Potwierdzenie zgłoszenia UKS Ondraszek Bielsko-Biała (POL.11.04411) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
104411200023 | Cieślar Igor | 02 | 04411 | 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (8) | 45.69 44.56 | ||||||
104411200032 | Cieślar Tymon | 99 | 04411 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | 1:20.54 37.65 |
||||||
104411200015 | Dzierzbiński Michał | 00 | 04411 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:25.42 1:39.08 |
||||||
104411200016 | Heczko Jan | 00 | 04411 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:30.54 1:47.06 |
||||||
104411200020 | Heczko Maciej | 01 | 04411 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 42.27 47.91 |
||||||
104411200043 | Heżyk Paweł | 02 | 04411 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 48.00 50.00 |
||||||
Klisz Krzysztof | 02 | 04411 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 46.90 48.78 |
|||||||
104411200037 | Moskała Michał | 98 | 04411 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (8) | 1:07.08 1:19.03 29.22 |
||||||
104411200019 | Ratajczak Sergiusz | 00 | 04411 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:29.50 1:37.54 |
||||||
104411200035 | Wrzeszcz Sebastian | 97 | 04411 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:01.05 32.80 1:09.07 |
104411100016 | Habiciak Justyna | 02 | 04411 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) | 49.00 51.00 | ||||||
Kolaska Anna | 03 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.40 24.50 |
|||||||
Kosiec Małgorzata | 03 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.20 25.40 |
|||||||
Lazarko Julia | 05 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.10 33.20 |
|||||||
Lech Zofia | 04 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.10 24.10 |
|||||||
Libińska Oliwia | 04 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.40 24.20 |
|||||||
104411100014 | Rajca Julia | 00 | 04411 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) | 1:21.09 1:42.23 |
||||||
104411100011 | Ryczek Kinga | 99 | 04411 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) | 1:29.76 1:39.09 |
||||||
Żastępińska Natalia | 03 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.10 26.70 |
Ondraszek Bielsko-Biała 1 | 04411 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:25.90 |
Moskała Michał | 98 | Wrzeszcz Sebastian Ratajczak Sergiusz | 97 00 |
Ondraszek Bielsko-Biała 1 | 04411 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | 1:49.65 |
Lech Zofia Libińska Oliwia | 04 04 | Kolaska Anna Żastępińska Natalia | 03 03 |
19 zawodników, 40 indywidualnych zgłoszeń, 2 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 475,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|