V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 25/10/2015 |
1 - V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 25/10/2015 - 10:35 |
Konkurencja 1 25/10/2015 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 10:35 |
2 3 4 | Pękala Milena Kierońska Maryla Mroczka Alicja | 08 11 07 | Swim Test Kraków Zawodnik niezrzeszony UKS Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 13, 10:37 |
2 3 4 5 | Japoł Paula Krzykała Julia Wawro Zuzanna Filek Magdalena | 07 07 09 07 | UKS Delfin Nowy Targ CKiS Miechów Kmita Zabierzów Victoria Kozy | 06 06 06 11 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Szkaradek Zuzanna Gąsior Iga Korbiel Aleksandra Stoch Małgorzata Grzybowska Natalia Węgrzyn Aleksandra | 08 10 08 08 07 10 | Swim Test Kraków UKS Delfin Nowy Targ Swim Test Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków UKS Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Czapnik Gabriela Kościarz Wiktoria Pudełko Katarzyna Libura Magdalena Kapała Emilia Kurek Marysia | 07 09 10 07 07 08 | CKiS Miechów Nika Sport Team Kraków Swim Test Kraków Limanowa-Swim Jasień Sucha Besk. Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 48.00 NT NT NT |
Seria 5 z 13, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | Brońska Anna Gałuszka Magdalena Pach Patrycja Minior Zuzanna Kryjak Aleksandra Leśnik Milena | 11 08 09 08 09 11 | MKS STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Ondraszek Bielsko Biała Karol Wadowice MKS STP Nowy Sącz | 06 06 06 11 06 06 | 36.74 28.00 25.98 26.00 28.00 38.11 |
Seria 6 z 13, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Batko Alicja Wrona Maria Kulanica Blanka Graczyk Lena Siatka Oliwia Budnik Małorzata | 07 08 08 07 08 07 | Orka Proszówki Jasień Sucha Besk. Aquarius Myślenice Limanowa-Swim Aquarius Myślenice MKS STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 25.16 25.00 25.00 25.00 25.00 25.38 |
Seria 7 z 13, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Minior Julia Ćwiertnia Natalia Garbacz Martyna Dakowicz Lena Jarmołowska Helena Wacław Daria | 07 07 09 09 08 07 | Ondraszek Bielsko Biała Karol Wadowice UKS Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka Karol Wadowice | 11 06 06 06 06 06 | 24.00 23.12 22.80 23.00 23.20 25.00 |
Seria 8 z 13, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | Brońka Anna Strycharz Julia Kurzeja Karolina Teluk Amelia Piechnik Lena Stodolny Zofia | 08 07 09 08 08 07 | Solne Miasto Wieliczka UKS Delfin Nowy Targ MKS STP Nowy Sącz Karol Wadowice Solne Miasto Wieliczka Karol Wadowice | 06 06 06 06 06 06 | 22.50 22.12 22.00 22.02 22.20 22.66 |
Seria 9 z 13, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Fryc Nadia Mączka Klaudia Kaszuba Magda Dulak Emilia Węgrzyn Hanna Kolasa Oliwia | 08 08 08 07 07 07 | Omega Olkusz Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka UKS Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 21.66 21.45 21.34 21.45 21.58 21.74 |
Seria 10 z 13, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Alicja Hanna Bajorek Budzeń Julia Wuszczewska Marcelina Zawiślan Julia Ponikwia Julia | 07 07 07 07 07 07 | CKiS Miechów Salwator Kraków CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ondraszek Bielsko Biała | 06 06 06 06 06 11 | 20.90 20.70 20.63 20.69 20.76 21.21 |
Seria 11 z 13, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Skupień Joanna Krysa Kamila Rumińska Wiktoria Litwa Justyna Gromala Julia Kowalik Aleksandra | 07 07 07 08 07 08 | Ondraszek Bielsko Biała CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków MKS STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków | 11 06 06 06 06 06 | 20.00 19.76 19.42 19.60 19.81 20.38 |
Seria 12 z 13, 10:52 |
1 2 3 4 5 6 | Cholewa Hanna Dyduch Natalia Wołczek Malwina Krawczyk Emilia Stanisz Anna Piętka Zuzanna | 07 07 07 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Karol Wadowice UKS Delfin Nowy Targ Kmita Zabierzów Limanowa-Swim MKS STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 19.03 19.00 18.50 18.50 19.00 19.18 |
Seria 13 z 13, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Machno Anna Buła Maya Skoczek Małgorzata Drzewiecka Karolina Górecka Maja Kowalska Patrycja | 07 07 07 08 08 08 | Victoria Zawiercie Salwator Kraków BOSiR Brzesko Orka Częstochowa Ondraszek Bielsko Biała Victoria Zawiercie | 11 06 06 11 11 11 | 18.11 17.80 17.00 17.22 18.10 18.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/10/2015 - 10:55 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 10:55 |
2 3 4 | Tokarski Szymon Kula Piotr Urbański Jakub | 10 08 07 | UKS Delfin Nowy Targ UKS Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 10:57 |
2 3 4 5 | Kowalczyk Michał Stodolny Tadeusz Rogowiec Andrzej Gal Konrad | 07 10 07 07 | UKS Delfin Nowy Targ Karol Wadowice UKS Delfin Nowy Targ UKS Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | Filipowicz Piotr Karpiel Mateusz Reroń Antoni Dawiec Tymoteusz Gorzkowski Filip Gągor Hubert | 07 07 07 08 08 07 | Salwator Kraków UKS Delfin Nowy Targ CKiS Miechów Kmita Zabierzów Salwator Kraków MKS STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Rozumek Jan Janiszewski Wawrzyniec Maciak Adam Marczak Radosław Król Marek Madej Józef | 09 09 10 09 10 10 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz MKS STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony Limanowa-Swim SwimArt Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 38.00 31.38 30.81 31.00 35.00 44.91 |
Seria 5 z 11, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | Ruchała Weronika Solner Jan Mółka Mateusz Kowalski Mieszko Gaweł Szymon Hankus Dawid | 08 08 07 08 08 07 | MKS STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków MKS STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 29.91 28.59 27.15 28.00 29.00 30.00 |
Seria 6 z 11, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Smoleń Arkadiusz Przybyłko Tomasz Miczołek Maksymilian Dylowicz Nikodem Leśniak Franciszek Przewoźnik Hubert | 09 07 07 07 07 09 | Delfin Nowy Targ Orka Proszówki MKS STP Nowy Sącz Orka Proszówki MKS STP Nowy Sącz MKS STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 26.55 25.00 24.59 24.70 25.14 27.09 |
Seria 7 z 11, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Słomski Mikołaj Wrześniak Dawid Janczyk Mateusz Całka Piotr Małota Jan Kukułka Aleksander | 08 07 08 08 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 23.50 23.45 22.97 23.30 23.50 24.00 |
Seria 8 z 11, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Olszewski Eryk Kowalik Norbert Wójcikowski Patryk Dyda Artur Sawiński Wojciech Gołąb Krzysztof | 07 07 08 08 08 07 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Sokół Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 21.20 20.31 20.01 20.05 20.60 22.00 |
Seria 9 z 11, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Myszkowski Igor Chabasiewicz Jakub Maćkowiak Krzysztof Kuna Jakub Urban Mateusz Wawro Jakub | 07 07 07 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Glosator Kraków Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 19.78 19.50 19.00 19.00 19.55 20.00 |
Seria 10 z 11, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Pietrzak Dominik Gąsiorek Wiktor Golonka Konrad Zając Maciej Idzik Arkadiusz Pyrcioch Mikołaj | 08 07 07 07 07 07 | Orka Częstochowa Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Fala Gorlice | 11 06 06 06 06 06 | 18.86 18.11 18.00 18.00 18.48 19.00 |
Seria 11 z 11, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | Mastalski Kacper Ruchała Adrian Wdowiak Dominik Giec Kacper Watycha Aleksander Kieroński Marcel | 08 08 07 07 07 07 | UKS Delfin Nowy Targ MKS STP Nowy Sącz Jedynka Łazy Omega Olkusz UKS Delfin Nowy Targ Zawodnik niezrzeszony | 06 06 11 06 06 06 | 17.50 16.95 16.16 16.41 17.25 17.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/10/2015 - 11:12 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 11:12 |
1 2 3 4 5 | Japoł Paula Kurek Marysia Szkaradek Zuzanna Sawińska Antonina Grzybowska Natalia | 07 08 08 08 07 | UKS Delfin Nowy Targ Salwator Kraków Swim Test Kraków Salwator Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 10, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Pękala Milena Mroczka Alicja Jakubowicz Lena Korbiel Aleksandra Kościarz Wiktoria Krzykała Julia | 08 07 09 08 09 07 | Swim Test Kraków UKS Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków Swim Test Kraków Nika Sport Team Kraków CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 | Kapała Emilia Kantor Amelia Garbacz Martyna Kryjak Aleksandra Król Maja Wawro Zuzanna | 07 08 09 09 08 09 | Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka UKS Delfin Nowy Targ Karol Wadowice Limanowa-Swim Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | NT 30.00 29.80 30.00 35.00 NT |
Seria 4 z 10, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Wuszczewska Marcelina Libura Magdalena Siudak Lena Urbaniec Zofia Kulanica Blanka Budnik Małorzata | 07 07 08 07 08 07 | Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice MKS STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 28.35 28.00 27.33 27.58 28.00 28.74 |
Seria 5 z 10, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Ćwiertnia Natalia Minior Julia Ponikwia Julia Fryc Nadia Siatka Oliwia Pach Patrycja | 07 07 07 08 08 09 | Karol Wadowice Ondraszek Bielsko Biała Ondraszek Bielsko Biała Omega Olkusz Aquarius Myślenice Nika Sport Team Kraków | 06 11 11 06 06 06 | 26.55 26.00 25.60 25.96 26.00 27.09 |
Seria 6 z 10, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Zawiślan Julia Dakowicz Lena Hanna Bajorek Węgrzyn Hanna Graczyk Lena Dulak Emilia | 07 09 07 07 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Zawodnik niezrzeszony Salwator Kraków UKS Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 25.02 25.00 24.50 24.82 25.00 25.32 |
Seria 7 z 10, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Wacław Daria Kurzeja Karolina Kolasa Natalia Borkowska Dominika Piechnik Lena Kaszuba Magda | 07 09 08 07 08 08 | Karol Wadowice MKS STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 24.00 23.80 23.99 24.00 24.24 |
Seria 8 z 10, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Krawczyk Emilia Piętka Zuzanna Frączek Aleksandra Oczkowska Nadia Rumińska Wiktoria Strycharz Julia | 07 07 07 07 07 07 | Kmita Zabierzów MKS STP Nowy Sącz Karol Wadowice Karol Wadowice Solne Miasto Wieliczka UKS Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 23.55 23.27 23.00 23.00 23.55 23.80 |
Seria 9 z 10, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Budzeń Julia Czerwiec Karolina Skoczek Małgorzata Nowak Alicja Machno Anna Malik Emilia | 07 07 07 07 07 08 | CKiS Miechów Kmita Zabierzów BOSiR Brzesko CKiS Miechów Victoria Zawiercie Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 22.54 22.11 22.00 22.08 22.50 22.82 |
Seria 10 z 10, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 | Brońka Anna Górecka Maja Pyka Małgorzata Sowa Barbara Jarmołowska Helena Skupień Joanna | 08 08 08 07 08 07 | Solne Miasto Wieliczka Ondraszek Bielsko Biała Karol Wadowice Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Ondraszek Bielsko Biała | 06 11 06 06 06 11 | 21.25 20.80 20.00 20.00 21.00 22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/10/2015 - 11:28 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:28 |
2 3 4 | Karpiel Mateusz Rogowiec Andrzej Cieszkowski Leon | 07 07 08 | UKS Delfin Nowy Targ UKS Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 11:29 |
1 2 3 4 5 | Filipowicz Piotr Kowalczyk Michał Jaworski Jakub Janiszewski Wawrzyniec Urbański Jakub | 07 07 09 09 07 | Salwator Kraków UKS Delfin Nowy Targ Nika Sport Team Kraków Omega Olkusz Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Piecuch Mateusz Ruchała Weronika Przybyłko Tomasz Duchnik Konrad Rozumek Jan Kula Piotr | 09 08 07 09 09 08 | Nika Sport Team Kraków MKS STP Nowy Sącz Orka Proszówki Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka UKS Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT 32.25 32.00 32.00 33.00 NT |
Seria 4 z 9, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 | Wieleba Michał Gaweł Szymon Zdechlik Jan Dylowicz Nikodem Przewoźnik Hubert Talar Bartosz | 08 08 09 07 09 07 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Nika Sport Team Kraków Orka Proszówki MKS STP Nowy Sącz Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 30.50 30.00 29.74 29.90 30.38 31.00 |
Seria 5 z 9, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Marczak Radosław Zbrożek Adam Leśniak Franciszek Kapusta Eryk Kukułka Aleksander Smoleń Arkadiusz | 09 07 07 08 08 09 | Zawodnik niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka MKS STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 28.07 27.60 26.89 27.00 28.00 28.90 |
Seria 6 z 9, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Małota Jan Szybiwski Grzegorz Wójcikowski Patryk Janczyk Mateusz Miczołek Maksymilian Solner Jan | 07 08 08 08 07 08 | Salwator Kraków Aquarius Myślenice Omega Olkusz CKiS Miechów MKS STP Nowy Sącz Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.70 26.00 24.28 24.44 26.10 26.84 |
Seria 7 z 9, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Gołąb Krzysztof Zając Maciej Chrobak Tomasz Konieczny Miłosz Pyrcioch Mikołaj Myszkowski Igor | 07 07 08 07 07 07 | Sokół Myślenice Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Nika Sport Team Kraków Fala Gorlice Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.90 23.11 23.34 24.00 24.26 |
