VII Zakopiańska Liga Pływacka Puchar Wszechstronności Stylowej Zakopane, 18/12/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Hola Mikołaj | 08 | AQZAK |
Czajkowska Tonia | 06 | FRZAK | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 48.00 55.00 | |||||
Czajkowski Bartłomiej | 02 | FRZAK | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:18.00 45.00 |
|||||
Czernik Jakub | 08 | FRZAK | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 51.00 23.00 |
|||||
Dradrach Dominika | 09 | FRZAK | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 1:05.00 37.00 |
|||||
Duda Filip | 09 | FRZAK | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 1:10.00 35.00 |
|||||
Duda Tymek | 06 | FRZAK | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 59.00 1:10.00 |
|||||
Furtak Emilia | 08 | FRZAK | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 57.00 28.00 |
|||||
Furtak Szymon | 09 | FRZAK | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 1:10.00 35.00 |
|||||
Galica Grzegorz | 07 | FRZAK | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 43.00 55.00 |
|||||
Gontek Mikołaj | 02 | FRZAK | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:18.00 49.00 |
|||||
Gradzik Małgorzata | 03 | FRZAK | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:13.00 43.00 |
|||||
Gąsienica-Roj Ala | 05 | FRZAK | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:22.00 47.00 |
|||||
Gąsienica-Roj Anna | 08 | FRZAK | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 46.00 23.00 |
|||||
Gęsienica-Mracielnik Franek | 09 | FRZAK | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 1:01.00 29.00 |
|||||
Kardaś-Rogowiec Ksawery | 09 | FRZAK | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 1:06.00 33.00 |
|||||
Moszczyńska Zuza | 07 | FRZAK | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 54.00 1:08.00 |
|||||
Nawalaniec Hanna | 07 | FRZAK | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 49.00 56.00 |
|||||
Nawalaniec Zofia | 08 | FRZAK | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 54.00 23.00 |
|||||
Oczkoś Mika | 10 | FRZAK | 25m dowolny (1) | 33.00 | |||||
Pilch Oliwier | 08 | FRZAK | 25m grzbietowy (4) | 35.00 | |||||
Pisarski Szymon | 08 | FRZAK | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 1:10.00 36.00 |
|||||
Piwowarczyk Nadia | 07 | FRZAK | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 50.00 56.00 |
|||||
Piwowarczyk Natasza | 03 | FRZAK | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:20.00 48.00 |
|||||
Plata Kacper | 07 | FRZAK | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 1:06.00 1:14.00 |
|||||
Rogowiec Adam | 10 | FRZAK | 25m dowolny (2) | 34.00 | |||||
Tryzna Kostek | 09 | FRZAK | 25m grzbietowy (4) | 38.00 | |||||
Wądrzyk Weronika | 08 | FRZAK | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 59.00 30.00 |
|||||
Ćwikła Stanisław | 10 | FRZAK | 25m dowolny (2) | 29.00 | |||||
Żółtek Julia | 06 | FRZAK | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 53.00 59.00 |
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 33.00 41.00 | |||||
Buczulski Aleks | 08 | 04206 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 1:02.00 30.00 |
|||||
Bukowska Aleksandra | 05 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:15.00 43.00 |
|||||
Duda Kacper | 01 | 04206 | 100m dowolny (10) | 1:17.00 | |||||
Duda Mikołaj | 09 | 04206 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 1:15.00 34.00 |
|||||
Dyląg Maciej | 09 | 04206 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 58.00 27.00 |
|||||
Gryniewicz Maciej | 08 | 04206 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 55.00 26.00 |
|||||
Janik Anna | 05 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:14.00 38.50 |
|||||
Janik Karolina | 08 | 04206 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 53.00 27.00 |
|||||
Karp Jerzy | 98 | 04206 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:05.00 35.00 |
|||||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 44.00 52.00 |
|||||
Kołaciak Dawid | 10 | 04206 | 25m dowolny (2) | 34.00 | |||||
Kołaciak Tymek | 06 | 04206 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 38.00 54.00 |
|||||
Kuźma Adrian | 10 | 04206 | 25m dowolny (2) | 31.00 | |||||
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:04.00 34.00 |
|||||
Marcisz Jan | 00 | 04206 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:09.00 39.00 |
|||||
Mazur Michalina | 02 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:23.00 49.00 |
|||||
Mleczko Anna | 09 | 04206 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 1:07.00 34.00 |
|||||
Mleczko Jakub | 06 | 04206 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 43.00 51.00 |
|||||
Paluch Natalia | 00 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:17.00 43.00 |
|||||
Para Mikołaj | 03 | 04206 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:07.00 35.50 |
|||||
Polak Iga | 09 | 04206 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 56.00 28.00 |
|||||
Polak Michalina | 01 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:26.00 50.00 |
|||||
Prusinowski Jakub | 08 | 04206 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 1:04.00 32.00 |
|||||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:19.00 45.00 |
|||||
Sobańska Marcelina | 08 | 04206 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 1:08.00 33.00 |
|||||
Socha Filip | 06 | 04206 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 50.00 59.00 |
|||||
Stankiewicz Zofia | 03 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:19.00 47.00 |
|||||
Szkurat Martyna | 03 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:03.00 38.00 |
|||||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:21.00 44.00 |
|||||
Wilczek Krystian | 02 | 04206 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:05.00 34.00 |
|||||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:09.00 39.00 |
|||||
Wydra Patryk | 08 | 04206 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 54.00 26.00 |
|||||
Wójciak Aniela | 07 | 04206 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 45.00 53.00 |
|||||
Wójciak Maja | 10 | 04206 | 25m dowolny (1) | 37.00 | |||||
Wójcicka Maja | 09 | 04206 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 1:08.00 33.00 |
|||||
Łacek Kamil | 11 | 04206 | 25m dowolny (2) | 34.00 | |||||
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 39.00 43.00 |
|||||
Ślimak Stanisław | 09 | 04206 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 56.00 27.00 |
|||||
Świerk Martyna | 04 | 04206 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:20.00 46.00 |
|||||
Świerk Szymon | 02 | 04206 | 100m dowolny (10) | 1:12.00 | |||||
Święchowicz Maja | 10 | 04206 | 25m dowolny (1) | 32.00 |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:15.87 39.94 | |||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:19.56 39.73 |
|||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 43.00 52.00 |
|||||
Dyrek Michał | 02 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:03.11 32.11 |
|||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:26.47 47.00 |
|||||
Gondek Kasper | 06 | 01406 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 40.03 53.50 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 40.82 47.00 |
|||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:21.76 44.46 |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:09.69 35.05 |
|||||
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:03.14 33.89 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 43.00 21.15 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 47.00 51.00 |
|||||
Leśnik Igor | 05 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:34.83 54.17 |
|||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:14.41 39.01 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 42.22 50.80 |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:18.52 39.94 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:09.04 37.74 |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:16.98 44.80 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 50.00 55.00 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 34.47 40.75 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:13.61 38.78 |
|||||
Ogórek Dawid | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:15.08 40.54 |
||||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 39.91 45.52 |
|||||
Połeć Jakub | 02 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:14.38 41.51 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:24.20 46.00 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 19.43 39.02 |
|||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 1:06.11 26.68 |
|||||
Rymarczyk Kinga | 03 | 01406 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:19.70 43.62 |
|||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:07.77 35.06 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:19.65 36.67 |
|||||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:03.58 36.11 |
|||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:08.79 39.78 |
|||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 37.37 45.15 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:22.93 44.59 |
STP Nowy Sącz 1 STP Nowy Sącz 2 | 01406 01406 | Sztafeta Rodzinna (11) Sztafeta Rodzinna (11) | Mężczyzn Mężczyzn | 10 lat i młodsi 11 lat i starsi | NT NT |
Guziak Filip | 08 | DELNT | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Łapka Maciej | 05 | DELNT | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
Wielgus Krzysztof | 03 | SFKRA | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | NT 36.00 | |||||
Wielgus Michał | 05 | SFKRA | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | NT 43.00 |
|||||
Wielgus Wojciech | 08 | SFKRA | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | NT 23.00 |
Chrząszcz Matylda | 09 | SWKRA | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | NT 23.00 | |||||
Kolasa Filip | 05 | SWKRA | 50m grzbietowy (8) | NT | |||||
Kościński Kajetan | 06 | SWKRA | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 41.00 44.00 |
|||||
Królikowska Martyna | 06 | SWKRA | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 41.00 43.50 |
|||||
Książek Stanisław | 05 | SWKRA | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | NT 42.50 |
|||||
Rosół Bartosz | 07 | SWKRA | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Rosół Martyna | 09 | SWKRA | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Swałdek Adrian | 10 | SWKRA | 25m dowolny (2) | 33.00 |
Bizub Oskar | 04 | 04106 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | NT 44.84 | 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Dzielski Karol | 04 | 04106 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | NT 48.66 | 12/12/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Dębicka Zuzanna | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Gal Grzegorz | 03 | 04106 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:10.05 39.48 | 16/11/2016 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gal Konrad | 07 | 04106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Garbacz Martyna | 09 | 04106 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | 54.10 27.27 | 7/12/2016 30/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gniadek Adam | 04 | 04106 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Gniadek Piotr | 08 | 04106 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 45.30 23.19 | 12/12/2016 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) | 32.78 | 11/12/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Hebda Nina | 07 | 04106 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Japoł Paula | 07 | 04106 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | NT 55.78 | 12/12/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Kaczmarczyk Sebastian | 02 | 04106 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Kalata Michał | 02 | 04106 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:03.56 35.30 | 30/11/2016 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Karpiel Mateusz | 07 | 04106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | NT 48.07 | 12/12/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Kowalczyk Michał | 07 | 04106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 45.92 NT | 12/12/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Kula Piotr | 08 | 04106 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Limanowski Piotr | 03 | 04106 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:16.25 39.20 | 9/11/2016 28/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 39.15 NT | 8/12/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Madyda Michał | 06 | 04106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 48.31 NT | 12/12/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 40.15 20.55 | 1/12/2016 29/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Mroczka Alicja | 08 | 04106 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mroczka Zuzanna | 05 | 04106 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | NT 47.14 | 12/12/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 39.15 45.19 | 11/10/2016 12/12/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Piekarczyk Karol | 06 | 04106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Plewa Dominik | 00 | 04106 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Rogowiec Andrzej | 07 | 04106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Sikora Gabriela | 06 | 04106 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Smoleń Arkadiusz | 09 | 04106 | 50m dowolny (6) 25m grzbietowy (4) | 51.02 26.24 | 23/11/2016 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Starczowska Anna | 04 | 04106 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Stefaniak Piotr | 98 | 04106 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:04.15 36.07 | 6/10/2016 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Strycharz Julia | 07 | 04106 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 48.23 55.15 | 12/12/2016 18/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | NT 53.44 | 12/12/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 25m dowolny (2) | 29.78 | 5/12/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 50m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 38.45 44.25 | 12/10/2016 29/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Wolska Wiktoria | 04 | 04106 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | NT 46.19 | 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) |
|||
Wołczek Krystyna | 04 | 04106 | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | 1:18.81 41.43 | 9/11/2016 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Wołczek Malwina | 07 | 04106 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 40.89 50.25 | 9/11/2016 22/9/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) | 31.18 | 20/11/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 45.55 47.89 | 29/11/2016 1/12/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Zagata Magdalena | 06 | 04106 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 42.79 NT | 12/12/2016 | Nowy Targ (POL) |
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 50m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | NT NT | |||||
Wrona Maria | 08 | 02706 | 50m dowolny (5) 25m grzbietowy (3) | NT 24.20 |
Smereczyński Andrzej | 02 | XTZAK | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (8) | 1:09.00 37.50 |
Chrobak Anna | 02 | NZ | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | NT NT | |||||
Gołdyn Mateusz | 04 | NZ | 100m dowolny (10) | 1:11.00 | 18/12/2016 | (POL) | |||
Gołdyn Michał | 06 | NZ | 50m dowolny (6) | 41.00 | 18/12/2016 | (POL) | |||
Sowa Emilia | 05 | NZ | 100m dowolny (9) 50m grzbietowy (7) | NT 48.40 |
|||||
Szymacha Aleksy | 10 | NZ | 25m dowolny (2) | 20.87 | 9/12/2016 | Zabierzów (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |