Zimowe Mistrzostwa Okrêgu Małopolskiego Zabierzów, 13. - 14.12.2008 |
1 - ZMO Zabierzów BLOK I | 13.12.2008 - 10:15 |
Konkurencja 1 13.12.2008 - 10:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kruk Izabela Orczykowska Wioletta Sikora Sandra Podyma Kinga Dryja Alicja Kustal Magda | 98 97 97 97 98 98 | LKS Kmita Zabierzów Sądeckie Tow.Pływackie UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów | 57.70 50.00 46.75 48.50 56.10 2:39.99 |
Seria 2 z 3, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Oliwia Adamska Kalina Michalczyk Urszula Pabian Agnieszka Świderska Patrycja Gruca Nina | 97 96 97 96 97 98 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia CKiS Skawina | 44.05 43.08 39.50 42.61 44.00 44.65 |
Seria 3 z 3, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Człowiek Roksana Madeja Magdalena Całka Anna Makocka Izabela Suder Marta Senetelska Olga | 96 96 97 96 97 97 | UKS Ósemka Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków CKiS Skawina KS Korona Kraków | 39.00 37.85 37.00 37.15 37.86 39.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13.12.2008 - 10:25 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:25 |
1 2 3 4 5 | Seremak Paweł Bułka Aleksander Śnieżek Maksymilian Batko Daniel Młynarczyk Adrian | 98 97 97 97 97 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:04.37 48.48 47.34 47.76 51.33 |
Seria 2 z 3, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Krejca Kamil Grzesło Stanisław Rysiewicz Łukasz Cieśar Igor Wątorek Adam Machno Andrzej | 97 96 96 97 96 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 46.00 44.18 42.87 43.01 44.35 46.00 |
Seria 3 z 3, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Pniak Mikołaj Gruca karol Isula Dawid Mlekodaj Olaf Machlowski Benjamin Mucha Kamil | 97 96 96 96 97 96 | MKS Jordan Kraków CKiS Skawina UKS Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 41.44 38.67 35.00 38.11 41.00 41.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13.12.2008 - 10:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wróbel Gabriela Bednarz Zuzanna Leśniewska Barbara Kuzera Agata Mróz Aleksandra Drewnik Aleksandra | 98 97 97 97 97 97 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:19.20 40.79 39.50 40.42 41.50 NT |
Seria 2 z 3, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Dagmara Biernat Anna Bednarz Aleksandra Gołyźniak Karolina Dyna Angelika Nowak Oliwia | 96 96 96 97 97 97 | TS Pływak Bochnia KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 39.00 38.50 37.56 37.81 38.60 39.11 |
Seria 3 z 3, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Jaśkiewicz Klaudia Sowa Marta Kwiatkowska Kaja Sikora Justyna Bożek Dominika Banach Aleksandra | 97 96 96 96 97 96 | TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 36.00 34.99 33.44 34.60 36.00 36.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13.12.2008 - 10:35 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:35 |
2 3 4 | Leś Filip Ściórka Patryk Janus Tomasz | 98 97 97 | LKS Kmita Zabierzów Sądeckie Tow.Pływackie UKS Ósemka Oświêcim | 50.78 42.00 42.00 |
Seria 2 z 4, 10:35 |
1 2 3 4 5 | Kwiecień Jakub Lelek Mateusz Tombarkiewicz Józef Łach Grzegorz Wawer Mateusz | 97 96 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków | 41.50 39.11 37.03 39.00 41.32 |
Seria 3 z 4, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Skowron Tomasz Sieprawski Jakub Sosik Marcin Dylewicz Mikołaj Goleniec Łukasz Jêkot Łukasz | 96 96 96 96 97 96 | Sądeckie Tow.Pływackie CKiS Skawina MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim | 37.00 36.57 34.74 36.00 36.75 37.00 |
Seria 4 z 4, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Pancerz Łukasz Baran Filip Ciêżkowski Dominik Litwa Krzysztof Liszewski Przemysław Mlekodaj Olaf | 96 96 96 96 96 96 | UKS SP 8 Chrzanów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice UKS Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice | 33.68 32.51 28.78 32.02 33.00 34.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13.12.2008 - 10:45 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:45 |
1 2 3 4 5 | Augustyn Jagoda Drewnicka Magdalena Lipowska Maria Sudek Agnieszka Bucka Karolina | 96 97 98 97 96 | MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT 3:20.20 3:00.01 3:04.11 NT |
Seria 2 z 5, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Szkudlarek Karolina Chmielek Anna Kozik Anna Mazurek Patrycja Bryg Katarzyna Korzonek Urszula | 96 96 98 96 96 98 | KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków CKiS Skawina KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów | 2:52.00 2:46.66 2:44.65 2:45.00 2:47.15 2:55.20 |
Seria 3 z 5, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Sirignano Luigia Król Dominika Sagan Larysa Adamska Kalina Frosztêga Agnieszka Bazyl Magdalena | 96 96 96 96 96 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 2:41.58 2:41.31 2:40.08 2:40.97 2:41.38 2:43.32 |
Seria 4 z 5, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Pabian Agnieszka Studzińska Wiktoria Machowska Inez Marcisz Anna Banach Aleksandra Piworowicz Agnieszka | 96 96 96 96 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Wiking Brzesko Sądeckie Tow.Pływackie MKS Jordan Kraków Sądeckie Tow.Pływackie | 2:38.37 2:32.91 2:32.00 2:32.00 2:37.20 2:40.00 |
Seria 5 z 5, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Ćwiêkała Olga Potêpa Karolina Dworaczek Paulina Szczyrbak Kornelia Klich Maja Widomska Paulina | 96 96 96 96 96 97 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków CKiS Skawina ZKS Unia Tarnów Sądeckie Tow.Pływackie | 2:29.00 2:23.74 2:19.25 2:22.13 2:25.85 2:32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13.12.2008 - 11:05 | Chłopców, 200m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:05 |
2 3 4 | Raczkowski Dominik Zieliński Szymon Ziemianin Konrad | 97 98 97 | MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków | NT 3:36.49 NT |
Seria 2 z 5, 11:10 |
2 3 4 5 | Pniak Mikołaj Kozieł Krystian Kocwa Paweł Zieliński Maciej | 97 97 97 98 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów | 3:00.00 2:50.00 2:50.33 3:32.98 |
Seria 3 z 5, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Murzyn Dawid Skrzypek Grzegorz Wojcieszko Marcin Kopacz Kamil Olbrycht Dawid Korzym Szymon | 97 97 97 96 96 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Sądeckie Tow.Pływackie | 2:38.21 2:36.34 2:35.00 2:35.34 2:36.85 2:39.00 |
Seria 4 z 5, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Bochenek Patryk Trojak Jakub Mikoś Dawid Woźniak Piotr Stankiewicz Dominik Kawiecki Rafał | 97 97 96 96 96 96 | Sądeckie Tow.Pływackie TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 2:32.00 2:29.00 2:26.29 2:28.24 2:30.00 2:33.82 |
Seria 5 z 5, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Chołda Łukasz Chołda Jakub Wojdak Wojciech Czekaj Kamil Kołodziejczyk Patryk Kica Paweł | 97 96 96 96 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Wiking Brzesko MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 2:21.50 2:20.84 2:17.00 2:17.44 2:21.00 2:21.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13.12.2008 - 11:25 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:25 |
1 2 3 4 5 | Duran Ewa Stanek Anna Moskal Karolina Podgórni Marcelina Bednarz Zuzanna | 97 97 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT NT 3:19.49 3:20.29 NT |
Seria 2 z 3, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Piątek Monika Kuzera Agata Bryg Katarzyna Drozd Anna Stelmach Weronika Kotyza Weronika | 97 97 96 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków CKiS Skawina MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 3:15.29 3:08.50 2:58.25 3:04.21 3:15.07 3:18.11 |
Seria 3 z 3, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Janik Kinga Nowosad Katarzyna Całka Anna Janiczek Joanna Góralczyk Nikolina Miernik Daria | 96 96 97 96 96 97 | KS Korona Kraków LKS Kmita Zabierzów TS Pływak Bochnia UKS Ósemka Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina | 2:48.00 2:39.54 2:35.00 2:38.00 2:46.79 2:48.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13.12.2008 - 11:40 | Chłopców, 200m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Batko Daniel Ojczyk Grzegorz Bułka Aleksander Guła Szymon Karwala Maciej Woźniak Wiktor | 97 96 97 96 96 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT NT 3:20.70 NT NT NT |
Seria 2 z 3, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Młynarczyk Adrian Kasparek Grzegorz Sowier Wojciech Lechowicz Filip Wawer Mateusz Lechowicz Artur | 97 97 97 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 3:15.92 3:00.19 2:56.50 3:00.17 3:03.89 3:19.63 |
