II Miedzynarodowy Mecz P³ywacki Dzieciêcych Dru¿yn Klubowych BLOK I | 25 Pazdziernik 2008 - 9:00 |
Nr 1 25/10/2008 | 50m dowolny Kobiet | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Dembska Joanna | 95 | Skalar Warszawa | 28.28 | 659 | ||||||
2. | Grigonyte Giedre | 95 | VVSM Wilno | 28.72 | 629 | ||||||
3. | Upo³owniewa Anna | 95 | SMS Brzeœæ | 29.69 | 569 | ||||||
4. | Szczytko Natalia | 95 | Olimpijczyk Suw | 30.13 | 545 | ||||||
5. | Mazur Kamila | 95 | Skalar Warszawa | 30.82 | 509 | ||||||
6. | Paschalskyte Sandra | 95 | SMS Kovno | 30.83 | 508 | ||||||
7. | Kuzova Maria | 95 | SMS Svietlogors | 31.12 | 494 | ||||||
8. | Derda Natalia | 95 | Olimpijczyk Suw | 31.72 | 467 | ||||||
9. | Segenyte Greta | 95 | VVSM Wilno | 35.10 | 344 | ||||||
10. | Szwed Agnieszka | 95 | Wodnik Bielsk P | 35.64 | 329 | ||||||
11. | Bartosiak Joanna | 95 | Wodnik Bielsk P | 37.68 | 278 | ||||||
12. | Florczuk Sylwia | 95 | Wodnik Bielsk P | 37.72 | 277 | ||||||
13. | Mieszczeriakow Ma³gorzata | 95 | Wodnik Bielsk P | 38.72 | 256 |
<< TOP >> |
Nr 1 25/10/2008 | 50m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Borkowska Aleksandra | 96 | Olimpijczyk Suw | 30.56 | 522 | ||||||
2. | Zarzecka Anna | 96 | Skarpa Lublin | 31.42 | 480 | ||||||
3. | Klimczuk Anna | 96 | Wodnik Bielsk P | 31.82 | 462 | ||||||
4. | Olszak Angelika | 96 | Olimpijczyk Suw | 31.92 | 458 | ||||||
5. | Kaniewska Magdalena | 96 | Skalar Warszawa | 32.30 | 442 | ||||||
6. | £ukuæ Anna | 96 | Olimpijczyk Suw | 32.36 | 440 | ||||||
7. | Skeraht Gabriele | 96 | SMS Kovno | 33.00 | 414 | ||||||
8. | Zygo Karolina | 96 | Skarpa Lublin | 33.11 | 410 | ||||||
9. | Gorecka Krystyna | 96 | SMS BrzeϾ | 33.41 | 399 | ||||||
10. | Bondar Ksenia | 96 | SMS Svietlogors | 33.66 | 391 | ||||||
11. | Mendyk Aleksandra | 96 | MKS Wodnik Rado | 34.20 | 372 | ||||||
12. | Teter Patrycja | 96 | Skarpa Lublin | 34.64 | 358 | ||||||
13. | Paniutycz Julia | 96 | Wodnik Bielsk P | 34.76 | 355 | ||||||
14. | Dudziñska Magdalena | 96 | Skarpa Lublin | 36.99 | 294 | ||||||
15. | Piskunova Anastasija | 96 | VVSM Wilno | 37.89 | 274 | ||||||
16. | Perzyna Dominika | 96 | Wodnik Bielsk P | 38.50 | 261 | ||||||
17. | £adniak Izabela | 96 | Wodnik Bielsk P | 39.01 | 251 | ||||||
18. | Sorokin Aleksandra | 96 | Wodnik Bielsk P | 39.28 | 246 | ||||||
19. | Ko³os Maria | 96 | Wodnik Bielsk P | 39.46 | 242 |
<< TOP >> |
Nr 1 25/10/2008 | 50m dowolny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Petryka Nikola | 97 | Skalar Warszawa | 31.65 | 470 | ||||||
2. | Suchota Magdalena | 97 | Huragan Miêdzyr | 32.83 | 421 | ||||||
3. | Gaszkowska Bianka | 97 | Skalar Warszawa | 33.07 | 412 | ||||||
4. | Sieñczyk Jowita | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 33.26 | 405 | ||||||
5. | Frelian Marta | 97 | Skalar Warszawa | 33.43 | 399 | ||||||
6. | Nockiewicz Paulina | 97 | Skalar Warszawa | 33.70 | 389 | ||||||
7. | Harasimiuk Julia | 97 | Huragan Miêdzyr | 34.59 | 360 | ||||||
8. | Lemaczko Lena | 97 | SMS BrzeϾ | 34.71 | 356 | ||||||
9. | Smolan Juliana | 97 | SMS Svietlogors | 35.81 | 324 | ||||||
10. | Biernacka Anna | 97 | Huragan Miêdzyr | 36.81 | 298 | ||||||
11. | Chwedczuk Klaudia | 97 | Ósemka Siedlce | 36.93 | 296 | ||||||
12. | Celiñska Kornela | 97 | Huragan Miêdzyr | 37.28 | 287 | ||||||
13. | Turska Adrianna | 97 | Huragan Miêdzyr | 38.40 | 263 | ||||||
14. | Krasuska Weronika | 97 | Ósemka Siedlce | 38.41 | 263 | ||||||
15. | Czarna Ksenia | 97 | SMS Svietlogors | 38.99 | 251 | ||||||
16. | Remiejeva Katarzyna | 97 | SMS Svietlogors | 39.42 | 243 | ||||||
17. | Sadkeviciute Julija | 97 | VVSM Wilno | 41.27 | 212 | ||||||
18. | Miko³ajczuk Marta | 97 | Huragan Miêdzyr | 41.64 | 206 | ||||||
19. | ¯ero Magdalena | 97 | Wodnik Bielsk P | 41.90 | 202 | ||||||
20. | Ciok Kinga | 97 | Huragan Miêdzyr | 42.25 | 197 | ||||||
21. | Syczewska Aleksandra | 97 | Wodnik Bielsk P | 43.79 | 177 | ||||||
22. | Paskeviciute Kamile | 97 | VVSM Wilno | 43.84 | 176 | ||||||
23. | Salnaite Gabriele | 97 | VVSM Wilno | 43.99 | 175 |
<< TOP >> |
Nr 1 25/10/2008 | 50m dowolny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gêbczyk Ma³gorzata | 98 | MKS Wodnik Rado | 35.16 | 343 | ||||||
2. | Mazurczak Karina | 98 | Skalar Warszawa | 35.88 | 322 | ||||||
3. | Bia³ecka Ilona | 98 | Skalar Warszawa | 37.83 | 275 | ||||||
4. | Smargun Aleksandra | 98 | VVSM Wilno | 38.11 | 269 | ||||||
5. | Kopiñska Izabela | 98 | Huragan Miêdzyr | 38.78 | 255 | ||||||
6. | Gineviciute Agne | 98 | SMS Kovno | 39.19 | 247 | ||||||
7. | Kowalczyk Gabriela | 98 | Wodnik Bielsk P | 39.25 | 246 | ||||||
8. | Urbanaviciute Auste | 98 | VVSM Wilno | 39.93 | 234 | ||||||
9. | Zuraite Ingrida | 98 | VVSM Wilno | 41.83 | 203 | ||||||
10. | Miko³ajczuk Alicja | 98 | Huragan Miêdzyr | 42.44 | 195 | ||||||
11. | Naumczuk Aleksandra | 98 | Wodnik Bielsk P | 42.71 | 191 | ||||||
12. | Tobiszewska Katarzyna | 98 | Huragan Miêdzyr | 43.50 | 181 | ||||||
13. | Sverdlova Stela | 98 | VVSM Wilno | 43.55 | 180 | ||||||
14. | Sulgaite Viktorija | 98 | SMS Kovno | 43.63 | 179 | ||||||
15. | Podolec Julianna | 98 | Wodnik Bielsk P | 44.23 | 172 | ||||||
16. | Kamiñska Zuzanna | 98 | MKS Wodnik Rado | 44.65 | 167 | ||||||
17. | Hryciuk Patrycja | 98 | Huragan Miêdzyr | 44.73 | 166 | ||||||
18. | Vnukova Viktorija | 98 | VVSM Wilno | 45.13 | 162 | ||||||
19. | Michalczuk Marta | 98 | Wodnik Bielsk P | 45.21 | 161 | ||||||
20. | Borowik Wiktoria | 98 | Wodnik Bielsk P | 46.62 | 147 | ||||||
21. | Badowiec Karolina | 98 | Wodnik Bielsk P | 47.28 | 141 | ||||||
22. | Nowicka Dominika | 98 | Wodnik Bielsk P | 47.41 | 139 | ||||||
23. | Tatarczuk Sylwia | 98 | Wodnik Bielsk P | 50.96 | 112 |
<< TOP >> |
Nr 1 25/10/2008 | 50m dowolny Kobiet | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wawszczak Anna | 99 | Skalar Warszawa | 39.83 | 235 | ||||||
2. | Jurczuk Nika | 99 | Wodnik Bielsk P | 43.33 | 183 | ||||||
3. | Borowska Karolina | 99 | Wodnik Bielsk P | 45.32 | 160 | ||||||
4. | Tarkowska Natalia | 99 | Skalar Warszawa | 46.39 | 149 | ||||||
5. | Sobiczewska Weronika | 99 | Ósemka Siedlce | 46.65 | 146 | ||||||
6. | Endriulaityte Erika | 99 | SMS Kovno | 46.67 | 146 | ||||||
7. | Kazimierczak Dominika | 99 | Ósemka Siedlce | 48.11 | 133 | ||||||
8. | Ka³u¿yñska Natalia | 99 | Neptun Soko³ów | 48.33 | 132 | ||||||
9. | Borowik Julia | 99 | Wodnik Bielsk P | 48.98 | 126 | ||||||
10. | Dier¿anowska Katarzyna | 99 | Wodnik Bielsk P | 49.02 | 126 | ||||||
11. | Szwed Martyna | 99 | Wodnik Bielsk P | 50.56 | 115 | ||||||
12. | S³okotowicz Julita | 99 | Wodnik Bielsk P | 50.57 | 115 | ||||||
13. | Jakimiuk Aleksandra | 99 | Wodnik Bielsk P | 51.61 | 108 | ||||||
14. | Martuseviciute Agniete | 99 | SMS Kovno | 51.84 | 107 | ||||||
15. | Weso³owska Agata | 01 | Wodnik Bielsk P | 53.87 | 95 | ||||||
16. | Rzepniewska Klaudia | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:11.20 | 41 |
<< TOP >> |
Nr 2 25/10/2008 | 50m dowolny Mê¿czyzn | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Berezecki Mateusz | 95 | Olimpijczyk Suw | 26.88 | 539 | ||||||
2. | Szelest Jacek | 95 | Skarpa Lublin | 29.14 | 423 | ||||||
3. | Garkowicz Dima | 95 | SMS BrzeϾ | 29.46 | 409 | ||||||
4. | Srgiejew Wowa | 95 | SMS BrzeϾ | 29.52 | 407 | ||||||
5. | Borodicz Maksym | 95 | SMS BrzeϾ | 29.73 | 398 | ||||||
6. | Jusel Artur | 95 | VVSM Wilno | 29.75 | 398 | ||||||
7. | Shereni Adrian | 95 | Neptun Soko³ów | 29.85 | 394 | ||||||
8. | Dobrowolski Marcel | 95 | Skarpa Lublin | 29.88 | 392 | ||||||
9. | Radziejewski Jakub | 95 | Skarpa Lublin | 30.31 | 376 | ||||||
10. | Zieliñski Filip | 95 | Skarpa Lublin | 30.49 | 369 | ||||||
11. | Koz³owski Ernest | 95 | Skarpa Lublin | 30.51 | 369 | ||||||
12. | Lazarenko Kiry³ | 95 | SMS Svietlogors | 30.80 | 358 | ||||||
13. | Nazarow Artem | 95 | SMS BrzeϾ | 30.89 | 355 | ||||||
14. | Dudutis Algirdas | 95 | SMS Kovno | 31.01 | 351 | ||||||
15. | Aripovskij Vladimir | 95 | VVSM Wilno | 31.22 | 344 | ||||||
16. | Ostaszewski Damian | 95 | Wodnik Bielsk P | 31.25 | 343 | ||||||
17. | Riabow Micha³ | 95 | SMS Svietlogors | 31.69 | 329 | ||||||
18. | Legatas Sarunas | 95 | VVSM Wilno | 31.77 | 326 | ||||||
19. | Warakomski Mi³osz | 95 | Olimpijczyk Suw | 31.85 | 324 | ||||||
20. | Devks Sergej | 95 | VVSM Wilno | 32.56 | 303 | ||||||
21. | Tymiñski Kamil | 95 | Wodnik Bielsk P | 33.85 | 270 | ||||||
22. | Romaniuk Piotr | 95 | Neptun Soko³ów | 33.89 | 269 | ||||||
23. | Sadowski Mateusz | 95 | Wodnik Bielsk P | 35.80 | 228 |
<< TOP >> |
Nr 2 25/10/2008 | 50m dowolny Mê¿czyzn | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Rybo³owik Jan | 96 | Huragan Miêdzyr | 29.59 | 404 | ||||||
2. | Ró¿yñski Janek | 96 | Skalar Warszawa | 30.38 | 373 | ||||||
3. | Radziszewski Jakub | 96 | Wodnik Bielsk P | 30.95 | 353 | ||||||
4. | Galuk Sergiej | 96 | SMS BrzeϾ | 31.68 | 329 | ||||||
5. | Wolos Artur | 96 | SMS Svietlogors | 31.81 | 325 | ||||||
6. | Œwierzbin Marek | 96 | Olimpijczyk Suw | 31.82 | 325 | ||||||
7. | Janicki Mateusz | 96 | Skarpa Lublin | 31.95 | 321 | ||||||
8. | Fadejev Andrej | 96 | VVSM Wilno | 32.98 | 292 | ||||||
9. | Jamróz Marcin | 96 | Olimpijczyk Suw | 33.20 | 286 | ||||||
10. | Szewczyk Pawe³ | 96 | Skarpa Lublin | 33.30 | 283 | ||||||
11. | S³abiñski Kamil | 96 | Olimpijczyk Suw | 33.99 | 266 | ||||||
12. | Isajenko Maksym | 96 | SMS BrzeϾ | 34.19 | 262 | ||||||
13. | Wasilewski Rafa³ | 96 | Wodnik Bielsk P | 34.47 | 255 | ||||||
14. | Ciapas Aurimas | 96 | VVSM Wilno | 35.62 | 231 | ||||||
15. | Kvedaras Marius | 96 | VVSM Wilno | 38.35 | 185 | ||||||
Petrasiunas Lukas | 96 | VVSM Wilno | 38.35 | 185 | |||||||
17. | Roszkowski Kamil | 96 | Wodnik Bielsk P | 38.74 | 180 | ||||||
18. | Stadnicki Krzysztof | 96 | Wodnik Bielsk P | 40.08 | 162 | ||||||
19. | Norkunas Mantas | 96 | VVSM Wilno | 41.43 | 147 |
<< TOP >> |
Nr 2 25/10/2008 | 50m dowolny Mê¿czyzn | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Tymiñski Rafa³ | 97 | Wodnik Bielsk P | 31.55 | 333 | ||||||
2. | Fiedorowicz Patryk | 97 | Olimpijczyk Suw | 32.23 | 313 | ||||||
3. | Wawulski Norbert | 97 | Wodnik Bielsk P | 32.37 | 308 | ||||||
4. | Leszczun Ivan | 97 | SMS Svietlogors | 33.69 | 274 | ||||||
5. | Michalczuk Patryk | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 34.38 | 257 | ||||||
6. | Cepaitis Grazvydas | 97 | SMS Kovno | 35.28 | 238 | ||||||
7. | Polak Pawe³ | 97 | SMS Brzeœæ | 35.39 | 236 | ||||||
8. | Rabek Tomasz | 97 | Huragan Miêdzyr | 35.42 | 235 | ||||||
9. | Talacha Marcin | 97 | Ósemka Siedlce | 35.68 | 230 | ||||||
10. | Szutko Mateusz | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 35.97 | 225 | ||||||
11. | Sacharczuk Damian | 97 | Wodnik Bielsk P | 37.40 | 200 | ||||||
12. | Polak Marek | 97 | Ósemka Siedlce | 38.01 | 190 | ||||||
13. | Galdinczuk Anton | 97 | SMS BrzeϾ | 38.12 | 189 | ||||||
14. | Samoj³owicz Artur | 97 | SMS Brzeœæ | 39.56 | 169 | ||||||
15. | Roguski Micha³ | 97 | Ósemka Siedlce | 40.20 | 161 | ||||||
16. | Majewski £ukasz | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 40.49 | 157 | ||||||
17. | Maksymiuk Mateusz | 97 | Wodnik Bielsk P | 41.07 | 151 | ||||||
18. | Nenartavicius Mantas | 97 | VVSM Wilno | 41.15 | 150 | ||||||
PK | Pranys Normantas | 97 | VVSM Wilno | 39.19 | 174 |
<< TOP >> |
Nr 2 25/10/2008 | 50m dowolny Mê¿czyzn | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Zuchowicz Jan | 98 | Skalar Warszawa | 32.99 | 291 | ||||||
2. | Wolski Damian | 98 | Olimpijczyk Suw | 34.48 | 255 | ||||||
3. | Kalbarczyk Oskar | 98 | MKS Wodnik Rado | 35.06 | 243 | ||||||
4. | Telienko Matwiej | 98 | SMS BrzeϾ | 35.41 | 236 | ||||||
5. | Sobczak Rafa³ | 98 | Skalar Warszawa | 37.68 | 195 | ||||||
6. | Rybiñski Maciej | 98 | Skalar Warszawa | 37.93 | 192 | ||||||
7. | Walentynowicz Micha³ | 98 | Skalar Warszawa | 38.98 | 176 | ||||||
8. | Barañski Kacper | 98 | Skalar Warszawa | 39.01 | 176 | ||||||
9. | Nowak Bart³omiej | 98 | Ósemka Siedlce | 40.11 | 162 | ||||||
10. | Mieszczeriakow Miros³aw | 98 | Wodnik Bielsk P | 40.40 | 158 | ||||||
11. | Wasilewski Artur | 98 | Neptun Soko³ów | 41.76 | 143 | ||||||
12. | Proszkin Jegor | 98 | SMS Svietlogors | 42.10 | 140 | ||||||
13. | Gurevicius Dominikas | 98 | VVSM Wilno | 42.32 | 138 | ||||||
14. | Dmitriuk £ukasz | 98 | Wodnik Bielsk P | 42.41 | 137 | ||||||
15. | Paszkowski Pawe³ | 98 | Wodnik Bielsk P | 42.97 | 132 | ||||||
16. | Bia³owie¿ec Aaron | 98 | Wodnik Bielsk P | 43.55 | 126 | ||||||
17. | Usas Daumantas | 98 | VVSM Wilno | 44.14 | 121 | ||||||
18. | Sebiesiuk Miron | 98 | Wodnik Bielsk P | 44.42 | 119 | ||||||
19. | Sadkevicius Arnoldas | 98 | VVSM Wilno | 45.27 | 112 | ||||||
20. | £adniak Jakub | 98 | Wodnik Bielsk P | 48.32 | 92 | ||||||
21. | Jakoniuk Cezary | 98 | Wodnik Bielsk P | 51.36 | 77 |
<< TOP >> |
Nr 2 25/10/2008 | 50m dowolny Mê¿czyzn | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Jakubonis Julius | 99 | VVSM Wilno | 37.01 | 206 | ||||||
2. | Sternik Max-Hubert | 99 | Skalar Warszawa | 38.75 | 180 | ||||||
3. | Naumow Jakub | 99 | Ósemka Siedlce | 39.53 | 169 | ||||||
4. | Sajecki Wojciech | 99 | Skalar Warszawa | 41.51 | 146 | ||||||
5. | Pauza Vilius | 99 | SMS Kovno | 43.53 | 127 | ||||||
6. | Romañczuk Micha³ | 99 | Ósemka Siedlce | 43.77 | 124 | ||||||
7. | Szkirman Pawe³ | 99 | SMS Svietlogors | 44.10 | 122 | ||||||
8. | B³achnio Grzegorz | 99 | Neptun Soko³ów | 44.17 | 121 | ||||||
9. | Ochriniuk Nikita | 00 | VVSM Wilno | 44.30 | 120 | ||||||
10. | Popowski Jan | 99 | Neptun Soko³ów | 45.50 | 111 | ||||||
11. | Osipiak Kacper | 99 | Neptun Soko³ów | 46.37 | 105 | ||||||
12. | Zawadzki Szymon | 99 | Wodnik Bielsk P | 47.02 | 100 | ||||||
13. | Kramek Eryk | 99 | MKS Wodnik Rado | 47.26 | 99 | ||||||
14. | Grygorczuk Jakub | 99 | Wodnik Bielsk P | 49.76 | 85 | ||||||
15. | Fajnas Kacper | 99 | Ósemka Siedlce | 50.84 | 79 | ||||||
16. | Gmitrzak Grzegorz | 99 | Ósemka Siedlce | 51.46 | 76 | ||||||
17. | Trzeszczakowski Daniel | 99 | Wodnik Bielsk P | 52.42 | 72 | ||||||
18. | Andrejuk Piotr | 99 | Wodnik Bielsk P | 53.45 | 68 | ||||||
Misiuk Dawid | 99 | Wodnik Bielsk P | 53.45 | 68 | |||||||
20. | O³dytowski Kacper | 99 | Wodnik Bielsk P | 59.08 | 50 | ||||||
21. | Jaroszczuk Nikita | 99 | SMS Svietlogors | 59.71 | 49 | ||||||
22. | Jansons Pawe³ | 99 | SMS Svietlogors | 1:00.78 | 46 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Pacevicius Tomas | 94 | VVSM Wilno | 32.30 | 310 |
<< TOP >> |
Nr 3 25/10/2008 | 100m klasyczny Kobiet | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Trojgo Martyna | 95 | Skalar Warszawa | 1:19.27 | 604 | 37.36 | 41.91 | |||||
2. | Bukszta Ira | 95 | SMS BrzeϾ | 1:24.34 | 501 | 39.65 | 44.69 | |||||
3. | Derda Natalia | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:24.48 | 499 | 39.87 | 44.61 | |||||
4. | Kamienik Ada | 95 | MKS Wodnik Rado | 1:25.83 | 476 | 41.62 | 44.21 | |||||
5. | Przychodzeñ Olga | 95 | Skarpa Lublin | 1:26.63 | 463 | 41.01 | 45.62 | |||||
6. | Olszewska Maja | 95 | Skalar Warszawa | 1:27.40 | 450 | 41.76 | 45.64 | |||||
7. | Timasok Viktorija | 95 | VVSM Wilno | 1:37.77 | 322 | 45.68 | 52.09 | |||||
8. | Szwed Agnieszka | 95 | Wodnik Bielsk P | 1:41.05 | 291 | 47.32 | 53.73 |
<< TOP >> |
Nr 3 25/10/2008 | 100m klasyczny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wysocka Joanna | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:25.01 | 490 | 40.35 | 44.66 | |||||
2. | Iljuta Diana | 96 | SMS BrzeϾ | 1:29.87 | 414 | 42.17 | 47.70 | |||||
3. | Kryzanauskaite Paulina | 96 | SMS Kovno | 1:34.24 | 359 | 43.91 | 50.33 | |||||
4. | Aleksandrowicz Alena | 96 | SMS BrzeϾ | 1:34.43 | 357 | 44.31 | 50.12 | |||||
5. | Sinicka Marina | 96 | SMS BrzeϾ | 1:34.45 | 357 | 43.98 | 50.47 | |||||
6. | £adniak Izabela | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:37.56 | 324 | 46.30 | 51.26 | |||||
7. | Spakovska Eva | 96 | VVSM Wilno | 1:41.29 | 289 | 46.40 | 54.89 | |||||
8. | Sorokin Aleksandra | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:46.76 | 247 | 49.98 | 56.78 |
<< TOP >> |
Nr 3 25/10/2008 | 100m klasyczny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sokolovaite Gabija | 97 | SMS Kovno | 1:28.65 | 432 | 40.86 | 47.79 | |||||
2. | Harasimiuk Julia | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:33.32 | 370 | 44.06 | 49.26 | |||||
3. | Kamiñska Daria | 97 | MKS Wodnik Rado | 1:33.33 | 370 | 45.07 | 48.26 | |||||
4. | Lukoseviciute Dalia | 97 | SMS Kovno | 1:35.48 | 345 | 44.58 | 50.90 | |||||
5. | ¯ero Magdalena | 97 | Wodnik Bielsk P | 1:37.67 | 323 | 46.36 | 51.31 | |||||
6. | Biernacka Anna | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:39.80 | 302 | 48.17 | 51.63 | |||||
7. | Stepanienko Anastazja | 97 | SMS Svietlogors | 1:40.43 | 297 | 47.07 | 53.36 | |||||
8. | Joszt Anna | 97 | Ósemka Siedlce | 1:41.11 | 291 | 47.85 | 53.26 | |||||
9. | Miko³ajczuk Marta | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:41.73 | 285 | 47.03 | 54.70 | |||||
10. | Remiejeva Katarzyna | 97 | SMS Svietlogors | 1:43.81 | 269 | 50.48 | 53.33 | |||||
11. | Omeljanczuk Adelina | 97 | SMS BrzeϾ | 1:45.18 | 258 | 47.84 | 57.34 | |||||
12. | Sadkeviciute Julija | 97 | VVSM Wilno | 1:47.22 | 244 | 50.41 | 56.81 | |||||
13. | Zacharevic Dominika | 97 | VVSM Wilno | 1:47.46 | 242 | 49.68 | 57.78 | |||||
14. | Ciok Kinga | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:47.67 | 241 | 50.89 | 56.78 | |||||
15. | Bernat Paulina | 97 | Ósemka Siedlce | 1:50.58 | 222 | 52.19 | 58.39 | |||||
16. | Pereverziva Viktorija | 97 | VVSM Wilno | 1:54.18 | 202 | 50.18 | 1:04.00 |
<< TOP >> |
Nr 3 25/10/2008 | 100m klasyczny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kuncinaite Veronika | 98 | VVSM Wilno | 1:32.79 | 376 | 44.06 | 48.73 | |||||
2. | Gêbczyk Ma³gorzata | 98 | MKS Wodnik Rado | 1:34.52 | 356 | 45.59 | 48.93 | |||||
3. | B³uœ Barbara | 98 | Olimpijczyk Suw | 1:35.67 | 343 | 44.68 | 50.99 | |||||
4. | Mazurczak Karina | 98 | Skalar Warszawa | 1:40.91 | 293 | 48.43 | 52.48 | |||||
5. | Hryciuk Patrycja | 98 | Huragan Miêdzyr | 1:41.53 | 287 | 49.54 | 51.99 | |||||
6. | Sajecka Zofia | 98 | Skalar Warszawa | 1:44.02 | 267 | 48.71 | 55.31 | |||||
7. | Cygankova Svietlana | 98 | SMS Svietlogors | 1:44.93 | 260 | 48.76 | 56.17 | |||||
8. | Miko³ajczuk Alicja | 98 | Huragan Miêdzyr | 1:46.86 | 246 | 52.30 | 54.56 | |||||
9. | Szmidt Natalia | 98 | Ósemka Siedlce | 1:48.04 | 238 | 52.75 | 55.29 | |||||
10. | Bia³ecka Ilona | 98 | Skalar Warszawa | 1:49.73 | 227 | 52.18 | 57.55 | |||||
11. | Grzelak Ewa | 98 | Ósemka Siedlce | 1:58.24 | 182 | 55.62 | 1:02.62 | |||||
12. | Badowiec Karolina | 98 | Wodnik Bielsk P | 2:03.04 | 161 | 57.31 | 1:05.73 | |||||
13. | Vnukova Viktorija | 98 | VVSM Wilno | 2:04.67 | 155 | 59.42 | 1:05.25 | |||||
14. | Marciukaityte Emilija | 98 | VVSM Wilno | 2:04.82 | 154 | 56.68 | 1:08.14 |
<< TOP >> |
Nr 3 25/10/2008 | 100m klasyczny Kobiet | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kazimierczak Dominika | 99 | Ósemka Siedlce | 1:57.82 | 184 | 56.23 | 1:01.59 | |||||
2. | Jurczuk Nika | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:59.92 | 174 | 55.76 | 1:04.16 | |||||
3. | Wietrzyñska Renata | 99 | MKS Wodnik Rado | 2:00.94 | 170 | 56.44 | 1:04.50 | |||||
4. | Dier¿anowska Katarzyna | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:06.81 | 147 | 1:01.07 | 1:05.74 | |||||
5. | Sobiczewska Weronika | 99 | Ósemka Siedlce | 2:07.60 | 144 | 1:01.62 | 1:05.98 | |||||
6. | Szwed Martyna | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:19.03 | 112 | 1:05.73 | 1:13.30 |
<< TOP >> |
Nr 4 25/10/2008 | 100m klasyczny Mê¿czyzn | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Brac³aw Karol | 95 | Skarpa Lublin | 1:19.61 | 431 | 37.31 | 42.30 | |||||
2. | Dobrowolski Marcel | 95 | Skarpa Lublin | 1:19.94 | 426 | 37.76 | 42.18 | |||||
3. | Riabow Micha³ | 95 | SMS Svietlogors | 1:21.48 | 402 | 38.96 | 42.52 | |||||
4. | Pupininkas Mantas | 95 | SMS Kovno | 1:24.22 | 364 | 39.35 | 44.87 | |||||
5. | Lazarenko Kiry³ | 95 | SMS Svietlogors | 1:24.50 | 360 | 40.13 | 44.37 | |||||
6. | Nazarow Artem | 95 | SMS BrzeϾ | 1:25.50 | 348 | 39.16 | 46.34 | |||||
7. | Klenovskis Darius | 95 | VVSM Wilno | 1:26.95 | 331 | 40.96 | 45.99 | |||||
8. | Britow Maksym | 95 | SMS BrzeϾ | 1:27.29 | 327 | 42.28 | 45.01 | |||||
9. | Warakomski Mi³osz | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:29.59 | 302 | 42.35 | 47.24 | |||||
10. | Tymiñski Kamil | 95 | Wodnik Bielsk P | 1:33.79 | 263 | 43.43 | 50.36 | |||||
11. | Sanda Vismantas | 95 | VVSM Wilno | 1:34.04 | 261 | 44.64 | 49.40 | |||||
12. | Devks Sergej | 95 | VVSM Wilno | 1:37.87 | 232 | 44.38 | 53.49 | |||||
13. | Boczkowski Jakub | 95 | Neptun Soko³ów | 1:38.53 | 227 | 46.26 | 52.27 |
<< TOP >> |
Nr 4 25/10/2008 | 100m klasyczny Mê¿czyzn | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Czerniec Filip | 96 | Skarpa Lublin | 1:21.68 | 399 | 39.14 | 42.54 | |||||
2. | Rubaj Adrian | 96 | Skarpa Lublin | 1:21.91 | 396 | 38.54 | 43.37 | |||||
