GPP w Ratownictwie Wodnym '08 Runda V Poznań | 18 Pazdziernik 2008 - 11:15 |
Nr 1 18/10/2008 - 11:15 | 200m pływanie z przeszkodami Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Śliwicka Olga | 90 | WOPR Sochaczew | 3:14.20 | |||
3 | Selerska Klaudia | 93 | WOPR Sochaczew | 2:51.50 | ||||
4 | Sejdak Izabela | 94 | WOPR Sochaczew | 2:52.70 | ||||
Seria 2 | 1 | Drezler Katarzyna | 93 | WOPR Sochaczew | 2:50.60 | |||
2 | Bujanowska Aleksandra | 94 | WOPR Sochaczew | 2:49.60 | ||||
3 | Błaszczuk Ewa | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:47.00 | ||||
4 | Tlaga Agnieszka | 93 | WOPR Sochaczew | 2:48.30 | ||||
5 | Gmurczyk Weronika | 94 | WOPR Sochaczew | 2:50.00 | ||||
6 | Szymczak Marta | 92 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:51.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Bartczak Anna | 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:46.00 | |||
2 | Krysiak Olga | 91 | WOPR Sochaczew | 2:45.60 | ||||
3 | Kułak Monika | 91 | WOPR Wrocław | 2:41.06 | ||||
4 | Mierzejewska Anna | 92 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 2:45.00 | ||||
5 | Świątek Agnieszka | 93 | WOPR Sochaczew | 2:45.60 | ||||
6 | Zwiech Patrycja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:46.70 | ||||
Seria 4 | 1 | Żórawska Patrycja | 85 | Mazowieckie WOPR | 2:39.67 | |||
2 | Stadnik Karolina | 89 | Lubuskie WOPR | 2:35.22 | ||||
3 | Malak Aleksandra | 92 | Wielkopolskie WOPR | 2:32.00 | ||||
4 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 2:34.00 | ||||
5 | Bielecka Magdalena | 91 | WOPR Wrocław | 2:38.68 | ||||
6 | Kobus Paulina | 89 | Mazowieckie WOPR | 2:40.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Chojcan Joanna | 86 | WOPR Wrocław | 2:31.11 | |||
2 | Drążkiewicz Maria | 91 | WOPR Gdynia | 2:30.00 | ||||
3 | Zatka Paulina | 92 | WOPR Wrocław | 2:27.42 | ||||
4 | Lenart Paulina | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:28.15 | ||||
5 | Kalinowska Magdalena | 91 | Wielkopolskie WOPR | 2:30.00 | ||||
6 | Cwalina Inga | 89 | WOPR Skierniewice | 2:32.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Suwiczak Agnieszka | 89 | Wielkopolskie WOPR | 2:25.00 | |||
2 | Biskupska Alina | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:21.00 | ||||
3 | Fijałek Małgorzata | 84 | Wielkopolskie WOPR | 2:20.00 | ||||
4 | Kalska Agnieszka | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:20.00 | ||||
5 | Otworowska Małgorzata | 91 | WOPR Rybnik | 2:23.00 | ||||
6 | Stopczyńska Sandra | Mazowieckie WOPR | 2:25.33 | |||||
Seria 7 | 1 | Rachwał Helena | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:18.00 | |||
2 | Pietrzak Sandra | 89 | WOPR Katowice | 2:17.50 | ||||
3 | Gołêbiowska Asia | Mazowieckie WOPR | 2:10.22 | |||||
4 | Kaczmarek Agnieszka | 90 | Wielkopolskie WOPR | 2:15.00 | ||||
5 | Pożarowszczyk Beata | 91 | WOPR Wrocław | 2:18.00 | ||||
6 | Kaczmarek Florentyna | 90 | Wielkopolskie WOPR | 2:19.00 | ||||
<< TOP >> |
Nr 2 18/10/2008 - 11:40 | 200m pływanie z przeszkodami Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Pełczyński Filip | 93 | WOPR Tomazów Maz. | ||||
3 | Matusiak Piotr | 90 | WOPR Sochaczew | 2:34.70 | ||||
4 | Greś Michał | 93 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:48.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Sołoniewicz Kacper | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:30.00 | |||
2 | Wnêk Jarosław | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:28.80 | ||||
3 | Wojdanowicz Remigiusz | 93 | Wielkopolskie WOPR | 2:27.00 | ||||
4 | Tokarski Marcin | 92 | WOPR Szczytno 4K | 2:28.60 | ||||
5 | Kuflowski Jakub | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:29.00 | ||||
6 | Konieczny Krzysztof | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:31.90 | ||||
Seria 3 | 1 | Rutkowski Jakub | 94 | WOPR Zabrze | 2:25.16 | |||
2 | Piguła Kacper | 89 | WOPR Skierniewice | 2:24.00 | ||||
3 | Sêk Paweł | 91 | WOPR Tomazów Maz. | 2:21.00 | ||||
4 | Nowiński Wojciech | 84 | WOPR Zabrze | 2:21.19 | ||||
5 | Nazimek Łukasz | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 2:24.00 | ||||
6 | Kosiński Wojciech | 92 | WOPR Szczytno 4K | 2:25.45 | ||||
Seria 4 | 1 | Krzyżan Ryszard | 93 | Wielkopolskie WOPR | 2:20.00 | |||
2 | Ruda Paweł | 88 | WOPR Dąbrowa Grn. | 2:20.00 | ||||
3 | Kurek Piotr | 81 | Wielkopolskie WOPR | 2:19.00 | ||||
4 | Dzieniszewski Michał | 94 | WOPR Zabrze | 2:19.86 | ||||
5 | Lurka Kamil | 89 | WOPR Katowice | 2:20.00 | ||||
6 | Balcerek Piotr | 89 | WOPR Dąbrowa Grn. | 2:21.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Sobieraj Patryk | 91 | WOPR Sochaczew | 2:18.00 | |||
2 | Kuzia Kamil | 90 | WOPR Zabrze | 2:16.19 | ||||
3 | Roman Krzysztof | 91 | WOPR Rybnik | 2:16.00 | ||||
4 | Sterczyński Jakub | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:16.00 | ||||
5 | Sowa Robert | 89 | WOPR Dąbrowa Grn. | 2:18.00 | ||||
6 | Piątkowski Jakub | 83 | WOPR Wrocław | 2:18.65 | ||||
Seria 6 | 1 | Cichowicz Jakub | 87 | Wielkopolskie WOPR | 2:15.00 | |||
2 | Pasieczny Maciej | 90 | WOPR Szczytno 4K | 2:14.43 | ||||
3 | Fabisiak Szymon | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:14.00 | ||||
4 | Liberadzki Michał | 92 | WOPR Sochaczew | 2:14.30 | ||||
5 | Trzaska Bartosz | 87 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 2:15.00 | ||||
6 | Sass Mateusz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:16.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Flis Jacek | 91 | WOPR Sochaczew | 2:13.60 | |||
2 | Lysko Jakub | 85 | WOPR Dąbrowa Grn. | 2:13.00 | ||||
3 | Sikorski Piotr | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:11.00 | ||||
4 | Monczak Grzegorz | 73 | WOPR Wrocław | 2:12.00 | ||||
5 | Malak Tomasz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:13.00 | ||||
6 | Kwaśniewski Mateusz | 87 | Mazowieckie WOPR | 2:14.00 | ||||
Seria 8 | 1 | Kot Wojciech | 82 | WOPR Lublin | 2:09.00 | |||
2 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | WOPR Tczew | 2:09.00 | ||||
3 | Szczypiński Marcin | 86 | WOPR Katowice | 2:08.10 | ||||
4 | Kosiński Michał | 90 | WOPR Szczytno 4K | 2:08.70 | ||||
5 | Kolendowicz Łukasz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:09.00 | ||||
6 | Mazurkiewicz Bartek | 89 | WOPR Racibórz | 2:10.00 | ||||
Seria 9 | 1 | Jarząb Jarosław | 89 | Wielkopolskie WOPR | 2:08.00 | |||
2 | Hanisz Piotr | 85 | WOPR Wrocław | 2:05.54 | ||||
3 | Kotlarski Marcin | 85 | Wielkopolskie WOPR | 2:05.00 | ||||
4 | Niewiński Marcin | Mazowieckie WOPR | 2:05.00 | |||||
5 | Niegot Mateusz | 90 | WOPR Ruda Śląska | 2:06.53 | ||||
6 | Pietrzak Artur | 88 | Wielkopolskie WOPR | 2:08.00 | ||||
Seria 10 | 1 | Rutkowski Szymon | Mazowieckie WOPR | 2:03.00 | ||||
2 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 2:01.00 | ||||
3 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 2:00.00 | ||||
4 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 2:01.00 | ||||
5 | Mazurek Jarosław | 79 | WOPR Lublin | 2:02.00 | ||||
6 | Sadowski Wojciech | 83 | WOPR Lublin | 2:04.50 | ||||
<< TOP >> |
Nr 3 18/10/2008 - 12:20 | 4 x 50m Sztafeta z przeszkodami Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | WOPR Sochaczew MOSiR | WOPR Sochaczew | 2:25.60 | ||||
Bujanowska Aleksandra, Gmurczyk Weronika, Drezler Katarzyna, Śliwicka Olga | ||||||||
3 | WOPR Wrocław | WOPR Wrocław | 2:14.68 | |||||
Pożarowszczyk Beata, Bielecka Magdalena, Chojcan Joanna, Zatka Paulina | ||||||||
4 | WOPR Sochaczew | WOPR Sochaczew | 2:21.48 | |||||
Selerska Klaudia, Świątek Agnieszka, Tlaga Agnieszka, Krysiak Olga | ||||||||
5 | Drużyna WOPR Kluczbork | Drużyna WOPR Kluczbork | ||||||
Błaszczuk Ewa, Wnêk Katarzyna, Lenart Paulina, Zwiech Patrycja | ||||||||
Seria 2 | 1 | WOPR Skierniewice | WOPR Skierniewice | 2:09.18 | ||||
Cwalina Inga, Charzewska Olga, Kucharska Katarzyna, Charzewska Joanna | ||||||||
2 | Śląskie WOPR | WOPR Katowice | 2:08.00 | |||||
Bieniak Agnieszka, Otworowska Małgorzata, Nowak Monika, Pietrzak Sandra | ||||||||
3 | Wielkopolskie WOPR 1 | Wielkopolskie WOPR | 2:01.00 | |||||
Kaczmarek Agnieszka, Kaczmarek Florentyna, Rachwał Helena, Biskupska Alina | ||||||||
4 | Wielkopolskie WOPR 2 | Wielkopolskie WOPR | 2:07.00 | |||||
Fijałek Małgorzata, Kalska Agnieszka, Suwiczak Agnieszka, Kalinowska Magdalena | ||||||||
5 | Lubuskie WOPR | Lubuskie WOPR | 2:08.55 | |||||
6 | Mazowieckie WOPR | Mazowieckie WOPR | 2:10.22 | |||||
<< TOP >> |
Nr 4 18/10/2008 - 12:25 | 4 x 50m Sztafeta z przeszkodami Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | WOPR Zabrze | WOPR Zabrze | |||||
Kuzia Kamil, Nowiński Wojciech, Dzieniszewski Michał, Kieres Michał | ||||||||
3 | WOPR Szczytno 4K | WOPR Szczytno 4K | ||||||
4 | Drużyna WOPR Kluczbork | Drużyna WOPR Kluczbork | ||||||
Wnêk Jarosław, Nazimek Łukasz, Konieczny Krzysztof, Kuflowski Jakub | ||||||||
Seria 2 | 1 | Wielkopolskie WOPR 4 | Wielkopolskie WOPR | 2:03.00 | ||||
Cichowicz Jakub, Kurek Piotr | ||||||||
2 | Wielkopolskie WOPR 3 | Wielkopolskie WOPR | 2:00.00 | |||||
Wojdanowicz Remigiusz, Fabisiak Szymon, Jankowiak Mateusz | ||||||||
3 | WOPR Sochaczew | WOPR Sochaczew | 1:54.45 | |||||
Matusiak Piotr, Sobieraj Patryk, Liberadzki Michał, Flis Jacek | ||||||||
4 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:58.00 | |||||
Kmiecik Krzysztof, Szczepaniak Bartosz, Sołoniewicz Kacper, Sass Mateusz | ||||||||
5 | WOPR Dąbrowa Grn | WOPR Dąbrowa Grn. | 2:03.00 | |||||
Seria 3 | 1 | Wielkopolskie WOPR 2 | Wielkopolskie WOPR | 1:50.00 | ||||
Sikorski Piotr, Malak Tomasz, Sterczyński Jakub, Górski Bartosz | ||||||||
2 | Wielkopolskie WOPR 1 | Wielkopolskie WOPR | 1:47.00 | |||||
Kotlarski Marcin, Kolendowicz Łukasz, Jarząb Jarosław, Pietrzak Artur | ||||||||
3 | Mazowieckie WOPR | Mazowieckie WOPR | 1:46.89 | |||||
4 | Śląskie WOPR | WOPR Katowice | 1:47.00 | |||||
Bugdol Daniel, Mazurkiewicz Bartek, Lurka Kamil, Szczypiński Marcin | ||||||||
5 | WOPR Wrocław 1 | WOPR Wrocław | 1:47.67 | |||||
Czerski Jacek, Mêżyk Edward, Hanisz Piotr, Stawiany Mateusz | ||||||||
6 | WOPR Wrocław 2 | WOPR Wrocław | 1:50.50 | |||||
Czerski Jacek, Kurza Michał, Krêcigłowa Adam, Piątkowski Jakub | ||||||||
<< TOP >> |
Nr 5 18/10/2008 - 12:35 | 100m ratowanie w płetwach Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Mierzejewska Anna | 92 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:30.00 | |||
3 | Sejdak Izabela | 94 | WOPR Sochaczew | 1:29.60 | ||||
4 | Gaik Sylwia | 92 | WOPR Radomsko | 1:29.60 | ||||
5 | Śliwicka Olga | 90 | WOPR Sochaczew | 1:32.80 | ||||
Seria 2 | 1 | Drezler Katarzyna | 93 | WOPR Sochaczew | 1:28.20 | |||
2 | Bujanowska Aleksandra | 94 | WOPR Sochaczew | 1:27.80 | ||||
3 | Kowalczyk Marta | 88 | WOPR Konstantynów | 1:27.00 | ||||
4 | Kalinowska Magdalena | 91 | Wielkopolskie WOPR | 1:27.00 | ||||
5 | Gmurczyk Weronika | 94 | WOPR Sochaczew | 1:28.00 | ||||
6 | Selerska Klaudia | 93 | WOPR Sochaczew | 1:28.30 | ||||
Seria 3 | 1 | Tlaga Agnieszka | 93 | WOPR Sochaczew | 1:22.40 | |||
2 | Świątek Agnieszka | 93 | WOPR Sochaczew | 1:21.70 | ||||
3 | Błaszczuk Ewa | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:20.48 | ||||
4 | Kułak Monika | 91 | WOPR Wrocław | 1:21.63 | ||||
5 | Zwiech Patrycja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:22.00 | ||||
6 | Lenart Paulina | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:24.19 | ||||
