BLOK II | 19 Grudzien 2007 - 17:00 |
Nr 13 19/12/2007 | 200m motylkowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2007 | 2:03.53 | Jêdrzejczak Otylia AZS AWF Warszawa | Debreczyn |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Gapińska Agnieszka | 84 | AZS AWF Warszaw | 2:15.87 | 789 | 31.65 | 35.12 | 34.96 | 34.14 | |||||
2. | Nowacka Aleksandra | 90 | MKS Zryw Opole | 2:19.95 | 722 | 31.87 | 35.42 | 36.22 | 36.44 | |||||
3. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 2:28.41 | 605 | 33.77 | 37.91 | 38.66 | 38.07 | |||||
4. | Żegalski Aleksandra | 93 | Posnania Poznań | 2:31.68 | 567 | 33.10 | 37.83 | 40.47 | 40.28 | |||||
5. | Włostowska Karina | 91 | MKS Jedenastka | 2:32.37 | 559 | 33.20 | 39.29 | 40.56 | 39.32 |
<< TOP >> |
Nr 14 19/12/2007 | 200m motylkowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 1:50.89 | Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Triest |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Korzeniowski Paweł | 85 | AZS AWF Warszaw | 1:52.64 | 995 | 25.24 | 28.38 | 29.29 | 29.73 | |||||
2. | Paszek Marcin | 89 | KS Warta Poznań | 1:59.67 | 829 | 27.03 | 30.18 | 31.50 | 30.96 | |||||
3. | Niewiński Marcin | 91 | Polonia Warszaw | 2:04.12 | 743 | 28.35 | 31.96 | 31.74 | 32.07 | |||||
4. | Majewski Mateusz | 92 | MKS Sambor Tcze | 2:15.48 | 571 | 30.48 | 34.56 | 35.17 | 35.27 | |||||
5. | Kunicki Brandon | 93 | Posnania Poznań | 2:22.23 | 494 | 31.16 | 36.13 | 37.40 | 37.54 | |||||
6. | Rogocki Mikołaj | 92 | MKS Sambor Tcze | 2:23.04 | 485 | 31.60 | 36.11 | 37.37 | 37.96 |
<< TOP >> |
Nr 15 19/12/2007 | 200m grzbietowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2001 | 2:08.89 | Miciul Aleksandra Korner Novita 10 Z. Góra | Warszawa |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Borek Natalia SK | 90 | MOSiR Wodnik Kr | 2:15.15 | 789 | 32.73 | 34.29 | 34.43 | 33.70 | |||||
2. | Mózgowska Jagoda SK | 90 | Bobry Dêbica | 2:18.89 | 727 | 32.73 | 34.89 | 35.34 | 35.93 | |||||
3. | Piechocka Jagoda SK | 90 | MUKP Warszawian | 2:21.37 | 689 | 32.60 | 35.28 | 36.21 | 37.28 | |||||
4. | Grzegorczyk Izabella | 93 | Posnania Poznań | 2:28.96 | 589 | 34.48 | 37.77 | 38.83 | 37.88 | |||||
5. | Dutkiewicz Angelika | 93 | BUKS Warszawa | 2:31.94 | 555 | 37.32 | 39.02 | 38.99 | 36.61 | |||||
6. | Rudzka Aleksandra | 93 | BUKS Warszawa | 2:32.33 | 551 | 35.74 | 38.42 | 39.43 | 38.74 | |||||
7. | Kwiatkowska Anna | 90 | MOSiR Sopot | 2:36.62 | 507 | 37.60 | 40.88 | 39.62 | 38.52 |
<< TOP >> |
Nr 16 19/12/2007 | 200m grzbietowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 1:55.48 | Mania Adam Kadra PZP | Long Island |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||||
1. | Kawêcki Radosław | 91 | Korner-Novita 1 | 1:56.45 | 888 | 27.68 | 29.11 | 29.95 | 29.71 | ||||||
Rekord Polski 16, 17, 18 lat | |||||||||||||||
2. | Zawada Mateusz | 92 | UKS 1-Solex Lêb | 2:09.42 | 647 | 29.39 | 32.98 | 33.53 | 33.52 | ||||||
3. | Kozak Paweł | 90 | UKS Żoliborz Wa | 2:10.35 | 633 | 30.55 | 33.59 | 33.63 | 32.58 | ||||||
4. | Jankowski Jacek | 93 | KS Warta Poznań | 2:15.02 | 569 | 31.47 | 33.37 | 35.43 | 34.75 | ||||||
5. | Kielin Łukasz | 94 | Pol. KS Szczytn | 2:25.33 | 457 | 34.27 | 36.87 | 36.98 | 37.21 | ||||||
6. | Kaliszewski Maciej | 91 | Pol. KS Szczytn | 2:28.80 | 425 | 35.25 | 37.76 | 38.02 | 37.77 |
<< TOP >> |
Nr 17 19/12/2007 | 200m klasyczny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 2:23.24 | Dulian Katarzyna Victoria Racibórz | Triest |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Hryniewicz Luiza | 90 | MKS Trójka Łód | 2:35.87 | 729 | 36.06 | 40.13 | 40.95 | 38.73 | |||||
2. | Sêktas Zuzanna | 93 | BUKS Warszawa | 2:36.28 | 723 | 35.84 | 39.75 | 40.35 | 40.34 | |||||
3. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 2:38.41 | 695 | 35.94 | 40.52 | 41.25 | 40.70 | |||||
4. | Kowalska Klaudia | 92 | PUKS Wola Warsz | 2:46.45 | 599 | 37.64 | 41.94 | 43.99 | 42.88 | |||||
5. | Ratajczak Agnieszka | 91 | MOSiR Sopot | 2:47.51 | 587 | 38.62 | 42.45 | 43.33 | 43.11 | |||||
6. | Wycech Joanna | 91 | Polonia Warszaw | 2:51.37 | 549 | 38.96 | 43.02 | 44.23 | 45.16 | |||||
7. | Pawlina Anna | 92 | MUKP Warszawian | 2:54.04 | 524 | 39.78 | 43.68 | 45.00 | 45.58 |
<< TOP >> |
Nr 18 19/12/2007 | 200m klasyczny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2006 | 2:06.61 | Kuczko Sławomir AZS AWF Warszawa | Helsinki |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||||
1. | Kuczko Sławomir | 85 | AZS AWF Warszaw | 2:09.94 | 917 | 29.73 | 32.85 | 33.64 | 33.72 | ||||||
2. | Gałka Piotr | 88 | AZS AWF Warszaw | 2:12.52 | 864 | 29.63 | 33.30 | 34.35 | 35.24 | ||||||
3. | Winogrodzki Mariusz | 87 | AZS AWF Warszaw | 2:14.08 | 834 | 30.90 | 34.74 | 34.49 | 33.95 | ||||||
4. | Duszynski Tomasz | 76 | MTP Lublinianka | 2:17.04 | 781 | 31.73 | 35.30 | 34.91 | 35.10 | ||||||
5. | Szulich Dawid | 90 | Delfin Legionow | 2:19.87 | 735 | 32.26 | 35.57 | 36.01 | 36.03 | ||||||
6. | Stachura Maciej Sk | 91 | MKS Zryw Opole | 2:20.91 | 719 | 31.90 | 35.47 | 37.24 | 36.30 | ||||||
7. | Bachowski Wojciech | 93 | KS Warta Poznań | 2:21.38 | 711 | 32.43 | 36.67 | 36.58 | 35.70 | ||||||
Rekord Polski 14-lat | |||||||||||||||
8. | Guzik Jakub SK | 91 | MOSiR Wodnik Kr | 2:22.79 | 691 | 32.58 | 36.58 | 36.90 | 36.73 | ||||||
9. | Grzejszczak Paweł | 90 | Polonia Warszaw | 2:26.81 | 635 | 33.20 | 37.72 | 38.49 | 37.40 | ||||||
10. | Zarzecki Bartosz | 93 | ATP Augustów | 2:31.03 | 584 | 33.79 | 37.86 | 39.67 | 39.71 | ||||||
11. | Domański Maciej | 93 | ATP Augustów | 2:36.19 | 528 | 34.52 | 40.50 | 41.29 | 39.88 | ||||||
12. | Tokarski Marcin | 92 | Pol. KS Szczytn | 2:43.48 | 460 | 36.13 | 42.76 | 43.56 | 41.03 |
<< TOP >> |
Nr 19 19/12/2007 | 200m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2004 | 1:54.39 | Jêdrzejczak Otylia AZS AWF Warszawa | Płock |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Gołêbiowska Joanna | 82 | AZS AWF Warszaw | 2:02.19 | 834 | 28.97 | 31.32 | 31.84 | 30.06 | |||||
2. | Szczepaniak Karolina | 92 | AZS AWF Warszaw | 2:02.47 | 828 | 28.84 | 31.05 | 31.73 | 30.85 | |||||
3. | Gawełczyk Dominika SK | 91 | AZS AWF Katowic | 2:02.77 | 822 | 28.86 | 31.06 | 31.80 | 31.05 | |||||
4. | Kamińska Aleksandra SK | 92 | Polonia Warszaw | 2:03.68 | 804 | 29.29 | 31.30 | 31.78 | 31.31 | |||||
5. | Wilk Katarzyna SK | 92 | Jordan Kraków | 2:04.11 | 796 | 29.68 | 31.39 | 32.14 | 30.90 | |||||
6. | Oleksy Angelika | 84 | AZS AWF Warszaw | 2:04.14 | 795 | 29.83 | 31.31 | 31.83 | 31.17 | |||||
7. | Włostowska Kamila | 89 | MKS Jedenastka | 2:09.02 | 708 | 28.09 | 32.17 | 34.08 | 34.68 | |||||
8. | Gomolińska Joanna | 90 | UKS Żoliborz Wa | 2:09.75 | 696 | 30.36 | 32.96 | 33.59 | 32.84 | |||||
9. | Grzegorczyk Izabella | 93 | Posnania Poznań | 2:16.66 | 596 | 31.06 | 35.14 | 35.54 | 34.92 | |||||
10. | Winkowska Urszula | 90 | UKS Żoliborz Wa | 2:17.71 | 582 | 31.89 | 34.45 | 35.47 | 35.90 | |||||
11. | Staniszewska Zuzanna | 94 | UKS Żoliborz Wa | 2:18.44 | 573 | 31.41 | 35.12 | 36.18 | 35.73 | |||||
12. | Suchożebrska Klaudia | 90 | UKS Żoliborz Wa | 2:19.33 | 562 | 32.11 | 35.04 | 36.27 | 35.91 | |||||
13. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 2:19.37 | 562 | 32.28 | 35.60 | 36.30 | 35.19 | |||||
14. | Laprus Zuzanna | 93 | UKS Żoliborz Wa | 2:19.86 | 556 | 32.45 | 35.81 | 36.47 | 35.13 | |||||
15. | Sadowska Marta | 93 | Pol. KS Szczytn | 2:25.51 | 493 | 33.75 | 36.92 | 37.87 | 36.97 |
<< TOP >> |
Nr 20 19/12/2007 | 200m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 1:43.99 | Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Triest |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Gšsior Łukasz | 86 | AZS AWF Warszaw | 1:47.35 | 890 | 25.54 | 27.63 | 27.62 | 26.56 | |||||
2. | Korzeniowski Paweł | 85 | AZS AWF Warszaw | 1:47.41 | 889 | 26.00 | 27.53 | 27.92 | 25.96 | |||||
3. | Babuchowski Marcin | 84 | MKS Trójka Łód | 1:47.85 | 878 | 25.42 | 27.61 | 27.74 | 27.08 | |||||
4. | Załuski Kajetan | 87 | Korner-Novita 1 | 1:49.49 | 839 | 25.16 | 27.75 | 28.31 | 28.27 | |||||
5. | Gimiński Łukasz | 86 | AZS AWF Warszaw | 1:50.19 | 823 | 26.44 | 28.05 | 28.10 | 27.60 | |||||
6. | Otłowski Aleksy SK | 91 | MUKP Warszawian | 1:50.67 | 812 | 26.15 | 28.14 | 28.79 | 27.59 | |||||
7. | Rurak Paweł | 88 | AZS AWF Warszaw | 1:52.09 | 782 | 26.51 | 28.76 | 28.58 | 28.24 | |||||
8. | Rutkowski Szymon | 88 | AZS AWF Warszaw | 1:53.18 | 759 | 26.90 | 28.56 | 28.73 | 28.99 | |||||
9. | Rzšsa Wojciech | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 1:53.75 | 748 | 26.95 | 28.87 | 29.14 | 28.79 | |||||
10. | Iwaniuk Damian | 87 | AZS AWF Warszaw | 1:54.51 | 733 | 26.98 | 28.67 | 29.17 | 29.69 | |||||
11. | Żebrowski Piotr | 90 | UKS Żoliborz Wa | 1:54.71 | 729 | 26.39 | 29.02 | 29.74 | 29.56 | |||||
12. | Białous Bartosz | 89 | UKS Żoliborz Wa | 1:56.14 | 703 | 27.45 | 29.40 | 29.66 | 29.63 | |||||
13. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | 1:57.62 | 677 | 27.20 | 29.70 | 30.55 | 30.17 | |||||
14. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 1:59.08 | 652 | 27.68 | 30.73 | 30.75 | 29.92 | |||||
15. | Jekiełek Maciej | 91 | Polonia Warszaw | 2:00.29 | 633 | 28.31 | 30.36 | 31.09 | 30.53 | |||||
16. | Mikicin Artur | 90 | Ro Pisz | 2:01.22 | 618 | 27.91 | 30.96 | 31.34 | 31.01 | |||||
17. | Walczak Joachim | 89 | MUKP Warszawian | 2:01.95 | 607 | 27.09 | 29.71 | 31.85 | 33.30 | |||||
18. | Kosiński Michał | 90 | Pol. KS Szczytn | 2:02.04 | 606 | 28.25 | 31.21 | 31.90 | 30.68 | |||||
19. | Denert Adam | 91 | ATP Augustów | 2:02.45 | 600 | 28.59 | 31.09 | 31.68 | 31.09 | |||||
20. | Mokwa Marcin | 92 | MKS Sambor Tcze | 2:03.01 | 591 | 28.51 | 31.63 | 32.04 | 30.83 | |||||
21. | Wołodko Maciej | 93 | MKS Jedenastka | 2:03.07 | 591 | 28.18 | 31.75 | 32.62 | 30.52 | |||||
22. | Baranowski Marek | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:03.69 | 582 | 28.38 | 31.35 | 31.74 | 32.22 | |||||
23. | Malicki Patryk | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 2:05.42 | 558 | 29.15 | 32.03 | 33.10 | 31.14 | |||||
24. | Kozłowski Marcin | 93 | PUKS Wola Warsz | 2:06.44 | 545 | 29.98 | 32.25 | 33.40 | 30.81 | |||||
25. | Bogdański Łukasz | 90 | ATP Augustów | 2:06.71 | 541 | 27.39 | 31.74 | 34.03 | 33.55 | |||||
26. | Pudełko Bartosz | 91 | PUKS Wola Warsz | 2:07.18 | 535 | 29.36 | 31.73 | 33.41 | 32.68 | |||||
27. | Skrzyński Michał | 86 | AZS Polotechnik | 2:07.21 | 535 | 28.39 | 31.98 | 33.88 | 32.96 | |||||
28. | Syta Aleksander | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:08.60 | 518 | 30.00 | 32.49 | 33.26 | 32.85 | |||||
29. | Gralewski Michał | 94 | UKS Żoliborz Wa | 2:08.93 | 514 | 29.82 | 33.60 | 33.19 | 32.32 | |||||
30. | Fronia Kamil | 92 | MKS Jedenastka | 2:09.94 | 502 | 28.76 | 33.54 | 35.23 | 32.41 | |||||
31. | Górecki Marcin | 91 | UKS Żoliborz Wa | 2:10.91 | 491 | 29.71 | 33.46 | 34.55 | 33.19 | |||||
32. | Koncewicz Konrad | 93 | PUKS Wola Warsz | 2:12.23 | 476 | 31.23 | 33.22 | 33.94 | 33.84 | |||||
33. | Skrzyński Rafał | 88 | AZS Polotechnik | 2:15.43 | 443 | 29.56 | 33.31 | 36.13 | 36.43 | |||||
34. | Ćwikliński Jarosław | 93 | Pol. KS Szczytn | 2:15.50 | 442 | 31.61 | 34.68 | 34.95 | 34.26 | |||||
35. | Wieczorek Cyprian | 93 | Posnania Poznań | 2:20.58 | 396 | 31.06 | 36.19 | 37.19 | 36.14 |
<< TOP >> |
Nr 21 19/12/2007 | 200m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2207 | 2:09.25 | Baranowska Katarzyna MKP Szczecin | Debreczyn |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||||
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | MKS Trójka Łód | 2:12.79 | 912 | 28.70 | 33.88 | 38.73 | 31.48 | ||||||
2. | Kowalczyk Anna | 88 | Korner-Novita 1 | 2:13.42 | 899 | 30.32 | 33.43 | 37.87 | 31.80 | ||||||
3. | Mózgowska Jagoda SK | 90 | Bobry Dêbica | 2:20.77 | 766 | 30.17 | 35.35 | 40.98 | 34.27 | ||||||
4. | Szczepaniak Karolina | 92 | AZS AWF Warszaw | 2:20.91 | 763 | 31.78 | 36.50 | 40.58 | 32.05 | ||||||
5. | Piasecka Marta SK | 91 | AZS AWF Katowic | 2:22.77 | 734 | 32.05 | 36.48 | 42.03 | 32.21 | ||||||
6. | Winiewska Magdalena | 93 | Posnania Poznań | 2:28.97 | 646 | 33.81 | 37.94 | 42.66 | 34.56 | ||||||
7. | Amborska Katarzyna | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 2:29.85 | 635 | 33.44 | 39.03 | 43.28 | 34.10 | ||||||
8. | Pawlina Anna | 92 | MUKP Warszawian | 2:38.38 | 537 | 36.63 | 41.06 | 44.87 | 35.82 | ||||||
DYSKW. | Kamińska Aleksandra SK | 92 | Polonia Warszaw | 713 | |||||||||||
G8 |
<< TOP >> |
Nr 22 19/12/2007 | 200m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2006 | 1:57.61 | Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Ciechanów |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||||
1. | Matczak Mateusz | 89 | MKS Trójka Łód | 2:00.17 | 881 | 26.59 | 30.36 | 34.93 | 28.29 | ||||||
Rekord Polski 18-lat | |||||||||||||||
2. | Kozak Paweł | 90 | UKS Żoliborz Wa | 2:11.21 | 677 | 27.56 | 34.77 | 40.62 | 28.26 | ||||||
3. | Goszczycki Dawid | 89 | Kormoran Olszty | 2:12.52 | 657 | 28.11 | 33.21 | 39.98 | 31.22 | ||||||
4. | Kaliszewski Maciej | 91 | Pol. KS Szczytn | 2:15.70 | 612 | 28.85 | 34.44 | 40.58 | 31.83 | ||||||
5. | Grula Mateusz | 93 | BUKS Warszawa | 2:16.85 | 596 | 30.70 | 35.44 | 38.59 | 32.12 | ||||||
6. | Gomoła Piotr | 93 | KS Warta Poznań | 2:18.54 | 575 | 30.90 | 35.45 | 40.45 | 31.74 | ||||||
7. | Skrzyński Michał | 86 | AZS Polotechnik | 2:21.20 | 543 | 29.43 | 36.66 | 41.95 | 33.16 | ||||||
8. | Skrzyński Rafał | 88 | AZS Polotechnik | 2:24.39 | 508 | 31.14 | 35.51 | 43.29 | 34.45 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Elektroniczny pomiar czasu: OMEGA Kraków | www.swimart.pl www.omegatiming.pl | e-mail: swimart@op.pl e-mail: bohosiewicz@onet.eu |