Potwierdzenie zgłoszenia ULKS Victoria Kozy (POL.11.03411) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Białka Oliwier | 04 | 03411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||||
103411200036 | Blachura Oskar | 02 | 03411 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 38.12 42.82 1:28.79 | S S S |
|||||
103411200040 | Chrapkowicz Wiktor | 02 | 03411 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 43.70 52.47 1:48.21 | S S Y |
|||||
103411200016 | Drzazga Kamil | 00 | 03411 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:14.30 38.90 1:26.81 | S S S |
|||||
103411200037 | Gałuszka Bruno | 02 | 03411 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 41.80 46.06 1:37.07 | S S S |
|||||
Gram Maksymilian | 04 | 03411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 20.56 23.87 1:55.18 | S S S |
||||||
Grzybowski Patryk | 05 | 03411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.28 33.11 | S S |
||||||
103411200027 | Jąkalski Wojciech | 01 | 03411 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 30.65 36.52 1:18.48 | S S S |
|||||
103411200038 | Kozieł Mikołaj | 02 | 03411 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 34.46 44.85 49.06 | S S S |
|||||
103411200044 | Malarz Marcin | 03 | 03411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 21.54 25.14 1:58.16 | S S S |
|||||
Matuszczak Kacper | 04 | 03411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.23 24.71 | S S |
||||||
103411200042 | Ogórek Kacper | 02 | 03411 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 48.09 55.04 | S S |
|||||
103411200023 | Otrząsek Damian | 98 | 03411 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (8) | 1:02.09 1:18.31 31.69 | S S S |
|||||
103411200028 | Pawlicki Mateusz | 01 | 03411 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 35.10 43.10 1:34.66 | S S S |
|||||
Ring Jakub | 04 | 03411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 18.20 21.69 1:47.43 | S S S |
||||||
103411200006 | Szumlewicz Piotr | 97 | 03411 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (8) | 1:06.29 1:20.51 29.91 | S S S |
|||||
103411200045 | Zawada Jakub | 03 | 03411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.10 28.51 | S S |
|||||
Zembowicz Iwo | 97 | 03411 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (8) | 1:16.91 1:30.04 42.55 | S S S |
||||||
103411200039 | Łękawa Samuel | 02 | 03411 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 53.07 1:04.64 | S S |
103411100030 | Blachura Julia | 02 | 03411 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 42.56 45.96 48.10 | S S S | |||||
103411100015 | Bułka Dominika | 00 | 03411 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) 50m motylkowy (7) | 1:19.76 1:33.78 35.49 | S S S |
|||||
103411100038 | Drzazga Emilia | 03 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) | 17.51 20.89 46.19 | S S S |
|||||
103411100039 | Gregorczyk Amelia | 03 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 100m zmienny (19) | 18.98 23.11 1:46.17 | S S S |
|||||
103411100041 | Kaczor Julia | 03 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 100m zmienny (19) | 23.41 25.18 2:01.71 | S S S |
|||||
Kaim Amelia | 04 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 31.69 32.11 | S S |
||||||
103411100035 | Kapela Anna | 02 | 03411 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 49.57 52.51 | S S |
|||||
Kapela Nina | 04 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.57 27.46 | S S |
||||||
103411100033 | Koczur Julia | 02 | 03411 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 34.49 39.67 1:26.93 | S S S |
|||||
Koczur Kornelia | 04 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.63 23.86 | S S |
||||||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.62 25.85 | S S |
||||||
103411100025 | Koczur Wiktoria | 01 | 03411 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 37.39 42.98 1:35.11 | S S S |
|||||
103411100026 | Kożuch Paulina | 01 | 03411 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 39.99 46.67 1:29.81 | S S S |
|||||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.54 24.71 | S S |
||||||
103411100003 | Olma Sabina | 96 | 03411 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (19) | 34.15 1:19.36 | S S |
|||||
103411100043 | Rosik Tamara | 03 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 100m zmienny (19) | 24.89 24.64 2:00.11 | S S S |
|||||
103411100021 | Senecka Weronika | 00 | 03411 | 50m grzbietowy (13) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 38.48 1:36.57 1:36.85 | S S S |
|||||
103411100044 | Sołczykiewicz Justyna | 03 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 100m zmienny (19) | 19.37 21.56 1:50.38 | S S S |
|||||
103411100031 | Szpila Magdalena | 02 | 03411 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 52.69 54.75 1:47.97 | S S S |
|||||
103411100045 | Vallejo Szypuła Delia | 03 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
||||||
103411100023 | Wrzeszcz Kinga | 00 | 03411 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 1:16.85 39.69 38.02 | S S S |
|||||
103411100032 | Święcicka Dominika | 02 | 03411 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 43.38 48.62 54.28 | S S S |
VICTORIA 2 | 03411 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | 1:24.11 |
Gram Maksymilian Malarz Marcin | 04 03 | Zawada Jakub Ring Jakub | 03 04 |
VICTORIA 5 | 03411 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
Victoria Kozy 8 | 03411 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:15.96 |
Drzazga Kamil Otrząsek Damian | 00 98 | Szumlewicz Piotr Jąkalski Wojciech | 97 01 |
Victoria Kozy 9 | 03411 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:44.67 |
Pawlicki Mateusz | 01 |
Victoria Kozy 10 | 03411 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 3:07.85 |
VICTORIA 1 | 03411 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | 1:17.98 |
Gregorczyk Amelia Malarz Maja | 03 04 | Koczur Kornelia Drzazga Emilia | 04 03 |
VICTORIA 3 | 03411 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
VICTORIA 4 | 03411 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
Victoria Kozy 6 | 03411 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 2:34.87 |
Kożuch Paulina Wrzeszcz Kinga | 01 00 | Bułka Dominika | 00 |
Victoria Kozy 7 | 03411 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 3:09.21 |
Koczur Wiktoria | 01 |
41 zawodników, 109 indywidualnych zgłoszeń, 10 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 1 025,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|