Potwierdzenie zgłoszenia Solne Miasto Wieliczka (POL.06.03506) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Bochenek Nikodem | 03 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 15.90 21.00 1:41.76 | |||||||
Ciopała Michał | 05 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.90 26.60 |
|||||||
Hanf Szymon | 03 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 25.00 21.94 1:52.74 |
|||||||
Hołuj Filip | 05 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 29.91 | S | (POL) |
|||||
Jamróz Michał | 03 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) | 18.80 23.50 49.19 |
|||||||
Januś Adam | 04 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.10 25.20 |
|||||||
Jarosz Oskar | 03 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) | 19.80 22.00 1:00.00 |
|||||||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.20 23.10 |
|||||||
103506200002 | Kozik-Burnagiel Wiktor | 99 | 03506 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:15.00 1:30.00 |
||||||
Kucharek Mateusz | 04 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.10 23.70 |
|||||||
Michalik Dawid | 04 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.50 24.70 |
|||||||
Możdżan Wojciech | 05 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 38.60 | S | (POL) |
|||||
Pająk Jakub | 02 | 03506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 36.38 46.25 1:38.75 |
|||||||
Przebinda Maciej | 03 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 22.80 22.20 1:56.68 |
|||||||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 15.60 19.96 1:32.08 |
|||||||
103506200004 | Płoskonka Szymon | 00 | 03506 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:30.00 1:43.00 |
||||||
Rachwał Mateusz | 04 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.00 27.00 |
|||||||
103506200005 | Raczkowski Krzysztof | 01 | 03506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 35.00 38.30 |
||||||
Rajski Jakub | 03 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) | 19.91 24.34 55.00 |
|||||||
Rajski Radek | 05 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 35.89 | S | (POL) |
|||||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.60 25.40 |
|||||||
Szpar Antoni | 04 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 34.19 | S | (POL) |
|||||
103506200006 | Tatarczuch Aleksander | 01 | 03506 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (8) | 38.00 42.00 |
||||||
103506200007 | Urbańczyk Adrian | 01 | 03506 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (8) | 35.10 40.20 |
||||||
Wójcik Mateusz | 04 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.30 24.90 |
|||||||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 17.60 21.90 1:42.59 |
|||||||
103506200001 | Ściebura Alan | 98 | 03506 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (8) | 1:19.00 39.00 |
||||||
Żak Błażej | 05 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 35.26 | S | (POL) |
103506100003 | Cholewa Karolina | 01 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 37.90 44.10 | ||||||
Hamulewicz Liwia | 05 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 38.88 | S | (POL) |
|||||
103506100004 | Hojoł Agata | 01 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 35.80 43.50 39.70 |
||||||
Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.90 31.10 |
|||||||
Kania Kamila | 05 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 31.93 | S | (POL) |
|||||
103506100005 | Kaszowska Magdalena | 01 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 41.90 48.90 |
||||||
Kysela Oliwia | 04 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.50 26.00 |
|||||||
Kąkol Dominika | 02 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 46.21 50.21 59.01 |
|||||||
Matuszyk Wiktoria | 02 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 43.61 46.74 1:51.31 |
|||||||
Peciak Katarzyna | 02 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 38.02 48.50 47.86 |
|||||||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 33.35 | (POL) |
||||||
Rutkowska Wiktoria | 05 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 29.48 | S | (POL) |
|||||
Sala Julia | 02 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 48.31 47.95 2:22.90 |
|||||||
Szczurek Aleksandra | 03 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 100m zmienny (19) | 19.85 22.84 1:52.59 |
|||||||
103506100006 | Szybalska Zofia | 01 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 40.80 48.80 |
||||||
Słonczyńska Anna | 03 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) | 22.74 26.71 1:10.01 |
|||||||
Tuteja Zuzanna | 04 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.10 25.10 |
|||||||
Zielińska Marta | 03 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) | 18.50 22.00 48.41 |
|||||||
103506100007 | Żak Natalia | 01 | 03506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 37.60 47.00 |
Solni1 | 03506 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | 1:17.50 |
Ciopała Michał Kozak Arkadiusz | 05 04 | Przystał Adam Bochenek Nikodem | 03 03 |
Solni2 | 03506 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | 1:21.00 |
Kucharek Mateusz Zając Kamil | 04 03 | Januś Adam | 04 |
Solni3 | 03506 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | 1:28.00 |
Wójcik Mateusz Jarosz Oskar | 04 03 | Roman Dawid Jamróz Michał | 04 03 |
Solni11 | 03506 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:25.00 |
Raczkowski Krzysztof Ściebura Alan | 01 98 | Kozik-Burnagiel Wiktor Urbańczyk Adrian | 99 01 |
Solne1 | 03506 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | 1:23.00 |
Kysela Oliwia Szczurek Aleksandra | 04 03 | Tuteja Zuzanna Zielińska Marta | 04 03 |
Solne12 | 03506 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 2:44.00 |
Hojoł Agata Żak Natalia | 01 01 | Cholewa Karolina | 01 |
47 zawodników, 111 indywidualnych zgłoszeń, 6 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 1 175,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|