3. | Solski Filip | 96 | Skarpa Lublin | 1:27.65 | 323 | 41.13 | 46.52 | |||||
4. | Aukstikalnis Erikas | 96 | SMS Kovno | 1:27.68 | 323 | 40.74 | 46.94 | |||||
5. | Vinclovas Rokas | 96 | VVSM Wilno | 1:28.18 | 317 | 41.71 | 46.47 | |||||
6. | Jamróz Marcin | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:33.16 | 269 | 44.12 | 49.04 | |||||
7. | Mieleszko Dymitr | 96 | SMS Svietlogors | 1:35.57 | 249 | 44.79 | 50.78 | |||||
8. | Pokidko Miko³aj | 96 | SMS Svietlogors | 1:51.10 | 158 | 51.25 | 59.85 |
<< TOP >> |
Nr 4 25/10/2008 | 100m klasyczny Mê¿czyzn | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Fedorowicz Jakub | 97 | MKS Wodnik Rado | 1:26.52 | 336 | 40.83 | 45.69 | |||||
2. | Michalczuk Patryk | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 1:39.78 | 219 | 47.05 | 52.73 | |||||
3. | Marcenko Paulius | 97 | SMS Kovno | 1:41.23 | 209 | 48.27 | 52.96 | |||||
4. | Malachovskij Tomek | 97 | VVSM Wilno | 1:41.49 | 208 | 46.96 | 54.53 | |||||
5. | Grzêdziñski Maciej | 97 | Olimpijczyk Suw | 1:41.50 | 208 | 48.72 | 52.78 | |||||
6. | Demidenko Roman | 97 | SMS Svietlogors | 1:44.68 | 189 | 48.74 | 55.94 | |||||
7. | Jaroslavcev Valerij | 97 | VVSM Wilno | 1:44.92 | 188 | 48.96 | 55.96 | |||||
8. | Pankraszkin W³adys³aw | 97 | SMS Svietlogors | 1:48.77 | 169 | 48.61 | 1:00.16 | |||||
9. | Majewski £ukasz | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 1:50.43 | 161 | 52.42 | 58.01 | |||||
PK | Pranys Normantas | 97 | VVSM Wilno | 1:52.06 | 154 | 52.71 | 59.35 |
<< TOP >> |
Nr 4 25/10/2008 | 100m klasyczny Mê¿czyzn | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Zuchowicz Jan | 98 | Skalar Warszawa | 1:32.19 | 277 | 43.18 | 49.01 | |||||
2. | Fadejev Aleksej | 98 | VVSM Wilno | 1:42.79 | 200 | 47.82 | 54.97 | |||||
3. | Podgórzak Micha³ | 98 | Ósemka Siedlce | 1:50.15 | 162 | 52.46 | 57.69 | |||||
4. | Sadkevicius Arnoldas | 98 | VVSM Wilno | 1:52.32 | 153 | 50.79 | 1:01.53 | |||||
5. | Sadkevicius Raimondas | 98 | VVSM Wilno | 1:53.01 | 150 | 53.80 | 59.21 | |||||
6. | Sebiesiuk Miron | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:53.21 | 150 | 53.35 | 59.86 | |||||
7. | Kazakow Jewgeni | 98 | SMS BrzeϾ | 1:53.74 | 147 | 52.71 | 1:01.03 | |||||
8. | Paszkowski Pawe³ | 98 | Wodnik Bielsk P | 2:02.76 | 117 | 58.00 | 1:04.76 |
<< TOP >> |
Nr 4 25/10/2008 | 100m klasyczny Mê¿czyzn | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sternik Max-Hubert | 99 | Skalar Warszawa | 1:46.27 | 181 | 50.81 | 55.46 | |||||
2. | Romañczuk Micha³ | 99 | Ósemka Siedlce | 2:04.39 | 113 | 58.89 | 1:05.50 | |||||
3. | Popowski Jan | 99 | Neptun Soko³ów | 2:04.84 | 111 | 57.66 | 1:07.18 | |||||
4. | Gmitrzak Grzegorz | 99 | Ósemka Siedlce | 2:37.32 | 55 | 1:12.21 | 1:25.11 |
<< TOP >> |
Nr 5 25/10/2008 | 100m zmienny Kobiet | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Szczytko Alicja | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:14.37 | 35.41 | 38.96 | ||||||
2. | Bartoszewicz Ewelina | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:14.70 | 35.94 | 38.76 | ||||||
3. | Olszewska Maja | 95 | Skalar Warszawa | 1:14.75 | 33.80 | 40.95 | ||||||
4. | Trojgo Martyna | 95 | Skalar Warszawa | 1:16.45 | 37.95 | 38.50 | ||||||
5. | Kuzova Maria | 95 | SMS Svietlogors | 1:17.86 | 36.36 | 41.50 | ||||||
6. | Drucis Iga | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:18.11 | 36.56 | 41.55 | ||||||
7. | Rewenko Olga | 95 | SMS BrzeϾ | 1:20.31 | 35.49 | 44.82 | ||||||
8. | Kamienik Ada | 95 | MKS Wodnik Rado | 1:20.86 | 39.09 | 41.77 | ||||||
9. | Pauryte Jone | 95 | VVSM Wilno | 1:21.28 | 36.17 | 45.11 | ||||||
10. | Remiszewska Magda | 95 | Neptun Soko³ów | 1:26.47 | 39.37 | 47.10 | ||||||
11. | Segenyte Greta | 95 | VVSM Wilno | 1:27.07 | 41.03 | 46.04 | ||||||
12. | Fr¹czek Aleksandra | 95 | Neptun Soko³ów | 1:30.41 | 39.67 | 50.74 |
<< TOP >> |
Nr 5 25/10/2008 | 100m zmienny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Iljuta Diana | 96 | SMS BrzeϾ | 1:17.54 | 35.73 | 41.81 | ||||||
2. | Zarzecka Anna | 96 | Skarpa Lublin | 1:18.29 | 37.05 | 41.24 | ||||||
3. | £ukuæ Anna | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:18.52 | 36.91 | 41.61 | ||||||
4. | Karykowska Katarzyna | 96 | Skarpa Lublin | 1:20.00 | 37.24 | 42.76 | ||||||
5. | Wysocka Joanna | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:20.97 | 39.23 | 41.74 | ||||||
6. | Zygo Karolina | 96 | Skarpa Lublin | 1:21.23 | 37.12 | 44.11 | ||||||
7. | Fedorowicz Zuzanna | 96 | MKS Wodnik Rado | 1:21.84 | 37.84 | 44.00 | ||||||
8. | Klimczuk Anna | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:24.24 | 38.78 | 45.46 | ||||||
9. | Mendyk Aleksandra | 96 | MKS Wodnik Rado | 1:24.97 | 39.36 | 45.61 | ||||||
10. | Gorecka Krystyna | 96 | SMS BrzeϾ | 1:25.97 | 41.02 | 44.95 | ||||||
11. | Paniutycz Julia | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:28.43 | 40.02 | 48.41 | ||||||
12. | Dudziñska Magdalena | 96 | Skarpa Lublin | 1:30.24 | 41.38 | 48.86 | ||||||
13. | Teter Patrycja | 96 | Skarpa Lublin | 1:32.23 | 42.83 | 49.40 |
<< TOP >> |
Nr 5 25/10/2008 | 100m zmienny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kubiliute Aiste | 97 | SMS Kovno | 1:19.19 | 38.16 | 41.03 | ||||||
2. | Frelian Marta | 97 | Skalar Warszawa | 1:23.54 | 39.19 | 44.35 | ||||||
3. | Okr¹g³a Martyna | 97 | Olimpijczyk Suw | 1:24.16 | 39.31 | 44.85 | ||||||
4. | Trojgo Bogna | 97 | Skalar Warszawa | 1:24.40 | 40.58 | 43.82 | ||||||
5. | Gaszkowska Bianka | 97 | Skalar Warszawa | 1:25.00 | 38.48 | 46.52 | ||||||
6. | Sokolovaite Gabija | 97 | SMS Kovno | 1:29.60 | 44.45 | 45.15 | ||||||
7. | Lukoseviciute Dalia | 97 | SMS Kovno | 1:29.85 | 43.92 | 45.93 | ||||||
8. | Lemaczko Lena | 97 | SMS BrzeϾ | 1:30.21 | 40.79 | 49.42 | ||||||
9. | Boczkowska Julianna | 97 | Neptun Soko³ów | 1:34.93 | 44.88 | 50.05 | ||||||
10. | Chwedczuk Klaudia | 97 | Ósemka Siedlce | 1:36.35 | 45.33 | 51.02 | ||||||
11. | Rudenec Anastazja | 97 | SMS Svietlogors | 1:36.80 | 43.46 | 53.34 | ||||||
12. | Bolesta Agata | 97 | Neptun Soko³ów | 1:42.00 | 47.54 | 54.46 |
<< TOP >> |
Nr 5 25/10/2008 | 100m zmienny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Mendyk Adrianna | 98 | MKS Wodnik Rado | 1:21.28 | 37.56 | 43.72 | ||||||
2. | Sajecka Zofia | 98 | Skalar Warszawa | 1:29.84 | 41.06 | 48.78 | ||||||
3. | B³uœ Barbara | 98 | Olimpijczyk Suw | 1:30.88 | 43.47 | 47.41 | ||||||
4. | Miesza³o Paulina | 98 | Neptun Soko³ów | 1:32.41 | 43.45 | 48.96 | ||||||
5. | Kuncinaite Veronika | 98 | VVSM Wilno | 1:33.61 | 43.99 | 49.62 | ||||||
6. | Wawruch Paula | 98 | Huragan Miêdzyr | 1:42.72 | 48.59 | 54.13 | ||||||
7. | Zuraite Ingrida | 98 | VVSM Wilno | 1:45.64 | 50.09 | 55.55 | ||||||
8. | Kowalczyk Gabriela | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:49.00 | 50.86 | 58.14 |
<< TOP >> |
Nr 5 25/10/2008 | 100m zmienny Kobiet | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wawszczak Anna | 99 | Skalar Warszawa | 1:43.63 | 46.97 | 56.66 | ||||||
2. | Wietrzyñska Renata | 99 | MKS Wodnik Rado | 1:53.48 | 55.07 | 58.41 | ||||||
3. | Endriulaityte Erika | 99 | SMS Kovno | 2:02.92 | 59.82 | 1:03.10 | ||||||
4. | Weso³owska Agata | 01 | Wodnik Bielsk P | 2:13.21 | 1:04.52 | 1:08.69 |
<< TOP >> |
Nr 6 25/10/2008 | 100m zmienny Mê¿czyzn | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Byszniew Konstanty | 95 | SMS BrzeϾ | 1:09.24 | 32.32 | 36.92 | ||||||
2. | Margevicius Deividas | 95 | SMS Kovno | 1:10.99 | 32.36 | 38.63 | ||||||
3. | Brac³aw Karol | 95 | Skarpa Lublin | 1:12.11 | 34.25 | 37.86 | ||||||
4. | Jusel Artur | 95 | VVSM Wilno | 1:12.80 | 34.32 | 38.48 | ||||||
5. | Szarapow Nikita | 95 | SMS Svietlogors | 1:13.57 | 33.93 | 39.64 | ||||||
6. | Rabczuk W³ad | 95 | SMS Brzeœæ | 1:14.31 | 34.57 | 39.74 | ||||||
7. | Jablunin Edvard | 95 | VVSM Wilno | 1:16.21 | 35.66 | 40.55 | ||||||
8. | Legatas Sarunas | 95 | VVSM Wilno | 1:16.91 | 35.23 | 41.68 | ||||||
9. | Fiedorowicz Karol | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:17.40 | 36.29 | 41.11 | ||||||
10. | £ojko Piotr | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:20.07 | 38.49 | 41.58 | ||||||
11. | Sanda Vismantas | 95 | VVSM Wilno | 1:32.08 | 44.33 | 47.75 |
<< TOP >> |
Nr 6 25/10/2008 | 100m zmienny Mê¿czyzn | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Czerniec Filip | 96 | Skarpa Lublin | 1:17.16 | 37.64 | 39.52 | |||||||
2. | Raczkowski Piotr Daniel | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:17.81 | 37.48 | 40.33 | |||||||
3. | Janicki Mateusz | 96 | Skarpa Lublin | 1:18.69 | 35.95 | 42.74 | |||||||
4. | Rubaj Adrian | 96 | Skarpa Lublin | 1:19.32 | 36.83 | 42.49 | |||||||
5. | Radziszewski Jakub | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:19.74 | 36.31 | 43.43 | |||||||
6. | Aukstikalnis Erikas | 96 | SMS Kovno | 1:19.98 | 38.44 | 41.54 | |||||||
7. | Rutkauskas Lukas | 96 | SMS Kovno | 1:21.81 | 38.62 | 43.19 | |||||||
8. | Galuk Sergiej | 96 | SMS BrzeϾ | 1:22.20 | 37.97 | 44.23 | |||||||
9. | Wolos Artur | 96 | SMS Svietlogors | 1:22.91 | 36.73 | 46.18 | |||||||
10. | Solski Filip | 96 | Skarpa Lublin | 1:23.26 | 41.24 | 42.02 | |||||||
11. | Verikas Kimas | 96 | VVSM Wilno | 1:24.22 | 38.81 | 45.41 | |||||||
12. | Senturov W³adys³aw | 96 | SMS Svietlogors | 1:26.53 | 40.29 | 46.24 | |||||||
13. | Go³odko Aleksy | 96 | SMS Brzeœæ | 1:26.79 | 39.24 | 47.55 | |||||||
14. | Petrasiunas Lukas | 96 | VVSM Wilno | 1:39.11 | 46.38 | 52.73 | |||||||
DYSKW. | Ciapas Aurimas | 96 | VVSM Wilno | ||||||||||
O4 |
<< TOP >> |
Nr 6 25/10/2008 | 100m zmienny Mê¿czyzn | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Szmajda Micha³ | 97 | Olimpijczyk Suw | 1:17.75 | 37.87 | 39.88 | ||||||
2. | Fiedorowicz Patryk | 97 | Olimpijczyk Suw | 1:22.28 | 39.44 | 42.84 | ||||||
3. | Wetrennikow Kiry³ | 97 | SMS Brzeœæ | 1:24.16 | 38.81 | 45.35 | ||||||
4. | Wawulski Norbert | 97 | Wodnik Bielsk P | 1:25.29 | 39.04 | 46.25 | ||||||
5. | Mikalauskas Tomas | 97 | SMS Kovno | 1:26.78 | 40.25 | 46.53 | ||||||
6. | Leszczun Ivan | 97 | SMS Svietlogors | 1:28.04 | 41.07 | 46.97 | ||||||
7. | Szutko Mateusz | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 1:32.13 | 43.69 | 48.44 | ||||||
8. | Talacha Marcin | 97 | Ósemka Siedlce | 1:33.04 | 42.85 | 50.19 | ||||||
9. | Polak Pawe³ | 97 | SMS Brzeœæ | 1:33.32 | 43.59 | 49.73 | ||||||
10. | Polak Marek | 97 | Ósemka Siedlce | 1:35.29 | 46.03 | 49.26 | ||||||
11. | Nenartavicius Mantas | 97 | VVSM Wilno | 1:39.85 | 47.92 | 51.93 | ||||||
