Potwierdzenie zgłoszenia UKS Ósemka Oświęcim (POL.06.00806) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Bigaj Gabriel | 05 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 25.73 36.32 | |||||||
Boba Arkadiusz | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (6) | 25.97 30.20 |
|||||||
Chylaszek Maciej | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 29.39 53.54 |
|||||||
Cierpiał Wiktor | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 26.30 28.56 |
|||||||
Daszkiewicz Maciej | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 29.06 32.80 |
|||||||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (6) | 19.65 26.45 |
|||||||
Drabczyk Krystian | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 32.19 27.29 |
|||||||
Gołda Kacper | 05 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 34.59 36.19 |
|||||||
Jedliński Adam | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 38.12 34.32 |
|||||||
Juda Dominik | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m motylkowy (2) | 27.40 32.00 |
|||||||
Kleszcz Kacper | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | NT 27.92 |
|||||||
Kobielusz Benedykt | 05 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 27.00 NT |
|||||||
Kowalik Jędrzej | 06 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 39.74 37.68 |
|||||||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 41.50 38.00 |
|||||||
Krawet Mateusz | 05 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 34.06 32.84 |
|||||||
Maroszek Wojciech | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 32.24 26.16 |
|||||||
Marszałek Stanisław | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 32.22 35.38 |
|||||||
Mazur Kamil | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (6) | 20.12 28.56 |
|||||||
Mordarski Szymon | 05 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 28.56 29.00 |
|||||||
Mydlarz Maksym | 05 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 28.51 36.54 |
|||||||
Nosal Miłosz | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 27.66 27.37 |
|||||||
Piela Michał | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m motylkowy (2) | 27.48 34.00 |
|||||||
Przystaj Kacper | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 24.72 NT |
|||||||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 28.32 27.37 |
|||||||
Ryszka Jakub | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m motylkowy (2) | 23.41 33.00 |
|||||||
Ryszka Kacper | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 20.12 27.75 |
|||||||
Stankiewicz Kacper | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (6) | 19.57 NT |
|||||||
Szczerbowski Gabriel | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 32.04 38.89 |
|||||||
Wróblewski Dominik | 04 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 36.73 35.86 |
|||||||
Zinkow Paweł | 05 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m motylkowy (2) | 23.08 NT |
|||||||
Łukaszczyk Konrad | 05 | 00806 | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 32.00 31.00 |
|||||||
Żydzik Michał | 05 | 00806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 36.00 40.00 |
Iwanicka Emilia | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 31.02 41.83 | |||||||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 30.40 29.16 |
|||||||
Kotyza Aleksandra | 04 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 27.63 26.24 |
|||||||
Kołtun Martyna | 05 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 33.49 38.77 |
|||||||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 25.65 24.20 |
|||||||
Matyja Emilia | 04 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 29.18 25.44 |
|||||||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 26.03 29.96 |
|||||||
Mendyka Martyna | 04 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 24.21 26.66 |
|||||||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 37.87 37.16 |
|||||||
Wojciechowska Oliwia | 05 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 36.30 NT |
|||||||
Zawadzka Dorota | 05 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 33.18 37.42 |
|||||||
Ćwiękała Hanna | 05 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 33.93 35.67 |
|||||||
Łagowska Oliwia | 04 | 00806 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 25.21 30.06 |
|||||||
Śmiechowska Anna | 04 | 00806 | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 30.45 27.76 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | 9 lat | 1:19.71 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | 9 lat | 1:41.62 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | 8 lat i młodsi | 1:44.95 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | 8 lat i młodsi | 2:26.91 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 25m dowolny (9) | Kobiet | 9 lat | 1:49.88 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 25m dowolny (9) | Kobiet | 8 lat i młodsi | 1:56.01 |
46 zawodników, 92 indywidualnych zgłoszeń, 6 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 1 150,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|