Potwierdzenie zgłoszenia UKP Unia Oświęcim (POL.MAL.UNOSW) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S01006200073 | Czarnota Mateusz SO | 91 | UNOSW | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) | 53.37 3:52.20 | 200m dowolny (20) 400m zmienny (2) | 1:49.98 4:32.78 |
|||
S01006200135 | Hutny Szymon | 95 | UNOSW | 400m dowolny (34) 100m grzbietowy (28) | 4:45.96 1:12.40 | 800m dowolny (4) 200m grzbietowy (16) | NT 2:31.02 |
|||
S01006200154 | Kiercz Mateusz | 96 | UNOSW | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (22) | 35.36 2:49.55 NT | 100m klasyczny (26) 50m motylkowy (6) | 1:16.94 30.46 |
|||
S01006200143 | Kochanowski Wojciech | 94 | UNOSW | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) | 26.13 2:07.63 | 100m dowolny (24) 50m motylkowy (6) | 56.74 28.68 |
|||
S01006200146 | Konieczny Bartosz | 96 | UNOSW | 50m dowolny (12) 100m motylkowy (30) | 27.28 1:01.53 | 50m motylkowy (6) 200m zmienny (22) | 27.96 2:31.40 |
|||
S01006200142 | Kołodziejczyk Patryk | 96 | UNOSW | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 100m zmienny (32) | 26.94 2:11.86 1:12.15 | 100m dowolny (24) 50m grzbietowy (8) | 58.73 34.13 |
|||
S01006200148 | Krogulski Filip | 96 | UNOSW | 100m dowolny (24) 200m zmienny (22) | 55.38 2:15.89 | 100m zmienny (32) 400m zmienny (2) | 1:02.53 4:47.60 |
|||
S01006200137 | Krzak Patryk | 95 | UNOSW | 50m motylkowy (6) 100m zmienny (32) 400m zmienny (2) | 30.41 1:07.38 4:59.98 | 200m motylkowy (14) 200m zmienny (22) | 2:24.15 2:22.15 |
|||
S01006200140 | Kurtok Tomasz | 95 | UNOSW | 400m dowolny (34) 100m zmienny (32) | 4:39.40 1:06.87 | 200m motylkowy (14) 400m zmienny (2) | 2:20.29 5:02.42 |
|||
S01006200141 | Liszewski Przemysław | 96 | UNOSW | 100m klasyczny (26) 400m zmienny (2) | 1:15.49 5:25.56 | 200m klasyczny (18) | 2:44.10 | |||
S01006200151 | Malczyk Marcin | 95 | UNOSW | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (14) | 29.49 31.41 2:37.37 | 400m dowolny (34) 100m motylkowy (30) | 4:57.82 1:06.44 |
|||
S01006200018 | Pełczyński Kacper | 92 | UNOSW | 100m klasyczny (26) 100m zmienny (32) | 1:02.92 58.72 | 200m motylkowy (14) 400m zmienny (2) | 2:06.77 4:21.85 |
|||
S00906100006 | Pomietło Adrian | 95 | UNOSW | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (32) | 32.39 2:34.30 1:09.91 | 100m klasyczny (26) 50m motylkowy (6) | 1:11.03 31.14 |
|||
S01006200144 | Pulwin Paweł | 92 | UNOSW | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) 200m motylkowy (14) | 53.60 3:53.61 2:04.93 | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) | 1:53.50 8:03.65 |
|||
S01006200149 | Ratajczak Tymoteusz | 96 | UNOSW | 400m dowolny (34) 200m zmienny (22) | NT NT | 800m dowolny (4) | NT | |||
S01006200153 | Stankiewicz Dominik | 96 | UNOSW | 400m dowolny (34) 200m motylkowy (14) | 5:01.83 2:54.87 | 800m dowolny (4) | 10:42.74 | |||
S01006200154 | Szymanowski Jakub | 96 | UNOSW | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) | 33.44 2:33.56 | 100m klasyczny (26) 400m zmienny (2) | 1:11.28 5:01.86 |
S01006100013 | Bajorska Dorota | 94 | UNOSW | 200m dowolny (19) 800m dowolny (3) | 2:10.11 9:05.20 | 400m dowolny (33) 200m motylkowy (13) | 4:24.69 2:38.88 |
|||
S01006100094 | Buraczyńska Adrianna | 96 | UNOSW | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 32.99 2:28.00 | 100m grzbietowy (27) 400m zmienny (1) | 1:09.54 NT |
|||
S01006100084 | Człowiek Roksana | 96 | UNOSW | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 37.74 3:00.52 | 100m klasyczny (25) 400m zmienny (1) | 1:17.46 5:17.56 |
|||
S01006100018 | Dudek Marlena | 94 | UNOSW | 400m dowolny (33) 100m klasyczny (25) | 4:38.30 1:13.38 | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 34.99 2:36.35 |
|||
S01006100077 | Dymarek Ewa | 95 | UNOSW | 400m dowolny (33) 200m klasyczny (17) | NT 2:47.48 | 50m klasyczny (9) 100m zmienny (31) | 37.22 1:13.48 |
|||
S01006100081 | Frenke Małgorzata | 95 | UNOSW | 50m dowolny (11) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (31) | 28.43 1:06.18 1:10.25 | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 29.69 2:28.15 |
|||
S01006100078 | Górniak Katarzyna | 95 | UNOSW | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (27) 100m zmienny (31) | 27.34 1:03.00 1:08.62 | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 29.80 2:18.44 |
|||
S01006100086 | Janiczek Joanna | 96 | UNOSW | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (5) 200m zmienny (21) | 30.59 31.34 2:35.04 | 100m dowolny (23) 100m zmienny (31) | 1:03.17 1:11.37 |
|||
S01006100073 | Korzeniowska Marta SO | 93 | UNOSW | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) 400m zmienny (1) | 30.14 2:23.77 4:57.73 | 100m motylkowy (29) 200m zmienny (21) | 1:04.67 2:22.32 |
|||
S01006100082 | Kruk Anna | 95 | UNOSW | 400m dowolny (33) 200m motylkowy (13) | 4:53.46 2:37.31 | 100m motylkowy (29) 400m zmienny (1) | 1:14.14 5:25.23 |
|||
S01006100079 | Kącka Natalia | 95 | UNOSW | 400m dowolny (33) 200m zmienny (21) | 4:41.82 2:27.41 | 100m zmienny (31) 400m zmienny (1) | 1:08.74 5:14.39 |
|||
S01006100091 | Lewandowska Paulina | 96 | UNOSW | 200m dowolny (19) 800m dowolny (3) | 2:51.84 11:01.11 | 400m dowolny (33) | 5:11.41 | |||
S01006100044 | Lewińska Karolina | 93 | UNOSW | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 33.02 2:28.77 | 100m klasyczny (25) | 1:10.80 | |||
S01006100074 | Nitka Aleksandra | 93 | UNOSW | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) | 26.64 2:03.34 | 100m dowolny (23) 400m dowolny (33) | 56.70 4:31.25 |
|||
S01006100034 | Papla Jolanta | 94 | UNOSW | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 37.30 2:45.60 | 100m klasyczny (25) | 1:19.14 | |||
S01006100039 | Przystalska Angelika SO | 93 | UNOSW | 400m dowolny (33) 100m motylkowy (29) | 4:41.17 1:08.09 | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 31.14 2:27.14 |
|||
S01006100082 | Pułka Magdalena | 92 | UNOSW | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) | 27.33 2:07.43 | 100m dowolny (23) 400m dowolny (33) | 59.33 4:32.18 |
|||
S01006100088 | Sikora Justyna | 96 | UNOSW | 800m dowolny (3) 200m motylkowy (13) | 11:09.52 2:38.14 | 100m motylkowy (29) | 1:11.25 | |||
S01006100003 | Sikora Paulina SO | 93 | UNOSW | 400m dowolny (33) 100m motylkowy (29) | 4:32.81 1:02.93 | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 29.12 2:12.57 |
|||
S01006100083 | Surowiec Kinga | 93 | UNOSW | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 30.34 2:19.18 | 100m grzbietowy (27) 50m motylkowy (5) | 1:04.89 29.98 |
|||
S01006100092 | Ulatowska Alicja | 96 | UNOSW | 100m grzbietowy (27) 200m zmienny (21) | 1:09.58 2:30.84 | 100m zmienny (31) 400m zmienny (1) | 1:09.13 5:12.86 |
|||
S01006100093 | Wojciechowska Gabriela | 96 | UNOSW | 50m grzbietowy (7) 100m motylkowy (29) | NT 1:08.95 | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 31.43 2:36.68 |
|||
S01006100008 | Zagrodnik Aleksandra | 93 | UNOSW | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) | 29.11 2:04.09 | 100m dowolny (23) 400m dowolny (33) | 59.85 4:33.13 |
|||
S01006100085 | Ćwiękała Olga | 96 | UNOSW | 800m dowolny (3) 200m motylkowy (13) | 10:06.06 2:39.51 | 100m motylkowy (29) | 1:10.60 |
41 zawodników, 166 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 1 660,00 |