Potwierdzenie zgłoszenia MKP Szczecin (POL.ZAC.MKSZC) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00116200067 | Dymerski Szymon | 93 | MKSZC | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (6) | 24.66 2:09.57 29.01 | 100m dowolny (24) 50m grzbietowy (8) | 55.39 30.33 |
|||
S00116200407 | Hreniak Maciej | 89 | MKSZC | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) 200m motylkowy (14) | 53.56 3:41.94 2:10.43 | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) | 1:47.04 7:48.71 |
|||
S00116200188 | Kaczyński Ferdynand | 94 | MKSZC | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) | 26.03 2:04.02 | 100m dowolny (24) 800m dowolny (4) | 58.40 9:06.33 |
|||
S00116200205 | Kościelny Tomasz | 94 | MKSZC | 50m dowolny (12) 400m dowolny (34) 100m motylkowy (30) | 24.88 NT 57.38 | 100m dowolny (24) 50m motylkowy (6) | 55.06 24.81 |
|||
S00116200114 | Krupecki Oskar SS | 92 | MKSZC | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (14) | 27.06 25.49 2:07.97 | 100m grzbietowy (28) 100m motylkowy (30) | 59.44 55.16 |
|||
S00116200289 | Krzywiecki Tomasz | 89 | MKSZC | 50m grzbietowy (8) 100m zmienny (32) 400m zmienny (2) | 30.52 59.09 4:25.20 | 100m klasyczny (26) 200m zmienny (22) | 1:10.99 2:06.32 |
|||
S00116200468 | Matczak Mateusz | 89 | MKSZC | 400m dowolny (34) 100m grzbietowy (28) 200m zmienny (22) | 3:46.23 56.45 1:55.16 | 800m dowolny (4) 200m klasyczny (18) 400m zmienny (2) | 7:50.34 2:08.16 4:04.48 |
|||
S00116200005 | Orłowski Piotr | 91 | MKSZC | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) 200m motylkowy (14) | 1:56.46 8:08.70 2:08.09 | 400m dowolny (34) 100m motylkowy (30) | 3:58.30 59.33 |
|||
S00116200070 | Stańczyk Przemysław | 85 | MKSZC | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) 200m motylkowy (14) | 52.54 3:44.33 2:04.71 | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) | 1:45.25 7:46.86 |
|||
S00116200543 | Zaborowski Filip SS | 94 | MKSZC | 100m dowolny (24) 800m dowolny (4) 200m zmienny (22) | 54.00 8:15.11 2:10.23 | 400m dowolny (34) 200m motylkowy (14) 400m zmienny (2) | 4:00.33 2:11.45 NT |
|||
S00116200122 | Zieliński Dawid SS | 92 | MKSZC | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (8) | 23.31 1:50.84 28.40 | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) 200m motylkowy (14) | 50.44 NT NT |
S00116100094 | Krzyżostaniak Agnieszka SS | 93 | MKSZC | 800m dowolny (3) 100m grzbietowy (27) 50m motylkowy (5) | 9:20.26 1:02.32 30.51 | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 29.30 2:13.90 |
|||
S00116100130 | Kuligowska Marcela SS | 94 | MKSZC | 100m dowolny (23) 400m dowolny (33) 200m zmienny (21) | 1:02.71 4:33.71 2:35.04 | 200m dowolny (19) 800m dowolny (3) | 2:11.17 9:20.18 |
|||
S00116100137 | Piekarska Magdalena SS | 94 | MKSZC | 100m dowolny (23) 400m dowolny (33) 200m zmienny (21) | 1:00.70 4:27.62 NT | 200m dowolny (19) 800m dowolny (3) | 2:08.47 9:20.96 |
|||
S00116100234 | Podlecka Agnieszka SS | 94 | MKSZC | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (27) 50m motylkowy (5) | 27.30 1:03.53 30.32 | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 29.71 2:16.60 |
|||
S00116100138 | Przasnek Zuzanna SS | 94 | MKSZC | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) 400m zmienny (1) | 29.46 2:15.07 5:01.65 | 100m grzbietowy (27) 50m motylkowy (5) | 1:02.90 30.03 |
|||
S00116100119 | Wojdak Kamila | 89 | MKSZC | 50m dowolny (11) 100m klasyczny (25) | 30.13 1:15.83 | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 34.62 2:42.92 |
17 zawodników, 86 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 860,00 |