Mini Olimpiada dzieci i młodzieży z okazji 110-lecia TS Wisła Kraków Kraków, 14 - 17/9/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Barczyk Norbert | 00 | 100306 | 100306700190 | 100m grzbietowy (15) 100m zmienny (11) | 1:00.91 1:01.70 | ||||
Dzięgiel Julia | 01 | 100306 | 100306600102 | 50m motylkowy (7) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (10) | 33.52 2:46.19 1:23.21 |
||||
Hanf Szymon | 03 | 100306 | 100306700192 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) | 31.45 1:15.13 2:40.93 |
||||
Iwańska Barbara | 03 | 100306 | 100306600122 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (3) 100m zmienny (10) | 34.30 1:19.73 2:50.97 1:22.24 |
||||
Kozioł Krzysztof | 03 | 100306 | 100306700120 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 1:14.50 2:34.42 34.11 1:20.01 |
||||
Mazurek Gabriela | 01 | 100306 | 100306600105 | 50m dowolny (1) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (10) | 33.15 1:29.26 1:18.06 |
||||
Mokrzycka Natalia | 03 | 100306 | 100306600113 | 50m dowolny (1) 200m klasyczny (12) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 33.57 3:16.88 35.55 1:22.80 |
||||
Nita Daria | 01 | 100306 | 100306600104 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 26.95 30.68 1:08.22 |
||||
Oleksy Michał | 03 | 100306 | 100306700111 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 31.34 1:17.55 37.49 1:22.03 |
||||
Podkowa Arkadiusz | 00 | 100306 | 100306700142 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (6) | 28.85 1:16.14 |
||||
Raczkowski Krzysztof | 01 | 100306 | 100306700109 | 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (11) | 1:03.12 1:14.66 1:03.01 |
||||
Różycki Aleksander | 03 | 100306 | 100306700112 | 100m grzbietowy (15) 100m zmienny (11) | 1:26.19 1:24.49 |
||||
Stępińska Natalia | 01 | 100306 | 100306600106 | 100m grzbietowy (14) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:09.99 33.14 1:08.44 |
||||
Suchan Przemysław | 01 | 100306 | 100306700132 | 200m klasyczny (13) 100m zmienny (11) | 2:42.94 1:07.03 | 24/10/2015 | Krakow (POL) | ||
Suchan Łukasz | 01 | 100306 | 100306700131 | 100m grzbietowy (15) 100m zmienny (11) | NT 1:10.18 |
||||
Urbańczyk Adrian | 01 | 100306 | 100306700107 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (11) | 28.26 1:14.67 1:26.30 1:21.10 |
||||
Wąsik Anna | 01 | 100306 | 100306600103 | 50m dowolny (1) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (10) | 31.42 1:29.33 1:20.91 |
||||
Łaba Amelia | 03 | 100306 | 100306600125 | 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (12) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:29.32 3:24.06 35.03 1:24.01 |
||||
Świerta Emilia | 03 | 100306 | 100306600124 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (3) 100m zmienny (10) | 37.01 1:26.40 3:02.22 1:28.73 |
Korona Kraków 1 Korona Kraków 3 Korona Kraków 2 Korona Kraków 2 Korona Kraków 1 Korona Kraków 3 | 100306 100306 100306 100306 100306 100306 | 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m zmienny (9) 4 x 50m zmienny (9) 11 x 50m dowolny (19) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | Open Open Open Open Open Open | NT NT NT NT NT NT |
Czichy Małgorzata | 02 | 101011 | 101011600075 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (7) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (10) | 30.10 34.94 NT 1:15.74 | 29/1/2016 12/12/2015 10/2/2016 | Debica (POL) Pawlowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Karpiński Jakub | 03 | 101011 | 101011700067 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (11) | 28.34 1:08.33 2:28.13 1:11.25 | 15/4/2016 19/6/2016 18/6/2016 13/5/2016 | Radlin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Krusińska Wiktoria | 03 | 101011 | 101011600070 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (3) 200m motylkowy (16) | 32.06 1:20.45 2:50.19 3:22.88 | 15/4/2016 14/11/2015 23/4/2016 26/9/2015 | Radlin (POL) Paniowki (POL) Zabierzow (POL) Siemianowice Slaskie (POL) |
||
Ogrodnik Wojciech | 03 | 101011 | 101011700092 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 27.42 28.12 NT NT | 23/4/2016 20/5/2016 | Zabierzow (POL) Gornicza (POL) |
||
Rokita Hanna | 03 | 101011 | 101011600094 | 50m dowolny (1) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (12) 100m zmienny (10) | 33.04 1:18.98 2:53.03 1:16.00 | 13/12/2015 20/5/2016 19/6/2016 20/5/2016 | Pawlowice (POL) Gornicza (POL) Bochnia (POL) Gornicza (POL) |
||
Swojnóg Igor | 03 | 101011 | 101011700069 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 28.69 1:15.68 33.60 1:12.34 | 19/6/2016 13/5/2016 24/4/2016 5/6/2016 | Bochnia (POL) Kedzerzyn (POL) Zabierzow (POL) Ostrzeszow (POL) |
||
Tomaszowski Michał | 03 | 101011 | 101011700068 | 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | NT 31.60 2:52.97 1:10.36 | 14/5/2016 26/9/2015 20/5/2016 | Kedzerzyn (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Gornicza (POL) |
||
Wojtkowiak Alicja | 03 | 101011 | 101011600073 | 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (12) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:12.45 2:43.25 30.67 1:08.41 | 18/6/2016 21/5/2016 20/5/2016 20/5/2016 | Bochnia (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
Park Wodny Tarn. Góry 1 Park Wodny Tarn. Góry 2 Park Wodny Tarn. Góry 1 Park Wodny Tarn. Góry 2 | 101011 101011 101011 101011 | 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m zmienny (9) 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat | 1:50.00 2:00.00 2:03.00 2:13.00 |
Dąbrowski Daniel | 00 | SMSKR | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (13) 100m zmienny (11) | 26.89 1:11.13 2:38.43 1:06.28 | |||||
Litwin Andrea | 01 | SMSKR | 200m motylkowy (16) 100m zmienny (10) | 2:21.05 1:08.19 |
Docew Maksymilian | 02 | 101806 | 101806700035 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (13) 100m zmienny (11) | 28.44 1:27.57 NT 1:13.94 | ||||
Kraus Wiktor | 03 | 101806 | 101806700038 | 50m dowolny (2) 200m klasyczny (13) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 33.92 NT NT NT |
||||
Kubsik Stanisław | 03 | 101806 | 101806700024 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 32.25 31.18 2:43.50 1:20.55 |
||||
Maciąg Wojciech | 02 | 101806 | 101806700016 | 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 2:40.84 31.10 2:31.33 1:10.96 |
||||
Podleśny Emilia | 00 | 101806 | 101806600033 | 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (12) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:22.09 3:10.16 33.79 1:14.95 |
||||
Ryś Tymon | 02 | 101806 | 101806700020 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 1:15.63 2:38.64 32.78 1:17.53 |
||||
Schab Zuzanna | 03 | 101806 | 101806600013 | 100m klasyczny (5) 50m motylkowy (7) 200m motylkowy (16) | 1:27.40 35.29 2:53.25 |
||||
Skrzyszowski Bruno | 03 | 101806 | 101806700022 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (11) | 32.47 1:17.99 2:51.11 1:19.34 |
||||
Socha Zofia | 03 | 101806 | 101806600029 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:21.71 2:52.54 35.02 1:23.71 |
||||
Sumara Konrad | 00 | 101806 | 101806700018 | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (4) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 28.97 2:25.59 2:30.46 1:10.66 |
||||
Szastak Błażej | 03 | 101806 | 101806700034 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 27.90 33.56 1:20.00 |
||||
Włodarczyk Bruno | 00 | 101806 | 101806700019 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 59.90 2:07.31 34.71 1:02.94 |
Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 1 | 101806 101806 101806 | 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m zmienny (9) 11 x 50m dowolny (19) | Mieszane Mieszane Mieszane | 15 - 16 lat 15 - 16 lat Open | NT NT NT |
Adamska Zuzanna | 02 | 103606 | 103606600224 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 29.94 1:18.92 34.57 1:16.41 | ||||
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 103606 | 103606700093 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (13) 100m zmienny (11) | 34.03 1:27.35 3:07.33 1:23.82 | 4/6/2016 5/12/2015 4/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Basa Szymon | 03 | 103606 | 103606700093 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (11) | 32.41 1:17.70 2:45.61 1:28.37 | 5/6/2016 4/6/2016 5/12/2015 20/6/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Basista Barbara | 04 | 103606 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:17.56 2:43.87 34.63 1:21.44 | 12/6/2016 11/6/2016 4/6/2016 4/6/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Czajkowski Mateusz | 02 | 103606 | 103606700066 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (11) | 31.41 1:16.22 2:40.36 1:25.48 | 4/3/2016 18/12/2015 23/4/2016 30/1/2016 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Zabierzów (POL) Dębica (POL) |
||
Dudzik Sebastian | 01 | 103606 | 103606700080 | 100m grzbietowy (15) | 1:02.08 | 6/3/2016 | Gorzów Wlkp. (POL) | ||
Fortuna Filip | 03 | 103606 | 103606700108 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 31.81 1:21.32 37.46 1:20.70 | 23/4/2016 6/12/2015 16/4/2016 4/6/2016 | Zabierzów (POL) Bochnia (POL) Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 103606 | 103606600227 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 30.50 1:13.67 34.40 1:14.30 | 4/6/2016 19/6/2016 14/5/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | 103606 | 103606700111 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (13) 100m zmienny (11) | 31.45 1:20.38 2:57.56 1:17.67 | 4/6/2016 4/6/2016 4/6/2016 23/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzów (POL) |
||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 103606 | 103606600112 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (5) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:15.60 1:25.62 34.52 1:16.25 | 6/12/2015 14/5/2016 24/4/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Zabierzów (POL) Bochnia (POL) |
||
Jędrszczyk Kacper | 02 | 103606 | 103606700226 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (11) | 30.40 1:15.41 1:19.73 1:15.89 |
||||
Klimczyk Emilia | 03 | 103606 | 103606600067 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 31.48 1:19.04 34.38 1:16.38 | 4/6/2016 30/1/2016 14/5/2016 23/4/2016 | Bochnia (POL) Dębica (POL) Wieliczka (POL) Zabierzów (POL) |
||
Koryciński Kamil | 03 | 103606 | 103606700228 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 29.60 1:14.58 32.76 1:12.14 |
||||
Kulisiewicz Adrianna | 02 | 103606 | 103606600072 | 50m dowolny (1) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (12) 100m zmienny (10) | 32.06 1:20.99 2:51.34 1:20.53 |
||||
Kumorek Kamila | 02 | 103606 | 103606600230 | 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (12) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:25.42 2:58.16 33.46 1:15.39 | 18/12/2015 30/1/2016 30/1/2016 30/1/2016 | Gliwice (POL) Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 103606 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (11) | 32.85 1:19.56 1:40.01 1:24.92 | 23/4/2016 20/3/2016 11/6/2016 23/4/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Mazur Bartosz | 02 | 103606 | 103606700221 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 28.61 1:08.32 29.80 1:12.08 |
||||
Miłek Marcelina | 02 | 103606 | 103606600075 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 50m motylkowy (7) | 30.90 NT 31.33 | 5/3/2016 5/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 103606 | 103606600229 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:13.56 2:37.35 35.07 1:17.86 |
||||
Ochał Maja | 01 | 103606 | 103606600098 | 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (12) | 1:20.12 2:54.64 | 6/3/2016 24/4/2016 | Gorzów Wlkp. (POL) Zabierzów (POL) |
||
Owsianowska Sara | 02 | 103606 | 103606600200 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 31.15 1:20.11 34.70 1:20.56 | 4/3/2016 6/3/2016 5/3/2016 18/12/2015 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Paszko Mikołaj | 01 | 103606 | 103606700216 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 27.25 28.00 2:18.57 1:04.62 | 18/12/2015 5/3/2016 6/3/2016 6/3/2016 | Gliwice (POL) Gorzów Wlkp. (POL) Gorzów Wlkp. (POL) Gorzów Wlkp. (POL) |
||
Pniak Bartosz | 02 | 103606 | 103606700079 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (13) 100m zmienny (11) | 29.40 1:21.64 2:50.89 1:12.84 | 20/2/2016 5/12/2015 24/4/2016 6/3/2016 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Zabierzów (POL) Olsztyn (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | 103606 | 103606700119 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 33.57 1:27.89 37.11 1:23.53 | 4/6/2016 19/3/2016 14/5/2016 23/4/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) Wieliczka (POL) Zabierzów (POL) |
||
Sikora Kacper | 03 | 103606 | 103606700121 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 29.94 1:15.71 34.45 1:15.56 | 9/4/2016 4/6/2016 14/5/2016 4/6/2016 | Racibórz (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 103606 | 103606700122 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 32.37 34.36 NT 1:18.66 | 4/6/2016 4/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobota Adriana | 03 | 103606 | 103606600083 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (10) | 33.36 1:28.50 1:28.42 1:21.95 | 4/6/2016 11/10/2015 14/5/2016 23/4/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) Wieliczka (POL) Zabierzów (POL) |
||
Sosna Tomasz | 01 | 103606 | 103606700223 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 26.04 27.67 2:18.06 1:07.08 |
||||
Sowa Łukasz | 03 | 103606 | 103606700123 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 29.18 30.41 NT 1:12.44 |
||||
Spórna Weronika | 02 | 103606 | 103606600084 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 30.74 1:13.42 36.57 1:18.05 |
||||
Tasak Aleksandra | 03 | 103606 | 103606600125 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (7) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (10) | 34.40 34.04 NT 1:15.36 | 10/4/2016 24/4/2016 4/6/2016 | Racibórz (POL) Zabierzów (POL) Bochnia (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | 103606 | 103606700126 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 1:10.73 2:30.47 33.52 1:19.10 | 10/4/2016 19/3/2016 14/5/2016 6/2/2016 | Racibórz (POL) Kraków (POL) Wieliczka (POL) Kraków (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | 103606 | 103606600214 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (7) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (10) | 29.42 32.19 2:55.01 1:16.30 | 4/3/2016 5/3/2016 6/12/2015 23/4/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Zabierzów (POL) |
||
Woźniak Łukasz | 01 | 103606 | 103606700106 | 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (13) | 1:09.28 2:29.53 | 6/3/2016 5/3/2016 | Gorzów Wlkp. (POL) Gorzów Wlkp. (POL) |
||
Śmietana Karolina | 01 | 103606 | 103606600103 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 28.51 30.40 NT | 24/10/2015 5/3/2016 | Kraków (POL) Gorzów Wlkp. (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 103606 | 103606700129 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 28.65 1:10.59 31.82 1:13.59 | 17/4/2016 4/6/2016 14/5/2016 23/4/2016 | Herby (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Zabierzów (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 5 SMS Galicja Kraków 4 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 4 SMS Galicja Kraków 5 | 103606 103606 103606 103606 103606 103606 103606 103606 103606 103606 | 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m dowolny (18) 4 x 50m zmienny (9) 4 x 50m zmienny (9) 4 x 50m zmienny (9) 4 x 50m zmienny (9) 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat 13 - 14 lat | NT NT NT NT NT NT NT NT NT NT |
Bieg Oskar | 00 | 103311 | 103311700031 | 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (13) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 1:07.00 2:21.00 30.00 1:08.00 | ||||
Ogorzałek Kamil | 99 | 103311 | 103311700030 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 24.54 1:06.00 26.36 1:04.00 | 11/3/2016 29/11/2015 21/11/2015 | Lublin (POL) Katowice (POL) Cieszyn (POL) |
||
Skierski Radosław | 00 | 103311 | 103311700032 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 1:04.00 2:18.00 27.00 1:01.00 |
||||
Zawadzka Anna | 00 | 103311 | 103311600024 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 28.00 1:09.00 32.00 1:10.00 |
Caleta Jerko | 00 | ŠŠ | 20-304 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (11) | 1:00.08 2:11.59 27.77 1:03.73 | ||||
Curavic Emma | 03 | ŠŠ | 44-183 | 50m dowolny (1) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (3) 100m zmienny (10) | 29.50 1:14.23 2:43.28 1:14.57 |
||||
Kardum Marija | 03 | ŠŠ | 20-347 | 200m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) 200m motylkowy (16) 100m zmienny (10) | 2:30.02 31.76 2:41.96 1:11.66 |
||||
Lekovic Marta | 01 | ŠŠ | 20-313 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (3) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (10) | 1:07.29 2:24.62 33.52 1:11.80 |
||||
Lokas Bruna | 02 | ŠŠ | 20-465 | 50m dowolny (1) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (12) 200m motylkowy (16) | 27.34 1:19.44 2:50.92 2:36.59 |
||||
Perica Niko | 02 | ŠŠ | 20-359 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (13) 100m zmienny (11) | 27.05 1:13.16 2:36.09 1:06.43 |
||||
Perica Vie | 03 | ŠŠ | 20-362 | 50m dowolny (2) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (11) | 27.68 1:08.03 2:21.21 1:10.83 |
||||
Severdija Martina | 01 | ŠŠ | 20-271 | 50m dowolny (1) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (12) 100m zmienny (10) | 28.35 1:16.11 2:42.45 1:10.64 |
||||
Slavica Toni | 04 | ŠŠ | 20-339 | 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 2:40.04 32.52 2:44.08 1:14.44 |
||||
Vukicevic Robert | 02 | ŠŠ | 20-479 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (8) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (11) | 26.05 28.06 2:20.07 1:07.11 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |