V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 25/10/2015 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Skoczek Małgorzata | 07 | 01506 | 101506600021 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 17.00 22.00 |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 36.95 45.03 | |||||
Budzeń Julia | 07 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.63 22.54 |
|||||
Czapnik Gabriela | 07 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT 25.82 |
|||||
Jakubas Oliwia | 06 | 04006 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 40.93 45.14 |
|||||
Janczyk Mateusz | 08 | 04006 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.97 24.44 |
|||||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 39.94 49.30 |
|||||
Jaśkiewicz Mikołaj | 06 | 04006 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 47.57 NT |
|||||
Krysa Kamila | 07 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 19.76 24.00 |
|||||
Krzykała Julia | 07 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 37.42 48.31 |
|||||
Nowak Alicja | 07 | 04006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.90 22.08 |
|||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 45.36 49.76 |
|||||
Reroń Antoni | 07 | 04006 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT 28.31 |
|||||
Siudak Lena | 08 | 04006 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 27.33 NT |
|||||
Sroka Katarzyna | 02 | 04006 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 39.68 47.32 |
Pyrcioch Mikołaj | 07 | FAGOR | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.00 24.00 | 4/6/2016 4/6/2016 | Gorlice (POL) Gorlice (POL) |
Gajda Emilia | 04 | 02806 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 37.49 43.52 | |||||
Kasza Katarzyna | 03 | 02806 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 34.63 45.20 |
|||||
Martemianow Natalia | 02 | 02806 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 33.06 36.48 |
|||||
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 34.96 37.00 |
|||||
Nosek Tomasz | 03 | 02806 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 29.74 40.30 |
|||||
Tynor Jan | 04 | 02806 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 35.68 42.74 |
|||||
Tynor Kacper | 06 | 02806 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 38.28 50.10 |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 40.00 43.00 | ||||
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 37.00 45.00 |
|||||
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 34.00 42.00 |
||||
Chudy Karol | 06 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 40.00 43.00 |
|||||
Duchnik Konrad | 09 | 03206 | 25m grzbietowy (4) | 32.00 | |||||
Dudka Filip | 00 | 03206 | 103206700039 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 33.00 41.00 |
||||
Dyląg Wojciech | 01 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 29.99 40.00 |
|||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 33.00 36.00 |
||||
Golonka Konrad | 07 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 18.00 25.00 |
|||||
Graczyk Lena | 07 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.00 25.00 |
|||||
Jaworz Przemysław | 04 | 03206 | 103206700045 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 42.00 NT |
||||
Jeremiejko Natalia | 02 | 03206 | 103206600022 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 34.00 38.00 |
||||
Król Maja | 08 | 03206 | 25m grzbietowy (3) | 35.00 | |||||
Król Marek | 10 | 03206 | 25m dowolny (2) | 35.00 | |||||
Kuczaj Weronika | 01 | 03206 | 103206600044 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 39.00 NT |
||||
Libura Magdalena | 07 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 28.00 |
|||||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 103206600046 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 38.00 41.00 |
||||
Mruk Julia | 04 | 03206 | 103206600033 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 32.00 37.00 |
||||
Postrożny Patryk | 06 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 43.00 44.00 |
|||||
Pyrć Franciszek | 05 | 03206 | 103206700047 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 49.00 50.00 |
||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 35.00 41.00 |
||||
Sowa Bartłomiej | 04 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 45.00 NT |
|||||
Stanisz Anna | 07 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 19.00 21.00 |
|||||
Szynalik Anna | 06 | 03206 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 39.00 NT |
|||||
Talar Bartosz | 07 | 03206 | 25m grzbietowy (4) | 31.00 | |||||
Tokarczyk Natalia | 00 | 03206 | 103206600027 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 33.00 36.00 |
||||
Tokarczyk Patryk | 02 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 29.99 34.00 |
|||||
Twaróg Anna | 03 | 03206 | 103206600035 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 40.00 45.00 |
||||
Twaróg Jacek | 05 | 03206 | 103206700041 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 41.00 46.00 |
||||
Wierzycka Natalia | 02 | 03206 | 103206600031 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 34.00 NT |
||||
Wojs Maksymilian | 06 | 03206 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 45.00 50.00 |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 36.00 45.00 |
|||||
Żelasko Natalia | 03 | 03206 | 103206600024 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 40.00 44.00 |
Limanowa-Swim 1 | 03206 | 10 x 25m dowolny (13) | Mieszane | Open | NT |
Kowalska Patrycja | 08 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 18.11 22.90 | |||||
Machno Anna | 07 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 18.11 22.50 |
Chorążąk Agnieszka | 04 | 00106 | 100106600368 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.00 46.00 | ||||
Chołda Łukasz | 97 | 00106 | 100106700399 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 26.12 30.03 |
||||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 36.34 42.44 |
||||
Grzybowska Natalia | 07 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 34.49 49.36 |
||||
Kruczek Hubert | 04 | 00106 | 100106700381 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 44.49 48.68 |
||||
Król Zuzanna | 02 | 00106 | 100106600352 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 33.88 39.19 |
||||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 36.94 53.46 |
||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 34.90 43.22 |
||||
Teca Konrad | 06 | 00106 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 41.94 55.41 |
|||||
Tobiasz Maciej | 02 | 00106 | 100106700357 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 30.82 37.12 |
||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 35.82 43.33 |
||||
Urbańczyk Iga | 03 | 00106 | 100106600402 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
||||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 38.71 41.84 |
||||
Widurski Arkadiusz | 06 | 00106 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 54.83 1:00.00 |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 10 x 25m dowolny (13) | Mieszane | Open | NT |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 35.08 42.44 | |||||
Belski Jakub | 01 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 27.20 32.66 |
|||||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) | 36.74 | |||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 35.41 40.90 |
|||||
Budnik Małorzata | 07 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.38 28.74 |
|||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 37.68 50.41 |
|||||
Gondek Kasper | 06 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 40.03 51.44 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 19.81 23.04 |
|||||
Gągor Hubert | 07 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.00 53.10 |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 31.76 37.36 |
|||||
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 29.28 30.89 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.00 24.00 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.14 26.89 |
|||||
Leśnik Igor | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 54.17 1:09.16 |
|||||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) | 38.11 | |||||
Maciak Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) | 30.81 | |||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 32.11 39.10 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.59 26.10 |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 34.93 41.28 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 30.69 37.74 |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 37.00 52.00 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 27.15 33.09 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 35.54 40.98 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 38.78 40.08 |
|||||
Ogórek Dawid | 03 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 32.11 40.54 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.18 23.27 |
|||||
Połeć Jakub | 02 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 31.05 38.73 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 40.97 50.18 |
|||||
Przewoźnik Hubert | 09 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.09 30.38 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 16.95 19.91 |
|||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.91 32.25 |
|||||
Rymarczyk Kinga | 03 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 32.11 42.11 |
|||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 31.18 35.06 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 32.93 40.40 |
|||||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 28.80 34.02 |
|||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 31.34 40.99 |
|||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.00 46.00 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 45.97 45.06 |
Biela Inga | 03 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 30.89 39.18 | |||||
Biela Jagoda | 03 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 45.00 NT |
|||||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 30.60 37.18 |
|||||
Kulanica Blanka | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.00 28.00 |
|||||
Podmokły Jakub | 05 | 00506 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 38.00 NT |
|||||
Proszek Jan | 06 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 38.59 54.34 |
|||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 31.79 35.36 |
|||||
Siatka Oliwia | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.00 26.00 |
|||||
Stoch Małgorzata | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT 28.00 |
|||||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 32.22 37.91 |
|||||
Szybiwski Grzegorz | 08 | 00506 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 26.00 26.00 |
|||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 33.99 44.72 |
Brózda Emilia | 03 | 01206 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 38.21 43.05 | |||||
Chowaniec Oliwia | 04 | 01206 | 101206600051 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 36.00 44.55 |
||||
Dokupił Aleksandra | 03 | 01206 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 40.00 42.00 |
|||||
Durbas Filip | 03 | 01206 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 43.00 47.22 |
|||||
Durbas Joanna | 06 | 01206 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 43.21 50.00 |
|||||
Dyduch Martyna | 04 | 01206 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 41.00 44.16 |
|||||
Dyduch Natalia | 07 | 01206 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 19.00 26.22 |
|||||
Filek Julia | 03 | 01206 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 38.28 42.15 |
|||||
Frączek Aleksandra | 07 | 01206 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.00 27.12 |
|||||
Kowalska Maja | 04 | 01206 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 43.00 47.00 |
|||||
Kryjak Aleksandra | 09 | 01206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.00 30.00 |
|||||
Oczkowska Nadia | 07 | 01206 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.00 27.00 |
|||||
Palarska Natalia | 06 | 01206 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 44.11 50.11 |
|||||
Pyka Małgorzata | 08 | 01206 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 20.00 23.01 |
|||||
Rybska Aleksandra | 03 | 01206 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 39.12 44.01 |
|||||
Stodolny Tadeusz | 10 | 01206 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Stodolny Zofia | 07 | 01206 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 22.66 27.21 |
|||||
Szczęsny Julia | 02 | 01206 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 40.06 44.25 |
|||||
Teluk Amelia | 08 | 01206 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 22.02 26.98 |
|||||
Wacław Daria | 07 | 01206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.00 24.00 |
|||||
Ćwiertnia Natalia | 07 | 01206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.12 26.55 |
Karol Wadowice 1 | 01206 | 10 x 25m dowolny (13) | Mieszane | Open | NT |
Malik Emilia | 08 | 03706 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 22.82 22.89 |
Madej Justyna | 05 | 01706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 40.09 48.14 | |||||
Madej Józef | 10 | 01706 | 25m dowolny (2) | 44.91 |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.50 21.25 | |||||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.30 21.50 |
|||||
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 19.03 24.53 |
|||||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.45 25.32 |
|||||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.05 22.65 |
|||||
Gaweł Szymon | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.00 30.00 |
|||||
Gałuszka Magdalena | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 28.00 31.58 |
|||||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.11 21.25 |
|||||
Hankus Dawid | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 30.00 30.00 |
|||||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 18.48 24.63 |
|||||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.20 21.00 |
|||||
Kantor Amelia | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 30.00 36.22 |
|||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 27.00 29.00 |
|||||
Kolasa Natalia | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.80 24.60 |
|||||
Kolasa Oliwia | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 21.74 26.98 |
|||||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 22.97 28.03 |
|||||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 20.31 27.28 |
|||||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 28.00 35.00 |
|||||
Kukułka Aleksander | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.00 28.00 |
|||||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 19.00 23.92 |
|||||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.78 24.26 |
|||||
Piechnik Lena | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.20 24.00 |
|||||
Rozumek Jan | 09 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 38.00 33.00 |
|||||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.42 23.55 |
|||||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 23.50 28.00 |
|||||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 27.58 28.62 |
|||||
Wieleba Michał | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 30.50 30.20 |
|||||
Wrześniak Dawid | 07 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 23.45 28.62 |
|||||
Wuszczewska Marcelina | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.69 28.35 |
|||||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.76 25.02 |
|||||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 27.60 27.61 |
|||||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 21.59 26.01 |
Smoleń Arkadiusz | 09 | DELNT | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.55 28.90 | 26/9/2016 8/9/2016 | Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Urban Mateusz | 07 | DELNT | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.55 20.89 | 5/7/2016 27/9/2016 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
|||
Urban Wiktoria | 04 | DELNT | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | NT NT |
Batko Adam | 05 | ORPRO | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 46.75 1:03.00 | |||||
Batko Alicja | 07 | ORPRO | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 25.16 NT |
|||||
Bielewicz Oskar | 04 | ORPRO | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 37.00 51.00 |
|||||
Biernat Kacper | 06 | ORPRO | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 49.62 NT |
|||||
Dylowicz Nikodem | 07 | ORPRO | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.70 29.90 |
|||||
Imiołek Michał | 06 | ORPRO | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 49.08 NT |
|||||
Mroczek Kinga | 06 | ORPRO | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 52.80 NT |
|||||
Przybyłko Tomasz | 07 | ORPRO | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 32.00 |
|||||
Próchnicki Jakub | 06 | ORPRO | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Stępień Karolina | 06 | ORPRO | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 52.20 56.62 |
Hałucha Julia | 02 | 02906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 30.35 35.40 | |||||
Herbut Oskar | 06 | 02906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Malina Szymon | 01 | 02906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 29.00 33.30 |
|||||
Maćkowiak Krzysztof | 07 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.00 20.29 |
|||||
Mędrysa Martyna | 05 | 02906 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 34.10 44.82 |
|||||
Paruta Andrea | 03 | 02906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 34.50 42.70 |
|||||
Paruta Francesco | 05 | 02906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 35.75 36.46 |
|||||
Paruta Sara | 05 | 02906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 36.50 43.00 |
|||||
Pawelska Dominika | 00 | 02906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 30.60 NT 36.20 | PK |
||||
Strózik Mikołaj | 04 | 02906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 32.55 40.15 |
Glosator Kraków 1 | 02906 | 10 x 25m dowolny (13) | Mieszane | Open | NT |
Cęcek Joanna | 06 | SWKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT | |||||
Korbiel Aleksandra | 08 | SWKRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Książek Stanisław | 05 | SWKRA | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Morawska Laura | 03 | SWKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Pudełko Katarzyna | 10 | SWKRA | 25m dowolny (1) | 48.00 | |||||
Pękala Milena | 08 | SWKRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Szkaradek Zuzanna | 08 | SWKRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Łęgowska Pola | 03 | SWKRA | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
Cichy Julia | 06 | 02106 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 45.00 50.00 | |||||
Gołąb Krzysztof | 07 | 02106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.00 24.00 |
|||||
Mleczek Marta | 06 | 02106 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 46.00 50.00 |
|||||
Ruchlewicz Maja | 06 | 02106 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 46.00 51.00 |
|||||
Łokcik Gabriela | 03 | 02106 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 39.00 50.00 |
Chrobak Bartek | 06 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 38.30 50.00 | |||||
Chrobak Tomasz | 08 | 00906 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 23.11 26.88 |
|||||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 22.11 25.00 |
|||||
Dawiec Tymoteusz | 08 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT 29.00 |
|||||
Krawczyk Emilia | 07 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 18.50 23.55 |
|||||
Kubasiak Jan | 06 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 38.11 45.45 |
|||||
Laskowski Maciej | 06 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 37.90 45.11 |
|||||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 21.20 27.20 |
|||||
Waga Dominika | 06 | 00906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.30 47.80 |
|||||
Waga Karolina | 06 | 00906 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 38.20 50.22 |
|||||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 20.00 24.00 |
|||||
Wawro Zuzanna | 09 | 00906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Zając Maciej | 07 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.00 23.90 |
Bartłomiej Szyszka | 06 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 45.80 NT | 28/9/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Dyda Arkadiusz | 99 | 04106 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 38.76 43.45 | 25/9/2016 25/8/2016 | Nowy Targ (POL) Nowt Trag (POL) |
|||
Gal Grzegorz | 03 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 31.90 43.45 | 3/10/2016 25/8/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gal Konrad | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Garbacz Martyna | 09 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.80 29.80 | 5/10/2016 15/8/2016 | Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) |
|||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Japoł Paula | 07 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Kaczmarczyk Sebastian | 02 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 34.05 47.55 | 12/4/2016 28/6/2016 | Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) |
|||
Kalata Michał | 02 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 28.90 42.15 | 30/9/2016 22/8/2016 | Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) |
|||
Karpiel Mateusz | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kowalczyk Michał | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Kula Piotr | 08 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Limanowski Piotr | 03 | 04106 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 42.90 NT | 26/9/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.80 NT | 26/8/2016 | Zakopane (POL) | |||
Lizoń Paweł | 06 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 17.50 23.15 | 26/6/2016 12/7/2016 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) |
|||
Mroczka Alicja | 07 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Mroczka Zuzanna | 05 | 04106 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 39.80 55.66 | 29/8/2016 21/6/2016 | Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Piekarczyk Karol | 06 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Rogowiec Andrzej | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Stefaniak Piotr | 98 | 04106 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 28.90 39.62 | 10/7/2016 15/5/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Strycharz Julia | 07 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 22.12 23.80 | 5/10/2016 5/10/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 17.25 22.25 | 29/9/2016 6/10/2016 | Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) |
|||
Wołczek Krystyna | 04 | 04106 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 34.90 47.20 | 10/9/2016 15/8/2016 | Nowy Targ (POL) Zakopane (POL) |
|||
Wołczek Malwina | 07 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 18.50 24.80 | 16/9/2016 14/9/2016 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
|||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.58 24.82 | 5/10/2016 5/10/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
Bisaga Małgorzata | 06 | 02706 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT NT | |||||
Błachut Maria | 06 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Copija Anita | 02 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 39.00 52.00 |
|||||
Copija Daria | 04 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 34.00 42.00 |
|||||
Copija Kaja | 04 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 38.00 44.00 |
|||||
Durmała Julia | 05 | 02706 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Habowska Weronika | 03 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 32.00 44.00 |
|||||
Kachel Julia | 03 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 38.00 43.00 |
|||||
Kaczmarczyk Jan | 99 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 33.00 40.00 |
|||||
Kaczmarczyk Małgorzata | 02 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 41.00 46.00 |
|||||
Kapała Emilia | 07 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Koczur Michał | 01 | 02706 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 35.00 34.00 |
|||||
Lorek Roksana | 06 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 46.00 54.00 |
|||||
Pająk Mikołaj | 01 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 26.00 35.00 |
|||||
Palcar Marta | 00 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 32.00 36.00 |
|||||
Panek Natalia | 06 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 46.00 55.00 |
|||||
Panek Nikola | 03 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 36.00 38.00 |
|||||
Parchańska Julia | 06 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.00 44.00 |
|||||
Pietrusa Julia | 01 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 39.00 48.00 |
|||||
Piątek Zosia | 05 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 41.00 52.00 |
|||||
Pochopień Anna | 02 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 41.00 47.00 |
|||||
Sikora Marta | 00 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 27.00 33.00 |
|||||
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 20.00 24.00 |
|||||
Sowa Karol | 02 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 28.00 36.00 |
|||||
Talaga Maciej | 02 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 35.00 42.00 |
|||||
Woźny Gabriel | 03 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 35.00 42.00 |
|||||
Woźny Joanna | 99 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 32.00 43.00 |
|||||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 46.00 56.00 |
|||||
Wrona Maria | 08 | 02706 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 25.00 27.00 |
|||||
Zawojski Bartosz | 06 | 02706 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 36.00 52.00 |
Jasień 1 | 02706 | 10 x 25m dowolny (13) | Mieszane | Open | NT |
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 16.16 19.71 | 16/3/2016 15/11/2015 | Łazy (POL) Myślenice (POL) |
Cieszkowski Leon | 08 | 03906 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 51.93 1:01.30 | 13/3/2016 10/1/2016 | Myślenice Myślenice |
|||
Jakubowicz Lena | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (3) | NT | |||||
Jaworski Jakub | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 41.49 50.72 | 22/5/2016 25/6/2016 | Limanowa Wieliczka |
|||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 23.34 NT | 5/6/2016 | Sucha Beskidzka | |||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 20.38 27.24 | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka Wieliczka |
|||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.98 27.09 | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka Wieliczka |
|||
Piecuch Mateusz | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 37.80 49.88 | 13/3/2016 5/6/2016 | Myślenice Sucha Beskidzka |
|||
Solner Jan | 08 | 03906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.59 26.84 | 10/1/2016 6/12/2015 | Myślenice Miechów |
|||
Zdechlik Jan | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (4) | 29.74 | 25/6/2016 | Wieliczka | |||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT 44.29 | 25/6/2016 | Wieliczka |
Borkowska Dominika | 07 | 03306 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.99 24.80 | |||||
Fryc Nadia | 08 | 03306 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.66 25.96 |
|||||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 16.41 22.84 |
|||||
Janiszewski Wawrzyniec | 09 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 31.38 NT |
|||||
Kaszuba Magda | 08 | 03306 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.34 24.24 |
|||||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 21.45 28.39 |
|||||
Niestój Igor | 08 | 03306 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 22.70 29.11 |
|||||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.01 24.28 |
Dziendziel Eliza | 04 | 04411 | 104411600080 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 36.68 43.53 | ||||
Górecka Maja | 08 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 18.10 20.80 |
|||||
Jopek Karolina | 03 | 04411 | 104411600070 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 38.34 43.89 |
||||
Lech Zofia | 04 | 04411 | 104411600058 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 32.50 34.80 |
||||
Minior Julia | 07 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.00 26.00 |
|||||
Minior Zuzanna | 08 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 26.00 29.00 |
|||||
Ponikwia Julia | 07 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.21 25.60 |
|||||
Skupień Joanna | 07 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.00 22.00 |
Drzewiecka Karolina | 08 | 06011 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 17.22 25.41 | |||||
Markowska Nicola | 04 | 06011 | 106011600008 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 32.54 41.13 |
||||
Pietrzak Dominik | 08 | 06011 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 18.86 26.23 |
Bajorek Marysia | 04 | 03406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 34.90 39.50 | |||||
Buła Maya | 07 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 17.80 22.60 |
|||||
Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 19.50 23.60 |
|||||
Cyganek Nina | 05 | 03406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 34.50 40.50 |
|||||
Filipowicz Jan | 04 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 39.40 48.90 |
|||||
Filipowicz Piotr | 07 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Godlewska Zofia | 04 | 03406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 31.01 36.01 |
|||||
Gorzkowski Filip | 08 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Hanna Bajorek | 07 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.70 24.50 |
|||||
Koper Maciej | 06 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 43.50 49.05 |
|||||
Kurek Marysia | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Kutera Jakub | 06 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 42.01 48.70 |
|||||
Litwa Justyna | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 19.60 26.90 |
|||||
Małota Jan | 07 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.50 26.70 |
|||||
Płaskocińska Agnieszka | 06 | 03406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 43.80 NT |
|||||
Sawińska Antonina | 08 | 03406 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Sawiński Wojciech | 08 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 20.60 NT |
|||||
Zabielna Amelia | 06 | 03406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
Boratyński Michał | 04 | 03411 | 103411700063 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 34.79 40.19 | ||||
Filek Magdalena | 07 | 03411 | 103411600110 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00000 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 40.00 45.00 | |||||
Dakowicz Lena | 09 | 00000 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 23.00 25.00 |
|||||
Kierońska Maryla | 11 | 00000 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Kieroński Marcel | 07 | 00000 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 17.88 21.54 |
|||||
Marczak Martyna | 05 | 00000 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 38.64 47.67 |
|||||
Marczak Radosław | 09 | 00000 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 31.00 28.07 |
|||||
Pyczek Adam | 02 | 00000 | 50m dowolny (8) | 31.51 | Kraków (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |