Potwierdzenie zgłoszenia KS Warta Poznań (POL.WIE.WAPOZ) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00115200001 | Bachowski Wojciech SP | 93 | WAPOZ | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) | 30.10 2:20.32 | 100m klasyczny (26) | 1:04.58 | |||
S00115200157 | Białek Marcin | 95 | WAPOZ | 50m dowolny (12) 100m klasyczny (26) | 27.15 1:11.61 | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) | 32.16 2:33.75 |
|||
S00115200136 | Białek Piotr | 92 | WAPOZ | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) | 30.03 2:20.41 | 100m klasyczny (26) | 1:04.97 | |||
S00115200054 | Bukowski-Matz Mateusz | 95 | WAPOZ | 50m klasyczny (10) 200m klasyczny (18) | 33.12 2:32.67 | 100m klasyczny (26) 100m motylkowy (30) | 1:10.99 1:15.37 |
|||
S00115200085 | Chrościński Jan | 96 | WAPOZ | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (10) 50m motylkowy (6) | 26.10 31.50 30.66 | 200m dowolny (20) 100m klasyczny (26) 100m zmienny (32) | 2:11.10 1:09.14 1:07.08 |
|||
S00115200100 | Hadaś Mateusz | 96 | WAPOZ | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) | 27.54 2:10.56 9:49.74 | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) | 1:00.10 4:43.60 |
|||
S00115200119 | Horała Damian | 96 | WAPOZ | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) 100m grzbietowy (28) | 2:09.55 9:31.20 NT | 400m dowolny (34) 50m grzbietowy (8) | 4:27.56 41.47 |
|||
S00115200123 | Kościelak Adam | 96 | WAPOZ | 200m dowolny (20) 100m grzbietowy (28) 50m motylkowy (6) | 2:15.74 1:05.16 34.90 | 50m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (16) 100m motylkowy (30) | 30.69 2:18.43 1:16.37 |
|||
S00115200198 | Kuca Przemysław | 94 | WAPOZ | 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (14) | 29.43 NT | 100m motylkowy (30) | 1:05.06 | |||
S00115100178 | Kucharski Michał SP | 93 | WAPOZ | 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (14) | 28.72 2:23.47 | 100m motylkowy (30) | 1:03.00 | |||
S00115200138 | Majchrzak Kacper | 92 | WAPOZ | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (6) 200m zmienny (22) | 23.18 25.60 2:06.01 | 100m dowolny (24) 100m zmienny (32) | 51.53 58.33 |
|||
S00115200158 | Osses Arkadiusz | 95 | WAPOZ | 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (14) 400m zmienny (2) | 28.87 2:16.71 4:50.86 | 100m motylkowy (30) 200m zmienny (22) | 1:02.57 2:19.44 |
|||
S00115200139 | Rzyszczak Adam | 92 | WAPOZ | 50m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (16) | 28.34 2:06.69 | 100m grzbietowy (28) 50m klasyczny (10) | 58.98 33.28 |
|||
S00115200075 | Urbaniak Jan | 95 | WAPOZ | 100m dowolny (24) 400m dowolny (34) 200m motylkowy (14) | 59.80 4:16.05 2:27.17 | 200m dowolny (20) 800m dowolny (4) | 2:03.26 9:00.27 |
|||
S00115200131 | Wiatrowski Remigiusz | 96 | WAPOZ | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (6) 200m motylkowy (14) | 25.65 1:59.70 27.52 NT | 100m dowolny (24) 50m grzbietowy (8) 100m motylkowy (30) | 54.90 NT 1:02.89 |
S00115100056 | Baluk Nicoletta | 95 | WAPOZ | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (27) | 31.48 1:13.29 | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 34.68 2:34.47 |
|||
S00115100069 | Bamber Weronika | 94 | WAPOZ | 50m dowolny (11) 100m motylkowy (29) | 29.07 1:07.93 | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 31.00 2:34.96 |
|||
S00115100120 | Duda Vivian SP | 92 | WAPOZ | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 31.21 2:34.78 | 100m motylkowy (29) | 1:09.81 | |||
S00115100013 | Dybionka Monika | 94 | WAPOZ | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) | 32.83 2:32.52 | 100m dowolny (23) | 1:11.03 | |||
S00115100014 | Jujeczka Adrianna SP | 94 | WAPOZ | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 37.53 2:56.50 | 100m klasyczny (25) | 1:21.52 | |||
S00115100063 | Kasperek Katarzyna | 96 | WAPOZ | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) 800m dowolny (3) 50m motylkowy (5) | 28.26 2:06.36 9:04.64 31.05 | 100m dowolny (23) 400m dowolny (33) 100m klasyczny (25) 200m zmienny (21) | 59.54 4:24.88 NT 2:27.93 |
|||
S00115100068 | Mendowska Katarzyna | 94 | WAPOZ | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) 400m zmienny (1) | 28.29 2:12.08 5:11.06 | 100m dowolny (23) 100m zmienny (31) | 1:00.84 1:08.70 |
|||
S00115100064 | Muller Anna SP | 92 | WAPOZ | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 32.74 2:35.01 | 100m klasyczny (25) | 1:10.74 | |||
S00115100016 | Mułkowska Monika SP | 94 | WAPOZ | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 35.19 NT | 100m motylkowy (29) | 1:19.25 | |||
S00115100089 | Radzik Adrianna | 95 | WAPOZ | 100m dowolny (23) 100m grzbietowy (27) 50m motylkowy (5) | 1:06.81 1:11.14 NT | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 34.44 2:35.78 |
|||
S00115100103 | Raniszewska Justyna | 93 | WAPOZ | 50m dowolny (11) 100m grzbietowy (27) | 32.11 1:11.37 | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) | 34.01 2:33.75 |
|||
S00115100062 | Skowrońska Weronika | 96 | WAPOZ | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) 800m dowolny (3) | 29.62 2:15.19 10:06.37 | 100m dowolny (23) 400m dowolny (33) | 1:04.01 4:49.08 |
|||
S00115100090 | Sobolewska Anna | 95 | WAPOZ | 50m dowolny (11) 200m dowolny (19) 800m dowolny (3) | 29.63 2:18.82 NT | 100m dowolny (23) 400m dowolny (33) | 1:03.84 4:54.58 |
|||
S00115100066 | Stefaniak Małgorzata SP | 92 | WAPOZ | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 29.18 2:23.07 | 100m motylkowy (29) | 1:04.05 | |||
S00115100043 | Strugała Honorata | 95 | WAPOZ | 50m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (15) 200m zmienny (21) | 31.16 2:25.93 2:35.18 | 100m grzbietowy (27) 100m zmienny (31) | 1:07.97 1:10.94 |
|||
S00115100012 | Switalska Martyna SP | 92 | WAPOZ | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 29.21 2:16.85 | 100m motylkowy (29) | 1:04.09 | |||
S00115100121 | Szwarc Alicja SP | 92 | WAPOZ | 50m motylkowy (5) 200m motylkowy (13) | 33.20 2:26.79 | 100m motylkowy (29) | 1:09.41 | |||
S00115100019 | Walczak Barbara | 94 | WAPOZ | 50m dowolny (11) 400m dowolny (33) | 31.03 4:58.92 | 200m dowolny (19) 800m dowolny (3) | 2:20.60 10:24.75 |
|||
S00115100104 | Wlizło Patrycja | 96 | WAPOZ | 200m dowolny (19) 800m dowolny (3) 100m motylkowy (29) | 2:26.73 11:19.56 1:14.84 | 400m dowolny (33) 50m motylkowy (5) | 5:02.72 33.31 |
|||
S00115100057 | Zawieja Daria SP | 94 | WAPOZ | 50m klasyczny (9) 200m klasyczny (17) | 34.82 2:41.77 | 100m klasyczny (25) | 1:14.89 |
35 zawodników, 149 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 1 490,00 |