Potwierdzenie zgłoszenia Stowarz. Wsp. Sportu Pływ. w Zabierzowie (POL.MAL.STZAB) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Chmiel Max | 03 | STZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | ||||||
Czech Mateusz | 01 | STZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Dryja Stanisław | 01 | STZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Kucharski Aleksander | 03 | STZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | ||||||
Mazur Cezary | 01 | STZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Mytnik Michał | 02 | STZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Potępa Jakub | 02 | STZAB | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||||
Potępa Tomasz | 75 | STZAB | ||||||||
Pudełek Błażej | 02 | STZAB | 25m dowolny (10) | NT | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||
Radwanek Jakub | 01 | STZAB | 25m grzbietowy (6) | NT | 25m klasyczny (8) | NT | ||||
Rys Kacper | 03 | STZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | ||||||
Waga Mateusz | 02 | STZAB | 25m grzbietowy (6) | NT | ||||||
Zieliński Filip | 03 | STZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT | ||||||
Żuk Dawid | 03 | STZAB | 25m dowolny z deską (4) | NT |
Dąbrowa Julianna | 01 | STZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Grela Amelia | 03 | STZAB | 25m dowolny z deską (3) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Grela Anna | 01 | STZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Kowalik Zuzanna | 01 | STZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m grzbietowy (5) | NT | ||||
Kuźnoczka Karolina | 03 | STZAB | 25m dowolny z deską (3) | NT | ||||||
Mytnik Aleksandra | 95 | STZAB | 25m dowolny (9) | NT | 25m klasyczny (7) | NT | ||||
Sabuda Natalia | 03 | STZAB | 25m dowolny z deską (3) | NT |
P. Pudełek | STZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Pudełek Błażej | 02 |
P. Czech | STZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Czech Mateusz | 01 |
P. Mytnik | STZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Mytnik Michał | 02 | Mytnik Aleksandra | 95 |
P.Potepa | STZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Potępa Jakub | 02 | Potępa Tomasz | 75 |
P. Grela | STZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Grela Amelia | 03 | Grela Anna | 01 |
P. Dabrowa | STZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Dąbrowa Julianna | 01 |
P. Kowalik | STZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Kowalik Zuzanna | 01 |
P. Kucharscy | STZAB | 2 x 25m dowolny (11) | Mieszane | Open | NT |
Kucharski Aleksander | 03 |
21 zawodników, 31 indywidualnych zgłoszeń, 8 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 0,00 |