Klub | Kod | Zawodnicy | Indyw. | Sztafety |
M | K | M | K | M | K | ||||||||||||
AZS Politechnika Warszawa | APWAR | POL | 3 | = | 3 | 9 | = | 9 | - | ||||||||
Augustowskie Tow. Pływackie Au | AUAUG | POL | 4 | = | 4 | 8 | = | 8 | - | ||||||||
AZS AWFiS Gdańsk | AWGDA | POL | 3 | + | 1 | = | 4 | 11 | + | 3 | = | 14 | - | ||||
AZS AWF Katowice | AWKAT | POL | 1 | + | 2 | = | 3 | 3 | + | 6 | = | 9 | - | ||||
AZS AWF Wrocław | AWWRO | POL | 4 | + | 1 | = | 5 | 9 | + | 2 | = | 11 | - | ||||
AZS AWF Warszawa | AZWAR | POL | 12 | + | 5 | = | 17 | 40 | + | 16 | = | 56 | - | ||||
Białoruś | BLR | BLR | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
Bobry Dêbica | BODEB | POL | 1 | = | 1 | 4 | = | 4 | - | ||||||||
BUKS Warszawa | BUWAR | POL | 2 | + | 5 | = | 7 | 7 | + | 17 | = | 24 | - | ||||
UKS Delfin Legionowo | DELEG | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
MKS Jedenastka J. Góra | JEJEL | POL | 2 | + | 2 | = | 4 | 9 | + | 10 | = | 19 | - | ||||
JORDAN Kraków | JOKRA | POL | 1 | = | 1 | 4 | = | 4 | - | ||||||||
Kormoran Olsztyn | KOOLS | POL | 1 | = | 1 | 3 | = | 3 | - | ||||||||
MTP Lublinianka Lublin | LULUB | POL | 1 | = | 1 | 3 | = | 3 | - | ||||||||
MOSiR Sopot | MOSOP | POL | 2 | = | 2 | 7 | = | 7 | - | ||||||||
Korner-Novita 10 Zielona Góra | NOZIE | POL | 2 | + | 1 | = | 3 | 6 | + | 5 | = | 11 | - | ||||
KS Posnania Poznań | POPOZ | POL | 2 | + | 3 | = | 5 | 10 | + | 20 | = | 30 | - | ||||
Pol. KS Szczytno | POSZC | POL | 5 | + | 1 | = | 6 | 23 | + | 5 | = | 28 | - | ||||
MKS Polonia Warszawa | POWAR | POL | 7 | + | 3 | = | 10 | 25 | + | 11 | = | 36 | - | ||||
RMKS Rybnik | RMRYB | POL | 1 | = | 1 | 2 | = | 2 | - | ||||||||
MKS ROŚ Pisz | ROPIS | POL | 1 | = | 1 | 4 | = | 4 | - | ||||||||
MKS Sambor Tczew | SATCZ | POL | 3 | = | 3 | 10 | = | 10 | - | ||||||||
UKS 1-Solex Lêbork | SOLEB | POL | 1 | = | 1 | 4 | = | 4 | - | ||||||||
MKS Trójka Łódź | TRLOD | POL | 2 | + | 2 | = | 4 | 6 | + | 8 | = | 14 | - | ||||
Victoria Józefów | VIJOZ | POL | 1 | = | 1 | 4 | = | 4 | - | ||||||||
KS Warta Poznań | WAPOZ | POL | 4 | = | 4 | 14 | = | 14 | - | ||||||||
MUKP Warszawianka W-wa | WAWAR | POL | 2 | + | 2 | = | 4 | 7 | + | 9 | = | 16 | - | ||||
MOSiR WODNIK Krosno | WOKRO | POL | 1 | + | 1 | = | 2 | 3 | + | 3 | = | 6 | - | ||||
PUKS Wola Warszawa | WOWAR | POL | 3 | + | 2 | = | 5 | 12 | + | 6 | = | 18 | - | ||||
MKS Znicz Koszalin | ZNKOS | POL | 1 | + | 1 | = | 2 | 4 | + | 4 | = | 8 | - | ||||
UKS Żoliborz Warszawa | ZOWAR | POL | 12 | + | 5 | = | 17 | 40 | + | 17 | = | 57 | - | ||||
MKS Zryw Opole | ZROPO | POL | 1 | + | 1 | = | 2 | 3 | + | 3 | = | 6 | - |
Całkowita liczba 32 klubów | 84 | + | 42 | = | 126 | 283 | + | 160 | = | 443 | - |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice Elektroniczny pomiar czasu: OMEGA Kraków | www.swimart.pl www.omegatiming.pl | swimart@op.pl bohosiewicz@onet.eu |