Potwierdzenie zgłoszenia WKS Śląsk Wrocław (POL.DOL.SLWRO) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00601200067 | Brzoza Jakub SWR | 93 | SLWRO | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) | 54.57 4:03.75 | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) | 1:55.20 8:28.81 |
|||
S00601200025 | Jończyk Jakub SWR | 92 | SLWRO | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 100m grzbietowy (28) | 23.95 1:54.75 56.25 | 100m dowolny (24) 50m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (16) | 53.09 24.91 2:06.79 |
|||
S00601200194 | Oleasz Michał | 91 | SLWRO | 50m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (16) 100m motylkowy (30) | 26.43 2:07.69 1:00.53 | 100m grzbietowy (28) 50m motylkowy (6) | 56.15 25.34 |
|||
S00601200041 | Rybiński Dawid SWR | 93 | SLWRO | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) | 1:51.79 8:20.01 | 400m dowolny (34) 200m zmienny (22) | 3:57.82 2:10.27 |
|||
S00601200091 | Sokulski Jacek | 91 | SLWRO | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (6) | 24.13 24.67 | 200m dowolny (20) 100m motylkowy (30) | 1:51.15 54.08 |
|||
S00601200041 | Szuba Michał SWR | 93 | SLWRO | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) | 1:51.52 8:07.89 | 400m dowolny (34) 200m motylkowy (14) | 3:53.94 2:05.71 |
|||
S00601200193 | Sławiński Mateusz | 86 | SLWRO | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) | 22.53 1:47.46 | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) | 48.59 3:57.65 |
|||
S00601200203 | Towarek Sebastian SWR | 93 | SLWRO | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) | 53.79 3:59.23 | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) | 1:54.46 8:13.84 |
|||
S00601200230 | Załuski Kajetan | 87 | SLWRO | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (6) | 22.27 24.65 | 100m dowolny (24) | 49.74 | |||
S00601200043 | Żukowski Bartłomiej SWR | 93 | SLWRO | 200m dowolny (20) 100m klasyczny (26) 400m zmienny (2) | 2:07.43 1:06.03 4:38.51 | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) | 30.60 2:21.91 |
|||
S00601200205 | Żukowski Maciej SWR | 93 | SLWRO | 200m dowolny (20) 200m zmienny (22) | 1:56.74 2:13.32 | 400m dowolny (34) 400m zmienny (2) | 4:05.58 4:46.18 |
S00601100131 | Dowgiert Anna | 90 | SLWRO | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) 100m motylkowy (29) | 26.44 2:06.20 1:00.59 | 100m dowolny (23) 50m motylkowy (5) | 59.84 26.83 |
|||
S00601100032 | Paluszek Weronika SWR | 93 | SLWRO | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 32.63 2:26.55 | 100m klasyczny (25) 400m zmienny (1) | 1:08.88 5:01.34 |
|||
S00601100128 | Pożarowszczyk Beata | 91 | SLWRO | 400m dowolny (33) 200m zmienny (21) | 4:18.03 2:23.78 | 800m dowolny (3) | 8:56.60 | |||
S00601100035 | Skrzydło Sara SWR | 93 | SLWRO | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) 100m motylkowy (29) | 26.97 2:12.17 1:04.19 | 100m dowolny (23) 50m motylkowy (5) | 59.22 28.94 |
|||
S00601100019 | Staszkiewicz Katarzyna | 90 | SLWRO | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) 100m motylkowy (29) 200m zmienny (21) | 27.13 2:06.18 1:04.19 2:17.84 | 100m dowolny (23) 50m motylkowy (5) 100m zmienny (31) 400m zmienny (1) | 58.74 29.52 1:04.48 4:54.22 |
|||
S00601100132 | Zawiszewska Maja SWR | 93 | SLWRO | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 29.20 29.18 2:13.85 | 200m dowolny (19) 100m grzbietowy (27) 100m motylkowy (29) | 2:17.99 1:02.32 1:09.62 |
17 zawodników, 78 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 780,00 |