16 |
100m zmienny Kobiet |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1979 | 1:22.00 | Wasio Małgorzata | 69 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sikora Paulina | 93 | Unia Oświêcim | 1:24.57 | 344 | ||||||
2. | Klimczyk Aleksandra | 93 | Jordan Krakow | 1:29.22 | 293 | ||||||
3. | Wysocka Sylwia | 93 | Jordan Krakow | 1:30.41 | 282 | ||||||
4. | Suchaniak Irena | 93 | Korona Kraków | 1:34.95 | 243 | ||||||
5. | Seibt Zuzanna | 94 | Jordan Krakow | 1:35.15 | 242 | ||||||
6. | Korzeniowska Marta | 93 | Unia Oświêcim | 1:38.03 | 221 | ||||||
7. | Molek Patrycja | 93 | MOS Nowy Sącz | 1:39.42 | 212 | ||||||
8. | Knapik Aleksandra | 93 | Korona Kraków | 1:56.88 | 130 | ||||||
DYSKW. | Świgoń Dominika | 93 | Korona Kraków |
<< TOP >> |
Nr 15 03-11-16 |
100m zmienny Kobiet |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 1993 | 1:15.77 | Kwiatkowska Anna | 82 | Jordan Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Okuńska Natalia | 92 | Jordan Krakow | 1:18.71 | 427 | ||||||
2. | Wójcik Anna | 92 | Jordan Krakow | 1:19.86 | 409 | ||||||
3. | Pawula Dorota | 92 | Jordan Krakow | 1:25.75 | 330 | ||||||
4. | Sieranc Anna | 92 | Unia Oświêcim | 1:26.30 | 324 | ||||||
5. | Jagodzińska Justyna | 92 | Jordan Krakow | 1:27.17 | 314 | ||||||
6. | Urban Sylwia | 92 | Jordan Krakow | 1:29.20 | 293 | ||||||
7. | Zadêbska Klaudia | 92 | Jordan Krakow | 1:29.27 | 293 | ||||||
8. | Nowakowska Agnieszka | 92 | Unia Oświêcim | 1:30.38 | 282 | ||||||
9. | Garzeł Zofia | 92 | Jordan Krakow | 1:34.90 | 244 | ||||||
10. | Redmann Magda | 92 | Jordan Krakow | 1:36.61 | 231 |
<< TOP >> |
Nr 16 03-11-16 |
100m zmienny Meżczyzn |
10 lat i młodsi Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 2000 | 1:22.21 | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | Korona Kraków |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Brus Dominik | 93 | Jordan Krakow | 1:28.35 | 213 | ||||||
2. | Gaj Oskar | 93 | Jordan Krakow | 1:30.63 | 197 | ||||||
3. | Tombarkiewicz Michał | 93 | Jordan Krakow | 1:32.10 | 188 | ||||||
4. | Mielecki Mateusz | 93 | Unia Oświêcim | 1:33.45 | 180 | ||||||
5. | Wojnarowski Patryk | 93 | MOS Nowy Sącz | 1:34.38 | 175 | ||||||
6. | Rzepka Filip | 93 | Jordan Krakow | 1:36.59 | 163 | ||||||
7. | Marcisz Mikołaj | 94 | Korona Kraków | 1:38.30 | 154 | ||||||
8. | Radziejewski Sebastian | 93 | MOS Chrzanów | 1:39.05 | 151 | ||||||
9. | Janas Bartosz | 93 | Unia Tarnów | 1:39.36 | 149 | ||||||
10. | Marcela Adam | 93 | MOS Chrzanów | 1:39.56 | 149 |
<< TOP >> |
Nr 16 03-11-16 |
100m zmienny Meżczyzn |
11 lat Brak minimum |
|
Rekord Okrêgu | 2001 | 1:11.90 | Janas Michał | 90 | Unia Tarnów |
|
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gilarski Tomasz | 92 | Jordan Krakow | 1:18.83 | 300 | ||||||
2. | Lichończak Bartosz | 92 | Jordan Krakow | 1:21.35 | 273 | ||||||
3. | Trenda Paweł | 92 | Unia Oświêcim | 1:24.05 | 247 | ||||||
4. | Knapik Piotr | 92 | Unia Oświêcim | 1:25.85 | 232 | ||||||
5. | Stasiak Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:25.91 | 232 | ||||||
6. | Kawula Artur | 92 | Unia Tarnów | 1:27.09 | 222 | ||||||
7. | Wójcik Łukasz | 92 | Korona Kraków | 1:27.70 | 218 | ||||||
8. | Turczanik Krystian | 92 | Jordan Krakow | 1:27.80 | 217 | ||||||
9. | Grot Maciej | 92 | Jordan Krakow | 1:28.59 | 211 | ||||||
10. | Lipiarz Szymon | 92 | Jordan Krakow | 1:28.62 | 211 | ||||||
11. | Kijania Piotr | 92 | Korona Kraków | 1:29.94 | 202 | ||||||
12. | Słota Mateusz | 92 | Unia Oświêcim | 1:30.39 | 199 | ||||||
13. | Rościszewski Mikołaj | 92 | Jordan Krakow | 1:30.93 | 195 |