Nr 1 03-12-06 | 100m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
IPS SC 2003 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Jamrozik Aleksandra | 91 | Aquarius | 1:15.00 | 657 | ||||||
2. | Jamrozik Paulina | 89 | Aquarius | 1:17.38 | 610 | ||||||
3. | Pułka Magdalena | 92 | Aquarius | 1:20.23 | 558 | ||||||
4. | Jamrozik Justyna | 88 | Aquarius | 1:22.11 | 527 | ||||||
5. | Miarczyńska Anna | 90 | Aquarius | 1:27.31 | 449 | ||||||
6. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko Bia | 1:28.46 | 433 | ||||||
7. | Macner Dagmara | 90 | BSP Bielsko Bia | 1:29.58 | 418 | ||||||
8. | Żak Gabriela | 90 | Aquarius | 1:30.10 | 412 | ||||||
9. | Kozakiewicz Barbara | 91 | UKS "Delfin" Bi | 1:33.44 | 371 | ||||||
10. | Kubicz Marta | 87 | Rekin Nowy Targ | 1:35.16 | 352 |
<< TOP >> |
Nr 2 03-12-06 | 100m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
IPS SC 2003 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Romaszkan Wojciech | 88 | BSP Bielsko Bia | 1:12.44 | 528 | ||||||
2. | Kurdas Marek | 88 | BSP Bielsko Bia | 1:13.28 | 513 | ||||||
3. | Pruś Piotr | 88 | ZSS nr 1 Nowy S | 1:14.56 | 490 | ||||||
4. | Simsak Andrzej | 88 | Aquarius | 1:14.76 | 487 | ||||||
5. | Micor Mateusz | 87 | BSP Bielsko Bia | 1:18.49 | 427 | ||||||
6. | Kruszyna Łukasz | 90 | Aquarius | 1:19.51 | 412 | ||||||
7. | Chanek Robert | 88 | Aquarius | 1:20.52 | 398 | ||||||
8. | Bochnia Szymon | 91 | Aquarius | 1:23.21 | 362 | ||||||
9. | Bochnia Mateusz | 88 | Aquarius | 1:23.64 | 357 | ||||||
10. | Solecki Tomasz | 79 | UKS "Delfin" Bi | 1:23.99 | 353 | ||||||
11. | Miernik Michał | 92 | UKS "Delfin" Bi | 1:32.47 | 259 | ||||||
12. | Ludwikowski Damian | 89 | Aquarius | 1:32.75 | 256 | ||||||
13. | Czekajski Arkadiusz | 91 | BSP Bielsko Bia | 1:36.69 | 220 | ||||||
14. | Bizacki Mateusz | 92 | UKS "Delfin" Bi | 1:37.89 | 209 | ||||||
15. | Kubica Kamil | 92 | UKS "Delfin" Bi | 1:38.69 | 203 | ||||||
16. | Spannbauer Marcin | 94 | SKS - ZSO im. A | 1:47.37 | 135 | ||||||
17. | Dwojak Jakub | 93 | UKS "Sokół" Kêt | 1:48.64 | 126 |
<< TOP >> |
Nr 3 03-12-06 | 25m dowolny Kobiet | 7 - 10 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
7 - 8 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius | 19.22 | |||||||
2. | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius | 19.87 | |||||||
3. | Kordowska Aneta | 95 | UKS "Delfin" Bi | 20.45 | |||||||
4. | Galus Klaudia | 95 | TG Sokół | 22.62 | |||||||
5. | Sirignano Luigia | 96 | Aquarius | 22.76 | |||||||
6. | Białek Martyna | 95 | SKS - ZSO im. A | 27.47 | |||||||
7. | Łapka Ania | 95 | UKS "Delfin" Bi | 27.67 | |||||||
8. | Bistyga Magdalena | 95 | ZSO_Buczkowice | 31.09 | |||||||
9. | Drobny Ewa | 95 | UKS "Delfin" Bi | 33.76 | |||||||
10. | Gieńkowska Martyna | 95 | SKS - ZSO im. A | 36.03 | |||||||
11. | Bury Natalia | 95 | SKS - ZSO im. A | 36.06 | |||||||
12. | Salisz Klaudia | 95 | SKS - ZSO im. A | 38.00 | |||||||
13. | Kruczek Monika | 95 | ZSO_Buczkowice | 39.56 |
9 - 10 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius | 17.17 | |||||||
2. | Woźnica Gabriela | 93 | Aquarius | 18.85 | |||||||
3. | Chlebda Joanna | 93 | Rekin Nowy Targ | 19.60 | |||||||
4. | Żak Anna | 93 | Aquarius | 20.00 | |||||||
5. | Wajda Marta | 93 | SKS - ZSO im. A | 20.51 | |||||||
6. | Podkówka Klaudia | 93 | SKS - ZSO im. A | 21.51 | |||||||
7. | Jagoda Magdalena | 93 | Rekin Nowy Targ | 22.16 | |||||||
8. | Zielińska Karolina | 94 | SKS - ZSO im. A | 22.26 | |||||||
9. | Janik Zuzanna | 94 | Aquarius | 22.33 | |||||||
10. | Ziaja Katarzyna | 94 | Swim Test | 22.79 | |||||||
11. | Linchard Anna | 93 | SKS - ZSO im. A | 23.17 | |||||||
12. | Matuszak Barbara | 93 | ZSO_Buczkowice | 23.85 | |||||||
13. | Chmielewska Katarzyna | 94 | Swim Test | 25.29 | |||||||
14. | Matras Kamila | 93 | TG Sokół | 25.50 | |||||||
15. | Małysz Joanna | 94 | Aquarius | 26.16 | |||||||
16. | Grzesik Joanna | 93 | SKS - ZSO im. A | 26.72 | |||||||
17. | Donka Paula | 94 | UKS "Delfin" Bi | 27.11 | |||||||
18. | Walus Joanna | 93 | SKS - ZSO im. A | 27.20 | |||||||
19. | Starzak Zuzanna | 94 | Aquarius | 27.70 | |||||||
20. | Wojkowska Anita | 94 | SKS - ZSO im. A | 28.06 | |||||||
21. | Zielińska Karolina Marysia | 94 | SKS - ZSO im. A | 29.45 | |||||||
22. | Chmiel Klaudia | 93 | TG Sokół | 30.09 | |||||||
23. | Piper Anna | 93 | BSP Bielsko Bia | 30.59 | |||||||
24. | Podoba Ewelina | 94 | SKS - ZSO im. A | 33.23 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
PK | Gawron Marta | 98 | BSP Bielsko Bia | 59.22 |
<< TOP >> |
Nr 4 03-12-06 | 25m dowolny Mêżczyzn | 7 - 10 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
7 - 8 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Gunia Krzysztof | 95 | Aquarius | 19.01 | |||||||
2. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius | 19.60 | |||||||
3. | Gittler Piotr | 95 | ZSO_Buczkowice | 27.87 | |||||||
4. | Veltze Jacek | 96 | SKS - ZSO im. A | 28.52 | |||||||
5. | Welusz Grzegorz | 95 | ZSO_Buczkowice | 30.68 | |||||||
6. | Tański Piotr | 96 | Rekin Nowy Targ | 32.95 | |||||||
7. | Koruglu Fatih | 95 | SKS - ZSO im. A | 34.50 | |||||||
8. | Polewski Patryk | 95 | SKS - ZSO im. A | 36.58 |
9 - 10 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Wójcik Damian | 93 | UKS "Delfin" Bi | 16.17 | |||||||
2. | Wolski Bartosz | 93 | UKS "Delfin" Bi | 16.40 | |||||||
3. | Kleszczyński Mateusz | 93 | Swim Test | 16.44 | |||||||
4. | Szuba Rafał | 94 | TG Sokół | 16.95 | |||||||
5. | Dwojak Jakub | 93 | UKS "Sokół" Kêt | 18.08 | |||||||
6. | Słapek Michał | 93 | Aquarius | 19.06 | |||||||
7. | Kleszczyński Michał | 94 | Swim Test | 20.00 | |||||||
8. | Then Bartosz | 94 | BSP Bielsko Bia | 20.14 | |||||||
9. | Pilch Krzysztof | 94 | Swim Test | 20.18 | |||||||
10. | Świątalski Michał | 94 | SKS - ZSO im. A | 20.67 | |||||||
11. | Chorabik Paweł | 93 | Aquarius | 21.09 | |||||||
12. | Drożdż Jakub | 94 | Rekin Nowy Targ | 21.18 | |||||||
13. | Spannbauer Marcin | 94 | SKS - ZSO im. A | 21.28 | |||||||
14. | Pluciński Sławomir | 93 | SKS - ZSO im. A | 21.58 | |||||||
15. | Majnusz Jakub | 94 | ZSO_Buczkowice | 21.96 | |||||||
16. | Rygiel Filip | 94 | Swim Test | 22.11 | |||||||
17. | Cader Patryk | 94 | Swim Test | 22.63 | |||||||
18. | Szwarc Piotr | 94 | Swim Test | 22.69 | |||||||
19. | Lasak Krzysztof | 93 | Rekin Nowy Targ | 23.14 | |||||||
20. | Żądło Łukasz | 94 | TG Sokół | 23.44 | |||||||
21. | Smolana Tomasz | 94 | BSP Bielsko Bia | 23.84 | |||||||
22. | Marek Miłosz | 94 | SKS - ZSO im. A | 24.70 | |||||||
23. | Szumowski Wojciech | 93 | SKS - ZSO im. A | 25.83 | |||||||
24. | Pagieła Jan | 94 | BSP Bielsko Bia | 26.59 | |||||||
Chorosz Damian | 93 | SKS - ZSO im. A | 26.59 |
<< TOP >> |
Nr 5 03-12-06 | 50m dowolny Kobiet | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Pułka Magdalena | 92 | Aquarius | 31.98 | 582 | ||||||
2. | Kopeć Anna | 91 | Aquarius | 33.18 | 530 | ||||||
3. | Kozakiewicz Barbara | 91 | UKS "Delfin" Bi | 36.15 | 423 | ||||||
4. | Mycoń Zuzanna | 92 | Rekin Nowy Targ | 38.37 | 357 | ||||||
5. | Urbańczyk Patrycja | 92 | SKS - ZSO im. A | 40.30 | 307 | ||||||
6. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius | 40.53 | 302 | ||||||
7. | Micor Martyna | 92 | BSP Bielsko Bia | 41.61 | 277 | ||||||
8. | Dobija Kamila | 91 | ZSO_Buczkowice | 43.10 | 245 | ||||||
9. | Dziadkowiec Klaudia | 92 | TG Sokół | 43.59 | 235 | ||||||
10. | Łobozek Karolina | 92 | SKS - ZSO im. A | 44.56 | 216 | ||||||
11. | Moczek Katarzyna | 91 | ZSO_Buczkowice | 44.74 | 213 | ||||||
12. | Kmon Anna | 91 | SKS - ZSO im. A | 45.82 | 193 | ||||||
13. | Korcz Joanna | 92 | SKS - ZSO im. A | 48.23 | 152 | ||||||
14. | Plucińska Sylwia | 92 | SKS - ZSO im. A | 48.83 | 142 | ||||||
15. | Korzeniowska Natalia | 92 | SKS - ZSO im. A | 50.15 | 122 | ||||||
PK | Jamrozik Aleksandra | 91 | Aquarius | 38.36 | 357 |
13 - 14 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Jamrozik Paulina | 89 | Aquarius | 30.50 | 651 | ||||||
2. | Miarczyńska Anna | 90 | Aquarius | 32.68 | 551 | ||||||
3. | Macner Dagmara | 90 | BSP Bielsko Bia | 34.43 | 482 | ||||||
4. | Grandys Sara | 89 | Aquarius | 36.72 | 405 | ||||||
5. | Kurdas Monika | 90 | BSP Bielsko Bia | 36.82 | 402 | ||||||
6. | Szczerbowska Anna | 90 | BSP Bielsko Bia | 37.64 | 378 | ||||||
7. | Mendrok Anna | 90 | SKS - ZSO im. A | 41.00 | 291 | ||||||
8. | Osmólska Angelika | 89 | Aquarius | 44.40 | 219 | ||||||
9. | Nikiel Patrycja | 90 | BSP Bielsko Bia | 45.59 | 197 | ||||||
10. | Kielar Klaudia | 90 | SKS - ZSO im. A | 45.98 | 190 |
15 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Kubicz Marta | 87 | Rekin Nowy Targ | 33.43 | 520 | ||||||
2. | Puzoń Izabela | 88 | BSP Bielsko Bia | 38.28 | 360 | ||||||
3. | Fidelus Sylwia | 88 | ZSO_Buczkowice | 40.07 | 313 | ||||||
4. | Jurzak Katarzyna | 87 | SKS - ZSO im. A | 47.09 | 171 |
<< TOP >> |
Nr 6 03-12-06 | 50m dowolny Mêżczyzn | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Bochnia Szymon | 91 | Aquarius | 31.65 | 424 | ||||||
2. | Mrzygłód Marek | 91 | BSP Bielsko Bia | 32.21 | 404 | ||||||
3. | Kłusek Maciej | 91 | ZSO_Buczkowice | 33.18 | 371 | ||||||
4. | Cader Dominik | 91 | Swim Test | 35.07 | 314 | ||||||
5. | Białek Marek | 91 | SKS - ZSO im. A | 35.42 | 304 | ||||||
6. | Miernik Michał | 92 | UKS "Delfin" Bi | 36.54 | 275 | ||||||
7. | Kubica Kamil | 92 | UKS "Delfin" Bi | 36.73 | 270 | ||||||
8. | Czekajski Arkadiusz | 91 | BSP Bielsko Bia | 37.67 | 247 | ||||||
9. | Żak Adam | 91 | Aquarius | 38.85 | 220 | ||||||
10. | Bizacki Mateusz | 92 | UKS "Delfin" Bi | 39.96 | 197 | ||||||
11. | Majnusz Maciej | 92 | ZSO_Buczkowice | 42.38 | 149 | ||||||
12. | Mateusz Then | 92 | BSP Bielsko Bia | 42.78 | 142 | ||||||
13. | Szczerbowski Wojciech | 91 | BSP Bielsko Bia | 43.69 | 126 | ||||||
14. | Ciszowski Dawid | 92 | SKS - ZSO im. A | 46.77 | 76 | ||||||
15. | Trzciński Kacper | 92 | TG Sokół | 51.24 | 13 | ||||||
16. | Blaut Samuel | 91 | BSP Bielsko Bia | 55.64 |
13 - 14 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Stopka Andrzej | 89 | Rekin Nowy Targ | 31.41 | 433 | ||||||
2. | Orawiec Przemek | 89 | Swim Test | 31.91 | 414 | ||||||
3. | Wesół Jacek | 89 | Rekin Nowy Targ | 34.62 | 327 | ||||||
4. | Żegleń Dawid | 89 | BSP Bielsko Bia | 35.25 | 309 | ||||||
5. | Chrzanowski Piotr | 89 | ZSO_Buczkowice | 35.26 | 309 | ||||||
6. | Słoniewicz Paweł | 90 | SKS - ZSO im. A | 35.41 | 305 | ||||||
7. | Lach Sebastian | 89 | Swim Test | 35.61 | 299 | ||||||
