BLOK I | 19 Grudzien 2007 - 9:00 |
Nr 1 19/12/2007 | 400m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2007 | 4:31.89 | Baranowska Katarzyna MKP Szczecin | Debreczyn |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kowalczyk Anna | 88 | Korner-Novita 1 | 4:44.39 | 868 |
50m: 100m: | 31.80 1:08.03 | 31.80 36.23 | 150m: 200m: | 1:43.67 2:18.61 | 35.64 34.94 | 250m: 300m: | 2:58.49 3:38.91 | 39.88 40.42 | 350m: 400m: | 4:12.26 4:44.39 | 33.35 32.13 |
2. | Szczepaniak Karolina | 92 | AZS AWF Warszaw | 4:53.94 | 786 |
50m: 100m: | 31.48 1:06.27 | 31.48 34.79 | 150m: 200m: | 1:44.24 2:21.76 | 37.97 37.52 | 250m: 300m: | 3:03.91 3:46.78 | 42.15 42.87 | 350m: 400m: | 4:20.25 4:53.94 | 33.47 33.69 |
3. | Mózgowska Jagoda SK | 90 | Bobry Dêbica | 4:55.53 | 774 |
50m: 100m: | 31.75 1:08.18 | 31.75 36.43 | 150m: 200m: | 1:45.56 2:21.68 | 37.38 36.12 | 250m: 300m: | 3:03.09 3:44.98 | 41.41 41.89 | 350m: 400m: | 4:20.74 4:55.53 | 35.76 34.79 |
4. | Piasecka Marta SK | 91 | AZS AWF Katowic | 5:04.17 | 709 |
50m: 100m: | 33.30 1:11.49 | 33.30 38.19 | 150m: 200m: | 1:50.01 2:29.00 | 38.52 38.99 | 250m: 300m: | 3:11.17 3:55.84 | 42.17 44.67 | 350m: 400m: | 4:30.56 5:04.17 | 34.72 33.61 |
5. | Amborska Katarzyna | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 5:16.55 | 629 |
50m: 100m: | 34.36 1:13.40 | 34.36 39.04 | 150m: 200m: | 1:54.47 2:35.27 | 41.07 40.80 | 250m: 300m: | 3:19.76 4:03.68 | 44.49 43.92 | 350m: 400m: | 4:40.62 5:16.55 | 36.94 35.93 |
6. | Winiewska Magdalena | 93 | Posnania Poznań | 5:20.70 | 605 |
50m: 100m: | 34.56 1:14.78 | 34.56 40.22 | 150m: 200m: | 1:54.96 2:34.21 | 40.18 39.25 | 250m: 300m: | 3:19.55 4:04.83 | 45.34 45.28 | 350m: 400m: | 4:43.31 5:20.70 | 38.48 37.39 |
<< TOP >> |
Nr 2 19/12/2007 | 400m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 4:08.25 | Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Durban |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Goszczycki Dawid | 89 | Kormoran Olszty | 4:38.58 | 678 |
50m: 100m: | 28.76 1:00.92 | 28.76 32.16 | 150m: 200m: | 1:36.72 2:11.57 | 35.80 34.85 | 250m: 300m: | 2:52.27 3:33.30 | 40.70 41.03 | 350m: 400m: | 4:06.64 4:38.58 | 33.34 31.94 |
2. | Gomoła Piotr | 93 | KS Warta Poznań | 4:53.39 | 580 |
50m: 100m: | 30.84 1:06.70 | 30.84 35.86 | 150m: 200m: | 1:43.87 2:21.22 | 37.17 37.35 | 250m: 300m: | 3:02.95 3:45.45 | 41.73 42.50 | 350m: 400m: | 4:19.90 4:53.39 | 34.45 33.49 |
3. | Grula Mateusz | 93 | BUKS Warszawa | 4:54.47 | 574 |
50m: 100m: | 31.11 1:07.71 | 31.11 36.60 | 150m: 200m: | 1:46.89 2:24.14 | 39.18 37.25 | 250m: 300m: | 3:05.39 3:47.09 | 41.25 41.70 | 350m: 400m: | 4:21.62 4:54.47 | 34.53 32.85 |
4. | Jankowski Jacek | 93 | KS Warta Poznań | 5:07.14 | 506 |
50m: 100m: | 32.00 1:08.85 | 32.00 36.85 | 150m: 200m: | 1:44.98 2:22.54 | 36.13 37.56 | 250m: 300m: | 3:08.64 3:56.55 | 46.10 47.91 | 350m: 400m: | 4:32.56 5:07.14 | 36.01 34.58 |
5. | Rogocki Mikołaj | 92 | MKS Sambor Tcze | 5:09.11 | 496 |
50m: 100m: | 32.05 1:08.45 | 32.05 36.40 | 150m: 200m: | 1:48.50 2:28.06 | 40.05 39.56 | 250m: 300m: | 3:13.80 3:59.94 | 45.74 46.14 | 350m: 400m: | 4:35.06 5:09.11 | 35.12 34.05 |
<< TOP >> |
Nr 3 19/12/2007 | 800m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 8:26.19 | Jêdrzejczak Otylia AZS AWF Warszawa | Płock |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Grzegorczyk Izabella | 93 | Posnania Poznań | 9:25.18 | 677 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.76 1:07.10 1:43.45 2:19.53 | 31.76 35.34 36.35 36.08 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:55.54 3:31.30 4:07.44 4:43.12 | 36.01 35.76 36.14 35.68 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:18.95 5:54.75 6:30.44 7:05.86 | 35.83 35.80 35.69 35.42 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:40.90 8:16.55 8:52.03 9:25.18 | 35.04 35.65 35.48 33.15 |
2. | Szczepaniak Karolina | 92 | AZS AWF Warszaw | 9:25.70 | 676 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.05 -:--.-- 1:44.74 2:20.56 | 33.05 35.82 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:56.12 3:31.65 4:07.27 4:42.79 | 35.56 35.53 35.62 35.52 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:18.60 5:53.98 6:29.91 7:05.99 | 35.81 35.38 35.93 36.08 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:42.04 8:19.26 8:54.38 9:25.70 | 36.05 37.22 35.12 31.32 |
3. | Kwiatkowska Anna | 90 | MOSiR Sopot | 9:40.50 | 625 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.66 1:09.74 1:45.72 2:22.03 | 33.66 36.08 35.98 36.31 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:58.14 3:34.24 4:10.56 4:47.13 | 36.11 36.10 36.32 36.57 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:23.46 6:00.00 6:37.07 7:14.00 | 36.33 36.54 37.07 36.93 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:50.82 8:28.19 9:04.93 9:40.50 | 36.82 37.37 36.74 35.57 |
4. | Żegalski Aleksandra | 93 | Posnania Poznań | 10:02.54 | 559 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.11 1:09.52 1:47.07 2:24.89 | 33.11 36.41 37.55 37.82 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:02.70 3:40.47 4:18.42 4:56.40 | 37.81 37.77 37.95 37.98 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:34.58 6:13.45 6:51.98 7:30.45 | 38.18 38.87 38.53 38.47 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:08.86 8:47.60 9:25.06 10:02.54 | 38.41 38.74 37.46 37.48 |
5. | Michalczyk Izabela | 93 | BUKS Warszawa | 10:30.19 | 489 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 35.67 1:13.84 1:52.57 2:31.57 | 35.67 38.17 38.73 39.00 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 3:11.22 3:50.69 4:30.19 5:10.29 | 39.65 39.47 39.50 40.10 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:50.06 6:30.26 7:10.68 7:51.07 | 39.77 40.20 40.42 40.39 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:31.31 9:11.63 9:51.42 10:30.19 | 40.24 40.32 39.79 38.77 |
<< TOP >> |
Nr 4 19/12/2007 | 800m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2007 | 7:40.69 | Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Łód |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Matczak Mateusz | 89 | MKS Trójka Łód | 7:51.39 | 923 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 27.00 55.93 1:25.36 1:55.05 | 27.00 28.93 29.43 29.69 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:24.58 2:54.09 3:23.69 3:53.62 | 29.53 29.51 29.60 29.93 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:23.26 4:53.15 5:23.00 5:53.10 | 29.64 29.89 29.85 30.10 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 6:22.89 6:52.65 7:22.37 7:51.39 | 29.79 29.76 29.72 29.02 |
2. | Gimiński Łukasz | 86 | AZS AWF Warszaw | 7:55.56 | 899 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 27.97 57.66 1:27.37 1:57.05 | 27.97 29.69 29.71 29.68 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:26.83 2:56.58 3:26.41 3:56.12 | 29.78 29.75 29.83 29.71 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:25.80 4:55.68 5:25.62 5:55.80 | 29.68 29.88 29.94 30.18 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 6:26.09 6:56.19 7:26.46 7:55.56 | 30.29 30.10 30.27 29.10 |
3. | Rurak Paweł | 88 | AZS AWF Warszaw | 8:10.03 | 822 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 28.50 58.52 1:28.56 1:58.71 | 28.50 30.02 30.04 30.15 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:29.20 2:59.79 3:30.57 4:01.42 | 30.49 30.59 30.78 30.85 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:32.37 5:03.22 5:34.42 6:05.56 | 30.95 30.85 31.20 31.14 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 6:36.94 7:08.23 7:39.65 8:10.03 | 31.38 31.29 31.42 30.38 |
4. | Jekiełek Maciej | 91 | Polonia Warszaw | 8:44.23 | 671 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 29.72 1:02.27 1:36.06 2:09.58 | 29.72 32.55 33.79 33.52 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:42.83 3:15.96 3:49.29 4:21.92 | 33.25 33.13 33.33 32.63 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:54.69 5:27.91 6:00.87 6:33.77 | 32.77 33.22 32.96 32.90 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:06.75 7:39.77 8:12.54 8:44.23 | 32.98 33.02 32.77 31.69 |
5. | Żebrowski Piotr | 90 | UKS Żoliborz Wa | 8:49.74 | 651 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 30.27 1:02.81 1:35.69 2:08.92 | 30.27 32.54 32.88 33.23 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:41.79 3:15.05 3:47.67 4:20.41 | 32.87 33.26 32.62 32.74 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 4:53.16 5:26.62 6:00.51 6:34.47 | 32.75 33.46 33.89 33.96 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:08.50 7:42.59 8:16.45 8:49.74 | 34.03 34.09 33.86 33.29 |
6. | Mokwa Marcin | 92 | MKS Sambor Tcze | 9:18.48 | 555 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 29.96 1:03.53 1:37.51 2:12.12 | 29.96 33.57 33.98 34.61 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:46.64 3:21.65 3:56.81 4:32.24 | 34.52 35.01 35.16 35.43 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:08.02 5:44.30 6:20.45 6:56.02 | 35.78 36.28 36.15 35.57 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:31.86 8:07.93 8:43.51 9:18.48 | 35.84 36.07 35.58 34.97 |
7. | Kunicki Brandon | 93 | Posnania Poznań | 9:22.40 | 544 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 31.17 1:05.91 1:41.46 2:17.39 | 31.17 34.74 35.55 35.93 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:53.24 3:28.66 4:04.15 4:40.02 | 35.85 35.42 35.49 35.87 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:15.57 5:51.79 6:27.07 7:03.13 | 35.55 36.22 35.28 36.06 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 7:37.98 8:13.89 8:48.62 9:22.40 | 34.85 35.91 34.73 33.78 |
8. | Kielin Łukasz | 94 | Pol. KS Szczytn | 9:52.92 | 464 |
50m: 100m: 150m: 200m: | 33.00 1:08.87 1:45.28 2:22.37 | 33.00 35.87 36.41 37.09 | 250m: 300m: 350m: 400m: | 2:58.98 3:36.22 4:13.88 4:50.86 | 36.61 37.24 37.66 36.98 | 450m: 500m: 550m: 600m: | 5:28.73 6:06.56 6:44.52 7:22.13 | 37.87 37.83 37.96 37.61 | 650m: 700m: 750m: 800m: | 8:00.46 8:38.49 9:16.38 9:52.92 | 38.33 38.03 37.89 36.54 |
<< TOP >> |
Nr 5 19/12/2007 | 50m motylkowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 26.19 | Urbańczyk Aleksandra MKS Trójka Łód | Owiêcim |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | MKS Trójka Łód | 26.96 | 897 | ||||||
2. | Korc Agata | 86 | AZS AWF Wrocław | 27.48 | 847 | ||||||
3. | Gołêbiowska Joanna | 82 | AZS AWF Warszaw | 28.21 | 783 | ||||||
4. | Żak Dominika | 89 | AZS AWF Warszaw | 28.76 | 739 | ||||||
5. | Włostowska Kamila | 89 | MKS Jedenastka | 28.95 | 724 | ||||||
6. | Włostowska Karina | 91 | MKS Jedenastka | 29.79 | 665 | ||||||
7. | Nowacka Aleksandra | 90 | MKS Zryw Opole | 30.52 | 618 | ||||||
8. | Żegalski Aleksandra | 93 | Posnania Poznań | 31.28 | 574 | ||||||
9. | Winiewska Magdalena | 93 | Posnania Poznań | 32.25 | 524 | ||||||
10. | Winkowska Urszula | 90 | UKS Żoliborz Wa | 32.28 | 522 | ||||||
11. | Sadowska Marta | 93 | Pol. KS Szczytn | 32.49 | 512 |
<< TOP >> |
Nr 6 19/12/2007 | 50m motylkowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2006 | 23.97 | Babuchowski Marcin MKS Trójka Łód | Helsinki |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Babuchowski Marcin | 84 | MKS Trójka Łód | 24.48 | 824 | ||||||
2. | Tyszkowski Sebastian | 83 | AZS AWF Wrocław | 25.19 | 756 | ||||||
3. | Vashkevich Andrei | 83 | Białoru | 25.38 | 739 | ||||||
4. | Białous Bartosz | 89 | UKS Żoliborz Wa | 25.81 | 703 | ||||||
5. | Lewandowski Maciej | 86 | AZS AWF Warszaw | 25.82 | 702 | ||||||
6. | Kozak Paweł | 90 | UKS Żoliborz Wa | 25.84 | 701 | ||||||
7. | Choiński Michał | 90 | Victoria Józefó | 26.30 | 664 | ||||||
8. | Paszek Marcin | 89 | KS Warta Poznań | 26.47 | 652 | ||||||
9. | Zawada Mateusz | 92 | UKS 1-Solex Lêb | 26.50 | 649 | ||||||
10. | Wołodko Maciej | 93 | MKS Jedenastka | 26.51 | 649 | ||||||
11. | Kwaniewski Mateusz | 87 | AZS Polotechnik | 26.58 | 644 | ||||||
12. | Kurowski Szymon | 85 | AZS AWF Wrocław | 26.61 | 641 | ||||||
13. | Iwaniuk Damian | 87 | AZS AWF Warszaw | 26.84 | 625 | ||||||
14. | Paszkowski Przemysław | 91 | AZS AWFiS Gdańs | 26.99 | 615 | ||||||
15. | Niewiński Marcin | 91 | Polonia Warszaw | 27.27 | 596 | ||||||
16. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 27.38 | 589 | ||||||
17. | Łupinski Przemysław | 84 | AZS AWF Wrocław | 27.62 | 574 | ||||||
18. | Grużewski Piotr | 90 | UKS Żoliborz Wa | 27.70 | 569 | ||||||
19. | Pudełko Bartosz | 91 | PUKS Wola Warsz | 28.26 | 535 | ||||||
20. | Grzejszczak Paweł | 90 | Polonia Warszaw | 29.04 | 493 | ||||||
21. | Majewski Mateusz | 92 | MKS Sambor Tcze | 29.13 | 489 | ||||||
22. | Kozłowski Marcin | 93 | PUKS Wola Warsz | 29.45 | 473 | ||||||
23. | Romanowicz Aleksander | 91 | Polonia Warszaw | 29.50 | 471 | ||||||
24. | Gralewski Michał | 94 | UKS Żoliborz Wa | 29.68 | 462 | ||||||
25. | Rychlica Damian | 91 | Polonia Warszaw | 29.73 | 460 | ||||||
26. | Kunicki Brandon | 93 | Posnania Poznań | 29.75 | 459 | ||||||
27. | Wieczorek Cyprian | 93 | Posnania Poznań | 29.83 | 455 | ||||||
28. | Ćwikliński Jarosław | 93 | Pol. KS Szczytn | 31.57 | 384 | ||||||
29. | Skibiński Igor | 93 | BUKS Warszawa | 31.94 | 371 | ||||||
NW | Fronia Kamil | 92 | MKS Jedenastka |
<< TOP >> |
Nr 7 19/12/2007 | 50m grzbietowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 1995 | 28.23 | Komorowicz Dagmara Lublinianka Lublin | Malmoe |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | MKS Trójka Łód | 28.51 | 872 | ||||||
2. | Piechocka Jagoda SK | 90 | MUKP Warszawian | 30.38 | 721 | ||||||
3. | Borek Natalia SK | 90 | MOSiR Wodnik Kr | 30.67 | 700 | ||||||
4. | Sanicka Karolina | 92 | PUKS Wola Warsz | 32.90 | 567 | ||||||
5. | Grzegorczyk Izabella | 93 | Posnania Poznań | 33.01 | 562 | ||||||
6. | Dutkiewicz Angelika | 93 | BUKS Warszawa | 33.91 | 518 | ||||||
7. | Rudzka Aleksandra | 93 | BUKS Warszawa | 33.94 | 517 | ||||||
8. | Sadowska Marta | 93 | Pol. KS Szczytn | 33.95 | 516 |
<< TOP >> |
Nr 8 19/12/2007 | 50m grzbietowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 1999 | 24.41 | Siembida Mariusz Lublinianka Lublin | Hong Kong |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Kawêcki Radosław | 91 | Korner-Novita 1 | 25.86 | 773 | |||||||
Rekord Polski 16-lat | ||||||||||||
2. | Lewandowski Maciej | 86 | AZS AWF Warszaw | 27.37 | 652 | |||||||
3. | Rusin Mariusz | 88 | AZS AWF Warszaw | 27.49 | 643 | |||||||
4. | Wilczyński Mikołaj | 92 | Polonia Warszaw | 29.47 | 522 | |||||||
5. | Romanowicz Aleksander | 91 | Polonia Warszaw | 29.90 | 500 | |||||||
6. | Jankowski Jacek | 93 | KS Warta Poznań | 30.22 | 484 | |||||||
7. | Rychlica Damian | 91 | Polonia Warszaw | 30.63 | 465 | |||||||
8. | Kielin Łukasz | 94 | Pol. KS Szczytn | 32.27 | 397 |
<< TOP >> |
Nr 9 19/12/2007 | 50m klasyczny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 30.71 | Kamińska Beata AZS AWFiS Gdańsk | Triest |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kowalczyk Anna | 88 | Korner-Novita 1 | 32.73 | 791 | ||||||
2. | Hryniewicz Luiza | 90 | MKS Trójka Łód | 33.09 | 765 | ||||||
3. | Gołêbiowska Joanna | 82 | AZS AWF Warszaw | 33.37 | 746 | ||||||
4. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 33.74 | 722 | ||||||
5. | Sêktas Zuzanna | 93 | BUKS Warszawa | 34.36 | 684 | ||||||
6. | Kowalska Klaudia | 92 | PUKS Wola Warsz | 34.86 | 655 | ||||||
7. | Ratajczak Agnieszka | 91 | MOSiR Sopot | 36.30 | 580 | ||||||
8. | Winiewska Magdalena | 93 | Posnania Poznań | 36.74 | 559 | ||||||
9. | Pawlina Anna | 92 | MUKP Warszawian | 39.35 | 455 |
<< TOP >> |
Nr 10 19/12/2007 | 50m klasyczny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 27.78 | Winogrodzki Mariusz Polonia Warszawa |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Winogrodzki Mariusz | 87 | AZS AWF Warszaw | 28.37 | 834 | ||||||
2. | Kuczko Sławomir | 85 | AZS AWF Warszaw | 28.82 | 796 | ||||||
3. | Gałka Piotr | 88 | AZS AWF Warszaw | 28.86 | 793 | ||||||
4. | Mikicin Artur | 90 | Ro Pisz | 29.82 | 718 | ||||||
5. | Szulich Dawid | 90 | Delfin Legionow | 29.85 | 716 | ||||||
6. | Duszynski Tomasz | 76 | MTP Lublinianka | 30.32 | 683 | ||||||
Bachowski Wojciech | 93 | KS Warta Poznań | 30.32 | 683 | |||||||
8. | Rutkowski Szymon | 88 | AZS AWF Warszaw | 30.53 | 669 | ||||||
9. | Stachura Maciej Sk | 91 | MKS Zryw Opole | 30.60 | 665 | ||||||
10. | Guzik Jakub SK | 91 | MOSiR Wodnik Kr | 30.78 | 653 | ||||||
11. | Grzejszczak Paweł | 90 | Polonia Warszaw | 31.42 | 614 | ||||||
12. | Domański Maciej | 93 | ATP Augustów | 31.89 | 587 | ||||||
13. | Zarzecki Bartosz | 93 | ATP Augustów | 31.91 | 586 | ||||||
14. | Gomoła Piotr | 93 | KS Warta Poznań | 32.67 | 546 | ||||||
15. | Kaliszewski Maciej | 91 | Pol. KS Szczytn | 33.06 | 527 | ||||||
16. | Tokarski Marcin | 92 | Pol. KS Szczytn | 33.50 | 507 | ||||||
17. | Kosiński Michał | 90 | Pol. KS Szczytn | 34.07 | 482 | ||||||
NW | Grużewski Piotr | 90 | UKS Żoliborz Wa |
<< TOP >> |
Nr 11 19/12/2007 | 50m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 24.52 | Korc Agata AZS AWF Warszawa | Debreczyn |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Korc Agata | 86 | AZS AWF Wrocław | 25.59 | 845 | ||||||
2. | Wilk Katarzyna SK | 92 | Jordan Kraków | 26.14 | 792 | ||||||
3. | Włostowska Kamila | 89 | MKS Jedenastka | 26.17 | 790 | ||||||
4. | Żak Dominika | 89 | AZS AWF Warszaw | 27.20 | 703 | ||||||
5. | Włostowska Karina | 91 | MKS Jedenastka | 27.24 | 700 | ||||||
6. | Kamińska Aleksandra Sk | 92 | Polonia Warszaw | 27.35 | 692 | ||||||
7. | Gomolińska Joanna | 90 | UKS Żoliborz Wa | 27.84 | 656 | ||||||
8. | Wawrzynkiewicz Adrianna | 91 | Polonia Warszaw | 28.41 | 617 | ||||||
9. | Kowalska Klaudia | 92 | PUKS Wola Warsz | 28.46 | 614 | ||||||
10. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 29.45 | 554 | ||||||
11. | Grzegorczyk Izabella | 93 | Posnania Poznań | 29.54 | 549 | ||||||
12. | Ratajczak Agnieszka | 91 | MOSiR Sopot | 29.73 | 538 | ||||||
13. | Wycech Joanna | 91 | Polonia Warszaw | 29.84 | 533 | ||||||
14. | Staniszewska Zuzanna | 94 | UKS Żoliborz Wa | 30.14 | 517 | ||||||
15. | Suchożebrska Klaudia | 90 | UKS Żoliborz Wa | 30.18 | 515 | ||||||
16. | Winkowska Urszula | 90 | UKS Żoliborz Wa | 30.36 | 506 | ||||||
17. | Żegalski Aleksandra | 93 | Posnania Poznań | 30.45 | 501 | ||||||
18. | Laprus Zuzanna | 93 | UKS Żoliborz Wa | 30.58 | 495 | ||||||
19. | Pawlina Anna | 92 | MUKP Warszawian | 30.67 | 490 |
<< TOP >> |
Nr 12 19/12/2007 | 50m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2000 | 21.43 | Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa | Minneapolis |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kizierowski Bartosz | 77 | Polonia Warszaw | 22.19 | 882 | ||||||
2. | Załuski Kajetan | 87 | Korner-Novita 1 | 22.62 | 833 | ||||||
3. | Gšsior Łukasz | 86 | AZS AWF Warszaw | 22.71 | 823 | ||||||
4. | Wilk Robert | 86 | AZS AWF Katowic | 23.02 | 790 | ||||||
5. | Haas Mateusz | 88 | AZS AWF Wrocław | 23.26 | 766 | ||||||
6. | Vashkevich Andrei | 83 | Białoru | 23.73 | 721 | ||||||
7. | Iwaniuk Damian | 87 | AZS AWF Warszaw | 23.86 | 709 | ||||||
8. | Tyszkowski Sebastian | 83 | AZS AWF Wrocław | 24.06 | 692 | ||||||
9. | Otłowski Aleksy SK | 91 | MUKP Warszawian | 24.24 | 676 | ||||||
10. | Rutkowski Szymon | 88 | AZS AWF Warszaw | 24.27 | 674 | ||||||
11. | Mikicin Artur | 90 | Ro Pisz | 24.32 | 670 | ||||||
12. | Kozak Paweł | 90 | UKS Żoliborz Wa | 24.43 | 661 | ||||||
13. | Białous Bartosz | 89 | UKS Żoliborz Wa | 24.49 | 656 | ||||||
14. | Kurowski Szymon | 85 | AZS AWF Wrocław | 24.53 | 653 | ||||||
15. | Lindner Szymon | 88 | RMKS Rybnik | 24.68 | 641 | ||||||
Kwaniewski Mateusz | 87 | AZS Polotechnik | 24.68 | 641 | |||||||
17. | Łupinski Przemysław | 84 | AZS AWF Wrocław | 24.69 | 640 | ||||||
18. | Choiński Michał | 90 | Victoria Józefó | 24.75 | 635 | ||||||
19. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | 25.00 | 617 | ||||||
20. | Walczak Joachim | 89 | MUKP Warszawian | 25.08 | 611 | ||||||
21. | Rzšsa Wojciech | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 25.17 | 604 | ||||||
22. | Bogdański Łukasz | 90 | ATP Augustów | 25.28 | 596 | ||||||
23. | Zawada Mateusz | 92 | UKS 1-Solex Lêb | 25.36 | 591 | ||||||
24. | Niewiński Marcin | 91 | Polonia Warszaw | 25.38 | 589 | ||||||
25. | Żebrowski Piotr | 90 | UKS Żoliborz Wa | 25.62 | 573 | ||||||
26. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 25.65 | 571 | ||||||
27. | Denert Adam | 91 | ATP Augustów | 25.66 | 570 | ||||||
28. | Malicki Patryk | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 25.93 | 553 | ||||||
29. | Fronia Kamil | 92 | MKS Jedenastka | 25.94 | 552 | ||||||
30. | Baranowski Marek | 91 | UKS Żoliborz Wa | 26.04 | 546 | ||||||
31. | Kozłowski Marcin | 93 | PUKS Wola Warsz | 26.13 | 540 | ||||||
Wilczyński Mikołaj | 92 | Polonia Warszaw | 26.13 | 540 | |||||||
33. | Wołodko Maciej | 93 | MKS Jedenastka | 26.18 | 537 | ||||||
34. | Paszkowski Przemysław | 91 | AZS AWFiS Gdańs | 26.21 | 535 | ||||||
35. | Mokwa Marcin | 92 | MKS Sambor Tcze | 26.31 | 529 | ||||||
36. | Kosiński Michał | 90 | Pol. KS Szczytn | 26.37 | 525 | ||||||
37. | Pudełko Bartosz | 91 | PUKS Wola Warsz | 26.45 | 521 | ||||||
38. | Gawroński Borys | 91 | UKS Żoliborz Wa | 26.64 | 509 | ||||||
39. | Syta Aleksander | 91 | UKS Żoliborz Wa | 27.09 | 484 | ||||||
Kunicki Brandon | 93 | Posnania Poznań | 27.09 | 484 | |||||||
41. | Gralewski Michał | 94 | UKS Żoliborz Wa | 27.23 | 477 | ||||||
42. | Koncewicz Konrad | 93 | PUKS Wola Warsz | 28.16 | 431 | ||||||
43. | Ćwikliński Jarosław | 93 | Pol. KS Szczytn | 28.25 | 427 | ||||||
44. | Tokarski Marcin | 92 | Pol. KS Szczytn | 28.72 | 406 | ||||||
45. | Gustenis Michał | 91 | UKS Żoliborz Wa | 28.90 | 399 | ||||||
46. | Skibiński Igor | 93 | BUKS Warszawa | 29.47 | 376 | ||||||
NW | Wieczorek Cyprian | 93 | Posnania Poznań |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Elektroniczny pomiar czasu: OMEGA Kraków | www.swimart.pl www.omegatiming.pl | e-mail: swimart@op.pl e-mail: bohosiewicz@onet.eu |