Potwierdzenie zgłoszenia UKS Ondraszek Bielsko-Biała (POL.11.04411) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Białecki Wojciech | 04 | 04411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.01 23.02 | |||||||
Drewniak Filip | 03 | 04411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.00 20.76 |
|||||||
Gomułka Andrzej | 04 | 04411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.40 27.10 |
|||||||
Heżyk Paweł | 02 | 04411 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 42.35 49.90 |
|||||||
Moskała Michał | 98 | 04411 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:04.29 1:19.03 1:13.26 |
|||||||
Romik Alan | 03 | 04411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.30 34.15 |
|||||||
Twardowski Kamil | 05 | 04411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 31.30 29.20 |
|||||||
Więzik Jan | 03 | 04411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) | 17.32 19.12 53.47 |
|||||||
Wrzeszcz Sebastian | 97 | 04411 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (8) | 1:00.25 31.34 29.15 |
Habiciak Justyna | 02 | 04411 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 47.40 52.40 | |||||||
Habiciak Małogorzata | 03 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.10 25.60 |
|||||||
Jano Maja | 04 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.25 31.20 |
|||||||
Kolażyk Julia | 03 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.30 25.35 |
|||||||
Kosiec Małgorzata | 03 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.50 30.10 |
|||||||
Lazarko Julia | 05 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.10 28.50 |
|||||||
Lech Zofia | 04 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.01 23.02 |
|||||||
Mamica Alicja | 03 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.20 26.70 |
|||||||
Marcinków Laura | 04 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.20 29.20 |
|||||||
Siedlaczek Marta | 00 | 04411 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (11) | 1:39.67 1:45.01 |
|||||||
Szymańska Julia | 00 | 04411 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) | 1:39.76 51.50 |
|||||||
Wełniak Kamila | 01 | 04411 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) | 52.09 58.76 |
|||||||
Zastępińska Natalia | 03 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.25 24.30 |
|||||||
Ziora Dominika | 04 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.30 26.40 |
Ondraszek Bielsko B. 1 | 04411 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | 1:40.12 |
Więzik Jan Drewniak Filip | 03 03 | Białecki Wojciech Gomułka Andrzej | 04 04 |
Ondraszek Bielsko B. 1 | 04411 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | 1:41.90 |
Lech Zofia Mamica Alicja | 04 03 | Kosiec Małgorzata | 03 |
23 zawodników, 49 indywidualnych zgłoszeń, 2 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 460,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|