Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym Finał Warszawa, 6.12.2008 |
1 - GPP w Ratownictwie Wodnym '08 Finał | 6.12.2008 - 9:15 |
Konkurencja 1 6.12.2008 - 9:15 | Kobiet, 200m pływanie z przeszkodami | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Borowa Małgorzata CZAPIGO Aleksandra ZAJĄC Klaudia | 91 95 | Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew | 3:33.00 3:20.00 3:30.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Zborowska Anna Sieredzińska Kamila Ałasa Alicja DREZLER Katarzyna Kreczmer Karolina SEJDAK Iza | 91 93 91 93 93 94 | Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew | 3:10.00 2:58.00 2:55.00 2:55.00 3:00.00 3:15.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Nowacka Dominika GMURCZYK Weronika Wiśnos Małgorzata Milewska Aleksandra Mierzejewska Anna Rupocińska Weronika | 91 94 92 95 92 91 | Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 2:50.00 2:48.00 2:45.00 2:47.00 2:50.00 2:52.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Małkowska Olga Charzewska Olga Stopczyńska Sandra Dawid Paulina Raszkiewicz Emila Łukasiewicz Ewa | 95 91 90 92 92 | WOPR OS Ostrołêka WOPR Skierniewice Mazowieckie WOPR WOPR OS Ostrołêka WOPR Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa | 2:42.00 2:32.19 2:29.50 2:30.00 2:40.00 2:44.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsiorowska Katarzyna Stadnik Karolina Fabisiak Lilianna Kaczmarek Agnieszka Nożewska Paulina KRYSIAK Olga | 89 90 91 | Wielkopolskie WOPR Lubuskie WOPR Lubuskie WOPR Wielkopolskie WOPR Lubuskie WOPR WOPR Sochaczew | 11.00 9.00 7.00 8.00 10.00 2:28.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Chojcan Joanna Fijałek Małgorzata Gołêbiowska Joanna Pietrzak Sandra Zatka Paulina Kaczmarek Florentyna | 86 84 82 89 92 90 | WOPR Wrocław Wielkopolskie WOPR Mazowieckie WOPR WOPR Katowice WOPR Wrocław Wielkopolskie WOPR | 5.00 3.00 1.00 2.00 4.00 6.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 6.12.2008 - 9:40 | Mêżczyzn, 200m pływanie z przeszkodami | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | Sielski Ryszard Czupryn Wojciech ZAJĄC Piotr CZUBA Bartosz Szczurowski Tomasz | 37 93 94 91 | Środowiskowe Warszawskie WOPR Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 4:10.00 3:25.00 3:01.00 3:03.00 3:33.33 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Choromański Bartek Kamiński Kamil Borowy Piotr Piguła Kacper JANKOWSKI Piotr Olkowicz Arkadiusz | 89 90 89 93 90 | WOPR Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka WOPR Skierniewice WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 2:45.00 2:37.00 2:35.00 2:35.13 2:38.00 3:00.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Skassa Andrzej Golik Piotr Tokarski Marcin Pełczyński Filip Kowalczyk Adrian Kląskała- Mroczek Antoni | 91 92 92 93 90 91 | Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Szczytno 4K WOPR Tomaszów Maz. WOPR OS Ostrołêka Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 2:31.00 2:28.00 2:23.01 2:27.00 2:30.00 2:33.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Kosiński Wojciech Sêk Paweł Malak Tomasz SOBIERAJ Patryk Klimczak Artur Witkowski Paweł | 08 91 88 91 89 91 | WOPR Szczytno 4K WOPR Tomaszów Maz. Wielkopolskie WOPR WOPR Sochaczew AZS PWSZ Racibórz WOPR Szczytno 4K | 2:20.95 2:20.00 2:10.00 2:11.00 2:20.00 2:20.95 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Poźniak Mikołaj Niewiński Marcin Winogrodzki Mariusz Rutkowski Szymon Pasieczny Maciej FLIS Jacek | 87 91 87 88 90 91 | WOPR Wrocław Mazowieckie WOPR Mazowieckie WOPR Mazowieckie WOPR WOPR Szczytno 4K WOPR Sochaczew | 2:07.51 2:03.00 1:58.90 2:01.80 2:06.33 2:09.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | LIBERADZKI Michał Hanisz Piotr Bugdol Daniel Kotlarski Marcin Sadowski Wojciech Janczewski Adam | 92 85 89 89 83 | WOPR Sochaczew WOPR Wrocław AZS PWSZ Racibórz Wielkopolskie WOPR WOPR Lublin WOPR Ostrołêka | 11.00 9.00 7.00 8.00 10.00 12.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Monczak Grzegorz Kolendowicz Łukasz Stawiany Mateusz Dobrowolski Sebastian Szczypiński Marcin Kosiński Michał | 73 88 86 90 86 90 | WOPR Wrocław Wielkopolskie WOPR WOPR Wrocław WOPR Tomaszów Maz. WOPR Katowice WOPR Szczytno 4K | 5.00 3.00 1.00 2.00 4.00 6.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 6.12.2008 - 10:00 | Kobiet, 100m ratownik | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 | Zborowska Anna Rupocińska Weronika CZAPIGO Aleksandra Borowa Małgorzata | 91 91 91 | Sport-Figielski Warszawa Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 1:40.00 1:35.00 1:36.00 1:40.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ZAJĄC Klaudia SELERSKA KLaudia Łukasiewicz Ewa ŚWIĄTEK Agnieszka Małkowska Olga Milewska Aleksandra | 95 93 92 93 95 95 | WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka | 1:34.00 1:31.00 1:25.00 1:27.00 1:32.00 1:35.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLIWICKA Olga Wiśnos Małgorzata Nożewska Paulina Sieredzińska Kamila Mierzejewska Anna Kreczmer Karolina | 90 92 93 92 93 | WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa Lubuskie WOPR Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa | 1:25.00 1:25.00 1:22.30 1:25.00 1:25.00 1:25.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | TLAGA Agnieszka Kułak Monika Kucharska Katarzyna Kaczmarek Florentyna Borkowska Sylwia Raszkiewicz Emila | 93 91 89 90 90 | WOPR Sochaczew WOPR Wrocław WOPR Skierniewice Wielkopolskie WOPR Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Ostrołêka | 1:20.00 1:19.52 1:17.00 1:18.00 1:20.00 1:20.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KRYSIAK Olga Dawid Paulina Cwalina Inga Bielecka Magda Szymczak Marta Nowacka Dominika | 91 92 89 91 92 91 | WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka WOPR Skierniewice WOPR Wrocław Zgiersko-Łêczyckie WOPR Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 1:15.00 1:14.00 1:09.23 1:12.27 1:15.00 1:17.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsiorowska Katarzyna Fijałek Małgorzata Charzewska Joanna Nowak Monika Smykowska Katarzyna Charzewska Olga | 89 84 89 90 91 | Wielkopolskie WOPR Wielkopolskie WOPR WOPR Skierniewice WOPR Rybnik Lubuskie WOPR WOPR Skierniewice | 11.00 9.00 7.00 8.00 10.00 12.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Bartczak Anna Zatka Paulina Fabisiak Lilianna Bieniak Agnieszka Kaczmarek Agnieszka Chojcan Joanna | 91 92 90 86 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Wrocław Lubuskie WOPR WOPR Rybnik Wielkopolskie WOPR WOPR Wrocław | 5.00 3.00 1.00 2.00 4.00 6.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 6.12.2008 - 10:20 | Mêżczyzn, 100m ratownik | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 5 | Sêk Paweł Woźnicki Roger Szczurowski Tomasz Sielski Ryszard | 91 90 91 37 | WOPR Tomaszów Maz. Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa Sport-Figielski Warszawa Środowiskowe Warszawskie WOPR | 1:38.00 1:30.00 1:33.33 1:50.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ZAJĄC Piotr Golik Piotr Olkowicz Arkadiusz Żebrowski Marek Pełczyński Filip Waldek Mateusz | 93 92 90 89 93 90 | WOPR Sochaczew Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa Sport-Figielski Warszawa WOPR OS Ostrołêka WOPR Tomaszów Maz. Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 1:30.00 1:20.00 1:20.00 1:20.00 1:20.77 1:30.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Kamiński Kamil WOLANIN Krzysztof Choromański Bartek Florkiewicz Andrzej CZUBA Bartosz MATUSIAK Piotr | 89 92 52 94 90 | WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew WOPR Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew | 1:18.00 1:16.00 1:15.00 1:15.00 1:18.00 1:19.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarski Marcin Kosiński Wojciech Stelmach Przemysław Kowalczyk Adrian Borowy Piotr Czupryn Wojciech | 92 08 88 90 90 | WOPR Szczytno 4K WOPR Szczytno 4K AZS PWSZ Racibórz WOPR OS Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa | 1:13.19 1:12.93 1:10.00 1:12.00 1:13.00 1:15.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Klimczak Artur Malak Tomasz Kotlarski Marcin SOBIERAJ Patryk Piekara Paweł Pabijan Grzegorz | 89 88 89 91 88 88 | AZS PWSZ Racibórz Wielkopolskie WOPR Wielkopolskie WOPR WOPR Sochaczew AZS PWSZ Racibórz Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 1:10.00 1:10.00 1:08.00 1:09.00 1:10.00 1:10.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Sass Mateusz Czupryn Jacek Kurza Michał Poźniak Mikołaj Leśniewicz Jakub Kolendowicz Łukasz | 86 88 87 89 88 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR Sport-Figielski Warszawa WOPR Wrocław WOPR Wrocław WOPR Skierniewice Wielkopolskie WOPR | 1:07.00 1:06.00 1:04.59 1:05.37 1:06.18 1:08.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Rutkowski Szymon Monczak Grzegorz Głasek Łukasz FLIS Jacek Janczewski Adam Pasieczny Maciej | 88 73 83 91 90 | Mazowieckie WOPR WOPR Wrocław Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew WOPR Ostrołêka WOPR Szczytno 4K | 1:04.00 1:03.21 1:00.00 1:01.90 1:04.00 1:04.23 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Sadowski Wojciech Szkudlarek Paweł Dobrowolski Sebastian Wiencek Tomasz Piguła Kacper Czerski Jacek | 83 86 90 90 89 89 | WOPR Lublin WOPR Wrocław WOPR Tomaszów Maz. WOPR Rybnik WOPR Skierniewice WOPR Wrocław | 11.00 9.00 7.00 8.00 10.00 12.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Mêżyk Edek Kot Wojciech Bugdol Daniel Kwaśniewski Mateusz Szczepaniak Bartosz Balcerzak Piotr | 84 82 89 87 89 88 | WOPR Wrocław WOPR Lublin AZS PWSZ Racibórz Mazowieckie WOPR Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Wrocław | 5.00 3.00 1.00 2.00 4.00 6.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 6.12.2008 - 10:40 | Kobiet, 50m ratowanie manekina | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SEJDAK Iza Borowa Małgorzata Zborowska Anna Sieredzińska Kamila ZAJĄC Klaudia Rupocińska Weronika | 94 91 91 93 95 91 | WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 1:01.00 1:00.00 1:00.00 1:00.00 1:01.00 1:22.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SELERSKA KLaudia CZAPIGO Aleksandra ŚWIĄTEK Agnieszka GMURCZYK Weronika BUJANOWSKA Ola DREZLER Katarzyna | 93 93 94 94 93 | WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew | 57.80 55.04 54.00 54.40 56.50 1:00.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Łukasiewicz Ewa TLAGA Agnieszka Wiśnos Małgorzata Małkowska Olga Kreczmer Karolina ŚLIWICKA Olga | 92 93 92 95 93 90 | Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew | 52.00 50.00 50.00 50.00 50.00 53.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Raszkiewicz Emila Milewska Aleksandra Bartczak Anna Gaik Sylwia Kucharska Katarzyna Mierzejewska Anna | 95 91 92 89 92 | WOPR Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Radomsko WOPR Skierniewice Sport-Figielski Warszawa | 50.00 49.00 45.00 48.00 49.21 50.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Borkowska Sylwia Kosowicz Marta Kaczmarek Florentyna Dawid Paulina Stopczyńska Sandra Bielecka Magda | 90 90 92 90 91 | Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa Lubuskie WOPR Wielkopolskie WOPR WOPR OS Ostrołêka Mazowieckie WOPR WOPR Wrocław | 44.00 43.21 43.00 43.00 43.90 44.68 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Cwalina Inga Zatka Paulina Stadnik Karolina Fabisiak Lilianna Gąsiorowska Katarzyna Ałasa Alicja | 89 92 89 91 | WOPR Skierniewice WOPR Wrocław Lubuskie WOPR Lubuskie WOPR Wielkopolskie WOPR Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 12.00 10.00 8.00 9.00 11.00 40.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarek Agnieszka Pietrzak Sandra Charzewska Joanna Bieniak Agnieszka Gołêbiowska Joanna Smykowska Katarzyna | 90 89 89 82 | Wielkopolskie WOPR WOPR Katowice WOPR Skierniewice WOPR Rybnik Mazowieckie WOPR Lubuskie WOPR | 6.00 3.00 1.00 2.00 4.00 7.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 6.12.2008 - 10:55 | Mêżczyzn, 50m ratowanie manekina | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 | Sielski Ryszard Szczurowski Tomasz Czupryn Wojciech | 37 91 | Środowiskowe Warszawskie WOPR Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa | 1:15.00 50.00 50.00 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WOLANIN Krzysztof Borowy Piotr Kląskała- Mroczek Antoni Choromański Bartek Żebrowski Marek Florkiewicz Andrzej | 92 90 91 89 52 | WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa | 47.30 47.00 45.00 46.00 47.00 50.00 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | CZUBA Bartosz Pełczyński Filip JANKOWSKI Piotr Tokarski Marcin ZAJĄC Piotr Czupryn Jacek | 94 93 93 92 93 | WOPR Sochaczew WOPR Tomaszów Maz. WOPR Sochaczew WOPR Szczytno 4K WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 45.00 44.00 43.50 43.55 44.40 45.00 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Woźnicki Roger LIBERADZKI Michał Waldek Mateusz SOBIERAJ Patryk Witkowski Paweł Kamiński Kamil | 90 92 90 91 91 89 | Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Sochaczew Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Sochaczew WOPR Szczytno 4K WOPR OS Ostrołêka | 42.00 41.00 40.00 40.30 42.00 43.00 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | MATUSIAK Piotr Okolus Paweł Grabowski Łukasz Kosiński Wojciech Kowalczyk Adrian FLIS Jacek | 90 89 91 08 90 91 | WOPR Sochaczew Beskidzkie WOPR Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Szczytno 4K WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew | 39.19 39.00 38.00 38.99 39.00 39.70 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Piguła Kacper Rutkowski Szymon Janczewski Adam Kurza Michał Sêk Paweł Leśniewicz Jakub | 89 88 88 91 89 | WOPR Skierniewice Mazowieckie WOPR WOPR Ostrołêka WOPR Wrocław WOPR Tomaszów Maz. WOPR Skierniewice | 37.12 37.00 36.50 36.53 37.00 37.90 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Głasek Łukasz Piekara Paweł Stelmach Przemysław Górski Bartosz Mazurkiewicz Bartomiej Kosiński Michał | 83 88 88 88 89 90 | Sport-Figielski Warszawa AZS PWSZ Racibórz AZS PWSZ Racibórz Wielkopolskie WOPR AZS PWSZ Racibórz WOPR Szczytno 4K | 36.00 36.00 36.00 36.00 36.00 36.49 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Pasieczny Maciej Hanisz Piotr Niewiński Marcin Winogrodzki Mariusz Pabijan Grzegorz Trzaska Maciej | 90 85 91 87 88 90 | WOPR Szczytno 4K WOPR Wrocław Mazowieckie WOPR Mazowieckie WOPR Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 35.10 34.74 34.00 34.00 35.00 35.50 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Czerski Jacek Mazurek Jarosław Kwaśniewski Mateusz Szczypiński Marcin Sadowski Wojciech Kot Wojciech | 89 79 87 86 83 82 | WOPR Wrocław WOPR Lublin Mazowieckie WOPR WOPR Katowice WOPR Lublin WOPR Lublin | 11.00 9.00 7.00 8.00 10.00 12.00 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Balcerzak Piotr Dobrowolski Sebastian Szkudlarek Paweł Bugdol Daniel Stawiany Mateusz Piątkowski Jakub | 88 90 86 89 86 83 | WOPR Wrocław WOPR Tomaszów Maz. WOPR Wrocław AZS PWSZ Racibórz WOPR Wrocław WOPR Wrocław | 5.00 3.00 1.00 2.00 4.00 6.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 6.12.2008 - 11:15 | Kobiet, 100m ratowanie kombinowane | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Kreczmer Karolina Milewska Aleksandra Mierzejewska Anna | 93 95 92 | Sport-Figielski Warszawa WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa | 2:00.00 1:51.00 2:00.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | Małkowska Olga KRYSIAK Olga Nożewska Paulina Stopczyńska Sandra Borkowska Sylwia | 95 91 90 90 | WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew Lubuskie WOPR Mazowieckie WOPR Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 1:49.00 1:35.00 44.43 1:30.42 1:40.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Kosowicz Marta Charzewska Olga Gołêbiowska Joanna Pietrzak Sandra Gąsiorowska Katarzyna Raszkiewicz Emila | 91 82 89 89 | Lubuskie WOPR WOPR Skierniewice Mazowieckie WOPR WOPR Katowice Wielkopolskie WOPR WOPR Ostrołêka | 11.00 9.00 7.00 8.00 10.00 12.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Kucharska Katarzyna Stadnik Karolina Charzewska Joanna Smykowska Katarzyna Dawid Paulina Cwalina Inga | 89 89 92 89 | WOPR Skierniewice Lubuskie WOPR WOPR Skierniewice Lubuskie WOPR WOPR OS Ostrołêka WOPR Skierniewice | 5.00 3.00 1.00 2.00 4.00 6.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 6.12.2008 - 11:20 | Mêżczyzn, 100m ratowanie kombinowane | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Sielski Ryszard Żebrowski Marek Woźnicki Roger | 37 89 90 | Środowiskowe Warszawskie WOPR WOPR OS Ostrołêka Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 3:50.00 1:46.00 1:48.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kamiński Kamil Borowy Piotr JANKOWSKI Piotr Kowalczyk Adrian Olkowicz Arkadiusz Skassa Andrzej | 89 90 93 90 90 91 | WOPR OS Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 1:41.00 1:40.00 1:36.00 1:37.00 1:40.00 1:45.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Pełczyński Filip Trzaska Maciej Leśniewicz Jakub Kosiński Wojciech Tokarski Marcin Choromański Bartek | 93 90 89 08 92 | WOPR Tomaszów Maz. Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Skierniewice WOPR Szczytno 4K WOPR Szczytno 4K WOPR Ostrołêka | 1:32.23 1:28.00 1:23.87 1:24.24 1:29.54 1:35.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kurza Michał Janczewski Adam Niewiński Marcin Kosiński Michał Witkowski Paweł Sêk Paweł | 88 91 90 91 91 | WOPR Wrocław WOPR Ostrołêka Mazowieckie WOPR WOPR Szczytno 4K WOPR Szczytno 4K WOPR Tomaszów Maz. | 1:20.92 1:20.00 1:12.00 1:15.12 1:20.13 1:22.22 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Hanisz Piotr Sadowski Wojciech Dobrowolski Sebastian Stawiany Mateusz Balcerzak Piotr Mazurek Jarosław | 85 83 90 86 88 79 | WOPR Wrocław WOPR Lublin WOPR Tomaszów Maz. WOPR Wrocław WOPR Wrocław WOPR Lublin | 11.00 9.00 7.00 8.00 10.00 12.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Piguła Kacper Szczypiński Marcin Piątkowski Jakub Bugdol Daniel Górski Bartosz Kwaśniewski Mateusz | 89 86 83 89 88 87 | WOPR Skierniewice WOPR Katowice WOPR Wrocław AZS PWSZ Racibórz Wielkopolskie WOPR Mazowieckie WOPR | 5.00 3.00 1.00 2.00 4.00 6.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 6.12.2008 - 11:40 | Kobiet, 100m ratowanie w płetwach | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | ZAJĄC Klaudia BUJANOWSKA Ola Małkowska Olga Milewska Aleksandra Zborowska Anna | 95 94 95 95 91 | WOPR Sochaczew WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa | 1:46.00 1:40.00 1:38.00 1:40.00 1:40.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Krzemińska Katarzyna Gaik Sylwia Sieredzińska Kamila Mierzejewska Anna ŚLIWICKA Olga Borowa Małgorzata | 87 92 93 92 90 91 | Sport-Figielski Warszawa WOPR Radomsko Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 1:30.00 1:27.00 1:25.00 1:25.00 1:30.00 1:33.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kreczmer Karolina Kułak Monika Łukasiewicz Ewa Raszkiewicz Emila Dawid Paulina Wiśnos Małgorzata | 93 91 92 92 92 | Sport-Figielski Warszawa WOPR Wrocław Sport-Figielski Warszawa WOPR Ostrołêka WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa | 1:25.00 1:21.63 1:20.00 1:20.00 1:22.00 1:25.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kucharska Katarzyna Nowacka Dominika Pietrzak Sandra Cwalina Inga Zatka Paulina Stopczyńska Sandra | 89 91 89 89 92 90 | WOPR Skierniewice Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Katowice WOPR Skierniewice WOPR Wrocław Mazowieckie WOPR | 1:18.16 1:15.00 1:06.00 1:10.00 1:15.92 1:20.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Charzewska Olga Fabisiak Lilianna Bieniak Agnieszka Kaczmarek Agnieszka Chojcan Joanna Bielecka Magda | 91 90 86 91 | WOPR Skierniewice Lubuskie WOPR WOPR Rybnik Wielkopolskie WOPR WOPR Wrocław WOPR Wrocław | 11.00 9.00 7.00 8.00 10.00 12.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Fijałek Małgorzata Szymczak Marta Charzewska Joanna Nowak Monika Bartczak Anna Smykowska Katarzyna | 84 92 89 90 91 | Wielkopolskie WOPR Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Skierniewice WOPR Rybnik Zgiersko-Łêczyckie WOPR Lubuskie WOPR | 5.00 3.00 1.00 2.00 4.00 6.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 6.12.2008 - 11:55 | Mêżczyzn, 100m ratowanie w płetwach | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | Figielski Grzegorz Szczurowski Tomasz Sielski Ryszard | 53 91 37 | Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa Środowiskowe Warszawskie WOPR | 1:40.00 1:33.33 1:40.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | Żebrowski Marek Trzaska Maciej Tokarski Marcin Kamiński Kamil Grabowski Łukasz | 89 90 92 89 91 | WOPR OS Ostrołêka Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Szczytno 4K WOPR OS Ostrołêka Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa | 1:28.00 1:23.00 1:20.38 1:22.00 1:28.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WOLANIN Krzysztof Borowy Piotr Woźnicki Roger Choromański Bartek MATUSIAK Piotr Olkowicz Arkadiusz | 92 90 90 90 90 | WOPR Sochaczew WOPR OS Ostrołêka Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Ostrołêka WOPR Sochaczew Sport-Figielski Warszawa | 1:20.00 1:18.00 1:17.00 1:18.00 1:19.00 1:20.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Czupryn Wojciech Pełczyński Filip Waldek Mateusz Kowalczyk Adrian Florkiewicz Andrzej Kosiński Wojciech | 93 90 90 52 08 | Sport-Figielski Warszawa WOPR Tomaszów Maz. Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR OS Ostrołêka Sport-Figielski Warszawa WOPR Szczytno 4K | 1:15.00 1:13.00 1:10.00 1:12.00 1:15.00 1:15.13 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Janczewski Adam FLIS Jacek Leśniewicz Jakub Pabijan Grzegorz SOBIERAJ Patryk Piekara Paweł | 91 89 88 91 88 | WOPR Ostrołêka WOPR Sochaczew WOPR Skierniewice Pałc Młodzieży ŚWWOPR W-wa WOPR Sochaczew AZS PWSZ Racibórz | 1:09.00 1:08.00 1:07.33 1:08.00 1:09.00 1:10.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | LIBERADZKI Michał Sass Mateusz Poźniak Mikołaj Czupryn Jacek Kuratczyk Paweł Sêk Paweł | 92 86 87 79 91 | WOPR Sochaczew Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Wrocław Sport-Figielski Warszawa Sport-Figielski Warszawa WOPR Tomaszów Maz. | 1:06.00 1:05.00 1:04.50 1:05.00 1:05.00 1:07.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Piguła Kacper Wiencek Tomasz Stawiany Mateusz Głasek Łukasz Kurza Michał Piątkowski Jakub | 89 90 86 83 88 83 | WOPR Skierniewice WOPR Rybnik WOPR Wrocław Sport-Figielski Warszawa WOPR Wrocław WOPR Wrocław | 1:02.87 1:00.00 57.60 1:00.00 1:01.46 1:03.14 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Monczak Grzegorz Dobrowolski Sebastian Szkudlarek Paweł Mêżyk Edek Okolus Paweł Kot Wojciech | 73 90 86 84 89 82 | WOPR Wrocław WOPR Tomaszów Maz. WOPR Wrocław WOPR Wrocław Beskidzkie WOPR WOPR Lublin | 11.00 9.00 7.00 8.00 10.00 12.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Kwaśniewski Mateusz Sadowski Wojciech Bugdol Daniel Mazurek Jarosław Szczepaniak Bartosz Czerski Jacek | 87 83 89 79 89 89 | Mazowieckie WOPR WOPR Lublin AZS PWSZ Racibórz WOPR Lublin Zgiersko-Łêczyckie WOPR WOPR Wrocław | 5.00 3.00 1.00 2.00 4.00 6.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 6.12.2008 - 12:15 | 4 x 50m Sztafeta z pasem ratowniczym | Open Lista startowa |