Potwierdzenie zgłoszenia MKS STP Nowy Sącz (POL.06.01406) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Bar Bartłomiej | 99 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | 1:07.03 34.23 | |||||||
Belski Jakub | 01 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 32.36 36.42 |
|||||||
Belski Krzysztof | 03 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 17.67 20.11 |
|||||||
Belski Szymon | 05 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.37 24.14 |
|||||||
Cabała Mateusz | 02 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 39.16 53.90 |
|||||||
Dyrek Mateusz | 04 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.74 24.17 |
|||||||
Dyrek Michał | 02 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 34.68 43.92 |
|||||||
Groń Bartłomiej | 02 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 37.78 45.53 |
|||||||
Gęborski Bartosz | 03 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.83 25.94 |
|||||||
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 50m grzbietowy (14) 50m klasyczny (18) | 38.28 43.02 |
|||||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.94 26.15 |
|||||||
Michałowski Tomasz | 02 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 31.55 36.91 |
|||||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.06 21.57 |
|||||||
Ogórek Dawid | 03 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.11 24.34 |
|||||||
Połeć Jakub | 02 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 45.02 52.57 |
|||||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.72 20.93 |
|||||||
Skowron Tomasz | 96 | 01406 | 50m motylkowy (8) 100m zmienny (20) | 31.89 1:08.14 |
|||||||
Szczepaniak Jakub | 99 | 01406 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | 1:09.87 1:22.53 |
|||||||
Słaby Jan | 01 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 34.44 44.48 |
|||||||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 38.56 49.63 |
|||||||
Tokarz Sebastian | 99 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | 1:10.02 36.89 |
|||||||
Urbański Kacper | 02 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 31.55 38.11 |
|||||||
Wójcik Antoni | 01 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | 29.23 38.56 |
|||||||
Wójcik Szymon | 03 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 16.55 19.52 |
|||||||
Zalewski Bartosz | 05 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 41.56 31.03 |
|||||||
Zelis Kacper | 06 | 01406 | 25m dowolny (2) | 44.00 | |||||||
Łęczycki Kamil | 99 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | 1:06.96 35.01 |
|||||||
Łęczycki Marcin | 03 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.26 23.62 |
Brońska Julia | 05 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 27.53 31.08 | |||||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 33.99 31.86 |
|||||||
Garutti Emma | 06 | 01406 | 25m dowolny (1) | 37.35 | |||||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 25m dowolny (1) | 35.87 | |||||||
Malinowska Ada | 99 | 01406 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (19) | 35.59 1:21.91 |
|||||||
Nowak Zuzanna | 02 | 01406 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) | 38.78 43.89 |
|||||||
Pieniążek Emilia | 98 | 01406 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (7) | 1:20.12 37.65 |
|||||||
Potoniec Julia | 04 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.91 29.53 |
|||||||
Sabino Anna | 04 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.09 24.12 |
|||||||
Sadowy Kinga | 99 | 01406 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) | 1:26.99 40.84 |
|||||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.03 22.47 |
|||||||
Stanik Oliwia | 05 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.08 24.42 |
|||||||
Tomaszek Wiktoria | 03 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.50 25.50 |
|||||||
Zelis Zuzanna | 06 | 01406 | 25m dowolny (1) | 44.01 |
STP 2 | 01406 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
STP 4 | 01406 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
STP 5 | 01406 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:20.01 |
STP 8 | 01406 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | NT |
STP 7 | 01406 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | NT |
STP 3 | 01406 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
STP 7 | 01406 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | NT |
42 zawodników, 80 indywidualnych zgłoszeń, 7 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 840,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|