Potwierdzenie zgłoszenia KS Limanowa-swim (POL.06.03206) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Adamczyk Jakub | 04 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||||
S03206200002 | Czeczótka Wiktor | 98 | 03206 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) | NT NT |
||||||
S03206200006 | Kapera Artur | 02 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | NT NT |
||||||
S03206200007 | Kubatek Kamil | 98 | 03206 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | 1:10.00 37.00 |
||||||
Kuc Mariusz | 03 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.00 30.00 |
|||||||
Pilawski Szymon | 01 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 43.00 50.00 |
|||||||
Pyrc Bartosz | 03 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.00 24.00 |
|||||||
Pyrć Franciszek | 05 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.00 21.00 |
|||||||
Sułkowski Jakub | 05 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||||
Tajduś Bartłomiej | 03 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.00 23.00 |
|||||||
Tokarczyk Patryk | 02 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 38.00 44.00 |
|||||||
Turkiewicz Aleksander | 99 | 03206 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) | 1:21.00 40.00 |
|||||||
Twaróg Jacek | 05 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.00 26.00 |
|||||||
Łubik Szymon | 04 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.00 26.00 |
Adamczyk Julia | 01 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 44.00 50.00 | |||||||
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.00 26.00 |
|||||||
S03206100016 | Ciżman Aleksandra | 02 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 43.00 NT |
||||||
S03206100007 | Daniel Gabriela | 99 | 03206 | 100m dowolny (15) | 1:39.00 | ||||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.00 24.00 |
|||||||
Gawron Wiktoria | 03 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.00 25.00 |
|||||||
Kęska Aleksandra | 02 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | NT NT |
|||||||
Leśniak Magdalena | 02 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 40.00 47.00 |
|||||||
Mruk Julia | 04 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 17.00 20.00 |
|||||||
S03206100017 | Olczawa Renata | 02 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 40.00 NT |
||||||
Pajor Aneta | 00 | 03206 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (7) | 1:23.00 40.00 |
|||||||
Pilawska Katarzyna | 03 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.00 21.00 |
|||||||
Pyrc Jagoda | 00 | 03206 | 50m grzbietowy (13) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 40.00 1:33.00 1:30.00 |
|||||||
S03206100015 | Sewielska Kinga | 99 | 03206 | 50m grzbietowy (13) 100m klasyczny (11) | 40.00 NT |
||||||
Sułkowska Aleksandra | 98 | 03206 | 50m grzbietowy (13) | NT | |||||||
S03206100009 | Szot Oliwia | 00 | 03206 | 50m grzbietowy (13) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | 40.00 1:36.00 1:36.00 |
||||||
S03206100010 | Tokarczyk Natalia | 00 | 03206 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 1:16.00 39.00 NT |
||||||
Wierzycka Natalia | 02 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 48.00 53.00 |
|||||||
S03206100011 | Zborowska Anna | 00 | 03206 | 100m dowolny (15) | 1:27.00 | ||||||
S03206100014 | Zborowska Justyna | 01 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) | 36.00 46.00 |
||||||
Żelasko Natalia | 03 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.00 25.00 |
36 zawodników, 72 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 720,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|