Seria 8 z 9, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Giec Kacper Dyda Artur Kieroński Marcel Żmijewski Borys Niestój Igor Kot Kacper | 07 08 07 07 08 08 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Zawodnik niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 22.84 22.65 21.54 21.59 22.70 22.97 |
Seria 9 z 9, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsiorek Wiktor Maćkowiak Krzysztof Wdowiak Dominik Ruchała Adrian Urban Mateusz Całka Piotr | 07 07 07 08 07 08 | Solne Miasto Wieliczka Glosator Kraków Jedynka Łazy MKS STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka | 06 06 11 06 06 06 | 21.25 20.29 19.71 19.91 20.89 21.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 25/10/2015 - 11:41 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:41 |
2 3 4 5 | Siudak Lena Filek Magdalena Batko Alicja Sawińska Antonina | 08 07 07 08 | CKiS Miechów Victoria Kozy Orka Proszówki Salwator Kraków | 06 11 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Gałuszka Magdalena Urbaniec Zofia Stoch Małgorzata Mączka Klaudia Minior Zuzanna Kantor Amelia | 08 07 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Omega Olkusz Ondraszek Bielsko Biała Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | 31.58 28.62 28.00 28.39 29.00 36.22 |
Seria 3 z 6, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 | Stodolny Zofia Wrona Maria Kolasa Oliwia Oczkowska Nadia Frączek Aleksandra Kowalik Aleksandra | 07 08 07 07 07 08 | Karol Wadowice Jasień Sucha Besk. Solne Miasto Wieliczka Karol Wadowice Karol Wadowice Nika Sport Team Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.21 27.00 26.98 27.00 27.12 27.24 |
Seria 4 z 6, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Litwa Justyna Czapnik Gabriela Czerwiec Karolina Drzewiecka Karolina Dyduch Natalia Teluk Amelia | 08 07 07 08 07 08 | Salwator Kraków CKiS Miechów Kmita Zabierzów Orka Częstochowa Karol Wadowice Karol Wadowice | 06 06 06 11 06 06 | 26.90 25.82 25.00 25.41 26.22 26.98 |
Seria 5 z 6, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Wołczek Malwina Cholewa Hanna Sowa Barbara Krysa Kamila Kolasa Natalia Borkowska Dominika | 07 07 07 07 08 07 | UKS Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Jasień Sucha Besk. CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 24.80 24.53 24.00 24.00 24.60 24.80 |
Seria 6 z 6, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 | Pyka Małgorzata Malik Emilia Stanisz Anna Buła Maya Kowalska Patrycja Gromala Julia | 08 08 07 07 08 07 | Karol Wadowice Siemacha ASP Kraków Limanowa-Swim Salwator Kraków Victoria Zawiercie MKS STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 11 06 | 23.01 22.89 21.00 22.60 22.90 23.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/10/2015 - 11:51 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 | Gal Konrad Gągor Hubert Kowalski Mieszko Sawiński Wojciech Konieczny Miłosz Gorzkowski Filip | 07 07 08 08 07 08 | UKS Delfin Nowy Targ MKS STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Nika Sport Team Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 35.00 NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 | Wieleba Michał Niestój Igor Dawiec Tymoteusz Kapusta Eryk Hankus Dawid Mółka Mateusz | 08 08 08 08 07 07 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka MKS STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 30.20 29.11 29.00 29.00 30.00 33.09 |
Seria 3 z 5, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 | Reroń Antoni Słomski Mikołaj Kowalik Norbert Zbrożek Adam Kot Kacper Wrześniak Dawid | 07 08 07 07 08 07 | CKiS Miechów Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 28.31 28.00 27.28 27.61 28.03 28.62 |
Seria 4 z 5, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Chrobak Tomasz Żmijewski Borys Golonka Konrad Szybiwski Grzegorz Pietrzak Dominik Olszewski Eryk | 08 07 07 08 08 07 | Kmita Zabierzów Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim Aquarius Myślenice Orka Częstochowa Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 11 06 | 26.88 26.01 25.00 26.00 26.23 27.20 |
Seria 5 z 5, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Wawro Jakub Chabasiewicz Jakub Watycha Aleksander Mastalski Kacper Kuna Jakub Idzik Arkadiusz | 07 07 07 08 07 07 | Kmita Zabierzów Salwator Kraków UKS Delfin Nowy Targ UKS Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.60 22.25 23.15 23.92 24.63 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |