Potwierdzenie zgłoszenia MKS Jordan Kraków (POL.MAL.JOKRA) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00106200235 | Baran Rafał SK | 93 | JOKRA | 200m motylkowy (14) 400m zmienny (2) | 2:07.54 4:34.72 | 200m zmienny (22) | 2:11.91 | |||
S00106200062 | Bijak Patryk | 96 | JOKRA | 200m grzbietowy (16) 200m zmienny (22) | 2:28.16 2:39.84 | 50m motylkowy (6) | 34.77 | |||
S00106200080 | Brus Dominik SK | 93 | JOKRA | 100m grzbietowy (28) 400m zmienny (2) | 56.93 4:34.62 | 200m grzbietowy (16) | 2:03.25 | |||
S00106200120 | Ciężkowski Dominik SK | 96 | JOKRA | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (6) 100m zmienny (32) | 27.37 26.01 1:00.39 | 100m grzbietowy (28) 200m motylkowy (14) 200m zmienny (22) | 58.13 NT 2:13.26 |
|||
S00106200237 | Gawęda Maciej | 92 | JOKRA | 50m klasyczny (10) 100m zmienny (32) | 32.58 1:06.75 | 100m klasyczny (26) | 1:11.64 | |||
S00106200081 | Karwala Maciej | 96 | JOKRA | 50m dowolny (12) 400m dowolny (34) | 28.64 4:57.59 | 100m dowolny (24) 50m motylkowy (6) | 1:01.58 35.14 |
|||
S00106200082 | Kawiecki Rafał | 96 | JOKRA | 100m dowolny (24) 50m klasyczny (10) | 1:00.82 36.20 | 800m dowolny (4) 100m zmienny (32) | NT 1:10.78 |
|||
S00106200083 | Kica Paweł | 96 | JOKRA | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (8) | 28.77 31.45 | 100m dowolny (24) | 1:02.13 | |||
S00106200112 | Książek Michał SK | 93 | JOKRA | 200m dowolny (20) 400m zmienny (2) | 1:54.33 4:34.12 | 400m dowolny (34) | 4:02.30 | |||
S00106200013 | Kłapyta Jakub | 95 | JOKRA | 50m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (16) | 28.77 2:16.29 | 100m grzbietowy (28) 100m motylkowy (30) | 1:02.10 1:02.92 |
|||
S00106200265 | Litwa Krzysztof | 96 | JOKRA | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (6) | 28.24 31.29 | 200m dowolny (20) 200m zmienny (22) | 2:17.16 2:28.60 |
|||
S00106200093 | Mikoś Dawid | 96 | JOKRA | 50m dowolny (12) 100m klasyczny (26) | 27.79 1:15.07 | 50m klasyczny (10) 100m zmienny (32) | 34.21 1:07.40 |
|||
S00106200129 | Paciorek Artur SK | 93 | JOKRA | 50m dowolny (12) 100m zmienny (32) | 24.35 1:00.07 | 100m dowolny (24) 200m zmienny (22) | 52.13 2:07.99 |
|||
S00601200190 | Suzin Marcin SK | 93 | JOKRA | 200m motylkowy (14) 200m zmienny (22) | 2:07.97 1:59.94 | 100m zmienny (32) 400m zmienny (2) | 56.21 4:16.97 |
|||
S00106200207 | Twarowski Jerzy SK | 95 | JOKRA | 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (14) 400m zmienny (2) | 26.98 2:07.54 4:42.82 | 100m motylkowy (30) 200m zmienny (22) | 58.26 2:17.08 |
|||
S00106200208 | Wilk Przemysław | 95 | JOKRA | 50m dowolny (12) 100m grzbietowy (28) 50m motylkowy (6) | 26.31 1:04.71 28.09 | 100m dowolny (24) 200m grzbietowy (16) | 57.46 2:18.43 |
|||
S00106200168 | Woźniak Piotr | 96 | JOKRA | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) | 28.24 2:21.16 | 100m dowolny (24) | 1:03.39 | |||
S00601200194 | Wysoczyński Mateusz SK | 93 | JOKRA | 100m dowolny (24) 800m dowolny (4) 200m grzbietowy (16) | 51.41 8:29.12 1:55.56 | 400m dowolny (34) 50m grzbietowy (8) | 3:55.28 25.27 |
S00106100079 | Banach Aleksandra | 96 | JOKRA | 200m dowolny (19) 50m motylkowy (5) | 2:32.69 35.25 | 400m dowolny (33) | 5:04.96 | |||
S00106100197 | Chlipała Patrycja | 93 | JOKRA | 800m dowolny (3) 200m zmienny (21) | 9:42.42 2:29.68 | 100m zmienny (31) | NT | |||
S00106100093 | Chmielek Anna | 96 | JOKRA | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (27) | 32.17 1:12.36 | 100m dowolny (23) | 1:05.46 | |||
S00106100116 | Dworaczek Paulina | 96 | JOKRA | 100m dowolny (23) 100m zmienny (31) 400m zmienny (1) | 1:00.00 1:08.11 5:03.55 | 200m dowolny (19) 200m zmienny (21) | 2:09.78 2:23.08 |
|||
S00106100227 | Hyży Aneta | 96 | JOKRA | 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (25) | 35.69 1:24.33 | 50m klasyczny (9) 100m zmienny (31) | 42.17 1:18.36 |
|||
S00106100077 | Kwiatkowska Kaja | 96 | JOKRA | 100m motylkowy (29) 200m zmienny (21) | 1:13.32 2:40.79 | 100m zmienny (31) | 1:14.62 | |||
S00106100164 | Lipowska Małgorzata | 95 | JOKRA | 100m dowolny (23) 100m zmienny (31) | 1:04.90 1:13.53 | 50m motylkowy (5) 200m zmienny (21) | 34.80 2:38.12 |
|||
S00106100166 | Makocka Izabela | 96 | JOKRA | 50m klasyczny (9) 200m zmienny (21) | 36.73 2:49.94 | 100m klasyczny (25) | 1:17.40 | |||
S00106100077 | Murzyn Karolina | 95 | JOKRA | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 32.95 2:28.88 | 100m grzbietowy (27) | 1:10.57 | |||
S00106100100 | Pabian Agnieszka | 96 | JOKRA | 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (5) 200m zmienny (21) | 31.55 32.67 2:34.64 | 200m grzbietowy (15) 100m zmienny (31) | 2:23.40 1:11.65 |
|||
S00106100210 | Sirignano Luigia SK | 96 | JOKRA | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) | 28.51 2:14.50 | 100m dowolny (23) 100m zmienny (31) | 1:01.22 1:11.08 |
|||
S00106100171 | Sowa Marta | 96 | JOKRA | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) | 28.89 2:20.71 | 100m dowolny (23) 400m zmienny (1) | 1:02.77 5:31.61 |
|||
S00106100228 | Szczyrbak Kornelia | 96 | JOKRA | 50m dowolny (11) 200m grzbietowy (15) 100m zmienny (31) | 30.50 2:27.53 1:13.88 | 100m dowolny (23) 50m motylkowy (5) 200m zmienny (21) | 1:03.66 33.25 2:33.79 |
|||
S00106100036 | Uryga Paulina SK | 95 | JOKRA | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) 100m zmienny (31) | 32.52 2:25.97 1:05.94 | 100m grzbietowy (27) 50m motylkowy (5) | 1:08.13 29.05 |
|||
S00106100158 | Wanat Aleksandra | 95 | JOKRA | 200m dowolny (19) 100m grzbietowy (27) 100m zmienny (31) | 2:18.93 1:12.13 1:15.55 | 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (5) | 33.10 30.86 |
|||
S00601100055 | Wilk Katarzyna SK | 92 | JOKRA | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) | 24.77 1:56.68 | 100m dowolny (23) 50m grzbietowy (7) | 53.14 28.25 |
34 zawodników, 134 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 1 340,00 |