Potwierdzenie zgłoszenia MSP Aquarius Myślenice (POL.06.00506) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Ambroży Krzysztof | 01 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 38.00 NT | |||||||
Buczek Antoni | 98 | 00506 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:11.11 1:25.02 1:19.19 |
|||||||
Bujas Jan | 01 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 50.00 1:02.00 |
|||||||
Buława Stanisław | 03 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.84 NT |
|||||||
Drozdowicz-Nita Karol | 99 | 00506 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (8) | 1:07.07 1:23.92 31.92 |
|||||||
Dzieża Kamil | 99 | 00506 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:10.87 38.23 1:22.22 |
|||||||
Libucha Mateusz | 04 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.67 32.83 |
|||||||
Libucha Ryszard | 99 | 00506 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:26.00 NT |
|||||||
Murzyn Jakub | 03 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 38.00 24.00 |
|||||||
Ożóg Marcin | 06 | 00506 | 25m dowolny (2) | 57.00 | |||||||
Ożóg Mateusz | 03 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.00 29.00 |
|||||||
Proszek Tomasz | 98 | 00506 | 50m grzbietowy (14) | NT | |||||||
Rakoczy Szymon | 99 | 00506 | 50m grzbietowy (14) 100m klasyczny (12) | NT NT |
|||||||
Skowronek Jan | 99 | 00506 | 100m klasyczny (12) | NT | |||||||
Skowronek Ludwik | 01 | 00506 | 50m dowolny (10) | NT | |||||||
Starzak Jakub | 02 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 1:05.05 1:05.05 |
|||||||
Szydłowski Antoni | 05 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 56.00 37.00 |
|||||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.00 26.00 |
|||||||
Wojnar Szymon | 04 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 26.00 |
|||||||
Woźniak Jakub | 00 | 00506 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:25.00 1:55.00 |
|||||||
Wysocki Kajetan | 98 | 00506 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:06.00 34.34 1:15.00 |
|||||||
Łabądź Wiktor | 05 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 1:02.00 40.00 |
|||||||
Świerczyński Bartek | 03 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 25.00 |
Ambroży Urszula | 98 | 00506 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) | 1:20.00 47.00 | |||||||
Bryt Martyna | 04 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.00 25.00 |
|||||||
Chryc Aleksandra | 05 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.00 25.00 |
|||||||
Ingarden Julia | 01 | 00506 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) | NT NT |
|||||||
Ingarden Karolina | 03 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||||
Kaszluga Natalia | 02 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | NT NT |
|||||||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 34.95 45.00 39.76 |
|||||||
Kosiba Kinga | 02 | 00506 | 50m klasyczny (17) | NT | |||||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.00 22.00 |
|||||||
Stażak Weronika | 04 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.00 24.00 |
|||||||
Szostak Agnieszka | 98 | 00506 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 1:15.90 1:30.91 1:23.32 |
|||||||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 46.00 50.00 1:36.00 |
|||||||
Wojnar Emilia | 01 | 00506 | 50m klasyczny (17) | NT | |||||||
Wysocka Joanna | 02 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 40.00 50.00 |
|||||||
Żyła Julia | 04 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.74 26.42 |
Aquarius Myślenice 1 | 00506 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
Wojnar Szymon | 04 | Świerczyński Bartek | 03 |
Aquarius Myślenice 1 | 00506 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
Rutka Emilia | 04 | Stażak Weronika | 04 |
38 zawodników, 77 indywidualnych zgłoszeń, 2 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 950,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|