Potwierdzenie zgłoszenia Siemacha ASP Kraków (POL.06.03706) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Bajgrowicz Paweł | 04 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 20.00 23.00 NT | S S | ||||||
Chanek Robert | 88 | 03706 | 100m zmienny (20) | 1:08.00 | S | PK | |||||
103706200006 | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 37.84 56.10 1:46.04 | S S S |
|||||
103706200008 | Dygoń Jan | 02 | 03706 | 50m dowolny (10) 100m zmienny (20) | 42.69 1:43.01 | S S |
|||||
103706200009 | Hodor Mateusz | 02 | 03706 | 50m dowolny (10) 100m zmienny (20) | 45.58 2:09.25 | S S |
|||||
Kasprzak Grzegorz | 02 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) | NT NT |
|||||||
103706200010 | Klęba Marcin | 03 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | NT NT NT |
||||||
Kędziora Kacper | 04 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||||
103706200003 | Mazur Bartosz | 02 | 03706 | 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (20) | 41.71 41.39 1:32.68 | S S S |
|||||
Styrna Jakub | 04 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
103706100004 | Adamska Zuzanna | 02 | 03706 | 50m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 49.70 41.75 | S S | |||||
Baraniak Magdalena | 99 | 03706 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (7) | NT NT |
|||||||
103706100012 | Dach Wiktoria | 03 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) | 18.20 24.29 52.19 | S S S |
|||||
103706100009 | Darłak Julia | 02 | 03706 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 40.23 44.80 | S S |
|||||
103706100001 | Dedo Ewa | 00 | 03706 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) | 1:27.11 1:50.42 | S S |
|||||
103706100005 | Dedo Katarzyna | 02 | 03706 | 50m dowolny (9) 100m zmienny (19) | 37.46 1:33.48 | S S |
|||||
103706100010 | Duda Dominika | 02 | 03706 | 50m dowolny (9) 100m zmienny (19) | 38.50 1:41.08 | S S |
|||||
103706100014 | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) | 18.32 21.90 46.37 | S |
|||||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||||
103706100006 | Raźna Aleksandra | 02 | 03706 | 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 41.50 NT |
||||||
Sadowska Anna | 97 | 03706 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | NT NT 1:48.96 | S |
||||||
103706100003 | Skorupa Maria | 00 | 03706 | 50m grzbietowy (13) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (19) | NT 1:41.27 1:43.47 | S S |
|||||
103706100007 | Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) | 17.65 21.82 47.27 | S S S |
|||||
103706100008 | Walczak Klaudia | 03 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 100m zmienny (19) | NT NT 2:16.44 |
Siemacha ASP Kraków 1 | 03706 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | NT |
Bajgrowicz Paweł Styrna Jakub | 04 04 | Klęba Marcin Kędziora Kacper | 03 04 |
2002 | 03706 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | NT |
Hodor Mateusz Dygoń Jan | 02 02 | Mazur Bartosz Kasprzak Grzegorz | 02 02 |
2003 PK | 03706 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | NT |
Skorupa Weronika Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 | Dach Wiktoria Niepogodzińska Izabela | 03 03 |
2002 | 03706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 2:46.22 |
Raźna Aleksandra Dedo Katarzyna | 02 02 | Adamska Zuzanna Duda Dominika | 02 02 |
13-16 | 03706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | NT |
Baraniak Magdalena Skorupa Maria | 99 00 | Dedo Ewa Sadowska Anna | 00 97 |
24 zawodników, 57 indywidualnych zgłoszeń, 5 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 480,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|