12. | Jakutis Eimantas | 97 | VVSM Wilno | 1:42.31 | 45.24 | 57.07 |
<< TOP >> |
Nr 6 25/10/2008 | 100m zmienny Mê¿czyzn | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kalbarczyk Oskar | 98 | MKS Wodnik Rado | 1:27.65 | 41.60 | 46.05 | ||||||
2. | G³ogowski Krzysztof | 98 | MKS Wodnik Rado | 1:27.73 | 41.12 | 46.61 | ||||||
3. | Jaroszewicz Micha³ | 98 | SMS Brzeœæ | 1:28.74 | 43.59 | 45.15 | ||||||
4. | Sad³owski Pawe³ | 98 | Neptun Soko³ów | 1:35.79 | 45.54 | 50.25 | ||||||
5. | Ziaukas Pijus | 98 | SMS Kovno | 1:36.09 | 44.51 | 51.58 | ||||||
6. | Walentynowicz Micha³ | 98 | Skalar Warszawa | 1:37.05 | 44.92 | 52.13 | ||||||
7. | Rybiñski Maciej | 98 | Skalar Warszawa | 1:37.82 | 45.47 | 52.35 | ||||||
8. | Barañski Kacper | 98 | Skalar Warszawa | 1:41.34 | 44.79 | 56.55 | ||||||
9. | Gurevicius Dominikas | 98 | VVSM Wilno | 1:43.51 | 47.75 | 55.76 | ||||||
10. | Sobczak Rafa³ | 98 | Skalar Warszawa | 1:44.12 | 51.08 | 53.04 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
PK | Pacevicius Tomas | 94 | VVSM Wilno | 1:24.11 | 38.19 | 45.92 |
<< TOP >> |
Nr 7 25/10/2008 | 400m dowolny Kobiet | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Dembska Joanna | 95 | Skalar Warszawa | 4:39.99 | 675 |
50m: 100m: | 31.62 1:06.85 | 31.62 35.23 | 150m: 200m: | 1:42.51 2:18.63 | 35.66 36.12 | 250m: 300m: | 2:54.29 3:30.03 | 35.66 35.74 | 350m: 400m: | 4:05.71 4:39.99 | 35.68 34.28 |
2. | Szczytko Alicja | 95 | Olimpijczyk Suw | 4:49.26 | 612 |
50m: 100m: | 33.22 1:09.35 | 33.22 36.13 | 150m: 200m: | 1:45.94 2:22.68 | 36.59 36.74 | 250m: 300m: | 2:59.13 3:36.40 | 36.45 37.27 | 350m: 400m: | 4:13.64 4:49.26 | 37.24 35.62 |
3. | Drucis Iga | 95 | Olimpijczyk Suw | 5:03.91 | 528 |
50m: 100m: | 35.32 1:13.19 | 35.32 37.87 | 150m: 200m: | 1:51.65 2:30.49 | 38.46 38.84 | 250m: 300m: | 3:09.26 3:47.75 | 38.77 38.49 | 350m: 400m: | 4:26.57 5:03.91 | 38.82 37.34 |
4. | Boczkowa Anna | 95 | SMS BrzeϾ | 5:39.69 | 378 |
50m: 100m: | 34.38 1:14.17 | 34.38 39.79 | 150m: 200m: | 1:57.22 2:40.38 | 43.05 43.16 | 250m: 300m: | 3:24.78 4:10.64 | 44.40 45.86 | 350m: 400m: | 4:56.95 5:39.69 | 46.31 42.74 |
5. | Mieszczeriakow Ma³gorzata | 95 | Wodnik Bielsk P | 6:49.08 | 216 |
50m: 100m: | 41.45 1:30.02 | 41.45 48.57 | 150m: 200m: | 2:22.82 3:16.66 | 52.80 53.84 | 250m: 300m: | 4:10.01 5:04.48 | 53.35 54.47 | 350m: 400m: | 5:57.97 6:49.08 | 53.49 51.11 |
<< TOP >> |
Nr 7 25/10/2008 | 400m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Aleksandrowicz Arleta | 96 | Olimpijczyk Suw | 4:50.68 | 603 |
50m: 100m: | 32.86 1:09.68 | 32.86 36.82 | 150m: 200m: | 1:46.63 2:24.00 | 36.95 37.37 | 250m: 300m: | 3:01.38 3:38.51 | 37.38 37.13 | 350m: 400m: | 4:15.40 4:50.68 | 36.89 35.28 |
2. | Borkowska Aleksandra | 96 | Olimpijczyk Suw | 5:00.08 | 548 |
50m: 100m: | 33.46 1:10.24 | 33.46 36.78 | 150m: 200m: | 1:48.03 2:26.45 | 37.79 38.42 | 250m: 300m: | 3:05.45 3:44.12 | 39.00 38.67 | 350m: 400m: | 4:22.74 5:00.08 | 38.62 37.34 |
3. | Kaniewska Magdalena | 96 | Skalar Warszawa | 5:16.18 | 468 |
50m: 100m: | 36.08 1:15.56 | 36.08 39.48 | 150m: 200m: | 1:55.55 2:36.04 | 39.99 40.49 | 250m: 300m: | 3:16.48 3:57.09 | 40.44 40.61 | 350m: 400m: | 4:37.69 5:16.18 | 40.60 38.49 |
4. | Endriulaityte Ugne | 96 | SMS Kovno | 5:30.54 | 410 |
50m: 100m: | 37.48 1:18.39 | 37.48 40.91 | 150m: 200m: | 2:00.49 2:42.67 | 42.10 42.18 | 250m: 300m: | 3:25.06 4:07.66 | 42.39 42.60 | 350m: 400m: | 4:49.89 5:30.54 | 42.23 40.65 |
5. | Mazlekaite Ieva | 96 | SMS Kovno | 6:05.65 | 303 |
50m: 100m: | 38.59 1:22.81 | 38.59 44.22 | 150m: 200m: | 2:10.03 2:57.71 | 47.22 47.68 | 250m: 300m: | 3:45.10 4:32.16 | 47.39 47.06 | 350m: 400m: | 5:20.67 6:05.65 | 48.51 44.98 |
6. | Seweryn Wiera | 96 | SMS Svietlogors | 6:15.06 | 280 |
50m: 100m: | 39.67 1:26.37 | 39.67 46.70 | 150m: 200m: | 2:15.15 3:03.21 | 48.78 48.06 | 250m: 300m: | 3:51.53 4:40.00 | 48.32 48.47 | 350m: 400m: | 5:29.73 6:15.06 | 49.73 45.33 |
<< TOP >> |
Nr 8 25/10/2008 | 400m dowolny Mê¿czyzn | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Berezecki Mateusz | 95 | Olimpijczyk Suw | 4:26.45 | 596 |
50m: 100m: | 30.20 1:03.58 | 30.20 33.38 | 150m: 200m: | 1:37.47 2:11.52 | 33.89 34.05 | 250m: 300m: | 2:45.23 3:19.61 | 33.71 34.38 | 350m: 400m: | 3:53.79 4:26.45 | 34.18 32.66 |
2. | Koz³owski Ernest | 95 | Skarpa Lublin | 4:35.75 | 538 |
50m: 100m: | 31.20 1:05.03 | 31.20 33.83 | 150m: 200m: | 1:39.24 2:14.60 | 34.21 35.36 | 250m: 300m: | 2:50.03 3:25.71 | 35.43 35.68 | 350m: 400m: | 4:01.29 4:35.75 | 35.58 34.46 |
3. | Srgiejew Wowa | 95 | SMS BrzeϾ | 4:48.18 | 471 |
50m: 100m: | 31.12 1:06.85 | 31.12 35.73 | 150m: 200m: | 1:43.62 2:20.59 | 36.77 36.97 | 250m: 300m: | 2:57.87 3:35.59 | 37.28 37.72 | 350m: 400m: | 4:12.81 4:48.18 | 37.22 35.37 |
4. | Zieliñski Filip | 95 | Skarpa Lublin | 4:59.27 | 421 |
50m: 100m: | 33.33 1:10.10 | 33.33 36.77 | 150m: 200m: | 1:48.23 2:26.37 | 38.13 38.14 | 250m: 300m: | 3:05.37 3:44.00 | 39.00 38.63 | 350m: 400m: | 4:22.43 4:59.27 | 38.43 36.84 |
5. | Garkowicz Dima | 95 | SMS BrzeϾ | 5:00.03 | 417 |
50m: 100m: | 33.86 1:11.19 | 33.86 37.33 | 150m: 200m: | 1:49.35 2:27.36 | 38.16 38.01 | 250m: 300m: | 3:05.69 3:45.30 | 38.33 39.61 | 350m: 400m: | 4:23.80 5:00.03 | 38.50 36.23 |
6. | Radziejewski Jakub | 95 | Skarpa Lublin | 5:04.23 | 400 |
50m: 100m: | 35.47 1:15.04 | 35.47 39.57 | 150m: 200m: | 1:54.18 2:32.80 | 39.14 38.62 | 250m: 300m: | 3:11.43 3:49.86 | 38.63 38.43 | 350m: 400m: | 4:27.56 5:04.23 | 37.70 36.67 |
7. | Margevicius Deividas | 95 | SMS Kovno | 5:06.76 | 390 |
50m: 100m: | 33.00 1:10.39 | 33.00 37.39 | 150m: 200m: | 1:49.34 2:29.11 | 38.95 39.77 | 250m: 300m: | 3:09.45 3:48.77 | 40.34 39.32 | 350m: 400m: | 4:28.01 5:06.76 | 39.24 38.75 |
8. | £ojko Piotr | 95 | Olimpijczyk Suw | 5:15.33 | 359 |
50m: 100m: | 36.99 1:17.17 | 36.99 40.18 | 150m: 200m: | 1:58.09 2:38.10 | 40.92 40.01 | 250m: 300m: | 3:17.91 3:57.36 | 39.81 39.45 | 350m: 400m: | 4:36.59 5:15.33 | 39.23 38.74 |
9. | Zakarauskas Jonas | 95 | SMS Kovno | 5:32.34 | 307 |
50m: 100m: | 37.98 1:20.69 | 37.98 42.71 | 150m: 200m: | 2:03.98 2:47.03 | 43.29 43.05 | 250m: 300m: | 3:30.53 4:13.10 | 43.50 42.57 | 350m: 400m: | 4:53.36 5:32.34 | 40.26 38.98 |
<< TOP >> |
Nr 8 25/10/2008 | 400m dowolny Mê¿czyzn | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Raczkowski Piotr Daniel | 96 | Olimpijczyk Suw | 4:56.98 | 430 |
50m: 100m: | 34.32 1:12.26 | 34.32 37.94 | 150m: 200m: | 1:50.37 2:28.37 | 38.11 38.00 | 250m: 300m: | 3:06.64 3:44.52 | 38.27 37.88 | 350m: 400m: | 4:22.30 4:56.98 | 37.78 34.68 |
2. | Ró¿yñski Janek | 96 | Skalar Warszawa | 4:59.75 | 419 |
50m: 100m: | 34.66 1:12.36 | 34.66 37.70 | 150m: 200m: | 1:50.73 2:29.53 | 38.37 38.80 | 250m: 300m: | 3:08.24 3:47.12 | 38.71 38.88 | 350m: 400m: | 4:25.29 4:59.75 | 38.17 34.46 |
3. | Œwierzbin Marek | 96 | Olimpijczyk Suw | 5:09.01 | 382 |
50m: 100m: | 34.24 1:12.41 | 34.24 38.17 | 150m: 200m: | 1:51.46 2:31.42 | 39.05 39.96 | 250m: 300m: | 3:11.14 3:51.39 | 39.72 40.25 | 350m: 400m: | 4:31.80 5:09.01 | 40.41 37.21 |
4. | Dapkus Grantas | 96 | SMS Kovno | 5:14.17 | 363 |
50m: 100m: | 36.60 1:17.06 | 36.60 40.46 | 150m: 200m: | 1:58.60 2:37.78 | 41.54 39.18 | 250m: 300m: | 3:18.17 3:57.45 | 40.39 39.28 | 350m: 400m: | 4:36.54 5:14.17 | 39.09 37.63 |
5. | Szewczyk Pawe³ | 96 | Skarpa Lublin | 5:14.81 | 361 |
50m: 100m: | 35.79 1:15.74 | 35.79 39.95 | 150m: 200m: | 1:55.80 2:36.93 | 40.06 41.13 | 250m: 300m: | 3:16.83 3:57.10 | 39.90 40.27 | 350m: 400m: | 4:36.44 5:14.81 | 39.34 38.37 |
6. | Rybo³owik Jan | 96 | Huragan Miêdzyr | 5:26.94 | 322 |
50m: 100m: | 33.95 1:13.59 | 33.95 39.64 | 150m: 200m: | 1:54.87 2:38.31 | 41.28 43.44 | 250m: 300m: | 3:21.35 4:04.90 | 43.04 43.55 | 350m: 400m: | 4:47.98 5:26.94 | 43.08 38.96 |
7. | Rutkauskas Lukas | 96 | SMS Kovno | 5:34.56 | 301 |
50m: 100m: | 39.53 1:22.89 | 39.53 43.36 | 150m: 200m: | 2:06.40 2:47.76 | 43.51 41.36 | 250m: 300m: | 3:31.38 4:13.74 | 43.62 42.36 | 350m: 400m: | 4:54.07 5:34.56 | 40.33 40.49 |
8. | Wasilewski Rafa³ | 96 | Wodnik Bielsk P | 5:35.33 | 299 |
50m: 100m: | 37.18 1:19.44 | 37.18 42.26 | 150m: 200m: | 2:02.22 2:45.58 | 42.78 43.36 | 250m: 300m: | 3:28.40 4:11.76 | 42.82 43.36 | 350m: 400m: | 4:54.19 5:35.33 | 42.43 41.14 |
<< TOP >> |
Nr 9 25/10/2008 | 50m motylkowy Kobiet | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Grigonyte Giedre | 95 | VVSM Wilno | 30.06 | 664 | ||||||
2. | Bartoszewicz Ewelina | 95 | Olimpijczyk Suw | 32.72 | 515 | ||||||
3. | Szczytko Natalia | 95 | Olimpijczyk Suw | 34.15 | 453 | ||||||
4. | Mazur Kamila | 95 | Skalar Warszawa | 35.93 | 389 | ||||||
5. | Przychodzeñ Olga | 95 | Skarpa Lublin | 36.41 | 374 | ||||||
6. | Rewenko Olga | 95 | SMS BrzeϾ | 36.51 | 370 | ||||||
7. | Fr¹czek Aleksandra | 95 | Neptun Soko³ów | 38.49 | 316 |
<< TOP >> |
Nr 9 25/10/2008 | 50m motylkowy Kobiet | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Aleksandrowicz Arleta | 96 | Olimpijczyk Suw | 34.94 | 423 | ||||||
2. | Klimczuk Anna | 96 | Wodnik Bielsk P | 35.83 | 392 | ||||||
3. | Karykowska Katarzyna | 96 | Skarpa Lublin | 36.58 | 368 | ||||||
4. | Fedorowicz Zuzanna | 96 | MKS Wodnik Rado | 36.61 | 367 | ||||||
5. | Olszak Angelika | 96 | Olimpijczyk Suw | 37.03 | 355 | ||||||
6. | Kaniewska Magdalena | 96 | Skalar Warszawa | 37.88 | 332 | ||||||
7. | Endriulaityte Ugne | 96 | SMS Kovno | 38.80 | 309 | ||||||
8. | Aleksandrowicz Alena | 96 | SMS BrzeϾ | 39.69 | 288 | ||||||
9. | Dudziñska Magdalena | 96 | Skarpa Lublin | 40.37 | 274 | ||||||
10. | Mazlekaite Ieva | 96 | SMS Kovno | 41.51 | 252 | ||||||
11. | Piskunova Anastasija | 96 | VVSM Wilno | 44.23 | 208 |
<< TOP >> |
Nr 9 25/10/2008 | 50m motylkowy Kobiet | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Lemaczko Lena | 97 | SMS BrzeϾ | 38.38 | 319 | ||||||
2. | Trojgo Bogna | 97 | Skalar Warszawa | 40.38 | 274 | ||||||
3. | Nockiewicz Paulina | 97 | Skalar Warszawa | 40.52 | 271 | ||||||
4. | Joszt Anna | 97 | Ósemka Siedlce | 43.80 | 214 | ||||||
5. | Czarna Ksenia | 97 | SMS Svietlogors | 51.80 | 129 |
<< TOP >> |
Nr 9 25/10/2008 | 50m motylkowy Kobiet | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mendyk Adrianna | 98 | MKS Wodnik Rado | 36.71 | 364 | ||||||
2. | Smargun Aleksandra | 98 | VVSM Wilno | 43.54 | 218 | ||||||
3. | Wawruch Paula | 98 | Huragan Miêdzyr | 47.12 | 172 | ||||||
4. | Zuraite Ingrida | 98 | VVSM Wilno | 52.98 | 121 | ||||||
5. | Sulgaite Viktorija | 98 | SMS Kovno | 53.87 | 115 |
<< TOP >> |