Seria 3 z 3, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Skowron Tomasz Wątorek Adam Zych Kamil Pancerz Łukasz Wêglarz Kamil Bijak Patryk | 96 96 96 96 97 96 | Sądeckie Tow.Pływackie MKS Jordan Kraków KS Wiking Brzesko UKS SP 8 Chrzanów UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 2:55.00 2:46.44 2:36.00 2:44.52 2:54.00 2:56.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13.12.2008 - 11:50 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Ślêczkowska Weronika Zamachowska Wiktoria Orczykowska Wioletta Malec Daria Drewnicka Magdalena Kinczkowska Kaja | 98 98 97 97 97 98 | LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów Sądeckie Tow.Pływackie Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice LKS Kmita Zabierzów | 1:47.60 1:42.16 1:34.00 1:34.57 1:44.04 1:48.60 |
Seria 2 z 4, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Michalik Gabriela Świderska Patrycja Przybylska Patrycja Janik Kinga Gruca Nina Sikora Sandra | 97 97 96 96 98 97 | Aquarius Myślenice TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków CKiS Skawina UKS Ósemka Oświêcim | 1:31.28 1:28.00 1:27.70 1:28.00 1:29.87 1:33.00 |
Seria 3 z 4, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Dagmara Jaśkiewicz Klaudia Sowa Marta Bazyl Magdalena Bożek Dominika Bednarz Aleksandra | 96 97 96 97 97 96 | TS Pływak Bochnia TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 1:26.00 1:22.00 1:20.72 1:21.89 1:22.00 1:26.08 |
Seria 4 z 4, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Senetelska Olga Bucka Karolina Człowiek Roksana Kwiatkowska Kaja Makocka Izabela Sikora Justyna | 97 96 96 96 96 96 | KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 1:18.00 1:17.66 1:15.00 1:16.48 1:17.94 1:19.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13.12.2008 - 12:00 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Leś Filip Krejca Kamil Machlowski Benjamin Raczkowski Dominik Kwiecień Jakub Kuźnoczka Juri | 98 97 97 97 97 98 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów | 1:45.10 1:44.00 1:42.00 1:43.22 1:45.00 1:58.13 |
Seria 2 z 5, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Ściórka Patryk Ojczyk Grzegorz Janus Tomasz Łach Grzegorz Rysiewicz Łukasz Śnieżek Maksymilian | 97 96 97 97 96 97 | Sądeckie Tow.Pływackie MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:30.00 1:24.74 1:24.00 1:24.00 1:29.40 1:33.89 |
Seria 3 z 5, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Ruszkowski Kacper Olbrycht Dawid Lelek Mateusz Dylewicz Mikołaj Jêkot Łukasz Grzesło Stanisław | 97 96 96 96 96 96 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 1:23.50 1:22.18 1:21.93 1:22.00 1:23.00 1:23.77 |
Seria 4 z 5, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Gruca karol Karwala Maciej Kica Paweł Trojak Jakub Cieśar Igor Chołda Łukasz | 96 96 96 97 97 97 | CKiS Skawina MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:21.34 1:20.26 1:15.41 1:19.00 1:21.12 1:21.53 |
Seria 5 z 5, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Liszewski Przemysław Litwa Krzysztof Ciêżkowski Dominik Mucha Kamil Baran Filip Mikoś Dawid | 96 96 96 96 96 96 | UKS Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:14.50 1:14.13 1:05.69 1:13.72 1:14.48 1:15.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13.12.2008 - 12:15 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 12:15 |
2 3 4 | LKS Kmita Zabierzów 1 UKS Ósemka Oświêcim 1 Aquarius Myślenice 1 | LKS Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice | 6:00.00 5:10.00 5:25.25 |
Seria 2 z 2, 12:25 |
1 2 3 4 5 | Jordan SP 75 UKS Ósemka Oświêcim 2 MKS Jordan 96 MKS Jordan 96 JORDAN SP.156 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 5:06.00 4:40.00 4:24.00 4:37.00 5:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13.12.2008 - 12:30 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 12:30 |
2 3 4 | LKS Kmita Zabierzów 1 JORDAN SP.156 UKS Ósemka Oświêcim 2 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 5:58.21 4:50.00 5:15.00 |
Seria 2 z 2, 12:35 |
2 3 4 5 | UKS Ósemka Oświêcim 1 MKS Jordan 96 MKS Jordan 96 Jordan SP 75 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 4:32.00 4:11.25 4:28.00 4:40.00 |
<< TOP >> |
2 - ZMO Zabierzów BLOK II | 13.12.2008 - 16:15 |
Konkurencja 13 13.12.2008 - 16:15 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:15 |
2 3 4 5 | Wróbel Gabriela Kopek Anna Kustal Magda Kruk Izabela | 98 98 98 98 | LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów | 43.90 42.10 43.29 46.60 |
Seria 2 z 6, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kotyza Weronika Drewnik Aleksandra Orczykowska Wioletta Drewnicka Magdalena Podgórni Marcelina Zielińska Anna | 97 97 97 97 97 98 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Sądeckie Tow.Pływackie Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów | 39.55 38.20 37.00 38.12 38.34 40.02 |
Seria 3 z 6, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Szkudlarek Karolina Mazurek Patrycja Leśniewska Barbara Chmielek Anna Piątek Monika Podyma Kinga | 96 96 97 96 97 97 | KS Korona Kraków KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 35.70 35.00 34.20 34.44 35.56 36.00 |
Seria 4 z 6, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Dyna Angelika Król Dominika Jaśkiewicz Klaudia Kozik Anna Kaczmarczyk Dagmara Kmiecik Sabina | 97 96 97 98 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia CKiS Skawina TS Pływak Bochnia LKS Kmita Zabierzów | 34.00 33.97 33.50 33.76 34.00 34.11 |
Seria 5 z 6, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Michalczyk Urszula Gołyźniak Karolina Bazyl Magdalena Frosztêga Agnieszka Marcisz Anna Biernat Anna | 97 97 97 96 96 96 | TS Pływak Bochnia UKS Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Sądeckie Tow.Pływackie KS Korona Kraków | 33.00 32.75 32.24 32.24 33.00 33.50 |
Seria 6 z 6, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Suder Marta Machowska Inez Sirignano Luigia Sowa Marta Madeja Magdalena Potêpa Karolina | 97 96 96 96 96 96 | CKiS Skawina KS Wiking Brzesko MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów MKS Jordan Kraków | 31.23 30.90 29.79 30.35 30.91 31.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 13.12.2008 - 16:25 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:25 |
1 2 3 4 5 | Seremak Paweł Zieliński Maciej Machno Andrzej Kwiecień Jakub Zieliński Szymon | 98 98 97 97 98 | LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów | 51.23 42.33 39.00 39.50 45.01 |
Seria 2 z 5, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Ściórka Patryk Ziemianin Konrad Kasparek Grzegorz Jêkot Łukasz Korzym Szymon Leś Filip | 97 97 97 96 97 98 | Sądeckie Tow.Pływackie MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim Sądeckie Tow.Pływackie LKS Kmita Zabierzów | 36.00 35.23 34.96 35.00 36.00 37.60 |
Seria 3 z 5, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Sieprawski Jakub Rysiewicz Łukasz Kozieł Krystian Kocwa Paweł Guła Szymon Woźniak Wiktor | 96 96 97 97 96 97 | CKiS Skawina MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 34.53 33.82 33.25 33.45 34.50 34.76 |
Seria 4 z 5, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wojcieszko Marcin Łach Grzegorz Kopacz Kamil Ruszkowski Kacper Bochenek Patryk Kawiecki Rafał | 97 97 96 97 97 96 | TS Pływak Bochnia TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim Sądeckie Tow.Pływackie MKS Jordan Kraków | 33.00 32.50 32.45 32.50 32.80 33.08 |
Seria 5 z 5, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Woźniak Piotr Wojdak Wojciech Kołodziejczyk Patryk Zych Kamil Trojak Jakub Sosik Marcin | 96 96 96 96 97 96 | MKS Jordan Kraków KS Wiking Brzesko UKS Ósemka Oświêcim KS Wiking Brzesko TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków | 31.26 29.00 28.34 28.90 31.00 32.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 13.12.2008 - 16:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 16:35 |
2 3 4 5 | Ślêczkowska Weronika Bednarz Zuzanna Stanek Anna Duran Ewa | 98 97 97 97 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 46.12 42.38 43.26 48.58 |
Seria 2 z 4, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Michalik Gabriela Szkudlarek Karolina Mróz Aleksandra Stelmach Weronika Mazurek Patrycja Malec Daria | 97 96 97 97 96 97 | Aquarius Myślenice KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków Aquarius Myślenice | 42.08 42.00 41.00 41.62 42.00 42.21 |
Seria 3 z 4, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Moskal Karolina Bednarz Aleksandra Janik Kinga Sudek Agnieszka Drozd Anna Gruca Nina | 97 96 96 97 97 98 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków CKiS Skawina CKiS Skawina | 39.82 39.32 37.50 38.52 39.32 39.87 |
Seria 4 z 4, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Widomska Paulina Całka Anna Janiczek Joanna Nowosad Katarzyna Góralczyk Nikolina Miernik Daria | 97 97 96 96 96 97 | Sądeckie Tow.Pływackie TS Pływak Bochnia UKS Ósemka Oświêcim LKS Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina | 36.00 34.50 33.00 34.11 34.96 36.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 13.12.2008 - 16:45 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 16:45 |
2 3 4 5 | Lechowicz Artur Wątorek Adam Bułka Aleksander Raczkowski Dominik | 97 96 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 42.28 38.57 39.72 42.79 |
Seria 2 z 2, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Tombarkiewicz Józef Pancerz Łukasz Czekaj Kamil Litwa Krzysztof Murzyn Dawid Wêglarz Kamil | 97 96 96 96 97 97 | MKS Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 37.47 34.89 32.63 34.34 36.31 38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 13.12.2008 - 16:45 | Dziewcząt, 400m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Sagan Larysa Przybylska Patrycja Mróz Aleksandra Korzonek Urszula Sirignano Luigia Pabian Agnieszka | 96 96 97 98 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT NT 6:00.00 6:10.40 NT NT |
Seria 2 z 3, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Dyna Angelika Frosztêga Agnieszka Bucka Karolina Góralczyk Nikolina Bożek Dominika Piworowicz Agnieszka | 97 96 96 96 97 96 | MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów UKS Ósemka Oświêcim Sądeckie Tow.Pływackie | 5:40.00 5:36.32 5:13.14 5:20.00 5:40.00 5:43.00 |
Seria 3 z 3, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 | Machowska Inez Szczyrbak Kornelia Dworaczek Paulina Klich Maja Potêpa Karolina Ćwiêkała Olga | 96 96 96 96 96 96 | KS Wiking Brzesko CKiS Skawina MKS Jordan Kraków ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 5:12.00 5:01.21 4:54.88 4:58.32 5:06.66 5:13.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 13.12.2008 - 17:10 | Chłopców, 400m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:10 |
2 3 4 | Kica Paweł Grzesło Stanisław Bijak Patryk | 96 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 17:15 |
1 2 3 4 5 | Młynarczyk Adrian Lechowicz Filip Skowron Tomasz Ruszkowski Kacper Skrzypek Grzegorz | 97 97 96 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Sądeckie Tow.Pływackie UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 6:02.60 6:00.93 5:45.00 5:45.00 6:00.96 |
Seria 3 z 4, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 | Sowier Wojciech Lelek Mateusz Kawiecki Rafał Mikoś Dawid Wêglarz Kamil Wojcieszko Marcin | 97 96 96 96 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim TS Pływak Bochnia | 5:39.00 5:37.04 5:20.71 5:31.76 5:38.00 5:40.00 |
Seria 4 z 4, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 | Stankiewicz Dominik Chołda Jakub Wojdak Wojciech Mucha Kamil Kołodziejczyk Patryk Woźniak Piotr | 96 96 96 96 96 96 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków KS Wiking Brzesko MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 5:10.00 4:54.08 4:39.00 4:45.11 4:59.00 5:16.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 13.12.2008 - 17:35 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:35 |
2 3 4 | Nowak Oliwia Kaczmarczyk Dagmara Leśniewska Barbara | 97 96 97 | UKS Ósemka Oświêcim TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków | 1:34.12 1:32.00 1:32.00 |
Seria 2 z 3, 17:35 |
1 2 3 4 5 | Kuzera Agata Sudek Agnieszka Jaśkiewicz Klaudia Marcisz Anna Biernat Anna | 97 97 97 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia Sądeckie Tow.Pływackie KS Korona Kraków | 1:29.50 1:27.00 1:20.00 1:23.00 1:28.16 |
Seria 3 z 3, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 | Ćwiêkała Olga Kmiecik Sabina Sikora Justyna Janiczek Joanna Kwiatkowska Kaja Banach Aleksandra | 96 96 96 96 96 96 | UKS Ósemka Oświêcim LKS Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:18.00 1:15.77 1:14.90 1:15.00 1:17.59 1:19.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 13.12.2008 - 17:40 | Chłopców, 100m motylkowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 17:40 |
2 3 4 | Korzym Szymon Goleniec Łukasz Guła Szymon | 97 97 96 | Sądeckie Tow.Pływackie UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 1:30.00 1:26.50 1:29.06 |
Seria 2 z 3, 17:45 |
1 2 3 4 5 | Murzyn Dawid Kasparek Grzegorz Dylewicz Mikołaj Sieprawski Jakub Tombarkiewicz Józef | 97 97 96 96 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim CKiS Skawina MKS Jordan Kraków | 1:25.25 1:24.96 1:23.00 1:23.21 1:25.00 |
Seria 3 z 3, 17:50 |
1 2 3 4 5 6 | Sosik Marcin Chołda Łukasz Zych Kamil Pancerz Łukasz Liszewski Przemysław Bochenek Patryk | 96 97 96 96 96 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Wiking Brzesko UKS SP 8 Chrzanów UKS Ósemka Oświêcim Sądeckie Tow.Pływackie | 1:19.89 1:15.88 1:13.90 1:14.89 1:18.00 1:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 13.12.2008 - 17:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:50 |
2 3 4 | Moskal Karolina Kinczkowska Dominika Stelmach Weronika | 97 98 97 | MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków | NT 2:17.41 NT |
Seria 2 z 5, 17:55 |
2 3 4 5 | Stanek Anna Drewnik Aleksandra Kinczkowska Kaja Dryja Alicja | 97 97 98 98 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów | 1:55.20 1:53.63 1:54.10 1:57.60 |
Seria 3 z 5, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Podgórni Marcelina Podyma Kinga Malec Daria Lipowska Maria Piątek Monika Duran Ewa | 97 97 97 98 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:46.45 1:42.41 1:38.12 1:40.55 1:44.13 1:53.27 |
Seria 4 z 5, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 | Świderska Patrycja Sagan Larysa Studzińska Wiktoria Kozik Anna Piworowicz Agnieszka Król Dominika | 97 96 96 98 96 96 | TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków CKiS Skawina Sądeckie Tow.Pływackie MKS Jordan Kraków | 1:34.00 1:32.80 1:30.09 1:30.78 1:34.00 1:37.90 |
Seria 5 z 5, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 | Senetelska Olga Madeja Magdalena Suder Marta Makocka Izabela Michalczyk Urszula Przybylska Patrycja | 97 96 97 96 97 96 | KS Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków | 1:25.45 1:22.77 1:22.11 1:22.15 1:24.00 1:28.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 13.12.2008 - 18:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:05 |
2 3 4 | Ziemianin Konrad Lechowicz Artur Woźniak Wiktor | 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 2:12.38 1:48.04 1:48.84 |
Seria 2 z 4, 18:10 |
2 3 4 5 | Krejca Kamil Kozieł Krystian Batko Daniel Kuźnoczka Juri | 97 97 97 98 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów | 1:44.50 1:42.00 1:43.09 1:45.22 |
Seria 3 z 4, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 | Śnieżek Maksymilian Kopacz Kamil Rysiewicz Łukasz Goleniec Łukasz Machlowski Benjamin Machno Andrzej | 97 96 96 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:37.15 1:32.23 1:30.56 1:32.00 1:33.90 1:42.00 |
Seria 4 z 4, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 | Chołda Jakub Gruca karol Isula Dawid Mlekodaj Olaf Baran Filip Pniak Mikołaj | 96 96 96 96 96 97 | MKS Jordan Kraków CKiS Skawina UKS Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:27.28 1:25.64 1:18.50 1:24.26 1:27.01 1:28.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 13.12.2008 - 18:20 | Dziewcząt, 200m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:20 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Sandra Augustyn Jagoda Gołyźniak Karolina Adamska Kalina Drozd Anna Zamachowska Wiktoria | 97 96 97 96 97 98 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków CKiS Skawina LKS Kmita Zabierzów | 3:22.00 3:10.11 2:59.00 2:59.90 3:12.13 3:28.10 |
Seria 2 z 2, 18:25 |
1 2 3 4 5 6 | Bryg Katarzyna Kwiatkowska Kaja Widomska Paulina Człowiek Roksana Nowosad Katarzyna Chmielek Anna | 96 96 97 96 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Sądeckie Tow.Pływackie UKS Ósemka Oświêcim LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków | 2:58.24 2:44.67 2:40.00 2:43.00 2:50.77 2:58.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 13.12.2008 - 18:25 | Chłopców, 200m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 18:25 |
2 3 4 5 | Janus Tomasz Łach Grzegorz Cieśar Igor Wawer Mateusz | 97 97 97 97 | UKS Ósemka Oświêcim TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 3:05.00 3:00.00 3:00.01 NT |
Seria 2 z 2, 18:30 |
1 2 3 4 5 6 | Olbrycht Dawid Trojak Jakub Ciêżkowski Dominik Litwa Krzysztof Ojczyk Grzegorz Karwala Maciej | 96 97 96 96 96 96 | MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 2:57.24 2:54.00 2:22.35 2:41.18 2:56.09 2:57.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 13.12.2008 - 18:35 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 18:35 |
2 3 4 | TS Pływak Bochnia 1 JORDAN SP.156 Jordan SP 75 | TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT 5:50.00 5:58.90 |
Seria 2 z 2, 18:45 |
2 3 4 5 | UKS Ósemka Oświêcim 1 MKS Jordan 96 MKS Jordan 96 UKS Ósemka Oświêcim 2 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 5:09.80 4:57.00 5:04.00 5:49.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 13.12.2008 - 18:50 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 18:50 |
1 2 3 4 5 6 | JORDAN SP.156 UKS Ósemka Oświêcim 1 MKS Jordan 96 MKS Jordan 96 Jordan SP 75 UKS Ósemka Oświêcim 2 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 5:26.00 5:09.00 4:45.00 4:59.00 5:14.18 5:47.00 |
<< TOP >> |
3 - ZMO Zabierzów BLOK III | 14.12.2008 - 10:15 |
Konkurencja 27 14.12.2008 - 10:15 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:15 |
1 2 3 4 5 | Drewnik Aleksandra Wróbel Gabriela Kopek Anna Kustal Magda Kruk Izabela | 97 98 98 98 98 | MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów | 2:00.00 1:35.67 1:32.55 1:33.07 1:47.10 |
Seria 2 z 6, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Zielińska Anna Orczykowska Wioletta Michalik Gabriela Lipowska Maria Drewnicka Magdalena Dryja Alicja | 98 97 97 98 97 98 | LKS Kmita Zabierzów Sądeckie Tow.Pływackie Aquarius Myślenice LKS Kmita Zabierzów Aquarius Myślenice LKS Kmita Zabierzów | 1:28.79 1:24.00 1:23.10 1:23.55 1:28.18 1:30.40 |
Seria 3 z 6, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Przybylska Patrycja Leśniewska Barbara Sagan Larysa Piątek Monika Mazurek Patrycja Szkudlarek Karolina | 96 97 96 97 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków KS Korona Kraków | 1:18.85 1:17.31 1:16.11 1:16.49 1:18.00 1:19.00 |
Seria 4 z 6, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Augustyn Jagoda Korzonek Urszula Marcisz Anna Piworowicz Agnieszka Gruca Nina Zamachowska Wiktoria | 96 98 96 96 98 98 | MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów Sądeckie Tow.Pływackie Sądeckie Tow.Pływackie CKiS Skawina LKS Kmita Zabierzów | 1:15.98 1:15.10 1:14.00 1:15.00 1:15.65 1:16.10 |
Seria 5 z 6, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Król Dominika Bożek Dominika Frosztêga Agnieszka Bazyl Magdalena Dyna Angelika Biernat Anna | 96 97 96 97 97 96 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków | 1:13.98 1:13.00 1:12.25 1:12.80 1:13.74 1:14.00 |
Seria 6 z 6, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kmiecik Sabina Machowska Inez Dworaczek Paulina Potêpa Karolina Szczyrbak Kornelia Sikora Justyna | 96 96 96 96 96 96 | LKS Kmita Zabierzów KS Wiking Brzesko MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków CKiS Skawina UKS Ósemka Oświêcim | 1:09.34 1:07.00 1:03.55 1:06.48 1:07.23 1:10.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 14.12.2008 - 10:30 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:30 |
2 3 4 | Seremak Paweł Kwiecień Jakub Zieliński Maciej | 98 97 98 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów | 1:48.28 1:31.50 1:34.67 |
Seria 2 z 6, 10:35 |
1 2 3 4 5 | Pniak Mikołaj Wawer Mateusz Ściórka Patryk Cieśar Igor Batko Daniel | 97 97 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Sądeckie Tow.Pływackie MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:30.89 1:26.57 1:20.00 1:21.73 1:28.66 |
Seria 3 z 6, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kocwa Paweł Korzym Szymon Wojcieszko Marcin Sieprawski Jakub Ruszkowski Kacper Tombarkiewicz Józef | 97 97 97 96 97 97 | LKS Kmita Zabierzów Sądeckie Tow.Pływackie TS Pływak Bochnia CKiS Skawina UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 1:16.79 1:16.00 1:15.00 1:15.43 1:16.00 1:19.72 |
Seria 4 z 6, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Dylewicz Mikołaj Sosik Marcin Grzesło Stanisław Jêkot Łukasz Młynarczyk Adrian Kozieł Krystian | 96 96 96 96 97 97 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:14.00 1:13.09 1:12.61 1:13.00 1:13.94 1:14.81 |
Seria 5 z 6, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Sowier Wojciech Bochenek Patryk Gruca karol Woźniak Piotr Kopacz Kamil Bijak Patryk | 97 97 96 96 96 96 | MKS Jordan Kraków Sądeckie Tow.Pływackie CKiS Skawina MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:12.04 1:11.00 1:09.54 1:10.08 1:11.32 1:12.04 |
Seria 6 z 6, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Liszewski Przemysław Mikoś Dawid Ciêżkowski Dominik Kołodziejczyk Patryk Chołda Łukasz Skrzypek Grzegorz | 96 96 96 96 97 97 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:07.00 1:05.02 59.09 1:02.38 1:06.39 1:09.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 14.12.2008 - 10:45 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kotyza Weronika Stanek Anna Ślêczkowska Weronika Kuzera Agata Mróz Aleksandra Bednarz Zuzanna | 97 97 98 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:36.07 1:29.16 1:28.18 1:28.50 1:31.00 1:45.80 |
Seria 2 z 4, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Adamska Kalina Bednarz Aleksandra Augustyn Jagoda Drozd Anna Stelmach Weronika Sudek Agnieszka | 96 96 96 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków CKiS Skawina MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:26.39 1:23.46 1:23.01 1:23.43 1:24.81 1:26.41 |
Seria 3 z 4, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Moskal Karolina Miernik Daria Chmielek Anna Janik Kinga Gołyźniak Karolina Kozik Anna | 97 97 96 96 97 98 | MKS Jordan Kraków CKiS Skawina MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków UKS Ósemka Oświêcim CKiS Skawina | 1:21.10 1:20.02 1:19.08 1:20.00 1:20.35 1:22.32 |
Seria 4 z 4, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Nowosad Katarzyna Sowa Marta Całka Anna Janiczek Joanna Góralczyk Nikolina Bucka Karolina | 96 96 97 96 96 96 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia UKS Ósemka Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów MKS Jordan Kraków | 1:14.89 1:13.24 1:12.50 1:13.00 1:14.45 1:16.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 14.12.2008 - 11:00 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:00 |
2 3 4 | Leś Filip Raczkowski Dominik Zieliński Szymon | 98 97 98 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów | 1:50.01 1:30.08 1:40.33 |
Seria 2 z 3, 11:00 |
1 2 3 4 5 | Janus Tomasz Lechowicz Artur Ojczyk Grzegorz Sowier Wojciech Bijak Patryk | 97 97 96 97 96 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:28.00 1:24.28 1:22.85 1:24.00 1:26.98 |
Seria 3 z 3, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Wêglarz Kamil Wątorek Adam Czekaj Kamil Zych Kamil Murzyn Dawid Lechowicz Filip | 97 96 96 96 97 97 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Wiking Brzesko MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:19.70 1:18.64 1:11.35 1:14.90 1:19.39 1:22.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 14.12.2008 - 11:05 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:05 |
2 3 4 | Kinczkowska Dominika Podgórni Marcelina Duran Ewa | 98 97 97 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 4:40.41 3:45.66 3:53.20 |
Seria 2 z 4, 11:10 |
1 2 3 4 5 | Podyma Kinga Świderska Patrycja Kinczkowska Kaja Bryg Katarzyna Sikora Sandra | 97 97 98 96 97 | MKS Jordan Kraków TS Pływak Bochnia LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 3:44.00 3:35.00 3:30.60 3:31.24 3:35.00 |
Seria 3 z 4, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Oliwia Sirignano Luigia Senetelska Olga Michalczyk Urszula Pabian Agnieszka Malec Daria | 97 96 97 97 96 97 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków TS Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice | 3:25.11 3:10.63 3:05.70 3:06.56 3:13.95 3:29.11 |
Seria 4 z 4, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Widomska Paulina Człowiek Roksana Dworaczek Paulina Makocka Izabela Madeja Magdalena Suder Marta | 97 96 96 96 96 97 | Sądeckie Tow.Pływackie UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina | 3:02.00 2:59.00 2:49.87 2:57.78 3:00.76 3:05.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 14.12.2008 - 11:25 | Chłopców, 200m klasyczny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:25 |
2 3 4 5 | Bułka Aleksander Krejca Kamil Woźniak Wiktor Kawiecki Rafał | 97 97 97 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT 3:46.00 3:47.35 NT |
Seria 2 z 3, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Machno Andrzej Śnieżek Maksymilian Skrzypek Grzegorz Kasparek Grzegorz Kuźnoczka Juri Ziemianin Konrad | 97 97 97 97 98 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków | 3:40.00 3:36.61 3:30.06 3:35.06 3:37.80 3:44.49 |
Seria 3 z 3, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Lechowicz Filip Skowron Tomasz Isula Dawid Baran Filip Goleniec Łukasz Machlowski Benjamin | 97 96 96 96 97 97 | MKS Jordan Kraków Sądeckie Tow.Pływackie UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 3:15.83 3:11.00 2:49.00 3:02.14 3:15.00 3:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 14.12.2008 - 11:40 | Dziewcząt, 800m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:40 |
2 3 4 5 | Ćwiêkała Olga Szczyrbak Kornelia Klich Maja Studzińska Wiktoria | 96 96 96 96 | UKS Ósemka Oświêcim CKiS Skawina ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków | 10:48.60 10:08.34 10:08.96 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 14.12.2008 - 11:55 | Chłopców, 800m dowolny | 10 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 11:55 |
2 3 4 5 | Kica Paweł Guła Szymon Mucha Kamil Karwala Maciej | 96 96 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Olbrycht Dawid Stankiewicz Dominik Wojdak Wojciech Chołda Jakub Mlekodaj Olaf Lelek Mateusz | 96 96 96 96 96 96 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim KS Wiking Brzesko MKS Jordan Kraków Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków | NT 10:35.00 9:40.00 10:05.11 10:45.45 NT |