8. | Pasternak Dariusz | 90 | Aquarius | 36.41 | 278 | ||||||
9. | Ludwikowski Damian | 89 | Aquarius | 37.06 | 262 | ||||||
10. | Migdalski Maciej | 89 | BSP Bielsko Bia | 40.18 | 192 | ||||||
11. | Krzyszpień Krzysztof | 89 | BSP Bielsko Bia | 40.41 | 187 | ||||||
12. | Waligóra Kamil | 90 | SKS - ZSO im. A | 43.72 | 126 | ||||||
13. | Kitowski Marcin | 89 | Swim Test | 45.44 | 97 | ||||||
14. | Szal Dawid | 90 | Swim Test | 1:10.41 | |||||||
PK | Kruszyna Łukasz | 90 | Aquarius | 30.97 | 450 |
15 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Simsak Andrzej | 88 | Aquarius | 28.76 | 545 | ||||||
2. | Micor Mateusz | 87 | BSP Bielsko Bia | 29.06 | 531 | ||||||
3. | Kurdas Marek | 88 | BSP Bielsko Bia | 30.22 | 480 | ||||||
4. | Kowalski Mateusz | 88 | Swim Test | 30.29 | 477 | ||||||
5. | Bochnia Mateusz | 88 | Aquarius | 30.53 | 467 | ||||||
6. | Strama Maciej | 88 | Rekin Nowy Targ | 30.73 | 459 | ||||||
7. | Rygiel Antoni | 88 | Swim Test | 36.19 | 284 | ||||||
8. | Gielter Mariusz | 88 | ZSO_Buczkowice | 41.91 | 158 | ||||||
9. | Kubica Jakub | 88 | ZSO_Buczkowice | 57.73 |
17 - 19 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Mrzygłód Rafał | 85 | BSP Bielsko Bia | 29.97 | 490 | ||||||
2. | Pyczek Łukasz | 86 | Swim Test | 31.65 | 424 | ||||||
3. | Wilk Paweł | 86 | Swim Test | 33.48 | 361 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
PK | Solecki Tomasz | 79 | UKS "Delfin" Bi | 31.52 | 429 |
<< TOP >> |
Nr 7 03-12-06 | 25m grzbietowy Kobiet | 7 - 10 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
7 - 8 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Fornalik Klaudia | 95 | Aquarius | 25.85 | |||||||
2. | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius | 26.22 | |||||||
3. | Sirignano Luigia | 96 | Aquarius | 28.04 | |||||||
4. | Galus Klaudia | 95 | TG Sokół | 28.20 | |||||||
5. | Łapka Ania | 95 | UKS "Delfin" Bi | 29.98 | |||||||
6. | Drobny Ewa | 95 | UKS "Delfin" Bi | 34.48 | |||||||
7. | Kruczek Monika | 95 | ZSO_Buczkowice | 39.93 | |||||||
8. | Salisz Klaudia | 95 | SKS - ZSO im. A | 40.13 | |||||||
9. | Bistyga Magdalena | 95 | ZSO_Buczkowice | 41.16 | |||||||
10. | Bury Natalia | 95 | SKS - ZSO im. A | 51.47 |
9 - 10 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Chlebda Joanna | 93 | Rekin Nowy Targ | 21.36 | |||||||
2. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius | 21.66 | |||||||
3. | Chorabik Anna | 93 | Aquarius | 21.83 | |||||||
4. | Woźnica Gabriela | 93 | Aquarius | 21.90 | |||||||
5. | Podkówka Klaudia | 93 | SKS - ZSO im. A | 22.61 | |||||||
6. | Zielińska Karolina | 94 | SKS - ZSO im. A | 23.76 | |||||||
7. | Jagoda Magdalena | 93 | Rekin Nowy Targ | 24.34 | |||||||
8. | Wajda Marta | 93 | SKS - ZSO im. A | 24.42 | |||||||
9. | Adamska Małgorzata | 93 | SKS - ZSO im. A | 24.50 | |||||||
10. | Ziaja Katarzyna | 94 | Swim Test | 25.63 | |||||||
11. | Janik Zuzanna | 94 | Aquarius | 27.74 | |||||||
12. | Grzesik Joanna | 93 | SKS - ZSO im. A | 28.07 | |||||||
13. | Chmielewska Katarzyna | 94 | Swim Test | 28.24 | |||||||
14. | Watusiak Barbara | 93 | ZSO_Buczkowice | 28.65 | |||||||
15. | Donka Paula | 94 | UKS "Delfin" Bi | 28.66 | |||||||
16. | Walus Joanna | 93 | SKS - ZSO im. A | 29.87 | |||||||
17. | Matras Kamila | 93 | TG Sokół | 30.15 | |||||||
18. | Starzak Zuzanna | 94 | Aquarius | 30.37 | |||||||
19. | Zielińska Karolina Marysia | 94 | SKS - ZSO im. A | 31.37 | |||||||
20. | Wojkowska Anita | 94 | SKS - ZSO im. A | 31.71 | |||||||
21. | Podoba Ewelina | 94 | SKS - ZSO im. A | 37.54 |
<< TOP >> |
Nr 8 03-12-06 | 25m grzbietowy Mêżczyzn | 7 - 10 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
7 - 8 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Litwa Krzysztof | 96 | Aquarius | 23.70 | |||||||
2. | Gunia Krzysztof | 95 | Aquarius | 27.43 | |||||||
3. | Falandys Tomasz | 95 | UKS "Delfin" Bi | 28.18 | |||||||
4. | Koćwin Maurycy | 95 | UKS "Delfin" Bi | 28.88 | |||||||
5. | Gittler Piotr | 95 | ZSO_Buczkowice | 30.25 | |||||||
6. | Wieczorek Mateusz | 95 | SKS - ZSO im. A | 33.40 | |||||||
7. | Tański Piotr | 96 | Rekin Nowy Targ | 38.43 |
9 - 10 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Kleszczyński Mateusz | 93 | Swim Test | 19.69 | |||||||
2. | Berger Jan | 93 | UKS "Delfin" Bi | 19.94 | |||||||
3. | Wójcik Damian | 93 | UKS "Delfin" Bi | 21.35 | |||||||
4. | Spannbauer Marcin | 94 | SKS - ZSO im. A | 21.39 | |||||||
5. | Wolski Bartosz | 93 | UKS "Delfin" Bi | 22.40 | |||||||
6. | Żądło Łukasz | 94 | TG Sokół | 23.34 | |||||||
7. | Szuba Rafał | 94 | TG Sokół | 23.94 | |||||||
8. | Rygiel Filip | 94 | Swim Test | 24.29 | |||||||
9. | Cader Patryk | 94 | Swim Test | 24.38 | |||||||
10. | Szumowski Wojciech | 93 | SKS - ZSO im. A | 26.09 | |||||||
11. | Chorabik Paweł | 93 | Aquarius | 26.26 | |||||||
12. | Pilch Krzysztof | 94 | Swim Test | 27.36 | |||||||
13. | Kleszczyński Michał | 94 | Swim Test | 27.42 | |||||||
14. | Szwarc Piotr | 94 | Swim Test | 28.10 | |||||||
15. | Słapek Michał | 93 | Aquarius | 29.20 | |||||||
16. | Majnusz Jakub | 94 | ZSO_Buczkowice | 30.83 |
<< TOP >> |
Nr 9 03-12-06 | 50m grzbietowy Kobiet | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Jamrozik Aleksandra | 91 | Aquarius | 42.07 | 379 | ||||||
2. | Mycoń Zuzanna | 92 | Rekin Nowy Targ | 46.41 | 280 | ||||||
3. | Kmon Anna | 91 | SKS - ZSO im. A | 49.64 | 220 | ||||||
4. | Micor Martyna | 92 | BSP Bielsko Bia | 53.46 | 159 | ||||||
5. | Lasik Natalia | 92 | SKS - ZSO im. A | 55.52 | 130 | ||||||
6. | Korcz Joanna | 92 | SKS - ZSO im. A | 56.17 | 121 | ||||||
7. | Moczek Katarzyna | 91 | ZSO_Buczkowice | 56.69 | 114 | ||||||
8. | Plucińska Sylwia | 92 | SKS - ZSO im. A | 1:09.60 | |||||||
PK | Pułka Magdalena | 92 | Aquarius | 42.95 | 357 |
13 - 14 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Mendrok Anna | 90 | SKS - ZSO im. A | 43.15 | 352 | ||||||
2. | Żak Gabriela | 90 | Aquarius | 44.20 | 327 | ||||||
3. | Szczerbowska Anna | 90 | BSP Bielsko Bia | 47.20 | 264 | ||||||
4. | Grandys Sara | 89 | Aquarius | 48.03 | 249 | ||||||
5. | Nikiel Patrycja | 90 | BSP Bielsko Bia | 53.63 | 157 | ||||||
6. | Osmólska Angelika | 89 | Aquarius | 54.62 | 142 | ||||||
PK | Jamrozik Paulina | 89 | Aquarius | 38.68 | 477 | ||||||
DYSKW. | Kurdas Monika | 90 | BSP Bielsko Bia | ||||||||
DYSKW. | Kielar Klaudia | 90 | SKS - ZSO im. A | ||||||||
DYSKW. | Przybyłowicz Alicja | 90 | Swim Test |
15 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Jamrozik Justyna | 88 | Aquarius | 42.12 | 378 | ||||||
2. | Filipiak Agata | 87 | BSP Bielsko Bia | 43.96 | 333 |
<< TOP >> |
Nr 10 03-12-06 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Bochnia Szymon | 91 | Aquarius | 38.37 | 329 | ||||||
2. | Kubica Kamil | 92 | UKS "Delfin" Bi | 42.93 | 225 | ||||||
3. | Bêtkowski Jan | 92 | Aquarius | 44.96 | 186 | ||||||
4. | Barański Robert | 92 | Swim Test | 45.32 | 180 | ||||||
5. | Szczerbowski Wojciech | 91 | BSP Bielsko Bia | 53.35 | 57 | ||||||
6. | Majnusz Maciej | 92 | ZSO_Buczkowice | 1:00.32 | |||||||
DYSKW. | Żak Adam | 91 | Aquarius | ||||||||
DYSKW. | Ciszowski Dawid | 92 | SKS - ZSO im. A |
13 - 14 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Kruszyna Łukasz | 90 | Aquarius | 36.20 | 391 | ||||||
2. | Waligóra Kamil | 90 | SKS - ZSO im. A | 44.61 | 193 | ||||||
3. | Wesół Jacek | 89 | Rekin Nowy Targ | 44.63 | 192 | ||||||
4. | Żegleń Dawid | 89 | BSP Bielsko Bia | 47.02 | 150 | ||||||
5. | Szal Dawid | 90 | Swim Test | 1:16.47 |
15 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Chanek Robert | 88 | Aquarius | 35.33 | 418 | ||||||
2. | Micor Mateusz | 87 | BSP Bielsko Bia | 35.45 | 414 | ||||||
3. | Kurdas Marek | 88 | BSP Bielsko Bia | 35.77 | 404 | ||||||
4. | Bochnia Mateusz | 88 | Aquarius | 40.81 | 270 | ||||||
PK | Simsak Andrzej | 88 | Aquarius | 35.41 | 416 |
<< TOP >> |
Nr 11 03-12-06 | 4 x 25m Sztafeta Dow. Kobiet | 7 - 10 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
Kod | Czas | IPS | |||||||||
1. | MSP AQUARIUS | Aquarius | 1:17.68 |
Sirignano Luigia, Żak Anna, Janik Zuzanna, Woźnica Gabriela |
2. | MSP AQUARIUS | Aquarius | 1:24.50 |
Sirignano Luigia, Żak Anna, Janik Zuzanna, Woźnica Gabriela |
3. | UKS "Delfin" Bieruń 2 | UKS "Delfin" Bi | 1:51.82 |
Drobny Ewa, Kordowska Aneta, Donka Paula, Łapka Ania |
4. | SKS - ZSO im. AK 1 | SKS - ZSO im. A | 2:14.56 |
Spannbauer Ewa, Białek Martyna, Zielińska Karolina, Podkówka Klaudia |
<< TOP >> |
Nr 12 03-12-06 | 4 x 25m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 7 - 10 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
Kod | Czas | IPS | |||||||||
1. | Swim Test 1 | Swim Test | 1:21.03 |
Cader Patryk, Rygiel Filip, Kleszczyński Mateusz, Kleszczyński Michał |
2. | MSP AQUARIUS | Aquarius | 1:21.98 |
Litwa Krzysztof, Gunia Krzysztof, Świêch Dominik, Chorabik Paweł |
3. | UKS "Delfin" Bieruń 1 | UKS "Delfin" Bi | 1:24.70 |
Berger Jan, Wójcik Damian, Koćwin Maurycy, Falandys Tomasz |
4. | SKS - ZSO im. AK 2 | SKS - ZSO im. A | 1:47.57 |
Veltze Jacek, Wieczorek Mateusz, Spannbauer Marcin, Pluciński Sławomir |
<< TOP >> |
Nr 13 03-12-06 | 25m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
IPS SC 2003 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Wołyńska-Drabik Karolina | 64 | SKS - ZSO im. A | 20.87 |
<< TOP >> |
Nr 14 03-12-06 | 25m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
IPS SC 2003 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Nowak Ryszard | 50 | BSP Bielsko Bia | 13.30 | |||||||
2. | Pułka Andrzej | 74 | TG Sokół | 13.70 | |||||||
3. | Solecki Tomasz | 79 | UKS "Delfin" Bi | 13.87 | |||||||
4. | Szumowski Bogdan | 50 | SKS - ZSO im. A | 17.25 |
<< TOP >> |
Nr 15 03-12-06 | 25m klasyczny Kobiet | 9 - 10 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Gabryś Julia | 93 | Aquarius | 23.64 | |||||||
2. | Żak Anna | 93 | Aquarius | 25.45 | |||||||
3. | Małysz Joanna | 94 | Aquarius | 30.35 | |||||||
4. | Linchard Anna | 93 | SKS - ZSO im. A | 33.70 | |||||||
5. | Piper Anna | 93 | BSP Bielsko Bia | 35.30 | |||||||
6. | Adamska Małgorzata | 93 | SKS - ZSO im. A | 39.97 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
PK | Sanowska Dominika | 96 | Aquarius | 28.34 |
<< TOP >> |
Nr 16 03-12-06 | 25m klasyczny Mêżczyzn | 9 - 10 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Berger Jan | 93 | UKS "Delfin" Bi | 21.69 | |||||||
2. | Kleszczyński Michał | 94 | Swim Test | 21.80 | |||||||
3. | Lasak Krzysztof | 93 | Rekin Nowy Targ | 23.13 | |||||||
4. | Dwojak Jakub | 93 | UKS "Sokół" Kêt | 23.83 | |||||||
5. | Świątalski Michał | 94 | SKS - ZSO im. A | 25.56 | |||||||
6. | Smolana Tomasz | 94 | BSP Bielsko Bia | 27.23 | |||||||
7. | Pagieła Jan | 94 | BSP Bielsko Bia | 28.00 | |||||||
8. | Then Bartosz | 94 | BSP Bielsko Bia | 28.01 | |||||||
9. | Drożdż Jakub | 94 | Rekin Nowy Targ | 29.42 | |||||||
10. | Marek Miłosz | 94 | SKS - ZSO im. A | 36.42 | |||||||
11. | Pluciński Sławomir | 93 | SKS - ZSO im. A | 39.38 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
PK | Gunia Krzysztof | 95 | Aquarius | 24.20 |
<< TOP >> |
Nr 17 03-12-06 | 50m klasyczny Kobiet | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko Bia | 42.08 | 508 | ||||||
2. | Kozakiewicz Barbara | 91 | UKS "Delfin" Bi | 45.79 | 405 | ||||||
3. | Kopeć Anna | 91 | Aquarius | 46.56 | 386 | ||||||
4. | Jamrozik Aleksandra | 91 | Aquarius | 46.58 | 386 | ||||||
5. | Rokosz Joanna | 92 | Aquarius | 48.26 | 348 | ||||||
6. | Łobozek Karolina | 92 | SKS - ZSO im. A | 53.09 | 256 | ||||||
7. | Korzeniowska Natalia | 92 | SKS - ZSO im. A | 55.70 | 214 | ||||||
8. | Dobija Kamila | 91 | ZSO_Buczkowice | 56.21 | 206 |
13 - 14 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Mitka Sandy | 90 | Aquarius | 45.17 | 421 | ||||||
2. | Żak Gabriela | 90 | Aquarius | 45.48 | 413 | ||||||
3. | Macner Dagmara | 90 | BSP Bielsko Bia | 47.04 | 375 | ||||||
4. | Miarczyńska Anna | 90 | Aquarius | 47.20 | 372 | ||||||
5. | Przybyłowicz Alicja | 90 | Swim Test | 49.18 | 329 |
15 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Jamrozik Justyna | 88 | Aquarius | 44.07 | 450 | ||||||
2. | Filipiak Agata | 87 | BSP Bielsko Bia | 47.33 | 369 | ||||||
3. | Fidelus Sylwia | 88 | ZSO_Buczkowice | 51.36 | 287 | ||||||
4. | Puzoń Izabela | 88 | BSP Bielsko Bia | 53.56 | 248 |
<< TOP >> |
Nr 18 03-12-06 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Cader Dominik | 91 | Swim Test | 44.52 | 295 | ||||||
2. | Czekajski Arkadiusz | 91 | BSP Bielsko Bia | 46.29 | 259 | ||||||
3. | Mrzygłód Marek | 91 | BSP Bielsko Bia | 46.47 | 255 | ||||||
4. | Kłusek Maciej | 91 | ZSO_Buczkowice | 46.90 | 247 | ||||||
5. | Miernik Michał | 92 | UKS "Delfin" Bi | 50.84 | 179 | ||||||
6. | Barański Robert | 92 | Swim Test | 53.04 | 145 | ||||||
7. | Bêtkowski Jan | 92 | Aquarius | 54.63 | 123 | ||||||
8. | Mateusz Then | 92 | BSP Bielsko Bia | 55.94 | 105 | ||||||
9. | Bizacki Mateusz | 92 | UKS "Delfin" Bi | 1:00.61 | 48 | ||||||
10. | Blaut Samuel | 91 | BSP Bielsko Bia | 1:28.67 | |||||||
PK | Bochnia Szymon | 91 | Aquarius | 49.06 | 208 |
13 - 14 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Krzyszpień Krzysztof | 89 | BSP Bielsko Bia | 41.67 | 362 | ||||||
2. | Ludwikowski Damian | 89 | Aquarius | 42.90 | 331 | ||||||
3. | Pasternak Dariusz | 90 | Aquarius | 42.97 | 330 | ||||||
4. | Stopka Andrzej | 89 | Rekin Nowy Targ | 43.78 | 311 | ||||||
5. | Migdalski Maciej | 89 | BSP Bielsko Bia | 46.25 | 260 | ||||||
6. | Chrzanowski Piotr | 89 | ZSO_Buczkowice | 46.63 | 252 | ||||||
7. | Kitowski Marcin | 89 | Swim Test | 57.47 | 85 |
15 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Pruś Piotr | 88 | ZSS nr 1 Nowy S | 34.79 | 585 | ||||||
2. | Romaszkan Wojciech | 88 | BSP Bielsko Bia | 36.11 | 533 | ||||||
3. | Strama Maciej | 88 | Rekin Nowy Targ | 43.00 | 329 | ||||||
DYSKW. | Rygiel Antoni | 88 | Swim Test |
17 - 19 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Mrzygłód Rafał | 85 | BSP Bielsko Bia | 38.99 | 436 | ||||||
2. | Wilk Paweł | 86 | Swim Test | 40.81 | 384 |
<< TOP >> |
Nr 19 03-12-06 | 50m motylkowy Kobiet | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Pułka Magdalena | 92 | Aquarius | 41.00 | 343 | ||||||
2. | Romaszkan Dominika | 91 | BSP Bielsko Bia | 44.30 | 268 |
13 - 14 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Jamrozik Paulina | 89 | Aquarius | 36.19 | 486 | ||||||
2. | Mitka Sandy | 90 | Aquarius | 41.88 | 322 | ||||||
3. | Miarczyńska Anna | 90 | Aquarius | 44.01 | 274 | ||||||
PK | Żak Gabriela | 90 | Aquarius | 44.75 | 259 |
15 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
PK | Jamrozik Justyna | 88 | Aquarius | 35.35 | 516 |
<< TOP >> |
Nr 20 03-12-06 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
13 - 14 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Kruszyna Łukasz | 90 | Aquarius | 36.53 | 345 | ||||||
2. | Orawiec Przemek | 89 | Swim Test | 40.73 | 241 | ||||||
3. | Lach Sebastian | 89 | Swim Test | 44.46 | 168 |
15 - 16 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Pruś Piotr | 88 | ZSS nr 1 Nowy S | 31.86 | 503 | ||||||
2. | Kowalski Mateusz | 88 | Swim Test | 34.31 | 413 | ||||||
3. | Simsak Andrzej | 88 | Aquarius | 34.45 | 408 | ||||||
4. | Chanek Robert | 88 | Aquarius | 34.87 | 394 |
17 - 19 lat |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
1. | Pyczek Łukasz | 86 | Swim Test | 34.82 | 396 |
r. | Kod | Czas | IPS | ||||||||
PK | Solecki Tomasz | 79 | UKS "Delfin" Bi | 35.97 | 361 |
<< TOP >> |
Nr 21 03-12-06 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
Kod | Czas | IPS | |||||||||
1. | MSP AQUARIUS | Aquarius | 2:35.60 | 477 |
Jamrozik Aleksandra, Żak Gabriela, Jamrozik Paulina, Kopeć Anna |
2. | MSP AQUARIUS | Aquarius | 2:37.97 | 458 |
Jamrozik Aleksandra, Żak Gabriela, Jamrozik Paulina, Kopeć Anna |
3. | BSP Bielsko Biała 1 | BSP Bielsko Bia | 2:51.74 | 363 |
Szczerbowska Anna, Romaszkan Dominika, Kurdas Monika, Puzoń Izabela |
4. | BSP Bielsko Biała 2 | BSP Bielsko Bia | 3:19.27 | 222 |
Micor Martyna, Macner Dagmara, Filipiak Agata, Nycz Maria |
5. | SKS - ZSO im. AK 4 | SKS - ZSO im. A | 3:21.48 | 212 |
Jurzak Katarzyna, Mendrok Anna, Łobozek Karolina, Urbańczyk Patrycja |
<< TOP >> |
Nr 22 03-12-06 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | 11 - 19 lat Brak minimum |
IPS SC 2003 |
Kod | Czas | IPS | |||||||||
1. | Swim Test 2 | Swim Test | 2:23.91 | 407 |
Cader Dominik, Orawiec Przemek, Kowalski Mateusz, Pyczek Łukasz |
2. | MSP AQUARIUS | Aquarius | 2:24.22 | 405 |
Kruszyna Łukasz, Kruszyna Artur, Simsak Andrzej, Bochnia Szymon |
3. | BSP Bielsko Biała 3 | BSP Bielsko Bia | 2:27.09 | 383 |
Micor Mateusz, Romaszkan Wojciech, Czekajski Arkadiusz, Mrzygłód Marek |
4. | MSP AQUARIUS | Aquarius | 2:37.07 | 315 |
Kruszyna Łukasz, Kruszyna Artur, Simsak Andrzej, Bochnia Szymon |
5. | BSP Bielsko Biała 4 | BSP Bielsko Bia | 2:46.99 | 257 |
Krzyszpień Krzysztof, Kurdas Marek, Mrzygłód Rafał, Szczerbowski Wojciech |
6. | UKS "Delfin" Bieruń 3 | UKS "Delfin" Bi | 2:56.79 | 207 |
Kubica Kamil, Czempas Blażej, Miernik Michał, Bizacki Mateusz |
7. | SKS - ZSO im. AK 3 | SKS - ZSO im. A | 2:59.77 | 193 |
Białek Marek, Waligóra Kamil, Łukowski Arek, Słoniewicz Paweł |
<< TOP >> |
Nr 23 03-12-06 | 4 x 25m Sztafeta Dow. Mieszane | Open/Senior Brak minimum |
IPS SC 2003 |
Kod | Czas | IPS | |||||||||
1. | BSP Bielsko Biała Dinozaur | BSP Bielsko Bia | 1:02.36 | ||||||||
2. | SKS - ZSO im. AK 5 | SKS - ZSO im. A | 1:12.77 |
Szumowski Bogdan, Janecki Ryszard, Madej Daniel, Pluciński Grzegorz |