Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym VI Ciechanów, 15.11.2008 |
1 - GPP w Ratownictwie Wodnym '08 Runda VI Ciechanów | 15.11.08 - 9:45 |
Konkurencja 1 15.11.08 - 9:45 | Kobiet, 200m pływanie z przeszkodami | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | Ostalska Kalina Zborowska Anna Borowa Małgorzata | 85 91 91 | Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa | 3:33.55 3:20.00 3:30.30 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Śliwicka Olga Kreczmer Karolina Zając Klaudia Sieredzińska Kamila Czapigo Aleksandra Sejdak Izabela | 90 93 95 93 94 94 | WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew | 3:15.00 3:00.00 3:00.00 3:00.00 3:00.00 3:15.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Drezler Katarzyna Gmurczyk Weronika Wiśnios Małgorzata Bujanowska Aleksandra Mierzejewska Anna Selerska Klaudia | 93 94 92 94 92 93 | WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew | 2:55.00 2:48.00 2:45.00 2:48.00 2:55.00 3:00.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Łukaszewicz Ewa Gryczka Ewelina Świątek Agnieszka Kułak Monika Milewska Aleksandra Szymczak Marta | 92 91 93 91 95 92 | Sport-Figielski Warszawa WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew WOPR Wrocław WOPR OS Ostrołêka Zgiersko-Łêczyckie WOPR | 2:43.00 2:41.44 2:37.00 2:41.00 2:41.45 2:45.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Przewódzka Olga Małkowska Olga Krysiak Olga Charzewska Olga Nożewska Paulina Bielecka Magda | 83 95 91 91 99 | WOPR Ciechanów WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew WOPR Skierniewice Lubuskie WOPR WOPR Wrocław | 2:35.00 2:34.15 2:32.00 2:33.00 2:35.00 2:36.03 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Stopczyńska Sandra Dąbrowska Katarzyna Zatka Paulina Cwalina Inga Chojcan Joanna Tlaga Agnieszka | 90 79 92 89 86 93 | Mazowieckie WOPR WOPR OS Ostrołêka WOPR Wrocław WOPR Skierniewice WOPR Wrocław WOPR Sochaczew | 2:29.50 2:28.16 2:27.42 2:28.00 2:29.50 2:30.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Wierzyk Anna Fabisiak Lilianna Stadnik Karolina Dawid Paulina Zembrzuska Dorota Fijałek Małgorzata | 88 92 93 84 | WOPR Wrocław Lubuskie WOPR Lubuskie WOPR WOPR OS Ostrołêka WOPR Ciechanów Wielkopolskie WOPR | 2:25.50 2:25.00 2:23.67 2:24.74 2:25.00 2:27.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarek Florentyna Pietrzak Sandra Gołêbiowska Joanna Kaczmarek Agnieszka Gąsiorowska Katarzyna Zembrzuska Alicja | 90 89 82 90 89 92 | Wielkopolskie WOPR WOPR Katowice Mazowieckie WOPR Wielkopolskie WOPR Wielkopolskie WOPR WOPR Ciechanów | 2:22.00 2:15.00 2:10.00 2:15.00 2:20.00 2:23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15.11.08 - 10:10 | Mêżczyzn, 200m pływanie z przeszkodami | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | Olkowicz Arkadiusz Dąbrowski Łukasz Markowicz Grzegorz | 90 85 99 | Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa | 3:00.00 2:55.00 3:00.00 |
Seria 2 z 8 |
2 3 4 5 | Ciskowski Michał Jankowski Piotr Czuba Bartosz Zając Piotr | 94 93 94 93 | WOPR Ostrołêka WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew | 2:40.00 2:40.00 2:40.00 2:40.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Choromański Bartosz Matusiak Piotr Ugodziński Łukasz Borowy Piotr Wolanin Krzysztof Kamiński Kamil | 94 90 92 90 92 89 | WOPR Ostrołêka WOPR Sochaczew WOPR Ciechanów WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka | 2:35.00 2:34.00 2:33.00 2:33.20 2:34.00 2:37.63 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Marudziński Paweł Trzaska Bartosz Gąsiorowski Karol Tokarski Marcin Głasek Łukasz Pełczyński Filip | 92 87 90 92 83 | WOPR Ciechanów Sport-Figielski Warszawa WOPR Ciechanów WOPR Szczytno 4K Sport-Figielski Warszawa WOPR Tomaszów Maz. | 2:27.00 2:25.00 2:25.00 2:25.00 2:25.00 2:27.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Piguła Kacper Lurka Kamil Janczewski Adam Kosiński Wojciech Michalski Paweł Kowalczyk Adrian | 89 89 90 92 91 90 | WOPR Skierniewice WOPR Katowice WOPR Ostrołêka WOPR Szczytno 4K WOPR Ciechanów WOPR OS Ostrołêka | 2:24.00 2:20.00 2:18.00 2:20.00 2:22.00 2:24.55 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Mazurkiewicz Bartosz Flis Jacek Liberadzki Michał Kolendowicz Łukasz Klimczak Artur Sobieraj Patryk | 89 91 92 88 89 91 | AZS PWSZ Racibórz WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew Wielkopolskie WOPR AZS PWSZ Racibórz WOPR Sochaczew | 2:15.00 2:11.00 2:09.00 2:09.00 2:15.00 2:16.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Szczypiński Marcin Kosiński Michał Jankiewicz Krzysztof Pasieczny Maciej Malak Tomasz Poźniak Mikołaj | 86 90 91 90 88 87 | WOPR Katowice WOPR Szczytno 4K WOPR Sochaczew WOPR Szczytno 4K Wielkopolskie WOPR WOPR Wrocław | 2:08.00 2:08.00 2:07.00 2:08.00 2:08.00 2:08.66 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Niewiński Marcin Bugdol Daniel Stawiany Mateusz Dobrowolski Sebastian Hanisz Piotrek Kotlarski Marcin | 91 89 86 90 85 85 | Mazowieckie WOPR AZS PWSZ Racibórz WOPR Wrocław WOPR Tomaszów Maz. WOPR Wrocław Wielkopolskie WOPR | 2:03.00 2:01.00 1:59.98 2:01.00 2:01.73 2:04.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15.11.08 - 10:35 | Kobiet, 50m ratowanie manekina | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | Kaczmarek Agnieszka Borowa Małgorzata Dąbrowska Katarzyna | 90 91 79 | Wielkopolskie WOPR Sport-Figielski Warszawa WOPR OS Ostrołêka | 39:18.00 1:10.00 3:39.17 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | Ostalska Kalina Sieredzińska Kamila Sejdak Izabela Zając Klaudia Zborowska Anna | 85 93 94 95 91 | Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 1:05.00 1:00.00 58.00 59.00 1:00.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Czapigo Aleksandra Drezler Katarzyna Śliwicka Olga Świątek Agnieszka Selerska Klaudia Gmurczyk Weronika | 94 93 90 93 93 94 | WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew | 57.00 55.00 53.00 54.00 57.00 57.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Kreczmer Karolina Wiśnios Małgorzata Gryczka Ewelina Mierzejewska Anna Łukaszewicz Ewa Bujanowska Aleksandra | 93 92 91 92 92 94 | Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew | 52.20 52.00 51.21 52.00 52.00 53.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Kułak Monika Kucharska Katarzyna Małkowska Olga Zembrzuska Dorota Raszkiewicz Emila Krysiak Olga | 91 89 95 93 92 91 | WOPR Wrocław WOPR Skierniewice WOPR OS Ostrołêka WOPR Ciechanów WOPR Ostrołêka WOPR Sochaczew | 50.98 49.11 48.78 49.00 50.00 51.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Monika Fabisiak Lilianna Zembrzuska Alicja Chojcan Joanna Przewódzka Olga Tlaga Agnieszka | 90 92 86 83 93 | WOPR Rybnik Lubuskie WOPR WOPR Ciechanów WOPR Wrocław WOPR Ciechanów WOPR Sochaczew | 47.50 47.00 46.00 46.50 47.00 48.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Bartczak Anna Charzewska Olga Zatka Paulina Milewska Aleksandra Bielecka Magda Małek Marta | 91 91 92 95 99 91 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Skierniewice WOPR Wrocław WOPR OS Ostrołêka WOPR Wrocław WOPR Ciechanów | 45.00 44.38 44.05 44.26 44.68 46.00 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Nożewska Paulina Stadnik Karolina Smykowska Katarzyna Wierzyk Anna Stopczyńska Sandra Kaczmarek Florentyna | 88 90 90 | Lubuskie WOPR Lubuskie WOPR Lubuskie WOPR WOPR Wrocław Mazowieckie WOPR Wielkopolskie WOPR | 44.00 43.00 42.00 42.89 44.00 44.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Dawid Paulina Bieniak Agnieszka Pietrzak Sandra Charzewska Joanna Gąsiorowska Katarzyna Cwalina Inga | 92 88 89 89 89 89 | WOPR OS Ostrołêka WOPR Rybnik WOPR Katowice WOPR Skierniewice Wielkopolskie WOPR WOPR Skierniewice | 40.21 40.00 38.40 39.01 40.00 41.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15.11.08 - 11:25 | Mêżczyzn, 50m ratowanie manekina | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Żebrowski Kamil Krajza Maciej Marudziński Paweł Markowicz Grzegorz Choromański Bartosz Jankowski Piotr | 89 92 99 94 93 | WOPR OS Ostrołêka WOPR Ciechanów WOPR Ciechanów Sport-Figielski Warszawa WOPR Ostrołêka WOPR Sochaczew | 47.85 46.15 46.00 46.00 47.00 50.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Ciskowski Michał Ugodziński Łukasz Tokarski Marcin Czupryn Jacek Pełczyński Filip Wolanin Krzysztof | 94 92 92 88 92 | WOPR Ostrołêka WOPR Ciechanów WOPR Szczytno 4K Sport-Figielski Warszawa WOPR Tomaszów Maz. WOPR Sochaczew | 45.00 44.00 44.00 44.00 44.14 45.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Piotr Dąbrowski Łukasz Sobieraj Patryk Kamiński Kamil Gąsiorowski Karol Czuba Bartosz | 93 85 91 89 90 94 | WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka WOPR Ciechanów WOPR Sochaczew | 44.00 42.00 41.00 41.44 43.00 44.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Borowy Piotr Liberadzki Michał Trzaska Bartosz Jankiewicz Krzysztof Michalski Paweł Matusiak Piotr | 90 92 87 91 91 90 | WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Ciechanów WOPR Sochaczew | 39.54 38.00 38.00 38.00 38.72 40.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniewicz Jakub Mêżyk Edek Piguła Kacper Flis Jacek Androsz Robert Kosiński Wojciech | 89 84 89 91 86 92 | WOPR Skierniewice WOPR Wrocław WOPR Skierniewice WOPR Sochaczew WOPR Rybnik WOPR Szczytno 4K | 37.92 37.86 37.62 37.70 37.88 38.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Mazurkiewicz Bartosz Pasieczny Maciej Janczewski Adam Wiencek Tomasz Stelmach Przemysław Roman Krzysztof | 89 90 90 90 88 91 | AZS PWSZ Racibórz WOPR Szczytno 4K WOPR Ostrołêka WOPR Rybnik AZS PWSZ Racibórz WOPR Rybnik | 37.00 37.00 36.00 36.00 37.00 37.50 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Adrian Kosiński Michał Piątkowski Jakub Niewiński Marcin Głasek Łukasz Górski Bartosz | 90 90 83 91 83 88 | WOPR OS Ostrołêka WOPR Szczytno 4K WOPR Wrocław Mazowieckie WOPR Sport-Figielski Warszawa Wielkopolskie WOPR | 35.68 35.00 33.84 34.00 35.50 36.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Szkudlarek Paweł Dobrowolski Sebastian Kwaśniewski Mateusz Bugdol Daniel Szczypiński Marcin Stawiany Mateusz | 86 90 89 86 86 | WOPR Wrocław WOPR Tomaszów Maz. Mazowieckie WOPR AZS PWSZ Racibórz WOPR Katowice WOPR Wrocław | 33.30 33.00 32.00 32.80 33.00 33.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15.11.08 - 11:35 | Kobiet, 100m ratowanie kombinowane | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Selerska Klaudia Czapigo Aleksandra Śliwicka Olga Świątek Agnieszka Ostalska Kalina Gąsiorowska Katarzyna | 93 94 90 93 85 89 | WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa Wielkopolskie WOPR | 2:20.00 2:20.00 2:15.00 2:15.00 2:20.00 2:30.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Tlaga Agnieszka Drezler Katarzyna Zając Klaudia Zborowska Anna Gmurczyk Weronika Sejdak Izabela | 93 93 95 91 94 94 | WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew | 2:10.00 2:00.00 2:00.00 2:00.00 2:10.00 2:15.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Krysiak Olga Kucharska Katarzyna Wiśnios Małgorzata Małek Marta Mierzejewska Anna Bujanowska Aleksandra | 91 89 92 91 92 94 | WOPR Sochaczew WOPR Skierniewice Sport-Figielski Warszawa WOPR Ciechanów Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew | 1:54.00 1:41.93 1:40.00 1:40.00 1:45.00 2:00.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Charzewska Olga Małkowska Olga Nowak Monika Bielecka Magda Przewódzka Olga Łukaszewicz Ewa | 91 95 90 99 83 92 | WOPR Skierniewice WOPR OS Ostrołêka WOPR Rybnik WOPR Wrocław WOPR Ciechanów Sport-Figielski Warszawa | 1:38.24 1:35.25 1:32.00 1:33.87 1:38.00 1:40.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Stopczyńska Sandra Cwalina Inga Zembrzuska Alicja Bieniak Agnieszka Dawid Paulina Kaczmarek Florentyna | 90 89 92 88 92 90 | Mazowieckie WOPR WOPR Skierniewice WOPR Ciechanów WOPR Rybnik WOPR OS Ostrołêka Wielkopolskie WOPR | 1:32.00 1:31.20 1:28.00 1:30.00 1:31.25 1:32.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Smykowska Katarzyna Pietrzak Sandra Gołêbiowska Joanna Charzewska Joanna Stadnik Karolina Kaczmarek Agnieszka | 89 82 89 90 | Lubuskie WOPR WOPR Katowice Mazowieckie WOPR WOPR Skierniewice Lubuskie WOPR Wielkopolskie WOPR | 1:25.67 1:20.00 1:18.00 1:19.00 1:24.77 1:26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15.11.08 - 11:50 | Mêżczyzn, 100m ratowanie kombinowane | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | Pełczyński Filip Jankowski Piotr Olkowicz Arkadiusz | 93 90 | WOPR Tomaszów Maz. WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | NT 1:45.00 1:46.00 |
Seria 2 z 8 |
2 3 4 5 | Czuba Bartosz Markowicz Grzegorz Choromański Bartosz Dąbrowski Łukasz | 94 99 94 85 | WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa | 1:40.00 1:40.00 1:40.00 1:45.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Wolanin Krzysztof Matusiak Piotr Marudziński Paweł Ciskowski Michał Żebrowski Kamil Zając Piotr | 92 90 92 94 89 93 | WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Ciechanów WOPR Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew | 1:40.00 1:37.00 1:32.00 1:37.00 1:37.52 1:40.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarski Marcin Liberadzki Michał Lurka Kamil Gąsiorowski Karol Sobieraj Patryk Ugodziński Łukasz | 92 92 89 90 91 92 | WOPR Szczytno 4K WOPR Sochaczew WOPR Katowice WOPR Ciechanów WOPR Sochaczew WOPR Ciechanów | 1:30.00 1:28.00 1:26.00 1:28.00 1:29.00 1:30.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Trzaska Bartosz Głasek Łukasz Flis Jacek Jankiewicz Krzysztof Kosiński Wojciech Michalski Paweł | 87 83 91 91 92 91 | Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Szczytno 4K WOPR Ciechanów | 1:25.00 1:25.00 1:24.00 1:24.00 1:25.00 1:25.99 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Roman Krzysztof Janczewski Adam Poźniak Mikołaj Piguła Kacper Malak Tomasz Leśniewicz Jakub | 91 90 87 89 88 89 | WOPR Rybnik WOPR Ostrołêka WOPR Wrocław WOPR Skierniewice Wielkopolskie WOPR WOPR Skierniewice | 1:22.00 1:20.00 1:18.84 1:20.00 1:22.00 1:22.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Androsz Robert Bugdol Daniel Kosiński Michał Piątkowski Jakub Hanisz Piotrek Górski Bartosz | 86 89 90 83 85 88 | WOPR Rybnik AZS PWSZ Racibórz WOPR Szczytno 4K WOPR Wrocław WOPR Wrocław Wielkopolskie WOPR | 1:15.60 1:13.50 1:13.00 1:13.04 1:15.04 1:17.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Niewiński Marcin Kwaśniewski Mateusz Szczepaniak Bartosz Stawiany Mateusz Szczypiński Marcin Dobrowolski Sebastian | 91 89 86 86 90 | Mazowieckie WOPR Mazowieckie WOPR Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Wrocław WOPR Katowice WOPR Tomaszów Maz. | 1:12.00 1:10.00 1:06.06 1:08.37 1:12.00 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15.11.08 - 12:10 | Kobiet, 100m ratownik | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | Zając Klaudia Zborowska Anna Sejdak Izabela Borowa Małgorzata | 95 91 94 91 | WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 1:40.00 1:40.00 1:40.00 1:40.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Czapigo Aleksandra Milewska Aleksandra Gmurczyk Weronika Gryczka Ewelina Selerska Klaudia Ostalska Kalina | 94 95 94 91 93 85 | WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 1:35.00 1:31.64 1:30.00 1:30.23 1:35.00 1:35.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Świątek Agnieszka Kreczmer Karolina Bujanowska Aleksandra Wiśnios Małgorzata Drezler Katarzyna Sieredzińska Kamila | 93 93 94 92 93 93 | WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 1:27.00 1:25.20 1:25.00 1:25.00 1:27.00 1:30.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Mierzejewska Anna Fijałek Małgorzata Tlaga Agnieszka Krysiak Olga Śliwicka Olga Stopczyńska Sandra | 92 84 93 91 90 90 | Sport-Figielski Warszawa Wielkopolskie WOPR WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew Mazowieckie WOPR | 1:25.00 1:23.00 1:23.00 1:23.00 1:25.00 1:25.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Przewódzka Olga Kucharska Katarzyna Nożewska Paulina Łukaszewicz Ewa Dąbrowska Katarzyna Kaczmarek Florentyna | 83 89 92 79 90 | WOPR Ciechanów WOPR Skierniewice Lubuskie WOPR Sport-Figielski Warszawa WOPR OS Ostrołêka Wielkopolskie WOPR | 1:21.00 1:20.93 1:20.00 1:20.00 1:21.00 1:22.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Zembrzuska Alicja Małek Marta Bartczak Anna Szymczak Marta Kułak Monika Raszkiewicz Emila | 92 91 91 92 91 92 | WOPR Ciechanów WOPR Ciechanów Zgiersko-Łêczyckie WOPR Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Wrocław WOPR Ostrołêka | 1:20.00 1:19.00 1:16.00 1:16.00 1:19.82 1:20.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Charzewska Olga Fabisiak Lilianna Chojcan Joanna Wierzyk Anna Bielecka Magda Smykowska Katarzyna | 91 86 88 99 | WOPR Skierniewice Lubuskie WOPR WOPR Wrocław WOPR Wrocław WOPR Wrocław Lubuskie WOPR | 1:13.80 1:12.00 1:10.50 1:10.57 1:12.27 1:15.59 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Cwalina Inga Bieniak Agnieszka Charzewska Joanna Kaczmarek Agnieszka Nowak Monika Zatka Paulina | 89 88 89 90 90 92 | WOPR Skierniewice WOPR Rybnik WOPR Skierniewice Wielkopolskie WOPR WOPR Rybnik WOPR Wrocław | 1:09.00 1:09.00 1:07.20 1:08.00 1:09.00 1:09.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15.11.08 - 12:25 | Mêżczyzn, 100m ratownik | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | Marudziński Paweł Ugodziński Łukasz Jankowski Piotr | 92 92 93 | WOPR Ciechanów WOPR Ciechanów WOPR Sochaczew | 1:36.00 1:30.00 1:35.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | Zając Piotr Czuba Bartosz Tokarski Marcin Wolanin Krzysztof Żebrowski Kamil | 93 94 92 92 89 | WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Szczytno 4K WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka | 1:30.00 1:25.00 1:24.00 1:25.00 1:26.33 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Olkowicz Arkadiusz Matusiak Piotr Ciskowski Michał Kamiński Kamil Gąsiorowski Karol Borowy Piotr | 90 90 94 89 90 90 | Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka WOPR Ciechanów WOPR OS Ostrołêka | 1:20.00 1:20.00 1:17.00 1:19.20 1:20.00 1:21.15 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Adrian Dąbrowski Łukasz Lurka Kamil Markowicz Grzegorz Choromański Bartosz Pełczyński Filip | 90 85 89 99 94 | WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa WOPR Katowice Sport-Figielski Warszawa WOPR Ostrołêka WOPR Tomaszów Maz. | 1:15.65 1:15.00 1:14.00 1:15.00 1:15.00 1:16.