Liga Szkół Bielskich '08/'09 Edycja I | 3 Pazdziernik 2008 - 15:00 |
Nr 1 03/10/2008 | 200m motylkowy Kobiet | 13 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Wiktor Kinga | 90 | IV LO Bielsko B | 3:40.65 | 184 |
<< TOP >> |
Nr 2 03/10/2008 | 200m motylkowy Mêżczyzn | 13 lat i starsi Brak minimum |
13 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gałuszka Dawid | 93 | Gimn. Porąbka | 2:33.27 | 394 |
<< TOP >> |
Nr 3 03/10/2008 | 100m dowolny Kobiet | 11 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Dawid Dominika | 91 | LO im. Kopernik | 1:11.06 | 410 | ||||||
2. | Peterek Anna | 90 | LO im. Kopernik | 1:17.34 | 318 | ||||||
3. | Pasieka Magda | 90 | LO im. Kopernik | 1:23.18 | 255 | ||||||
4. | Wiktor Kinga | 90 | IV LO Bielsko B | 1:25.32 | 237 |
13 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Stach Weronika | 95 | Gimn. 1 Bielsko | 1:11.07 | 410 | ||||||
2. | Grzelak Krystyna | 94 | Gimn. 16 Bielsk | 1:18.35 | 306 | ||||||
3. | Łabuzek Patrycja | 93 | Gimn. nr 3 Trze | 1:18.93 | 299 | ||||||
4. | Woska Monika | 93 | Gimn. nr 1 Trze | 1:24.21 | 246 | ||||||
5. | Szkolak Michalina | 95 | Gimn. nr 1 Trze | 1:24.91 | 240 | ||||||
6. | Klimek Kinga | 94 | Gimn. 16 Bielsk | 1:26.28 | 229 | ||||||
7. | Chechelska Agnieszka | 93 | Gimn. nr 1 Trze | 1:26.39 | 228 | ||||||
8. | Mordarska Katarzyna | 95 | Gimn. 16 Bielsk | 1:29.53 | 205 | ||||||
9. | Szalaj Miriam | 95 | Gimn. KTK Biels | 1:32.15 | 188 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kocemba Paulina | 96 | SP 29 Bielsko B | 1:10.29 | 423 | ||||||
2. | Konecka Anna | 97 | SP 1 Bielsko B. | 1:34.14 | 176 | ||||||
3. | Kożuch Natalia | 97 | SP 27 Bielsko B | 1:35.28 | 170 | ||||||
4. | Korepta Anna | 96 | SP 1 Bielsko B. | 1:54.13 | 99 | ||||||
5. | Pazik Patrycja | 96 | SP 1 Bielsko B. | 2:12.15 | 63 | ||||||
6. | Krawczyk Agnieszka | 97 | SP 1 Bielsko B. | 2:35.16 | 39 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Kolber Roksana | 98 | SP Jawiszowice | 1:59.20 | 86 |
<< TOP >> |
Nr 4 03/10/2008 | 100m dowolny Mêżczyzn | 11 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Pieniążek Piotr | 91 | ZS Gastr. i Han | 1:05.08 | 371 | ||||||
2. | Gara Antoni | 92 | LO im K.K. Bacz | 1:05.42 | 365 | ||||||
3. | Mrzygłód Marek | 91 | LO im. Kopernik | 1:06.96 | 341 | ||||||
4. | Grygierczyk Jakub | 90 | LO im K.K. Bacz | 1:07.66 | 330 | ||||||
5. | Adamiecki Jakub | 91 | LO im. Kopernik | 1:07.89 | 327 | ||||||
6. | Dziatzko Paweł | 92 | LO im. Kopernik | 1:16.67 | 227 | ||||||
7. | Konior Dawid | 92 | ZS Gastr. i Han | 1:22.00 | 185 |
13 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Gałuszka Dawid | 93 | Gimn. Porąbka | 1:05.10 | 371 | ||||||
2. | Tracz Krzysztof | 94 | Gimn. 4 Bielsko | 1:09.09 | 310 | ||||||
3. | Ginda Wojciech | 94 | SP KTK Bielsko | 1:09.50 | 305 | ||||||
4. | Osoliński Michał | 93 | Gimn. nr 11 Bie | 1:11.10 | 285 | ||||||
5. | Zuziak Axel | 94 | Gimn. 16 Bielsk | 1:12.78 | 265 | ||||||
6. | Ziarnik Michał | 94 | Gimn. nr 1 Trze | 1:13.07 | 262 | ||||||
7. | Lepczyński Dominik | 94 | Gimn. 16 Bielsk | 1:15.71 | 236 | ||||||
8. | Mizia Ignacy | 93 | Gimn. 16 Bielsk | 1:16.74 | 226 | ||||||
9. | Płaska Michał | 93 | Gimn. 16 Bielsk | 1:26.50 | 158 | ||||||
10. | Tetmajer Dominik | 95 | Gimn. nr 11 Bie | 1:28.13 | 149 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | SP 33 Bielsko B | 1:18.36 | 212 | |||||||
2. | Stettner Jakub | 97 | SP 26 Bielsko B | 1:18.65 | 210 | |||||||
3. | Ratajczak Tymoteusz | 96 | SP 2 Bielsko B. | 1:19.10 | 207 | |||||||
4. | Filipczyk Mateusz | 97 | Sp nr 8 Trzebin | 1:20.22 | 198 | |||||||
5. | Ginda Tomasz | 96 | SP KTK Bielsko | 1:21.63 | 188 | |||||||
6. | Konecki Piotr | 96 | SP 1 Bielsko B. | 1:26.81 | 156 | |||||||
7. | Szumlewicz Piotr | 97 | SP nr 1 Kozy | 1:27.40 | 153 | |||||||
8. | Badura Piotr | 96 | SP 36 Bielsko B | 1:28.76 | 146 | |||||||
9. | Sordyl Paweł | 97 | SP 13 Bielsko B | 1:31.59 | 133 | |||||||
10. | Opałko Tomasz | 96 | SP 31 Bielsko B | 1:42.07 | 96 | |||||||
11. | Jajszczok Jakub | 96 | SP 31 Bielsko B | 1:48.19 | 80 | |||||||
12. | Grzegorzek Daniel | 96 | SP 31 Bielsko B | 2:08.07 | 48 | |||||||
DYSKW. | Kulpiński Maciej | 96 | SP 31 Bielsko B | |||||||||
zmiana stylu |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Sordyl Mateusz | 99 | SP 13 Bielsko B | 1:19.81 | 201 | ||||||
PK | Macner Michał | 99 | SP 37 Bielsko B | 1:22.76 | 180 |
<< TOP >> |
Nr 5 03/10/2008 | 100m grzbietowy Kobiet | 11 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Peterek Anna | 90 | LO im. Kopernik | 1:37.02 | 216 |
13 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Stach Weronika | 95 | Gimn. 1 Bielsko | 1:21.66 | 363 | ||||||
2. | Szkolak Michalina | 95 | Gimn. nr 1 Trze | 1:32.32 | 251 | ||||||
3. | Łabuzek Patrycja | 93 | Gimn. nr 3 Trze | 1:34.08 | 237 | ||||||
4. | Szalaj Miriam | 95 | Gimn. KTK Biels | 1:56.07 | 126 | ||||||
PK | Bryła Aleksandra | 93 | Victoria Racibó | 1:16.14 | 448 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Konecka Anna | 97 | SP 1 Bielsko B. | 1:50.25 | 147 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Kolber Roksana | 98 | SP Jawiszowice | 1:54.49 | 131 |
<< TOP >> |
Nr 6 03/10/2008 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 11 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Ceglarek Ksawery | 91 | LO im. Kopernik | 1:26.05 | 209 | |||||||
2. | Zawiszak Stanisław | 91 | LO im. Kopernik | 1:39.93 | 134 | |||||||
DYSKW. | Pieniążek Piotr | 91 | ZS Gastr. i Han | |||||||||
ruchy nóg niezwiązane z nawrotem |
13 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Osoliński Michał | 93 | Gimn. nr 11 Bie | 1:21.94 | 243 | ||||||
2. | Ginda Wojciech | 94 | SP KTK Bielsko | 1:22.44 | 238 | ||||||
3. | Zuziak Axel | 94 | Gimn. 16 Bielsk | 1:27.75 | 197 | ||||||
4. | Tracz Krzysztof | 94 | Gimn. 4 Bielsko | 1:29.83 | 184 | ||||||
5. | Ziarnik Michał | 94 | Gimn. nr 1 Trze | 1:34.20 | 160 | ||||||
6. | Tetmajer Dominik | 95 | Gimn. nr 11 Bie | 1:45.31 | 114 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Ratajczak Tymoteusz | 96 | SP 2 Bielsko B. | 1:31.88 | 172 | ||||||
2. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | SP 33 Bielsko B | 1:33.12 | 165 | ||||||
3. | Filipczyk Mateusz | 97 | Sp nr 8 Trzebin | 1:35.22 | 154 | ||||||
4. | Sordyl Paweł | 97 | SP 13 Bielsko B | 1:44.48 | 117 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Macner Michał | 99 | SP 37 Bielsko B | 1:35.80 | 152 |
<< TOP >> |
Nr 7 03/10/2008 | 100m klasyczny Kobiet | 11 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Skibińska Angelika | 89 | ZS im Tuwima Bi | 1:33.54 | 341 | ||||||
2. | Szuta Katarzyna | 90 | LO im. Kopernik | 1:37.44 | 302 | ||||||
3. | Kohut Joanna | 90 | III LO Bielsko | 1:45.17 | 240 | ||||||
4. | Sołtysik Inez | 90 | LO im. Kopernik | 1:46.21 | 233 |
13 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Chechelska Agnieszka | 93 | Gimn. nr 1 Trze | 1:36.29 | 313 | ||||||
2. | Grzelak Krystyna | 94 | Gimn. 16 Bielsk | 1:38.29 | 294 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Kocemba Paulina | 96 | SP 29 Bielsko B | 1:30.71 | 375 | ||||||
2. | Kożuch Natalia | 97 | SP 27 Bielsko B | 1:53.33 | 192 | ||||||
3. | Różańska Justyna | 96 | SP 1 Bielsko B. | 2:10.00 | 127 | ||||||
4. | Krawczyk Agnieszka | 97 | SP 1 Bielsko B. | 2:38.50 | 70 |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Kolber Roksana | 98 | SP Jawiszowice | 2:08.00 | 133 |
<< TOP >> |
Nr 8 03/10/2008 | 100m klasyczny Mêżczyzn | 11 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Handzel Maciej | 91 | LO im. Kopernik | 1:23.84 | 334 | ||||||
2. | Adamiecki Jakub | 91 | LO im. Kopernik | 1:24.43 | 327 | ||||||
3. | Konior Dawid | 92 | ZS Gastr. i Han | 1:36.22 | 221 |
13 - 15 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
1. | Mizia Ignacy | 93 | Gimn. 16 Bielsk | 1:29.35 | 276 | ||||||
2. | Lepczyński Dominik | 94 | Gimn. 16 Bielsk | 1:30.00 | 270 | ||||||
3. | Nowak Jakub | 93 | Gimn. 16 Bielsk | 1:33.70 | 239 |
11 - 12 lat |
r. | Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Ginda Tomasz | 96 | SP KTK Bielsko | 1:33.69 | 239 | |||||||
2. | Stettner Jakub | 97 | SP 26 Bielsko B | 1:37.34 | 213 | |||||||
3. | Badura Piotr | 96 | SP 36 Bielsko B | 1:52.96 | 136 | |||||||
4. | Szumlewicz Piotr | 97 | SP nr 1 Kozy | 1:54.82 | 130 | |||||||
5. | Jajszczok Jakub | 96 | SP 31 Bielsko B | 2:02.57 | 107 | |||||||
6. | Konecki Piotr | 96 | SP 1 Bielsko B. | 2:03.63 | 104 | |||||||
7. | Kulpiński Maciej | 96 | SP 31 Bielsko B | 2:12.45 | 84 | |||||||
8. | Grzegorzek Daniel | 96 | SP 31 Bielsko B | 2:44.90 | 43 | |||||||
DYSKW. | Opałko Tomasz | 96 | SP 31 Bielsko B | |||||||||
dotkniêcie ściany jedna rêka przy nawrocie |
r. | Kod | Czas | Pkt. | ||||||||
PK | Sordyl Mateusz | 99 | SP 13 Bielsko B | 1:46.84 | 161 |
<< TOP >> |
Nr 9 03/10/2008 | 4 x 100m Sztafeta Zm. Mieszane | 11 lat i starsi Brak minimum |
16 lat i starsi |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | SKS Kopernik Bielsko-Biała 1 | LO im. Kopernik | 5:38.45 |
Szuta Katarzyna, Handzel Maciej, Dawid Dominika, Mrzygłód Marek |
13 - 15 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Gimnazjum nr 16 Bielsko Biała | Gimn. 16 Bielsk | 6:25.08 |
Klimek Kinga, Grzelak Krystyna, Lepczyński Dominik, Zuziak Axel |
PK | Beskidzkie Stow. Pływackie BB | BSP Bielsko B. | 5:49.75 |
Osoliński Michał, Stach Weronika, Szalaj Miriam, Tracz Krzysztof |
11 - 12 lat |
Kod | Czas | Pkt. | |||||||||
1. | Szk. Podst. nr 1 Bielsko Biała | SP 1 Bielsko B. | 8:24.12 |
Konecki Piotr, Różańska Justyna, Konecka Anna, Gêbala Jerzy |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | swimart@op.pl |