Potwierdzenie zgłoszenia Stow. Siemacha ASP Kraków (POL.06.03706) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
103706200006 | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 42.40 57.13 | S S | 16/2/2013 | ||||
103706200008 | Dygoń Jan | 02 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 46.70 58.28 | S S | 16/2/2013 16/2/2013 | ||||
Górni Piotr | 98 | 03706 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | NT NT |
|||||||
103706200009 | Hodor Mateusz | 02 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
||||||
103706200002 | Mazur Bartosz | 02 | 03706 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 45.04 NT 42.85 | S S | 16/2/2013 16/2/2013 | ||||
Mendyk Filip | 03706 | 100m zmienny (20) | NT | ||||||||
103706200004 | Piechnik Sebastian | 03 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 16.75 17.46 | S S |
|||||
103706200001 | Piwowarczyk Patryk | 00 | 03706 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | 1:20.80 39.40 | S S |
|||||
103706200005 | Rutkowski Daniel | 03 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 16.48 17.38 NT | S S |
|||||
103706200007 | Zaporowski Bartosz | 01 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (18) | 43.11 48.55 NT | S S |
103706100004 | Adamska Zuzanna | 02 | 03706 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 46.02 NT 49.84 | S | 16/2/2013 16/2/2013 | ||||
103706100011 | Chabałowska Ewa | 03 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
||||||
103706100012 | Dach Wiktoria | 03 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
||||||
103706100009 | Darłak Julia | 02 | 03706 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 47.75 57.48 | S S | 16/2/2013 16/2/2013 | ||||
103706100001 | Dedo Ewa | 00 | 03706 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) 50m motylkowy (7) | 1:34.50 1:50.52 NT | S S |
|||||
103706100005 | Dedo Katarzyna | 02 | 03706 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 46.02 52.21 NT | S S | 16/2/2013 16/2/2013 | ||||
103706100010 | Duda Dominika | 02 | 03706 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 46.13 NT | 16/2/2013 | |||||
103706100002 | Migas Sara | 00 | 03706 | 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 1:50.65 1:48.89 | S S | 16/2/2013 16/2/2013 | ||||
103706100006 | Raźna Aleksandra | 02 | 03706 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 49.30 51.82 1:37.92 | S S S | 16/2/2013 16/2/2013 16/2/2013 | ||||
103706100003 | Skorupa Maria | 00 | 03706 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 1:32.18 1:50.47 1:46.04 | S S S | 16/2/2013 | ||||
103706100007 | Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) | 17.30 18.50 40.14 | S S S |
|||||
103706100008 | Walczak Klaudia | 03 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
||||||
103706100013 | Węgrzyn Emilia | 01 | 03706 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) | 50.47 52.95 NT | S S | 25/11/2012 25/11/2012 |
ASP Ch 1 | 03706 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
Piechnik Sebastian Rutkowski Daniel | 03 03 | Mazur Bartosz Dygoń Jan | 02 02 |
ASP Ch 2 | 03706 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | NT |
Piwowarczyk Patryk Górni Piotr | 00 98 | Zaporowski Bartosz | 01 |
ASP Dz 1 | 03706 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
Adamska Zuzanna Dedo Katarzyna | 02 02 | Skorupa Weronika Chabałowska Ewa | 03 03 |
ASP Dz 2 | 03706 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
Darłak Julia Raźna Aleksandra | 02 02 | Dach Wiktoria Duda Dominika | 03 02 |
ASP Dz 3 | 03706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | NT |
Migas Sara Dedo Ewa | 00 00 | Skorupa Maria | 00 |
23 zawodników, 55 indywidualnych zgłoszeń, 5 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 575,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|