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Górski Bartosz Kosiński Wojciech Poźniak Mikołaj Malak Tomasz Michalski Paweł Sobieraj Patryk | 88 92 87 88 91 91 | Wielkopolskie WOPR WOPR Szczytno 4K WOPR Wrocław Wielkopolskie WOPR WOPR Ciechanów WOPR Sochaczew | 1:13.00 1:12.00 1:08.37 1:10.00 1:12.41 1:13.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Kotlarski Marcin Trzaska Bartosz Stelmach Przemysław Pasieczny Maciej Liberadzki Michał Jankiewicz Krzysztof | 85 87 88 90 92 91 | Wielkopolskie WOPR Sport-Figielski Warszawa AZS PWSZ Racibórz WOPR Szczytno 4K WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew | 1:08.00 1:08.00 1:07.00 1:07.00 1:08.00 1:08.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniewicz Jakub Bugdol Daniel Hanisz Piotrek Janczewski Adam Czupryn Jacek Roman Krzysztof | 89 89 85 90 88 91 | WOPR Skierniewice AZS PWSZ Racibórz WOPR Wrocław WOPR Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa WOPR Rybnik | 1:06.23 1:05.00 1:04.59 1:05.00 1:06.00 1:07.00 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Stawiany Mateusz Mêżyk Edek Szczepaniak Bartosz Piguła Kacper Flis Jacek Piątkowski Jakub | 86 84 89 89 91 83 | WOPR Wrocław WOPR Wrocław Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Skierniewice WOPR Sochaczew WOPR Wrocław | 1:04.27 1:03.54 1:03.00 1:03.12 1:04.00 1:04.48 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Głasek Łukasz Dobrowolski Sebastian Kot Wojciech Szkudlarek Paweł Wiencek Tomasz Kwaśniewski Mateusz | 83 90 82 86 90 | Sport-Figielski Warszawa WOPR Tomaszów Maz. WOPR Lublin WOPR Wrocław WOPR Rybnik Mazowieckie WOPR | 1:00.00 1:00.00 58.00 58.73 1:00.00 1:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15.11.08 - 12:40 | Kobiet, 4 x 50m Sztafeta z pasem ratowniczym | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 | Sochaczewskie WOPR | WOPR Sochaczew | 2:15.00 |
Sejdak Izabela, Drezler Katarzyna, Selerska Klaudia, Śliwicka Olga |
3 | WOPR Skierniewice | WOPR Skierniewice | 2:08.00 |
Charzewska Olga, Kucharska Katarzyna, Charzewska Joanna, Cwalina Inga |
4 | Ciechanowskie WOPR | WOPR Ciechanów | 2:10.00 |
Zembrzuska Alicja, Zembrzuska Dorota, Małek Marta, Przewódzka Olga |
Seria 2 z 2 |
1 | WOPR OS Ostrołêka | WOPR OS Ostrołêka | 2:01.20 |
2 | Lubuskie WOPR | Lubuskie WOPR | 1:54.67 |
3 | Sport-Figielski WOPR W-wa | Sport-Figielski Warszawa | NT |
Sieredzińska Kamila, Ostalska Kalina, Borowa Małgorzata, Zborowska Anna |
4 | Wielkopolskie WOPR | Wielkopolskie WOPR | 1:52.89 |
Kaczmarek Agnieszka, Kaczmarek Florentyna, Fijałek Małgorzata, Gąsiorowska Katarzyna |
5 | WOPR Wrocław | WOPR Wrocław | 2:00.00 |
Wierzyk Anna, Chojcan Joanna, Bielecka Magda, Zatka Paulina |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15.11.08 - 12:45 | Mêżczyzn, 4 x 50m Sztafeta z pasem ratowniczym | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 | Sport-Figielski WOPR W-wa | Sport-Figielski Warszawa | NT |
Głasek Łukasz, Dąbrowski Łukasz, Trzaska Bartosz, Czupryn Jacek |
3 | Ciechanowskie WOPR | WOPR Ciechanów | 2:02.01 |
4 | Sochaczewskie WOPR | WOPR Sochaczew | 2:10.00 |
Zając Piotr, Czuba Bartosz, Jankowski Piotr, Wolanin Krzysztof |
Seria 2 z 2 |
1 | WOPR OS Ostrołêka | WOPR OS Ostrołêka | 2:00.00 |
2 | Wielkopolskie WOPR | Wielkopolskie WOPR | 1:40.00 |
Kotlarski Marcin, Kolendowicz Łukasz, Górski Bartosz, Malak Tomasz |
3 | WOPR Wrocław | WOPR Wrocław | 1:36.00 |
Hanisz Piotrek, Szkudlarek Paweł, Mêżyk Edek, Stawiany Mateusz |
4 | Śląskie WOPR | WOPR Katowice | 1:38.00 |
Mazurkiewicz Bartosz, Klimczak Artur, Szczypiński Marcin, Bugdol Daniel |
5 | WOPR Szczytno 4 | WOPR Szczytno 4K | 1:44.00 |
Pasieczny Maciej, Kosiński Wojciech, Tokarski Marcin, Kosiński Michał |