Potwierdzenie zgłoszenia UKS Jasień Sucha Beskidzka (POL.06.02706) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Droński Michał | 97 | 02706 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:12.32 1:26.43 1:25.43 | |||||||
Jurzak Michał | 02 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 38.21 54.23 NT |
|||||||
Korzec Kamil | 05 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||||
Kościelniak Filip | 04 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 25.34 24.32 NT |
|||||||
Kościelniak Kacper | 01 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 42.43 51.32 NT |
|||||||
Kościelniak Patryk | 03 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.43 26.32 |
|||||||
Myketyński Krzysztof | 05 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 29.32 31.23 NT |
|||||||
Pochopień Jan | 95 | 02706 | 50m motylkowy (8) 100m zmienny (20) | 33.43 1:11.43 |
|||||||
Polak Damian | 03 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.23 28.32 |
|||||||
Ponikiewski Karol | 99 | 02706 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:15.23 39.65 1:34.42 |
|||||||
Szymon Kaliński | 02 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 53.23 55.43 NT |
|||||||
Talaga Maciej | 02 | 02706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 41.23 54.32 1:45.43 |
|||||||
Wrotniak Filip | 03 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 22.32 24.32 NT |
|||||||
Zawojski Bartłomiej | 05 | 02706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 34.21 33.56 |
|||||||
Zawojski Marcin | 99 | 02706 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (8) | 1:13.23 41.23 38.34 |
Czaja Ewa | 99 | 02706 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 1:40.33 49.87 NT | |||||||
Czaja Karolina | 04 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||||
Kaczorowska Izabela | 97 | 02706 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 1:04.32 34.32 1:12.32 |
|||||||
Konderak Martyna | 01 | 02706 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 35.32 45.32 39.32 |
|||||||
Kościelniak Julia | 06 | 02706 | 25m dowolny (1) | 35.43 | |||||||
Pochopień Anna | 02 | 02706 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||||
Sikora Marta | 00 | 02706 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 1:06.43 1:22.32 1:13.23 |
|||||||
Starosta Julia | 03 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 27.54 28.98 |
|||||||
Stopa Honorata | 02 | 02706 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 55.63 58.32 NT |
|||||||
Wożny Magdalena | 96 | 02706 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (19) | 40.12 1:25.43 |
Jasień Sucha Beskidzka 2 | 02706 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | NT |
Jasień Sucha Beskidzka 1 | 02706 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | NT |
Jasień Sucha Beskidzka 1 | 02706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | NT |
Jasień Sucha Beskidzka 2 | 02706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | NT |
25 zawodników, 64 indywidualnych zgłoszeń, 4 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 500,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|