Potwierdzenie zgłoszenia Nowy KP Bielsko-Biała (POL.11.04811) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Beberok Filip | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:16.38 1:30.64 1:22.18 | |||||||
Beberok Nikodem | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) | 45.00 1:15.00 |
|||||||
104811200018 | Bednarz Radosław | 98 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 50m motylkowy (8) | 1:08.74 1:27.38 34.04 |
||||||
104811200009 | Budzich Beniamin | 01 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 34.25 39.05 1:31.84 |
||||||
104811200010 | Cempla Jakub | 01 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 31.28 38.96 1:29.72 |
||||||
Cyran Dawid | 04 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 35.00 37.00 |
|||||||
104811200031 | Ferenc Konrad | 03 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.12 25.52 |
||||||
104811200012 | Gizicki Szymon | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 37.47 54.42 1:36.78 |
||||||
Górny Mikołaj | 99 | 04811 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 1:18.34 39.42 1:29.30 |
|||||||
Kasprzak Kasper | 03 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.16 39.86 |
|||||||
104811200005 | Kozioł Krystian | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:16.20 1:38.56 1:26.94 |
||||||
104811200006 | Krystyniak Mateusz | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:20.63 1:27.63 1:29.92 |
||||||
Krzempek Mateusz | 04 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.00 25.00 |
|||||||
Kwaśny Igor | 02 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | PK PK |
|||||||
104811200020 | Lechowicz Marcin | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 100m zmienny (20) | 33.42 42.66 1:32.96 |
||||||
104811200002 | Mól Kamil | 99 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:17.35 1:47.74 NT |
||||||
104811200008 | Olszowski Miłosz | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:16.20 1:48.17 1:30.73 |
||||||
Pasturczak Filip | 03 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 36.35 36.56 |
|||||||
104811200011 | Paszko Mikołaj | 01 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (14) 50m motylkowy (8) | 32.58 41.87 34.49 |
||||||
104811200021 | Połuszejko Kacper | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 35.66 55.43 41.92 |
||||||
104811200013 | Przechrzta Mateusz | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 37.36 46.42 1:32.85 |
||||||
104811200024 | Romik Kacper | 00 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (20) | 1:26.35 NT 1:40.21 |
||||||
Rzeszowski Oskar | 03 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 42.64 37.08 |
|||||||
Siuda Piotr | 04 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 37.03 37.00 |
|||||||
Wykręt Marcin | 04 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.65 28.89 |
|||||||
104811200032 | Wójcik Dawid | 03 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 100m zmienny (20) | 20.36 22.58 2:02.75 |
||||||
Zimny Marcel | 04 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 31.10 36.23 |
|||||||
104811200016 | Ziółkowski Norbert | 01 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (8) | 35.01 48.84 45.69 |
||||||
104811200026 | Łubkowski Jakub | 02 | 04811 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (20) | 44.66 NT NT |
||||||
Ścieszka Nikodem | 04 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.96 33.78 |
104811100006 | Adamczyk-Jóskow Julia | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 37.22 40.68 1:30.50 | ||||||
Baranowska Julia | 04 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 27.26 26.00 |
|||||||
104811100001 | Borowiecka Monika | 95 | 04811 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (19) | 33.85 1:18.00 |
||||||
Dobrowolska Marta | 00 | 04811 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 1:21.85 41.61 1:37.30 |
|||||||
Dusza Sara | 03 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 33.95 30.09 |
|||||||
104811100018 | Działkowska Natalia | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 30.64 38.92 1:15.05 |
||||||
104811100008 | Giźlar Maria | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 42.01 1:01.21 1:50.04 |
||||||
104811100030 | Grabowska Wiktoria | 03 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.82 24.13 |
||||||
104811100025 | Gwizdała Marta | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 37.01 48.59 1:47.43 |
||||||
104811100013 | Justyniak Anna | 02 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 36.94 49.46 41.80 |
||||||
Karasek Aleksandra | 04 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 31.00 32.86 |
|||||||
Krauze Paulina | 05 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.60 32.69 |
|||||||
104811100009 | Lepczyńska Natalia | 01 | 04811 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (17) 50m motylkowy (7) | 48.14 46.31 50.75 |
||||||
104811100028 | Lichosyt Paulina | 02 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 38.16 46.67 2:02.66 |
||||||
104811100027 | Mańdok Klaudia | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 38.74 44.47 1:51.06 |
||||||
104811100019 | Ochab Julia | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 36.42 43.34 1:30.54 |
||||||
104811100003 | Olszowska Aleksandra | 97 | 04811 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (7) | 1:11.08 39.96 36.80 |
||||||
Pytka Katarzyna | 04 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.29 30.28 |
|||||||
Siemak Wiktoria | 02 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (13) 100m zmienny (19) | 41.35 51.64 NT |
|||||||
104811100023 | Skowrońska Sara | 01 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 38.84 53.53 1:40.78 |
||||||
104811100034 | Stec Justyna | 02 | 04811 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (17) 100m zmienny (19) | 46.36 55.19 NT |
||||||
104811100032 | Szewczuk Oliwia | 03 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.86 27.18 |
||||||
104811100005 | Szypuła Natalia | 00 | 04811 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (19) | 1:23.01 41.56 1:33.90 |
||||||
104811100033 | Widuch Magdalena | 03 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 100m zmienny (19) | 19.57 23.00 1:52.09 |
||||||
Zielińska Wioletta | 04 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 33.02 37.71 |
NKP Bielsko Biała 2 | 04811 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | 1:27.72 |
Wójcik Dawid Krzempek Mateusz | 03 04 | Wykręt Marcin Ferenc Konrad | 04 03 |
NKP Bielsko Biała 4 | 04811 | 4 x 25m dowolny (6) | Mężczyzn | 10 lat i młodsi | 2:06.56 |
Pasturczak Filip Kasprzak Kasper | 03 03 | Ścieszka Nikodem Zimny Marcel | 04 04 |
NKP Bielsko Biała 8 | 04811 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:23.82 |
Budzich Beniamin Krystyniak Mateusz | 01 00 | Bednarz Radosław Cempla Jakub | 98 01 |
NKP Bielsko Biała 10 | 04811 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:26.67 |
Górny Mikołaj Beberok Filip | 99 00 | Paszko Mikołaj Kozioł Krystian | 01 00 |
NKP Bielsko Biała 12 | 04811 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:43.87 |
Olszowski Miłosz Przechrzta Mateusz | 00 02 | Połuszejko Kacper Lechowicz Marcin | 02 02 |
NKP Bielsko Biała 14 | 04811 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 - 16 lat | 2:48.88 |
Gizicki Szymon Romik Kacper | 02 00 | Ziółkowski Norbert Mól Kamil | 01 99 |
NKP Bielsko Biała 1 | 04811 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | 1:43.23 |
Widuch Magdalena Baranowska Julia | 03 04 | Pytka Katarzyna Grabowska Wiktoria | 04 03 |
NKP Bielsko Biała 3 | 04811 | 4 x 25m dowolny (5) | Kobiet | 10 lat i młodsi | 1:49.46 |
Dusza Sara Krauze Paulina | 03 05 | Karasek Aleksandra Szewczuk Oliwia | 04 03 |
NKP Bielsko Biała 5 | 04811 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 2:29.98 |
Adamczyk-Jóskow Julia Działkowska Natalia | 01 01 | Olszowska Aleksandra Dobrowolska Marta | 97 00 |
NKP Bielsko Biała 7 | 04811 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 2:47.25 |
Mańdok Klaudia Ochab Julia | 01 01 | Szypuła Natalia Gwizdała Marta | 00 01 |
NKP Bielsko Biała 9 | 04811 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 - 16 lat | 2:57.82 |
Justyniak Anna Lepczyńska Natalia | 02 01 | Skowrońska Sara Lichosyt Paulina | 01 02 |
55 zawodników, 144 indywidualnych zgłoszeń, 11 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 1 100,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|