Potwierdzenie zgłoszenia MSP Aquarius Myślenice (POL.06.00506) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Buczek Antoni | 98 | 00506 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:05.30 1:22.30 1:16.11 | |||||||
Drozdowicz-Nita Karol | 99 | 00506 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (8) | 1:04.31 36.00 32.00 |
|||||||
Dzieża Kamil | 99 | 00506 | |||||||||
Miska Antoni | 05 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||||
Ożóg Marcin | 06 | 00506 | 25m dowolny (2) | 30.00 | |||||||
Ożóg Mateusz | 03 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.00 30.00 |
|||||||
Podmokły Jakub | 05 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 34.00 33.00 |
|||||||
Rutka Filip | 00 | 00506 | 50m grzbietowy (14) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | NT NT NT |
|||||||
Starzak Jakub | 02 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | NT NT |
|||||||
Suder Wiktoria | 01 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 40.78 52.54 |
|||||||
Warchoł Sbastian | 05 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.07 26.43 |
|||||||
Woźniak Jakub | 00 | 00506 | 50m grzbietowy (14) 100m klasyczny (12) | NT 1:40.00 |
|||||||
Woźniak Kacper | 03 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||||
Wysocki Kajetan | 98 | 00506 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:01.94 34.89 1:16.15 |
Bazyl Magdalena | 97 | 00506 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 1:02.37 1:12.83 1:09.92 | |||||||
Biel Inga | 03 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.75 25.54 |
|||||||
Chryc Aleksandra | 05 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.80 31.48 |
|||||||
Firek Oliwia | 06 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.00 PK |
|||||||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 32.47 42.87 39.76 |
|||||||
Kowalska Gabriela | 01 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 38.00 44.26 1:35.00 |
|||||||
Miska Emilia | 02 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 48.00 52.00 |
|||||||
Miska Maria | 99 | 00506 | 50m grzbietowy (13) 100m klasyczny (11) | NT NT |
|||||||
Miśko Hanna | 05 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.00 22.00 |
|||||||
Starzak Werinika | 04 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.00 24.00 |
|||||||
Szostak Agnieszka | 98 | 00506 | 50m grzbietowy (13) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 38.18 1:30.30 1:24.21 |
|||||||
Szostak Jagoda | 04 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.01 22.50 |
|||||||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 36.68 43.89 40.22 |
|||||||
Węgrzyn Natalia SO | 00 | 00506 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | PK PK PK |
|||||||
Żyla Julia | 03 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
Aquarius Myślenice 1 | 00506 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | 1:40.00 |
Warchoł Sbastian | 05 |
Aquarius Myślenice 1 | 00506 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | NT |
Dzieża Kamil Buczek Antoni | 99 98 | Drozdowicz-Nita Karol Wysocki Kajetan | 99 98 |
Aquarius Myślenice 1 | 00506 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | 1:20.00 |
Biel Inga Rutka Emilia | 03 04 | Starzak Werinika Szostak Jagoda | 04 04 |
Aquarius Myślenice 1 | 00506 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | NT |
30 zawodników, 67 indywidualnych zgłoszeń, 4 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 600,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|