Nr 9 25/10/2008 | 50m motylkowy Kobiet | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Sobiczewska Weronika | 99 | Ósemka Siedlce | 54.79 | 109 | ||||||
2. | Ka³u¿yñska Natalia | 99 | Neptun Soko³ów | 56.57 | 99 | ||||||
3. | Kazimierczak Dominika | 99 | Ósemka Siedlce | 1:02.28 | 74 | ||||||
4. | Martuseviciute Agniete | 99 | SMS Kovno | 1:07.39 | 58 |
<< TOP >> |
Nr 10 25/10/2008 | 50m motylkowy Mê¿czyzn | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Rabczuk W³ad | 95 | SMS Brzeœæ | 32.80 | 369 | ||||||
2. | Jablunin Edvard | 95 | VVSM Wilno | 33.36 | 351 | ||||||
3. | Fiedorowicz Karol | 95 | Olimpijczyk Suw | 34.02 | 331 | ||||||
4. | Shereni Adrian | 95 | Neptun Soko³ów | 35.12 | 301 | ||||||
5. | Pupininkas Mantas | 95 | SMS Kovno | 35.59 | 289 | ||||||
Aripovskij Vladimir | 95 | VVSM Wilno | 35.59 | 289 | |||||||
7. | Zakarauskas Jonas | 95 | SMS Kovno | 39.09 | 218 |
<< TOP >> |
Nr 10 25/10/2008 | 50m motylkowy Mê¿czyzn | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Dapkus Grantas | 96 | SMS Kovno | 37.55 | 246 | ||||||
2. | Go³odko Aleksy | 96 | SMS Brzeœæ | 37.76 | 242 | ||||||
3. | S³abiñski Kamil | 96 | Olimpijczyk Suw | 38.59 | 227 | ||||||
4. | Isajenko Maksym | 96 | SMS BrzeϾ | 39.04 | 219 | ||||||
5. | Vinclovas Rokas | 96 | VVSM Wilno | 39.66 | 209 | ||||||
6. | Fadejev Andrej | 96 | VVSM Wilno | 39.82 | 206 | ||||||
7. | Verikas Kimas | 96 | VVSM Wilno | 40.08 | 202 | ||||||
8. | Wasilewski Rafa³ | 96 | Wodnik Bielsk P | 41.88 | 177 |
<< TOP >> |
Nr 10 25/10/2008 | 50m motylkowy Mê¿czyzn | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Fedorowicz Jakub | 97 | MKS Wodnik Rado | 36.34 | 271 | ||||||
2. | Fiedorowicz Patryk | 97 | Olimpijczyk Suw | 37.03 | 257 | ||||||
3. | Mikalauskas Tomas | 97 | SMS Kovno | 38.27 | 232 | ||||||
4. | Wawulski Norbert | 97 | Wodnik Bielsk P | 38.59 | 227 | ||||||
5. | Wetrennikow Kiry³ | 97 | SMS Brzeœæ | 38.98 | 220 | ||||||
6. | Tymiñski Rafa³ | 97 | Wodnik Bielsk P | 39.92 | 205 | ||||||
7. | Rabek Tomasz | 97 | Huragan Miêdzyr | 42.76 | 166 | ||||||
8. | Cepaitis Grazvydas | 97 | SMS Kovno | 44.34 | 149 |
<< TOP >> |
Nr 10 25/10/2008 | 50m motylkowy Mê¿czyzn | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | G³ogowski Krzysztof | 98 | MKS Wodnik Rado | 36.84 | 260 | ||||||
2. | Kalbarczyk Oskar | 98 | MKS Wodnik Rado | 38.06 | 236 | ||||||
3. | Jaroszewicz Micha³ | 98 | SMS Brzeœæ | 38.89 | 221 | ||||||
4. | Remiszewski Pawe³ | 98 | Neptun Soko³ów | 44.58 | 147 | ||||||
5. | Wolski Damian | 98 | Olimpijczyk Suw | 47.60 | 120 | ||||||
6. | Mieszczeriakow Miros³aw | 98 | Wodnik Bielsk P | 48.80 | 112 | ||||||
7. | Nowak Bart³omiej | 98 | Ósemka Siedlce | 50.03 | 104 | ||||||
8. | Wasilewski Artur | 98 | Neptun Soko³ów | 55.87 | 74 |
<< TOP >> |
Nr 10 25/10/2008 | 50m motylkowy Mê¿czyzn | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pauza Vilius | 99 | SMS Kovno | 54.25 | 81 | ||||||
2. | Romañczuk Micha³ | 99 | Ósemka Siedlce | 55.10 | 77 | ||||||
3. | Ochriniuk Nikita | 00 | VVSM Wilno | 57.60 | 68 | ||||||
4. | Kramek Eryk | 99 | MKS Wodnik Rado | 1:01.86 | 55 |
<< TOP >> |
Nr 11 25/10/2008 | 100m grzbietowy Kobiet | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Olszewska Maja | 95 | Skalar Warszawa | 1:08.48 | 682 | 33.04 | 35.44 | |||||
2. | Szczytko Alicja | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:13.23 | 558 | 36.20 | 37.03 | |||||
3. | Paschalskyte Sandra | 95 | SMS Kovno | 1:16.18 | 495 | 37.04 | 39.14 | |||||
4. | Rewenko Olga | 95 | SMS BrzeϾ | 1:16.46 | 490 | 36.69 | 39.77 | |||||
5. | Drucis Iga | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:16.59 | 487 | 37.66 | 38.93 | |||||
6. | Pauryte Jone | 95 | VVSM Wilno | 1:20.92 | 413 | 39.61 | 41.31 | |||||
7. | Segenyte Greta | 95 | VVSM Wilno | 1:28.34 | 317 | 44.58 | 43.76 | |||||
8. | Fr¹czek Aleksandra | 95 | Neptun Soko³ów | 1:28.42 | 317 | 43.04 | 45.38 |
<< TOP >> |
Nr 11 25/10/2008 | 100m grzbietowy Kobiet | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Zygo Karolina | 96 | Skarpa Lublin | 1:15.85 | 502 | 37.01 | 38.84 | |||||
2. | £ukuæ Anna | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:18.33 | 456 | 37.58 | 40.75 | |||||
3. | Fedorowicz Zuzanna | 96 | MKS Wodnik Rado | 1:21.53 | 404 | 40.06 | 41.47 | |||||
4. | Skeraht Gabriele | 96 | SMS Kovno | 1:28.59 | 315 | 42.94 | 45.65 | |||||
5. | Kryzanauskaite Paulina | 96 | SMS Kovno | 1:29.05 | 310 | 42.86 | 46.19 |
<< TOP >> |
Nr 11 25/10/2008 | 100m grzbietowy Kobiet | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kubiliute Aiste | 97 | SMS Kovno | 1:18.91 | 446 | 38.81 | 40.10 | |||||
2. | Suchota Magdalena | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:21.00 | 412 | 39.75 | 41.25 | |||||
3. | Gaszkowska Bianka | 97 | Skalar Warszawa | 1:21.07 | 411 | 39.96 | 41.11 | |||||
4. | Sieñczyk Jowita | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 1:21.34 | 407 | 39.86 | 41.48 | |||||
5. | Okr¹g³a Martyna | 97 | Olimpijczyk Suw | 1:21.56 | 404 | 39.81 | 41.75 | |||||
6. | Petryka Nikola | 97 | Skalar Warszawa | 1:22.52 | 390 | 40.57 | 41.95 | |||||
7. | Celiñska Kornela | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:30.79 | 292 | 44.47 | 46.32 | |||||
8. | Rudenec Anastazja | 97 | SMS Svietlogors | 1:31.52 | 285 | 45.30 | 46.22 | |||||
9. | Turska Adrianna | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:36.50 | 243 | 46.90 | 49.60 | |||||
10. | Bolesta Agata | 97 | Neptun Soko³ów | 1:37.69 | 235 | 48.12 | 49.57 | |||||
11. | Salnaite Gabriele | 97 | VVSM Wilno | 1:38.61 | 228 | 44.09 | 54.52 | |||||
12. | Remiejeva Katarzyna | 97 | SMS Svietlogors | 1:42.76 | 201 | 52.21 | 50.55 | |||||
13. | Zacharevic Dominika | 97 | VVSM Wilno | 1:50.03 | 164 | 52.10 | 57.93 | |||||
14. | Paskeviciute Kamile | 97 | VVSM Wilno | 1:56.20 | 139 | 57.88 | 58.32 |
<< TOP >> |
Nr 11 25/10/2008 | 100m grzbietowy Kobiet | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Sajecka Zofia | 98 | Skalar Warszawa | 1:25.65 | 348 | 41.83 | 43.82 | |||||
2. | Mazurczak Karina | 98 | Skalar Warszawa | 1:30.92 | 291 | 44.82 | 46.10 | |||||
3. | Kopiñska Izabela | 98 | Huragan Miêdzyr | 1:35.32 | 253 | 47.50 | 47.82 | |||||
4. | Tobiszewska Katarzyna | 98 | Huragan Miêdzyr | 1:36.64 | 242 | 46.94 | 49.70 | |||||
5. | Bia³ecka Ilona | 98 | Skalar Warszawa | 1:37.67 | 235 | 46.98 | 50.69 | |||||
6. | Szmidt Natalia | 98 | Ósemka Siedlce | 1:38.23 | 231 | 48.75 | 49.48 | |||||
7. | Urbanaviciute Auste | 98 | VVSM Wilno | 1:40.21 | 217 | 48.40 | 51.81 | |||||
8. | Sverdlova Stela | 98 | VVSM Wilno | 1:45.80 | 185 | 50.27 | 55.53 | |||||
9. | Sulgaite Viktorija | 98 | SMS Kovno | 1:46.30 | 182 | 50.09 | 56.21 | |||||
10. | Nowicka Dominika | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:49.68 | 166 | 52.13 | 57.55 | |||||
11. | Gineviciute Agne | 98 | SMS Kovno | 1:50.25 | 163 | 52.31 | 57.94 | |||||
12. | Borowik Wiktoria | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:53.44 | 150 | 53.82 | 59.62 | |||||
13. | Badowiec Karolina | 98 | Wodnik Bielsk P | 2:13.17 | 92 | 1:02.61 | 1:10.56 |
<< TOP >> |
Nr 11 25/10/2008 | 100m grzbietowy Kobiet | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wawszczak Anna | 99 | Skalar Warszawa | 1:40.31 | 217 | 48.81 | 51.50 | |||||
2. | Tarkowska Natalia | 99 | Skalar Warszawa | 1:44.42 | 192 | 47.15 | 57.27 | |||||
3. | Szwed Martyna | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:54.78 | 144 | 54.95 | 59.83 | |||||
4. | Borowska Karolina | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:57.66 | 134 | 53.50 | 1:04.16 | |||||
5. | Borowik Julia | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:59.14 | 129 | 55.16 | 1:03.98 | |||||
6. | S³okotowicz Julita | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:04.01 | 114 | 59.74 | 1:04.27 |
<< TOP >> |
Nr 12 25/10/2008 | 100m grzbietowy Mê¿czyzn | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Byszniew Konstanty | 95 | SMS BrzeϾ | 1:09.72 | 462 | 34.56 | 35.16 | |||||
2. | Margevicius Deividas | 95 | SMS Kovno | 1:10.22 | 453 | 34.04 | 36.18 | |||||
3. | Srgiejew Wowa | 95 | SMS BrzeϾ | 1:11.49 | 429 | 34.94 | 36.55 | |||||
4. | Szarapow Nikita | 95 | SMS Svietlogors | 1:12.01 | 420 | 35.41 | 36.60 | |||||
5. | Szelest Jacek | 95 | Skarpa Lublin | 1:15.15 | 369 | 35.93 | 39.22 | |||||
6. | Fiedorowicz Karol | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:19.01 | 318 | 38.78 | 40.23 | |||||
7. | Dudutis Algirdas | 95 | SMS Kovno | 1:20.33 | 302 | 39.16 | 41.17 |
<< TOP >> |
Nr 12 25/10/2008 | 100m grzbietowy Mê¿czyzn | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Raczkowski Piotr Daniel | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:14.42 | 380 | 37.08 | 37.34 | ||||||
2. | Janicki Mateusz | 96 | Skarpa Lublin | 1:15.43 | 365 | 36.88 | 38.55 | ||||||
3. | Radziszewski Jakub | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:17.63 | 335 | 37.08 | 40.55 | ||||||
4. | Wolos Artur | 96 | SMS Svietlogors | 1:18.65 | 322 | 37.74 | 40.91 | ||||||
5. | Galuk Sergiej | 96 | SMS BrzeϾ | 1:19.64 | 310 | 38.93 | 40.71 | ||||||
6. | Rutkauskas Lukas | 96 | SMS Kovno | 1:21.54 | 289 | 40.18 | 41.36 | ||||||
7. | Isajenko Maksym | 96 | SMS BrzeϾ | 1:24.90 | 256 | 41.96 | 42.94 | ||||||
8. | Senturov W³adys³aw | 96 | SMS Svietlogors | 1:25.06 | 254 | 42.31 | 42.75 | ||||||
9. | Verikas Kimas | 96 | VVSM Wilno | 1:25.88 | 247 | 41.23 | 44.65 | ||||||
10. | Norkunas Mantas | 96 | VVSM Wilno | 1:52.04 | 111 | 51.92 | 1:00.12 | ||||||
DYSKW. | Go³odko Aleksy | 96 | SMS Brzeœæ | 226 | |||||||||
G8 |
<< TOP >> |
Nr 12 25/10/2008 | 100m grzbietowy Mê¿czyzn | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Szmajda Micha³ | 97 | Olimpijczyk Suw | 1:20.30 | 302 | 40.37 | 39.93 | ||||||
2. | Leszczun Ivan | 97 | SMS Svietlogors | 1:26.93 | 238 | 41.54 | 45.39 | ||||||
3. | Grzêdziñski Maciej | 97 | Olimpijczyk Suw | 1:29.56 | 218 | 44.09 | 45.47 | ||||||
4. | Marcenko Paulius | 97 | SMS Kovno | 1:29.79 | 216 | 43.76 | 46.03 | ||||||
5. | Cepaitis Grazvydas | 97 | SMS Kovno | 1:31.05 | 207 | 42.72 | 48.33 | ||||||
6. | Malachovskij Tomek | 97 | VVSM Wilno | 1:31.43 | 205 | 44.74 | 46.69 | ||||||
7. | Samoj³owicz Timur | 97 | SMS Svietlogors | 1:38.18 | 165 | 48.06 | 50.12 | ||||||
8. | Galdinczuk Anton | 97 | SMS BrzeϾ | 1:38.27 | 165 | 47.64 | 50.63 | ||||||
9. | Samoj³owicz Artur | 97 | SMS Brzeœæ | 1:40.48 | 154 | 46.43 | 54.05 | ||||||
DYSKW. | Jakutis Eimantas | 97 | VVSM Wilno | 148 | |||||||||
G1 |
<< TOP >> |
Nr 12 25/10/2008 | 100m grzbietowy Mê¿czyzn | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Remiszewski Pawe³ | 98 | Neptun Soko³ów | 1:32.28 | 199 | 45.12 | 47.16 | ||||||
2. | Ziaukas Pijus | 98 | SMS Kovno | 1:33.78 | 190 | ||||||||
3. | Barañski Kacper | 98 | Skalar Warszawa | 1:34.70 | 184 | 46.57 | 48.13 | ||||||
4. | Usas Daumantas | 98 | VVSM Wilno | 1:44.09 | 139 | 50.50 | 53.59 | ||||||
5. | Bia³owie¿ec Aaron | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:48.65 | 122 | 54.86 | 53.79 | ||||||
6. | Kazakow Jewgeni | 98 | SMS BrzeϾ | 1:51.52 | 113 | 51.11 | 1:00.41 | ||||||
7. | Sadkevicius Raimondas | 98 | VVSM Wilno | 1:56.01 | 100 | 53.26 | 1:02.75 | ||||||
8. | £adniak Jakub | 98 | Wodnik Bielsk P | 2:01.02 | 88 | 57.90 | 1:03.12 | ||||||
DYSKW. | Dmitriuk £ukasz | 98 | Wodnik Bielsk P | 142 | |||||||||
G9 |
<< TOP >> |
Nr 12 25/10/2008 | 100m grzbietowy Mê¿czyzn | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | ||||||||
1. | Jakubonis Julius | 99 | VVSM Wilno | 1:35.03 | 182 | 45.62 | 49.41 | ||||||
2. | B³achnio Grzegorz | 99 | Neptun Soko³ów | 1:40.99 | 152 | 49.60 | 51.39 | ||||||
3. | Sajecki Wojciech | 99 | Skalar Warszawa | 1:41.14 | 151 | 48.15 | 52.99 | ||||||
4. | Osipiak Kacper | 99 | Neptun Soko³ów | 1:50.66 | 115 | 51.29 | 59.37 | ||||||
5. | Jansons Pawe³ | 99 | SMS Svietlogors | 1:56.26 | 99 | 54.85 | 1:01.41 | ||||||
6. | Grygorczuk Jakub | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:59.66 | 91 | 57.15 | 1:02.51 | ||||||
7. | Zawadzki Szymon | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:59.71 | 91 | 56.99 | 1:02.72 | ||||||
8. | Andrejuk Piotr | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:00.79 | 89 | 58.17 | 1:02.62 | ||||||
9. | Fajnas Kacper | 99 | Ósemka Siedlce | 2:01.59 | 87 | 58.94 | 1:02.65 | ||||||
10. | Misiuk Dawid | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:12.82 | 66 | ||||||||
11. | Trzeszczakowski Daniel | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:15.13 | 63 | 1:02.87 | 1:12.26 | ||||||
DYSKW. | Naumow Jakub | 99 | Ósemka Siedlce | 165 | |||||||||
G5 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
PK | Pacevicius Tomas | 94 | VVSM Wilno | 1:23.99 | 264 | 40.58 | 43.41 |
<< TOP >> |
Nr 13 25/10/2008 | 100m dowolny Kobiet | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Dembska Joanna | 95 | Skalar Warszawa | 1:01.80 | 667 | 30.09 | 31.71 | |||||
2. | Grigonyte Giedre | 95 | VVSM Wilno | 1:02.04 | 659 | 30.00 | 32.04 | |||||
3. | Szczytko Natalia | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:04.29 | 593 | 31.13 | 33.16 | |||||
4. | Upo³owniewa Anna | 95 | SMS Brzeœæ | 1:05.11 | 570 | 31.31 | 33.80 | |||||
5. | Bartoszewicz Ewelina | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:06.27 | 541 | 31.96 | 34.31 | |||||
6. | Paschalskyte Sandra | 95 | SMS Kovno | 1:08.15 | 497 | 32.83 | 35.32 | |||||
7. | Mazur Kamila | 95 | Skalar Warszawa | 1:08.24 | 495 | 33.53 | 34.71 | |||||
8. | Kuzova Maria | 95 | SMS Svietlogors | 1:09.06 | 478 | 33.52 | 35.54 | |||||
9. | Remiszewska Magda | 95 | Neptun Soko³ów | 1:16.01 | 358 | 36.31 | 39.70 | |||||
10. | Bartosiak Joanna | 95 | Wodnik Bielsk P | 1:23.89 | 266 | 39.80 | 44.09 | |||||
11. | Florczuk Sylwia | 95 | Wodnik Bielsk P | 1:29.28 | 221 | 42.21 | 47.07 |
<< TOP >> |
Nr 13 25/10/2008 | 100m dowolny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Borkowska Aleksandra | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:05.63 | 557 | 32.09 | 33.54 | |||||
2. | Aleksandrowicz Arleta | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:07.11 | 521 | 32.64 | 34.47 | |||||
3. | Zarzecka Anna | 96 | Skarpa Lublin | 1:09.38 | 471 | 33.39 | 35.99 | |||||
4. | Olszak Angelika | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:10.72 | 445 | 33.39 | 37.33 | |||||
5. | Gorecka Krystyna | 96 | SMS BrzeϾ | 1:14.82 | 376 | 35.95 | 38.87 | |||||
6. | Bondar Ksenia | 96 | SMS Svietlogors | 1:16.54 | 351 | 36.77 | 39.77 | |||||
7. | Skeraht Gabriele | 96 | SMS Kovno | 1:17.53 | 338 | 37.19 | 40.34 | |||||
8. | Endriulaityte Ugne | 96 | SMS Kovno | 1:17.57 | 337 | 37.17 | 40.40 | |||||
9. | Mazlekaite Ieva | 96 | SMS Kovno | 1:17.94 | 332 | 37.80 | 40.14 | |||||
10. | Seweryn Wiera | 96 | SMS Svietlogors | 1:18.56 | 325 | 38.34 | 40.22 | |||||
11. | Teter Patrycja | 96 | Skarpa Lublin | 1:19.81 | 309 | 37.56 | 42.25 | |||||
12. | Kryzanauskaite Paulina | 96 | SMS Kovno | 1:21.96 | 286 | 39.03 | 42.93 | |||||
13. | Piskunova Anastasija | 96 | VVSM Wilno | 1:23.62 | 269 | 38.65 | 44.97 | |||||
14. | Piekutin Anita | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:28.07 | 230 | 40.33 | 47.74 | |||||
15. | Ko³os Maria | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:31.48 | 205 | 43.13 | 48.35 | |||||
16. | Perzyna Dominika | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:34.41 | 187 | 44.84 | 49.57 |
<< TOP >> |
Nr 13 25/10/2008 | 100m dowolny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Kubiliute Aiste | 97 | SMS Kovno | 1:09.46 | 470 | 33.44 | 36.02 | |||||
2. | Trojgo Bogna | 97 | Skalar Warszawa | 1:12.73 | 409 | 35.65 | 37.08 | |||||
3. | Okr¹g³a Martyna | 97 | Olimpijczyk Suw | 1:14.38 | 382 | 35.95 | 38.43 | |||||
4. | Kamiñska Daria | 97 | MKS Wodnik Rado | 1:14.47 | 381 | 36.96 | 37.51 | |||||
5. | Petryka Nikola | 97 | Skalar Warszawa | 1:14.54 | 380 | 36.60 | 37.94 | |||||
6. | Suchota Magdalena | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:14.82 | 376 | 36.84 | 37.98 | |||||
Frelian Marta | 97 | Skalar Warszawa | 1:14.82 | 376 | 35.24 | 39.58 | ||||||
8. | Sieñczyk Jowita | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 1:16.45 | 352 | 36.90 | 39.55 | |||||
9. | Nockiewicz Paulina | 97 | Skalar Warszawa | 1:17.18 | 342 | 36.48 | 40.70 | |||||
10. | Smolan Juliana | 97 | SMS Svietlogors | 1:19.54 | 313 | 37.30 | 42.24 | |||||
11. | Chwedczuk Klaudia | 97 | Ósemka Siedlce | 1:22.29 | 282 | 38.95 | 43.34 | |||||
12. | Lukoseviciute Dalia | 97 | SMS Kovno | 1:22.55 | 280 | 37.71 | 44.84 | |||||
13. | Boczkowska Julianna | 97 | Neptun Soko³ów | 1:25.19 | 254 | 42.20 | 42.99 | |||||
14. | Turska Adrianna | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:26.30 | 245 | 41.92 | 44.38 | |||||
15. | Celiñska Kornela | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:26.66 | 242 | 41.63 | 45.03 | |||||
16. | Krasuska Weronika | 97 | Ósemka Siedlce | 1:29.61 | 218 | 44.31 | 45.30 | |||||
17. | Ciok Kinga | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:32.08 | 201 | 42.01 | 50.07 | |||||
18. | Bernat Paulina | 97 | Ósemka Siedlce | 1:35.94 | 178 | 43.31 | 52.63 | |||||
19. | Paskeviciute Kamile | 97 | VVSM Wilno | 1:39.43 | 160 | 47.84 | 51.59 | |||||
20. | Syczewska Aleksandra | 97 | Wodnik Bielsk P | 1:44.14 | 139 | 47.85 | 56.29 |
<< TOP >> |
Nr 13 25/10/2008 | 100m dowolny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Miesza³o Paulina | 98 | Neptun Soko³ów | 1:27.06 | 238 | 41.48 | 45.58 | |||||
2. | Kopiñska Izabela | 98 | Huragan Miêdzyr | 1:27.14 | 238 | 41.72 | 45.42 | |||||
3. | Gineviciute Agne | 98 | SMS Kovno | 1:28.48 | 227 | 40.59 | 47.89 | |||||
4. | Kowalczyk Gabriela | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:30.53 | 212 | 43.92 | 46.61 | |||||
5. | Wawruch Paula | 98 | Huragan Miêdzyr | 1:35.90 | 178 | 43.88 | 52.02 | |||||
6. | Tobiszewska Katarzyna | 98 | Huragan Miêdzyr | 1:37.07 | 172 | 44.01 | 53.06 | |||||
7. | Sverdlova Stela | 98 | VVSM Wilno | 1:37.29 | 171 | 45.19 | 52.10 | |||||
8. | Kamiñska Zuzanna | 98 | MKS Wodnik Rado | 1:44.07 | 139 | 48.46 | 55.61 | |||||
9. | Podolec Julianna | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:44.56 | 137 | 47.49 | 57.07 | |||||
10. | Vnukova Viktorija | 98 | VVSM Wilno | 1:45.68 | 133 | 48.98 | 56.70 | |||||
11. | Nowicka Dominika | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:50.54 | 116 | 51.48 | 59.06 | |||||
12. | Borowik Wiktoria | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:54.20 | 105 | 51.94 | 1:02.26 | |||||
13. | Marciukaityte Emilija | 98 | VVSM Wilno | 1:58.98 | 93 | 52.26 | 1:06.72 | |||||
14. | Grzelak Ewa | 98 | Ósemka Siedlce | 2:06.39 | 78 |
<< TOP >> |
Nr 13 25/10/2008 | 100m dowolny Kobiet | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Wietrzyñska Renata | 99 | MKS Wodnik Rado | 1:34.70 | 185 | 45.06 | 49.64 | |||||
2. | Endriulaityte Erika | 99 | SMS Kovno | 1:42.81 | 145 | 48.65 | 54.16 | |||||
3. | Borowska Karolina | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:52.78 | 109 | 52.37 | 1:00.41 | |||||
4. | Borowik Julia | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:56.35 | 100 | 54.38 | 1:01.97 | |||||
5. | Martuseviciute Agniete | 99 | SMS Kovno | 1:57.30 | 97 | 54.93 | 1:02.37 | |||||
6. | S³okotowicz Julita | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:04.40 | 81 | 59.15 | 1:05.25 |
<< TOP >> |
Nr 14 25/10/2008 | 100m dowolny Mê¿czyzn | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Berezecki Mateusz | 95 | Olimpijczyk Suw | 59.49 | 535 | 28.87 | 30.62 | |||||
2. | Legatas Sarunas | 95 | VVSM Wilno | 1:04.65 | 417 | 30.50 | 34.15 | |||||
3. | Borodicz Maksym | 95 | SMS BrzeϾ | 1:04.66 | 416 | 30.60 | 34.06 | |||||
4. | Garkowicz Dima | 95 | SMS BrzeϾ | 1:05.35 | 403 | 30.87 | 34.48 | |||||
5. | Jusel Artur | 95 | VVSM Wilno | 1:05.47 | 401 | 31.75 | 33.72 | |||||
6. | Jablunin Edvard | 95 | VVSM Wilno | 1:05.81 | 395 | 32.04 | 33.77 | |||||
7. | Rabczuk W³ad | 95 | SMS Brzeœæ | 1:05.86 | 394 | 32.28 | 33.58 | |||||
8. | Szelest Jacek | 95 | Skarpa Lublin | 1:06.10 | 390 | 31.56 | 34.54 | |||||
9. | Zieliñski Filip | 95 | Skarpa Lublin | 1:06.36 | 385 | 31.56 | 34.80 | |||||
10. | Radziejewski Jakub | 95 | Skarpa Lublin | 1:07.18 | 371 | 32.67 | 34.51 | |||||
11. | Koz³owski Ernest | 95 | Skarpa Lublin | 1:07.26 | 370 | 32.21 | 35.05 | |||||
12. | Lazarenko Kiry³ | 95 | SMS Svietlogors | 1:08.14 | 356 | 32.65 | 35.49 | |||||
13. | £ojko Piotr | 95 | Olimpijczyk Suw | 1:09.89 | 330 | 33.69 | 36.20 | |||||
14. | Aripovskij Vladimir | 95 | VVSM Wilno | 1:09.95 | 329 | 34.95 | 35.00 | |||||
15. | Dudutis Algirdas | 95 | SMS Kovno | 1:10.26 | 324 | 33.91 | 36.35 | |||||
16. | Shereni Adrian | 95 | Neptun Soko³ów | 1:10.53 | 321 | 33.48 | 37.05 | |||||
17. | Zakarauskas Jonas | 95 | SMS Kovno | 1:12.24 | 298 | 36.13 | 36.11 | |||||
18. | Ostaszewski Damian | 95 | Wodnik Bielsk P | 1:12.52 | 295 | 34.48 | 38.04 | |||||
19. | Romaniuk Piotr | 95 | Neptun Soko³ów | 1:14.30 | 274 | 35.61 | 38.69 | |||||
20. | Klenovskis Darius | 95 | VVSM Wilno | 1:14.93 | 267 | 35.16 | 39.77 | |||||
21. | Devks Sergej | 95 | VVSM Wilno | 1:17.32 | 243 | 34.03 | 43.29 | |||||
22. | Sadowski Mateusz | 95 | Wodnik Bielsk P | 1:19.38 | 225 | 37.24 | 42.14 |
<< TOP >> |
Nr 14 25/10/2008 | 100m dowolny Mê¿czyzn | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Rybo³owik Jan | 96 | Huragan Miêdzyr | 1:06.82 | 377 | 30.88 | 35.94 | |||||
2. | Ró¿yñski Janek | 96 | Skalar Warszawa | 1:07.50 | 366 | 32.65 | 34.85 | |||||
3. | Dapkus Grantas | 96 | SMS Kovno | 1:08.20 | 355 | 34.17 | 34.03 | |||||
4. | Œwierzbin Marek | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:11.82 | 304 | 33.53 | 38.29 | |||||
5. | Jamróz Marcin | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:12.49 | 295 | 34.44 | 38.05 | |||||
6. | Szewczyk Pawe³ | 96 | Skarpa Lublin | 1:13.13 | 288 | 35.15 | 37.98 | |||||
7. | S³abiñski Kamil | 96 | Olimpijczyk Suw | 1:13.26 | 286 | 35.71 | 37.55 | |||||
8. | Fadejev Andrej | 96 | VVSM Wilno | 1:15.21 | 264 | 35.80 | 39.41 | |||||
9. | Mieleszko Dymitr | 96 | SMS Svietlogors | 1:17.88 | 238 | |||||||
10. | Ciapas Aurimas | 96 | VVSM Wilno | 1:20.21 | 218 | 37.82 | 42.39 | |||||
11. | Roszkowski Kamil | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:26.70 | 172 | 41.13 | 45.57 | |||||
12. | Kvedaras Marius | 96 | VVSM Wilno | 1:26.71 | 172 | 41.13 | 45.58 | |||||
13. | Stadnicki Krzysztof | 96 | Wodnik Bielsk P | 1:30.69 | 151 | 43.71 | 46.98 | |||||
14. | Petrasiunas Lukas | 96 | VVSM Wilno | 1:33.06 | 139 | 43.05 | 50.01 | |||||
15. | Norkunas Mantas | 96 | VVSM Wilno | 1:42.08 | 105 | 44.10 | 57.98 |
<< TOP >> |
Nr 14 25/10/2008 | 100m dowolny Mê¿czyzn | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Mikalauskas Tomas | 97 | SMS Kovno | 1:13.07 | 288 | 34.83 | 38.24 | |||||
2. | Tymiñski Rafa³ | 97 | Wodnik Bielsk P | 1:13.85 | 279 | 35.41 | 38.44 | |||||
3. | Wetrennikow Kiry³ | 97 | SMS Brzeœæ | 1:14.50 | 272 | 36.14 | 38.36 | |||||
4. | Grzêdziñski Maciej | 97 | Olimpijczyk Suw | 1:16.89 | 247 | 36.94 | 39.95 | |||||
5. | Talacha Marcin | 97 | Ósemka Siedlce | 1:18.79 | 230 | 37.43 | 41.36 | |||||
6. | Rabek Tomasz | 97 | Huragan Miêdzyr | 1:19.16 | 227 | 37.91 | 41.25 | |||||
7. | Polak Pawe³ | 97 | SMS Brzeœæ | 1:20.74 | 214 | 37.57 | 43.17 | |||||
8. | Szutko Mateusz | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 1:21.11 | 211 | 37.61 | 43.50 | |||||
9. | Sacharczuk Damian | 97 | Wodnik Bielsk P | 1:22.72 | 199 | 37.97 | 44.75 | |||||
10. | Maksymiuk Mateusz | 97 | Wodnik Bielsk P | 1:26.91 | 171 | 39.32 | 47.59 | |||||
11. | Majewski £ukasz | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 1:27.33 | 169 | 40.94 | 46.39 | |||||
12. | Roguski Micha³ | 97 | Ósemka Siedlce | 1:27.36 | 169 | 41.96 | 45.40 | |||||
13. | Jakutis Eimantas | 97 | VVSM Wilno | 1:30.74 | 150 | 41.07 | 49.67 | |||||
14. | Nenartavicius Mantas | 97 | VVSM Wilno | 1:33.85 | 136 | 43.45 | 50.40 | |||||
15. | Jaroslavcev Valerij | 97 | VVSM Wilno | 1:57.98 | 68 | 52.27 | 1:05.71 | |||||
PK | Pranys Normantas | 97 | VVSM Wilno | 1:29.24 | 158 | 41.65 | 47.59 |
<< TOP >> |
Nr 14 25/10/2008 | 100m dowolny Mê¿czyzn | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | G³ogowski Krzysztof | 98 | MKS Wodnik Rado | 1:14.80 | 269 | 36.86 | 37.94 | |||||
2. | Telienko Matwiej | 98 | SMS BrzeϾ | 1:18.44 | 233 | 36.35 | 42.09 | |||||
3. | Wolski Damian | 98 | Olimpijczyk Suw | 1:19.96 | 220 | 38.75 | 41.21 | |||||
4. | Ziaukas Pijus | 98 | SMS Kovno | 1:22.99 | 197 | 38.82 | 44.17 | |||||
5. | Jaroszewicz Micha³ | 98 | SMS Brzeœæ | 1:23.93 | 190 | 40.74 | 43.19 | |||||
6. | Sad³owski Pawe³ | 98 | Neptun Soko³ów | 1:25.61 | 179 | 39.07 | 46.54 | |||||
7. | Walentynowicz Micha³ | 98 | Skalar Warszawa | 1:26.64 | 173 | 40.50 | 46.14 | |||||
8. | Rybiñski Maciej | 98 | Skalar Warszawa | 1:27.48 | 168 | 41.11 | 46.37 | |||||
9. | Sobczak Rafa³ | 98 | Skalar Warszawa | 1:29.91 | 155 | 43.37 | 46.54 | |||||
10. | Mieszczeriakow Miros³aw | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:32.79 | 141 | 44.93 | 47.86 | |||||
11. | Proszkin Jegor | 98 | SMS Svietlogors | 1:36.10 | 126 | 41.61 | 54.49 | |||||
12. | Dmitriuk £ukasz | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:39.84 | 113 | 47.74 | 52.10 | |||||
13. | Gurevicius Dominikas | 98 | VVSM Wilno | 1:41.29 | 108 | 46.08 | 55.21 | |||||
14. | Bia³owie¿ec Aaron | 98 | Wodnik Bielsk P | 1:44.41 | 99 | 49.27 | 55.14 |
<< TOP >> |
Nr 14 25/10/2008 | 100m dowolny Mê¿czyzn | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | |||||||
1. | Jakubonis Julius | 99 | VVSM Wilno | 1:25.55 | 179 | 40.09 | 45.46 | |||||
2. | Naumow Jakub | 99 | Ósemka Siedlce | 1:30.31 | 153 | 43.01 | 47.30 | |||||
3. | Sternik Max-Hubert | 99 | Skalar Warszawa | 1:37.11 | 123 | 43.52 | 53.59 | |||||
4. | Pauza Vilius | 99 | SMS Kovno | 1:41.63 | 107 | 48.74 | 52.89 | |||||
5. | Szkirman Pawe³ | 99 | SMS Svietlogors | 1:41.65 | 107 | 49.02 | 52.63 | |||||
6. | Kramek Eryk | 99 | MKS Wodnik Rado | 1:41.78 | 106 | 50.36 | 51.42 | |||||
7. | Zawadzki Szymon | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:55.56 | 73 | 53.37 | 1:02.19 | |||||
8. | Trzeszczakowski Daniel | 99 | Wodnik Bielsk P | 1:56.24 | 71 | 54.02 | 1:02.22 | |||||
9. | Grygorczuk Jakub | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:00.40 | 64 | 55.18 | 1:05.22 | |||||
10. | Misiuk Dawid | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:08.39 | 53 | 58.43 | 1:09.96 | |||||
11. | Andrejuk Piotr | 99 | Wodnik Bielsk P | 2:12.86 | 48 | 59.59 | 1:13.27 | |||||
12. | Jaroszczuk Nikita | 99 | SMS Svietlogors | 2:21.35 | 39 | 59.73 | 1:21.62 |
<< TOP >> |
Nr 15 25/10/2008 | 200m klasyczny Kobiet | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Trojgo Martyna | 95 | Skalar Warszawa | 2:53.92 | 565 | 40.39 | 44.73 | 44.65 | 44.15 | |||||
2. | Derda Natalia | 95 | Olimpijczyk Suw | 2:58.05 | 527 | 41.18 | 46.02 | 46.37 | 44.48 | |||||
3. | Kamienik Ada | 95 | MKS Wodnik Rado | 3:01.37 | 498 | 42.73 | 46.50 | 48.00 | 44.14 | |||||
4. | Bukszta Ira | 95 | SMS BrzeϾ | 3:01.52 | 497 | 41.83 | 46.49 | 47.04 | 46.16 | |||||
5. | Przychodzeñ Olga | 95 | Skarpa Lublin | 3:03.22 | 484 | 42.97 | 47.45 | 47.47 | 45.33 | |||||
6. | Boczkowa Anna | 95 | SMS BrzeϾ | 3:13.84 | 408 | 44.19 | 48.56 | 49.79 | 51.30 | |||||
7. | Pauryte Jone | 95 | VVSM Wilno | 3:17.33 | 387 | 45.36 | 49.57 | 51.33 | 51.07 | |||||
8. | Timasok Viktorija | 95 | VVSM Wilno | 3:22.94 | 356 | 46.56 | 51.82 | 52.94 | 51.62 | |||||
9. | Szwed Agnieszka | 95 | Wodnik Bielsk P | 3:44.50 | 263 | 50.51 | 56.36 | 59.28 | 58.35 |
<< TOP >> |
Nr 15 25/10/2008 | 200m klasyczny Kobiet | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Wysocka Joanna | 96 | Olimpijczyk Suw | 3:01.00 | 502 | 41.02 | 46.29 | 47.12 | 46.57 | |||||
2. | Iljuta Diana | 96 | SMS BrzeϾ | 3:14.44 | 404 | 43.44 | 50.39 | 51.04 | 49.57 | |||||
3. | Karykowska Katarzyna | 96 | Skarpa Lublin | 3:15.97 | 395 | 44.82 | 50.85 | 50.83 | 49.47 | |||||
4. | Aleksandrowicz Alena | 96 | SMS BrzeϾ | 3:21.49 | 363 | 44.72 | 51.07 | 53.28 | 52.42 | |||||
5. | Sinicka Marina | 96 | SMS BrzeϾ | 3:22.97 | 356 | 45.42 | 52.11 | 53.15 | 52.29 | |||||
6. | Paniutycz Julia | 96 | Wodnik Bielsk P | 3:23.03 | 355 | 44.52 | 54.02 | 52.64 | 51.85 | |||||
7. | Mendyk Aleksandra | 96 | MKS Wodnik Rado | 3:25.23 | 344 | 48.02 | 53.23 | 53.22 | 50.76 | |||||
8. | £adniak Izabela | 96 | Wodnik Bielsk P | 3:25.62 | 342 | 47.06 | 52.81 | 53.56 | 52.19 | |||||
9. | Spakovska Eva | 96 | VVSM Wilno | 3:35.95 | 295 | 49.41 | 55.81 | 55.84 | 54.89 | |||||
10. | Sorokin Aleksandra | 96 | Wodnik Bielsk P | 3:42.74 | 269 | 51.33 | 58.26 | 57.25 | 55.90 |
<< TOP >> |
Nr 15 25/10/2008 | 200m klasyczny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Sokolovaite Gabija | 97 | SMS Kovno | 3:15.25 | 399 | 44.77 | 49.26 | 51.11 | 50.11 | |||||
2. | Kamiñska Daria | 97 | MKS Wodnik Rado | 3:17.36 | 387 | 46.60 | 50.44 | 51.12 | 49.20 | |||||
3. | Harasimiuk Julia | 97 | Huragan Miêdzyr | 3:23.01 | 355 | 45.27 | 52.58 | 52.97 | 52.19 | |||||
4. | ¯ero Magdalena | 97 | Wodnik Bielsk P | 3:27.07 | 335 | 47.08 | 52.92 | 53.52 | 53.55 | |||||
5. | Miko³ajczuk Marta | 97 | Huragan Miêdzyr | 3:28.55 | 328 | 48.36 | 54.49 | 52.75 | 52.95 | |||||
6. | Biernacka Anna | 97 | Huragan Miêdzyr | 3:28.91 | 326 | 49.28 | 53.28 | 53.68 | 52.67 | |||||
7. | Stepanienko Anastazja | 97 | SMS Svietlogors | 3:38.41 | 285 | 49.24 | 55.83 | 56.57 | 56.77 | |||||
8. | Omeljanczuk Adelina | 97 | SMS BrzeϾ | 3:43.52 | 266 | 50.32 | 56.22 | 58.09 | 58.89 | |||||
9. | Zacharevic Dominika | 97 | VVSM Wilno | 3:44.82 | 261 | 50.44 | 59.55 | 57.90 | 56.93 | |||||
10. | Pereverziva Viktorija | 97 | VVSM Wilno | 3:55.55 | 227 | 52.08 | 1:00.00 | 1:01.42 | 1:02.05 | |||||
11. | Sadkeviciute Julija | 97 | VVSM Wilno | 3:56.40 | 225 | 51.06 | 1:02.43 | 1:02.48 | 1:00.43 |
<< TOP >> |
Nr 15 25/10/2008 | 200m klasyczny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | ||||||||
1. | Mendyk Adrianna | 98 | MKS Wodnik Rado | 3:17.48 | 386 | 45.50 | 49.84 | 50.51 | 51.63 | ||||||
2. | Kuncinaite Veronika | 98 | VVSM Wilno | 3:19.08 | 377 | 46.42 | 50.89 | 51.79 | 49.98 | ||||||
3. | B³uœ Barbara | 98 | Olimpijczyk Suw | 3:21.32 | 364 | 46.31 | 51.23 | 53.04 | 50.74 | ||||||
4. | Gêbczyk Ma³gorzata | 98 | MKS Wodnik Rado | 3:22.90 | 356 | 47.55 | 52.39 | 52.75 | 50.21 | ||||||
5. | Hryciuk Patrycja | 98 | Huragan Miêdzyr | 3:33.91 | 304 | 49.11 | 54.37 | 55.55 | 54.88 | ||||||
6. | Miko³ajczuk Alicja | 98 | Huragan Miêdzyr | 3:44.68 | 262 | 52.39 | 58.64 | 58.37 | 55.28 | ||||||
7. | Szmidt Natalia | 98 | Ósemka Siedlce | 3:49.70 | 245 | 54.91 | 58.47 | 58.88 | 57.44 | ||||||
8. | Naumczuk Aleksandra | 98 | Wodnik Bielsk P | 3:57.33 | 222 | 52.66 | 1:02.73 | 1:01.44 | 1:00.50 | ||||||
DYSKW. | Cygankova Svietlana | 98 | SMS Svietlogors | ||||||||||||
O4 |
<< TOP >> |
Nr 15 25/10/2008 | 200m klasyczny Kobiet | 9 lat i m³odsi Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Jurczuk Nika | 99 | Wodnik Bielsk P | 4:14.87 | 179 | 58.68 | 1:04.61 | 1:06.01 | 1:05.57 | |||||
2. | Dier¿anowska Katarzyna | 99 | Wodnik Bielsk P | 4:19.52 | 170 | 1:00.98 | 1:06.48 | 1:06.61 | 1:05.45 | |||||
3. | Weso³owska Agata | 01 | Wodnik Bielsk P | 4:51.16 | 120 | 1:06.50 | 1:15.83 | 1:14.82 | 1:14.01 |
<< TOP >> |
Nr 16 25/10/2008 | 200m klasyczny Mê¿czyzn | 13 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Brac³aw Karol | 95 | Skarpa Lublin | 2:48.18 | 464 | 37.85 | 43.02 | 44.25 | 43.06 | |||||
2. | Byszniew Konstanty | 95 | SMS BrzeϾ | 2:48.48 | 461 | 39.35 | 44.10 | 43.48 | 41.55 | |||||
3. | Szarapow Nikita | 95 | SMS Svietlogors | 2:50.27 | 447 | 38.35 | 43.56 | 44.05 | 44.31 | |||||
4. | Dobrowolski Marcel | 95 | Skarpa Lublin | 2:51.67 | 436 | 38.91 | 44.25 | 45.14 | 43.37 | |||||
5. | Riabow Micha³ | 95 | SMS Svietlogors | 2:57.48 | 395 | 40.07 | 44.90 | 45.78 | 46.73 | |||||
6. | Nazarow Artem | 95 | SMS BrzeϾ | 2:58.46 | 388 | 39.90 | 45.74 | 47.68 | 45.14 | |||||
7. | Pupininkas Mantas | 95 | SMS Kovno | 3:00.60 | 375 | 40.62 | 46.49 | 47.89 | 45.60 | |||||
8. | Britow Maksym | 95 | SMS BrzeϾ | 3:07.82 | 333 | 42.87 | 47.12 | 48.68 | 49.15 | |||||
9. | Warakomski Mi³osz | 95 | Olimpijczyk Suw | 3:12.09 | 311 | 43.45 | 49.42 | 50.31 | 48.91 | |||||
10. | Klenovskis Darius | 95 | VVSM Wilno | 3:14.50 | 300 | 41.46 | 48.73 | 52.31 | 52.00 | |||||
11. | Sanda Vismantas | 95 | VVSM Wilno | 3:22.73 | 265 | 46.47 | 51.66 | 53.41 | 51.19 | |||||
12. | Tymiñski Kamil | 95 | Wodnik Bielsk P | 3:25.71 | 253 | 45.39 | 52.21 | 54.00 | 54.11 |
<< TOP >> |
Nr 16 25/10/2008 | 200m klasyczny Mê¿czyzn | 12 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Czerniec Filip | 96 | Skarpa Lublin | 2:55.31 | 410 | 40.41 | 45.47 | 46.08 | 43.35 | |||||
2. | Rubaj Adrian | 96 | Skarpa Lublin | 3:02.29 | 364 | 41.14 | 47.13 | 47.40 | 46.62 | |||||
3. | Solski Filip | 96 | Skarpa Lublin | 3:07.68 | 334 | 42.52 | 48.16 | 48.69 | 48.31 | |||||
4. | Vinclovas Rokas | 96 | VVSM Wilno | 3:09.05 | 326 | 42.65 | 48.01 | 49.46 | 48.93 | |||||
5. | Aukstikalnis Erikas | 96 | SMS Kovno | 3:09.80 | 323 | 43.93 | 50.00 | 49.73 | 46.14 | |||||
6. | Pokidko Miko³aj | 96 | SMS Svietlogors | 4:04.29 | 151 | 54.30 | 1:03.92 | 1:04.03 | 1:02.04 |
<< TOP >> |
Nr 16 25/10/2008 | 200m klasyczny Mê¿czyzn | 11 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Fedorowicz Jakub | 97 | MKS Wodnik Rado | 3:02.62 | 362 | 41.67 | 47.11 | 47.25 | 46.59 | |||||
2. | Szmajda Micha³ | 97 | Olimpijczyk Suw | 3:12.67 | 308 | 44.00 | 49.32 | 50.06 | 49.29 | |||||
3. | Marcenko Paulius | 97 | SMS Kovno | 3:28.42 | 244 | 49.23 | 52.58 | 53.26 | 53.35 | |||||
4. | Michalczuk Patryk | 97 | MKS ¯ak Bia³a P | 3:31.34 | 234 | 48.51 | 54.75 | 55.60 | 52.48 | |||||
5. | Demidenko Roman | 97 | SMS Svietlogors | 3:31.78 | 232 | 46.71 | 52.80 | 56.92 | 55.35 | |||||
6. | Polak Marek | 97 | Ósemka Siedlce | 3:42.39 | 200 | 53.67 | 56.69 | 57.17 | 54.86 | |||||
7. | Roguski Micha³ | 97 | Ósemka Siedlce | 3:49.43 | 182 | 53.23 | 58.79 | 1:00.41 | 57.00 | |||||
8. | Jaroslavcev Valerij | 97 | VVSM Wilno | 3:50.74 | 179 | 53.40 | 59.06 | 59.71 | 58.57 | |||||
9. | Pankraszkin W³adys³aw | 97 | SMS Svietlogors | 3:54.20 | 171 | 50.00 | 1:00.95 | 1:03.27 | 59.98 |
<< TOP >> |
Nr 16 25/10/2008 | 200m klasyczny Mê¿czyzn | 10 lat Brak minimum |
r. | Kod | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m | |||||||
1. | Zuchowicz Jan | 98 | Skalar Warszawa | 3:20.40 | 274 | 45.86 | 51.50 | 52.77 | 50.27 | |||||
2. | Fadejev Aleksej | 98 | VVSM Wilno | 3:39.40 | 209 | 49.99 | 57.52 | 56.00 | 55.89 | |||||
3. | Podgórzak Micha³ | 98 | Ósemka Siedlce | 3:54.25 | 171 | 54.70 | 59.53 | 1:00.58 | 59.44 | |||||
4. | Sebiesiuk Miron | 98 | Wodnik Bielsk P | 3:54.65 | 171 | 54.28 | 1:00.76 | 1:01.28 | 58.33 | |||||
5. | Sadkevicius Raimondas | 98 | VVSM Wilno | 4:06.59 | 147 | 55.07 | 1:02.90 | 1:04.13 | 1:04.49 | |||||
6. | Sadkevicius Arnoldas | 98 | VVSM Wilno | 4:19.54 | 126 | 54.64 | 1:04.76 | 1:07.73 | 1:12.41 | |||||
7. | Paszkowski Pawe³ | 98 | Wodnik Bielsk P | 4:31.39 | 110 | 1:00.24 | 1:09.51 | 1:11.43 | 1:10.21 |
<< TOP >> |
Nr 17 25/10/2008 | 8 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet | 9 - 13 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | MUKS Olimpijczyk Suwa³ki | Olimpijczyk Suw | 4:05.95 |
Borkowska Aleksandra £ukuæ Anna Olszak Angelika Aleksandrowicz Arleta | 96 96 96 96 | 30.14 31.33 32.10 31.01 | 30.14 1:01.47 1:33.57 2:04.58 | Derda Natalia Szczytko Alicja Bartoszewicz Ewelina Szczytko Natalia | 95 95 95 95 | 31.23 30.11 30.40 29.63 | 2:35.81 3:05.92 3:36.32 4:05.95 |
2. | UKS Skalar Warszawa | Skalar Warszawa | 4:16.48 |
Petryka Nikola Mazur Kamila Trojgo Martyna Gaszkowska Bianka | 97 95 95 97 | 33.55 30.83 32.09 34.24 | 33.55 1:04.38 1:36.47 2:10.71 | Olszewska Maja Kaniewska Magdalena Nockiewicz Paulina Dembska Joanna | 95 96 97 95 | 30.79 32.38 34.40 28.20 | 2:41.50 3:13.88 3:48.28 4:16.48 |
3. | SMS BrzeϾ | SMS BrzeϾ | 4:24.50 |
Iljuta Diana Boczkowa Anna Rewenko Olga Gorecka Krystyna | 96 95 95 96 | 31.14 33.65 32.07 33.04 | 31.14 1:04.79 1:36.86 2:09.90 | Aleksandrowicz Alena Sinicka Marina Bukszta Ira Upo³owniewa Anna | 96 96 95 95 | 36.27 34.21 35.40 28.72 | 2:46.17 3:20.38 3:55.78 4:24.50 |
4. | SMS Kovno | SMS Kovno | 4:35.48 |
Skeraht Gabriele Endriulaityte Ugne Sokolovaite Gabija Lukoseviciute Dalia | 96 96 97 97 | 33.73 35.17 36.18 36.42 | 33.73 1:08.90 1:45.08 2:21.50 | Kryzanauskaite Paulina Mazlekaite Ieva Kubiliute Aiste Paschalskyte Sandra | 96 96 97 95 | 35.69 34.67 32.71 30.91 | 2:57.19 3:31.86 4:04.57 4:35.48 |
5. | VVSM Wilno | VVSM Wilno | 4:44.68 |
Grigonyte Giedre Pereverziva Viktorija Piskunova Anastasija Kuncinaite Veronika | 95 97 96 98 | 30.14 38.56 37.01 39.09 | 30.14 1:08.70 1:45.71 2:24.80 | Smargun Aleksandra Timasok Viktorija Pauryte Jone Segenyte Greta | 98 95 95 95 | 38.84 34.61 32.68 33.75 | 3:03.64 3:38.25 4:10.93 4:44.68 |
6. | MKS Wodnik Radom | MKS Wodnik Rado | 4:54.21 |
Mendyk Adrianna Gêbczyk Ma³gorzata Wietrzyñska Renata Mendyk Aleksandra | 98 98 99 96 | 33.84 35.59 41.59 36.18 | 33.84 1:09.43 1:51.02 2:27.20 | Kamiñska Zuzanna Kamiñska Daria Fedorowicz Zuzanna Kamienik Ada | 98 97 96 95 | 44.30 34.41 34.71 33.59 | 3:11.50 3:45.91 4:20.62 4:54.21 |
7. | MKP Wodnik Bielsk Podl. | Wodnik Bielsk P | 5:00.60 |
Klimczuk Anna Paniutycz Julia Szwed Agnieszka Florczuk Sylwia | 96 96 95 95 | 33.08 39.17 38.96 37.81 | 33.08 1:12.25 1:51.21 2:29.02 | Ko³os Maria £adniak Izabela Mieszczeriakow Ma³gorzata Bartosiak Joanna | 96 96 95 95 | 37.03 38.03 41.93 34.59 | 3:06.05 3:44.08 4:26.01 5:00.60 |
8. | SMS Svietlogorsk | SMS Svietlogors | 5:02.76 |
Smolan Juliana Czarna Ksenia Rudenec Anastazja Seweryn Wiera | 97 97 97 96 | 36.10 43.42 40.77 42.24 | 36.10 1:19.52 2:00.29 2:42.53 | Remiejeva Katarzyna Bondar Ksenia Kuzova Maria Cygankova Svietlana | 97 96 95 98 | 39.48 36.12 31.41 33.22 | 3:22.01 3:58.13 4:29.54 5:02.76 |
9. | UKS Ósemka Siedlce | Ósemka Siedlce | 5:53.36 |
Bernat Paulina Grzelak Ewa Sobiczewska Weronika Kazimierczak Dominika | 97 98 99 99 | 48.29 46.91 | -:--.-- 1:33.68 2:21.97 3:08.88 | Szmidt Natalia Krasuska Weronika Joszt Anna Chwedczuk Klaudia | 98 97 97 97 | 44.25 39.88 41.14 39.21 | 3:53.13 4:33.01 5:14.15 5:53.36 |
<< TOP >> |
Nr 18 25/10/2008 | 8 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | 9 - 13 lat Brak minimum |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | SMS BrzeϾ | SMS BrzeϾ | 4:03.20 |
Byszniew Konstanty Rabczuk W³ad Galuk Sergiej Borodicz Maksym | 95 95 96 95 | 29.90 30.34 31.21 28.89 | 29.90 1:00.24 1:31.45 2:00.34 | Wetrennikow Kiry³ Nazarow Artem Garkowicz Dima Srgiejew Wowa | 97 95 95 95 | 32.70 30.99 29.65 29.52 | 2:33.04 3:04.03 3:33.68 4:03.20 |
2. | SMS Kovno | SMS Kovno | 4:07.87 |
Dapkus Grantas Pupininkas Mantas Mikalauskas Tomas Zakarauskas Jonas | 96 95 97 95 | 31.15 31.28 33.23 31.76 | 31.15 1:02.43 1:35.66 2:07.42 | Rutkauskas Lukas Aukstikalnis Erikas Dudutis Algirdas Margevicius Deividas | 96 96 95 95 | 31.37 30.55 30.41 28.12 | 2:38.79 3:09.34 3:39.75 4:07.87 |
3. | MUKS Olimpijczyk Suwa³ki | Olimpijczyk Suw | 4:08.45 |
Raczkowski Piotr Daniel Fiedorowicz Patryk £ojko Piotr Warakomski Mi³osz | 96 97 95 95 | 30.13 32.52 32.24 32.00 | 30.13 1:02.65 1:34.89 2:06.89 | Œwierzbin Marek Fiedorowicz Karol Szmajda Micha³ Berezecki Mateusz | 96 95 97 95 | 32.02 30.93 31.28 27.33 | 2:38.91 3:09.84 3:41.12 4:08.45 |
4. | VVSM Wilno 1 | VVSM Wilno | 4:10.63 |
Jusel Artur Aripovskij Vladimir Klenovskis Darius Verikas Kimas | 95 95 95 96 | 29.06 31.85 33.60 33.92 | 29.06 1:00.91 1:34.51 2:08.43 | Fadejev Aleksej Devks Sergej Jablunin Edvard Legatas Sarunas | 98 95 95 95 | 33.18 31.66 28.70 28.66 | 2:41.61 3:13.27 3:41.97 4:10.63 |
5. | SMS Svietlogorsk | SMS Svietlogors | 4:18.14 |
Senturov W³adys³aw Demidenko Roman Leszczun Ivan Pankraszkin W³adys³aw | 96 97 97 97 | 34.31 35.18 33.98 33.98 | 34.31 1:09.49 1:43.47 2:17.45 | Riabow Micha³ Wolos Artur Lazarenko Kiry³ Szarapow Nikita | 95 96 95 95 | 29.20 32.30 30.58 28.61 | 2:46.65 3:18.95 3:49.53 4:18.14 |
6. | MKP Wodnik Bielsk Podl. | Wodnik Bielsk P | 4:31.39 |
Ostaszewski Damian Tymiñski Rafa³ Tymiñski Kamil Wawulski Norbert | 95 97 95 97 | 31.74 33.27 37.79 33.37 | 31.74 1:05.01 1:42.80 2:16.17 | Radziszewski Jakub Sadowski Mateusz Wasilewski Rafa³ Roszkowski Kamil | 96 95 96 96 | 34.72 32.83 34.52 33.15 | 2:50.89 3:23.72 3:58.24 4:31.39 |
7. | VVSM Wilno 2 | VVSM Wilno | 5:10.70 |
Vinclovas Rokas Petrasiunas Lukas Jakutis Eimantas Norkunas Mantas | 96 96 97 96 | 32.99 38.66 38.37 41.44 | 32.99 1:11.65 1:50.02 2:31.46 | Gurevicius Dominikas Nenartavicius Mantas Jakubonis Julius Ciapas Aurimas | 98 97 99 96 | 43.62 42.02 36.69 36.91 | 3:15.08 3:57.10 4:33.79 5:10.70 |
8. | KS Neptun Soko³ów Podl. | Neptun Soko³ów | 5:14.06 |
Romaniuk Piotr Remiszewski Pawe³ B³achnio Grzegorz Boczkowski Jakub | 95 98 99 95 | 30.64 35.57 39.98 47.61 | 30.64 1:06.21 1:46.19 2:33.80 | Fr¹czek Miko³aj Klimczuk Kacper Sad³owski Pawe³ Shereni Adrian | 98 97 98 95 | 43.74 45.46 38.57 32.49 | 3:17.54 4:03.00 4:41.57 5:14.06 |
9. | UKS Skalar Warszawa | Skalar Warszawa | 5:17.41 |
Walentynowicz Micha³ Sajecki Wojciech Sternik Max-Hubert Barañski Kacper | 98 99 99 98 | 40.67 43.38 49.56 40.28 | 40.67 1:24.05 2:13.61 2:53.89 | Rybiñski Maciej Ró¿yñski Janek Sobczak Rafa³ Zuchowicz Jan | 98 96 98 98 | 37.84 29.59 42.02 34.07 | 3:31.73 4:01.32 4:43.34 5:17.41 |
10. | UKS Ósemka Siedlce | Ósemka Siedlce | 5:43.72 |
Fajnas Kacper Romañczuk Micha³ Nowak Bart³omiej Podgórzak Micha³ | 99 99 98 98 | 52.14 46.92 41.56 45.79 | 52.14 1:39.06 2:20.62 3:06.41 | Naumow Jakub Polak Marek Roguski Micha³ Talacha Marcin | 99 97 97 97 | 41.00 39.31 40.54 36.46 | 3:47.41 4:26.72 5:07.26 5:43.72 |
Obs³uga zawodów: SMS SwimArt Myœlenice Elektroniczny pomiar czasu: OMEGA Kraków . | www.swimart.pl www.omegatiming.pl . . | swimart@op.pl bohosiewicz@onet.eu |