GPP w Ratownictwie Wodnym '08 Runda IV Świdwin | 31 Maj 2008 - 10:15 |
Nr 1 31/05/2008 - 10:15 | 200m pływanie z przeszkodami Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Król Zuzanna | 90 | Drużyna WOPR Świdwin | ||||
3 | Filipiak Katarzyna | 98 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 3:30.00 | ||||
4 | Lukowska Marta | 90 | WOPR Słupsk | 3:40.00 | ||||
Seria 2 | 2 | Macegoniuk Monika | 85 | WOPR Słupsk | 3:16.00 | |||
3 | Studniarz Katarzyna | 90 | WOPR Kołobrzeg | 3:10.00 | ||||
4 | Lukowska Agata | 91 | WOPR Słupsk | 3:13.00 | ||||
5 | Przyborowska Ala | 92 | WOPR Słupsk | 3:20.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 2:50.16 | |||
2 | Bartczak Anna | 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:45.00 | ||||
3 | Opieka Aleksandra | 92 | WOPR Włocławek | 2:35.93 | ||||
4 | Zwiech Patrycja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:44.00 | ||||
5 | Szymczak Marta | 92 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:50.00 | ||||
6 | Pezała Maja | 90 | WOPR Kołobrzeg | 3:10.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 2:32.11 | |||
2 | Nożewska Paulina | Lubuskie WOPR | 2:25.65 | |||||
3 | Biskupska Alina | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:20.00 | ||||
4 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 2:22.01 | ||||
5 | Lenart Paulina | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:30.00 | ||||
6 | Cwalina Inga | 89 | WOPR Skierniewice | 2:35.78 | ||||
Seria 5 | 1 | Fijałek Małgorzata | 84 | Wielkopolskie WOPR | 2:19.00 | |||
2 | Stadnik Karolina | Lubuskie WOPR | 2:17.83 | |||||
3 | Marianek Agnieszka | 85 | Wielkopolskie WOPR | 2:14.09 | ||||
4 | Wikieł Manuela | 92 | WOPR Ostrołêka | 2:16.55 | ||||
5 | Kaczmarek Agnieszka | 90 | Wielkopolskie WOPR | 2:18.00 | ||||
6 | Fabisiak Liliana | Lubuskie WOPR | 2:19.65 | |||||
<< TOP >> |
Nr 2 31/05/2008 - 10:35 | 200m pływanie z przeszkodami Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Skoneczny Tomasz | 90 | Swim Team Szczecin | ||||
2 | Bajek Adam | 87 | Swim Team Szczecin | |||||
3 | Juszkiewicz Sławomir | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
4 | Góra Jacek | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
5 | Ciepliński Paweł | 92 | Swim Team Szczecin | |||||
6 | Kowolik Michał | 87 | Swim Team Szczecin | |||||
Seria 2 | 1 | Rzepecki Michał | 87 | Drużyna WOPR Świdwin |
||||
2 | Kamiński Jakub | 89 | Drużyna WOPR Świdwin | |||||
3 | Kuźniewicz Andrzej | 75 | WOPR Kołobrzeg | 3:10.00 | ||||
4 | Goleniowski Tomasz | 89 | Drużyna WOPR Świdwin | |||||
5 | Kulesza Bartosz | 89 | Drużyna WOPR Świdwin | |||||
6 | Brodacki Maciej | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
Seria 3 | 1 | Kowalczyk Mateusz | 90 | WOPR Kołobrzeg | 2:50.00 | |||
2 | Kamiński Marcin | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 2:48.00 | ||||
3 | Kamiński Kamil | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 2:41.00 | ||||
4 | Leśniewicz Jakub | 89 | WOPR Skierniewice | 2:43.80 | ||||
5 | Żebrowski Marek | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 2:50.00 | ||||
6 | Krzyżan Ryszard | 93 | Wielkopolskie WOPR | 2:55.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Wojda Tomasz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:40.00 | |||
2 | Malepszak Stanisław | 72 | WOPR Kołobrzeg | 2:40.00 | ||||
3 | Wróblewski Marcin | 89 | WOPR Ostrołêka | 2:35.00 | ||||
4 | Borowy Piotr | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 2:38.00 | ||||
5 | Pieńkowski Daniel | 78 | WOPR Kołobrzeg | 2:40.00 | ||||
6 | Zawarski Stanisław | 85 | WOPR Ostrołêka | 2:40.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Brysz Robert | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:30.00 | |||
2 | Kasza Daniel | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:25.99 | ||||
3 | Żerek Roman | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:24.00 | ||||
4 | Nazimek Łukasz | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:24.45 | ||||
5 | Wnêk Jarosław | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:28.88 | ||||
6 | Konieczny Krzysztof | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:34.65 | ||||
Seria 6 | 1 | Piguła Kacper | 89 | WOPR Skierniewice | 2:22.81 | |||
2 | Sołoniewicz Kacper | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:20.00 | ||||
3 | Sêk Paweł | 91 | WOPR Tomazów Maz. | 2:19.53 | ||||
4 | Pietruczuk Damian | 93 | WOPR Słupsk | 2:20.00 | ||||
5 | Janczewski Adam | 90 | WOPR Ostrołêka | 2:21.00 | ||||
6 | Grondziewski Marcin | 87 | WOPR Słupsk | 2:24.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Stasiaczek Michał | 84 | WOPR Wrocław | 2:11.43 | |||
2 | Kolendowicz Łukasz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:07.00 | ||||
3 | Małecki-Owczarek Oskar | 85 | Wielkopolskie WOPR | 2:06.00 | ||||
4 | Niewiński Marcin | Mazowieckie WOPR | 2:06.00 | |||||
5 | Sierka Grzegorz | 84 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:08.99 | ||||
6 | Kwaśniewski Mateusz | 08 | Mazowieckie WOPR | 2:12.00 | ||||
Seria 8 | 1 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 2:05.00 | |||
2 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 2:01.92 | ||||
3 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 1:59.99 | ||||
4 | Michał Witkowski | Mazowieckie WOPR | 2:00.00 | |||||
5 | Kotlarski Marcin | 89 | Wielkopolskie WOPR | 2:03.00 | ||||
6 | Wojciechowski Jakub | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:05.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 3 31/05/2008 - 11:05 | 100m ratowanie w płetwach Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Lukowska Marta | 90 | WOPR Słupsk | 1:40.00 | |||
2 | Przyborowska Ala | 92 | WOPR Słupsk | 1:33.00 | ||||
3 | Szczepaniak Joanna | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:30.00 | ||||
4 | Lukowska Agata | 91 | WOPR Słupsk | 1:33.00 | ||||
5 | Lenart Paulina | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:33.00 | ||||
6 | Król Zuzanna | 90 | Drużyna WOPR Świdwin | |||||
Seria 2 | 1 | Studniarz Katarzyna | 90 | WOPR Kołobrzeg | 1:30.00 | |||
2 | Cwalina Inga | 89 | WOPR Skierniewice | 1:24.13 | ||||
3 | Opieka Aleksandra | 92 | WOPR Włocławek | 1:23.52 | ||||
4 | Wnêk Katarzyna | 92 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:23.53 | ||||
5 | Raszkiewicz Anna | 92 | WOPR Włocławek | 1:25.89 | ||||
6 | Filipiak Katarzyna | 98 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:30.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Macegoniuk Monika | 85 | WOPR Słupsk | 1:23.00 | |||
2 | Zwiech Patrycja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:21.19 | ||||
3 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 1:19.98 | ||||
4 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:21.11 | ||||
5 | Skrzypczyk Agata | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:22.30 | ||||
6 | Wikieł Manuela | 92 | WOPR Ostrołêka | 1:23.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Miszewska Emilia | 86 | WOPR Włocławek | 1:17.96 | |||
2 | Nożewska Paulina | Lubuskie WOPR | 1:17.32 | |||||
