VII Zakopiańska Liga Pływacka Puchar Wszechstronności Stylowej Zakopane, 18/12/2016 |
1 - XV Gwiazdkowy Puchar Zakopanego | 18/12/2016 - 11:45 |
Konkurencja 1 18/12/2016 - 11:45 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gąsior Iga | 10 | Delfin Nowy Targ | 29.91 | 44 | |||
2. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 30.95 | 40 | |||
3. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | Delfin Nowy Targ | 31.59 | 37 | |||
4. | Oczkoś Mika | 10 | Frajda Zakopane | 33.71 | 31 | |||
5. | Wójciak Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 36.13 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18/12/2016 - 11:48 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 22.72 | 64 | |||
2. | Tokarski Szymon | 10 | Delfin Nowy Targ | 26.92 | 39 | |||
3. | Kuźma Adrian | 10 | Płetwal Zakopane | 28.79 | 31 | |||
4. | Swałdek Adrian | 10 | Swim Test Kraków | 29.97 | 28 | |||
5. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 30.62 | 26 | |||
6. | Ćwikła Stanisław | 10 | Frajda Zakopane | 31.32 | 24 | |||
7. | Rogowiec Adam | 10 | Frajda Zakopane | 33.73 | 19 | |||
8. | Kołaciak Dawid | 10 | Płetwal Zakopane | 35.31 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18/12/2016 - 11:52 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 21.18 | 185 | |||
2. | Nawalaniec Zofia | 08 | Frajda Zakopane | 22.24 | 160 | |||
3. | Gąsienica-Roj Anna | 08 | Frajda Zakopane | 23.31 | 139 | |||
4. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 24.42 | 121 | |||
5. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 25.35 | 108 | |||
6. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 25.37 | 107 | |||
7. | Dradrach Dominika | 09 | Frajda Zakopane | 26.39 | 95 | |||
8. | Janik Karolina | 08 | Płetwal Zakopane | 26.69 | 92 | |||
9. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 27.03 | 89 | |||
10. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 27.59 | 83 | |||
11. | Wądrzyk Weronika | 08 | Frajda Zakopane | 27.85 | 81 | |||
12. | Mroczka Alicja | 08 | Delfin Nowy Targ | 28.21 | 78 | |||
13. | Rosół Martyna | 09 | Swim Test Kraków | 28.63 | 75 | |||
14. | Furtak Emilia | 08 | Frajda Zakopane | 29.32 | 69 | |||
15. | Sobańska Marcelina | 08 | Płetwal Zakopane | 32.39 | 51 | |||
16. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 33.92 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18/12/2016 - 11:59 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 20.18 | 135 | |||
2. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 21.42 | 113 | |||
3. | Gniadek Piotr | 08 | Delfin Nowy Targ | 21.60 | 110 | |||
4. | Wielgus Wojciech | 08 | Swim Test Frajda Kraków | 23.11 | 90 | |||
5. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 24.50 | 75 | |||
6. | Guziak Filip | 08 | SP Delfin N. Targ | 25.52 | 66 | |||
7. | Czernik Jakub | 08 | Frajda Zakopane | 25.85 | 64 | |||
8. | Gąsienica-Mracielnik Franek | 09 | Frajda Zakopane | 26.48 | 59 | |||
9. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 27.10 | 55 | |||
10. | Buczulski Aleks | 08 | Płetwal Zakopane | 27.11 | 55 | |||
11. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 27.29 | 54 | |||
12. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 27.36 | 54 | |||
13. | Kardaś-Rogowiec Ksawery | 09 | Frajda Zakopane | 29.00 | 45 | |||
14. | Pisarski Szymon | 08 | Frajda Zakopane | 30.91 | 37 | |||
15. | Prusinowski Jakub | 08 | Płetwal Zakopane | 31.65 | 35 | |||
16. | Tryzna Kostek | 09 | Frajda Zakopane | 32.08 | 33 | |||
17. | Duda Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 33.05 | 30 | |||
18. | Furtak Szymon | 09 | Frajda Zakopane | 39.68 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18/12/2016 - 12:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 32.74 | 357 | |||
2. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 36.15 | 265 | |||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 37.26 | 242 | |||
4. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 39.02 | 211 | |||
5. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 39.55 | 202 | |||
6. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 40.39 | 190 | |||
7. | Wołczek Malwina | 07 | Delfin Nowy Targ | 41.18 | 179 | |||
8. | Królikowska Martyna | 06 | Swim Test Kraków | 41.29 | 178 | |||
9. | Wójciak Aniela | 07 | Płetwal Zakopane | 41.31 | 178 | |||
10. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.32 | 144 | |||
11. | Piwowarczyk Nadia | 07 | Frajda Zakopane | 44.65 | 141 | |||
12. | Czajkowska Tonia | 06 | Frajda Zakopane | 45.07 | 137 | |||
13. | Nawalaniec Hanna | 07 | Frajda Zakopane | 45.47 | 133 | |||
14. | Strycharz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 45.62 | 132 | |||
15. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 49.05 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18/12/2016 - 12:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 7 - 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 44.07 | 146 | |||
2. | Nawalaniec Zofia | 08 | Frajda Zakopane | 44.64 | 141 | |||
3. | Gąsienica-Roj Anna | 08 | Frajda Zakopane | 45.50 | 133 | |||
4. | Janik Karolina | 08 | Płetwal Zakopane | 50.85 | 95 | |||
5. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 52.77 | 85 | |||
6. | Wądrzyk Weronika | 08 | Frajda Zakopane | 52.93 | 84 | |||
7. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 53.13 | 83 | |||
8. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 54.69 | 76 | |||
9. | Garbacz Martyna | 09 | Delfin Nowy Targ | 55.53 | 73 | |||
10. | Furtak Emilia | 08 | Frajda Zakopane | 1:00.53 | 56 | |||
11. | Mroczka Alicja | 08 | Delfin Nowy Targ | 1:01.69 | 53 | |||
12. | Dradrach Dominika | 09 | Frajda Zakopane | 1:01.73 | 53 | |||
13. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 1:02.44 | 51 | |||
14. | Sobańska Marcelina | 08 | Płetwal Zakopane | 1:02.90 | 50 | |||
15. | Rosół Martyna | 09 | Swim Test Kraków | 1:14.44 | 30 | |||
16. | Mleczko Anna | 09 | Płetwal Zakopane | 1:19.60 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18/12/2016 - 12:23 | Chłopców, 50m dowolny | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 35.21 | 190 | ||||
2. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 36.60 | 169 | ||||
3. | Gołdyn Michał | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 36.77 | 167 | ||||
4. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 37.14 | 162 | ||||
5. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 37.69 | 155 | ||||
6. | Kołaciak Tymek | 06 | Płetwal Zakopane | 38.84 | 141 | ||||
7. | Gondek Kasper | 06 | STP Nowy Sącz | 40.11 | 128 | ||||
8. | Kościński Kajetan | 06 | Swim Test Kraków | 40.56 | 124 | ||||
9. | Galica Grzegorz | 07 | Frajda Zakopane | 42.99 | 104 | ||||
10. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 43.01 | 104 | ||||
11. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 44.10 | 96 | ||||
12. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.48 | 94 | ||||
13. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 44.99 | 91 | ||||
14. | Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 45.97 | 85 | ||||
15. | Rogowiec Andrzej | 07 | Delfin Nowy Targ | 46.58 | 82 | ||||
16. | Piekarczyk Karol | 06 | Delfin Nowy Targ | 47.50 | 77 | ||||
17. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 48.62 | 72 | ||||
18. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 49.16 | 69 | ||||
19. | Rosół Bartosz | 07 | Swim Test Kraków | 54.69 | 50 | ||||
DYSKW. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 59.56 | |||||
O5 - Podciąganie się na linie torowej (Czas: 12:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18/12/2016 - 12:23 | Chłopców, 50m dowolny | 7 - 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 37.92 | 152 | ||||
2. | Mastalski Kacper | 08 | Delfin Nowy Targ | 40.55 | 124 | ||||
3. | Wielgus Wojciech | 08 | Swim Test Frajda Kraków | 42.67 | 107 | ||||
4. | Gniadek Piotr | 08 | Delfin Nowy Targ | 43.80 | 98 | ||||
5. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 47.05 | 79 | ||||
6. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 50.49 | 64 | ||||
7. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 53.68 | 53 | ||||
8. | Guziak Filip | 08 | SP Delfin N. Targ | 54.14 | 52 | ||||
9. | Gąsienica-Mracielnik Franek | 09 | Frajda Zakopane | 56.23 | 46 | ||||
10. | Czernik Jakub | 08 | Frajda Zakopane | 57.61 | 43 | ||||
11. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 57.73 | 43 | ||||
12. | Kardaś-Rogowiec Ksawery | 09 | Frajda Zakopane | 58.06 | 42 | ||||
13. | Buczulski Aleks | 08 | Płetwal Zakopane | 1:04.75 | 30 | ||||
14. | Pisarski Szymon | 08 | Frajda Zakopane | 1:07.05 | 27 | ||||
15. | Prusinowski Jakub | 08 | Płetwal Zakopane | 1:16.10 | 18 | ||||
16. | Furtak Szymon | 09 | Frajda Zakopane | 1:22.28 | 14 | ||||
DYSKW. | Duda Mikołaj | 09 | Płetwal Zakopane | 1:33.17 | |||||
D3 - Chodzenie lub odbijanie się od dna (Czas: 12:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18/12/2016 - 12:43 | Kobiet, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szkurat Martyna | 03 | Płetwal Zakopane | 35.68 | 372 | ||||
2. | Paluch Natalia | 00 | Płetwal Zakopane | 38.10 | 305 | ||||
3. | Piwowarczyk Natasza | 03 | Frajda Zakopane | 42.85 | 214 | ||||
4. | Mazur Michalina | 02 | Płetwal Zakopane | 45.83 | 175 | ||||
DYSKW. | Stankiewicz Zofia | 03 | Płetwal Zakopane | 43.14 | |||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 12:49) | |||||||||
DYSKW. | Polak Michalina | 01 | Płetwal Zakopane | 49.25 | |||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 12:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18/12/2016 - 12:43 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 36.06 | 360 | |||
2. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 38.28 | 301 | |||
3. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 38.66 | 292 | |||
4. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 39.56 | 273 | |||
5. | Wołczek Krystyna | 04 | Delfin Nowy Targ | 40.28 | 258 | |||
6. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 41.41 | 238 | |||
7. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 42.49 | 220 | |||
8. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 43.23 | 209 | |||
9. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 43.86 | 200 | |||
10. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 44.41 | 193 | |||
11. | Wolska Wiktoria | 04 | Delfin Nowy Targ | 44.63 | 190 | |||
12. | Sowa Emilia | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 46.11 | 172 | |||
13. | Gąsienica-Roj Ala | 05 | Frajda Zakopane | 47.06 | 162 | |||
14. | Starczowska Anna | 04 | Delfin Nowy Targ | 50.59 | 130 | |||
15. | Orawiec Aleksandra | 05 | Frajda Zakopane | 55.64 | 98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18/12/2016 - 12:43 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 40.04 | 263 | ||||
2. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 43.28 | 208 | ||||
3. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 44.91 | 186 | ||||
4. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 45.77 | 176 | ||||
5. | Królikowska Martyna | 06 | Swim Test Kraków | 45.83 | 175 | ||||
6. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 45.87 | 175 | ||||
7. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 46.49 | 168 | ||||
8. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 47.63 | 156 | ||||
9. | Wołczek Malwina | 07 | Delfin Nowy Targ | 49.33 | 140 | ||||
10. | Strycharz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 50.24 | 133 | ||||
11. | Nawalaniec Hanna | 07 | Frajda Zakopane | 52.41 | 117 | ||||
12. | Czajkowska Tonia | 06 | Frajda Zakopane | 52.66 | 115 | ||||
13. | Piwowarczyk Nadia | 07 | Frajda Zakopane | 55.08 | 101 | ||||
14. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 55.84 | 97 | ||||
DYSKW. | Wójciak Aniela | 07 | Płetwal Zakopane | 46.77 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:44) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18/12/2016 - 13:00 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 32.07 | 332 | |||
2. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 32.90 | 308 | |||
3. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 33.30 | 297 | |||
4. | Wilczek Krystian | 02 | Płetwal Zakopane | 33.78 | 284 | |||
5. | Para Mikołaj | 03 | Płetwal Zakopane | 35.07 | 254 | |||
6. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 35.53 | 244 | |||
7. | Stefaniak Piotr | 98 | Delfin Nowy Targ | 35.58 | 243 | |||
8. | Marcisz Jan | 00 | Płetwal Zakopane | 35.78 | 239 | |||
9. | Wielgus Krzysztof | 03 | Swim Test Frajda Kraków | 35.82 | 238 | |||
10. | Karp Jerzy | 98 | Płetwal Zakopane | 36.55 | 224 | |||
11. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 37.12 | 214 | |||
12. | Kalata Michał | 02 | Delfin Nowy Targ | 37.29 | 211 | |||
13. | Gal Grzegorz | 03 | Delfin Nowy Targ | 40.05 | 170 | |||
14. | Plewa Dominik | 00 | Delfin Nowy Targ | 40.26 | 168 | |||
15. | Smereczyński Andrzej | 02 | XTatradive Zakopane | 40.30 | 167 | |||
16. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 40.41 | 166 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18/12/2016 - 13:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 33.95 | 280 | |||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 35.08 | 254 | |||
3. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 36.31 | 229 | |||
4. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 36.84 | 219 | |||
5. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 36.93 | 217 | |||
6. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 38.96 | 185 | |||
7. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 40.28 | 167 | |||
8. | Wielgus Michał | 05 | Swim Test Frajda Kraków | 41.45 | 154 | |||
9. | Książek Stanisław | 05 | Swim Test Kraków | 42.34 | 144 | |||
10. | Bizub Oskar | 04 | Delfin Nowy Targ | 43.13 | 136 | |||
11. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 45.40 | 117 | |||
12. | Łapka Maciej | 05 | SP Delfin N. Targ | 45.52 | 116 | |||
13. | Leśnik Igor | 05 | STP Nowy Sącz | 46.37 | 110 | |||
14. | Dzielski Karol | 04 | Delfin Nowy Targ | 47.65 | 101 | |||
15. | Kolasa Filip | 05 | Swim Test Kraków | 47.67 | 101 | |||
16. | Gniadek Adam | 04 | Delfin Nowy Targ | 48.28 | 97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18/12/2016 - 13:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 40.22 | 168 | |||
2. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 44.05 | 128 | |||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 44.48 | 124 | |||
4. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.64 | 123 | |||
5. | Gondek Kasper | 06 | STP Nowy Sącz | 45.08 | 119 | |||
6. | Kołaciak Tymek | 06 | Płetwal Zakopane | 46.53 | 108 | |||
7. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 46.54 | 108 | |||
8. | Kościński Kajetan | 06 | Swim Test Kraków | 47.46 | 102 | |||
9. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 48.66 | 95 | |||
10. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 52.06 | 77 | |||
11. | Galica Grzegorz | 07 | Frajda Zakopane | 52.21 | 77 | |||
12. | Piekarczyk Karol | 06 | Delfin Nowy Targ | 53.76 | 70 | |||
13. | Rogowiec Andrzej | 07 | Delfin Nowy Targ | 54.43 | 68 | |||
14. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 55.08 | 65 | |||
Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 55.08 | 65 | ||||
16. | Rosół Bartosz | 07 | Swim Test Kraków | 56.35 | 61 | |||
17. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 56.38 | 61 | |||
18. | Madyda Michał | 06 | Delfin Nowy Targ | 59.63 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 18/12/2016 - 13:24 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szkurat Martyna | 03 | Płetwal Zakopane | 1:02.85 | 531 | 30.26 | 32.59 | |||
2. | Paluch Natalia | 00 | Płetwal Zakopane | 1:12.29 | 349 | 34.29 | 38.00 | |||
3. | Stankiewicz Zofia | 03 | Płetwal Zakopane | 1:19.18 | 265 | 36.88 | 42.30 | |||
4. | Piwowarczyk Natasza | 03 | Frajda Zakopane | 1:19.76 | 260 | 37.78 | 41.98 | |||
5. | Polak Michalina | 01 | Płetwal Zakopane | 1:27.27 | 198 | 41.71 | 45.56 | |||
6. | Mazur Michalina | 02 | Płetwal Zakopane | 1:28.25 | 191 | 41.50 | 46.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 18/12/2016 - 13:24 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 1:08.84 | 404 | 32.66 | 36.18 | |||
2. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 1:11.87 | 355 | 34.43 | 37.44 | |||
3. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:13.96 | 326 | 34.45 | 39.51 | |||
4. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:14.51 | 318 | 34.66 | 39.85 | |||
5. | Wołczek Krystyna | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:18.51 | 272 | 37.32 | 41.19 | |||
6. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:20.38 | 254 | 37.44 | 42.94 | |||
7. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 1:20.71 | 250 | 38.33 | 42.38 | |||
8. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:21.29 | 245 | 38.68 | 42.61 | |||
9. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:24.45 | 219 | 40.95 | 43.50 | |||
10. | Sowa Emilia | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 1:26.85 | 201 | 41.64 | 45.21 | |||
11. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:30.83 | 176 | 42.85 | 47.98 | |||
12. | Starczowska Anna | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:32.85 | 164 | 42.99 | 49.86 | |||
13. | Wolska Wiktoria | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:33.57 | 161 | 42.49 | 51.08 | |||
14. | Gąsienica-Roj Ala | 05 | Frajda Zakopane | 1:34.13 | 158 | 44.84 | 49.29 | |||
15. | Orawiec Aleksandra | 05 | Frajda Zakopane | 1:56.61 | 83 | 49.76 | 1:06.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 18/12/2016 - 13:39 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:01.96 | 381 | 30.10 | 31.86 | |||
2. | Dyrek Michał | 02 | STP Nowy Sącz | 1:03.43 | 355 | 29.95 | 33.48 | |||
3. | Kalata Michał | 02 | Delfin Nowy Targ | 1:03.65 | 351 | 29.89 | 33.76 | |||
4. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:04.15 | 343 | 30.42 | 33.73 | |||
5. | Wilczek Krystian | 02 | Płetwal Zakopane | 1:04.48 | 338 | 30.50 | 33.98 | |||
6. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:04.88 | 332 | 30.56 | 34.32 | |||
7. | Stefaniak Piotr | 98 | Delfin Nowy Targ | 1:05.00 | 330 | 30.66 | 34.34 | |||
8. | Karp Jerzy | 98 | Płetwal Zakopane | 1:05.77 | 319 | 32.51 | 33.26 | |||
9. | Para Mikołaj | 03 | Płetwal Zakopane | 1:06.36 | 310 | 31.63 | 34.73 | |||
10. | Marcisz Jan | 00 | Płetwal Zakopane | 1:08.24 | 285 | 32.94 | 35.30 | |||
11. | Gal Grzegorz | 03 | Delfin Nowy Targ | 1:10.39 | 260 | 33.04 | 37.35 | |||
12. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 1:10.40 | 260 | 34.06 | 36.34 | |||
13. | Wielgus Krzysztof | 03 | Swim Test Frajda Kraków | 1:13.60 | 227 | 35.87 | 37.73 | |||
14. | Plewa Dominik | 00 | Delfin Nowy Targ | 1:15.34 | 212 | 35.16 | 40.18 | |||
15. | Duda Kacper | 01 | Płetwal Zakopane | 1:15.58 | 210 | 34.39 | 41.19 | |||
16. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 1:19.94 | 177 | 37.16 | 42.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 18/12/2016 - 13:39 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 1:02.72 | 367 | 30.11 | 32.61 | ||||
2. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:07.25 | 298 | 32.49 | 34.76 | ||||
3. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:09.58 | 269 | 33.03 | 36.55 | ||||
4. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:09.80 | 266 | 33.50 | 36.30 | ||||
5. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:12.50 | 238 | 34.52 | 37.98 | ||||
6. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:13.22 | 231 | 34.76 | 38.46 | ||||
7. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:18.64 | 186 | 37.00 | 41.64 | ||||
8. | Wielgus Michał | 05 | Swim Test Frajda Kraków | 1:19.99 | 177 | 39.34 | 40.65 | ||||
9. | Gołdyn Mateusz | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 1:22.28 | 162 | 36.46 | 45.82 | ||||
10. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:22.46 | 161 | 38.43 | 44.03 | ||||
11. | Gniadek Adam | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:28.95 | 128 | 41.98 | 46.97 | ||||
12. | Książek Stanisław | 05 | Swim Test Kraków | 1:30.49 | 122 | 41.72 | 48.77 | ||||
13. | Leśnik Igor | 05 | STP Nowy Sącz | 1:33.26 | 111 | 44.03 | 49.23 | ||||
14. | Dzielski Karol | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:36.74 | 100 | 45.67 | 51.07 | ||||
15. | Łapka Maciej | 05 | SP Delfin N. Targ | 1:38.51 | 94 | 44.82 | 53.69 | ||||
DYSKW. | Bizub Oskar | 04 | Delfin Nowy Targ | 1:25.25 | 38.52 | 46.73 | |||||
D3 - Chodzenie lub odbijanie się od dna (Czas: 14:09) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 18/12/2016 - 14:00 | Wszystkie, Sztafeta Rodzinna | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Krzysztof i tata Wielgus | Swim Test Frajda Kraków | 26.69 |
Wielgus Krzysztof | 03 | 26.69 |
2. | Michał i tata Kalata | Delfin Nowy Targ | 28.64 |
Kalata Michał | 02 | 28.64 |
3. | Ania i tata Janik | Płetwal Zakopane | 29.94 |
Janik Anna | 05 | 29.94 |
4. | Kuba i mama Kurzeja | STP Nowy Sącz | 35.46 |
Kurzeja Jakub | 02 | 35.46 |
5. | Jan i mama Marcisz | Płetwal Zakopane | 36.35 |
Marcisz Jan | 00 | 36.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 18/12/2016 - 14:00 | Wszystkie, Sztafeta Rodzinna | 10 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Wojtek i tata Wielgus | Swim Test Frajda Kraków | 31.14 |
Wielgus Wojciech | 08 | 31.14 |
2. | Kacper i tata Mastalski | Delfin Nowy Targ | 32.05 |
Mastalski Kacper | 08 | 32.05 |
3. | Adrian i tata Jacek | STP Nowy Sącz | 33.01 |
Ruchała Adrian | 08 | 33.01 |
4. | Hania i tata Nawalaniec | Frajda Zakopane | 35.54 |
Nawalaniec Hanna | 07 | 35.54 |
5. | Filip i tata Guziak | SP Delfin N. Targ | 36.87 |
Guziak Filip | 08 | 36.87 |
6. | Kuba i tata Mleczko | Płetwal Zakopane | 37.16 |
Mleczko Jakub | 06 | 37.16 |
7. | Patryk i tata Wydra | Płetwal Zakopane | 37.30 |
Wydra Patryk | 08 | 37.30 |
8. | Iga i tata Polak | Płetwal Zakopane | 39.80 |
Polak Iga | 09 | 39.80 |
9. | Karolina i mama Kurzeja | STP Nowy Sącz | 43.08 |
Kurzeja Karolina | 09 | 43.08 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |