Puchar Solnego Miasta Wieliczka, 27/2 - 25/6/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Sesja nr 2 - Puchar Solnego Miasta Edycja II Finał |
Rok ur. |
Dadej Julia | 05 | 03106 | 103106100014 | 50m dowolny (29) 50m motylkowy (41) | 37.00 40.00 | ||||
Gibuła Patryk | 05 | 03106 | 103106100011 | 50m dowolny (30) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 33.90 35.00 1:21.00 |
||||
Gicala Patrycja | 04 | 03106 | 103106100012 | ||||||
Kusion Judyta | 06 | 03106 | 50m dowolny (29) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 37.00 42.00 1:29.00 |
|||||
Kusion Weronika | 02 | 03106 | 103106100011 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:04.00 31.00 1:13.00 |
||||
Marek Amelia | 05 | 03106 | 103106100015 | 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 39.90 36.00 1:21.00 |
||||
Masiuk Ksawery | 04 | 03106 | 103106200010 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 1:05.00 33.50 1:15.60 |
||||
Mikulska Oliwia | 04 | 03106 | 103106100010 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:23.00 43.00 1:31.00 |
||||
Skoczek Małgorzata | 07 | 03106 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 45.00 51.70 52.00 | 21/11/2015 | Kolbuszowa (POL) |
|||
Smoleń Patrycja | 05 | 03106 | 103106100016 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 36.00 40.00 1:26.00 |
||||
Zwoleń Julia | 03 | 03106 | 101506600018 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | NT 43.70 NT |
Banach Katarzyna | 04 | 04006 | |||||||
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 36.95 45.03 1:34.76 |
|||||
Budzeń Julia | 07 | 04006 | |||||||
Budzeń Szymon | 08 | 04006 | |||||||
Dyląg Kinga | 06 | 04006 | |||||||
Jańczyk Mateusz | 08 | 04006 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 22.97 25.37 NT | 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Jańczyk Nikola | 06 | 04006 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 40.60 49.30 NT | 7/5/2016 27/2/2016 | Miechow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Krysa Kamila | 07 | 04006 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 41.87 45.81 53.60 | 29/11/2015 | Kozy (POL) |
|||
Machnik Martyna | 07 | 04006 | |||||||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | |||||||
Nowak Alicja | 07 | 04006 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) | 44.64 47.10 | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | |||||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | |||||||
Połeć-Krzykała Julia | 07 | 04006 | |||||||
Reroń Antoni | 07 | 04006 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 52.35 57.54 NT | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Siudak Lena | 08 | 04006 | |||||||
Sroka Katarzyna | 02 | 04006 | |||||||
Żaba Zuzanna | 06 | 04006 |
Badura Jonasz | 03 | 00407 | 100407700084 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:04.05 33.72 31.78 | 14/5/2016 18/3/2016 14/5/2016 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Racibórz (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) |
||
Badura Oliwia | 07 | 00407 | 100407600107 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 42.33 46.85 51.62 | 13/5/2016 14/5/2016 13/5/2016 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) |
||
Borkowski Arkadiusz | 03 | 00407 | 100407700085 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 1:07.64 41.02 1:26.41 | 14/5/2016 22/4/2016 19/8/2015 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Kietrz (POL) Bielawa (POL) |
||
Gierach Julia | 06 | 00407 | |||||||
Jainta Adrian | 02 | 00407 | 1004007700078 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:07.66 35.00 1:22.81 | 4/3/2016 5/3/2016 13/6/2015 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Opole (POL) |
||
Jainta Sara | 07 | 00407 | 100407600100 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 37.18 41.27 39.30 | 13/5/2016 14/5/2016 14/5/2016 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) |
||
Jarzombek Marcel | 03 | 00407 | 100407700071 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:06.35 38.90 35.00 | 14/5/2016 23/1/2016 14/5/2016 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Strzelce Opolskie (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) |
||
Jańta Ewa | 05 | 00407 | 100407600109 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 48.42 48.39 1:33.12 | 7/11/2015 17/4/2016 23/5/2015 | Dobrodzień (POL) Herby (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
||
Jojko Julia | 04 | 00407 | 100407600070 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:15.54 37.12 1:33.13 | 14/5/2016 17/4/2016 17/10/2015 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Herby (POL) Dobrodzień (POL) |
||
Jonczyk Alicja | 03 | 00407 | 100407600110 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:09.89 40.88 NT | 14/5/2016 13/5/2016 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) |
||
Jonczyk Zuzanna | 05 | 00407 | 100407600091 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 33.42 36.15 1:28.59 | 7/11/2015 17/4/2016 7/11/2015 | Dobrodzień (POL) Herby (POL) Dobrodzień (POL) |
||
Klama Katarzyna | 05 | 00407 | 100407600102 | 50m dowolny (29) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 36.30 46.33 1:42.61 | 17/4/2016 16/1/2016 17/10/2015 | Herby (POL) Zdzieszowice (POL) Dobrodzień (POL) |
||
Kolecek Dominik | 02 | 00407 | 100407700081 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:02.54 32.77 1:14.37 | 6/3/2016 14/5/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kot Anna | 02 | 00407 | 100407600076 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:09.11 33.47 1:18.15 | 14/5/2016 5/3/2016 6/3/2016 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Krawiec Patryk | 03 | 00407 | 100407700083 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 39.54 37.99 1:20.02 | 23/1/2016 13/5/2016 5/12/2015 | Strzelce Opolskie (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) Opole (POL) |
||
Obst Wiktoria | 08 | 00407 | |||||||
Ochman Oliwier | 06 | 00407 | |||||||
Ochmann Justyna | 06 | 00407 | |||||||
Oliwa Laura | 03 | 00407 | 100407600068 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:10.79 44.14 1:30.05 | 14/5/2016 22/4/2016 19/8/2015 | Kędzierzyn-Koźle (POL) Kietrz (POL) Bielawa (POL) |
||
Rakowska Marta | 06 | 00407 | 100407600092 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 33.58 37.80 1:23.60 | 21/5/2016 21/5/2016 21/5/2016 | Strzelce Opolskie (POL) Strzelce Opolskie (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
||
Rybol Michael | 05 | 00407 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 39.89 50.93 NT | 17/4/2016 19/12/2015 | Herby (POL) Kędzierzyn-Koźle (POL) |
|||
Solich Martyna | 08 | 00407 | 100407600099 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 20.32 22.87 26.78 | 27/2/2016 27/2/2016 19/12/2015 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wola (POL) |
||
Tomala Maksymilian | 06 | 00407 | |||||||
Wodarczyk Justyna | 06 | 00407 | |||||||
Wąsik Marek | 06 | 00407 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 49.53 52.41 NT | 17/4/2016 17/4/2016 | Herby (POL) Herby (POL) |
Adamiec Zuzanna | 04 | 02806 | |||||||
Bławut Oliwia | 05 | 02806 | |||||||
Dudziak Maria | 05 | 02806 | |||||||
Duś Małgorzata | 04 | 02806 | |||||||
Gajda Emilia | 04 | 02806 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 1:23.48 43.31 43.19 |
|||||
Grabowska Maja | 05 | 02806 | |||||||
Głuszek Julia | 06 | 02806 | |||||||
Human Nicole | 05 | 02806 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 43.34 NT 48.84 |
|||||
Karolczyk Natalia | 05 | 02806 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 46.87 56.12 50.17 |
|||||
Kasza Katarzyna | 03 | 02806 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (41) | 1:18.19 50.73 42.80 |
|||||
Klimkowski Mateusz | 03 | 02806 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:18.26 40.55 1:32.73 |
|||||
Krok Dominik | 02 | 02806 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 1:11.84 41.54 44.68 |
|||||
Kudela Filip | 03 | 02806 | 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 37.43 38.40 1:18.86 |
|||||
Martemianow Natalia | 02 | 02806 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 1:12.88 38.88 36.54 |
|||||
Mleko Karolina | 04 | 02806 | |||||||
Nosek Tomasz | 03 | 02806 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 1:05.84 39.54 1:23.39 |
|||||
Tynor Jan | 04 | 02806 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:18.23 43.12 NT |
|||||
Tynor Kacper | 06 | 02806 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 38.28 45.24 43.51 |
|||||
Żurawska Nadia | 04 | 02806 |
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 50m klasyczny (37) | 58.59 | ||||
Cabaj Adelajda | 08 | 00306 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) | NT NT |
|||||
Cabaj Matylda | 06 | 00306 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | NT NT |
|||||
Czaja Zuzanna | 08 | 00306 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 19.25 20.35 27.30 |
|||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 42.13 48.08 1:50.90 |
||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 35.56 39.41 38.50 | 17/4/2016 17/4/2016 6/2/2016 | Herby (POL) Herby (POL) Kielce (POL) |
||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 38.65 49.76 NT |
||||
Kubic Agata | 07 | 00306 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | NT 57.20 |
|||||
Kubic Agnieszka | 07 | 00306 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | 59.90 NT |
|||||
Osadnik Jagoda | 07 | 00306 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | NT NT |
|||||
Pelczar Aleksandra | 07 | 00306 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | 54.89 NT |
|||||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) | 52.70 58.00 |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) | 1:25.00 42.00 | ||||
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) | 36.00 46.00 |
|||||
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 34.00 40.00 46.00 |
||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 1:14.00 36.00 43.00 |
||||
Jeremiejko Natalia | 02 | 03206 | 103206600022 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) | 1:18.00 40.00 |
||||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 103206600046 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) | 1:18.00 40.00 |
||||
Miśkowiec Patrycia | 02 | 03206 | 103206600019 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) | 1:15.00 40.00 |
||||
Mruk Julia | 04 | 03206 | 103206600033 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 1:09.00 38.00 36.00 |
||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 30.00 35.00 41.00 |
||||
Stanisz Anna | 07 | 03206 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | NT NT |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) | 42.00 43.00 |
Kowalska Patrycja | 08 | 04611 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 19.40 22.80 24.90 |
Szyszkowski Bartosz | 08 | 00712 | 100712700064 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 19.22 23.43 27.45 |
Adamczyk Oliwia | 04 | 04911 | 104911600029 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:18.52 46.38 1:28.28 | ||||
Bartnik Dariusz | 03 | 04911 | 104911700038 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 59.81 31.96 1:08.40 |
||||
Gorszanów Jagoda | 05 | 04911 | 104911600023 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 35.47 48.19 1:28.77 |
||||
Hudzikowska Magdalena | 07 | 04911 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 45.00 57.00 59.00 |
|||||
Hudzikowski Mateusz | 03 | 04911 | 104911700036 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 1:04.46 35.42 1:17.23 |
||||
Kalkan Jakub | 04 | 04911 | 104911700028 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:02.42 32.83 1:13.44 |
||||
Kocur Sandra | 03 | 04911 | 104911600035 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 1:06.25 32.65 1:14.69 |
||||
Kudyba Daniel | 06 | 04911 | 104911700056 | ||||||
Kudyba Natalia | 07 | 04911 | |||||||
Lamla Filip | 03 | 04911 | 104911700031 | ||||||
Szolc Zuzanna | 07 | 04911 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 43.12 48.00 56.00 |
|||||
Wolny Natalia | 04 | 04911 | 104911600026 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:08.97 44.54 1:23.21 |
||||
Wyrobek Robert | 03 | 04911 | 104911700041 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 1:01.51 32.08 1:13.00 |
Divile Alicja | 04 | 00508 | 100508100133 | ||||||
Forczek Emilia | 03 | 00508 | 100508100126 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:08.55 34.70 1:24.14 |
||||
Gancarz Jan | 07 | 00508 | |||||||
Gancarz Julia | 03 | 00508 | 100508100121 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:04.78 31.43 1:13.15 |
||||
Jakubiec Kacper | 03 | 00508 | 100508200190 | ||||||
Krakowski Oliwier | 07 | 00508 | |||||||
Malec Wiktoria | 03 | 00508 | 100508100123 | ||||||
O'Hara Julia | 03 | 00508 | 100508100125 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) | 1:09.31 38.80 |
||||
Płotnikiewicz Laura | 06 | 00508 | |||||||
Rybak Mikołaj | 03 | 00508 | 100508200194 | ||||||
Warzecha Wiktor | 03 | 00508 | 100508200189 | ||||||
Wojtaszek Franciszek | 03 | 00508 | 100508200195 | ||||||
Śpiewak Antoni | 09 | 00508 | 063009ANTLSPIE | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | NT NT NT |
||||
Śpiewak Karolina | 06 | 00508 | 032106KARASPIE | 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 45.14 40.12 1:29.47 |
Bajgrowicz Pawel | 04 | 00106 | 100106700382 | 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 49.78 39.51 1:33.23 | 11/10/2015 4/6/2016 30/1/2016 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Debica (POL) |
||
Burek Krzysztof | 04 | 00106 | 100106700378 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) | 1:35.12 54.90 53.17 |
||||
Chorążak Agnieszka | 04 | 00106 | 100106600368 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) | 1:32.30 42.00 |
||||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 36.00 42.00 48.90 |
||||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:22.36 42.44 1:32.67 |
||||
Jarosz Natalia | 03 | 00106 | 100106100318 | ||||||
Kordyl Julia | 03 | 00106 | 100106100320 | ||||||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 36.00 44.00 51.00 |
||||
Kruczek Hubert | 04 | 00106 | 100106700381 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) | 1:35.00 49.00 |
||||
Król Małgorzata | 05 | 00106 | 100106600400 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 44.00 46.00 1:00.00 |
||||
Król Zuzanna | 02 | 00106 | 100106600352 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 1:12.57 39.19 1:23.98 |
||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700376 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 1:27.67 42.74 1:45.98 |
||||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:22.70 42.72 1:39.25 |
||||
Samolej Sebastian | 05 | 00106 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 41.19 49.00 58.00 |
|||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:15.27 43.22 46.16 |
||||
Staśkiewicz Maja | 08 | 00106 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) | 32.00 36.00 |
|||||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600366 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 1:19.50 38.94 1:33.29 |
||||
Tarnowska Martyna | 03 | 00106 | 100106100326 | ||||||
Teca Bartosz | 02 | 00106 | 100106700356 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 1:05.50 34.90 37.77 |
||||
Teca Konrad | 06 | 00106 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 42.00 53.03 56.00 |
|||||
Tobiasz Maciej | 02 | 00106 | 100106700357 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:07.00 36.00 31.82 |
||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) | 1:30.98 45.08 46.18 |
||||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 51.10 59.64 NT |
|||||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 1:28.75 41.84 50.57 |
||||
Widurski Arkadiusz | 06 | 00106 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 54.83 1:13.00 1:06.76 |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 35.08 42.53 1:35.73 | |||||
Belski Krzysztof | 03 | 01406 | |||||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 35.41 40.90 38.62 |
|||||
Dyrek Mateusz | 04 | 01406 | |||||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | 38.19 50.42 |
|||||
Gondek Kasper | 06 | 01406 | |||||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | 43.00 53.00 |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:15.75 37.36 40.42 |
|||||
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) | 1:04.93 35.80 32.13 |
|||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:15.78 39.43 39.03 |
|||||
Michałowski Tomasz | 02 | 01406 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 58.84 29.38 1:05.00 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 46.00 NT 49.00 |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 35.88 41.82 1:32.60 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) | 34.94 45.12 |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) | 43.00 56.00 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 35.61 40.98 1:32.80 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 33.56 40.08 1:24.07 |
|||||
Nowak Zuzanna | 02 | 01406 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:03.73 30.23 1:13.83 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 41.00 51.00 NT |
|||||
Połeć Jakub | 02 | 01406 | |||||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | |||||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 17.71 20.37 28.00 |
|||||
Rymarczyk Kinga | 03 | 01406 | |||||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:08.22 35.13 35.46 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 40.75 41.22 1:29.15 |
|||||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) | 1:03.58 34.66 30.83 |
|||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 1:10.07 41.48 1:19.95 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 45.57 1:40.73 |
Antonik Bartosz | 04 | 00207 | 100207700257 | ||||||
Barnuś Michał | 05 | 00207 | |||||||
Bartoszek Jan | 05 | 00207 | 100207700316 | ||||||
Budzińska Paulina | 03 | 00207 | 100207600213 | ||||||
Celi Wiktoria | 05 | 00207 | 100207600256 | ||||||
Długosz Franciszek | 05 | 00207 | 100207700238 | ||||||
Gohla Amadeus | 09 | 00207 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) | 32.11 35.20 |
|||||
Gohla Kamil | 05 | 00207 | 100207700315 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 34.36 43.65 1:23.50 |
||||
Kania Kamil | 05 | 00207 | 100207700314 | ||||||
Kużaj Paulina | 06 | 00207 | 100207600324 | ||||||
Leszczyński Maciej | 05 | 00207 | |||||||
Maciaszek Michał | 04 | 00207 | 100207700234 | ||||||
Matyjasek Maciej | 02 | 00207 | 100207700285 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:03.62 30.38 1:10.83 | 23/4/2016 14/5/2016 7/6/2016 | Legnica (POL) Kedzerzyn (POL) Strzelce Opolskie (POL) |
||
Smyczek Aleksandra | 05 | 00207 | 100207600323 | ||||||
Taraszkiewicz Hanna | 06 | 00207 | 100207600326 | ||||||
Tkacz Magdalena | 04 | 00207 | 100207600230 | ||||||
Wręczycki Marcin | 04 | 00207 | 100207700231 |
Szelc Aleksandra | 06 | 00608 | 100608600082 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 38.02 42.93 1:32.19 | 9/4/2016 27/2/2016 17/4/2016 | V Międzynarodowe Mistrzostwa S Puchar Solnego Miasta Wieliczk Mistrzostwa Okręgu Podkarpacki |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:08.48 39.18 1:19.26 | |||||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:05.60 37.78 1:14.40 |
|||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 1:04.71 37.29 1:12.92 |
|||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 35.36 34.91 1:24.38 |
|||||
Szostak Jagoda | 04 | 00506 | |||||||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 1:09.68 37.91 1:22.06 |
|||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 33.99 44.89 1:28.48 |
Bróżda Emilia | 03 | 01206 | |||||||
Bąk Maksymilian | 03 | 01206 | |||||||
Chowaniec Oliwia | 04 | 01206 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:24.00 47.00 1:36.00 |
|||||
Dyduch Martyna | 04 | 01206 | |||||||
Filek Julia | 03 | 01206 | |||||||
Lach Jakub | 05 | 01206 |
Anuszkiewicz Maria | 07 | 03706 | |||||||
Augustyn Adam | 04 | 03706 | |||||||
Bandura Oliwia | 06 | 03706 | |||||||
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706100017 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 1:13.07 35.77 1:18.89 |
||||
Bezpalko Kinga | 04 | 03706 | 103706100024 | ||||||
Bukała Bartosz | 03 | 03706 | 103706200012 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:18.68 41.02 1:29.51 |
||||
Bukowski Kamil | 05 | 03706 | |||||||
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | |||||||
Chrapek Julia | 04 | 03706 | 103706100026 | ||||||
Czyż Adam | 06 | 03706 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 33.56 43.56 1:23.75 |
|||||
Dach Wiktoria | 03 | 03706 | 103706100012 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (41) | 1:04.02 36.05 31.55 |
||||
Darłak Julia | 02 | 03706 | 103706100009 | ||||||
Figiel Emilia | 06 | 03706 | |||||||
Filipiak Julia | 07 | 03706 | |||||||
Gniewek Oliwia | 05 | 03706 | |||||||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03706 | 103706100014 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 1:06.26 34.13 1:14.30 |
||||
Herbuś Gabriela | 05 | 03706 | |||||||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 39.50 42.56 50.08 |
|||||
Kaleta Oliwia | 06 | 03706 | |||||||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | |||||||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | |||||||
Knapik Michał | 05 | 03706 | |||||||
Kogut Tadeusz | 04 | 03706 | 103706200020 | ||||||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | |||||||
Koryciński Kamil | 03 | 03706 | 103706200018 | ||||||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | |||||||
Krupa Magda | 06 | 03706 | |||||||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706200021 | ||||||
Limanówka Aleksandra | 06 | 03706 | |||||||
Malik Emilia | 08 | 03706 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 21.20 22.20 23.20 |
|||||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | |||||||
Małysza Julia | 05 | 03706 | |||||||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03706 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 40.77 47.37 NT | 16/4/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | |||||||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | |||||||
Pituła Julia | 05 | 03706 | |||||||
Polowiec Nikola | 07 | 03706 | |||||||
Rzucidło Marek | 07 | 03706 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 38.50 41.20 NT |
|||||
Sczepanik Kacper | 05 | 03706 | |||||||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | |||||||
Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 103706600024 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:09.21 37.82 1:18.43 | 13/2/2016 13/2/2016 23/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Smurzyńska Julia | 06 | 03706 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (41) | 36.50 45.20 42.20 |
|||||
Staniszewski Kacper | 05 | 03706 | |||||||
Stręk Kacper | 04 | 03706 | 103706200016 | ||||||
Szymik Emilia | 06 | 03706 | |||||||
Weiss Weronika | 05 | 03706 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 35.67 39.57 47.89 |
|||||
Woźniak Natalia | 05 | 03706 | |||||||
Wysocki Jakub | 04 | 03706 | 103706200022 | ||||||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 34.24 42.35 46.24 |
|||||
Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | 03706 | 103706100023 | ||||||
Zamojski Kajetan | 05 | 03706 | |||||||
Zięba Alicja | 06 | 03706 | |||||||
Łapka Aurelia | 05 | 03706 | |||||||
Łopuch Jakub | 05 | 03706 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 36.75 42.81 47.28 |
|||||
Łopuch Jan | 03 | 03706 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 31.96 39.26 1:20.52 |
Alicja Gąsiorek | 09 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 34.38 31.23 NT | 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Brońka Anna | 08 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 24.49 27.02 30.00 | 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Burda Adam | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 34.00 31.20 43.50 |
|||||
Całka Piotr | 08 | 03506 | |||||||
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | NT NT NT |
|||||
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 39.55 46.93 NT | 16/4/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Ciopała Michał | 05 | 03506 | 10350600037 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 32.86 41.20 1:22.34 | 9/4/2016 31/5/2015 4/6/2016 | Stalowa Wola (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Depczyński Jakub | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 42.20 47.00 |
|||||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | |||||||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 24.09 24.44 28.00 | 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Gaweł Szymon | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 30.80 30.20 40.00 |
|||||
Gałuszka Magdalena | 08 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 28.56 29.63 27.50 | 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 50m dowolny (29) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 34.64 36.77 1:24.94 | 28/5/2016 16/4/2016 29/5/2016 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Gręda Jakub | 06 | 03506 | 103506700049 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 46.09 53.47 NT | 27/2/2016 7/5/2016 | Wieliczka (POL) Miechow (POL) |
||
Gręda Zuzanna | 09 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m klasyczny (39) | NT NT |
|||||
Gąsiorek Alicja | 09 | 03506 | |||||||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 46.17 54.15 55.84 | 29/1/2016 29/1/2016 7/5/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Hanf Szymon | 03 | 03506 | 103506700031 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 1:09.53 34.80 1:25.91 | 5/6/2016 5/6/2016 29/11/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Kozy (POL) |
||
Hankus Dawid | 07 | 03506 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 53.20 55.00 |
|||||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 46.96 54.97 58.86 | 29/1/2016 29/1/2016 7/5/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Jakosz Maciej | 06 | 03506 | 103506700054 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 37.97 43.98 1:37.19 | 27/2/2016 29/5/2016 29/5/2016 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Jamróz Michał | 03 | 03506 | 103506700030 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:07.76 33.15 1:16.40 | 24/4/2016 4/6/2016 23/4/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 25.85 23.97 27.00 | 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 103506600040 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:17.57 41.53 1:33.14 | 20/3/2016 11/10/2015 4/6/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03506 | 103506600036 | 50m dowolny (29) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 38.30 34.87 1:19.78 | 6/6/2015 10/4/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) |
||
Kantor Amelia | 08 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 34.60 32.02 37.00 | 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 22.00 26.80 29.57 |
|||||
Kniaziewicz Maja | 08 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 30.20 32.60 41.00 |
|||||
Kolasa Natalia | 08 | 03506 | |||||||
Kolasa Oliwia | 07 | 03506 | |||||||
Kosek Karolina | 10 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) | NT NT |
|||||
Kosek Patryk | 06 | 03506 | 103506700047 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 35.98 46.07 1:33.78 | 28/5/2016 28/5/2016 29/5/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) 50m motylkowy (42) | 20.23 23.46 NT 50.31 | 27/2/2016 27/2/2016 7/5/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Debica (POL) |
|||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | NT NT NT |
|||||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 30.20 32.50 40.35 |
|||||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:10.41 35.96 36.44 | 14/5/2016 17/4/2016 10/4/2016 | Wieliczka (POL) Herby (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Krawczyk Julia | 08 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 32.21 26.95 NT | 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 103506700044 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) | 1:07.65 41.20 36.49 | 12/6/2016 6/2/2016 14/5/2016 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kukułka Aleksander | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 23.58 24.53 32.90 |
|||||
Kuna Alina | 10 | 03506 | 25m grzbietowy (35) | NT | |||||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 48.31 57.40 54.31 | 29/1/2016 29/1/2016 7/5/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 42.21 51.98 1:45.48 | 6/2/2016 7/5/2016 29/5/2016 | Krakow (POL) Miechow (POL) Wadowice (POL) |
||
Marciniak Marta | 06 | 03506 | 103506600057 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 44.96 49.82 1:50.20 | 28/5/2016 16/4/2016 29/5/2016 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Marciniak Małgorzata | 09 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) | NT NT |
|||||
Marciniec Jakub | 06 | 03506 | 103506700050 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 54.97 57.19 NT | 16/4/2016 27/2/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 34.10 35.52 1:25.33 | 6/2/2016 7/5/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 49.11 54.36 NT | 29/1/2016 29/1/2016 | Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Nowak Aleksandra | 07 | 03506 | |||||||
Nowak Laura | 04 | 03506 | 103506600051 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 40.85 48.67 1:31.94 | 5/6/2016 10/4/2016 9/4/2016 | Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Peciak Katarzyna | 02 | 03506 | 103506600028 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 59.44 29.72 1:10.24 | 6/3/2016 5/3/2016 9/4/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 40.90 43.88 1:40.54 | 28/5/2016 29/5/2016 29/5/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Permus Maciej | 10 | 03506 | 25m grzbietowy (36) | 28.59 | 27/2/2016 | Wieliczka (POL) | |||
Piechnik Lena | 08 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 24.00 25.20 34.50 |
|||||
Pieprzyk Rafał | 09 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) | NT NT |
|||||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 103506700033 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 1:04.95 36.49 1:10.94 | 14/5/2016 5/6/2016 4/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 44.69 52.79 51.79 1:51.45 | 29/1/2016 30/1/2016 30/1/2016 30/1/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 103506600038 | 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 44.32 37.01 1:23.83 | 20/3/2016 28/5/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Miechow (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 103506700042 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:10.01 35.38 34.92 | 10/4/2016 5/6/2016 4/6/2016 | Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | NT NT NT |
|||||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 53.06 54.25 58.82 | 29/1/2016 29/1/2016 7/5/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Sala Julia | 02 | 03506 | 103506600029 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 1:07.83 33.29 1:17.88 | 6/3/2016 5/3/2016 23/4/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) |
||
Stanek Szymon | 03 | 03506 | 103506700058 | 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 38.30 35.75 1:21.72 | 20/6/2015 10/4/2016 9/4/2016 | Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Szpar Julia | 06 | 03506 | 103506600045 | ||||||
Szymacha Magdalena | 06 | 03506 | 103506600060 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 39.57 53.89 NT | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 24.50 26.80 28.99 |
|||||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 36.23 41.61 1:28.66 | 9/4/2016 6/2/2016 12/6/2016 | Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 56.64 NT 1:04.76 | 7/5/2016 7/5/2016 | Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Wieleba Michał | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 30.50 31.10 34.00 |
|||||
Wleciał Damian | 03 | 03506 | 103506700034 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 1:03.75 34.47 1:20.25 | 14/5/2016 5/3/2016 20/6/2015 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wrześniak Dawid | 07 | 03506 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 1:07.12 1:01.04 1:06.04 | 29/1/2016 29/1/2016 7/5/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Wuszczewska Marcelina | 07 | 03506 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 51.67 1:03.93 1:15.12 | 29/1/2016 29/1/2016 7/5/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 41.97 43.88 1:37.23 | 27/2/2016 16/4/2016 29/5/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Wójcik Mateusz | 04 | 03506 | 103506700055 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:14.75 36.81 1:27.39 | 20/5/2016 19/5/2016 14/2/2016 | Radlin (POL) Radlin (POL) Katowice (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 103506700032 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:03.57 31.23 1:11.03 | 14/5/2016 4/6/2016 4/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 49.00 55.20 1:04.00 | 7/5/2016 | Debica (POL) | |||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 53.78 56.70 1:08.00 | 29/1/2016 29/1/2016 30/1/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Śliwa Antonina | 09 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) | NT NT |
|||||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 103506700053 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 45.60 50.20 NT | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Środula Remigiusz | 08 | 03506 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 35.33 30.00 34.50 | 27/2/2016 | Wieliczka (POL) | |||
Żmijewska Nina | 09 | 03506 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) | NT NT |
|||||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 45.60 50.03 1:02.70 | 29/11/2015 29/11/2015 29/11/2015 | Kozy (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
Cichy Julia | 06 | 02106 | |||||||
Łokcik Gabriela | 03 | 02106 |
Bartuś Maria | 06 | 00906 | |||||||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | |||||||
Dawiec Teodor | 07 | 00906 | |||||||
Dawiec Tymoteusz | 08 | 00906 | |||||||
Krawczyk Emilia | 07 | 00906 | |||||||
Mitka Klaudia | 02 | 00906 | |||||||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | |||||||
Pajerska Wiktoria | 02 | 00906 | |||||||
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | |||||||
Płusa Maksymilian | 04 | 00906 | |||||||
Rudek Aleksandra | 03 | 00906 | |||||||
Stec Piotr | 04 | 00906 | |||||||
Stefanowski Maciej | 04 | 00906 | |||||||
Urbanik Laura | 07 | 00906 | |||||||
Waga Karolina | 06 | 00906 | |||||||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | |||||||
Zahuta Julia | 06 | 00906 | |||||||
Zając Maciej | 07 | 00906 | |||||||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 |
Pakosz Maksymilian | 09 | 04011 |
Limanowski Piotr | 03 | 04106 | 100m dowolny (28) 100m zmienny (44) | 1:18.15 NT | 2/6/2016 | Noy Targ (POL) | |||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 17.50 21.89 NT | 25/5/2016 5/6/2016 | Nowy Targ (POL) Mowy Targ (POL) |
|||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) | 41.52 56.46 | 15/2/2016 5/6/2016 | Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Urban Mateusz | 07 | 04106 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) | NT NT |
|||||
Urban Wiktoria | 04 | 04106 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) | NT NT |
|||||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | NT NT NT |
|||||
Wołczek Krystyna | 04 | 04106 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:25.20 45.65 NT | 15/3/2016 2/6/2016 | Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Wołczek Malwina | 07 | 04106 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | NT NT |
|||||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 50m grzbietowy (33) | NT |
Filejska Emilia | 09 | 04111 | |||||||
Filejski Bartosz | 03 | 04111 | |||||||
Gonera Wiktor | 07 | 04111 | |||||||
Grzesiak Julia | 06 | 04111 | |||||||
Juchnik Pola | 05 | 04111 | 104111600029 | ||||||
Jędrasiak Maja | 07 | 04111 | |||||||
Kwaśny Iga | 05 | 04111 | |||||||
Langier Milena | 06 | 04111 | |||||||
Matwin Julia | 05 | 04111 | 104111600028 | ||||||
Mazur Nina | 07 | 04111 | |||||||
Mączka Paulina | 05 | 04111 | 104111600038 | ||||||
Tronina Zofia | 07 | 04111 | |||||||
Włodarczyk Miłosz | 07 | 04111 |
Copija Kaja | 04 | 02706 | |||||||
Droński Wojciech | 05 | 02706 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) | 41.00 46.00 |
|||||
Habowska Weronika | 03 | 02706 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 1:12.00 35.00 1:22.00 |
|||||
Jurzak Michał | 02 | 02706 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 1:09.19 38.00 1:16.00 | 27/2/2016 | Wieliczka (POL) | |||
Kachel Julia | 03 | 02706 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:20.00 43.20 NT |
|||||
Kaczmarczyk Małgorzata | 02 | 02706 | |||||||
Kubas Joanna | 04 | 02706 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 55.00 1:06.00 |
|||||
Kłapyta Jakub | 06 | 02706 | |||||||
Kłapyta Michał | 08 | 02706 | |||||||
Najder Bartłomiej | 06 | 02706 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) | 42.00 52.00 |
|||||
Pacyga Tomasz | 06 | 02706 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) | 44.00 55.00 |
|||||
Palcar Paweł | 04 | 02706 | |||||||
Panek Natalia | 06 | 02706 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 51.00 56.00 1:52.00 |
|||||
Panek Nikola | 03 | 02706 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:17.00 40.00 1:25.00 |
|||||
Parchańska Julia | 06 | 02706 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 46.22 54.20 1:40.00 |
|||||
Piątek Zofia | 05 | 02706 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | 47.00 50.00 |
|||||
Pochopień Paweł | 07 | 02706 | |||||||
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 39.10 46.12 54.50 |
|||||
Sowa Karol | 02 | 02706 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:07.00 34.00 1:15.00 |
|||||
Szwed Aleksandra | 04 | 02706 | |||||||
Talaga Maciej | 02 | 02706 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 1:15.00 42.00 1:20.00 |
|||||
Łazarz Milena | 06 | 02706 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | 42.00 52.00 |
|||||
Świątek Ilona | 05 | 02706 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) | 46.00 51.00 |
Barańska Magdalena | 03 | 05411 | 105411600008 | 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 42.89 38.34 1:21.28 | (POL) (POL) (POL) |
|||
Błaszczyk Filip | 02 | 05411 | 105411700001 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:09.36 32.36 1:18.34 | (POL) (POL) (POL) |
|||
Błaszczyk Olaf | 09 | 05411 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 23.04 24.36 29.24 | 25/6/2016 25/6/2016 25/6/2016 | ||||
Długokęcka Justyna | 05 | 05411 | 105411600012 | ||||||
Gołda Bartłomiej | 07 | 05411 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 48.03 51.03 50.38 | (POL) (POL) (POL) |
||||
Gołda Michał | 03 | 05411 | 105411700007 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:13.35 34.04 1:20.32 | (POL) (POL) (POL) |
|||
Góral Michalina | 08 | 05411 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 20.19 21.31 27.39 | (POL) (POL) (POL) |
||||
Krawczyk Nikola | 03 | 05411 | 105411600004 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 1:08.35 33.75 32.73 | (POL) (POL) (POL) |
|||
Krzysztofik Wiktoria | 03 | 05411 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 1:21.04 39.89 42.39 | (POL) (POL) (POL) |
||||
Krzyżaniak Zofia | 07 | 05411 | |||||||
Parzoch Krzysztof | 07 | 05411 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 47.29 52.04 52.04 | (POL) (POL) (POL) |
||||
Przybyła Gabriela | 05 | 05411 | 105411600011 | 50m dowolny (29) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 33.29 37.39 1:24.09 | (POL) (POL) (POL) |
|||
Pucek Wiktoria | 06 | 05411 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (41) | 44.09 49.38 45.09 | (POL) (POL) (POL) |
||||
Serzysko Aleksandra | 03 | 05411 | 105411600010 | ||||||
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 36.91 40.58 46.85 | 14/5/2016 14/5/2016 14/5/2016 | Łazy (POL) Łazy (POL) Łazy (POL) |
|||
Wróbel Zofia | 03 | 05411 | 105411600009 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:12.09 42.29 1:19.09 | (POL) (POL) (POL) |
|||
Łukasik Oliwier | 06 | 05411 | 105411700014 | 50m dowolny (30) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 36.39 37.38 1:31.02 | (POL) (POL) (POL) |
Apanasevich Ivan | 08 | 03906 | 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 27.32 NT | 22/5/2016 | Limanowa | |||
Florkiewicz Kalina | 05 | 03906 | 103906600010 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | NT NT NT |
||||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 41.10 54.58 NT | 23/4/2016 22/5/2016 | Zabierzów Limanowa |
||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | NT NT NT |
||||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 22.44 25.42 32.08 | 15/11/2015 6/12/2015 6/12/2015 | Myślenice Miechów Miechów |
||
Mazur Miłosz | 06 | 03906 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | NT NT 54.56 | 7/5/2016 | Miechów |
|||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 28.23 27.84 NT | 22/5/2016 22/5/2016 | Limanowa Limanowa |
|||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 37.80 52.21 1:38.65 | 13/3/2016 23/4/2016 13/3/2016 | Myślenice Zabierzów Myślenice |
||
Tynel Hanna | 05 | 03906 | 103906600005 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 43.02 49.91 51.96 | 15/11/2015 13/3/2016 25/4/2016 | Myślenice Myślenice |
||
Zdechlik Jan | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (36) | NT | |||||
Łętocha Norbert | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (36) | 31.59 | 22/5/2016 | Limanowa | |||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) | 42.72 51.38 | 10/1/2016 13/3/2016 | Myślenice Myślenice |
Banaszkiewicz Julia | 06 | 03306 | 103306600037 | 50m dowolny (29) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 36.94 40.21 1:40.24 | ||||
Banaszkiewicz Oliwia | 04 | 03306 | 103306600020 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:09.71 34.96 1:29.30 |
||||
Barczyk Jan | 03 | 03306 | 103306700030 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:02.68 30.30 1:20.04 |
||||
Barczyk Karolina | 06 | 03306 | 103306600038 | ||||||
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | |||||||
Błyskuń Amelia | 04 | 03306 | 103306600021 | 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 37.86 38.31 1:19.55 |
||||
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | ||||||
Czaja Kamil | 08 | 03306 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 22.49 26.15 NT |
|||||
Fryc Nadia | 08 | 03306 | |||||||
Gałka Katarzyna | 04 | 03306 | 103306600022 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:11.14 40.68 1:21.70 |
||||
Gdula Radosław | 06 | 03306 | 103306700040 | ||||||
Giec Kacper | 07 | 03306 | |||||||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | ||||||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | ||||||
Janiszewski Wawrzyniec | 09 | 03306 | |||||||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | ||||||
Jeleń Katarzyna | 04 | 03306 | 103306600023 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 1:07.64 35.97 34.27 |
||||
Kalecińska Zofia | 04 | 03306 | 103306600024 | ||||||
Kaszuba Magda | 08 | 03306 | |||||||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | ||||||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 33.02 39.78 1:26.11 |
||||
Korcz Kinga | 06 | 03306 | 103306600045 | ||||||
Kowal Bartosz | 09 | 03306 | 25m dowolny (32) 25m grzbietowy (36) 25m klasyczny (40) | 22.32 26.85 40.91 |
|||||
Kowal Emilia | 02 | 03306 | 103306600018 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:01.52 34.07 1:07.46 |
||||
Kuś Aleksander | 04 | 03306 | 103306700033 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 1:05.36 32.13 1:14.83 |
||||
Kuś Wiktor | 06 | 03306 | 103306700046 | ||||||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | |||||||
Niestój Igor | 08 | 03306 | |||||||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | ||||||
Polarz Lena | 06 | 03306 | 103306600051 | ||||||
Płonka Bartosz | 06 | 03306 | |||||||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | ||||||
Soborski Jakub | 02 | 03306 | 103306700031 | ||||||
Synowiec Mikołaj | 02 | 03306 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 57.50 33.12 1:04.20 |
|||||
Szymanek Adam | 04 | 03306 | 103306700034 | ||||||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | ||||||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | |||||||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | ||||||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 |
Górecka Maja | 08 | 04411 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 18.50 21.90 25.45 | |||||
Jopek Karolina | 03 | 04411 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m klasyczny (37) | 1:39.10 44.10 49.10 |
|||||
Kosiec Małgorzata | 03 | 04411 | 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 35.47 33.00 1:17.16 |
|||||
Lech Zofia | 04 | 04411 | 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 34.80 34.90 1:21.00 |
|||||
Więzik Jan | 03 | 04411 | 100m dowolny (28) 50m motylkowy (42) | 1:06.33 34.72 |
Dakowicz Lena | 09 | 00406 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) 25m klasyczny (39) | 23.50 28.00 28.00 | |||||
Dakowicz Marcin Antoni | 07 | 00406 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 40.00 46.50 49.00 |
|||||
Hańderek Mateusz | 06 | 00406 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 35.92 42.77 1:33.13 |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | |||||||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) | 40.52 37.08 34.16 | 19/4/2015 5/5/2016 14/5/2016 | Zabierzów (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Cichoń Jan | 05 | 03606 | |||||||
Czubek Stanisław | 06 | 03606 | 50m dowolny (30) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 38.36 47.05 1:39.71 |
|||||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 50m dowolny (29) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 40.05 54.41 1:42.54 |
|||||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 100m zmienny (44) | 31.85 37.66 1:18.99 |
|||||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | |||||||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 50.16 48.64 1:45.62 |
|||||
Kieroński Marcel | 07 | 03606 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | NT NT NT |
|||||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | |||||||
Malecki Iwo | 05 | 03606 | |||||||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | |||||||
Rajski Radosław | 05 | 03606 | |||||||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | |||||||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 39.75 48.95 51.37 |
|||||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | |||||||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | |||||||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) | 46.24 55.20 54.50 |
|||||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:05.86 36.68 34.20 | 24/4/2016 5/3/2016 14/5/2016 | Zabierzów (POL) Nowy Sącz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | |||||||
Łuczkiewicz Julian | 06 | 03606 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) | 45.57 50.86 53.85 |
|||||
Żak Michał | 05 | 03606 | 50m klasyczny (38) 50m motylkowy (42) 100m zmienny (44) | 47.28 38.37 1:30.91 |
Kawala Patryk | 04 | 00706 | 100706200037 | ||||||
Kiszka Dominika | 02 | 00706 | 100706600041 | 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 31.22 29.32 1:07.95 |
||||
Ludwin Jakub | 07 | 00706 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m klasyczny (38) | 43.50 47.80 NT |
|||||
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 31.12 34.95 34.36 | 16/4/2016 17/4/2016 4/6/2016 | Krakow (POL) Herby (POL) Bochnia (POL) |
||
Rajca Lena | 08 | 00706 | 25m dowolny (31) 25m grzbietowy (35) | 18.50 21.70 |
|||||
Rajca Luiza | 04 | 00706 | 100706100033 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:06.50 33.30 34.32 1:15.25 |
||||
Szczurek Kacper | 03 | 00706 | 100706200035 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 1:00.01 31.75 30.38 |
||||
Zabawa Emilia | 07 | 00706 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 42.00 47.20 49.10 |
|||||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 50m dowolny (29) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 29.67 34.56 33.52 1:13.77 |
||||
Zychowicz Krystian | 07 | 00706 | 50m dowolny (30) 50m grzbietowy (34) 50m motylkowy (42) | 43.50 47.80 48.45 |
Cendrowska Martyna | 07 | 05711 |
Borucka Ida | 03 | 07714 | 107714600014 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 100m zmienny (43) | 1:14.00 38.00 1:28.00 | ||||
Mirecka Maria | 03 | 07714 | 107714600004 | 100m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m zmienny (43) | 1:06.00 41.00 1:22.00 |
||||
Pawłowski Michał | 05 | 07714 | 107714700006 | 50m dowolny (30) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 31.00 43.00 1:20.00 |
||||
Ziółkowska Martyna | 03 | 07714 | 107714600008 | 100m dowolny (27) 50m motylkowy (41) 100m zmienny (43) | 1:05.00 35.00 1:18.00 |
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 100m dowolny (27) 50m grzbietowy (33) 50m motylkowy (41) | 1:07.28 45.35 33.46 | ||||
Malarz Marcin | 03 | 03411 | 103411700071 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (38) 100m zmienny (44) | 1:03.29 37.38 1:10.93 | 2/4/2016 | Cieszyn (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |