BLOK III | 20 Grudzien 2007 - 9:00 |
Nr 23 20/12/2007 | 100m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2006 | 54.37 | Korc Agata AZS AWF Wrocław | Stockholm |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wilk Katarzyna SK | 92 | Jordan Kraków | 57.00 | 795 | 27.86 | 29.14 | |||||
2. | Kamińska Aleksandra SK | 92 | Polonia Warszaw | 58.12 | 749 | 28.21 | 29.91 | |||||
3. | Gawełczyk Dominika SK | 91 | AZS AWF Katowic | 58.81 | 723 | 28.65 | 30.16 | |||||
4. | Włostowska Kamila | 89 | MKS Jedenastka | 58.82 | 723 | |||||||
5. | Żak Dominika | 89 | AZS AWF Warszaw | 58.92 | 719 | |||||||
6. | Włostowska Karina | 91 | MKS Jedenastka | 59.56 | 696 | 28.73 | 30.83 | |||||
7. | Gomolińska Joanna | 90 | UKS Żoliborz Wa | 1:00.30 | 671 | 29.11 | 31.19 | |||||
8. | Kowalska Klaudia | 92 | PUKS Wola Warsz | 1:00.91 | 651 | 29.29 | 31.62 | |||||
9. | Wawrzynkiewicz Adrianna | 91 | Polonia Warszaw | 1:02.76 | 595 | 29.59 | 33.17 | |||||
10. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 1:03.65 | 570 | 30.75 | 32.90 | |||||
11. | Staniszewska Zuzanna | 94 | UKS Żoliborz Wa | 1:04.79 | 541 | 31.45 | 33.34 | |||||
12. | Wycech Joanna | 91 | Polonia Warszaw | 1:04.83 | 540 | 30.69 | 34.14 | |||||
13. | Suchożebrska Klaudia | 90 | UKS Żoliborz Wa | 1:05.09 | 533 | 30.91 | 34.18 | |||||
14. | Winiewska Magdalena | 93 | Posnania Poznań | 1:05.31 | 528 | 31.72 | 33.59 | |||||
15. | Laprus Zuzanna | 93 | UKS Żoliborz Wa | 1:06.37 | 503 | 31.78 | 34.59 |
<< TOP >> |
Nr 24 20/12/2007 | 100m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 1999 | 47.75 | Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa | Hong Kong |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Gšsior Łukasz | 86 | AZS AWF Warszaw | 49.53 | 843 | 23.81 | 25.72 | |||||
2. | Załuski Kajetan | 87 | Korner-Novita 1 | 49.66 | 836 | 23.96 | 25.70 | |||||
3. | Kizierowski Bartosz | 77 | Polonia Warszaw | 49.83 | 828 | 23.78 | 26.05 | |||||
4. | Korzeniowski Paweł | 85 | AZS AWF Warszaw | 50.05 | 817 | 24.55 | 25.50 | |||||
5. | Haas Mateusz | 88 | AZS AWF Wrocław | 50.11 | 814 | 24.10 | 26.01 | |||||
6. | Wilk Robert | 86 | AZS AWF Katowic | 50.40 | 800 | 24.18 | 26.22 | |||||
7. | Otłowski Aleksy SK | 91 | MUKP Warszawian | 51.32 | 758 | 24.80 | 26.52 | |||||
8. | Rutkowski Szymon | 88 | AZS AWF Warszaw | 52.75 | 698 | 25.18 | 27.57 | |||||
9. | Kwaniewski Mateusz | 87 | AZS Polotechnik | 53.09 | 684 | 25.75 | 27.34 | |||||
10. | Białous Bartosz | 89 | UKS Żoliborz Wa | 53.18 | 681 | 25.54 | 27.64 | |||||
11. | Rzšsa Wojciech | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 53.51 | 668 | 25.73 | 27.78 | |||||
12. | Gimiński Łukasz | 86 | AZS AWF Warszaw | 54.16 | 644 | 26.39 | 27.77 | |||||
13. | Walczak Joachim | 89 | MUKP Warszawian | 54.44 | 635 | 26.30 | 28.14 | |||||
14. | Rurak Paweł | 88 | AZS AWF Warszaw | 54.97 | 616 | 26.83 | 28.14 | |||||
15. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | 55.02 | 615 | 26.07 | 28.95 | |||||
16. | Lindner Szymon | 88 | RMKS Rybnik | 55.97 | 584 | 25.85 | 30.12 | |||||
17. | Kosiński Michał | 90 | Pol. KS Szczytn | 56.56 | 566 | 26.81 | 29.75 | |||||
18. | Wołodko Maciej | 93 | MKS Jedenastka | 56.73 | 561 | 27.44 | 29.29 | |||||
19. | Baranowski Marek | 91 | UKS Żoliborz Wa | 56.98 | 553 | 27.33 | 29.65 | |||||
20. | Fronia Kamil | 92 | MKS Jedenastka | 57.08 | 550 | 27.23 | 29.85 | |||||
21. | Kozłowski Marcin | 93 | PUKS Wola Warsz | 57.17 | 548 | 27.76 | 29.41 | |||||
22. | Syta Aleksander | 91 | UKS Żoliborz Wa | 58.09 | 522 | 28.19 | 29.90 | |||||
23. | Pudełko Bartosz | 91 | PUKS Wola Warsz | 58.83 | 503 | 28.43 | 30.40 | |||||
24. | Choiński Michał | 90 | Victoria Józefó | 59.66 | 482 | 24.84 | 34.82 | |||||
25. | Żyro Cyryl | 90 | UKS Żoliborz Wa | 59.76 | 480 | 28.68 | 31.08 | |||||
26. | Wieczorek Cyprian | 93 | Posnania Poznań | 1:00.03 | 473 | 28.42 | 31.61 | |||||
27. | Malicki Patryk | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 1:00.06 | 472 | 28.40 | 31.66 | |||||
28. | Koncewicz Konrad | 93 | PUKS Wola Warsz | 1:00.48 | 463 | 29.03 | 31.45 | |||||
29. | Jekiełek Maciej | 91 | Polonia Warszaw | 1:01.48 | 440 | 29.53 | 31.95 | |||||
30. | Ćwikliński Jarosław | 93 | Pol. KS Szczytn | 1:01.78 | 434 | 30.04 | 31.74 | |||||
31. | Paszkowski Przemysław | 91 | AZS AWFiS Gdańs | 1:02.25 | 424 | 29.54 | 32.71 | |||||
32. | Żebrowski Piotr | 90 | UKS Żoliborz Wa | 1:02.50 | 419 | 29.17 | 33.33 | |||||
33. | Skibiński Igor | 93 | BUKS Warszawa | 1:05.41 | 366 | 30.54 | 34.87 |
<< TOP >> |
Nr 25 20/12/2007 | 100m klasyczny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 1:06.51 | Kamińska Beata AZS AWFiS Gdańsk | Triest |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kowalczyk Anna | 88 | Korner-Novita 1 | 1:09.83 | 822 | |||||||
2. | Hryniewicz Luiza | 90 | MKS Trójka Łód | 1:11.18 | 776 | 33.87 | 37.31 | |||||
3. | Sêktas Zuzanna | 93 | BUKS Warszawa | 1:14.50 | 676 | 35.28 | 39.22 | |||||
4. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 1:14.71 | 671 | 35.12 | 39.59 | |||||
5. | Ratajczak Agnieszka | 91 | MOSiR Sopot | 1:18.88 | 570 | 37.28 | 41.60 | |||||
6. | Kowalska Klaudia | 92 | PUKS Wola Warsz | 1:20.54 | 535 | 37.24 | 43.30 | |||||
7. | Wycech Joanna | 91 | Polonia Warszaw | 1:24.05 | 471 | 39.35 | 44.70 | |||||
8. | Pawlina Anna | 92 | MUKP Warszawian | 1:24.95 | 456 | 39.80 | 45.15 |
<< TOP >> |
Nr 26 20/12/2007 | 100m klasyczny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2006 | 59.39 | Winogrodzki Mariusz Polonia Warszawa | Helsinki |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Winogrodzki Mariusz | 87 | AZS AWF Warszaw | 1:00.93 | 871 | 29.11 | 31.82 | ||||||
2. | Gałka Piotr | 88 | AZS AWF Warszaw | 1:01.16 | 861 | 28.81 | 32.35 | ||||||
3. | Kuczko Sławomir | 85 | AZS AWF Warszaw | 1:01.34 | 854 | 28.97 | 32.37 | ||||||
4. | Duszynski Tomasz | 76 | MTP Lublinianka | 1:04.40 | 738 | 30.40 | 34.00 | ||||||
5. | Bachowski Wojciech | 93 | KS Warta Poznań | 1:04.51 | 734 | 30.20 | 34.31 | ||||||
Rekord Polski 14-lat | |||||||||||||
6. | Guzik Jakub SK | 91 | MOSiR Wodnik Kr | 1:05.92 | 688 | 31.22 | 34.70 | ||||||
7. | Stachura Maciej Sk | 91 | MKS Zryw Opole | 1:06.81 | 661 | 31.24 | 35.57 | ||||||
8. | Grzejszczak Paweł | 90 | Polonia Warszaw | 1:07.60 | 638 | 31.43 | 36.17 | ||||||
9. | Tokarski Marcin | 92 | Pol. KS Szczytn | 1:14.42 | 478 | 34.97 | 39.45 | ||||||
NW | Mikicin Artur | 90 | Ro Pisz |
<< TOP >> |
Nr 27 20/12/2007 | 100m grzbietowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 1995 | 1:00.53 | Komorowicz Dagmara Lublinianka Lublin | Gelsenkirchen |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Piechocka Jagoda SK | 90 | MUKP Warszawian | 1:03.90 | 758 | 31.06 | 32.84 | ||||||
2. | Borek Natalia SK | 90 | MOSiR Wodnik Kr | 1:04.06 | 753 | 31.68 | 32.38 | ||||||
3. | Grzegorczyk Izabella | 93 | Posnania Poznań | 1:09.94 | 578 | 33.97 | 35.97 | ||||||
4. | Winiewska Magdalena | 93 | Posnania Poznań | 1:10.74 | 559 | 33.78 | 36.96 | ||||||
5. | Dutkiewicz Angelika | 93 | BUKS Warszawa | 1:12.78 | 513 | 35.90 | 36.88 | ||||||
6. | Sadowska Marta | 93 | Pol. KS Szczytn | 1:15.34 | 462 | 35.98 | 39.36 | ||||||
DYSKW. | Rudzka Aleksandra | 93 | BUKS Warszawa | 491 | |||||||||
G 8 |
<< TOP >> |
Nr 28 20/12/2007 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2000 | 52.54 | Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa | Minneapolis |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Kawêcki Radosław | 91 | Korner-Novita 1 | 55.06 | 801 | 26.62 | 28.44 | ||||||
Rekord Polski 16-lat | |||||||||||||
2. | Rusin Mariusz | 88 | AZS AWF Warszaw | 58.86 | 656 | 28.36 | 30.50 | ||||||
3. | Kozak Paweł | 90 | UKS Żoliborz Wa | 59.82 | 624 | 29.10 | 30.72 | ||||||
4. | Buczyński Błażej | 87 | AZS AWF Warszaw | 1:01.25 | 582 | 29.43 | 31.82 | ||||||
5. | Wilczyński Mikołaj | 92 | Polonia Warszaw | 1:01.78 | 567 | 30.11 | 31.67 | ||||||
6. | Jankowski Jacek | 93 | KS Warta Poznań | 1:02.72 | 542 | 30.38 | 32.34 | ||||||
7. | Kielin Łukasz | 94 | Pol. KS Szczytn | 1:07.87 | 427 | 32.90 | 34.97 |
<< TOP >> |
Nr 29 20/12/2007 | 100m motylkowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2007 | 57.54 | Jêdrzejczak Otylia AZS AWF Warszawa | Debreczyn |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | MKS Trójka Łód | 1:00.85 | 828 | 28.42 | 32.43 | |||||
2. | Gołêbiowska Joanna | 82 | AZS AWF Warszaw | 1:01.47 | 803 | 29.01 | 32.46 | |||||
3. | Gapińska Agnieszka | 84 | AZS AWF Warszaw | 1:02.49 | 765 | 30.05 | 32.44 | |||||
4. | Żak Dominika | 89 | AZS AWF Warszaw | 1:03.39 | 732 | 29.78 | 33.61 | |||||
5. | Nowacka Aleksandra | 90 | MKS Zryw Opole | 1:05.57 | 662 | 30.97 | 34.60 | |||||
6. | Włostowska Karina | 91 | MKS Jedenastka | 1:06.27 | 641 | 31.16 | 35.11 | |||||
7. | Żegalski Aleksandra | 93 | Posnania Poznań | 1:08.05 | 592 | 32.16 | 35.89 | |||||
8. | Winkowska Urszula | 90 | UKS Żoliborz Wa | 1:13.63 | 467 | 34.10 | 39.53 |
<< TOP >> |
Nr 30 20/12/2007 | 100m motylkowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 52.05 | Winiewski Bartosz MMKS Dšbrowa Grn. | Triest |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Babuchowski Marcin | 84 | MKS Trójka Łód | 52.44 | 895 | 24.53 | 27.91 | ||||||
2. | Korzeniowski Paweł | 85 | AZS AWF Warszaw | 54.96 | 777 | 25.38 | 29.58 | ||||||
3. | Tyszkowski Sebastian | 83 | AZS AWF Wrocław | 54.99 | 776 | 25.93 | 29.06 | ||||||
4. | Białous Bartosz | 89 | UKS Żoliborz Wa | 56.31 | 723 | 26.79 | 29.52 | ||||||
5. | Paszek Marcin | 89 | KS Warta Poznań | 56.74 | 706 | 26.85 | 29.89 | ||||||
6. | Lewandowski Maciej | 86 | AZS AWF Warszaw | 57.64 | 674 | 27.77 | 29.87 | ||||||
7. | Niewiński Marcin | 91 | Polonia Warszaw | 57.86 | 666 | 27.02 | 30.84 | ||||||
8. | Zawada Mateusz | 92 | UKS 1-Solex Lêb | 59.32 | 618 | 27.34 | 31.98 | ||||||
9. | Wołodko Maciej | 93 | MKS Jedenastka | 59.82 | 603 | 27.59 | 32.23 | ||||||
10. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 1:01.19 | 563 | 27.68 | 33.51 | ||||||
11. | Paszkowski Przemysław | 91 | AZS AWFiS Gdańs | 1:01.22 | 562 | 28.01 | 33.21 | ||||||
12. | Grużewski Piotr | 90 | UKS Żoliborz Wa | 1:01.33 | 559 | 28.23 | 33.10 | ||||||
13. | Majewski Mateusz | 92 | MKS Sambor Tcze | 1:03.07 | 514 | 29.50 | 33.57 | ||||||
14. | Kunicki Brandon | 93 | Posnania Poznań | 1:03.71 | 499 | 29.72 | 33.99 | ||||||
15. | Romanowicz Aleksander | 91 | Polonia Warszaw | 1:05.19 | 466 | 30.08 | 35.11 | ||||||
16. | Fronia Kamil | 92 | MKS Jedenastka | 1:15.80 | 296 | 33.78 | 42.02 | ||||||
17. | Skibiński Igor | 93 | BUKS Warszawa | 1:22.90 | 226 | 37.86 | 45.04 | ||||||
DYSKW. | Choiński Michał | 90 | Victoria Józefó | ||||||||||
O 4 |
<< TOP >> |
Nr 31 20/12/2007 | 100m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2007 | 1:00.53 | Urbańczyk Aleksandra Trójka Łód | Debreczyn |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Hryniewicz Luiza | 90 | MKS Trójka Łód | 1:05.77 | 767 | 31.23 | 34.54 | |||||
2. | Mózgowska Jagoda SK | 90 | Bobry Dêbica | 1:06.59 | 739 | 30.36 | 36.23 | |||||
3. | Piasecka Marta SK | 91 | AZS AWF Katowic | 1:07.50 | 709 | 32.57 | 34.93 | |||||
4. | Włostowska Kamila | 89 | MKS Jedenastka | 1:07.52 | 708 | 30.58 | 36.94 | |||||
5. | Winiewska Magdalena | 93 | Posnania Poznań | 1:10.34 | 627 | 32.92 | 37.42 | |||||
6. | Zachoszcz Paulina | 93 | Znicz Koszalin | 1:10.65 | 618 | 33.84 | 36.81 | |||||
7. | Sêktas Zuzanna | 93 | BUKS Warszawa | 1:14.28 | 532 | 35.10 | 39.18 | |||||
8. | Sadowska Marta | 93 | Pol. KS Szczytn | 1:14.64 | 524 | 34.33 | 40.31 | |||||
9. | Pawlina Anna | 92 | MUKP Warszawian | 1:16.51 | 487 | 36.30 | 40.21 |
<< TOP >> |
Nr 32 20/12/2007 | 100m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2002 | 54.57 | Kizierowski Bartosz Polonia Warszawa | Paryż |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Winogrodzki Mariusz | 87 | AZS AWF Warszaw | 57.18 | 810 | 27.09 | 30.09 | |||||
2. | Wilk Robert | 86 | AZS AWF Katowic | 57.28 | 806 | 26.60 | 30.68 | |||||
3. | Kozak Paweł | 90 | UKS Żoliborz Wa | 1:00.78 | 674 | 27.78 | 33.00 | |||||
4. | Mikicin Artur | 90 | Ro Pisz | 1:00.86 | 672 | 28.17 | 32.69 | |||||
5. | Kaliszewski Maciej | 91 | Pol. KS Szczytn | 1:02.25 | 628 | 28.66 | 33.59 | |||||
6. | Gomoła Piotr | 93 | KS Warta Poznań | 1:03.22 | 599 | 30.96 | 32.26 | |||||
7. | Grula Mateusz | 93 | BUKS Warszawa | 1:04.26 | 571 | 30.30 | 33.96 | |||||
8. | Skrzyński Rafał | 88 | AZS Polotechnik | 1:05.39 | 541 | 30.60 | 34.79 | |||||
9. | Grzejszczak Paweł | 90 | Polonia Warszaw | 1:05.65 | 535 | 31.06 | 34.59 | |||||
10. | Skrzyński Michał | 86 | AZS Polotechnik | 1:05.68 | 534 | 30.75 | 34.93 | |||||
11. | Romanowicz Aleksander | 91 | Polonia Warszaw | 1:06.09 | 524 | 29.58 | 36.51 | |||||
12. | Rychlica Damian | 91 | Polonia Warszaw | 1:06.67 | 511 | 30.67 | 36.00 | |||||
13. | Gralewski Michał | 94 | UKS Żoliborz Wa | 1:08.72 | 466 | 33.02 | 35.70 | |||||
14. | Tokarski Marcin | 92 | Pol. KS Szczytn | 1:13.64 | 379 | 35.59 | 38.05 |
<< TOP >> |
Nr 33 20/12/2007 | 400m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2005 | 4:05.77 | Barzycka Paulina AZS AWF Warszawa | Gorzów Wlkp. |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gawełczyk Dominika SK | 91 | AZS AWF Katowic | 4:17.60 | 821 |
50m: 100m: | 30.22 1:02.56 | 30.22 32.34 | 150m: 200m: | 1:35.45 2:08.27 | 32.89 32.82 | 250m: 300m: | 2:40.96 3:13.78 | 32.69 32.82 | 350m: 400m: | 3:46.15 4:17.60 | 32.37 31.45 |
2. | Oleksy Angelika | 84 | AZS AWF Warszaw | 4:17.82 | 819 |
50m: 100m: | 30.94 1:03.30 | 30.94 32.36 | 150m: 200m: | 1:36.28 2:09.05 | 32.98 32.77 | 250m: 300m: | 2:41.64 3:14.26 | 32.59 32.62 | 350m: 400m: | 3:46.85 4:17.82 | 32.59 30.97 |
3. | Kowalczyk Anna | 88 | Korner-Novita 1 | 4:21.17 | 788 |
50m: 100m: | 30.26 1:02.44 | 30.26 32.18 | 150m: 200m: | 1:35.17 2:08.32 | 32.73 33.15 | 250m: 300m: | 2:41.50 3:14.86 | 33.18 33.36 | 350m: 400m: | 3:48.26 4:21.17 | 33.40 32.91 |
4. | Kamińska Aleksandra SK | 92 | Polonia Warszaw | 4:26.01 | 746 |
50m: 100m: | 31.09 1:03.87 | 31.09 32.78 | 150m: 200m: | 1:37.05 2:10.67 | 33.18 33.62 | 250m: 300m: | 2:44.27 3:18.32 | 33.60 34.05 | 350m: 400m: | 3:52.57 4:26.01 | 34.25 33.44 |
5. | Wilk Katarzyna SK | 92 | Jordan Kraków | 4:30.19 | 712 |
50m: 100m: | 31.38 1:04.54 | 31.38 33.16 | 150m: 200m: | 1:37.99 2:11.96 | 33.45 33.97 | 250m: 300m: | 2:46.30 3:21.20 | 34.34 34.90 | 350m: 400m: | 3:56.22 4:30.19 | 35.02 33.97 |
6. | Kwiatkowska Anna | 90 | MOSiR Sopot | 4:39.35 | 644 |
50m: 100m: | 32.23 1:06.99 | 32.23 34.76 | 150m: 200m: | 1:42.22 2:17.81 | 35.23 35.59 | 250m: 300m: | 2:53.33 3:28.98 | 35.52 35.65 | 350m: 400m: | 4:04.71 4:39.35 | 35.73 34.64 |
7. | Amborska Katarzyna | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 4:42.98 | 619 |
50m: 100m: | 32.29 1:07.03 | 32.29 34.74 | 150m: 200m: | 1:42.80 2:18.61 | 35.77 35.81 | 250m: 300m: | 2:54.52 3:30.64 | 35.91 36.12 | 350m: 400m: | 4:07.15 4:42.98 | 36.51 35.83 |
8. | Grzegorczyk Izabella | 93 | Posnania Poznań | 4:43.89 | 613 |
50m: 100m: | 31.84 1:07.30 | 31.84 35.46 | 150m: 200m: | 1:43.66 2:19.57 | 36.36 35.91 | 250m: 300m: | 2:55.97 3:32.46 | 36.40 36.49 | 350m: 400m: | 4:08.97 4:43.89 | 36.51 34.92 |
9. | Staniszewska Zuzanna | 94 | UKS Żoliborz Wa | 4:50.90 | 570 |
50m: 100m: | 32.75 1:09.18 | 32.75 36.43 | 150m: 200m: | 1:46.47 2:24.09 | 37.29 37.62 | 250m: 300m: | 3:01.28 3:38.76 | 37.19 37.48 | 350m: 400m: | 4:15.61 4:50.90 | 36.85 35.29 |
10. | Lewandowska Agata | 93 | BUKS Warszawa | 4:52.67 | 560 |
50m: 100m: | 33.52 1:09.49 | 33.52 35.97 | 150m: 200m: | 1:46.98 2:23.62 | 37.49 36.64 | 250m: 300m: | 3:01.51 3:38.98 | 37.89 37.47 | 350m: 400m: | 4:17.27 4:52.67 | 38.29 35.40 |
11. | Żegalski Aleksandra | 93 | Posnania Poznań | 4:58.98 | 525 |
50m: 100m: | 33.72 1:10.53 | 33.72 36.81 | 150m: 200m: | 1:48.50 2:26.55 | 37.97 38.05 | 250m: 300m: | 3:05.06 3:43.48 | 38.51 38.42 | 350m: 400m: | 4:21.70 4:58.98 | 38.22 37.28 |
12. | Michalczyk Izabela | 93 | BUKS Warszawa | 5:02.61 | 506 |
50m: 100m: | 33.54 1:10.40 | 33.54 36.86 | 150m: 200m: | 1:48.20 2:26.87 | 37.80 38.67 | 250m: 300m: | 3:05.81 3:45.27 | 38.94 39.46 | 350m: 400m: | 4:24.50 5:02.61 | 39.23 38.11 |
<< TOP >> |
Nr 34 20/12/2007 | 400m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Rekord Polski | 2007 | 3:38.20 | Korzeniowski Paweł AZS AWF Warszawa | Łód |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Matczak Mateusz | 89 | MKS Trójka Łód | 3:47.96 | 888 |
50m: 100m: | 26.34 54.49 | 26.34 28.15 | 150m: 200m: | 1:23.16 1:52.32 | 28.67 29.16 | 250m: 300m: | 2:21.28 2:50.39 | 28.96 29.11 | 350m: 400m: | 3:19.34 3:47.96 | 28.95 28.62 |
2. | Gimiński Łukasz | 86 | AZS AWF Warszaw | 3:50.42 | 860 |
50m: 100m: | 26.87 55.54 | 26.87 28.67 | 150m: 200m: | 1:24.64 1:53.71 | 29.10 29.07 | 250m: 300m: | 2:22.82 2:52.11 | 29.11 29.29 | 350m: 400m: | 3:21.53 3:50.42 | 29.42 28.89 |
3. | Rurak Paweł | 88 | AZS AWF Warszaw | 3:57.24 | 788 |
50m: 100m: | 27.81 57.54 | 27.81 29.73 | 150m: 200m: | 1:27.75 1:57.98 | 30.21 30.23 | 250m: 300m: | 2:28.07 2:58.43 | 30.09 30.36 | 350m: 400m: | 3:28.36 3:57.24 | 29.93 28.88 |
4. | Otłowski Aleksy SK | 91 | MUKP Warszawian | 3:58.52 | 775 |
50m: 100m: | 27.22 56.63 | 27.22 29.41 | 150m: 200m: | 1:27.22 1:57.87 | 30.59 30.65 | 250m: 300m: | 2:28.76 2:59.37 | 30.89 30.61 | 350m: 400m: | 3:29.54 3:58.52 | 30.17 28.98 |
5. | Goszczycki Dawid | 89 | Kormoran Olszty | 4:08.61 | 684 |
50m: 100m: | 28.85 59.72 | 28.85 30.87 | 150m: 200m: | 1:31.25 2:02.73 | 31.53 31.48 | 250m: 300m: | 2:34.12 3:05.60 | 31.39 31.48 | 350m: 400m: | 3:37.52 4:08.61 | 31.92 31.09 |
6. | Iwaniuk Damian | 87 | AZS AWF Warszaw | 4:08.91 | 682 |
50m: 100m: | 27.19 57.14 | 27.19 29.95 | 150m: 200m: | 1:27.62 1:58.39 | 30.48 30.77 | 250m: 300m: | 2:30.21 3:03.20 | 31.82 32.99 | 350m: 400m: | 3:36.70 4:08.91 | 33.50 32.21 |
7. | Żebrowski Piotr | 90 | UKS Żoliborz Wa | 4:09.03 | 681 |
50m: 100m: | 28.48 1:00.27 | 28.48 31.79 | 150m: 200m: | 1:31.64 2:03.45 | 31.37 31.81 | 250m: 300m: | 2:34.77 3:06.76 | 31.32 31.99 | 350m: 400m: | 3:38.11 4:09.03 | 31.35 30.92 |
8. | Gšsior Łukasz | 86 | AZS AWF Warszaw | 4:10.49 | 669 |
50m: 100m: | 27.86 58.59 | 27.86 30.73 | 150m: 200m: | 1:29.53 2:01.54 | 30.94 32.01 | 250m: 300m: | 2:34.09 3:06.82 | 32.55 32.73 | 350m: 400m: | 3:39.75 4:10.49 | 32.93 30.74 |
9. | Jekiełek Maciej | 91 | Polonia Warszaw | 4:11.44 | 662 |
50m: 100m: | 28.58 1:00.07 | 28.58 31.49 | 150m: 200m: | 1:31.57 2:03.61 | 31.50 32.04 | 250m: 300m: | 2:35.61 3:07.69 | 32.00 32.08 | 350m: 400m: | 3:39.89 4:11.44 | 32.20 31.55 |
10. | Mokwa Marcin | 92 | MKS Sambor Tcze | 4:15.65 | 629 |
50m: 100m: | 28.94 1:00.88 | 28.94 31.94 | 150m: 200m: | 1:33.23 2:06.14 | 32.35 32.91 | 250m: 300m: | 2:38.71 3:11.38 | 32.57 32.67 | 350m: 400m: | 3:43.71 4:15.65 | 32.33 31.94 |
11. | Kotkowicz Michał | 93 | Znicz Koszalin | 4:19.60 | 601 |
50m: 100m: | 28.62 1:00.83 | 28.62 32.21 | 150m: 200m: | 1:33.74 2:07.00 | 32.91 33.26 | 250m: 300m: | 2:39.82 3:12.63 | 32.82 32.81 | 350m: 400m: | 3:46.28 4:19.60 | 33.65 33.32 |
12. | Rogocki Mikołaj | 92 | MKS Sambor Tcze | 4:25.95 | 559 |
50m: 100m: | 29.74 1:02.37 | 29.74 32.63 | 150m: 200m: | 1:35.43 2:09.41 | 33.06 33.98 | 250m: 300m: | 2:43.79 3:18.30 | 34.38 34.51 | 350m: 400m: | 3:52.70 4:25.95 | 34.40 33.25 |
13. | Gralewski Mateusz | 91 | UKS Żoliborz Wa | 4:28.27 | 545 |
50m: 100m: | 30.16 1:03.66 | 30.16 33.50 | 150m: 200m: | 1:38.24 2:12.94 | 34.58 34.70 | 250m: 300m: | 2:47.42 3:22.35 | 34.48 34.93 | 350m: 400m: | 3:56.77 4:28.27 | 34.42 31.50 |
14. | Baranowski Marek | 91 | UKS Żoliborz Wa | 4:28.67 | 542 |
50m: 100m: | 30.45 1:03.82 | 30.45 33.37 | 150m: 200m: | 1:38.48 2:13.36 | 34.66 34.88 | 250m: 300m: | 2:47.68 3:22.40 | 34.32 34.72 | 350m: 400m: | 3:56.53 4:28.67 | 34.13 32.14 |
15. | Malicki Patryk | 90 | AZS AWFiS Gdańs | 4:30.94 | 529 |
50m: 100m: | 29.85 1:02.73 | 29.85 32.88 | 150m: 200m: | 1:36.85 2:11.64 | 34.12 34.79 | 250m: 300m: | 2:46.56 3:21.70 | 34.92 35.14 | 350m: 400m: | 3:56.88 4:30.94 | 35.18 34.06 |
16. | Kunicki Brandon | 93 | Posnania Poznań | 4:34.26 | 510 |
50m: 100m: | 31.16 1:06.01 | 31.16 34.85 | 150m: 200m: | 1:41.86 2:18.15 | 35.85 36.29 | 250m: 300m: | 2:53.14 3:27.70 | 34.99 34.56 | 350m: 400m: | 4:01.24 4:34.26 | 33.54 33.02 |
17. | Górecki Marcin | 91 | UKS Żoliborz Wa | 4:35.82 | 501 |
50m: 100m: | 30.58 1:05.02 | 30.58 34.44 | 150m: 200m: | 1:40.17 2:15.10 | 35.15 34.93 | 250m: 300m: | 2:50.29 3:25.76 | 35.19 35.47 | 350m: 400m: | 4:01.69 4:35.82 | 35.93 34.13 |
18. | Gralewski Michał | 94 | UKS Żoliborz Wa | 4:37.82 | 490 |
50m: 100m: | 30.99 1:05.67 | 30.99 34.68 | 150m: 200m: | 1:41.21 2:16.94 | 35.54 35.73 | 250m: 300m: | 2:52.81 3:28.03 | 35.87 35.22 | 350m: 400m: | 4:03.61 4:37.82 | 35.58 34.21 |
19. | Kosiński Michał | 90 | Pol. KS Szczytn | 4:40.27 | 478 |
50m: 100m: | 30.06 1:02.72 | 30.06 32.66 | 150m: 200m: | 1:38.16 2:15.25 | 35.44 37.09 | 250m: 300m: | 2:52.11 3:28.01 | 36.86 35.90 | 350m: 400m: | 4:05.19 4:40.27 | 37.18 35.08 |
20. | Kielin Łukasz | 94 | Pol. KS Szczytn | 4:43.89 | 459 |
50m: 100m: | 33.09 1:08.42 | 33.09 35.33 | 150m: 200m: | 1:44.67 2:21.27 | 36.25 36.60 | 250m: 300m: | 2:56.58 3:32.69 | 35.31 36.11 | 350m: 400m: | 4:08.61 4:43.89 | 35.92 35.28 |
21. | Koncewicz Konrad | 93 | PUKS Wola Warsz | 4:52.07 | 422 |
50m: 100m: | 32.31 1:08.23 | 32.31 35.92 | 150m: 200m: | 1:45.33 2:22.15 | 37.10 36.82 | 250m: 300m: | 3:00.28 3:38.46 | 38.13 38.18 | 350m: 400m: | 4:16.24 4:52.07 | 37.78 35.83 |
22. | Wieczorek Cyprian | 93 | Posnania Poznań | 5:19.78 | 321 |
50m: 100m: | 34.69 1:14.35 | 34.69 39.66 | 150m: 200m: | 1:55.29 2:36.18 | 40.94 40.89 | 250m: 300m: | 3:17.18 3:59.20 | 41.00 42.02 | 350m: 400m: | 4:40.31 5:19.78 | 41.11 39.47 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Elektroniczny pomiar czasu: OMEGA Kraków | www.swimart.pl www.omegatiming.pl | e-mail: swimart@op.pl e-mail: bohosiewicz@onet.eu |