3 | Szymczak Marta | 92 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:14.00 | ||||
4 | Stadnik Karolina | Lubuskie WOPR | 1:14.03 | |||||
5 | Kurant Katarzyna | 90 | WOPR Włocławek | 1:17.86 | ||||
6 | Błaszczuk Ewa | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:19.33 | ||||
Seria 5 | 1 | Fijałek Małgorzata | 84 | Wielkopolskie WOPR | 1:10.00 | |||
2 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:08.15 | ||||
3 | Marianek Agnieszka | 85 | Wielkopolskie WOPR | 1:03.00 | ||||
4 | Kaczmarek Agnieszka | 90 | Wielkopolskie WOPR | 1:08.00 | ||||
5 | Fabisiak Liliana | Lubuskie WOPR | 1:08.78 | |||||
6 | Bartczak Anna | 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:14.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 4 31/05/2008 - 11:20 | 100m ratowanie w płetwach Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Bajek Adam | 87 | Swim Team Szczecin | ||||
2 | Juszkiewicz Sławomir | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
3 | Rzepecki Michał | 87 | Drużyna WOPR Świdwin | |||||
4 | Brodacki Maciej | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
5 | Góra Jacek | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
6 | Ciepliński Paweł | 92 | Swim Team Szczecin | |||||
Seria 2 | 3 | Skoneczny Tomasz | 90 | Swim Team Szczecin |
||||
4 | Kowolik Michał | 87 | Swim Team Szczecin | |||||
Seria 3 | 1 | Kamiński Jakub | 89 | Drużyna WOPR Świdwin |
||||
2 | Kuźniewicz Andrzej | 75 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
3 | Kowalczyk Mateusz | 90 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
4 | Kujawa Mateusz | 90 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
5 | Goleniowski Tomasz | 89 | Drużyna WOPR Świdwin | |||||
6 | Kulesza Bartosz | 89 | Drużyna WOPR Świdwin | |||||
Seria 4 | 1 | Haranin Łukasz | 91 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | |||
2 | Kamiński Marcin | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:33.00 | ||||
3 | Kamiński Kamil | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:24.00 | ||||
4 | Krzyżan Ryszard | 93 | Wielkopolskie WOPR | 1:25.00 | ||||
5 | Żebrowski Marek | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:36.00 | ||||
6 | Jagła Łukasz | 79 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Borowy Piotr | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:20.00 | |||
2 | Konieczny Krzysztof | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:16.54 | ||||
3 | Wróblewski Marcin | 89 | WOPR Ostrołêka | 1:16.00 | ||||
4 | Janczewski Adam | 90 | WOPR Ostrołêka | 1:16.29 | ||||
5 | Marchewa Szymon | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:19.98 | ||||
6 | Zawarski Stanisław | 85 | WOPR Ostrołêka | 1:20.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Wnêk Jarosław | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:15.38 | |||
2 | Gadomski Pawel | 91 | WOPR Słupsk | 1:15.00 | ||||
3 | Sierka Grzegorz | 84 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:13.00 | ||||
4 | Nazimek Łukasz | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:13.78 | ||||
5 | Pieńkowski Daniel | 78 | WOPR Kołobrzeg | 1:15.00 | ||||
6 | Pietruczuk Damian | 93 | WOPR Słupsk | 1:16.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Kolendowicz Łukasz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:12.00 | |||
2 | Mańka Mateusz | 90 | Wielkopolskie WOPR | 1:11.00 | ||||
3 | Sołoniewicz Kacper | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:10.00 | ||||
4 | Leśniewicz Jakub | 89 | WOPR Skierniewice | 1:10.93 | ||||
5 | Kmiecik Krzysztof | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:11.00 | ||||
6 | Kasza Daniel | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:12.00 | ||||
Seria 8 | 1 | Bilicki Piotr | 90 | WOPR Słupsk | 1:10.00 | |||
2 | Brysz Robert | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:09.00 | ||||
3 | Górski Bartosz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:08.00 | ||||
4 | Wojda Tomasz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:08.00 | ||||
5 | Sêk Paweł | 91 | WOPR Tomazów Maz. | 1:09.08 | ||||
6 | Malepszak Stanisław | 72 | WOPR Kołobrzeg | 1:10.00 | ||||
Seria 9 | 1 | Żerek Roman | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:07.00 | |||
2 | Piguła Kacper | 89 | WOPR Skierniewice | 1:03.78 | ||||
3 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 1:02.00 | ||||
4 | Szczepaniak Bartosz | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:02.00 | ||||
5 | Wojciechowski Jakub | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:05.00 | ||||
6 | Niewiński Marcin | Mazowieckie WOPR | 1:07.66 | |||||
Seria 10 | 1 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 1:00.00 | |||
2 | Kotlarski Marcin | 89 | Wielkopolskie WOPR | 59.00 | ||||
3 | Kwaśniewski Mateusz | 08 | Mazowieckie WOPR | 56.00 | ||||
4 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 58.37 | ||||
5 | Czerski Jacek | 88 | WOPR Wrocław | 59.78 | ||||
6 | Małecki-Owczarek Oskar | 85 | Wielkopolskie WOPR | 1:00.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 5 31/05/2008 - 11:45 | 100m ratowanie kombinowane Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Skrzypczyk Agata | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:50.00 | |||
3 | Lukowska Marta | 90 | WOPR Słupsk | 1:45.00 | ||||
4 | Pezała Maja | 90 | WOPR Kołobrzeg | 1:50.00 | ||||
Seria 2 | 2 | Miszewska Emilia | 86 | WOPR Włocławek | 1:44.58 | |||
3 | Raszkiewicz Anna | 92 | WOPR Włocławek | 1:43.27 | ||||
4 | Lenart Paulina | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:44.00 | ||||
5 | Lukowska Agata | 91 | WOPR Słupsk | 1:45.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Błaszczuk Ewa | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:41.88 | |||
2 | Przyborowska Ala | 92 | WOPR Słupsk | 1:38.00 | ||||
3 | Macegoniuk Monika | 85 | WOPR Słupsk | 1:36.00 | ||||
4 | Wikieł Manuela | 92 | WOPR Ostrołêka | 1:36.68 | ||||
5 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:40.01 | ||||
6 | Wnêk Katarzyna | 92 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:42.73 | ||||
Seria 4 | 1 | Kosowicz Marta | 87 | Lubuskie WOPR | 1:35.26 | |||
2 | Biskupska Alina | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:28.00 | ||||
3 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:20.65 | ||||
4 | Stadnik Karolina | Lubuskie WOPR | 1:27.73 | |||||
5 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 1:33.11 | ||||
6 | Cwalina Inga | 89 | WOPR Skierniewice | 1:35.73 | ||||
<< TOP >> |
Nr 6 31/05/2008 - 11:55 | 100m ratowanie kombinowane Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Kowolik Michał | 87 | Swim Team Szczecin | ||||
3 | Ciepliński Paweł | 92 | Swim Team Szczecin | |||||
4 | Skoneczny Tomasz | 90 | Swim Team Szczecin | |||||
Seria 2 | 2 | Góra Jacek | 83 | Swim Team Szczecin |
||||
3 | Brodacki Maciej | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
4 | Juszkiewicz Sławomir | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
5 | Bajek Adam | 87 | Swim Team Szczecin | |||||
Seria 3 | 1 | Kamiński Marcin | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:47.00 | |||
2 | Pieńkowski Daniel | 78 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
3 | Kuźniewicz Andrzej | 75 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
4 | Malepszak Stanisław | 72 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
5 | Soboń Dariusz | 80 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
6 | Żebrowski Marek | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:51.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Gadomski Pawel | 91 | WOPR Słupsk | 1:40.00 | |||
2 | Zawarski Stanisław | 85 | WOPR Ostrołêka | 1:38.00 | ||||
3 | Borowy Piotr | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:37.00 | ||||
4 | Bilicki Piotr | 90 | WOPR Słupsk | 1:37.00 | ||||
5 | Kamiński Kamil | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:39.00 | ||||
6 | Kujawa Mateusz | 90 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Marchewa Szymon | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:29.88 | |||
2 | Kmiecik Krzysztof | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:28.00 | ||||
3 | Wnêk Jarosław | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:27.51 | ||||
4 | Sierka Grzegorz | 84 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:27.88 | ||||
5 | Wróblewski Marcin | 89 | WOPR Ostrołêka | 1:28.00 | ||||
6 | Mańka Mateusz | 90 | Wielkopolskie WOPR | 1:32.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Leśniewicz Jakub | 89 | WOPR Skierniewice | 1:25.14 | |||
2 | Szczepaniak Bartosz | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:25.00 | ||||
3 | Grondziewski Marcin | 87 | WOPR Słupsk | 1:23.00 | ||||
4 | Sołoniewicz Kacper | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:25.00 | ||||
5 | Janczewski Adam | 90 | WOPR Ostrołêka | 1:25.00 | ||||
6 | Sêk Paweł | 91 | WOPR Tomazów Maz. | 1:25.23 | ||||
Seria 7 | 1 | Kasza Daniel | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:20.00 | |||
2 | Górski Bartosz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:19.00 | ||||
3 | Niewiński Marcin | Mazowieckie WOPR | 1:17.00 | |||||
4 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 1:17.17 | ||||
5 | Stasiaczek Michał | 84 | WOPR Wrocław | 1:19.67 | ||||
6 | Piguła Kacper | 89 | WOPR Skierniewice | 1:22.00 | ||||
Seria 8 | 1 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 1:15.00 | |||
2 | Kwaśniewski Mateusz | 08 | Mazowieckie WOPR | 1:11.50 | ||||
3 | Piątkowski Jakub | 83 | WOPR Wrocław | 1:09.13 | ||||
4 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 1:09.84 | ||||
5 | Michał Witkowski | Mazowieckie WOPR | 1:14.50 | |||||
6 | Wojciechowski Jakub | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:15.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 7 31/05/2008 - 12:20 | 100m ratownik Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Lukowska Marta | 90 | WOPR Słupsk | 1:43.00 | |||
2 | Studniarz Katarzyna | 90 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
3 | Macegoniuk Monika | 85 | WOPR Słupsk | 1:35.00 | ||||
4 | Przyborowska Ala | 92 | WOPR Słupsk | 1:40.00 | ||||
5 | Lukowska Agata | 91 | WOPR Słupsk | 1:43.00 | ||||
6 | Pezała Maja | 90 | WOPR Kołobrzeg | 1:50.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Błaszczuk Ewa | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:30.00 | |||
2 | Filipiak Katarzyna | 98 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:29.00 | ||||
3 | Miszewska Emilia | 86 | WOPR Włocławek | 1:26.04 | ||||
4 | Zwiech Patrycja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:27.74 | ||||
5 | Szczepaniak Joanna | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:30.00 | ||||
6 | Skrzypczyk Agata | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:32.91 | ||||
Seria 3 | 1 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:24.32 | |||
2 | Raszkiewicz Anna | 92 | WOPR Włocławek | 1:22.94 | ||||
3 | Cwalina Inga | 89 | WOPR Skierniewice | 1:22.00 | ||||
4 | Bartczak Anna | 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:22.00 | ||||
5 | Kurant Katarzyna | 90 | WOPR Włocławek | 1:23.67 | ||||
6 | Opieka Aleksandra | 92 | WOPR Włocławek | 1:24.81 | ||||
Seria 4 | 1 | Kosowicz Marta | 87 | Lubuskie WOPR | 1:20.65 | |||
2 | Nożewska Paulina | Lubuskie WOPR | 1:20.26 | |||||
3 | Szymczak Marta | 92 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:18.00 | ||||
4 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 1:19.39 | ||||
5 | Wikieł Manuela | 92 | WOPR Ostrołêka | 1:20.54 | ||||
6 | Wnêk Katarzyna | 92 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:21.78 | ||||
Seria 5 | 1 | Fabisiak Liliana | Lubuskie WOPR | 1:13.00 | ||||
2 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:10.17 | ||||
3 | Marianek Agnieszka | 85 | Wielkopolskie WOPR | 1:05.05 | ||||
4 | Kaczmarek Agnieszka | 90 | Wielkopolskie WOPR | 1:10.00 | ||||
5 | Fijałek Małgorzata | 84 | Wielkopolskie WOPR | 1:13.00 | ||||
6 | Biskupska Alina | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:18.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 8 31/05/2008 - 12:30 | 100m ratownik Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Kowolik Michał | 87 | Swim Team Szczecin | ||||
2 | Ciepliński Paweł | 92 | Swim Team Szczecin | |||||
3 | Góra Jacek | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
4 | Bajek Adam | 87 | Swim Team Szczecin | |||||
5 | Skoneczny Tomasz | 90 | Swim Team Szczecin | |||||
Seria 2 | 1 | Brodacki Maciej | 83 | Swim Team Szczecin |
||||
2 | Kuźniewicz Andrzej | 75 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
3 | Kowalczyk Mateusz | 90 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
4 | Kujawa Mateusz | 90 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
5 | Soboń Dariusz | 80 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
6 | Juszkiewicz Sławomir | 83 | Swim Team Szczecin | |||||
Seria 3 | 1 | Haranin Łukasz | 91 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | |||
2 | Pieńkowski Daniel | 78 | WOPR Kołobrzeg | 1:30.00 | ||||
3 | Kamiński Marcin | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:27.00 | ||||
4 | Malepszak Stanisław | 72 | WOPR Kołobrzeg | 1:30.00 | ||||
5 | Żebrowski Marek | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:31.00 | ||||
6 | Jagła Łukasz | 79 | WOPR Kołobrzeg | 1:40.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Borowy Piotr | 90 | WOPR OS Ostrołêka | 1:22.00 | |||
2 | Pietruczuk Damian | 93 | WOPR Słupsk | 1:20.00 | ||||
3 | Marchewa Szymon | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:18.00 | ||||
4 | Bilicki Piotr | 90 | WOPR Słupsk | 1:20.00 | ||||
5 | Zawarski Stanisław | 85 | WOPR Ostrołêka | 1:20.00 | ||||
6 | Gadomski Pawel | 91 | WOPR Słupsk | 1:25.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Konieczny Krzysztof | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:16.76 | |||
2 | Wróblewski Marcin | 89 | WOPR Ostrołêka | 1:14.00 | ||||
3 | Sêk Paweł | 91 | WOPR Tomazów Maz. | 1:11.23 | ||||
4 | Sołoniewicz Kacper | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:13.00 | ||||
5 | Nazimek Łukasz | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:14.78 | ||||
6 | Kamiński Kamil | 89 | WOPR OS Ostrołêka | 1:18.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Brysz Robert | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:10.00 | |||
2 | Kolendowicz Łukasz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:09.00 | ||||
3 | Janczewski Adam | 90 | WOPR Ostrołêka | 1:08.00 | ||||
4 | Leśniewicz Jakub | 89 | WOPR Skierniewice | 1:08.54 | ||||
5 | Żerek Roman | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:09.00 | ||||
6 | Małecki-Owczarek Oskar | 85 | Wielkopolskie WOPR | 1:11.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Górski Bartosz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:06.00 | |||
2 | Piguła Kacper | 89 | WOPR Skierniewice | 1:05.11 | ||||
3 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 1:05.00 | ||||
4 | Szczepaniak Bartosz | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:05.00 | ||||
5 | Michał Witkowski | Mazowieckie WOPR | 1:05.88 | |||||
6 | Kotlarski Marcin | 89 | Wielkopolskie WOPR | 1:08.00 | ||||
Seria 8 | 1 | Kwaśniewski Mateusz | 08 | Mazowieckie WOPR | 1:01.76 | |||
2 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 1:00.53 | ||||
3 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 59.50 | ||||
4 | Piotrowski Krzysztof | 80 | Mazowieckie WOPR | 1:00.00 | ||||
5 | Piątkowski Jakub | 83 | WOPR Wrocław | 1:01.65 | ||||
6 | Czerski Jacek | 88 | WOPR Wrocław | 1:03.06 | ||||
<< TOP >> |
Nr 9 31/05/2008 - 12:55 | 4 x 25m sztafeta holowanie manekina Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | WOPR Słupsk | WOPR Słupsk | |||||
Lukowska Marta, Przyborowska Ala, Lukowska Agata, Macegoniuk Monika | ||||||||
3 | Drużyna WOPR Kluczbork | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:18.00 | |||||
Wnêk Katarzyna, Lenart Paulina, Skrzypczyk Agata, Błaszczuk Ewa | ||||||||
4 | WOPR Włocławek | WOPR Włocławek | 2:30.60 | |||||
Seria 2 | 2 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:05.00 | ||||
Szymczak Marta, Filipiak Katarzyna, Szczepaniak Joanna, Bartczak Anna | ||||||||
3 | Wielkopolskie WOPR | Wielkopolskie WOPR | 1:40.00 | |||||
Marianek Agnieszka, Biskupska Alina, Kaczmarek Agnieszka, Fijałek Małgorzata | ||||||||
4 | WOPR Skierniewice | WOPR Skierniewice | 1:55.13 | |||||
5 | Lubuskie WOPR | Lubuskie WOPR | 2:14.68 | |||||
<< TOP >> |
Nr 10 31/05/2008 - 13:00 | 4 x 25m sztafeta holowanie manekina Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | WOPR OS Ostrołêka | WOPR OS Ostrołêka | |||||
3 | WOPR Kołobrzeg 2 | WOPR Kołobrzeg | 2:00.00 | |||||
Haranin Łukasz, Jagła Łukasz, Kuźniewicz Andrzej, Soboń Dariusz | ||||||||
4 | Drużyna WOPR Kluczbork | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:00.00 | |||||
Wnêk Jarosław, Nazimek Łukasz, Marchewa Szymon, Sierka Grzegorz | ||||||||
Seria 2 | 1 | WOPR Kołobrzeg 1 | WOPR Kołobrzeg | 2:00.00 | ||||
Kowalczyk Mateusz, Pieńkowski Daniel, Kujawa Mateusz, Malepszak Stanisław | ||||||||
2 | WOPR Wrocław 1 | WOPR Wrocław | 1:30.86 | |||||
Stawiany Mateusz, Stasiaczek Michał, Czerski Jacek, Piątkowski Jakub | ||||||||
3 | Wielkopolskie WOPR | Wielkopolskie WOPR | 1:30.00 | |||||
Wojciechowski Jakub, Górski Bartosz, Mańka Mateusz, Kotlarski Marcin | ||||||||
4 | Mazowieckie WOPR | Mazowieckie WOPR | 1:30.00 | |||||
5 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:40.00 | |||||
Wojda Tomasz, Sołoniewicz Kacper, Szczepaniak Bartosz, Kmiecik Krzysztof | ||||||||
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | swimart@op.pl |