V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 16/10/2016 |
1 - V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 16/10/2016 - 10:35 |
Konkurencja 1 16/10/2016 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 16.50 | 266 | |||
2. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 16.85 | 250 | |||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 17.15 | 237 | |||
4. | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 17.40 | 227 | |||
5. | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzów | 17.69 | 216 | |||
6. | Dyduch Natalia | 07 | Karol Wadowice | 17.93 | 207 | |||
7. | Wołczek Malwina | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 17.97 | 206 | |||
8. | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 18.12 | 201 | |||
9. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 18.15 | 200 | |||
10. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 18.32 | 194 | |||
11. | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 18.75 | 181 | |||
12. | Budnik Małorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 18.81 | 179 | |||
13. | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.06 | 172 | |||
14. | Budzeń Julia | 07 | CKiS Miechów | 19.10 | 171 | |||
15. | Stanisz Anna | 07 | Limanowa-Swim | 19.25 | 167 | |||
16. | Wuszczewska Marcelina | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.31 | 166 | |||
17. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.59 | 159 | |||
18. | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.68 | 157 | |||
19. | Hanna Bajorek | 07 | Salwator Kraków | 19.72 | 156 | |||
20. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 20.40 | 141 | |||
21. | Czapnik Gabriela | 07 | CKiS Miechów | 20.81 | 132 | |||
22. | Filek Magdalena | 07 | Victoria Kozy | 20.82 | 132 | |||
23. | Kolasa Oliwia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.19 | 125 | |||
24. | Skupień Joanna | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 21.29 | 124 | |||
25. | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.50 | 120 | |||
26. | Ponikwia Julia | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 22.63 | 103 | |||
27. | Minior Zuzanna | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 23.25 | 95 | |||
28. | Krzykała Julia | 07 | CKiS Miechów | 23.72 | 89 | |||
29. | Grzybowska Natalia | 07 | Jordan Kraków | 24.16 | 84 | |||
30. | Japoł Paula | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.19 | 84 | |||
31. | Wacław Daria | 07 | Karol Wadowice | 25.15 | 75 | |||
32. | Kapała Emilia | 07 | Jasień Sucha Besk. | 26.69 | 62 | |||
33. | Graczyk Lena | 07 | Limanowa-Swim | 26.81 | 62 | |||
Bisaga Małgorzata | 07 | Jasień Sucha Besk. | 26.81 | 62 | ||||
35. | Libura Magdalena | 07 | Limanowa-Swim | 27.29 | 58 | |||
36. | Stodolny Zofia | 07 | Karol Wadowice | 28.03 | 54 | |||
37. | Batko Alicja | 07 | Orka Proszówki | 28.28 | 52 | |||
38. | Ćwiertnia Natalia | 07 | Karol Wadowice | 28.78 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 16/10/2016 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 17.50 | 223 | |||
Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko Biała | 17.50 | 223 | ||||
3. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 17.75 | 214 | |||
4. | Kowalska Patrycja | 08 | Victoria Zawiercie | 19.25 | 167 | |||
Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 19.25 | 167 | ||||
6. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.85 | 153 | |||
7. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 20.22 | 144 | |||
8. | Stoch Małgorzata | 08 | Aquarius Myślenice | 20.75 | 134 | |||
9. | Piechnik Lena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.63 | 118 | |||
10. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 21.71 | 117 | |||
11. | Minior Julia | 08 | Ondraszek Bielsko Biała | 22.31 | 107 | |||
12. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 22.53 | 104 | |||
13. | Teluk Amelia | 08 | Karol Wadowice | 22.59 | 103 | |||
14. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.28 | 94 | |||
15. | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 25.28 | 74 | |||
16. | Szkaradek Zuzanna | 08 | Swim Test Kraków | 25.32 | 73 | |||
17. | Pękala Milena | 08 | Swim Test Kraków | 26.59 | 63 | |||
18. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 26.63 | 63 | |||
19. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 27.53 | 57 | |||
20. | Kurek Marysia | 08 | Salwator Kraków | 28.09 | 54 | |||
21. | Mroczka Alicja | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.34 | 52 | |||
22. | Siatka Oliwia | 08 | Aquarius Myślenice | 30.09 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 16/10/2016 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 18.44 | 191 | |||
2. | Dakowicz Lena | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 20.90 | 131 | |||
3. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 22.38 | 106 | |||
4. | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.50 | 92 | |||
5. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 26.54 | 64 | |||
6. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 31.03 | 40 | |||
7. | Kryjak Aleksandra | 09 | Karol Wadowice | 31.47 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 16/10/2016 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 29.22 | 48 | |||
2. | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 29.66 | 45 | |||
3. | Pudełko Katarzyna | 10 | Swim Test Kraków | 31.93 | 36 | |||
4. | Kierońska Maryla | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 38.25 | 21 | |||
5. | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 41.43 | 16 | |||
6. | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 41.97 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16/10/2016 - 10:55 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 15.16 | 218 | |||
2. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 16.32 | 175 | |||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 16.87 | 158 | |||
4. | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 16.88 | 158 | |||
5. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 17.13 | 151 | |||
6. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 17.47 | 142 | |||
Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 17.47 | 142 | ||||
8. | Maćkowiak Krzysztof | 07 | Glosator Kraków | 17.56 | 140 | |||
9. | Kieroński Marcel | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 18.09 | 128 | |||
10. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 18.22 | 125 | |||
11. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 18.25 | 125 | |||
12. | Urban Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 18.44 | 121 | |||
13. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 18.53 | 119 | |||
14. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 18.88 | 113 | |||
15. | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 18.94 | 112 | |||
16. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 19.22 | 107 | |||
17. | Golonka Konrad | 07 | Limanowa-Swim | 19.60 | 101 | |||
18. | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 19.88 | 96 | |||
19. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.90 | 96 | |||
20. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 20.31 | 90 | |||
21. | Gągor Hubert | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 20.65 | 86 | |||
22. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 20.68 | 86 | |||
23. | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 20.72 | 85 | |||
24. | Hankus Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 20.84 | 84 | |||
25. | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 20.95 | 82 | SC 1 | ||
26. | Dylowicz Nikodem | 07 | Orka Proszówki | 20.95 | 82 | SC 2 | ||
27. | Kowalczyk Michał | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.35 | 78 | |||
28. | Filipowicz Piotr | 07 | Salwator Kraków | 22.72 | 64 | |||
29. | Reroń Antoni | 07 | CKiS Miechów | 22.78 | 64 | |||
30. | Wrześniak Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 22.94 | 63 | |||
31. | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 22.97 | 62 | |||
32. | Małota Jan | 07 | Salwator Kraków | 23.44 | 59 | |||
33. | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Proszówki | 24.65 | 50 | |||
34. | Gołąb Krzysztof | 07 | Sokół Myślenice | 29.19 | 30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16/10/2016 - 10:55 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 16.62 | 165 | |||
2. | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 17.28 | 147 | |||
3. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 19.00 | 110 | |||
4. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.03 | 110 | |||
5. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 19.31 | 105 | |||
6. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 20.03 | 94 | |||
Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 20.03 | 94 | ||||
8. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 20.16 | 92 | |||
9. | Solner Jan | 08 | Nika Sport Team Kraków | 22.65 | 65 | |||
10. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.94 | 63 | |||
11. | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.16 | 61 | |||
12. | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.65 | 57 | |||
13. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.94 | 34 | |||
14. | Gorzkowski Filip | 08 | Salwator Kraków | 29.88 | 28 | |||
15. | Gaweł Szymon | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.03 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16/10/2016 - 10:55 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przewoźnik Hubert | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 23.04 | 62 | |||
2. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 23.69 | 57 | |||
3. | Marczak Radosław | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 33.63 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16/10/2016 - 10:55 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 27.32 | 37 | |||
2. | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.34 | 30 | |||
Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 29.34 | 30 | ||||
4. | Madej Józef | 10 | SwimArt Myślenice | 34.28 | 18 | |||
5. | Stodolny Tadeusz | 10 | Karol Wadowice | 37.75 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16/10/2016 - 11:12 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 20.32 | 210 | |||
2. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 20.53 | 203 | |||
3. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 20.91 | 192 | |||
4. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 21.05 | 188 | |||
5. | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 22.35 | 157 | |||
6. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 22.44 | 156 | |||
Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzów | 22.44 | 156 | ||||
8. | Hanna Bajorek | 07 | Salwator Kraków | 22.51 | 154 | SC 1 | ||
9. | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.51 | 154 | SC 2 | ||
10. | Budzeń Julia | 07 | CKiS Miechów | 22.53 | 154 | |||
11. | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.03 | 144 | |||
12. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 23.12 | 142 | |||
13. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.31 | 139 | |||
14. | Skupień Joanna | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 23.81 | 130 | |||
15. | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.00 | 127 | |||
16. | Kapała Emilia | 07 | Jasień Sucha Besk. | 24.57 | 118 | |||
17. | Budnik Małorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 24.67 | 117 | SC 1 | ||
18. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.67 | 117 | SC 2 | ||
19. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 25.15 | 110 | |||
20. | Japoł Paula | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.19 | 110 | |||
21. | Ponikwia Julia | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 25.47 | 106 | |||
22. | Libura Magdalena | 07 | Limanowa-Swim | 26.75 | 92 | |||
23. | Wacław Daria | 07 | Karol Wadowice | 26.84 | 91 | |||
24. | Grzybowska Natalia | 07 | Jordan Kraków | 26.97 | 89 | |||
25. | Frączek Aleksandra | 07 | Karol Wadowice | 27.21 | 87 | |||
26. | Graczyk Lena | 07 | Limanowa-Swim | 27.50 | 84 | |||
Wuszczewska Marcelina | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.50 | 84 | ||||
28. | Oczkowska Nadia | 07 | Karol Wadowice | 28.00 | 80 | |||
29. | Krzykała Julia | 07 | CKiS Miechów | 28.16 | 78 | |||
30. | Ćwiertnia Natalia | 07 | Karol Wadowice | 28.43 | 76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16/10/2016 - 11:12 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko Biała | 21.05 | 188 | |||
2. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.22 | 140 | |||
3. | Malik Emilia | 08 | Siemacha ASP Kraków | 23.34 | 138 | |||
4. | Pyka Małgorzata | 08 | Karol Wadowice | 23.91 | 128 | |||
5. | Minior Julia | 08 | Ondraszek Bielsko Biała | 24.78 | 115 | |||
6. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.97 | 113 | |||
7. | Fryc Nadia | 08 | Omega Olkusz | 25.25 | 109 | |||
Piechnik Lena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.25 | 109 | ||||
9. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.28 | 109 | |||
10. | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | 25.79 | 102 | |||
11. | Kurek Marysia | 08 | Salwator Kraków | 25.91 | 101 | |||
12. | Siudak Lena | 08 | CKiS Miechów | 25.94 | 100 | |||
13. | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 26.34 | 96 | |||
14. | Mroczka Alicja | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 26.78 | 91 | |||
15. | Szkaradek Zuzanna | 08 | Swim Test Kraków | 26.84 | 91 | |||
16. | Pękala Milena | 08 | Swim Test Kraków | 26.90 | 90 | |||
17. | Siatka Oliwia | 08 | Aquarius Myślenice | 26.93 | 90 | |||
18. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 29.85 | 66 | |||
19. | Kantor Amelia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.12 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16/10/2016 - 11:12 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 22.25 | 160 | |||
2. | Dakowicz Lena | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 22.93 | 146 | |||
3. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 24.72 | 116 | |||
4. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 24.88 | 114 | |||
5. | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 27.38 | 85 | |||
6. | Kryjak Aleksandra | 09 | Karol Wadowice | 32.19 | 52 | |||
7. | Jakubowicz Lena | 09 | Nika Sport Team Kraków | 33.47 | 47 | |||
8. | Wawro Zuzanna | 09 | Kmita Zabierzów | 37.81 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16/10/2016 - 11:28 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wdowiak Dominik | 07 | Jedynka Łazy | 18.97 | 162 | |||
2. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.97 | 139 | |||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 20.44 | 130 | |||
4. | Maćkowiak Krzysztof | 07 | Glosator Kraków | 20.56 | 127 | |||
5. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 20.72 | 125 | |||
6. | Kieroński Marcel | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 20.90 | 121 | |||
7. | Urban Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 21.18 | 117 | |||
8. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 21.47 | 112 | |||
9. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.53 | 111 | |||
10. | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.60 | 110 | |||
11. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 21.85 | 106 | |||
12. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.43 | 86 | |||
13. | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 24.40 | 76 | |||
14. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.41 | 76 | |||
15. | Gołąb Krzysztof | 07 | Sokół Myślenice | 24.50 | 75 | |||
16. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 24.81 | 72 | |||
17. | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.00 | 71 | |||
18. | Kowalczyk Michał | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.18 | 69 | |||
19. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 25.35 | 68 | |||
20. | Talar Bartosz | 07 | Limanowa-Swim | 26.63 | 58 | |||
21. | Dylowicz Nikodem | 07 | Orka Proszówki | 27.00 | 56 | |||
22. | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Proszówki | 27.03 | 56 | |||
23. | Filipowicz Piotr | 07 | Salwator Kraków | 27.25 | 54 | |||
24. | Małota Jan | 07 | Salwator Kraków | 27.81 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16/10/2016 - 11:28 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 19.88 | 141 | |||
2. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 21.53 | 111 | |||
3. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.00 | 104 | |||
4. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.22 | 101 | |||
5. | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 22.88 | 92 | |||
6. | Szybiwski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 23.53 | 85 | |||
7. | Wójcikowski Patryk | 08 | Omega Olkusz | 24.06 | 79 | |||
Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.06 | 79 | ||||
9. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 24.60 | 74 | |||
10. | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.37 | 68 | |||
11. | Solner Jan | 08 | Nika Sport Team Kraków | 26.19 | 61 | |||
Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 26.19 | 61 | ||||
13. | Gaweł Szymon | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.35 | 48 | |||
14. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 29.03 | 45 | |||
15. | Cieszkowski Leon | 08 | Nika Sport Team Kraków | 29.78 | 42 | |||
16. | Kula Piotr | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 32.09 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16/10/2016 - 11:28 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przewoźnik Hubert | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 26.47 | 59 | |||
2. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 27.00 | 56 | |||
3. | Smoleń Arkadiusz | 09 | Delfin Nowy Targ | 27.79 | 51 | |||
4. | Marczak Radosław | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 29.22 | 44 | |||
5. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 29.69 | 42 | |||
6. | Jaworski Jakub | 09 | Nika Sport Team Kraków | 37.97 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 16/10/2016 - 11:41 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 20.78 | 268 | |||
2. | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 22.31 | 216 | |||
3. | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 22.32 | 216 | |||
4. | Stanisz Anna | 07 | Limanowa-Swim | 23.25 | 191 | |||
5. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.53 | 184 | |||
6. | Wołczek Malwina | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.09 | 172 | |||
7. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 24.75 | 158 | |||
8. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 24.87 | 156 | |||
9. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 24.96 | 154 | |||
10. | Dyduch Natalia | 07 | Karol Wadowice | 25.25 | 149 | |||
11. | Filek Magdalena | 07 | Victoria Kozy | 25.63 | 142 | |||
12. | Czapnik Gabriela | 07 | CKiS Miechów | 26.32 | 131 | |||
13. | Kolasa Oliwia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.10 | 120 | |||
14. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.53 | 115 | |||
15. | Bisaga Małgorzata | 07 | Jasień Sucha Besk. | 29.10 | 97 | |||
16. | Batko Alicja | 07 | Orka Proszówki | 29.68 | 92 | |||
17. | Minior Zuzanna | 07 | Ondraszek Bielsko Biała | 30.84 | 82 | |||
18. | Frączek Aleksandra | 07 | Karol Wadowice | 31.47 | 77 | |||
19. | Stodolny Zofia | 07 | Karol Wadowice | 36.06 | 51 | |||
20. | Oczkowska Nadia | 07 | Karol Wadowice | 36.47 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 16/10/2016 - 11:41 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kowalska Patrycja | 08 | Victoria Zawiercie | 22.68 | 206 | |||
2. | Malik Emilia | 08 | Siemacha ASP Kraków | 23.22 | 192 | |||
3. | Drzewiecka Karolina | 08 | Orka Częstochowa | 24.69 | 159 | |||
4. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 25.00 | 153 | |||
5. | Stoch Małgorzata | 08 | Aquarius Myślenice | 25.87 | 138 | |||
6. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 27.60 | 114 | |||
7. | Mączka Klaudia | 08 | Omega Olkusz | 27.94 | 110 | |||
8. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.18 | 107 | |||
9. | Teluk Amelia | 08 | Karol Wadowice | 30.09 | 88 | |||
10. | Pyka Małgorzata | 08 | Karol Wadowice | 31.63 | 76 | |||
11. | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 31.69 | 75 | |||
12. | Siudak Lena | 08 | CKiS Miechów | 32.13 | 72 | |||
13. | Kantor Amelia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 36.50 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 16/10/2016 - 11:51 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.91 | 149 | |||
2. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 22.19 | 143 | |||
3. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.25 | 124 | |||
4. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.06 | 112 | |||
5. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 24.82 | 102 | |||
6. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 25.06 | 99 | |||
7. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 25.50 | 94 | |||
8. | Golonka Konrad | 07 | Limanowa-Swim | 25.66 | 92 | |||
9. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 25.81 | 91 | |||
10. | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 25.82 | 91 | |||
11. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 25.87 | 90 | |||
12. | Reroń Antoni | 07 | CKiS Miechów | 25.97 | 89 | |||
13. | Hankus Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.38 | 76 | |||
14. | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.81 | 72 | |||
15. | Wrześniak Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 28.38 | 68 | |||
16. | Gągor Hubert | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 29.12 | 63 | |||
17. | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 29.78 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 16/10/2016 - 11:51 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.13 | 111 | |||
2. | Niestój Igor | 08 | Omega Olkusz | 24.45 | 107 | |||
3. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 25.07 | 99 | |||
4. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.81 | 91 | |||
5. | Pietrzak Dominik | 08 | Orka Częstochowa | 26.32 | 86 | |||
6. | Dawiec Tymoteusz | 08 | Kmita Zabierzów | 26.56 | 83 | |||
7. | Szybiwski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 26.66 | 82 | |||
8. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 26.85 | 81 | |||
9. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.00 | 79 | |||
10. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.31 | 69 | |||
11. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 31.84 | 48 | |||
12. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 32.75 | 44 | |||
13. | Gorzkowski Filip | 08 | Salwator Kraków | 32.97 | 43 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |