Pływaj z nami na Koronie Kraków, 6/2 - 15/10/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Sesja nr 3 - Pływaj z nami na Koronie Edycja III FINAŁ 2016 |
Rok ur. |
Dadej Julia | 05 | 03106 | 101506600019 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:23.00 42.00 | ||||
Gibuła Patryk | 05 | 03106 | 103106200011 | ||||||
Gicala Patrycja | 04 | 03106 | 103106100012 | ||||||
Gurgul Julia | 04 | 03106 | 101506600026 | ||||||
Kusion Judyta | 06 | 03106 | 101506600011 | 100m dowolny (301) 100m zmienny (311) | 1:23.00 1:42.00 |
||||
Madej Maja | 03 | 03106 | 101506600025 | ||||||
Marek Amelia | 05 | 03106 | 103106100015 | 50m klasyczny (303) 100m zmienny (311) | 39.90 1:23.00 |
||||
Masiuk Ksawery | 04 | 03106 | 103106200010 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:05.70 33.54 |
||||
Mikulska Oliwia | 04 | 03106 | 101506600024 | 50m klasyczny (303) 200m zmienny (305) | 40.00 3:00.00 |
||||
Pawłowska Weronika | 03 | 03106 | 101506600023 | ||||||
Skoczek Małgorzata | 07 | 03106 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:31.70 46.00 |
|||||
Smoleń Patrycja | 05 | 03106 | 103106100016 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:22.00 39.90 |
||||
Szydłowski Erwin | 03 | 03106 | 101506700014 | ||||||
Zwoleń Julia | 03 | 03106 | 101506600018 |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | |||||||
Budzeń Julia | 07 | 04006 | |||||||
Jakubas Oliwia | 06 | 04006 | |||||||
Jańczyk Nikola | 06 | 04006 | |||||||
Kozłowski Aleksander | 06 | 04006 | |||||||
Kozłowski Karol | 05 | 04006 | |||||||
Krysa Kamila | 07 | 04006 | |||||||
Machnik Martyna | 07 | 04006 | |||||||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | |||||||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | |||||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 |
Basta Nina | 06 | 00306 | 50m klasyczny (303) | 55.04 | |||||
Budzeniusz Pola | 04 | 00306 | 100306600195 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | NT NT |
||||
Cabaj Matylda | 06 | 00306 | |||||||
Czaja Zuzanna | 08 | 00306 | 100306600189 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | NT 44.32 |
||||
Czamara Nina | 04 | 00306 | 100306600175 | ||||||
Grabiec Wiktor | 07 | 00306 | |||||||
Grzechnik Klaudia | 06 | 00306 | |||||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:48.79 59.41 |
||||
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:08.86 34.33 |
||||
Iegorushkova Polina | 04 | 00306 | 100306600135 | ||||||
Iwańska Barbara | 03 | 00306 | 100306600122 | 50m grzbietowy (307) 50m motylkowy (309) | 36.37 41.46 |
||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 50m motylkowy (309) 100m zmienny (311) | 38.50 1:33.32 |
||||
Kałuża Stanisław | 03 | 00306 | 100306700110 | ||||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 50m klasyczny (304) 100m zmienny (312) | 48.87 1:37.16 |
||||
Knapp Jakub | 04 | 00306 | 100306700126 | 50m motylkowy (310) 200m zmienny (306) | 37.49 3:01.02 |
||||
Kozioł Krzysztof | 03 | 00306 | 100306700120 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:04.40 34.11 |
||||
Kubic Agata | 07 | 00306 | 50m klasyczny (303) 50m motylkowy (309) | 1:03.97 59.40 |
|||||
Kubic Agnieszka | 07 | 00306 | 50m klasyczny (303) 50m motylkowy (309) | 1:05.40 NT |
|||||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:32.63 50.06 |
||||
Lasek Blanka | 06 | 00306 | |||||||
Mokrzycka Natalia | 03 | 00306 | 100306600113 | 100m dowolny (301) 200m zmienny (305) | 1:11.71 2:57.83 |
||||
Murzyn Mateusz | 04 | 00306 | 100306700134 | ||||||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | ||||||
Nowicka Jagoda | 06 | 00306 | |||||||
Nyikó Nikola | 06 | 00306 | |||||||
Oleksy Michał | 03 | 00306 | 100306700111 | 50m grzbietowy (308) | 36.49 | ||||
Osadnik Jagoda | 07 | 00306 | |||||||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 50m motylkowy (309) 200m zmienny (305) | 42.03 3:10.14 |
||||
Pelczar Aleksandra | 07 | 00306 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | NT 1:07.05 |
|||||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | NT 53.31 |
|||||
Poreda Martyna | 04 | 00306 | 100306600119 | 50m grzbietowy (307) 200m zmienny (305) | 37.71 3:01.44 |
||||
Postrożny Maciej | 07 | 00306 | |||||||
Różycki Aleksander | 03 | 00306 | 100306700112 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:15.45 44.28 |
||||
Sieniawski Mateusz | 04 | 00306 | 100306700136 | ||||||
Szkurat Martyna | 03 | 00306 | 100306600114 | ||||||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:20.47 40.76 |
||||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:21.92 39.70 |
||||
Zenevich Hanna | 04 | 00306 | 100306600144 | ||||||
Łaba Amelia | 03 | 00306 | 100306600125 | 50m klasyczny (303) 50m motylkowy (309) | 45.07 35.03 |
||||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 58.56 1:01.70 |
|||||
Świerta Emilia | 03 | 00306 | 100306600124 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:18.39 46.42 |
||||
Żak Amelia | 04 | 00306 | 100306600133 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:08.11 40.57 |
||||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 50m klasyczny (303) 200m zmienny (305) | 41.22 2:42.59 |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 43.00 45.00 | ||||
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 43.00 46.00 |
||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:14.00 42.00 |
||||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 103206600046 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:18.00 41.00 |
||||
Mruk Julia | 04 | 03206 | 103206600033 | ||||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:10.00 42.00 |
||||
Stanisz Anna | 07 | 03206 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 52.00 52.00 |
|||||
Twaróg Jacek | 05 | 03206 | 103206700041 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | NT 43.00 |
||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | NT NT |
Krzysztyńska Liliana | 07 | 02708 |
Machno Anna | 07 | 04611 |
Guzowski Szymon | 06 | 01107 | |||||||
Kozołup Aleksandra | 06 | 01107 | |||||||
Machoń Paulina | 06 | 01107 | |||||||
Pietrzyk Dawid | 06 | 01107 | |||||||
Pietrzyk Mateusz | 06 | 01107 | |||||||
Pietrzyk Oliwier | 06 | 01107 | |||||||
Rigol Martyna | 06 | 01107 | |||||||
Sanecki Gracjan | 06 | 01107 |
Kubieniec Oskar | 07 | 06111 | |||||||
Kycia Kacper | 07 | 06111 | |||||||
Micuła Maciej | 06 | 06111 |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | ||||||
Burek Krzysztof | 04 | 00106 | 100106700378 | ||||||
Chorążak Agnieszka | 04 | 00106 | 100106600368 | ||||||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:21.76 39.25 |
||||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 46.43 42.44 |
||||
Grelewicz Łukasz | 04 | 00106 | 100106700379 | ||||||
Grzybowska Natalia | 07 | 00106 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | NT NT |
|||||
Jarosz Natalia | 03 | 00106 | 100106100318 | ||||||
Jastrzębska Patrycja | 05 | 00106 | |||||||
Kargul Filip | 04 | 00106 | 100106700380 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:22.21 50.93 |
||||
Kaszowska Paulina | 03 | 00106 | 100106100319 | ||||||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | ||||||
Kruczek Hubert | 04 | 00106 | 100106700381 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:29.11 48.68 |
||||
Król Małgorzata | 05 | 00106 | |||||||
Leszczak Aleksandra | 03 | 00106 | 100106600353 | ||||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700376 | ||||||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | ||||||
Obirek Mateusz | 04 | 00106 | 100106700384 | ||||||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:21.14 42.74 |
||||
Samolej Sebastian | 05 | 00106 | |||||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:13.26 43.22 |
||||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600366 | ||||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m klasyczny (304) 50m motylkowy (310) | 43.33 45.21 |
||||
Urbańczyk Iga | 03 | 00106 | 100106600402 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | NT NT |
||||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | NT NT |
|||||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:28.75 41.84 |
||||
Widurski Arkadiusz | 06 | 00106 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | NT NT |
|||||
Wójtowicz Anna | 03 | 00106 | 100106600386 |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | 1:17.60 1:29.24 | 7/5/2016 | Miechow (POL) | |||
Brońska Julia | 05 | 01406 | |||||||
Dyrek Mateusz | 04 | 01406 | |||||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | |||||||
Gondek Kasper | 06 | 01406 | 50m klasyczny (304) 100m zmienny (312) | 51.44 1:40.88 |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:12.06 37.36 | 25/6/2016 | Wieliczka (POL) | |||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | |||||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:18.81 41.28 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 50m klasyczny (304) 50m motylkowy (310) | 41.80 43.79 |
|||||
Mólka Bartosz | 05 | 01406 | 50m klasyczny (304) 100m zmienny (312) | 52.00 1:34.00 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | 1:22.00 1:32.52 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:16.08 40.08 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | |||||||
Rymarczyk Kinga | 03 | 01406 | |||||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 100m dowolny (302) 200m zmienny (306) | 1:07.94 2:48.58 | 25/6/2016 | Wieliczka (POL) | |||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 38.39 40.40 |
|||||
Słaby Adrian | 05 | 01406 | |||||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 100m dowolny (302) 200m zmienny (306) | 1:09.17 2:46.96 | 5/6/2016 | Bochnia (POL) | |||
Walczak Amelia | 05 | 01406 |
Klimczyk Katarzyna | 04 | 00107 | 100107100145 |
Szelc Aleksandra | 06 | 00608 | 100608600082 | 50m klasyczny (303) 100m zmienny (311) | 49.05 1:32.19 | 4/6/2016 17/4/2016 |
Termin Lena | 03 | 00411 | 100411100224 | ||||||
Termin Liwia | 05 | 00411 | 100411100242 |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:08.46 39.18 | |||||
Firek Oliwia | 06 | 00506 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | NT NT |
|||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100m dowolny (302) 200m zmienny (306) | 1:03.02 2:31.59 | 25/6/2016 8/10/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
|||
Proszek Jan | 06 | 00506 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | 51.47 54.34 | 20/6/2015 6/2/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
|||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:11.61 35.36 |
|||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100506700047 | 50m klasyczny (304) 100m zmienny (312) | 44.72 1:28.48 | 25/6/2016 14/5/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Anuszkiewicz Maria | 07 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | NT 50.78 | |||||
Augustyn Adam | 04 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:30.76 47.35 |
|||||
Baczyński Kacper | 06 | 03706 | |||||||
Bandura Oliwia | 06 | 03706 | |||||||
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706100017 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:11.51 35.77 | 25/6/2016 | Wieliczka (POL) | ||
Bezpalko Kinga | 04 | 03706 | 103706100024 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:18.31 40.75 |
||||
Bratek Bruno | 06 | 03706 | |||||||
Bukała Bartosz | 03 | 03706 | 103706200012 | 50m motylkowy (310) 200m zmienny (306) | 40.20 3:07.60 |
||||
Bukowski Kamil | 05 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:32.81 56.70 |
|||||
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | |||||||
Chmielewski Jan | 05 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | NT NT |
|||||
Chrapek Julia | 04 | 03706 | 103706100026 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:24.14 40.68 |
||||
Czyż Adam | 06 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:11.10 43.23 |
|||||
Czyżycki Patryk | 06 | 03706 | |||||||
Dach Wiktoria | 03 | 03706 | 103706100012 | ||||||
Drabent Kacper | 05 | 03706 | |||||||
Figiel Emilia | 06 | 03706 | |||||||
Filipiak Julia | 06 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | NT NT |
|||||
Gawlik Maja | 05 | 03706 | |||||||
Gniewek Oliwia | 05 | 03706 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 46.83 56.13 |
|||||
Herbuś Gabriela | 05 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | NT 50.51 |
|||||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:23.52 45.67 |
|||||
Jawień Wiktoria | 05 | 03706 | |||||||
Kaleta Oliwia | 06 | 03706 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 47.70 NT |
|||||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:15.82 42.27 |
|||||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:15.60 36.42 |
|||||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:25.03 51.36 |
|||||
Kogut Tadeusz | 04 | 03706 | 103706200020 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:23.26 43.67 | 5/3/2016 | Nowy Sacz (POL) | ||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | NT 45.58 |
|||||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:23.53 45.53 |
|||||
Krupa Magda | 06 | 03706 | |||||||
Krzystek Igor | 06 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:45.67 53.67 |
|||||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706200021 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:25.61 47.28 |
||||
Limanówka Aleksandra | 06 | 03706 | |||||||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:28.81 49.58 |
||||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:30.32 46.94 |
|||||
Michalec Jan | 04 | 03706 | 103706200017 | ||||||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:34.56 42.16 |
|||||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | NT 49.52 |
|||||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:19.87 40.78 |
|||||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:27.64 46.17 |
|||||
Polowiec Nikola | 07 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:46.78 51.45 |
|||||
Popiela Jakub | 06 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | NT 45.56 |
|||||
Rzucidło Marek | 07 | 03706 | |||||||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:28.36 45.81 |
|||||
Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 103706100007 | ||||||
Smurzyńska Julia | 06 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:23.51 45.20 |
|||||
Staniszewski Kacper | 05 | 03706 | |||||||
Stręk Kacper | 04 | 03706 | 103706200016 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:11.45 34.04 |
||||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:23.10 46.08 |
|||||
usuń Julia | 07 | 03706 | |||||||
Weiss Weronika | 05 | 03706 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 39.57 46.80 |
|||||
Woźniak Natalia | 05 | 03706 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:24.51 42.47 |
|||||
Wysocki Jakub | 04 | 03706 | 103706200022 | ||||||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 100m dowolny (301) 100m zmienny (311) | 1:14.27 1:26.69 |
|||||
Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | 03706 | 103706100023 | ||||||
Zamojski Kajetan | 05 | 03706 | |||||||
Ziembińska Łucja | 06 | 03706 | |||||||
Zięba Alicja | 06 | 03706 | |||||||
Ćwikliński Maciej | 06 | 03706 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | NT NT |
|||||
Łapka Aurelia | 05 | 03706 | |||||||
Łopuch Jakub | 05 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:23.38 42.81 |
|||||
Łopuch Jan | 03 | 03706 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:07.76 31.69 |
Błaszczykiewicz Cyprian | 06 | 05611 | |||||||
Cichoń Bartosz | 04 | 05611 | 105611700011 | ||||||
Derda Natalia | 03 | 05611 | 105611700005 | ||||||
Gosławski Filip | 03 | 05611 | |||||||
Goł Adrian | 04 | 05611 | 105611700009 | ||||||
Jeziorski Adam | 03 | 05611 | 105611700010 | ||||||
Kmieć Patrycja | 05 | 05611 | 105611600013 | ||||||
Mika Michał | 05 | 05611 | 105611700015 | ||||||
Mięsowska Emilia | 07 | 05611 | |||||||
Mięsowski Jakub | 06 | 05611 | |||||||
Noga Dominika | 07 | 05611 | |||||||
Profic Tomasz | 03 | 05611 | 105611700007 | ||||||
Rudzki Kacper | 04 | 05611 | 105611700004 | ||||||
Stępień Martyna | 05 | 05611 | 105611600014 | ||||||
Stępień Mikołaj | 07 | 05611 | |||||||
Sękiewicz Iga | 03 | 05611 | 105611600003 | ||||||
Wydmuch Kajetan | 04 | 05611 | 105611700006 | ||||||
Wydmuch Michalina | 05 | 05611 | 105611700001 |
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:40.25 NT | 14/5/2016 | Wieliczka (POL) | ||
Ciopała Michał | 05 | 03506 | 10350600037 | ||||||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:17.57 35.62 | 10/4/2016 25/6/2016 | Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gręda Jakub | 06 | 03506 | 103506700049 | ||||||
Jakosz Maciej | 06 | 03506 | 103506700054 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:32.85 47.51 | 17/10/2015 7/5/2016 | Krakow (POL) Miechow (POL) |
||
Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 103506600040 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:17.57 41.53 | 20/3/2016 11/10/2015 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03506 | 103506600036 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:09.73 34.87 | 5/6/2016 10/4/2016 | Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Kosek Patryk | 06 | 03506 | 103506700047 | ||||||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:09.60 35.96 | 25/6/2016 17/4/2016 | Wieliczka (POL) Herby (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 103506700044 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:07.65 40.87 | 12/6/2016 25/6/2016 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:56.39 51.98 | 17/10/2015 7/5/2016 | Krakow (POL) Miechow (POL) |
||
Marciniak Marta | 06 | 03506 | 103506600057 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:35.61 49.82 | 14/5/2016 16/4/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Marciniec Jakub | 06 | 03506 | 103506700050 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 2:05.51 54.41 | 14/5/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:17.22 39.62 | 24/9/2016 16/4/2016 | Siemianowice Slaskie (POL) Krakow (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 03506 | 103506600051 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 40.35 47.49 | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:30.81 43.42 | 14/5/2016 24/9/2016 | Wieliczka (POL) Siemianowice Slaskie (POL) |
||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 103506700033 | 50m klasyczny (304) 200m zmienny (306) | 36.49 2:32.30 | 5/6/2016 19/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 50m klasyczny (304) 100m zmienny (312) | NT NT |
|||||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 103506600038 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:18.75 43.21 | 5/6/2016 25/6/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 103506700042 | 50m grzbietowy (308) 50m motylkowy (310) | 35.38 34.92 | 5/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Stanek Szymon | 03 | 03506 | 103506700058 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:08.11 35.75 | 20/3/2016 10/4/2016 | Krakow (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Szpar Julia | 06 | 03506 | 103506600045 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:31.69 44.32 | 14/5/2016 16/4/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Szymacha Magdalena | 06 | 03506 | 103506600060 | ||||||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | ||||||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:17.43 40.54 | 29/5/2016 25/6/2016 | Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
usu n Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | ||||||
usuń Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | ||||||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:28.46 42.53 | 14/5/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wójcik Mateusz | 04 | 03506 | 103506700055 | 50m motylkowy (310) 200m zmienny (306) | 36.81 3:00.70 | 19/5/2016 23/6/2016 | Radlin (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Śliwa Leon | 06 | 03506 | 103506700053 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:41.53 50.20 | 14/5/2016 7/5/2016 | Wieliczka (POL) Miechow (POL) |
Cichy Julia | 06 | 02106 |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:27.85 44.16 | |||||
Jaszczuk Jan | 04 | 00906 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:37.24 54.32 |
|||||
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | 1:15.57 1:30.26 |
|||||
Płusa Maksymilian | 04 | 00906 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:15.11 43.56 |
|||||
Stefanowski Maciej | 04 | 00906 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:15.16 41.18 |
|||||
Zahuta Kacper | 05 | 00906 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:40.18 50.53 |
|||||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:15.17 46.89 |
Parchańska Julia | 06 | 02706 | |||||||
Sowa Barbara | 07 | 02706 |
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 |
Czerner Agnieszka | 05 | 05911 | 105911600025 | ||||||
Gądzik Tymon | 04 | 05911 | 105911700023 | ||||||
Hebda Wojciech | 05 | 05911 | 105911700005 | ||||||
Kalamłacki Jakub | 04 | 05911 | 105911700007 | ||||||
Szczepanek Amelia | 04 | 05911 | 105911600014 | ||||||
Thamm Michalina | 07 | 05911 | |||||||
Thamm Milena | 05 | 05911 | 105911600001 | ||||||
Węgrzyn Anna | 04 | 05911 | 105911600015 |
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 50m grzbietowy (308) 50m motylkowy (310) | 40.95 41.64 | ||||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 50m grzbietowy (307) 50m motylkowy (309) | 36.80 38.66 |
||||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 100m dowolny (301) 100m zmienny (311) | 1:16.40 1:26.94 |
||||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m klasyczny (303) 100m zmienny (311) | 47.61 1:32.78 |
||||
Korcz Kinga | 06 | 03306 | 103306600045 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:20.40 41.07 |
||||
Kuś Wiktor | 06 | 03306 | 103306700046 | 50m grzbietowy (308) 100m zmienny (312) | 41.25 1:32.76 |
||||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:26.95 45.71 |
||||
Polarz Lena | 06 | 03306 | 103306600051 | 50m klasyczny (303) 100m zmienny (311) | 48.58 1:37.82 |
||||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:24.28 46.20 |
||||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 46.26 49.20 |
||||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:33.40 46.80 |
Białecki Wojciech | 04 | 04411 | 104411700056 | ||||||
Borowska Oliwia | 06 | 04411 | |||||||
Dumanow Maksymilian | 05 | 04411 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:50.00 49.00 |
|||||
Dziendziel Eliza | 04 | 04411 | 104411600080 | ||||||
Gach Magdalena | 05 | 04411 | 104411600075 | 100m dowolny (301) 100m zmienny (311) | 1:12.43 1:24.53 |
||||
Jopek Karolina | 03 | 04411 | 104411600070 | ||||||
Kosiec Małgorzata | 03 | 04411 | 104411600057 | 50m motylkowy (309) 200m zmienny (305) | 33.00 2:41.88 |
||||
Król Joanna | 04 | 04411 | |||||||
Kubat Monika | 07 | 04411 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 46.00 52.00 |
|||||
Lech Zofia | 04 | 04411 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:13.27 34.80 | 24/9/2016 | Siemianowice Slaskie (POL) | |||
Twardowski Kamil | 06 | 04411 | 104411700072 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:27.26 44.83 | 1/6/2016 | Gliwice (POL) | ||
Zastępińska Natalia | 03 | 04411 | 104411600062 |
Badnarski Kacper | 06 | 03606 | 50m klasyczny (304) 100m zmienny (312) | NT NT | |||||
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:33.26 44.93 | 29/5/2016 24/4/2016 | Wadowice (POL) Zabierzów (POL) |
||
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | NT 46.07 | 7/5/2016 | Miechów (POL) |
|||
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 03606 | 103606700093 | ||||||
Basa Szymon | 03 | 03606 | 103606700093 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:07.36 36.44 | 19/6/2016 6/2/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Basista Barbara | 04 | 03606 | 103606100074 | 50m klasyczny (303) 200m zmienny (305) | 44.87 2:55.32 | 18/4/2015 12/6/2016 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 58.79 NT | 7/5/2016 | Miechów (POL) | |||
Białek Wiktor | 04 | 03606 | 103606200076 | ||||||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | NT 48.09 | 29/5/2016 | Wadowice (POL) |
|||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | 58.45 57.54 | 29/5/2016 7/5/2016 | Wadowice (POL) Miechów (POL) |
|||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:09.42 37.08 | 24/4/2016 5/6/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Bugajska Marcelina | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 1:00.68 56.73 | 29/5/2016 7/5/2016 | Wadowice (POL) Miechów (POL) |
|||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | NT 1:38.86 | 7/5/2016 | Miechów (POL) |
|||
Chabałowska Ewa | 03 | 03606 | 103606600096 | ||||||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606200073 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:14.26 36.81 | 20/3/2016 4/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:17.50 38.94 | 20/3/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Cichoń Jan | 05 | 03606 | 103606700181 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | 48.14 53.56 | 5/3/2016 29/5/2016 | Nowy Sącz (POL) Wadowice (POL) |
||
Cisło Adrianna | 06 | 03606 | |||||||
Czubek Staniław | 06 | 03606 | 103606700204 | ||||||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | NT NT |
|||||
Domiter Daria | 04 | 03606 | 103606100083 | 50m klasyczny (303) 200m zmienny (305) | 43.67 3:24.39 | 5/6/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:24.80 45.88 | 29/5/2016 5/3/2016 | Wadowice (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 50m klasyczny (304) 50m motylkowy (310) | 34.45 30.34 | 23/4/2016 24/4/2016 | Zabierzów (POL) Zabierzów (POL) |
||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:11.48 35.77 | 12/6/2016 5/6/2016 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:10.26 35.06 | 20/3/2016 4/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 100m dowolny (301) 100m zmienny (311) | NT 1:42.54 | 29/5/2016 | Wadowice (POL) |
||
Fortuna Filip | 03 | 03606 | 103606700108 | ||||||
Fortuna Filip | 03 | 03606 | 103606700108 | ||||||
Fortuna Karolina | 04 | 03606 | 103606100078 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:16.90 39.64 | 14/5/2016 16/4/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:17.38 44.51 | 14/5/2016 4/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
|||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | NT NT |
|||||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | 1:09.12 1:18.99 | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechow (POL) Miechów (POL) |
||
Grzenkowicz Paweł | 03 | 03606 | 103606700110 | ||||||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:20.55 47.16 | 20/3/2016 23/4/2016 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600227 | 50m grzbietowy (307) 200m zmienny (305) | 34.13 2:40.39 | 16/4/2016 5/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:09.53 36.44 | 24/4/2016 5/6/2016 | Zabierzów (POL) Bochnia (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | NT NT |
|||||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | 1:25.54 1:38.26 | 29/5/2016 7/5/2016 | Wadowice (POL) Miechów (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 100m dowolny (301) 100m zmienny (311) | NT 1:45.62 | 29/5/2016 | Wadowice (POL) |
||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606100081 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:11.50 38.86 | 12/6/2016 16/4/2016 | Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:17.92 39.78 | 14/5/2016 5/3/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | NT 51.48 | 29/5/2016 | Wadowice (POL) |
|||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:09.25 40.09 | 14/5/2016 17/9/2016 | Wieliczka (POL) Kraków (POL) |
||
Kieroński Marcel | 07 | 03606 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:40.74 49.07 | 7/2/2016 7/5/2016 | Kielce (POL) Miechów (POL) |
|||
Klimczyk Emilia | 03 | 03606 | 103606600067 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:06.43 38.40 | 19/6/2016 17/4/2016 | Bochnia (POL) Herby (POL) |
||
Koryciński Kamil | 03 | 03606 | 103606700228 | 100m dowolny (302) 200m zmienny (306) | 1:02.23 2:33.47 | 19/6/2016 19/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 57.22 NT | 7/5/2016 | Miechów (POL) | |||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:02.48 36.93 | 19/6/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Król Karolina | 07 | 03606 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | NT NT |
|||||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606700113 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:10.52 37.11 | 14/5/2016 5/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:24.68 42.89 | 16/4/2016 5/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 50m grzbietowy (308) 100m zmienny (312) | 48.92 1:44.91 | 5/6/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Lewicki Filip | 03 | 03606 | 103606700116 | 50m grzbietowy (308) 50m motylkowy (310) | 33.73 32.66 | 4/6/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Lisowski Piotr | 05 | 03606 | 103606700187 | ||||||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:11.13 38.15 | 14/5/2016 14/5/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Maciejowska Katarzyna | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | NT NT |
|||||
Malarska Julia | 06 | 03606 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | NT 56.20 | 7/5/2016 | Miechów (POL) |
|||
Malecki Iwo | 05 | 03606 | 103606700188 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:38.23 46.50 | 7/5/2016 5/6/2016 | Miechów (POL) Bochnia (POL) |
||
Markowicz Dominik | 06 | 03606 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | NT NT |
|||||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | 103606600209 | 50m klasyczny (303) 100m zmienny (311) | 50.59 1:48.32 | 7/5/2016 4/6/2016 | Miechów (POL) Bochnia (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03606 | 103606600229 | 50m motylkowy (309) 200m zmienny (305) | 33.85 2:39.96 | 14/9/2016 8/10/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Nocuń Joanna | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 1:00.04 1:00.95 | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | NT 1:38.76 | 7/5/2016 | Miechów (POL) |
|||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 54.15 NT | 29/5/2016 | Wadowice (POL) | |||
Oczkowska Daria | 03 | 03606 | 103606600117 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:16.07 41.39 | 24/4/2016 7/6/2015 | Zabierzów (POL) Bochnia (POL) |
||
Pilas Zuzanna | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | NT NT |
|||||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 50m grzbietowy (307) 50m motylkowy (309) | 34.08 34.82 | 16/4/2016 7/11/2015 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:11.25 41.25 | 16/4/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Płonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700118 | ||||||
Płoskonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700119 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:10.89 42.84 | 19/6/2016 5/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Rajski Radosław | 05 | 03606 | 103606700210 | ||||||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:08.97 40.16 | 7/5/2016 | Miechów (POL) |
||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:28.80 49.15 | 29/5/2016 5/6/2016 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 100m dowolny (301) 100m zmienny (311) | 1:17.94 1:34.63 | 29/5/2016 4/6/2016 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
|||
Sakłak Szymon | 07 | 03606 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | NT NT |
|||||
Sikora Kacper | 03 | 03606 | 103606700121 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | 35.57 38.71 | 24/4/2016 5/6/2016 | Zabierzów (POL) Bochnia (POL) |
||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 50.57 1:01.23 | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:11.32 41.00 | 5/6/2016 16/4/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | NT 54.35 | 28/5/2016 | Wadowice (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 03606 | 103606700122 | 50m motylkowy (310) 200m zmienny (306) | 34.36 2:45.13 | 4/6/2016 19/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 56.67 59.20 | 29/5/2016 28/5/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
|||
Sobota Adriana | 03 | 03606 | 103606600083 | 100m dowolny (301) 200m zmienny (305) | 1:10.69 3:02.08 | 5/6/2016 11/10/2015 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606100084 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:25.87 46.28 | 14/5/2016 4/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 50m motylkowy (310) 100m zmienny (312) | 34.32 1:20.06 | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
||
Sowa Łukasz | 03 | 03606 | 103606700123 | 50m grzbietowy (308) 50m motylkowy (310) | 38.19 30.41 | 25/4/2015 4/6/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:44.45 55.37 | 14/5/2016 16/4/2016 | Wieliczka (POL) Kraków (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:05.77 36.58 | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | NT NT |
|||||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606100085 | 100m dowolny (301) 50m klasyczny (303) | 1:25.29 49.54 | 12/6/2016 5/6/2016 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Stóś Maksymilian | 06 | 03606 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | NT 59.32 | 29/5/2016 | Wadowice (POL) |
|||
Szpak Marcel | 04 | 03606 | 103606200084 | 50m grzbietowy (308) 200m zmienny (306) | 39.89 3:10.21 | 16/4/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Tasak Aleksandra | 03 | 03606 | 103606600125 | 50m motylkowy (309) 200m zmienny (305) | 34.04 2:38.95 | 24/4/2016 5/6/2016 | Zabierzów (POL) Bochnia (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | 38.91 43.44 | 5/6/2016 5/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | 03606 | 103606700126 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:08.46 33.02 | 19/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | 51.38 1:02.39 | 29/5/2016 28/5/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
|||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | NT 1:07.25 | 7/5/2016 | Miechów (POL) |
|||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | 53.54 59.20 | 29/5/2016 7/5/2016 | Wadowice (POL) Miechów (POL) |
|||
Wojtaszek Tomasz | 03 | 03606 | 103606700127 | ||||||
Woźniczka Alan | 03 | 03606 | 103606700128 | ||||||
Zachacka Katarzyna | 04 | 03606 | 103606100086 | ||||||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 50m grzbietowy (308) 50m klasyczny (304) | 37.42 39.58 | 16/4/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | |||||||
Zięba Wojciech | 05 | 03606 | |||||||
Łuczkiewicz Julian | 06 | 03606 | 103606700208 | 50m klasyczny (304) 50m motylkowy (310) | 50.86 53.85 | 7/5/2016 27/2/2016 | Miechów (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 50m klasyczny (304) 50m motylkowy (310) | 47.28 38.37 | 16/4/2016 24/4/2016 | Kraków (POL) Zabierzów (POL) |
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | |||||||
Buryło Maja | 05 | 03806 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | NT 53.53 |
|||||
Bąk Łukasz | 05 | 03806 | |||||||
Duda Maria | 03 | 03806 | |||||||
Jadach Oliwier | 05 | 03806 | |||||||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | 1:15.80 1:27.50 |
|||||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 50m grzbietowy (308) 100m zmienny (312) | 45.36 1:38.16 |
|||||
Korman Filip | 06 | 03806 | 100m dowolny (302) 50m grzbietowy (308) | 1:25.19 43.16 |
|||||
Kostecka Paulina | 04 | 03806 | 103806100009 | 50m motylkowy (309) 200m zmienny (305) | 41.43 3:10.90 |
||||
Kozioł Przemysław | 05 | 03806 | |||||||
Litwora Filip | 03 | 03806 | 103806200018 | ||||||
Olszak Hanna | 05 | 03806 | 50m grzbietowy (307) 50m klasyczny (303) | 52.13 53.85 |
|||||
Smalec Emilia | 04 | 03806 | 103806100011 | 100m dowolny (301) 50m motylkowy (309) | 1:14.76 42.71 |
||||
Sroka Nadia | 05 | 03806 | |||||||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 50m grzbietowy (308) 100m zmienny (312) | 41.75 1:29.10 |
|||||
Tarsia Natasza | 04 | 03806 | 103806600022 | ||||||
Ziemian Gabriela | 03 | 03806 | |||||||
Śliwka Fabian | 05 | 03806 |
Kawala Patryk | 04 | 00706 | 100706200037 | 100m dowolny (302) 50m motylkowy (310) | 1:09.30 33.23 | ||||
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 50m grzbietowy (307) 50m motylkowy (309) | 34.84 33.61 | 9/10/2016 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Rajca Luiza | 04 | 00706 | 100706100033 | 100m dowolny (301) 50m grzbietowy (307) | 1:05.40 33.23 |
||||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 100m dowolny (301) 100m zmienny (311) | 1:03.29 1:12.78 |
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 100m dowolny (301) 200m zmienny (305) | 1:07.28 2:44.83 | 19/3/2016 | Gliwice (POL) | ||
Męcner Jakub | 05 | 03411 | 103411700086 | 100m dowolny (302) 100m zmienny (312) | 1:12.19 1:24.46 |
||||
Sobuń Julia | 04 | 03411 | 50m grzbietowy (307) 50m motylkowy (309) | 39.31 38.60 | 29/11/2015 29/11/2015 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Ziemba Jakub | 05 | 03411 | 100m dowolny (302) 50m klasyczny (304) | 1:15.88 46.18 | 8/6/2016 6/2/2016 | Gliwice (POL) Krakow (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |