Potwierdzenie zgłoszenia Nowy KP Bielsko-Biała (POL.11.04811) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
104811200029 | Bartelmus Bartłomiej | 03 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.33 27.44 | ||||||
104811200018 | Bednarz Radosław | 98 | 04811 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:12.05 38.61 1:21.33 |
||||||
104811200009 | Budzich Beniamin | 01 | 04811 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 39.78 47.20 38.74 |
||||||
104811200010 | Cempla Jakub | 01 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 33.09 40.31 1:34.82 |
||||||
104811200031 | Ferenc Konrad | 03 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.32 25.82 |
||||||
104811200012 | Gizicki Szymon | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 41.80 46.80 |
||||||
103411200017 | Jaromin Mateusz | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:15.00 37.46 1:28.00 |
||||||
104811200005 | Kozioł Krystian | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (8) | 1:18.69 1:43.62 42.01 |
||||||
104811200006 | Krystyniak Mateusz | 00 | 04811 | 50m grzbietowy (14) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 40.47 1:34.52 1:29.92 |
||||||
104811200025 | Królczyk Szymon | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | NT 44.00 NT |
||||||
104811200014 | Kędelski Tymon | 02 | 04811 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (18) | 46.08 55.47 |
||||||
104811200020 | Lechowicz Marcin | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 35.52 43.98 |
||||||
104811200002 | Mól Kamil | 99 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (8) | 1:39.70 1:54.82 NT |
||||||
104811200008 | Olszowski Miłosz | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:16.20 43.03 1:34.73 |
||||||
104811200011 | Paszko Mikołaj | 01 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 33.51 44.37 1:28.16 |
||||||
104811200021 | Połuszejko Kacper | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 39.17 1:04.80 |
||||||
104811200013 | Przechrzta Mateusz | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 38.26 48.84 |
||||||
104811200022 | Rafałowski Bernard | 95 | 04811 | 50m motylkowy (8) 100m zmienny (20) | 37.06 1:28.06 |
||||||
104811200024 | Romik Kacper | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:40.56 54.74 1:42.15 |
||||||
104811200003 | Wichary Paweł | 99 | 04811 | 50m grzbietowy (14) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 56.04 1:47.64 1:43.60 |
||||||
104811200027 | Wichary Piotr | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | NT 57.21 |
||||||
104811200015 | Wolan Maciej | 95 | 04811 | 50m motylkowy (8) 100m zmienny (20) | 37.66 1:24.95 |
||||||
104811200032 | Wójcik Dawid | 03 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.40 24.66 |
||||||
104811200017 | Węglarz Mikołaj | 01 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 35.98 45.62 1:27.66 |
||||||
104811200016 | Ziółkowski Norbert | 01 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 38.82 56.07 1:40.33 |
||||||
104811200026 | Łubkowski Jakub | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 51.18 55.24 |
||||||
104811200007 | Łątka Jakub | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (8) | 1:19.77 1:33.48 37.99 |
104811100006 | Adamczyk-Jóskow Julia | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 37.85 46.17 1:36.17 | ||||||
104811100001 | Borowiecka Monika | 95 | 04811 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (19) | 34.43 1:18.38 |
||||||
104811100011 | Brzezicka Amelia | 02 | 04811 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) | 45.47 55.32 |
||||||
104811100007 | Chorosz Angelika | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 40.81 48.78 1:45.04 |
||||||
104811100017 | Dębińska Elżbieta | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 37.39 50.95 1:32.76 |
||||||
104811100008 | Giźlar Maria | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 43.57 50.92 2:00.00 |
||||||
104811100030 | Grabowska Wiktoria | 03 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.42 24.60 |
||||||
104811100012 | Gram Aleksandra | 02 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 39.47 53.29 |
||||||
104811100025 | Gwizdała Marta | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | NT 1:03.79 NT |
||||||
104811100013 | Justyniak Anna | 02 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 37.46 49.47 |
||||||
104811100016 | Kołodziej Katarzyna | 00 | 04811 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 1:07.01 34.88 34.10 |
||||||
104811100009 | Lepczyńska Natalia | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 39.73 48.87 1:37.37 |
||||||
104811100028 | Lichosyt Paulina | 02 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 41.87 53.14 |
||||||
104811100027 | Mańdok Klaudia | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 41.67 52.09 NT |
||||||
104811100022 | Nikiel Karolina | 98 | 04811 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 1:24.74 47.09 NT |
||||||
104811100019 | Ochab Julia | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 36.42 44.67 1:33.32 |
||||||
104811100003 | Olszowska Aleksandra | 97 | 04811 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 1:13.34 45.92 38.02 |
||||||
104811100024 | Palowska Gabriela | 02 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 41.60 50.30 |
||||||
Siemak Wiktoria | 02 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||||
104811100023 | Skowrońska Sara | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 40.00 47.54 1:43.10 |
||||||
104811100014 | Szałaj Noemi | 02 | 04811 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) | 51.24 51.34 |
||||||
104811100032 | Szewczuk Oliwia | 03 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 27.69 30.73 |
||||||
104811100005 | Szypuła Natalia | 00 | 04811 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 1:24.73 50.79 1:38.68 |
||||||
104811100033 | Widuch Magdalena | 03 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.97 26.31 |
NKP Bielsko Biała 4 | 04811 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:27.32 |
Łątka Jakub Krystyniak Mateusz | 00 00 | Bednarz Radosław Jaromin Mateusz | 98 00 |
NKP Bielsko Biała 5 | 04811 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:38.44 |
Budzich Beniamin Paszko Mikołaj | 01 01 | Olszowski Miłosz Kozioł Krystian | 00 00 |
NKP Bielsko Biała 6 | 04811 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:45.91 |
Cempla Jakub Wichary Paweł | 01 99 | Węglarz Mikołaj Lechowicz Marcin | 01 02 |
NKP Bielsko Biała 1 | 04811 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 2:38.89 |
Kołodziej Katarzyna Ochab Julia | 00 01 | Olszowska Aleksandra Nikiel Karolina | 97 98 |
NKP Bielsko Biała 2 | 04811 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 2:58.46 |
Dębińska Elżbieta | 01 | Szypuła Natalia Justyniak Anna | 00 02 |
NKP Bielsko Biała 3 | 04811 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 3:03.75 |
Adamczyk-Jóskow Julia Lepczyńska Natalia | 01 01 | Gram Aleksandra Skowrońska Sara | 02 01 |
51 zawodników, 130 indywidualnych zgłoszeń, 6 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 1 275,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|