Potwierdzenie zgłoszenia Społeczna Szk. Podst. 1 Kraków (POL.MAL.SSP1KRA) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Bryksy Jakub | 01 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (6) | 22.00 | 25m klasyczny (8) | 27.00 | ||||
Burkat Grzegorz | 01 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 19.50 | 25m grzbietowy (6) | 21.00 | ||||
Ciszewski Jakub | 02 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 23.00 | 25m grzbietowy (6) | 25.00 | ||||
Gołębiowski Bartek | 98 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 16.00 | 25m grzbietowy (6) | 19.00 | ||||
Jodłowski Kacper | 99 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 17.00 | 25m motylkowy (2) | 18.00 | ||||
Jura Jakub | 03 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (6) | 45.00 | ||||||
Kobiela Maciej | 98 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) 25m motylkowy (2) | 15.50 16.00 | 25m klasyczny (8) | 19.00 | ||||
Kosiniak Imiołek Jakub | 01 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 23.00 | 25m grzbietowy (6) | 24.00 | ||||
Kurleto Piotr | 00 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 17.00 | 25m klasyczny (8) | 22.00 | ||||
Michalik Iwo | 05 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (6) | 40.00 | ||||||
Okoński Leon | 03 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (6) | 45.00 | ||||||
Ościak Andrzej | 01 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 19.00 | 25m grzbietowy (6) | 22.00 | ||||
Stryjewski Filip | 98 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 16.00 | 25m klasyczny (8) | 19.50 | ||||
Szanser Jakub | 01 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 22.00 | 25m klasyczny (8) | 26.00 | ||||
Urbański Konrad | 02 | SSP1KRA | 25m dowolny (10) | 26.00 | 25m grzbietowy (6) | 30.00 | ||||
Świętalski Oskar | 98 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (6) | 18.00 | 25m klasyczny (8) | 19.00 |
Bekier Sonia | 00 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 22.00 | 25m grzbietowy (5) | 22.00 | ||||
Bentkowska Karolina | 99 | SSP1KRA | 25m klasyczny (7) | 24.00 | 25m motylkowy (1) | 19.00 | ||||
Bojko Anna | 99 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 17.50 | 25m motylkowy (1) | 18.00 | ||||
Bryksy Aleksandra | 99 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 18.00 | 25m grzbietowy (5) | 19.00 | ||||
Ciszewska Daria | 99 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 17.50 | 25m klasyczny (7) | 23.00 | ||||
Czarnecka Katarzyna | 98 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 18.00 | 25m motylkowy (1) | 19.00 | ||||
Długosz Maja | 02 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 24.00 | 25m grzbietowy (5) | 26.00 | ||||
Juszczyk Karolina | 03 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 45.00 | ||||||
Juszczyk Maria | 99 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 19.00 | 25m grzbietowy (5) | 19.00 | ||||
Kobiela Julia | 03 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 42.00 | ||||||
Kostrz Klaudia | 01 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 28.00 | 25m klasyczny (7) | 29.00 | ||||
Kutrzuba Karolina | 01 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 24.00 | 25m klasyczny (7) | 27.00 | ||||
Majewska Kornelia | 01 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 22.00 | 25m klasyczny (7) | 25.50 | ||||
Pernal Karolina | 01 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 19.30 | 25m grzbietowy (5) | 22.00 | ||||
Pernal Zuzanna | 03 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 30.00 | ||||||
Rusinek Aleksandra | 00 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 19.00 | 25m motylkowy (1) | 20.00 | ||||
Sabaj Michalina | 02 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 40.00 | ||||||
Stryjewska Jagna | 03 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 40.00 | ||||||
Szczygieł Elżbieta | 03 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 30.00 | ||||||
Szczygieł Olga | 01 | SSP1KRA | 25m dowolny (9) | 19.50 | 25m grzbietowy (5) | 22.00 | ||||
Topór Katarzyna | 03 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 40.00 | ||||||
Zdzińska Julia | 03 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 41.00 | ||||||
Zemanek Marta | 00 | SSP1KRA | 25m grzbietowy (5) | 20.00 | 25m klasyczny (7) | 25.00 |
39 zawodników, 68 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 0,00 |