Potwierdzenie zgłoszenia AZS AWF Katowice (POL.SLA.AWKAT) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00611200155 | Asulian Axel | 93 | AWKAT | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) | 54.63 4:10.89 | 200m dowolny (20) 400m zmienny (2) | 1:58.83 4:40.20 |
|||
S00611200197 | Czermak Tomasz | 91 | AWKAT | 50m dowolny (12) 100m klasyczny (26) | 26.33 1:07.70 | 50m klasyczny (10) 100m zmienny (32) | 30.55 1:05.45 |
|||
S00611200198 | Derbis Tomasz | 91 | AWKAT | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (6) | NT NT | 100m dowolny (24) 100m motylkowy (30) | NT NT |
|||
S00611200184 | Dzieniszewski Michał | 94 | AWKAT | 200m dowolny (20) 100m motylkowy (30) | 2:04.73 1:01.45 | 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (14) | 27.96 2:17.11 |
|||
S00611200151 | Dąbrowski Filip | 88 | AWKAT | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (6) | 23.73 25.45 | 100m dowolny (24) 100m motylkowy (30) | 51.97 56.37 |
|||
S00611200180 | Gawroński Michał | 90 | AWKAT | 50m dowolny (12) 200m grzbietowy (16) | 25.77 2:16.38 | 100m grzbietowy (28) 50m motylkowy (6) | 1:02.76 27.89 |
|||
S00611200152 | Gnela Wojciech | 88 | AWKAT | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (6) | 24.23 25.47 | 200m dowolny (20) 100m motylkowy (30) | 1:54.35 55.24 |
|||
S00611200164 | Godziek Marek | 90 | AWKAT | 50m dowolny (12) 100m klasyczny (26) | 26.60 1:09.48 | 50m klasyczny (10) 100m zmienny (32) | 31.38 1:07.81 |
|||
S01111200007 | Gładysz Krzysztof SR | 92 | AWKAT | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) | 29.14 2:14.91 | 100m klasyczny (26) | 1:02.86 | |||
S00611200156 | Kisiel Adrian SO | 93 | AWKAT | 50m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (16) 100m zmienny (32) | 26.14 2:01.55 1:05.19 | 100m grzbietowy (28) 50m motylkowy (6) | 55.56 26.30 |
|||
S00251200034 | Machnik Mikołaj SR | 93 | AWKAT | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) | 28.81 2:13.34 | 100m klasyczny (26) 100m zmienny (32) | 1:00.32 59.00 |
|||
S00611200159 | Niegot Mateusz | 90 | AWKAT | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (6) | 24.30 27.14 | 100m dowolny (24) 100m motylkowy (30) | 54.18 1:00.23 |
|||
S00611200092 | Poprawa Michał SO | 94 | AWKAT | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) | 53.68 4:09.18 | 200m dowolny (20) 50m motylkowy (6) | 1:55.73 29.46 |
|||
S00243300014 | Rapacewicz Rafał SR | 92 | AWKAT | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) | 31.03 2:25.14 | 100m klasyczny (26) | 1:08.97 | |||
S00611200186 | Rutkowski Jakub | 94 | AWKAT | 50m klasyczny (10) 100m zmienny (32) | 32.66 1:09.13 | 100m klasyczny (26) | 1:09.83 | |||
S00611200195 | Smoliński Jan | 90 | AWKAT | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 100m motylkowy (30) | 22.59 1:57.65 57.02 | 100m dowolny (24) 50m motylkowy (6) | 50.78 24.15 |
|||
S00611200020 | Szafron Łukasz | 88 | AWKAT | 50m grzbietowy (8) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (22) | 30.68 57.50 2:17.28 | 50m motylkowy (6) 100m zmienny (32) | 26.09 1:00.12 |
|||
S00611200111 | Wilk Robert | 86 | AWKAT | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 100m motylkowy (30) | 21.80 1:50.30 55.50 | 100m dowolny (24) 50m motylkowy (6) | 48.46 25.46 |
|||
S00611200105 | Wiśniewski Bartosz | 87 | AWKAT | 50m dowolny (12) | 23.25 | 50m motylkowy (6) | 23.51 | |||
S00611200165 | Zaczyński Karol | 91 | AWKAT | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) 200m zmienny (22) | 54.41 3:56.75 2:04.55 | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) 400m zmienny (2) | 1:55.93 8:03.55 4:19.11 |
|||
S00611200067 | Łuczak Piotr SK | 92 | AWKAT | 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (14) | 25.50 1:58.09 | 100m motylkowy (30) | 53.89 |
S00611100019 | Gawełczyk Dominika | 91 | AWKAT | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) | 26.76 1:59.38 | 100m dowolny (23) 400m dowolny (33) | 55.61 4:10.96 |
|||
S00811100017 | Jankowska Marta SO | 92 | AWKAT | 400m dowolny (33) 200m motylkowy (13) | 4:33.81 2:18.86 | 100m klasyczny (25) 400m zmienny (1) | 1:17.12 4:52.66 |
|||
S00611100179 | Kołodziej Alicja | 93 | AWKAT | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (27) | 28.65 1:11.65 | 50m grzbietowy (7) | 32.85 | |||
S00611100018 | Piasecka Marta | 91 | AWKAT | 100m motylkowy (29) 100m zmienny (31) | 1:06.77 1:06.41 | 200m motylkowy (13) 400m zmienny (1) | 2:26.69 5:00.01 |
|||
S00811100027 | Wakuła Karolina SO | 93 | AWKAT | 400m dowolny (33) 100m motylkowy (29) | 4:29.60 1:05.08 | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 30.48 2:19.45 |
|||
S00611100184 | Wyżgolik Vanessa | 91 | AWKAT | 50m dowolny (11) 200m motylkowy (13) | 27.32 2:28.22 | 50m motylkowy (5) | 29.14 |
27 zawodników, 106 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 1 060,00 |