Seria 4 | 1 | Rachwał Helena | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:20.00 | |||
2 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:19.18 | ||||
3 | Smykowska Katarzyna | 83 | Lubuskie WOPR | 1:18.23 | ||||
4 | Wnêk Katarzyna | 92 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:19.00 | ||||
5 | Żórawska Patrycja | 85 | Mazowieckie WOPR | 1:19.45 | ||||
6 | Krysiak Olga | 91 | WOPR Sochaczew | 1:20.20 | ||||
Seria 5 | 1 | Kalska Agnieszka | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:17.00 | |||
2 | Zatka Paulina | 92 | WOPR Wrocław | 1:15.92 | ||||
3 | Bielecka Magdalena | 91 | WOPR Wrocław | 1:15.65 | ||||
4 | Stadnik Karolina | 89 | Lubuskie WOPR | 1:15.65 | ||||
5 | Kaczmarek Florentyna | 90 | Wielkopolskie WOPR | 1:17.00 | ||||
6 | Nożewska Paulina | 89 | Lubuskie WOPR | 1:18.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Pożarowszczyk Beata | 91 | WOPR Wrocław | 1:14.50 | |||
2 | Drążkiewicz Maria | 91 | WOPR Gdynia | 1:14.00 | ||||
3 | Bieniak Agnieszka | 88 | WOPR Rybnik | 1:11.00 | ||||
4 | Chojcan Joanna | 86 | WOPR Wrocław | 1:11.30 | ||||
5 | Szymczak Marta | 92 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:14.00 | ||||
6 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 1:14.76 | ||||
Seria 7 | 1 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:08.92 | |||
2 | Pietrzak Sandra | 89 | WOPR Katowice | 1:08.00 | ||||
3 | Kaczmarek Agnieszka | 90 | Wielkopolskie WOPR | 1:07.00 | ||||
4 | Nowak Monika | 90 | WOPR Rybnik | 1:08.00 | ||||
5 | Fijałek Małgorzata | 84 | Wielkopolskie WOPR | 1:08.00 | ||||
6 | Cwalina Inga | 89 | WOPR Skierniewice | 1:10.01 | ||||
<< TOP >> |
Nr 6 18/10/2008 - 12:50 | 100m ratowanie w płetwach Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Pełczyński Filip | 93 | WOPR Tomazów Maz. | ||||
2 | Tokarski Marcin | 92 | WOPR Szczytno 4K | 1:20.10 | ||||
3 | Kuflowski Jakub | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:19.00 | ||||
4 | Konieczny Krzysztof | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:20.00 | ||||
5 | Wojdanowicz Remigiusz | 93 | Wielkopolskie WOPR | 1:27.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Rutkowski Jakub | 94 | WOPR Zabrze | 1:15.20 | |||
2 | Krzyżan Ryszard | 93 | Wielkopolskie WOPR | 1:15.00 | ||||
3 | Pasieczny Maciej | 90 | WOPR Szczytno 4K | 1:12.24 | ||||
4 | Kolberg Dawid | 90 | WOPR Tczew | 1:15.00 | ||||
5 | Dzieniszewski Michał | 94 | WOPR Zabrze | 1:15.20 | ||||
6 | Lurka Kamil | 89 | WOPR Katowice | 1:19.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Matusiak Piotr | 90 | WOPR Sochaczew | 1:11.10 | |||
2 | Niegot Mateusz | 90 | WOPR Ruda Śląska | 1:10.75 | ||||
3 | Wnêk Jarosław | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:10.00 | ||||
4 | Mańka Mateusz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:10.00 | ||||
5 | Balcerek Piotr | 89 | WOPR Dąbrowa Grn. | 1:11.00 | ||||
6 | Kmiecik Krzysztof | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:12.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Ruda Paweł | 88 | WOPR Dąbrowa Grn. | 1:10.00 | |||
2 | Kieres Michał | 84 | WOPR Zabrze | 1:07.19 | ||||
3 | Kosiński Wojciech | 92 | WOPR Szczytno 4K | 1:06.30 | ||||
4 | Lysko Jakub | 85 | WOPR Dąbrowa Grn. | 1:07.00 | ||||
5 | Sobieraj Patryk | 91 | WOPR Sochaczew | 1:08.00 | ||||
6 | Sowa Robert | 89 | WOPR Dąbrowa Grn. | 1:10.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Liberadzki Michał | 92 | WOPR Sochaczew | 1:05.60 | |||
2 | Kolendowicz Łukasz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:05.00 | ||||
3 | Górski Bartosz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:05.00 | ||||
4 | Jarząb Jarosław | 89 | Wielkopolskie WOPR | 1:05.00 | ||||
5 | Leśniewicz Jakub | 89 | WOPR Skierniewice | 1:05.11 | ||||
6 | Roman Krzysztof | 91 | WOPR Rybnik | 1:06.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Flis Jacek | 91 | WOPR Sochaczew | 1:04.50 | |||
2 | Trzaska Bartosz | 87 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:03.00 | ||||
3 | Piguła Kacper | 89 | WOPR Skierniewice | 1:02.18 | ||||
4 | Balcerzak Piotr | 88 | WOPR Wrocław | 1:02.50 | ||||
5 | Krêcigłowa Adam | 89 | WOPR Wrocław | 1:03.39 | ||||
6 | Sêk Paweł | 91 | WOPR Tomazów Maz. | 1:05.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Sass Mateusz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:02.00 | |||
2 | Monczak Grzegorz | 73 | WOPR Wrocław | 1:01.00 | ||||
3 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | WOPR Tczew | 1:00.00 | ||||
4 | Kotlarski Marcin | 85 | Wielkopolskie WOPR | 1:00.00 | ||||
5 | Kurza Michał | 88 | WOPR Wrocław | 1:01.46 | ||||
6 | Szczepaniak Bartosz | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:02.00 | ||||
Seria 8 | 1 | Okolus Paweł | 89 | Beskidzkie WOPR | 59.89 | |||
2 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 58.10 | ||||
3 | Kwaśniewski Mateusz | 87 | Mazowieckie WOPR | 57.90 | ||||
4 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 58.00 | ||||
5 | Czerski Jacek | 88 | WOPR Wrocław | 59.18 | ||||
6 | Poźniak Mikołaj | 87 | WOPR Wrocław | 1:00.00 | ||||
Seria 9 | 1 | Mêżyk Edward | 84 | WOPR Wrocław | 57.73 | |||
2 | Sadowski Wojciech | 83 | WOPR Lublin | 54.50 | ||||
3 | Mazurek Jarosław | 79 | WOPR Lublin | 53.20 | ||||
4 | Szkudlarek Paweł | 86 | WOPR Wrocław | 54.17 | ||||
5 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 57.00 | ||||
6 | Kot Wojciech | 82 | WOPR Lublin | 57.80 | ||||
<< TOP >> |
Nr 7 18/10/2008 - 13:15 | 50m ratowanie manekina Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Sejdak Izabela | 94 | WOPR Sochaczew | 58.80 | |||
3 | Gmurczyk Weronika | 94 | WOPR Sochaczew | 55.00 | ||||
4 | Drezler Katarzyna | 93 | WOPR Sochaczew | 55.30 | ||||
Seria 2 | 1 | Selerska Klaudia | 93 | WOPR Sochaczew | 53.70 | |||
2 | Śliwicka Olga | 90 | WOPR Sochaczew | 52.60 | ||||
3 | Krysiak Olga | 91 | WOPR Sochaczew | 51.70 | ||||
4 | Świątek Agnieszka | 93 | WOPR Sochaczew | 51.80 | ||||
5 | Tlaga Agnieszka | 93 | WOPR Sochaczew | 52.70 | ||||
6 | Bujanowska Aleksandra | 94 | WOPR Sochaczew | 54.20 | ||||
Seria 3 | 1 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 49.11 | |||
2 | Wnêk Katarzyna | 92 | Drużyna WOPR Kluczbork | 48.90 | ||||
3 | Gaik Sylwia | 92 | WOPR Radomsko | 48.50 | ||||
4 | Błaszczuk Ewa | 87 | Drużyna WOPR Kluczbork | 48.79 | ||||
5 | Kaczmarek Florentyna | 90 | Wielkopolskie WOPR | 49.00 | ||||
6 | Kułak Monika | 91 | WOPR Wrocław | 49.99 | ||||
Seria 4 | 1 | Żórawska Patrycja | 85 | Mazowieckie WOPR | 47.12 | |||
2 | Bartczak Anna | 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 47.00 | ||||
3 | Zatka Paulina | 92 | WOPR Wrocław | 46.27 | ||||
4 | Pożarowszczyk Beata | 91 | WOPR Wrocław | 46.50 | ||||
5 | Stopczyńska Sandra | Mazowieckie WOPR | 47.00 | |||||
6 | Lenart Paulina | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 48.10 | ||||
Seria 5 | 1 | Kowalczyk Marta | 88 | WOPR Konstantynów | 46.00 | |||
2 | Kobus Paulina | 89 | Mazowieckie WOPR | 45.00 | ||||
3 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 44.16 | ||||
4 | Nożewska Paulina | 89 | Lubuskie WOPR | 44.18 | ||||
5 | Bielecka Magdalena | 91 | WOPR Wrocław | 45.86 | ||||
6 | Mierzejewska Anna | 92 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 46.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Kosowicz Marta | 87 | Lubuskie WOPR | 43.44 | |||
2 | Drążkiewicz Maria | 91 | WOPR Gdynia | 43.00 | ||||
3 | Otworowska Małgorzata | 91 | WOPR Rybnik | 42.00 | ||||
4 | Smykowska Katarzyna | 83 | Lubuskie WOPR | 42.78 | ||||
5 | Biskupska Alina | 88 | Wielkopolskie WOPR | 43.00 | ||||
6 | Stadnik Karolina | 89 | Lubuskie WOPR | 44.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Pietrzak Sandra | 89 | WOPR Katowice | 40.00 | |||
2 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 39.80 | ||||
3 | Kaczmarek Agnieszka | 90 | Wielkopolskie WOPR | 39.00 | ||||
4 | Gołêbiowska Asia | Mazowieckie WOPR | 39.50 | |||||
5 | Bieniak Agnieszka | 88 | WOPR Rybnik | 40.00 | ||||
6 | Cwalina Inga | 89 | WOPR Skierniewice | 41.91 | ||||
<< TOP >> |
Nr 8 18/10/2008 - 13:25 | 50m ratowanie manekina Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Pełczyński Filip | 93 | WOPR Tomazów Maz. | ||||
3 | Kolberg Dawid | 90 | WOPR Tczew | 50.00 | ||||
4 | Krzyżan Ryszard | 93 | Wielkopolskie WOPR | 58.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Kurek Piotr | 81 | Wielkopolskie WOPR | 48.00 | |||
2 | Rutkowski Jakub | 94 | WOPR Zabrze | 45.15 | ||||
3 | Sterczyński Jakub | 88 | Wielkopolskie WOPR | 43.00 | ||||
4 | Dzieniszewski Michał | 94 | WOPR Zabrze | 43.15 | ||||
5 | Kuflowski Jakub | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 46.00 | ||||
6 | Greś Michał | 93 | Drużyna WOPR Kluczbork | 50.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Nazimek Łukasz | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 42.51 | |||
2 | Matusiak Piotr | 90 | WOPR Sochaczew | 41.00 | ||||
3 | Balcerek Piotr | 89 | WOPR Dąbrowa Grn. | 41.00 | ||||
4 | Ruda Paweł | 88 | WOPR Dąbrowa Grn. | 41.00 | ||||
5 | Tokarski Marcin | 92 | WOPR Szczytno 4K | 42.00 | ||||
6 | Sołoniewicz Kacper | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 43.00 | ||||
Seria 4 | 1 | Szczepaniak Bartosz | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 40.00 | |||
2 | Mazurkiewicz Bartek | 89 | WOPR Racibórz | 39.50 | ||||
3 | Kuzia Kamil | 90 | WOPR Zabrze | 39.15 | ||||
4 | Kosiński Wojciech | 92 | WOPR Szczytno 4K | 39.32 | ||||
5 | Sowa Robert | 89 | WOPR Dąbrowa Grn. | 40.00 | ||||
6 | Sobieraj Patryk | 91 | WOPR Sochaczew | 40.30 | ||||
Seria 5 | 1 | Kmiecik Krzysztof | 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 39.00 | |||
2 | Poźniak Mikołaj | 87 | WOPR Wrocław | 38.50 | ||||
3 | Nowiński Wojciech | 84 | WOPR Zabrze | 38.19 | ||||
4 | Kieres Michał | 84 | WOPR Zabrze | 38.20 | ||||
5 | Sêk Paweł | 91 | WOPR Tomazów Maz. | 38.69 | ||||
6 | Jankowiak Mateusz | 90 | Wielkopolskie WOPR | 39.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Wnêk Jarosław | 88 | Drużyna WOPR Kluczbork | 38.00 | |||
2 | Leśniewicz Jakub | 89 | WOPR Skierniewice | 37.92 | ||||
3 | Kurza Michał | 88 | WOPR Wrocław | 37.80 | ||||
4 | Mêżyk Edward | 84 | WOPR Wrocław | 37.86 | ||||
5 | Lysko Jakub | 85 | WOPR Dąbrowa Grn. | 38.00 | ||||
6 | Mańka Mateusz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 38.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Piguła Kacper | 89 | WOPR Skierniewice | 37.62 | |||
2 | Pasieczny Maciej | 90 | WOPR Szczytno 4K | 37.06 | ||||
3 | Krêcigłowa Adam | 89 | WOPR Wrocław | 36.83 | ||||
4 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | WOPR Tczew | 37.00 | ||||
5 | Liberadzki Michał | 92 | WOPR Sochaczew | 37.30 | ||||
6 | Flis Jacek | 91 | WOPR Sochaczew | 37.70 | ||||
Seria 8 | 1 | Górski Bartosz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 36.00 | |||
2 | Rutkowski Szymon | Mazowieckie WOPR | 35.80 | |||||
3 | Hanisz Piotr | 85 | WOPR Wrocław | 34.96 | ||||
4 | Balcerzak Piotr | 88 | WOPR Wrocław | 34.99 | ||||
5 | Trzaska Bartosz | 87 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 36.00 | ||||
6 | Kosiński Michał | 90 | WOPR Szczytno 4K | 36.40 | ||||
Seria 9 | 1 | Niewiński Marcin | Mazowieckie WOPR | 34.51 | ||||
2 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 34.21 | ||||
3 | Sadowski Wojciech | 83 | WOPR Lublin | 33.60 | ||||
4 | Kot Wojciech | 82 | WOPR Lublin | 34.00 | ||||
5 | Czerski Jacek | 88 | WOPR Wrocław | 34.29 | ||||
6 | Piątkowski Jakub | 83 | WOPR Wrocław | 34.65 | ||||
Seria 10 | 1 | Szczypiński Marcin | 86 | WOPR Katowice | 33.50 | |||
2 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 32.80 | ||||
3 | Mazurek Jarosław | 79 | WOPR Lublin | 30.50 | ||||
4 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 32.69 | ||||
5 | Szkudlarek Paweł | 86 | WOPR Wrocław | 33.30 | ||||
6 | Kwaśniewski Mateusz | 87 | Mazowieckie WOPR | 33.50 | ||||
<< TOP >> |
Nr 9 18/10/2008 - 13:45 | 100m ratownik Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 2 | Kowalczyk Marta | 88 | WOPR Konstantynów | 1:43.00 | |||
3 | Sejdak Izabela | 94 | WOPR Sochaczew | 1:35.60 | ||||
4 | Malak Aleksandra | 92 | Wielkopolskie WOPR | 1:40.00 | ||||
Seria 2 | 1 | Suwiczak Agnieszka | 89 | Wielkopolskie WOPR | 1:30.00 | |||
2 | Śliwicka Olga | 90 | WOPR Sochaczew | 1:29.80 | ||||
3 | Gmurczyk Weronika | 94 | WOPR Sochaczew | 1:29.00 | ||||
4 | Drezler Katarzyna | 93 | WOPR Sochaczew | 1:29.30 | ||||
5 | Mierzejewska Anna | 92 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:30.00 | ||||
6 | Selerska Klaudia | 93 | WOPR Sochaczew | 1:35.10 | ||||
Seria 3 | 1 | Kaczmarek Florentyna | 90 | Wielkopolskie WOPR | 1:28.00 | |||
2 | Tlaga Agnieszka | 93 | WOPR Sochaczew | 1:26.20 | ||||
3 | Kalska Agnieszka | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:25.00 | ||||
4 | Świątek Agnieszka | 93 | WOPR Sochaczew | 1:25.60 | ||||
5 | Krysiak Olga | 91 | WOPR Sochaczew | 1:27.50 | ||||
6 | Bujanowska Aleksandra | 94 | WOPR Sochaczew | 1:28.70 | ||||
Seria 4 | 1 | Biskupska Alina | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:22.00 | |||
2 | Nożewska Paulina | 89 | Lubuskie WOPR | 1:20.63 | ||||
3 | Kobus Paulina | 89 | Mazowieckie WOPR | 1:20.00 | ||||
4 | Żórawska Patrycja | 85 | Mazowieckie WOPR | 1:20.56 | ||||
5 | Wnêk Katarzyna | 92 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:21.00 | ||||
6 | Fijałek Małgorzata | 84 | Wielkopolskie WOPR | 1:23.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Kułak Monika | 91 | WOPR Wrocław | 1:19.82 | |||
2 | Kucharska Katarzyna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:18.93 | ||||
3 | Szymczak Marta | 92 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:18.00 | ||||
4 | Zwiech Patrycja | 91 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:18.90 | ||||
5 | Kaczmarek Agnieszka | 90 | Wielkopolskie WOPR | 1:19.00 | ||||
6 | Drążkiewicz Maria | 91 | WOPR Gdynia | 1:20.00 | ||||
Seria 6 | 1 | Bielecka Magdalena | 91 | WOPR Wrocław | 1:17.14 | |||
2 | Chojcan Joanna | 86 | WOPR Wrocław | 1:14.92 | ||||
3 | Smykowska Katarzyna | 83 | Lubuskie WOPR | 1:14.60 | ||||
4 | Charzewska Olga | 91 | WOPR Skierniewice | 1:14.61 | ||||
5 | Kosowicz Marta | 87 | Lubuskie WOPR | 1:16.26 | ||||
6 | Bartczak Anna | 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:18.00 | ||||
Seria 7 | 1 | Cwalina Inga | 89 | WOPR Skierniewice | 1:11.29 | |||
2 | Charzewska Joanna | 89 | WOPR Skierniewice | 1:09.11 | ||||
3 | Bieniak Agnieszka | 88 | WOPR Rybnik | 1:08.50 | ||||
4 | Nowak Monika | 90 | WOPR Rybnik | 1:09.00 | ||||
5 | Otworowska Małgorzata | 91 | WOPR Rybnik | 1:11.00 | ||||
6 | Zatka Paulina | 92 | WOPR Wrocław | 1:12.63 | ||||
<< TOP >> |
Nr 10 18/10/2008 - 14:05 | 100m ratownik Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Seria 1 | 1 | Kosiński Michał | 90 | WOPR Szczytno 4K | 1:40.32 | |||
2 | Greś Michał | 93 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:26.00 | ||||
3 | Kolberg Dawid | 90 | WOPR Tczew | 1:25.00 | ||||
4 | Wojdanowicz Remigiusz | 93 | Wielkopolskie WOPR | 1:25.00 | ||||
5 | Tokarski Marcin | 92 | WOPR Szczytno 4K | 1:30.03 | ||||
6 | Pełczyński Filip | 93 | WOPR Tomazów Maz. | |||||
Seria 2 | 1 | Konieczny Krzysztof | 90 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:22.00 | |||
2 | Malak Tomasz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:19.00 | ||||
3 | Fabisiak Szymon | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:17.00 | ||||
4 | Matusiak Piotr | 90 | WOPR Sochaczew | 1:18.30 | ||||
5 | Pietrzak Artur | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:19.00 | ||||
6 | Cichowicz Jakub | 87 | Wielkopolskie WOPR | 1:23.00 | ||||
Seria 3 | 1 | Kosiński Wojciech | 92 | WOPR Szczytno 4K | 1:15.31 | |||
2 | Sowa Robert | 89 | WOPR Dąbrowa Grn. | 1:15.00 | ||||
3 | Balcerek Piotr | 89 | WOPR Dąbrowa Grn. | 1:15.00 | ||||
4 | Ruda Paweł | 88 | WOPR Dąbrowa Grn. | 1:15.00 | ||||
5 | Sikorski Piotr | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:15.00 | ||||
6 | Pasieczny Maciej | 90 | WOPR Szczytno 4K | 1:15.32 | ||||
Seria 4 | 1 | Lysko Jakub | 85 | WOPR Dąbrowa Grn. | 1:14.00 | |||
2 | Rutkowski Jakub | 94 | WOPR Zabrze | 1:13.12 | ||||
3 | Górski Bartosz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:13.00 | ||||
4 | Kolendowicz Łukasz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:13.00 | ||||
5 | Stawiany Mateusz | 86 | WOPR Wrocław | 1:13.13 | ||||
6 | Jankowiak Mateusz | 90 | Wielkopolskie WOPR | 1:14.00 | ||||
Seria 5 | 1 | Mańka Mateusz | 88 | Wielkopolskie WOPR | 1:12.00 | |||
2 | Gołembiewski Tadeusz | 85 | WOPR Tczew | 1:11.00 | ||||
3 | Niegot Mateusz | 90 | WOPR Ruda Śląska | 1:10.65 | ||||
4 | Lurka Kamil | 89 | WOPR Katowice | 1:11.00 | ||||
5 | Sobieraj Patryk | 91 | WOPR Sochaczew | 1:11.90 | ||||
6 | Dzieniszewski Michał | 94 | WOPR Zabrze | 1:12.90 | ||||
Seria 6 | 1 | Kotlarski Marcin | 85 | Wielkopolskie WOPR | 1:09.00 | |||
2 | Sêk Paweł | 91 | WOPR Tomazów Maz. | 1:09.00 | ||||
3 | Flis Jacek | 91 | WOPR Sochaczew | 1:07.90 | ||||
4 | Niewiński Marcin | Mazowieckie WOPR | 1:08.00 | |||||
5 | Nazimek Łukasz | 89 | Drużyna WOPR Kluczbork | 1:09.00 | ||||
6 | Liberadzki Michał | 92 | WOPR Sochaczew | 1:09.50 | ||||
Seria 7 | 1 | Sass Mateusz | 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:07.00 | |||
2 | Kieres Michał | 84 | WOPR Zabrze | 1:06.15 | ||||
3 | Kurza Michał | 88 | WOPR Wrocław | 1:06.00 | ||||
4 | Poźniak Mikołaj | 87 | WOPR Wrocław | 1:06.00 | ||||
5 | Leśniewicz Jakub | 89 | WOPR Skierniewice | 1:06.23 | ||||
6 | Nowiński Wojciech | 84 | WOPR Zabrze | 1:07.20 | ||||
Seria 8 | 1 | Krêcigłowa Adam | 89 | WOPR Wrocław | 1:05.88 | |||
2 | Balcerzak Piotr | 88 | WOPR Wrocław | 1:04.00 | ||||
3 | Trzaska Bartosz | 87 | Sport-Figielski WOPR Warszawa | 1:04.00 | ||||
4 | Monczak Grzegorz | 73 | WOPR Wrocław | 1:04.00 | ||||
5 | Roman Krzysztof | 91 | WOPR Rybnik | 1:05.50 | ||||
6 | Hanisz Piotr | 85 | WOPR Wrocław | 1:05.88 | ||||
Seria 9 | 1 | Mêżyk Edward | 84 | WOPR Wrocław | 1:03.54 | |||
2 | Okolus Paweł | 89 | Beskidzkie WOPR | 1:02.70 | ||||
3 | Piotrowski Krzysztof | Mazowieckie WOPR | 1:01.00 | |||||
4 | Czerski Jacek | 88 | WOPR Wrocław | 1:01.17 | ||||
5 | Piguła Kacper | 89 | WOPR Skierniewice | 1:03.12 | ||||
6 | Szczepaniak Bartosz | 89 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 1:04.00 | ||||
Seria 10 | 1 | Sadowski Wojciech | 83 | WOPR Lublin | 59.80 | |||
2 | Szkudlarek Paweł | 86 | WOPR Wrocław | 59.64 | ||||
3 | Bugdol Daniel | 89 | WOPR Racibórz | 56.00 | ||||
4 | Kot Wojciech | 82 | WOPR Lublin | 57.60 | ||||
5 | Dobrowolski Sebastian | 90 | WOPR Tomazów Maz. | 59.69 | ||||
6 | Kwaśniewski Mateusz | 87 | Mazowieckie WOPR | 1:00.34 | ||||
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice | www.swimart.pl | e-mail: swimart@op.pl |