Potwierdzenie zgłoszenia UKS Jasień Sucha Beskidzka (POL.06.02706) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Kaliński Szymon | 02 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | NT NT | |||||||
Kchnic Julia | 02 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||||
Kościelniak Filip | 04 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||||
Kościelniak Kacper | 01 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 45.43 47.54 NT |
|||||||
Kościelniak Patryk | 03 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 36.54 37.45 |
|||||||
Meketyński Krzysztof | 04 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 42.34 38.64 |
|||||||
Najder Bartłomiej | 06 | 02706 | 25m dowolny (2) | NT | |||||||
Palcar Paweł | 04 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.65 28.65 |
|||||||
Ponikiewski Karol | 99 | 02706 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (8) | 1:39.54 47.54 NT |
|||||||
Talaga Maciej | 02 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 47.53 51.23 NT |
|||||||
Wrotniak Filip | 02 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (8) | 37.54 41.34 NT |
|||||||
Zawojski Marcin | 99 | 02706 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:15.65 43.54 1:25.32 |
Bachorczyk Kinga | 00 | 02706 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 1:24.43 1:26.43 1:32.43 | |||||||
Bury Zuzanna | 04 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.43 25.33 |
|||||||
Czaja Karolina | 04 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||||
Gajweska Katarzyna | 00 | 02706 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 1:26.43 43.42 1:36.43 |
|||||||
Gierat Natalia | 02 | 02706 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 1:00.00 57.54 |
|||||||
Kaczorowska Izabela | 97 | 02706 | 50m grzbietowy (13) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 33.43 1:25.43 1:13.43 |
|||||||
Kleszcz Patrycja | 03 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||||
Konderak Martyna | 01 | 02706 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 36.43 40.23 38.54 |
|||||||
Palcar Marta | 00 | 02706 | 50m grzbietowy (13) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 43.43 1:27.54 1:31.43 |
|||||||
Polak Liliana | 04 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.54 28.43 |
|||||||
Polak Natalia | 01 | 02706 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 39.54 42.54 1:35.43 |
|||||||
Ponikiewska Emilia | 02 | 02706 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 57.54 59.65 |
|||||||
Starosta Julia | 03 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 32.32 36.43 |
|||||||
Stopa Honorata | 02 | 02706 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 54.32 51.43 |
JasieńdowM | 02706 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
Talaga Maciej Meketyński Krzysztof | 02 04 | Najder Bartłomiej Kościelniak Filip | 06 04 |
JasieńzmM | 02706 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | NT |
Wrotniak Filip Talaga Maciej | 02 02 | Zawojski Marcin | 99 |
JasieńdowK | 02706 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | 1:48.34 |
Gierat Natalia Starosta Julia | 02 03 |
JasieńdowK | 02706 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
Czaja Karolina | 04 |
Jasień23 | 02706 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
Kleszcz Patrycja Bury Zuzanna | 03 04 | Stopa Honorata Polak Liliana | 02 04 |
JasieńzmK | 02706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 1:25.34 |
Polak Natalia Bachorczyk Kinga | 01 00 | Kaczorowska Izabela Konderak Martyna | 97 01 |
Jasieńzm2K | 02706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | NT |
Palcar Marta | 00 | Gajweska Katarzyna | 00 |
26 zawodników, 62 indywidualnych zgłoszeń, 7 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 650,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|