Potwierdzenie zgłoszenia Szk. Podst. nr 75 Kraków (POL.06.SP75KR) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Blacha Igor | 06 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 28.24 33.45 | |||||||
Bryg Bartosz | 04 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 20.34 24.09 |
|||||||
Caba Stanisław | 06 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 30.11 27.64 |
|||||||
Ciapała Jarosław | 04 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | NT 23.37 |
|||||||
Dziedzic Bartosz | 04 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 22.32 24.28 |
|||||||
Dziedzic Mikołaj | 04 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m klasyczny (6) | 20.86 NT |
|||||||
Iheanacho Alexander | 05 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 26.54 25.18 |
|||||||
Jankowiak Cyprian | 04 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 19.43 23.20 |
|||||||
Kłaput Bartłomiej | 04 | SP75KR | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 23.70 28.60 |
|||||||
Luberda Wiktor | 04 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 20.39 22.59 |
|||||||
Mikruta Michał | 04 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||||
Różycki Ignacy | 05 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 26.89 25.69 |
|||||||
Sowa Bartłomiej | 05 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 24.23 22.46 |
|||||||
Stanek Kacper | 04 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 21.14 23.01 |
|||||||
Stefański Dawid | 04 | SP75KR | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 22.07 NT |
|||||||
Tetlak Maciej | 05 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 25.47 23.64 |
|||||||
Zaczyński Filip | 04 | SP75KR | 25m dowolny (8) 25m grzbietowy (4) | 21.05 23.66 |
Basista Barbara | 04 | SP75KR | 25m grzbietowy (3) 25m motylkowy (1) | 21.90 25.80 | |||||||
Domiter Daria | 04 | SP75KR | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 26.43 NT |
|||||||
Fortuna Karolina | 04 | SP75KR | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 23.27 22.14 |
|||||||
Grabowska Marta | 04 | SP75KR | 25m dowolny (7) 25m motylkowy (1) | 18.80 22.10 |
|||||||
Jankowiak Oliwia | 06 | SP75KR | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 29.90 26.98 |
|||||||
Piotrowicz Martyna | 04 | SP75KR | 25m dowolny (7) 25m grzbietowy (3) | 18.17 21.21 |
|||||||
Zielińska Weronika | 04 | SP75KR | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 27.00 29.91 |
SP 75 | SP75KR | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | Open | NT |
Kłaput Bartłomiej Stefański Dawid | 04 04 | Bryg Bartosz Jankowiak Cyprian | 04 04 |
SP 75 / 2 | SP75KR | 4 x 25m dowolny (10) | Mężczyzn | Open | NT |
Sowa Bartłomiej Iheanacho Alexander | 05 05 | Różycki Ignacy Tetlak Maciej | 05 05 |
SP 75 | SP75KR | 4 x 25m dowolny (9) | Kobiet | Open | NT |
Piotrowicz Martyna Basista Barbara | 04 04 | Fortuna Karolina Grabowska Marta | 04 04 |
24 zawodników, 48 indywidualnych zgłoszeń, 3 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 600,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|